KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alexander & Sasha össze röffenése <3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 3:28 am



[You must be registered and logged in to see this image.]
Sasha & Alexander


A
z ágyon fekszem a tv-t bámulva ami valami igazán izgalmas műsor az állatok nemzéséről... komolyan, csak a szememet tudom forgatni. Halálra unom magam, Chiara valami rendezvényen van épp, és valószínűleg holnap délelőtt fog haza érni. Én pedig addig halálra unom magam... alig múlt kilenc óra. Épp valami nyálas sorozatra váltok... amikor megszólal a telefonom, izgatótan kapok utána, látom Caleb az, halvány mosollyal arcomon veszem fel.
-Szia Cal...-felülök az ágyon, elnémítom a tévét.
-Szia, S... figyi A-vel azon gondolkodtunk hogy nem lenne-e kedved elugrani egy helyre, igazából ma nyit és körbe szeretnénk nézni. Tuti jól szórakozunk majd...-mielőtt folytatná, leállítom, vigyorogva.
-Ácsiii, milyen helyről is lenne szó...?- persze csak húzom az agyukat, hiszen azonnal igent mondtam magamban, jobb mint itthon ülni.
-Meglepi szívi...- lediktálja a címet majd lerakta, gyorsan felpattanok, irány a fürdő. Calebbel még Olaszországban ismerkedtem meg, talán öt évvel ezelőtt, igazán jó barátok lettünk, Chiara mellett ő a másik ember a világon, akiben teljesen megbízom. Mindent megbeszélek vele, ő meghallgat tanácsot ad, megvéd. Emlékszem mikor elmeséltem, hogy Alejandro meg akart minket erőszakolni, nem csak hogy befogadott pár napra, de jól szét is verte a fejét. Tudom, hogy értem tűzbe tenné a kezét, pont úgy ahogy én érte. Mióta itt újra találkoztunk, egy részeg éjszaka alkalmával szexeltünk, azóta ha összefutunk mindig előfordul, hogy szex a vége.... barátság extrákkal, A-vel dúsítva, hiszen ő nem hiányozhat. Mindig hatalmas szexuális kalandban van részem velük, és immár A is a barátom lett, szóval ma este sem fogok unatkozni.
Ennek tudatában magamra rángatom a fekete csipkés francia bugyim és melltartóm, egy szürke farmert, egy hozzá illő fehér trikót amiből kinn van a fél cicim, rózsaszín kockás ing, a köldökömnél összekötve a sarkai, Hajam szögegyenesre vasalom, majd egy fehér masnis hajpánttal tűröm hátra a kósza tincseket, nem szeretem ha a szemebe lógnak. Leülök a tükör elé, egy kis alapozó, szem ceruza, ami kiemeli világos kék szemeim, szempillaspirál, vörös rúzs.... elvégre prosti lennék vagy mi. Befújom magam kedvenc, kókuszos parfümömmel, felkapom a bőrdzsekim, tárcsázok egy taxit. Írok egy cetlit nővéremnek, hogy Calebbel leszek ne aggódjon, utolsó pillantás a tükörbe és pár perc múlva már száguldott is sárga taxim a szórakozó hely felé.
Mikor megáll a kocsi, elkerekedett pillantásokkal méregetem a Las Vegas Strippbar feliratú hely előtt. Nyomok a taxis kezébe némi aprót, és elindulok a bejárat felé, a biztonsági őrnek elég volt a popsi rázásom és bájos mosolyom benn is voltam, ráadásul ingyen... ezt kapd ki. Oké, az egy dolog, hogy prosti vagyok... de de, ez a hely ez még nekem is keményen, tágra nyílt tekintettel pillantok körbe. A színpadon középen néger, szőke, vörös nők vonaglanak kéjesen, egy kettő egymással, sőt elől épp ujjazzák egymást.... ; sőt, balra tekintve épp egy férfi egy nőt... d#g meg... elkapom a tekintetem, mindeközben kemény,vad, perverz, perzselő, bizsergető szól. Épp kifelé fordulnék amikor elkap Caleb.
-Sash, azt hittük nem találsz ide...- nyom egy csókot a számra, aztán Agatha is, nálunk ez természetes dolog...
-Hát khhm ide találtam...- nyögöm ki, épp kérdezi akarnám, amikor felvilágosítanak, hogy ez nem csak, hogy ma nyílt, sőt ide csak VIP-tagok léphetnek be, Vegas legbefolyásosabb emberei, és titkos, nem sokan tudnak róla... ki élheti az ember minden perverzióját...
-Gyere,- húzna A, de kirántom a kezem.
Innom kell erre, ahhoz hogy itt maradjak... tovább... utánatok megyek,- azzal a pult felé veszem az irányt, szexi pultos fiú.
-Hello édes,- azonnal legelteti rajtam a szemeit,- a ház vendége vagy, mit kérsz...?-kacsint.
-Teqilát, duplán... és portoricoi rumot!- azonnal ki kapom, hozzá a sót és a citromot is, azonnal lehúzom a portót, lehunyom a tekintetem, felnyögök ahogy a 60%-os alkohol leégeti a torkom, így bele bizsergek ahogy a forróság át melegíti a testem, forr a vérem is tőle.


600 word- Coronita - Drága, erőszakos stricimnek Razz<3


A hozzászólást Francesca Di Salvatore összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 22, 2013 7:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: come on baby!   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 11:48 am

[You must be registered and logged in to see this image.]


*Ez az egyik törzshelyem. Mindent szabad, és semmit sem tilos. Nekem találták ki. És igen csak meglepett a látvány ami elém tárult mikor a bejáratra tekintettem. Mellékesen egészen véletlenül. Éppen egy szebb női testen simítottam végig, a finom nyaki bőrhöz hajolva, hogy a fülébe suttogva csábítsam a nekem fenntartott külön szobába... amikor megpillantottam Sashát. Ő itt? Nos, rendben, hogy kurva... ez is, hogy én csináltam belőle kurvát. De mikor kezdett még rohadtul szűz volt, és tudtommal nem is veszett ki még belőle az a kislányos, szűzies magatartás, hogy mindenen megbotránkozunk ami új. Ehhez idő kell, és előfordulhat, hogy hátrány a prostiknál... de ha valakinek olyan jó stricije van mint neki, akkor az figyel, hogy csak olyan vásárlókhoz kerüljön, akik elnézőek vele. Sőt még izgatja is őket, hogy egy tapasztalatlanabb lánnyal lehetnek. Ugye milyen rendes vagyok? Törődök a lányaimmal. Éppen ezért nem is ér meglepetésként, hogy már fordulna is ki, ahogyan megpillantja a klubban uralkodó orgiát. Valahol érzékelem, hogy a lány kezei felfutnak a belső combomon, hogy megmarkolja a férfiasságomat és újra magára vonja a figyelmemet, amit már percek óta elvesztett.
Megmerevedek, ahogyan egy pasas a karjára kulcsolja a kezét, majd szájon csókolja... aztán egy csaj is. Összevonom a szemöldököm. Elgondolkoznék az érzéseim jogosságán, ha nem tudnám, hogy minden az enyém amit csak akarok. Mérhetetlen birtoklási vágy uralkodik rajtam vele kapcsolatban már kezdetektől fogva. Néha még az is idegesít, hogy a kliensekkel dug, pedig én szervezem le neki az éjszakákat. Bár azt képes vagyok elviselni, mivel abból van a pénzem egy része, és persze mert az egy munka. Na, de hogy a szabadidején kívül is szexel és ilyen helyekre jár...
Egyszerűen felállok a bárszékről, nem foglalkozva azzal, hogy a csaj akit előbb még megakartam dönteni, szinte már az ölemben ül, így mikor felálltam ő a földre huppant. Sikkantott egyet, majd elégedetlen szitkozódásban tört ki... odadobtam neki egy kis pénzt, mire még jobban sipákolt. Szememet forgatva elmentem mellette, hála a kis libának elveszítettem szem elől Sashát.
Végigjártattam a tekintetem a vonagló testek tömkelegén. A frissen érkezettek még csak bámészkodtak, vagy egymást simogatva táncoltak... a régebbiek pedig már egymást dugták, ahol éppen érték. Pillantásom megakadt egy hármason, ahol két csaj kényeztetett orálisan egy pasit. Hmm... benne lennék... mondjuk azzal a kis bigével aki szájon csókolta Sashát. Valahonnan ismerős volt a csaj, csak még nem tudtam honnan.
Tovább vezettem a pillantásom, s meg is láttam Sashát amint éppen a bárpultra hajolva kérte ki az italát.
Somolyogva, a fenekét bámulva megindultam felé. Megtámaszkodok a két oldalán, pont amikor lehajtja az erős szeszt, s egy nyögéssel jutalmazza a hatást. Az ágyékom megrándul az izgató hang hallatán, hátulról hozzá simulok a füléhez hajolva.
- Mi van Cicuska, úgy döntöttél szórakozol egy kicsit munkán kívül?- Duruzsoltam a fülébe, majd kicsit hátrébb húzódok, s hátrasimítom a haját, hogy a nyakához férjek.
[color=black]- Még egyet a hölgynek!/color]- Tartom fel az ujjamat a csaposnak, miközben Sasha nyakára hajolok, s végigszimatolom a vállgödrétől a füle tövéig.
- Hm... kurva jó illatod van. Ugye tudod?- Jót mosolygok a saját szóviccemen, nyilván neki ez ennyire nem fog tetszeni, de ez hidegen hagy.*

Szavak: 500 ; come on baby ; bocsi nem lett olyan jó :-\
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 10:51 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]
Sasha & Alexander


C
sak állok feszülten és azon kattog az agyam része, amit már nem tömített el az alkohol és a mámor, valamint a vérforraló zene, hogy mégis hogyan voltam képes magam erre rábeszélni. Oké… öhm kurva vagyok, az egy dolog igazán kezdő vagyok, és eddig még nem sok vendégen vagyok túl. Bár ha jobban bele gondolok Calebbel nagyon régóta ismerjük egymást, még Milanóból, csak aztán külön utakon jártunk és itt, Vegasban újra sikerült összefutni. Nos azóta a régi barátságot kialakítottuk egy kis extrával. Hogy ez mit is jelent pontosan? Hát lássuk csak…. ha össze futunk néha szex lesz a vége, ennyi, és ha ott van Agatha is… abból is, ha tényleg őszinte akarok lenni akkor nem csak, hogy Calebbel, de olykor A-vel is előfordul. Nem mintha lennének bennem ilyen hajlamok…. vagyis nem tudom, hogy vannak-e. De szeretek a szőke lánnyal szórakozni, jól érzem magam mellette, és igazából olyan dolgokat csinál velem… amiről álmomban sem gondolnám, hogy élvezem…. pedig élvezem. Lassan kezdem úgy érezni, hogy kezdek szexfüggő lenni. És az oké, hogy az úgy mondd szakmám, de az egy dolog, de nem szeretnék ilyen lenni. Igazából tíz évvel ezelőtt eszembe sem jutott volna, hogy valaha ezt fogom csinálni. De muszáj… kell a megélhetés. Ha anyuék tíz éves korunkban nem hal meg, és a törvény nem ítél minket Alejandro bácsinak… akkor valószínűleg. Meg természetesen az is közre játszik, hogy kedves rokonunk nem hajlandó kiadni az örökségünk amit apuék hagytak ránk erre az esetre, így valamiből élni kell. Más lehetőség híján, kénytelen vagyok valamiből megélni. A tesóm persze hasonló munkát végezz, vagyis… conzum-hölgyként. Ezzel én tuti jobban keresek, szóval valamelyikünknek muszáj volt bevállalnia. Azért valljuk be, szeretem ezt csinálni, úgy értem nem sok gondom van, az embereknek jók az illatuk, kedvesek és sok pénzt adnak azért, hogy kedves légy velük. Sőt valamikor elég ha elkíséred őket valahova, nem is muszáj, szexelned velük, néha csak mosolyogsz rájuk, és kedvesen pislogsz, máris azt hiszik övék a világ.
A pultos csábos mosolyt villant rám, én pedig próbálok nem zavarban lenni, bár nem is tudom, a hátam mögül érkező hangok eléggé…. furák. Habár hangos a zene, egy egy sikkantást, vagy lihegést, így sem szárnyal túl. Az arcom már piros színben pompázik a zavartól, kell valami erős, és… nem lesz elég egy pohárral, úgy érzem. Nagyon gyanús volt nekem ez a Caleb-féle: meglepi szívi, kezdetű mondat, már ott éreznem kellett volna, hogy valami nem lesz koser, de nem áhh, én hülye, naiv kislány módjára még bele is megyek. Na nem mintha nem is sejtettem volna, de ilyen…. orgiaclubra azért nem számítottam. Épp élvezem amint a erősen alkoholtartalmú ital leömlik a torkomon, mikor megérzek valakit a hátam mögött. Először két kezet látom meg ahogy lepillantok, majd nem sokára a teste melegét is megérzem a hátamnál. Ahogy bele szippantok a levegőbe, ismerős parfümöt fedezek fel, elkezdek némán imádkozni, hogy ne, ne az legyen akire gondolok, hogy nem lehet az akire én gondolok. De amin meghallom hangját, kellemes bizsergés fut végig rajtam.
-Öhm… igen, a barátaim meg akarták mutatni ezt az új… helyet, talán gond…?- ha megfordulnék harcias pillantásommal találkozna szembe. Int a pultosnak, hogy még egyet kér nekem, már szólalnék meg, hogy inkább nem, de már ki is fizeti, látom szegény srác arcán, hogy a csalódottság költözik oda, és mérgesen méregeti Alexet. Mozdulatlanul tűröm, hogy szaglásszon, vagyis, próbálom, de testem libabőrössé válik, halk sóhaj is elhagyja ajkaimat. Le se rakja a pultos a kis poharat, már is utána kapok, majd határozott és gyors mozdulattal húzom le, ismét lehunyom a szemem, élvezem ahogy az ital leégeti a bőröm, felpezsdíti a vérem, és felmelegít belülről.
-És öhm… te mit keresel itt….?- próbálok megfordulni…. de nem tudok, így mindegy, mellékesen oldalra pillantok, lefagyva elkerekedett szemekkel bámulom az elém táruló látványt, khmm ez érdekes este lesz….



618 word- Coronita - Drága, erőszakos stricimnek Razz <3




A hozzászólást Sasha Lola Di Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 10, 2013 5:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeVas. Ápr. 07, 2013 3:19 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


*Azonnal megszakítok minden más tevékenységet, ahogyan meglátom Cicuskát. Nem érdekel már az a nő sem, aki eddig az ölembe ücsörögve, csókolgatta a nyakamat. Bár minden bizonnyal sokkal jobban járnék vele, ő kezesebb lenne, mint Sasha bármiben is. De ez a legkevésbé érdekes számomra. Ugyanis biztosra vettem, minden találkozásunk során, hogy az lesz majd a fordulópont, amikor végre megtörik. De mindig ügyesen kihúzza magát, csak az a gond, hogy kezd elmúlni a türelmem...
Nem gondoltam volna, hogy Sashát itt találom. Mert bár kurva észrevételeim szerint inkább olyan, mint egy kislány aki nem régen veszítette el a szüzességét. És nem is állunk olyan messze az igazságtól. És nem panaszkodhat, kifejezetten jó ügyfeleket kap. Jó, amikor éppen felhúz, akkor kap egy-két perverzet is, de ha jól viselkedik, mindig fiatal, gazdag fiúkákat kap, akiknek nincs nagy defektje. Hát nem vagyok rohadt jó fej, hogy ennyire odafigyelek rá?
Ahogyan megpillantom azonnal felé veszem az irányt, nem nagy meglepetés, hogy a bárpultnál ácsorog, nyilván szüksége van néhány italra, hogy feldolgozza az itt látottakat. Kissé prűd ez egy prostitól.
Elvigyorodok, s megtámasztom magam a pulton, teste két oldalán. Egészen hozzásimulok a hátához, így elzárva a menekülési útvonalat. Most meg van, és milyen ironikus, hogy ez pont vonagló testektől körülvéve történik meg. Nem létezik, hogy az erotikával túlfűtött szoba nincs rá hatással. Főleg egy-két ütős feles után.
Elektromosság feszül a testek között, s az ember még csukott szemmel is érzékeli, a szexuális energiát, ami belengi a termet. És persze a hangosabb és halkabb neszek, melyek az élvezkedőktől származnak, nem hagyhatók figyelmen kívül.
- Új hely?- Kacagok a nyakába zavartalanul, s érzem, ahogyan érintésem nyomán libabőr szalad végig a testén. Mondhatja, hogy nem akar tőlem semmit és, hogy nem kíván, de a teste apró jelei, mindig megfogják ebben cáfolni.
- Nem...- Na jó, egy kicsit azért zavar. Mert ugye ha idejöttek, akkor nyilván szexet is terveztek... és ez kicsit sem tetszik. Megmagyarázhatatlan rossz érzés kerít hatalmába a gondolatra, hogy más férfi döngeti, csak úgy szórakozásból! Igen, tudom, hogy nincs jogom felhúzni magam rajta, de ezt rohadtul leszarom.
...csak nem gondolnám, hogy képes vagy fesztelenül érezni magad, egy ilyen helyen.- Furcsa egy barátai vannak. Nem láttam, hogy pontosan kikkel van, éppen csak egy pillanatra, de ha szembe jönnének velem, nem hiszem, hogy bármelyiket is megismerném.
A pultosra pillantok.
- Mit bámulsz hülye gyerek? Inkább lökj ide még egyet!- Szólok oda durván, élesen méregetve a vékonyka kis pultos srácot. Nyilván ha egy nő már eléggé felajzott, akkor vele is ágyba bújik. De ha rajtam múlik, akkor erről a numeráról most lemarad. Sőt... legközelebb sem lesz benne szerencséje.
- Ez az egyik törzshelyem cicuska!- Vigyorgok, miközben ajkamat végighúzom a válla vonalán, az ujjaimmal pedig végig simítok az oldalán, egészen a ruhája szegélyéig. Még mindig nem értettem, hogy lehet az, hogy egy csaj, aki pénzért árulja a testét, miért nem hajlandó lefeküdni velem. Főként mert tudom, hogy rohadtul akarja. Még ha tagadja is.
Nincs olyan nő ezen a földön aki ne kívánna meg engem. Meg nyilván szexel munkán kívül is, máskülönben, most nem lenne itt.
Tenyeremet végigvezetem lapos hasán, s átkarolom a derekát, hogy utána erősebben magamhoz rántsam. Hogy a feneke nekem simuljon, s érezze megkeményedett ágyékom nyomását.
Beleszimatolva a nyakába, duruzsolom a következő szavakat, pont olyan hangosan, hogy csak ő hallja.
-Még is mit tudnak azok a nagy barátok, hogy rátudtak venni, hogy elgyere ide? - Igen kissé zavar, mert biztos vagyok benne, ha én hívom, akkor nem jött volna. Sőt még le is kiabált volna, hogy mekkora egy gusztustalan féreg vagyok, vagy esetleg kiröhög, Biztosan kitalált volna valami frappánsat, de nem jött volna el.

Szavak száma: 579 ; Come on baby! ; Remélem tetszik :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 5:13 am



[You must be registered and logged in to see this image.]
Sasha & Alexander


M
ég mindig nem értem, hogy abban a pillanatban amikor megláttam milyen helyre is akartak hozni Agatha és Caleb, én miért nem menekültem haza. Valószínűleg biztonságosabb lenne, mint tudod itt egy ilyen helyen, főleg…. főleg Alex közelében. Valahogy mindig úgy vagyok vele, hogy tetszik, hogy ennyire kíván. Igen nő vagyok, tehát igen csak legyezgeti a hiúságom az ahogy rám nézz, ahogy minden pórusából érezni, hogy mennyire akar, mennyire kíván. Tudom, hogy nem szabad a tűzzel játszani, mert hamar megfogom égetni magam. De nem bírom ki, egyszerűen azóta hogy megismertem belém programozta valaki, hogy ezt tegyem, szabályszerűen forr körülöttünk a levegő. Tudom, tudom, nem szép dolog ezt tenni és hogy könnyen megjárhatom erőszakossága miatt, de ez olyan mint a csokoládé. Tudod, hogy hizlal, hogy nem szabad, de nem bírod megállni, hogy az ujjad ne mártsd bele és ne nyald le az édes ízt, na ugyan ezt érzem általában vele kapcsolatban. És tudom, hogy ha össze futunk mindig próbálkozik, egy semleges környezetben simán megoldom, hogy hárítsam, de itt…? Lássuk be eleve vesztésre állok.
Amikor megérzem teste melegét, már tudtam, hogy ő az, igazából a legelső gondolatom a menekülés volt, csak hogy mielőtt követhetem volna agyam parancsát, ő megelőzve két oldalamra helyezte a kezét a pulton, elzárva az egyetlen menekülési útvonalat ami létezett. Próbálok nem oldalra pillantani, nem meg hallani a kéjes sikolyokat, hangos nyögéseket és a többi hangokról tudomást venni, de elég nehéz dolgom van, hiszen nem vagyok bábuból. Rám is hatással vannak ezek a dolgok, ne is beszéljünk arról a három pohár portóról ami lecsúszott a torkomon, eleve felbizsergetve alvó és szunnyadó vágyaim. Csak próbálok úgy állni ott mint a faszent, mint akire nincs hatással ez az egész és akkor lehet Alexander is rájön és békén hagy… na jó, még magamat sem nézhetem ennyire hülyének, soha a büdös életben nem fog ott hagyni, még ha tíz leszbikus kurva is elégítené ki egymást, neki akkor is én kellenék.
-Igen,- nyögöm ki a szavakat és próbálok nem tudomást venni arról ahogy testét az enyémnek nyomja, de amint lehelete csiklandozza a nyakam bizsergést érzek mindenhol és hirtelen arra vágyom, hogy hozzám érjen, többet akarok. Nagyon is többet, azt hiszem kezd beütni az alkohol hatása, és ez a hely csak olaj a tűzre, nem akarom beadni a derekam neki, főleg mert ő elsősorban a főnököm és nem akarom keverni a dolgokat. Abból sose keveredik semmi jó, főleg ha Alexet nézzük…. jobb félni, mint megijedni.
Ja, persze még hogy nem zavarja, engem akar hülyének nézni? Ha látnám az arcát, pontosan tudnám, hogy ugyan azt a grimaszt vágja amikor általában olyan vendég kér fel aki szerinte túl…. nem is tudom milyen, de látszik a tekintetéből a féltékenység. Szóval ne akarja nekem bemagyarázni, hogy nem zavarja, hogy itt vagyok, munkán kívül, nélküle…
-Hát pedig akár hiszed akár nem képes vagyok fesztelenül érezni magam egy ilyen helyen!- hazudom neki, majd veszek egy mély levegőt, szerintem át fog látni a szitán, tudja, hogy milyen kényelmetlenül érzem magam, nem hiába a negyedik portót húzom le, és azt hiszem nagyon érik a negyedik is, főleg, hogy a hátam mögött álló férfi nem könnyíti meg a dolgom.
Mikor meghallom, hogy beszél a pultos fiúval, mérgesen emelem fel a lábam majd a magassarkúm sarkával erősen taposok a lábára, végül ártatlan mosollyal fordulok a kedves fiúhoz.
-Ne haragudj rá, nem tudja, hogy kell az emberekkel beszélgetni,- próbálok kedvesen mosolyogni, de miután oda tolja elénk az italt, egy másik vendéghez fordul, néha néha felénk pislogva.
-Most boldog vagy?- kérdezem durcásan ahogy mérgesen nyomom le a következő pohárral, így talán valamivel elviselhetőbb a hangulat számomra. Legalább nem éreztem magam annyira egyedül, valahogy úgy tűnt ő sem ebbe a világba, ebbe a klubba való, de így az utolsó is előtte, hogy rajta kívül kommunikálhassak mással is, mert úgy érzem, semmi esélyem, hogy vissza találjak A-hez és Calebhez, nem fog békén hagyni.
-Óh, ki gondolta volna..?- kérdezek vissza szarkasztikus hangon, ahogy a kiürült poharam forgatom ujjaim között, nem akarok még egyet kérni, mert attól tartok… szóval attól tartok a végén alkoholistának tart vagy egy olyan nőnek akivel megitat pár pohárral és máris a bugyimban érezheti magát. Mikor meleg kezét megérzem a testemen, halkan felsóhajtok, csupán ennyi érintéstől lángba borulok, mikor magához ránt, erősen kapaszkodom a pult szélébe, tudtam én hogy nem lesz ennek jó vége. Főleg, hogy az agyam és a testem ellentétesen cselekszik, az agyam azt mondja, hogy húzzak haza, de amint hozzám ér elkezdek nyögdécselni. Mikor megérzem keményedő férfiasságát a fenekemnél, akaratlanul neki nyomom azt, már ha ez lehetséges. Nem vágyom másra csak, hogy csillapítsa égető kínt, nem, nem, ezt nem szabad ez… ez nem helyes.
-Nagyon jó barátok…- morgom az orrom alatt nem arra koncentrálva, hogy mit érzek belül, legszívesebben táncolnék, de gyanítom vele kéne… szóval lemondok erről és veszek egy mély levegőt, ami valamennyire… na jó egyáltalán nem nyugtat le. A friss levegő, az lenyugtatna, de ez… ez nem…



802 word- Coronita - Drága, erőszakos stricimnek Razz <3




A hozzászólást Sasha Lola Di Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 19, 2013 1:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 1:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


*Általánosságban nem kell ennyit tepernem, hogy egy nő hanyatt dobja nekem a lábait. Persze akadnak nehezebb és könnyebb esetek. De mindig van az a pont, ahonnan már visszafordíthatatlanul elvesztek. De úgy tűnt Sashának ez a bizonyos határ eléggé magasan van. Mert már ezerszer próbálkoztam, és voltak pillanatok amikor már majdnem megvolt, aztán valahogy mindig kicsúszik a kezeim közül. Megerőszakolni nem fogom, nem az én stílusom, habár eléggé erőszakos vagyok, a végén a nők is mindig akarják. Sashánál az a baj, hogyha túlzásba viszem akkor egyszer csak felfújja magát, mint egy gyöngytyúk, és hisztizik. Az meg, hogy ennyire óvatosnak kell lennem nála... nos, nem vagyok hozzászokva. Ennyi az egész. Most is, itt a pultnál, ha nem róla lenne szó, már régen berángattam volna a hátsó, külön szobák egyikébe... De vele türelmesnek kell lenni, olyan, mint egy szűz kislány akit ha túl hamar akar az ember ágyba vinni, behúzza a kéziféket. Utáltam és imádtam is benne.
Viszont most a hely is nekem kedvez. Elképzelhetetlennek tartom, hogy ne legyen rá hatással a dolog. Ahogyan azt is, hogy nincsen zavarban. Az emberek nagy többsége aki ide jön, azonnal elkezd nézelődni, vagy beleveti magát a dolgok közepébe, esetleg táncolni megy, hogy kicsit felpezsdítse a vérét, vagy nézi a táncos lányokat. De nem rohan fejvesztve a pulthoz, hogy gyorsan igyon párat, hátha úgy kevésbé jön zavarba.
- Bizonyítsd be!- Duruzsolom a fülébe. A kotnyeles pultosok... nos, ezeknek is tudniuk kell, hogy mikor beszéljenek és mikor fogják be. Ez a kis balfék nincsen tisztában a dolgokkal... A hely pikantériája különösen megköveteli, hogy az alkalmazottak tudják, hogy hol van a helyük. Éppen ezért tettem egy kicsit a helyére, ami persze Sasha nemtetszését váltotta ki. Felszisszenek, ahogyan a tűsarkúja a lábfejembe mélyed, nos ennek nyoma lesz. Szinte éppen, hogy csak befejezi a mondatot, a hajába markolva rántom hátra a fejét, ajkaim a füléhez érnek.
- Csak óvatosan Cicuska!- Morgom a fülébe, a figyelmeztetést. Mert ugyan jól elszórakozok vele, de az én türelmem is véges, és ő azokon a bizonyos köteleken táncol már egy ideje.
Elengedem, s a következő ital is lecsusszan a torkán. Nem is baj, azt hiszem, hogy ha józan lenne, kevés lennék az akaraterejével szemben.
Magamhoz rántom, tudomást sem véve a pult szélére szoruló ujjairól, amik maradék akaraterejét jelképezik. Sokkal jobban figyeltem az akaratlen neszekre, amikor a szájából törtek elő, s a hozzám dörgölőző fenekére.
Ujjaim megtalálják a fehér trikó és a szürke farmer közötti kis rést, ahol kivillan Sasha bőre. Végigsimítok a finom felületen, miközben felhorkantok, a kérdésemre adott válasz miatt.
Inkább nem teszem szóvá, nem megfelelő az alkalom. Helyette hátrálok pár lépést magammal húzva, így a táncparkettre érünk.
- Táncoljunk!- Duruzsolom a fülébe, s még mielőtt igazán felfoghatná, kipörgetem, majd magamhoz húzom ismét. Jól táncolok, évekkel ezelőtt, az árvaházban, egyik évben volt tánc oktatás. Nagyon sok mindent megtanultunk, és akinek van hozzá érzéke, annak nem nagy kunszt ezt tovább vinni. Persze nem értek a klasszikus táncokhoz, és nem tudok breakelni sem, de ahhoz igen, hogyan kell táncolni egy nővel. A zene vad, ritmikus lüktetése csak rádob egy lapáttal az amúgy is túlfűtött hangulatra,körülöttünk a párok már túlhevülve fogdossák egymást, s a férfiak keze a szoknyák alatt matat, míg a nőké a nadrág kidudorodott részét dörzsöli.
Kezem a fenekére tapad, s közelebb húzom magamhoz, kezemet a lapockájára simítva döntöm hátra, hogy aztán visszarántsam magamhoz.
Ajkaim az övét súrolják, de nem csókolom meg, hanem az arcán végigsimítva, a nyakára siklok, s gyengéden a nyakába harapok. Egyik kezem közben a derekára siklik, feltűrve a fehér trikót a hátán.*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 1:24 am



[You must be registered and logged in to see this image.]
Sasha & Alexander


A
lexander. A név egyenlő a Sátánnal, hogy miért gondolom róla ezt? Mert egy beképzelt, pökhendi alak… ami alapjáratin is idegesítő, de ha azt is hozzá vesszük, hogy egy erőszakos majom, gyönyörű szemekkel, mégis minden nő oda van érte, tudják, hogy egyszer megkapják és ennyi, mégis képesek remegni egy érintéséért csak mert…. nem is tudom miért, de attól a tény, tény marad. ha körbe pillantanék itt a bárban is, lefogadnám, hogy a nők többsége…. vagy legalábbis a fele bármit megtenne, leitatni sem kéne őket… csak egyszerűen súgni a fülükbe egy két kedves szót, amiről mindenki tudja, hogy hazugság, és mégis nedves tőle a bugyijuk. Néha felvetődik bennem a kérdés, hogy Isten vajon miért teremtette ilyennek a nőket? Egyáltalán minek jut eszembe nekem? Igen, nem felejtettem el, hogy prostiuált vagyok…. de ez csak kényszer helyzet, amint sikerül fogadnunk Chiaval egy jó ügyvédet kiszabadítani örökségünk Alejandro markából.
A szívem a torkomban dobog, szinte lüktet a vérem a zene ritmusára, minden idegvégződésem azt suttogja, hogy táncoljak, hogy testem nyomja neki Alex testének, hogy dörgölőzzek, hozzá mint a kiscica a gazdijához. Az a pár feles ami erősítésként csúszott le az imént a torkomon… nos az sem segített túlzottan…. sőt semennyire sem, épp ellenkezőleg, csak még jobban feltüzelte amúgy is forrósodó hangulatom. Elég volt csak oldalra pillantanom és egyszerre rökönyödtem meg és nedvesedtem be… hihetetlen. Amikor Alex hozzám ért… az csak olaj volt a tomboló tűzre.
Valamiért megkedveltem a pultost, kinek még a nevét sem tudom, de bántóan rosszul esett amilyen flegmán beszélt vele Alex, ahogy bántotta szinte gondolkodás nélkül cselekedtem. Azt hiszem néha nem kéne hagynom, hogy olasz temperamentumom vezesse cselekedeteimet. Ki se ejtem a szavakat a számon, a férfi ujjai máris a hajamba markolnak, lehelete simogat ahogy suttog, egyszerre félelmetes és szexi. Hogy képes erre?- fut át agyamon a nem éppen ide illő gondolat. A srác mozdulna felénk, de én alig láthatóan suttogom, hogy ne, elintézem.
Szóra nyitom ajkaim, hogy valami epés megjegyzéssel rukkoljak elő… csak hogy nem jön össze, azonnal eszembe jut hányszor hitettem el vele, hogy megkaphat, hányszor játszódtam vele… aztán meg ott hagytam begerjesztve, így össze is zárom ajkaim.
Érzem ahogy akaraterőm még jelen pillanatban szikla szilárd, azért mondom, hogy jelen pillanatban… ugyan is, amint magához ránt, fenekem azonnal ágyékának nyomom, ujjaim úgy kapaszkodnak a pult szélébe, mintha 100 méter magasan lógnék egy szikla peremén, minden egyes sóhaj, minden egyes érintés, vagy szó… egyre csak szilánkokra törik kemény elhatározásom. A főnököd, a főnököd, a főnököd, mondom magamnak már a huszadik alkalommal… de ez az egy szó egyre távolabb kerül elmémben, míg végül el fog veszni az alkohol, a mámor a bujaság, a perverzió homályában.
Minden vágyam a tánc, nem akarok gondolkodni, csak lecsukni a szemem, hagyni, hogy az érzékeim vezessenek. Mint aki a fejemben olvasna, kezem után nyúlva von a táncparkettre, ami… ha jobban körbe tekintenék nem a táncparkett lenne a megfelelő szó. de most eszembe sem jut, most pezseg a vérem a zene, az érintése után, tudom, hogy ha nem itt lennénk fej vesztve menekülnék előle. De most nem tudom tisztán használni a fejem, sőt mintha kirakták volna a „Rögtön jövök!” táblát rá, és még a villanyt is lenyomták.
Mielőtt tiltakozhatnék hirtelen megpörget, fel vont szemöldökkel pillantok rá, nocsak nocsak…. ki gondolta volna, hogy ilyet is tudd. Néha egy egy test… nem érzékelem, hogy nő vagy férfi nekünk jön, néha a hátsómnál érzek egy másik feneket, vagy esetleg valaki hozzám dörgöli a melleit, de nem foglalkozom vele, képtelen vagyok…. sőt nem is zavar…
Kezemmel a hajába túrok, ismét felnyögök ahogy ajkaink súrolják egymást, többre vágyom, még többre, el akarok veszni benne, akár a bűnbe és mámorba mártott fürdővízben. Miközben érzem ahogy a trikóm lassan a melltartómnál van, egyik lábam becsúsztatom a két combja közé, ahogy körkörös mozdulatokkal riszálom a csípőm a zene ritmusára… füléhez hajolok:
-Imádom ezt a zenét… annyira beindít…- tudom, hogy az alkohol beszél belőlem, de most hagyom hogy tovább tereljen bűnnel kikövezett útján. Hirtelen megfordulok, fenekem az ágyékának nyomom, egyik kezem hajába túrva húzza közelebb nyakamhoz ajkait, miközben másik keze után nyúlva a hasamra helyezem azt. Egyre érzékibb mozgásokkal keverek alá, ahogy lehunyom a szemhéjam. Ekkor egy szőke cicababa közelít felénk, mielőtt reagálhatunk volna egyik combját másik a két lábam közé nyomja határozottan és keményen, szinte azonnal kezd elvonaglani a combomon, míg a kezeivel megragadja Alex fenekét, én nem tudom… nem tudom mit kéne éreznem, tennem.



802 word- Coronita - Drága, erőszakos stricimnek Razz <3




A hozzászólást Sasha Lola Di Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 29, 2013 9:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzer. Ápr. 24, 2013 8:08 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


*Akartam ezt a nőt: Oh, igen. Mindennél jobban.Még akkor is, hogyha a legtöbb nőt a bárban egy intéssel megkaphatnám. Vele meg itt kell szórakoznom. Néha még élveztem is ezt a kis húzd meg, ereszd el játékot. De most már olyan régóta megy ez, hogy jó lenne egy kis jutalom ezért a sok erőfeszítésért. Helyette mit kapok? Hogy a lábamra lép, tökön rúg és faképnél hagy...Borzalmas, egy vehemens természete van. De jobb híján ezzel kell megküzdenem.
Imádtam, ahogyan hozzám nyomja a testét. ÉS azt akartam, hogy gátlások nélkül dörgölőzzön hozzám. Hízelkedjen, mint egy édes kiscica, ahogyan akkor szokott amikor valamit nagyon el akar érni, és tudja, hogy így könnyebben megkapja. Oh, igen, mert ő az én Cicuskám... Még akkor is ha nem ismeri be, vagy mások is használják a testét... (pontosabban mások, mert ugye én nem kaptam meg...), akkor is az én Cicuskám, és egyszer ő is befogja ezt látni. Csak idők kérdése, addig úgy sem nyugszom még be nem ismeri, hogy az enyém...
Viszont jelenleg még messze jártunk attól, hogy ezt beismerje, szóval azon voltam, hogy végre már átlépjük azt a bűvös határt, amit egyébként csak mindig kerülgetünk...
Így hát a táncparkettre húzom, és megpörgetem. A csípője mozgásából, a pulton doboló ujjaiból, s a ritmikusan mozgó lábából gondoltam, hogy táncra vágyik. És bizony ez most nekem is pont kapóra jön. A tánc és a zene mindig segít, az ember elveszíti tőle a maradék eszét is. És én ezt is akartam, hogy Sasha végre ne gondolkozzon. Ne jártassa azt az okos kis agyát, hanem az ösztöneire hallgasson, mert bizony hajlamos túlgondolkozni a dolgokat.
NEm csókoltam meg tánc közben, ajkaink csak éppen, hogy súrolták egymást, mert azt szerettem volna, ha akarja, nagyon... Kellett , hogy jobban vágyjon rá, mint amennyire fél ettől az egésztől, máskülönben megint faképnél hagy és hoppon maradok. Mint már sokadjára...
Éppen ezért amíg bírom, feszítem az amúgy is túlfűtött húrt kettőnk között.
- Engem, te indítasz be...- Duruzsolom a fülébe, s felhördülök amikor megfordul s a fenekét az ágyékomnak nyomja. Durván belemarkolok a formás hátsóba...Áh mennyi minden tudnék kezdeni ezzel a fenékkel...Már annyi pózban képzeltem el, például kutyában, hogy közben nyugodtan fogdoshassam formás hátsóját. Ah!
Éreztem, hogy férfiasságom egészen megkeményedik, miközben Sasha háttal nekem, hozzám dörgöli a fenekét. Ösztönzésére, ajkaim végigsiklottak a nyakán, néha csókokat hintettem rá, néha apró harapásokkal izgattam.
Aztán hirtelen Sasha megmerevedett, és egy csaj markol erőszakosan a fenekembe. Felpillantok Sasha nyakából. Hátrébb lépek, s magammal húzom őt is, miközben elkapom a csajszi kezét.
- Tűnés Szivi! Nem vagy meghívva a partira. Nem osztozom!-Morrantam rá, és szemem dühösen villant. Na nem, ha már megkapom ezt a nőt, akkor egyedül akarom kiélvezni. Bár izgalmasnak találom a két nő egy pasi felállást, de így esőre bizony csak magamnak akarom Sasha minden porcikáját. És ki tudja... lehet, hogy még utána is. Bizony már eljátszottam a gondolattal, hogy megmondom neki, hogy hagyja abba a kurválkodást, és megkapja tőlem a pénzt úgy is ami kell... ha csak velem fekszik le... deeeee... miféle üzlet ember lennék ha felajánlanám ezt neki? Na ugye!
Visszafordítom magam felé Sashát, s megcsókolom, hogy elfeledtessem vele az előbbi kis incidenst. Egyik kezemmel végigsimítok az oldalán, a derekáig. Átkarolom és közelebb vonom magamhoz. S ismét mozogni kezdünk, csak most egy kicsit lassabb zene ritmusára.*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeHétf. Ápr. 29, 2013 9:35 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]
Sasha & Alexander


A
z alkohol nagyon is rossz hatással van az agyamra, a tetteimre és igazából az sem segít túlzottan, hogy a hely, ahol jelenleg tartózkodom olyan, mint egy élő pornófilm és a szex fogalom édenkertjének koktélja lenne ez a hely. Nem is beszélve a zenéről, az emberekről akik neked lökdösődnek dörgölőznek. Furának tűnhet, már a szakmámat is tekintve, hogy ilyen hatással van rám ez a lebúj…. mert másnak nem igen tudnám nevezni. Talán amikor A és Caleb felhívtak telefonon… akkor talán nemet kellett volna mondanom és nem rögtön fejest ugrani. De egy, ugyan ki gondolta volna, hogy pont ide hoznak… vagy rendelnek? Azt hittem, hogy egy sima diszkóba visznek ahol eltáncikálgatunk. De jobb lesz megtanulnom, hogy ha Calebről és Agatharól van szó, akkor ilyen nem létezik…. hátha még együtt is találják ki, akkor meg főképp. Jobban jártam volna, hogy ha otthon maradok és egy nagy adag csokifagyi és kedvenc rajzfilmjeim… vagy esetleg sorozatom mellett ütöm el a péntek éjszakámat. De biztosabb lett volna, hogy magányomba nem furakodhat be a főnököm, aki kb. azóta gerincre akar vágni, hogy megpillantott az az estélyen. Én pedig nem is tudom miért nem engedtem még neki…. talán izgalmas és jó poén. De a tény az tény, hogy őrült jó pasi, és őrülten féltékeny és birtokló… habár semmi joga ehhez.
Mikor a bőrünk érintkezik, halk sóhaj hagyja el ajkaimat, képtelen vagyok gondolkodni, egyáltalán képtelen vagyok bármi, az agyam kikapcsolt volna, teljesen üres lenne, ahogy hozzám ér, én reagálok, a bőröm forróvá válik tenyere nyomán, azt kívánva, hogy még jobban simogasson, még többet. Ahogy telnek a percek, úgy gyengül egyre jobban az ellenállásom fala, egyre gyengébb, míg végül teljesen oda adom magam neki. Nem, nem, nem és nem, nem akarom ezt. Elakarok szaladni, elbújni Alexander érintése ajka elől, de amit szeretnék és amit a testem csinál az merőben eltér egymástól.
Mikor ágyékának nyomom a fenekem, érzem ahogy megragadja, amitől még jobban beindulok, és ahogy megérzem ágaskodó férfiasságát, az csak olaj az amúgy is lángoló tűzre. Amint meghallom érzéki és szexi hangját a fülemben, ajkamba kell harapnom, hogy ne sóhajtsak fel megint egy nagyot. Egyre jobban és jobban bizsergek, egyre többet és többet akarok. Kezemmel a hajába túrok, ahogy érzem hogy harapdálja csókolgatja a nyakam, gyorsabban szedem a levegőt, egész testemmel neki feszülök, érezni akarom mindenhol és mindenhogy. Mikor az a bige oda jön, azonnal lefagyok, érzem ahogy az egyik kezével Alex után nyúl. Tudom, hogy kéne valamit tennem, hogy el kéne küldenem… mert legbelül zavar, és még sem teszem. Aztán Alex megteszi helyettem, arrébb rángat és utána elküldi azt a nőt, aki el is lépdel dühösen. Testem újra Alexnek nyomom, bele túrok a tincseibe, lágyan viszonzom a csókját, egyik lábam becsúsztatom két lába közé, vállaiba kapaszkodom, tenyerem végig siklik a hátán, majd a derekánál lassan kezd felfelé kúszni a selymes bőrén.



802 word- Coronita - Drága, erőszakos stricimnek Razz <3




A hozzászólást Sasha Lola Di Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 12, 2013 2:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzer. Május 08, 2013 10:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


*Már azóta megakarom kapni, hogy megláttam azon az estélyen. És azt hittem, hogy meg is lesz főleg amikor beleegyezett, hogy kurválkodni fog... De még sem lett semmi, s minden próbálkozásom kudarcba fulladt eddig. S igen, ez csak olaj arra a bizonyos tűzre. Bosszant, hogy a teste nem lett még az enyém, viszont úgy dörgölőzik hozzám, mint egy macska. OH igen, egy nagyon vad és nagyon szeszélyes cicuska. Szeretem az ilyet, s ha tudná Sasha mennyire, lehet, hogy inkább visszafogná magát annak reményében, hogy békén hagyom. De így, ha így viselkedik ennek esélye sincsen...
Végigjártattam a kezemet a formás testén. Nem baj, hogy részeg. Sőt az a jó ha minél részegebb... akkor talán elfelejti ezeket a nagyon hülye elképzeléseit, mint például, hogy főnökkel nem dug. Bár szerintem ez csak egy remek kifogás számára, hogy űzhesse ezt a kis csitris játékát, amit bizony már volt, hogy megszívott...Meg, hogy leplezze, hogy fél. Mert sejtem, hogy ez is benne van a pakliban. Fél tőlem, vagy az érzéstől ami elragadhatja ha velem van...Nem akarja megadni magát, mert azt biztosan gyengeségnek élné meg... Bár szerintem csak a vágyit élné ki. De ezt nem említem meg neki. Főleg most nem, hogy ennyire a fejébe szált az ital, és, hogy valószínű egy józan gondolata sincs. Nem, még egyszer sem jutottunk el idáig. Általában hamarabb leállít sem, mint, hogy ennyire felizgassam. Mert érzem rajta, és már nem is ragadja.
Persze egy ribanc szinte azonnal kiszúr minket, s hozzánk lépve Sashához dörgölőzik. Elküldöm, magamhoz képest még kedves is vagyok vele, és nagy szerencséje, hogy veszi a lapot. Na, nem... kizárt, hogy most valaki csak úgy idejöjjön és elvegye Cicuska kedvét a játéktól. Mert éreztem, hogy megmerevedik, ahogyan a szöszke hozzá simult. Arról nem is beszélve, hogyha végre megkapom, akkor egyenlőre egyedül szeretném kiélvezni. Azt akarom, hogy minden gyönyörű porcikája csak az enyém legyen ma este, és kedvemre élvezkedhessek végre, szabadon a testén.
Ismét magamhoz húzom, ahogyan megint felvesszük a tánc ritmusát. Ujjaimmal ügyesen kicsomózom az ingét, hogy könnyebben benyúlhassak az alatta lévő trikó alá. Tenyerem végigsiklik a lapos hasán, fel a melle felé.
Közelebb hajolok, s ajkamat végighúzom a nyaka vonalán egészen a füle tövéig.
- A számba fogom venni a melleidet...- Kezdem miközben ujjaimmal megemelem a melltartóját, és végigsimítok a mellbimbón. - Vörösre fogom szopogatni a bimbóidat....- Közben ujjaim az említett testrésszel játszanak.- És garantálom, hogy élvezni fogod, hogy benedvesedsz majd tőle...-Abbahagyom a mellbimbó csipkedését és simogatását, s kezem ismét végigsiklik Sasha hasán csak ezúttal lefelé, s besiklanak a két lába közé, bár ott a nadrág, nem is bánom, így még jobban fog vágyni rá, hogy megérintsem ott, igazán.
- Aztán a lábaid közé fekszem, s a csiklódnak fogom szentelni minden figyelmem.- Duruzsolom továbbra is a fülébe.- Lassan fogom kezdeni, éppen, hogy csak érintve a nyelvemmel a fonom bőrödet...- Közben táncolva haladunk kifelé a táncparkettről. Ma este Sasha csak az enyém, ha itt dugom meg, akkor még valakinek kedve szottyanna beszállni. Na nem, azt nem... *
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 2:43 am



[You must be registered and logged in to see this image.]
Sasha & Alexander


V
alahogy tudom, hogy friss levegőre lenne szükségem, igen… az biztosan kijózanítana, tudom, hogy már eléggé a fejembe szállt az egymás után lehajtott portó és teqila. Külön, külön is gyorsan hat nála, mivel nem nagyon szoktam alkoholizálni, de kettesben, olyan hatást érnek el, hogy igazából már nem foglalkozom a hellyel, csak azzal, hogy pezseg a vérem. Hogy mi után? Nem is tudom, talán a buli, talán a zene… talán Alexander érintése után? Nem…. csak az alkohol beszél belőlem minden bizonnyal, miért vágynék pont az ő érintésére? Ez teljesen képtelenség, és nem mellesleg olyan nagy őrültségnek számít, Soha, az életben nem akartam… sőt elképzelni sem tudom, hogy ő meg én…. egy ágyban… Na jó, igazából mindig is vonzott, sőt, nem egyszer feküdtem volna már alá, de nem akarok, mert a főnököm, nem akarok mert mindent elrontana, nem akarok mert félek a végén bele fogok szeretni. Nem… nem, nem akarok belé szeretni. Mekkora idióta lennék már, ha a saját stricimbe szeretnék bele, egy olyan emberbe aki valószínűleg még az élő fát is megdugná. Akit inkább vezet a farka, mint az esze, és aki nagy valószínűséggel nem tart másnak, mint az egyik luxus kurvájának, aki hozza neki a rengeteg pénzt, amiből aztán kurvázhat, amiből bulizhat, piálhat, drogozhat, elmehet Párizsba nyaralni. Szóval nem valószínű, hogy Alex valaha is nőként fog rám tekinteni, sőt biztos vagyok benne, hogy inkább az egyik legjobb pénzforrásának tekint akiből még jobban meggazdagodhat. És most mégis, a zene, a hely forrósága, az illat, a hangok, a nyögdécselések és kéjes sóhajok a dübörgő és szexista zene mellett is hallatszanak. Mind, mind egy egy inger az amúgy is felhevült és pezsgő testemnek, az alkohol pedig csak még jobban elbódít. Már egyetlen józan gondolatom sincs, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy a fejem kikapcsolt és elfelejtett működni, inkább csak a vágyak, az érzések amik most testemet uralják, és nem tudok tenni ellene, olyan, mintha Alex átvette volna az irányítást felettem.
Mikor egy szőke liba oda merészkedett volna, bármi esélyem lett volna tenni valamit Alex már intézkedett és a csajt elküldte melegebb éghajlatra, szerintem olyan fenyegető lehetett, mert a libának nem kellett kétszer mondania.
Szembe fordít magával, a testéhez simulok, amikor kiengedi az ingem, valahol mélyen valami súgja, hogy talán ellenkeznem kéne, esetleg ne hagyni, hogy elkezdjen vetkőztetni, ott a club közepén. De nem teszek semmit, azon kívül, hogy ujjaim felvándorolnak sötét hajába, bele túrnak, majd ahogy megérzem meztelen bőrömön a forró kezét ahogy a hasam simogatja, ujjaimmal rámarkolok a selymes tincsekre keményen. Amikor az ajka a nyakamhoz ér szám kissé szét nyílik halk sóhaj hagyja el, azt szeretném, hogy megcsókoljon, keményen, vadul…
Mikor meghallom érzéki hangját és a szavakat amiket sugdoss, első gondolatom, hogy pofon vágom, a második, hogy tökön rúgom, szerencsére sötét van, így nem látja, hogy fülig pirulok. Ahogy hozzá ér a mellemhez, alul elkezdek bizseregni, nem is kicsit. Amikor már azt hiszem, hogy vége a támadásnak, hirtelen keze lesiklik, amint ujjait megérzem a nőiességem, halkan felnyögök.
-Alex… - nyögöm halkan, bódultan,- Mi ütött beléd? Hova…. Hova megyünk?- próbálok koncentrálni, de lábaim között Alex ujjaival igen csak nehezen megy, főleg, ha nem vágyom másra csak Alexre… a fene…




802 word- Coronita - Drága, erőszakos stricimnek Razz <3


A hozzászólást Sasha Lola Di Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 18, 2013 2:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 10:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


*Mókásnak találtam viszolygását a helytől. De Sasha már csak ilyen, a munkája ellenére is tele van ártatlansággal. Talán... lehet, hogy ez tetszik benne, néha viszont annyira démoni, hogy el sem hiszem, hogy pironkodik ha egy farok kerül a látómezejébe.
Azt akartam, hogy megőröljön az érintésemért, hogy annyira akarjon, hogy az már szinte a fizikai fájdalom határát súrolja. Mert én bizony tudom, hogy milyen az. Például ő is megmutatta... Azt akarom, hogy könyörögjön azért, hogy végre megdugjam és isten úgyse... el fogom érni. Eleget túráztatott már a kicsike, hogy megkapjam.
Bár lehet ez így sok lesz első alkalomra. De nem... meg kell ragadnom a lehetőséget ha már idáig eljutottunk. Mert bizony látom rajta, hogy fel van ajzva. Érzem abból, ahogyan hozzám dörgölőzik, s nyögdécsel az érintésem alatt. Akar engem, már régóta... Csak az esze nem engedte eddig, hogy a testének szót fogadjon. Tehát bizony azt kell elérni, hogy ne gondolkozzon. Mert ha megteszi, akkor bizony faképnél talál hagyni, ahogyan már megtörtént egy párszor. Csak sajnos az a baj, hogy a cicázást is csak egy ideig bírja az ember. Én viszont már eljutottam addig a bizonyos pontig ami tűrőképességem határát képezi.
Kioldom a felsőjét, hogy a melleihez férjek. És minden szót amit a fülébe suttogok komolyan is gondolom. Meg fogom tenni és vonaglani fog az érintésem alatt... Azt akarom, hogy sikítson amikor elélvez és ez többször is megfog történni az éjszaka alatt.
Tenyerem a mellére siklik és játszadozni kezdek a mellbimbójával. Érzem, hogy megfeszül és sejtem, hogy zavarba is jön. De biztos izgatja is a fantáziáját minden szavam. Remélem kíváncsi, hogy beváltom-e amiket suttogok.
Ujjaim a lábai közé siklanak a nadrágon keresztül.
- Ez az Cicuska...- Mormogom amikor felnyög. Akarok még ilyen hangokat hallani.
Lassan kifelé vezetem a táncparkettről.
- Akarlak Cicuska, mi ütött volna?- Mormogom ajkai közé.- Csssss!- Csitítom még mielőtt durván, szinte horzsolósan megcsókolnám. Egy kisebb folyosóra érünk, ahol ugyan még mindig dübörög a zene, de nincs tömeg. Nem ez a vég cél, de itt a falnak tolom Sashát, testemet az övének nyomom, s ágyékommal a lábai között dörzsölöm.
- Érzed ezt?- Lehelem a nyakába, majd egyetlen mozdulattal kigombolom a nadrágját, s ujjaim a bugyijába siklanak. Megérzem a nedvességét. Pihe könnyen végigsimítok a lábai között, éppen, hogy csak érintve.
-Akarod Cicuska, hogy betérdeljek a lábat közé? - Kérdem miközben újra, és újra lassan és finoman végigsimítok a lábai között.
- Akarod az ujjaim helyén érezni a nyelvemet?- Duruzsolom a szájába. Majd beljebb tolom a kezem, tenyerem a csiklójára siklik, miközben egyik ujjaimmal behatolok a résébe.
Őrjítően lassan és alaposan kezdem mozgatni benne az ujjamat, hogy többet akarjon és keményebben. Ezek a mozdulatok nem engedik, hogy elélvezzen, csak arra elegek, hogy még jobban fokozzák a vágyát. Mert tényleg azt akarom, hogy elveszítse a kontrollt amire annyira büszke.*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 2:33 am



[You must be registered and logged in to see this image.]
Sasha & Alexander


M
ég mindig a menekülésen agyalok, még mindig nem értem mi a fészkes fenét kereshetek még itt, miért nem szelletem már a hátsó kijárat felé? De az egyik felem indulna, sőt igazából, amikor kiszállva a taxiból megpillantottam a hely nevét be sem akartam lépni. Csak hát megígértem Agathanak meg Calebnek…. aztán meg amint beléptem és esetleg csak eszembe jutott volna, hogy húzzak el azonnal gyors ütemben…. nos nem tudtam volna, mert mire már eszembe jutott volna letámadott a két jó barátom. Ahogy körbe néztem naná, hogy első zavaromban nem tettem más mint hogy a bárpulthoz menekültem. Na de te mit csináltál volna, ha belépsz egy szórakozó helyre és azt látod, hogy az emberek egymás hegyén-hátán vonaglanak? Igen… te is azt csináltad volna, egyből a pulthoz sietsz energiáért, hogy egyáltalán állva tudj maradni egy ilyen helyen és nem elmenekülni, mint egy szűzies kislány. Ok…. prosti vagyok, aláírom, de pár napja veszítettem el a szűzeségem…. ami lényegében annyit tesz, mintha még az lennék…. mert elég sok értelemben az is vagyok még. Például…. az ilyen helyeket illetően. Mire Alex megtalált volna addigra körülbelül fél liter teqila és ugyan ennyi porto keveredett össze a véremmel. Végeredmény? Mire a főnököm elkezdett nyomulni rám ismét teljesen elvesztettem az önuralmam… még most is el van veszve, az alkohol, a zene és a szexualitás mámorában fürdök, nem parancsolva az eszemnek. vagyis akarok én parancsolni, de a testem nem fogad szót, teljesen dacos és önálló életre kelt.
A szavakat, amiket a fülembe sugdos, egyszerre kelt félelmet bennem és nedvesedem be tőle, komolyan, izgató hangja, ahogy cirógatja bőröm a forró lehelete, ahogy kiejti azokat a titkos, pajzán és perverz szavakat a száján… már az felér egy kemény előjátékkal. És ha így reagálok arra, akkor milyen lehet az amikor hozzám ér? Legszívesebben könyörögnék, hogy ott helyben tegyen a magáévá. Na, de Sasha hova a fészkes fenébe lett az önuralmad, a határok… tudod. dehogy tudom, és már képtelen vagyok harcolni,ebben a percben legalábbis. Őszintén szólva eddig sem csináltam valami marha jól, de ezután meg főleg nem fogom.
Igen a kíváncsiság is furdalja az oldalam, hogy vajon megtenné? Beváltaná az ígéreteit,és én… élvezném: naná, hogy élvezném, már a szavaitól szinte elmentem, mi lenne akkor ha valóban hozzám érne? azt hiszem biztos lehetek abban, hogy ha nem futok el nem sokára meg fog történni. de hiába veszem tervbe képtelen vagyok a menekülésre, az olyan… nem is tudom milyen lenne, de nem olyan, mint amilyennek elképzelem….. ahhj édes istenem ha most hallasz…. nézni ne nézz, akkor kérlek adj akaraterőt, hogy ellen tudjak állni, légy szíves… ha valaha jelentettem valamit neked akkor meg fogod tenni.
Mire észbe kapnék, hogy már nem táncolunk, hanem arrébb sétálunk egészen kifelé a heves tömegből, már egy falnak nyomva találom magam. Azt hiszem az alkohol és én nem vagyunk jó párosítás, annak ellenére, hogy a kontrollt is elvesztem… kihagy az agyam… és képes vagyok élvezni Russel érintését, sőt sóvárgok utána.
Szólásra nyitom ajkam, hogy ellenkezzem, de ekkor ajkai keményen támad az enyémre, keményen és vadul, tenyerem a mellkasára helyezzem, hogy eltoljam, de nyelve inkább még jobban felkorbácsol, mintsem lehűtene, a pólójába kapaszkodok erősen és visszacsókolok, a csókba nyögök ahogy ágyékát nekem dörzsöli az ölem már ég és kiált a kielégítetlenségtől. Óh… kérlek…. édes istenem… ez ez már kegyetlenség a szó legszorosabb értelmében.
Ahogy ujjai becsúsznak a bugyimba, végig simítva ott középen, testemen remegés fut végig, az ajkamba harapok, kezem, amely az előbb a pólóját szorongatta, most felcsúszik a nyakára, míg a másik bele a hajába, ujjaimmal rámarkolok a tincsekre keményen.
-Alexander….. kérlek..- ejtem ki a szavakat halkan, bár nem tudom miért könyörgök. Azért hogy hagyja abba, vagy azért hogy folytassa? Mindkettőért egyszerre… de tudom, hogy csak áltatom magam, hogy minden idegszálam azért könyörög, sóvárog, hogy végre elégítsen ki… keményen…
Szaggatottan kezdem venni a levegőt ahogy ujja becsusszan oda, lábaim kissé szétnyílnak, érzem feszít a nadrág, de most nem tudok mással foglalkozni.. csak ezzel az elsöprő érzéssel.
-Igen….- nyögöm ki halkan azt az egy szót, lehet meg sem hallotta, de többre nem vagyok képes. Csillogó tekintetem az övébe fúrom a félhomályban, kezem lesiklik a hátán, be a póló alatt, hogy felfele igyekezve végig karcolja a férfi hátát körmeivel.





802 word- Coronita - Drága, erőszakos stricimnek Razz <3


A hozzászólást Sasha Lola Di Salvatore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 22, 2013 2:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeHétf. Május 20, 2013 9:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nem fog eltűnni. Nem bizony. Mert én nem hagyom neki. Ha most úgy döntene, hogy behúzza a satu féket, és eltűnik, nem engedném. Mert egyszer-kétszer már eljátszotta ezt. Hogy felizgatott aztán meg lelépett. Azt hiszem, hogy megijedt. Fogalmam sincsen, hogy mikor veszítette a szüzesség, de biztosan nem olyan régen. Talán nem sokkal azelőtt, hogy találkoztunk. Hiszen olyan kis szemérmes. Későn érő típus mit ne mondjak, hogy húsz évesen még ilyen kis ... hogy is mondjam? Ártatlan.
Persze tud ő vadmacska is lenni, megtapasztaltam már, csak nem éppen a legjobb értelemben. De biztos, hogy az ágyban is képes rá. Hogy ott is tud olyan vad és telhetetlen lenni. Amilyen egyébként, ha nem egy szexelőkkel túlzsúfol helyen vagyunk, ami zavarba hozzá. Egyébként ez édes! A kis aranyos zavarba jön mások látványától. Látszik, hogy még nem volt dolga durva ügyfelekkel. És ezt kinek köszönheti? Hát nekem, pont itt az ideje, hogy egy kicsit hálás legyen.
Tánc, alkohol... elektromos levegő, még több alkohol és lüktető zene. Pont elég, hogy bárkinek az eszét elvegyék, így például neki is.
Érzem, hogy beindult, abból, ahogyan hozzám dörgölőzik, bár mikor kifelé tolom azonnal ellenkezik, tehát az elméje még egy kicsi része bizony használatban van... Pedig itt most nem kell gondolkoznia, csak érezni. Az kell, hogy rám bízza magát és élvezze... élvezzen...
A falnak tolom, s egy ügyes mozdulattal kigombolom a nadrágját, és az ujjaim már be is férkőztek a feszes szövet és a bőre közé. Nem adom meg amire vágyik, csak finoman ingerlem, miközben bűnös szavakat suttogok a fülébe, s tudom, hogy ettől zavarba is jön, de izgatja is.
- Mire is kérsz Cicuska?- Kérdezem a fülébe duruzsolva, majd a fülcimpájába harapok, miközben ujjam besiklik a résébe.
Már én is égek a vágytól, hogy megízlelhessem oda lent s, hogy lássam, ahogyan élvezettől megremeg és hallani akarom, hogy a nevemet sikítja miközben elélvez.
A válaszára elégedetten elmosolyodok. Kihúzom a kezem a bugyijából, az ölembe kapom, s pár pillanat múlva már a privát szoba, vörös falait nézhetjük. Ide is beszűrődik a zene, köszönhető a hangfalaknak, amik kedv szerint kikapcsolhatóak. De nem akarok, jó ez a hangulat amiben most vagyunk. A csend azt hiszem most az ellenségem lenne...Sikeresen ráébresztené, hogy mit csinál és, hogy miért nem tette meg eddig. Na nem!
Lefektetem az ágyra, s ezzel egyidejűleg felé is mászik, s egy heves csók közben elkezdem kihámozni a nadrágjából.
Ahj, de feszes ez a k*rva farmer! Egy kézzel nem megy. Feltápászkodom, s lerántom róla azt a sz*r göncöt... Majd elé tárdelek, megfogom a lábát, s miközben végigsimítok a finom bőrön, a vállamra emelem. A belső combját apró csókokkal halmozom el, így haladva fel az ágyéka felé. De elérve a bugyi vonalát kikerülöm az érzékeny pontot, s a másik oldalt is eljátszom ugyan azt. Szívom magamba a reakcióit, semmit sem akarok elmulasztani. Igen, elég sokat vártam ahhoz, hogy most rendesen kiélvezzem. Arról nem is beszélve, hogy most részeg, végre hagyja magát, ki tudja, hogy lesz-e még ilyen alkalom.
Végighúzom a nyelvemet a bugyija vonalán, s szépen lassan elkezdem lehámozni róla a vékony anyagot. ..
S pillanatok alatt már az is a földön van. Incselkedve húzom végig a nyelvem érzéken pontján. Hmm... ágyékom megrándul kellemes ízére, finom felületes nyelvcsapásokkal ingerelem. Holott tudom, hogy már nagyon be van gerjedve. Hogy ez az előjáték már nem is lenne szükséges. De élvezem... kihagyhatatlan.*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 2:19 am



[You must be registered and logged in to see this image.]
Sasha & Alexander


A
zt hiszem, hogy az alkohol és én nem jövünk ki egymással… vagy éppen ellenkezőleg? Túl jól kijövünk? Hallottam én már sok embertől, hogy milyen hatással van az emberekre, hogy agresszívek lesznek tőle, nem bírják kordában tartani a vágyaikat, nincs önkontrolljuk és nem törődnek a következményekkel. Hát rám, pont olyan hatással van, mint aki nem tudd gondolkodni, egyszerűen lekapcsolták a villanyt, kirakták a rögtön jövök táblát… de nem akarnak rögtön jönni. Most a bizsergéssel, Alex érintéseivel, az alkohol hatásával, a zene dübörgésével és a szexuális levegővel van tele a fejem. Ha akarnék sem tudnék parancsolni magamnak, igazából el is felejtettem, hogy hogyan kell, hogy mondjak ellent? Mert a szám nyitva, de nem az ellenkezés szavai jönnek ki rajta, sokkal inkább a kéjes nyögések amit Alex nyelve és szavai okoznak, vagy a feszülő bizsergés az ölemben.
Akaratlanul is folyton Alex izmos testéhez dörgölőzöm, mint egy cica aki várja a kényeztetést…. vagy inkább mint egy rossz kurva aki hetek óta nem kapott semmit sem. Eléggé bántó gondolat, mielőtt jobban bele gondolnék el is rejtem a leghátsó részben, bár utálom, hogy Alex ilyen hatással van rám, így fel tudd hevíteni… ha most egy utcán lennénk…. ott sem bírnék ellenállni neki, inkább ezzel a gondolattal sem foglalkozom tovább. Halkan elkezdek sóhajtozni, ahogy keze becsúszik a nadrágba és a bugyiba, bár nem értem, hogy hogyan képes rá, hiszen nagyon feszül rajtam a farmer. Szeretem azokat a ruhákat amik kiemelik formás alakom és pont ott ahol éppen kell.
Ahogy ott lenn simogat, szinte fáj a kielégítetlenség, akarom, többet akarok, most, lábaim kissé szét nyílnak, habár így sem tudna jobban kényeztetni a farmer miatt, és ha megtehetné sem tenné meg, van egy olyan halvány sejtésem, hogy most igazán ki fogja használni megkínozhat, felkorbácsolhat, és addig fogja, míg nem robbanok, míg nem könyörgök a kemény kielégülésért.
Ahogy megérzem az ujját ott a vállaiba kapaszkodom, halkan felsikkant, a bizsergés csak nagyobb lesz ahogy fülembe harap, a hideg a hátamon futkos.
-Kérlek…. ne hagyd abba -suttogom halkan, önkívületi állapotban, már nem érdekel hol, nem érdekel ki lát, csak érezni akarom a lábam között, minden hogyan.
Majd egyszer csak Alex ölében találom magam, mielőtt rákérdezhetnék, vagy ellenkezhetnék már egy piros szobában találom magam az ágyban, Alexxel fölöttem.
Ajkaimmal az övének tapadok, kezem becsúszik a pólója alá, fel a válláig, de mire jobban bele jönnék, csalódottan veszem észre, hogy eltávolodik tőlem. De egy perc múlva már érzem a bőrömön, hogy nincs rajtam nadrág. Ahogy a combomon érzem a férfi száját halkan felnyögök, kezemmel az ágyrácsba kapaszkodom.
-Ahh….- adok ki hangot ahogy nyelve végig siklik a bugyi vonalánál, majd az sincs már rajtam. Testem megremeg ahogy most már felesleges rongyok nélkül érezhetem a nyelvét, ujjaim a hajába markolnak, ezzel egy idejűleg közelebb vonva magamhoz, csípőm felemelem, hogy jobban hozzá férjen.






802 word- Coronita - Drága, erőszakos stricimnek Razz <3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzer. Jún. 05, 2013 6:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


* Mi tagadás tetszett a játék. Hogy részeg és hagyja magát, sőt mi több még hozzám is dörgölőzik és most kivételesen nem azért, hogy aztán faképnél hagyjon... Nos, ezúttal nem is hagynám neki, eleget játszadozott. Most az enyém. Érzem! Igen, elkaptalak cicuska... végre! Mit ne mondjak azért jól megtúráztattál. De hát a vadászé a győzelem, mindegy, hogy a préda mennyit fut vagy, hogy ő mennyire fárad ki közben. Nem igaz?
Perverz, s az ő finom kis ízlésének biztosan sértő szavakat duruzsolok a fülébe. Biztosan zavarba ejti, de fel is izgatja, elvégre nem léptem át egy durva határt. Mert bizony keményebb dolgokat is tudtam volna neki mondani. Oh, igen... olyasmit tudnék a testével csinálni, amit ő el sem bír képzelni.
Minden ellenérzése ellenére hozzám dörgölőzik, akár egy cicus mikor kényeztetésre vágyik. Megkapod cicuska! Mert szeretném ha dorombolnál nekem, az eszedet és minden büszkeségedet elveszítve.
Ujjaim a nadrág és a bőre közé siklanak, majd be a résébe, s finoman mozgatni kezdem benne. Ferde mosolyra húzódik a szám a szavai hallatán, s még pár pillanatig valóban nem hagyom abba. De aztán kihúzom a kezem a nadrágjából, s az ölembe kapva az egyik, egyébként az én külön bejáratú szobámba viszem. Az ágyra fektetem, s hamarosan lekerül róla a nadrág meg a bugyi is.
Apró csókokkal halmozom el a combjának finom bőrét, és a legérzékenyebb pontját is. Finoman, éppen, hogy csak ingerelve az édes húst. Azt akarom, hogy reszkessen alattam a vágytól, nem csak ennyit, akarom, hogy sikítson és könyörögjön a kielégülésért. Ennyit már csak megérdemlek a kitartásomért cserébe. Nem igaz?
Visszanyomom az ágyra, ahogyan a csípője megemelkedik, egyik felkaromat keresztbe fektetem a csípőcsontján és a hasán, így tartva lent az ágyon.
- Ne mozogj!- Korholom, de a hangomban inkább vidámság csendül sem, mint igazi harag.
Hűtő! Ebben a pillanatban eszembe jut a minibár. Igen ez a szoba mindennel fel van szerelve. Így például tejszínhabbal is.
- Ne mozdulj!- Mondom neki ellent mondást nem tűrő hangon, s feltápászkodok és a hűtőből gyorsan kiveszem az édes, cukrozott hab tubusát.
S lassan visszaindulok felé. Útközben lustán ledobom az ingemet, így mást csak egy farmer díszeleg rajtam.
Fran egyik mellére fújok a hideg habból, majd odahajolva az ajkaim közé veszem formás mellbimbóját, ellensúlyozva a hideg habot a meleg ajkaimmal. Egyik kezemet a másik mellére fektetem s megmarkolom a formás halmot. Miközben nyelvemmel ízlelgetem, s pöckölgetem a már felmeredt bimbót. Egy pillanatra felnézek ellenőrizve az eredményt. Nem még nem elég vörös, mondtam, hogy vörösre fogom szopogatni a mellbimbóját és ezt be is tartom.
Egy újabb ellenőrzés után az eredmény teljes, áttérek hát egy újabb habfújással a másik mellre, azt is ugyan így vörös színre varázsolva.
Majd egy hosszanti csíkot fújok a hasára ami egészen levezet a szemérem dombokig. Kicsit lejjebb kúszik, s Fran arcát nézve elkezdem lefelé lenyalni a habot az érzékeny hasfalról.
Tovább kínzom újabb és újabb érzékeny pontokat találva a testén, ahonnan elfogyaszthatom a habot. Így a csípőcsontjáról, a belső combjáról, a nyakáról...
Végül fújok egy kis habot a szeméremajkakra, s finoman lenyalom. S újra és újra megismétlem a folyamatot, a reakciókat figyelve, miközben egyik kezem a testén kalandozik, a másik pedig a mai estén másodszor a finom, meleg puncijába siklik.*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 7:58 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]
Sasha & Alexander


H át ha valamit tanulok is ebből, az biztosan az, hogy ne bízzam magam calebre és Agathara vakon. Na igen, már amikor felhívtak akkor sejthettem volna, hogy ha róluk szó van…. abból jól nem jövök ki. Tulajdonképpen sehogy sem tudok ki jönni. Igaz véletlen, de ismét Alex karjaiban találom magam.  Hiába is akarnám… vagyis de tudnám, hiszen ez alatt a pár hónap alatt el tudjátok képzelni mennyi ostromot kaptam? És Alexander  na ő aztán igazán remek módon ért ahhoz, hogy ugyan mégis hogyan kéne valakit ostrom alá vennie és igen… tudtam, hogy minél jobban ellenkezem, ő annál jobban akar majd engem. És igen néha igazán imponált nekem…. sőt a lelkem mélyén talán tudtam, hogy mindig is tetszett és az erőszakos, szenvedélyes stílusa is tetszik nagyon. Néha természetesen még bele is mentem, hogy játszok vele, de persze mindig vissza vonulót fújtam amikor kellett, mielőtt még megtörténhetett volna az amit ő annyira szeretett volna. Minden egyes harc után egyre jobban akart, igen tudom hogy így volt és igen tetszett nekem…. nagyon is, sőt sokszor azért csináltam, hogy aztán végül amikor pattintom lássam az arcán azt az elkeserettséget…. azt a dühöt, és a kielégítetlen vágya fájdalmát. És még most is így van, igen tudom, hogy azért válogatja meg a „vendégeimet” mert akar valamit, persze tudom, hogy nem mindegyik lánnyal viselkedik így, sőt.. talán rajtam és a húgomon kívül senkivel sem.
Ahogy keze besiklik a nadrágomba, tudatalattim próbálja közölni velem, hogy ez így nem jó, hogy húzzam el  a csíkot azonnal, el Alex közeléből. De nem, az én lábam nem mozdul, sőt nem hogy nem mozdul… de egyenesen remeg…. az Ő érintésétől, amiért gyűlölöm magam. De ebben a percben,  a zene, a forró hangulat, és Alex testétől, valamint az alkoholtól részegülten sóhajtozok utána.  De amikor kihúzza kezét a farmeromból, csalódottan nyögök fel, halk sikkantással fedezem fel, hogy ölbe kap és szalad velem. Felmerül bennem a kérdés, hogy mégis hova cipel… de amint eljutnék addig, hogy hangot is adjak nem értésemnek, már egy ágyban találom magam, itt is elég intenzíven hallatszik a zene…. jobban mondva egészen fülemben. De nem foglalkozom vele, na nem mintha nagyon lett volna időm.  Hirtelen hűvös levegő simít végig felhevült bőrömön, amikor  rájövök, hogy már nincs rajtam se a farmerom, se a bugyim, de ismét túl későn akarom szóvá tenni, az ajka már a combom belső felén kalandozik.  Minden egyes érintésénél apró nyögés szakad fel félig szét nyílt ajkaim közül,  testem ívbe feszül, ujjaim sötét fürtjeibe csúszik. Az agyam elment szabadságra, nagyon úgy néz ki, teljesen kikapcsolt,  nem tudom uralni a testem, azt csinál amit ő akar. De amint átadom magam a vágyaimnak, Alex lefogja a hasam, a vágy amit érzek, lassan kúszik le a lábam közé, és könyörög azért, hogy valaki…. na nem ez nem igaz, nem valaki, hanem  Alex… igen arra vágyom, hogy ő elégítse ki a vágyaim… ami ilyen ködös fejjel is elég sokkolóan hat rám.
-Ugyan hova mehetnék?- mormogom a bajszom alatt amint érzékelem, hogy felpattan, épp felülnék, hogy egyáltalán körbe nézzek a szobába,a mikor vissza is tér.  Libabőr végig fut az egész testemen ahogy megérzem a jég hideg habot az egy mellemen, de ez még mind semmi. A következő pillanatban már ajkait is érzem rajtuk, hangosan nyögök fel, sóvárogva dörgölöm testem az övének,  ahogy találkozik az én szürkés tekintetem az ő égszínkék szemeivel, kiolvashatja belőle, a vágyat, a könyörgést, hogy ne kínozzon tovább, de nem szólalok meg…. szégyellném magam.  Képtelenség, hogy én élvezzem az ő…. Alexander érintését, sőt sokkal többre vágyjak…
Kezem a hátára siklik, körmeim végig szántják fehér bőrét, ahogy becsúszik ujja a nőiességembe kissé szétnyílnak lábaim… utálom az áruló testem.
-Ahh,- hallatszik halkan ahogy testemet teljesen neki nyomom, akarom most azonnal, sőt mindig, nem akarok lemondani erről az érzésről.
-Alex…. ne… kérlek…- könyörgök ahogy ajkammal végig súrolom a nyakát, bele lihegve a fülébe. 


600 word- Coronita - Drága, erőszakos stricimnek Razz<3
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 10:13 am

*Azt hiszem most kéne kiélveznem minden pillanatot. Ugyanis van egy olyan nagyon erős megérzésem, hogy amint Fran kijózanodik vége a varázsnak. Meg fogja bánni, hogy engedett nekem, önostorozásba kezd és a dühét rajtam fogja kitölteni. Én leszek a szar szemét aki megdugta. Persze én ezt nem így gondolom, hiszen ha nem akarna nem feküdne le velem. Én meg nem erőszakoskodom, nem erőszakolom meg... nem is kell...
Már elég régóta próbálkozom és eléggé kitartóan ahhoz, hogy végre engedjen. Más kérdés, hogy ehhez elég sok alkoholra is szükség volt. Még az sem igazán számított, hogy különleges bánásmódban részesült. Még csak kritikus ügyfeleket sem kapott...Vagy inkább élvezte, ha kicsit számítóbb lenne akkor azt mondanám, hogy direkt azért nem engedett, hogy megmaradjon a státusza, de nem. Ennél Fran azért hevesebb és őszintébb teremtés.
Felkapom az ölembe, s egy szobába viszem, hamar megszabadítom az alsó ruhadaraboktól. Nem hagyok időt arra, hogy tiltakozzon, bár fogalmam sincsen, hogy megtenné-e. De biztosra megyek. Előveszem a tejszínhabot, s befújom vele a teste különböző pontjait, különös figyelmet szentelve a melleinek. Akarom, hogy szenvedjen és visszakapja amit ő adott nekem? Talán, igen ez is benne van a pakliban. Másrészről viszont ki is akarom élvezni ezt a páratlan lehetőséget, hogy a testén kalandozzak.
Ujjaim a résébe siklanak, s mozgatni kezdem benne, miközben ajkam a nyakára siklik. Halk szusszanás hagyja el az ajkamat, ahogyan végigszántja a körmével a hátamat, s egész testével nekem nyomul, ingerkedve. Igen, pontosan tudom, hogy mit akar, eléggé fel van már spannolva ahhoz, hogy a teste könyörögjön a kielégülésért.
Élvezettel hallgatom a torkából feltörő kontrollálatlan nyögéseket. A szavai hallatán ujjaim megállnak, finom az ágyra nyomom, s adok egy csókot az ajkára.
- Azt kéred hagyjam abban?- Duruzsolom az ajkára, bár tudom ez nem túl szép húzás tőlem, de ha már így alakult kihasználom a helyzetet. És nem fogom megdugni... Azt a játékot fogom játszani amit ő játszott velem, bár nem lesz egyszerű. Hiszen ha most szexelnénk akkor a mélységes bűntudata miatt soha többet nem engedne a bugyija közelébe. Így viszont több esélyem lesz. Más kérdés, hogy megint úgy fogok lelépni, mint mindig álló farokkal... de a jó cél érdekében áldozatokat kell vállalni. És azt hiszem hosszú távon én nyerek.
Kihúzom az ujjaimat, s végigsimítok a combja belső felén.
- Gyönyörű vagy! -Húzom végig az ujjamat a hasán felfelé a mellei közé, majd tenyerem a nyakára siklik majd megállapodik az arcán. Magam felé fordítom, s durván, súrolósan megcsókolom, a fenekébe markolok, s felé gördülve ágyékomat az övének dörzsölöm. Majd végigcsókolgatva a testét , lefelé haladva, s ismét megállapodok a lábai között. A combját markolva ismét belekezdek a buja háromszöge kóstolgatásába.*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzer. Júl. 17, 2013 8:35 pm

Két percenként jut eszembe, hogy le kéne dobnom magamról és szaladjak el, de amint felvetődik bennem a menekülés gondolata Alex csinál valamit amitől az a pici maradék józan eszem is elmegy, próbálok helyesen cselekedni. De jelen pillanatban mégis mi lehet a helyes? Tudom, hogy már nem is az alkohol befolyása alatt vagyok, természetesen még mindig érzem a hatását, még mindig zsibbasztja az agyam, még mindig azon gondolkodom, hogy hogyan is kéne gondolkodnom. De a testem egyszerűen nem hajlandó, és képtelen is lenne meg mozdulni, hiába szeretném én, a testem egyszerűen megmakacsolta magát és úgy dorombol a stricim simogatásának, mintha nem is tudom ki lenne.
Hamar megszabadít a felesleges ruhadarabjaimtól, igazából semmire sem hagy időt, igen felvetődik bennem a tiltakozás gondolata is, de nem tudom megtenni, sem időm, sem akaraterőm nincs hozzá.
Ahogy ujjait ismételten megérzem magamban, kisebb sikoly hallatszik alig szétnyílt ajkaim közül. Egyik kezem a tincseibe markol ahogy száját megérzem forró bőrömön, másik kezem, széles és izmos vállába kapaszkodik.  A testem szinte könyörög neki, hogy folytassa, hogy csinálja jobban, érzékibben, erősebben, durvábban, bárhogy…. csak folytassa.  Egész testemet neki nyomom, sőt ennyi sem elég, ahogy nyakánál fogva még közelebb vonom, lábaim enyhén szét nyílnak, csípőmet picit felemelem, hogy jobban oda férhessen nőiességemhez.  De ismételten elmarad a kielégülés, fáj az ölemnek, fáj a testemnek, és lassan ködös agyamban kezdem kapizsgálni, hogy mire is megy ki a játék…. de nem, ő nem csinálna ilyet. Már azért sem, mert nem bír a farkával, ő az a típus aki az eszét általában elfelejti használni, főleg ha a szexről és a nőkről van szó. 
-Ne… ne.. nem…- lihegem forrón ajkaira, és azt hiszem hogy most végre eljön a pillanat, a pillanat amikor végre valahára az övé leszek, az övé lehetek. De nem Őnagysága nem ilyen….  keserves és kínzó, csalódott hang hagyja el torkomat, miközben vágytól csillogó kék szemeim az övébe fúrom, mi a francra vár? Miért nem akarja ő úgy ahogy én? lehet már nem kíván…? De ez baromság…. akkor nem kínozna most, mert tudom, hogy azt csinálja.
Válaszul halványan elmosolyodom bókjára, az alsó ajkamba harapok, majd lassú mozdulatokkal nedvesítem be nyelvemmel kiszáradt számat, amikor ajkával erőszakosan, szinte durván tapad az enyémre,  erősebben markolok ahogy keze a fenekemre siklik.
-Alex….. ne akard, hogy könyörögjek….. kérlek…- gyorsabban szedem a levegőt ahogy megérzem ágaskodó ágyékát.
Ahogy lejjebb csúszik, és ajkával újra megtalálja a nőiességemet, keményen markolok a hajába, és közelebb rántom, teljesen elvesztettem az eszem, már nem érdekel semmi, ez a kicsi kéj is csillapítja valamennyire a bizsergést lábaim között, a fenekem megemelem, hátam ívbe feszül, érzem, hogy pillanatokon belül elvesztem a józan eszem, azt a csöppnyit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeSzomb. Júl. 20, 2013 11:11 pm

*Tetszik a vadsága, hát ilyen a mi Frannink, ha nincsen a helyén az a hatalmas önkontroll amivel rendelkezik. És azt kell, hogy mondjam észveszejtő. Imádtam, ahogyan a hajamba markol, s szinte kierőszakolja, hogy a testét eljuttassam arra pontra ahol széthullhat. Ismeretségünk során most először nem tiltakozik. Nyögései és apró sikolyai, még jobban felkorbácsolják a vágyamat iránta. Saját magamat is kínzom azzal az elhatározással, hogy ma nem fogom megdugni... Bár elhatározásom egyre gyengül minden pillanattal, és minden nyögéssel ami a torkából felszakad. Beleakarok temetkezni ebbe a csodás testbe s még több sikolyt kicsikarni belőle. Azt akarom, hogy a nevemet sikítsa... viszont... Elég nagy elégtétel lenne és hosszú távon nyilván valóan gyümölcsöző ha most nem dugnánk. Akkor én nyernék, ma éjszakára. Ha megdugnám, így ebben a formában akkor azt hiszem semmivel sem jutnánk előbbre. Márpedig én ezt a testet, ezt a nőt, nem csak egyszer akarom a magaménak. Hanem ahányszor csak lehet, és csak és kizárólag a sajátomnak...
Gonosz vagyok, tudom, de most megtehetem. Most szinte bármit, ezt már régen akarta hallani a hiúságom. Tudtam, hogy olyan, mint bármelyik nő, hogy elveszíti az eszét egy pont után. Bebizonyítottam, hogy vágyik rám, az érintésemre és most leginkább a farkamra.
Figyelem, ahogyan benedvesíti az ajkát... igen ezeket az ajkakat máshol is eltudnám képzelni...
Elmosolyodok, de nem mondom ki, hogy tulajdonképpen már könyörög. Az egész teste egy térden álló könyörgés. De nem kötöm az orrára ezt a felismerést megtartom magamnak. S ismét a lábai közé vetem magam. Egyik kezemmel végigsimítok a combján, egészen a réséig, ujjaim ismét belé hatolnak. Míg másik kezemmel a combjába markolok, ujjaim keményen mozognak benne. Érzem, s látom, ahogyan felpillantok, hogy teste a végletekig feszül, hogy az orgazmusban szétessen. ÉS ezt is akartam elérni.
Addig fojtattam a kíméletlen csapásokat a nyelvemmel, s az ujjammal ingerelve, míg fel nem ért a csúcsra. Sőt még utána is, míg teste remegése alább nem hagy.
Felé mászok, s a hajába markolva közelebb vonom, hogy ajkaimat az övére tapasszam. Ágyékom a háromszögének dörzsölődik.
- Hívok neked egy taxit...- Mormogom az ajkaira, majd lemászik az ágyról, és felkapom az ingemet. Nem kezdem el begombolni, előbb a nadrágom zsebébe nyúlok, ami ugye le sem került rólam, s felhívom a körzeti taxit meghagyva neki, hogy hova jöjjön.
Elkezdem lustán begombolni az ingemet. Ha most nála lennénk már régen leléptem volna. De jelenleg nem tehetem, ugyanis tudni akarom, hogy valóban beszáll abba a taxiba és hazamegy...*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 6:31 pm

Utálom és tetszik egyszerre, hogy Alex ilyet hozz ki belőlem, nem is gondoltam volna soha, hogy ennyire vágyok rá, az érintésére, a simogatására, rá, arra, hogy azt tegyen a testemmel amit ő akar, és hogy én hagyom neki, sőt nem csak, hogy hagyom de élvezem, könyörgök azért, hogy olyat tegyen amit ő akar, könyörgök azért, hogy legyen velem vad, erőszakos, kemény, izgalmas, sőt a testem könyörög érte, az agyam tudta nélkül, olyan mintha a két szervem képtelen lenne együtt működni, vagyis inkább, hogy a szívem, és a testem kikapcsolta volna az agyamat, hogy ne működj, most nem te vagy soron.
Valami belső hang azt súgja, hogy ezeket a perceket még nagyon, nagyon megfogom bánni, és nem is kell oly sokat várnom rá, egyszerűen nem is értem, hogy miért nem teszi meg azt amire mindketten vágyunk, amire én is oly nagyon vágyom rá, mint ő, sőt ő sokkal jobban vágyik… hiszen hány alkalom volt, amikor ő próbálkozott én pedig keményen elutasítottam, sőt volt egy párszor, hogy szívesen bele mentem a játékba, de persze a cél nem az volt, hogy az ágyában ki kössek, sokkal inkább jól esett játszani vele, úgy éreztem hatalmam van felette és hogy a teste úgy táncol ahogy én fütyülök. Na egy ilyen hatalomnak melyik nő nem tudott ellenállni, de tudom, hogy a mai napig így van, és amikor végre lehetősége lenne a maciját bevezetnie a málnásomba, nem ő nem teszi meg.
Ahogy ajkait megérzem a lábam között élesen sóhajtok fel, de amikor ujjait is megérzem, csak az lesz a hab a tortán, egyre gyorsabban, hangosabban szedem a levegőt, sőt ezek a sóhajok már nem csak sóhajok, sokkal inkább valamiféle nyögés és sikkantás keveréke. Ujjaim az ágy rácsra siklanak, erősen szorítom, ahogy testestemen jóleső remegés fut végig a kielégüléstől, kipirult arccal bámulom felém mászik, csókjára rögtön válaszolok, de amint kimondja azokat a szavakat ledermedek.  Elképedve nézem ahogy a zsebébe nyúl valami papírért, miután felocsúdok, gyors felpattanok, összeszedem a ruhadarabjaim, közben hadarok, dühösen mérem végig.
-Ne fáradj vele, nagylány vagyok, megoldom,- azzal mielőtt befejezhetné a rendelést, kikapom a kezéből és az ágyra dobom  a készüléket,- köszönöm, hogy eszembe juttattad, hogy miért is nem szexeltem veled soha.- majd mielőtt bármit tehetne kiviharzok az ajtón, remélem Caleb még itt van, és haza visz, egy percet sem akarok Russel közelébe tölteni, soha a büdös életben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Alexander & Sasha össze röffenése <3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander & Sasha össze röffenése <3   Alexander & Sasha össze röffenése <3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Alexander & Sasha össze röffenése <3

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sasha~Agatha~Alexander
» Bob & Sasha
» Alexander Skargard
» Francesca & Alexander
» ღ Jaime & Sasha ღ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-