KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sera & Barry (Dexter)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sera & Barry (Dexter)   Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 17, 2013 11:16 am

Pedig kurva vagyok, akár tetszik neki, akár nem. Cseppet sem szégyellem, engem nem kényszerített senki sem, magam döntöttem úgy, hogy áruba bocsájtom a testem, de tizennyolc éves fejjel ezt valami lázadásnak fogtam fel. Úgy gondoltam, ha olyanná válok, akit mindenki elítél, azzal csak a szüleimnek árthatok. Biztos vagyok benne, azóta a fülükbe jutott a dolog. Apámat ismerve most már zárolta a vagyonát, az összes bankkártyámat letiltatta és mindent Camilla-ra íratott. Nem érdekel, mert még ha furcsán is hangzik, boldogabb vagyok ribancként, mint ami valaha is voltam Cancúnban.
-Annyira nem vagyok egzotikus Barry. Te sokkal érdekesebb vagy, mint én. Még sosem dolgoztam normális munkahelyen, szóval az árufeltöltés és pénztárkodás azért annyira nem rossz és brit vagy, az angolok igazi úriemberek. – Elmosolyodtam a gondolatra, ahogy elképzeltem Barry-t a szupermarketben. Annyira nem oda illő. Nem a rossz szándék vezérel, de tényleg. Engem sem kurvának szántak a szüleim, sokkal többre tartottak ennél. Hajdanán orvosnak készültem, aztán meg miniszterelnök akartam lenni, az első női elnök. Szép jövőt képzeltem el magamnak, de most a világért sem cseréltem volna senkivel sem.
A múltam elmerüléséből Barry szakít ki. Kimászott alólam, alsógatyában eltűnt a lakás egyik szobájában, magamra hagyva engem a félelmeimmel. Néhány perc múlva paranoiás képzetek kezdtek gyötörni és az ajtóra szegeztem a pillantásom, valahányszor lépteket hallottam a lépcsőházban. Összerezzentem, amikor Barry visszatért, kezében irdatlan mennyiségű pénzzel. Percekig némán bámultam a kötegeket, elkerekedett szemekkel. Hogy az istenbe van ennyi pénze? Mind a tenyereimben kötött ki, én pedig még mindig ledermedve néztem fel a srácra.
-Ez nem csak a pénzről szól. Úgy értem, nagy részben igen, de ez inkább Clark becsületéről. Megütöttük, azt hiszem ezentúl képtelen lesz szexelni… miattam. Oda a büszkesége, pár ropogós zöldhasú nem old meg semmit se. – Mintha izzó köveket fogtam volna, úgy dobtam le kezeimből az ágyra. Idegesen szántottam végig még mindig nedves hajamon, aztán arcomat tenyereimbe temettem. Sírni támadt kedvem, hangosan zokogni, krokodilkönnyeket hullatva. Abban a percben, amikor tökön rúgtam Clarkot, nem gondolkodtam tisztán. De annyira jól esett. Elszállt belőlem egy fajta feszültség, helyébe pedig a rettegés jött. Nem tudom, melyik a jobb.
-El kell innen mennem Barry. Nem akarlak téged is veszélybe sodorni. Talán nem emlékszik rád, elvégre félhomályban ütötted ki. – Hirtelen pattantam fel a kanapéról, az ablakhoz léptem, belenéztem a sötét éjszakába. Fogalmam sem volt arról, hova mehetnék. Egyet azonban biztosra tudtam. Nem engedhetem, hogy valakinek miattam essen bántódása. Még akkor sem, ha csak néhány órája ismerjük egymást.
-Élveztem minden egyes percét, remélem életben maradsz. – Megcsókoltam, gyorsan és sürgetően, lehajoltam a cipőmért és az ajtó felé lépkedtem, de a hirtelen dörömbölés az ajtón megállított. Lefagyva néztem az egyetlen kijáratra, elöntött a pánik, zihálva kapkodtam levegő után. A dolgok a kezemből a padlóra estek, idegesen hátráltam és csak akkor álltam meg, amikor Barry-nek ütköztem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sera & Barry (Dexter)   Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 11:12 pm


Nem szoktam hozzá ilyesfajta kedvességhez, nemhogy a bókokhoz. Megilletődve, pironkodva ingatom fejem, nem tudom mit felelhetnék erre. Érdekesnek talál egy ilyen mezei munkát, gavallérnak tart, talán még az akcentusom is tetszik neki. Annyira egy szürke kisegér voltam mindig is, és itt van egy fiatal, csinos, elbűvölő leányzó, aki kiemelt a tömegből. Jó érzés különlegesnek lenni. Akárcsak egy személynek is. Talán a többi normális ember így érezhet a szülei közelében. Velük inkább érzem magam másnak, selejtesnek, mint értékelni való, különleges emberi lénynek. Egyre jobban belezúgok Serába. Nem hogy nő mellett nem éreztem magam még ennyire felszabadultnak és normálisnak, már-már értékesnek, de egyetlen ember mellett se.
- És gondolod nincs annyi pénz, amivel megvásárolhatnám a biztonságodat? A zöld egy erőteljes szín, talán még mosolyt is csalna az arcára. Hiszen azért lett strici, hogy könnyen jusson némi zöldhasúhoz. - végül vállat vonok, nem igazán ismerem az emberi természetet, hiszen kettővel rendelkezek mióta az eszemet tudom - na jó, valamennyi emlék megrekedt az elmémben a magányos korszakomról.
- Nem! Nem hagyhatlak egyedül hazagyalogolni ekkortájt. Bárki letámadhat, nemhogy az a féreg! - karja után kapok, de gyorsabb nálam, már az ajtóhoz is szökell - na igen, ajkának íze bódító. Idegesen megrándul állkapcsom. Az aggodalom úgy látszik a legrosszabbat hozza ki belőlem. Mindig túlspilázok mindent, tördelem az ujjaimat minden apróságon, de más miatt nyugtalankodni... sokkal intenzívebb érzés.
Összerezzenek a dörömbölésre. Ki a frász lehet az éjnek évadján? Van egy tippem, de attól kiver a víz. Sera nekikoccan vadul hullámzó mellkasomnak. Máris elhitettem magammal, hogy megölni jöttek a gerillák. Vagy a lánnyal folytatott menekülőakció, vagy Dex kapcsolatai nyomán.
- Maradj itt. - lenyomom a kanapéra, felhúzom a farmeromat és kilesek a kukucskálón. A házinéni les vissza rám táskás, véreres szemekkel, elfeküdt, ősz, madárfészekként funkcionáló frizurával, babakék köntösben. Felhevült homlokomat megkönnyebbülten hajtom a hideg ajtónak, majd résnyire nyitom azt. Kezemmel félig-meddig takarom felsőtestem megszokásból.
- Tudja maga milyen zajos? Mindig itt parádézik, hát megáll az ember esze! - károgja öregségtől meggyötört hangján, majd átsiklik tekintete Serára. - Agh! Idegeneket is felhoz?! - tovább tajtékzik, majd morogva csoszog vissza a mamuszában. Értetlenül ráncolom homlokomat a jelenetre, s kitörni készülő nevetéssel sandítok hátra az immáron kevésbé feszült lányra.
- Szerintem nem voltunk hangosak. - lassan hajtom be az ajtót, de megakad. Egy idegen cipő ékelődik be, meggátolva, hogy bezárkózzunk. Összevonom szemöldökömet, pulzusom megugrik, s kivágódik az ajtó. A lendület a földre lök, és a törött képű strici a gardedámjaival hiénákként portyázva törnek ránk. Az egyik gyomromba tapos párszor, hörögve kapkodok levegő után. - Ne! Őt ne bántsd! - nyögve könyörgök, magzatpózban heverve a földön. - Ott a pénz, vidd! Rajtam állj bosszút! - négykézláb mászok feléjük, gyomorszájamat masszírozva. Talpra evickélek, tovább közelítek a főnök felé, mire lefog a két gorillája és többszörösen adja vissza minden sérelmét. Nem bánom, püföljön csak, egy idő után úgyis érzéketlenné válik arcom. És addig se Serával foglalkozik. Meg tudom védeni őt, érzem...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sera & Barry (Dexter)   Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 1:17 pm

Felhúztam a térdeimet, összekulcsoltam a karomat és ijedten néztem, ahogy Barry az ajtóhoz lépked. Lélegzetvisszafojtva kukucskáltam át vállai felett és amikor egy idős, reszelős hangot hallottam, kifújtam a bent tartott levegőt. Csak a szomszéd. Miért is hittem azt, hogy esetleg Clark lenne az. Görcsbe rándult izmaim elernyedtek, hátradőltem a kanapén és valami mosolyféleség suhant át az arcomon, ahogy megkönnyebbültem. Fel akartam állni, hogy visszahúzzam magamhoz és ott folytassuk, ahol a kirohanásom előtt abbahagytuk. Alig tettem meg néhány lépést, az ajtó kivágódott és a lökés erejétől Barry a földön landolt. Clark magasodott föléje, majd két társa azonnal kezelésbe is vette brit kedvencemet.
Clark körbefutatta szemét az apró helyiségen, én pedig kővé dermedve vártam, hogy megtaláljon a tekintete. Ahogy észrevett, feldagadt szája gonosz mosolyra húzódott, öles léptekkel megindult felém, mit sem törődve Barry fuldoklásba torkolló szavaival. Elkapta a torkomat, lenyomott a kanapéra és visszakézből akkor pofont adott, hogy beleszédültem. A fülem csengett, a szám megtelt fémes ízzel, sós könnyek csorogtak az arcomra.
-Megmondtam, hogy előlem nem bújhatsz el Seraphina. – Ujjai állam köré csavarodtak, erőszakosan fordította maga felé arcomat és elégedetten tapasztalta, hogy ajkam a duplájára nőtt, ujjainak bütyke a arcomba vájt, piros nyomot hagyva maga után.
-S-sajnálom Clark, nem tudom mi ütött belém. Annyira sajnálom. – Dadogtam a félelemtől. Ismerem ezt a férfit, tudom milyen erkölcstelen, hogy nincs benne semmi megbánás, csak a mérhetetlen düh. Láttam, ahogy megdagadt az ér a nyakán, ahogy arca megrándult minden egyes szavam hallatán. Felkészültem a legrosszabbra és amikor a keze ismét lendült, hogy lesújtson rám, észrevette a pénzt az ágyon. A bankó még most is egy kupacban hevert a kanapé végében. A fejem kezdett kitisztulni az ütéstől. Megragadtam egy vaskos köteget és a lába elé dobtam. Lenézett a pénzre, majd vissza rám. Értetlenség tükröződött a szemében, de ismét elmosolyodott és durva, fájdalmas csókot nyomott felsértett ajkaimra. Vért nyeltem, levegőért kapkodtam, de nem ellenkeztem akkor sem, amikor tenyere melleimet kezdte masszírozni. Szégyelltem magam, hogy ezt mind Barry előtt teszi és biztos voltam benne, hogy itt, mindenki szeme láttára képes lett volna megerőszakolni, csak hogy megmutassa, mekkora a hatalma felettem. Ziháltam, ökölbe szorítottam kezeimet, amik az ölemben pihentek.
Aztán elengedett, biccentett a fejével, én pedig összeszorítottam a szemeimet. Nem akartam Barry-re nézni, látni sem bírtam, ahogy a két tagbaszakadt fickó lehajol, vagy az öklét rázza.
-Ne bántsd kérlek. Az egész az én hibám. – Könyörögtem neki, visszanyelve könnyeimet, de semmit sem értem el vele. Minden ütésnél összerezzentem. Mikor hagyják már abba. Nem is tudom mi ütött belém, amikor felpattantam és nekirontottam az egyiknek. Ellökni nem tudtam, kétszer akkora volt, mint én, de jól célzott ütéssel tökön rúgtam. Hörögve zuhant a padlóra, mire a másik kihasználva lankadó figyelmemet, lapát nagyságú tenyerével lekevert egy pofont. A lábam kicsúszott alólam, elestem, a fejem hangosan koppant a földön. Homályosan láttam csak, de azt jól érzékeltem, ahogy elhúzzák mellőlem a tökön rúgott fickót. A képet csak az rontotta el, hogy egy ismerős arc kúszott a látómezőmbe.
-Ha még egyszer meglátlak, nem leszek ennyire kegyes. A kedvencem voltál, tudd be ennek a gyengeségemet. – Gyengéden végigsimított az arcomon, hogy aztán összenyomhassa és újra előtörjön belőlem egy fájdalmas nyögés.
-Barry, jól vagy? – Oldalra fordultam, foltokban láttam csak, de észrevettem, hogy mellettem fekszik. Ajkamba haraptam, hogy elfojtsam a feltörő zokogást. Rosszul nézett ki. Közelebb kúsztam hozzá, párat pislogva, hogy végre tisztán lássak.
-Mondj valamit, kérlek. Akármit, csak szólalj meg. Barry? – Hajoltam föléje, nem voltam biztos benne, hogy él e még. Clark az ajtónak dőlve állt, végig rajtam tartva a szemét.
-Mit akarsz tőlem még? Nem volt elég? – Fröcsögtek belőlem a szavak, dühös voltam és féltem. Úgy ültem, hogy Barry-t eltakarhassam előle.
-Azt nem mondtam, hogy ezt a faszkalapot nem ölöm meg. – Beletúrt fényes szőke hajába, mézédes mosolyt villantott felém és kulcsra zárta az ajtót. A két gorilla az ajtón túl állt, szinte éreztem csalódottságukat, hogy nem vehetnek részt a bunyóban.
Clark leterítette zakóját az asztalra, feltűrte ingujját, előkapott a zsebéből valamit, amit én csak a maffiózó filmekben láttam, felhúzta az ujjára és rendíthetetlenül közeledett felénk. Még három lépés… már csak kettő…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sera & Barry (Dexter)   Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 10:29 pm


Tekintetem cikázik a Sera-Clark páros és a konyhapulton heverő kés között. Valahogy el kell érnem, de túl szorosan tartanak. Mikor a féreg kezet emel a lányra, ismeretlen fájdalom hasít végig testemen, s szinte emberfeletti erőre kapok. Kitörök a béklyómból, dühödt bikaként megindulok feléjük, de kigáncsol az egyik baltaarcú kutya. Fekvőtámaszból nyomom ki magam, hogy felkeljek, de a jóképű bűnöző egyik embere egyik, másik embere másik oldalról kapja el karomat, s egyet csavarnak rajta. Fájdalomtól ordítva kényszerülök vissza a földre.
- Nézd, te perverz kis nyikhaj! - morogja az egyik rejtett izgalommal, és fejemet a kanapé irányába forgatja, majd rálép arcomra, hogy egy helyben tartson. - Ne merd becsukni a szemed, különben a kis kurva bánja! - lihegve, folyamatosan ficeregve harcolok a gravitáció és a gorillák súlya ellen. Nem sok sikerrel.
- Ne, könyörgök, ne bántsd. Bármit megadok, csak ne árts neki! Kérlek! - erőteljes fohászom - mind Clarkhoz, mind Istenhez intézve - cincogássá halkul, ahogy elnyom a gumitalpú cipő. Egyenletlen, tompa szuszogásom, nyögéseim hallatszanak csupán. Nem fizikailag fáj, meg se kottyan, hiszen csak belém hasít, majd szétárad. Ha elégszer teszik, érzéketlenné válik az ember. És hogy is törődnék a saját jólétemmel, amikor Serát ütlegeli, zaklatja és megalázza az a könyörtelen féreg. Szívem egy darabja szakad ki minden egyes dobbanásnál, s lendületesen pumpálja szét a kínt testemben. Ezt a gyötrelmet nem lehet megszokni, nem múlik, csak még élesebbé és gyűlölettel teltebbé válik.
Keresem, kutatom pillantását, el akarom mondani neki, hogy minden rendben lesz, hogy talán ostobán hangzik, de fülig szerelmes vagyok belé. Mindent el akarok neki mondani, amíg tehetem, mert ezek itt nem az eszükért, hanem az izmukért vannak megfizetve... Fölhúznak a földről, épphogy megállok a talpamon, hátam mögé csavart karjaimat már nem is érzem. Elengednek, hogy belevigyenek egy kis "mókát" a megölésembe. Mintha az oroszlán játszana az antiloppal mielőtt felfalná... Az első két ütés a falhoz repít, s elönti számat a fémes íz. Ökölbe szorítanám kezemet, de még mindig zsibbadt. Egy jobb horog elől fürgén elhajolok, de a másik bal horgát benyelem. A falnak lökdösnek, míg le nem csúszok a földig. Van értelme egyáltalán harcolnom? Na ne bassz fel, szuicidkám! Némán tűröm az öklök sorozatát, a rugdosást. Csupán a testemre mért ütések visszhangját lehet hallani, ahogy néha nyekkenek egyet, döng mellkasom, ropognak csontjaim. Hirtelen leállnak, az egyik kutya lehajol és megpaskolja arcomat. Most vágj vissza! Gyerünk! Nem fogsz ma itt megpurcanni, úgyhogy sürgősen kapard fel magad a beletörődés mocsarából! Erőtlenül pofán köpöm, mire visszakézből felpofoz. Csicska húzás... Hirtelen megcsapja orromat egy friss, virágos illat. Ez az Ő illata. Maradék erőmet felhasználva felemelem a fejem, s pont elkapom a pillanatot, ahogy Serát arrébb taszajtja a kiskatona, és a földre küldi. Könnyek gyűlnek árgusan figyelő szemeimbe. Mozdulj meg! Kérlek, mozdulj meg! Páni félelem lesz úrrá rajtam, egy roham mezsgyéjén állok, de akkor szólongatni kezd. Hatalmas súly emelkedik fel mellkasomról. Még él. Pillantásomat végigvezetem a környezetemen. Valahol a konyha közelében hagyták abba a püfölésemet... A kés!
Nincs erőm megszólalni, csupán harmatgyengén megszorítom kezét. Tartalékolnom kell, bármelyik pillanatban be kell vetnem magamat, hogy megmentsem az életünket. És ráadásul onnantól kezdve Dexre leszünk bízva. Ülésbe tornázom magam, és Serában kell megkapaszkodnom.
- Szeretlek. - súgom felpüffedt számmal kissé pöszén és megcirógatom arcát. Felevickélek a földről és sántítva vonszolom el magam a konyhapultig, hogy újra megtámaszkodjak. Közben azonban megmarkolom a kést és várok. Mikor elég közelinek érzem cipőjének kopogását, "átkapcsolok", megrohamozom és a falnak nyomom. A kést nyakához szorítom. - Üss meg, nem fogok hezitálni, elvágom a torkodat! - sziszegem és hátratekintek. - Sera menj be hátra a szobába! - utasítom ellentmondást nem tűrve. - Na idefigyelj szarházi. Leszek olyan nagylelkű, hogy nem öllek meg és elviheted a pénz felét. De amint újra kezet emelsz a lányaidra megkereslek, a kocsim után kötlek és végigszáguldozunk Vegas utcáin. Csak te meg én. - rideg mosollyal, rezzenéstelen arccal ecsetelem az alkut. Félelem csillan meg szemeiben, s azzal, hogy kezét felszögelem a falra a késsel tenyerén át nyugtázom felsőbbrendűségemet. Lerángatja magát és a két korccsal eliszkolnak. Tudja, hogy nem üres fenyegetőzés volt ez részemről. Kérlek, add vissza a testem. Fújtatok egyet és lehullok a kanapéra, mint egy dög. Ha a lány visszajön, Barry fogja várni. Megérdemli a lurkó...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sera & Barry (Dexter)   Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 7:55 pm

Összeszorítottam a szemeimet. Cipőjének minden egyes koppanása visszhangot vert a fejemben. Én hoztam Barry-re bajt, valamit el kell követnem, hogy ne ölje meg. Nem bírnék úgy élni, hogy egy ártatlan ember vére tapad a kezeimre. Különösen az övé nem, aki olyan rövid idő alatt beférkőzött a szívembe. Lépnem kell, mozdulnom, de a lábaimra ólmos súly nehezedett. Hol Clark-ra sandítok, hol Barry-re és megkönnyebbülve vettem, hogy még egyben van. Megszorított a kezem, amitől felbátorodtam, ugyan a fejem még zsongott, de képes lettem volna felállni a földről és a szart is kiverni ebből a striciből.
Felsegítettem, közelebb csúsztam hozzá, szinte az ölébe kerültem és most nem érdekelt Clark, sem az a fintor, amit a szemem sarkából vettem észre az arcán. Félúton megállt, megadta nekünk azt az esélyt, hogy elbúcsúzhassunk egymástól. Nem így terveztem ezt az estét és már azt sem tudom, hogy kikerülök e innen élve.
Vallomása cseppet meglepett. Még sosem mondta senki ezt nekem. Ilyen rövid idő múltán biztos nem és tudom, hogy komolyan is gondolja. Ezért is volt nehéz elengedni őt, amikor lassan feltápászkodott a padlóról. Mondani akartam valamit, de képtelen voltam rá. Nem akarok hazudni neki, de azért kár lenne titkolnom, hogy a kémia igenis működik kettőnk között.
A kanapé felé másztam négykézláb, befogtam a fülem és nem néztem rájuk. Láttam, ahogy Barry a konyhakésért nyúlt, elfojtott beszédet hallottam, dulakodást, de nem néztem oda. Szememet az ablakra szegeztem, néztem a szentjánosbogarak táncát az utcán.  Aztán a nevemet hallom. Odakaptam a fejem és Clark-ot az ajtó passzírozva találtam. A döbbenettől levegőt is elfelejtettem venni. Szemem Barry-re siklott, aki mintha teljesen más ember lett volna. Ugyan azt a férfit láttam magam előtt, mint aki a sikátorban kiütötte a stricimet. Barry volt, de mégis valaki más tekintett vissza rám az embertelen kék szemekből.
-Én nem… nem hagylak itt. – Motyogtam a padlón ülve, de jobbnak láttam, ha szót fogadok és eltűnök a szobából. Talpra álltam és kótyagos fejjel elbotorkáltam a hálószobáig. Magamra zártam az ajtót és néhány perces szenvedés árán, egy komódot is az ajtó elé húztam. Aztán felmásztam az ágyra, összegömbölyödtem és elsírtam magam. Csendesen könnyeztem, levegőt is alig mertem verni, annyira lefoglalt a hallgatózás. Nem sok mindent hallottam, de amennyit kellett, az bőven elég volt ahhoz, hogy rájöjjek, Barry nem az, akinek mutatja magát. Tőle is félnem kellene?
Nem tudom meddig ültem a sötétben, amikor az ajtó becsapódott, én pedig összerezzentem az ágy végében. Letöröltem a könnyeimet, vettem egy mély levegőt. Most vagy soha. Ha Clark vár az ajtó túloldalán, akkor jobb, ha megölöm magam. Vakon kutattam a szobában valami éles után, amikor a kezembe akadt a levélvágó kés az éjjeliszekrényről. Miért itt van egyáltalán? Újabb kérdések…
Halkan fordítottam el a zárat, toltam félre a komódot és léptem ki a világos nappaliba. Elvakított a fény, pislogtam párat, mire a szemem hozzászokott. Lábujjhegyen lépkedtem közelebb és mázsás kő zúdult le a lelkemről, amikor Barry-t pillantottam meg a kanapén. Futva tettem meg azt a pár lépést, ami elválasztott minket.
-Hadd nézzelek. Jól vagy? Megvannak a fogaid? Nem tört el az orrod? Fáj valamid? – Záporoztak belőlem a kérdések, újra elsírtam magam és nem szégyelltem, hogy a feszültség így távozik belőlem. - Annyira sajnálom Barry. Hol van Clark? Megölted? –Elfordultam tőle, körbenéztem a szobában, se hullákat nem láttam sehol sem. Talán kidobta az ablakon. De akkor az a két gorilla már az ajtón dörömbölne. Nem is számít, a lényeg, hogy mindketten életben vagyunk.
Megcsókoltam, de bár ne tettem volna. A szám ismét felszakadt, vér buggyant a nyelvemre. Kirázott a hideg az ízétől, de erőt vettem magamon és lenyeltem.
-Szeretnéd, hogy maradjak? – A fejemben még mindig ott motoszkált a vallomása, ahogy az is, miért és mitől lett hirtelen ilyen bátor, hogy nekiesett Clark-nak. Ő lett a nap hőse. Az én hősöm.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sera & Barry (Dexter)   Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 11:26 pm


Fájt, hogy nem súgta vissza ő is szeret. Ostobaság volt ezt várnom tőle, hiszen alig három-négy órája ismerjük egymást. A legtöbb, amit érezhet felém, az némi szimpátia, együttérzés, kedvelés, sajnálat és félelem. Láttam megcsillanni a szemében, amikor először ütöttem meg Clarkot. Akkor még nem igazán tudtam beazonosítani azt az idegen fényt, de most, mikor újfent átsuhant arcán az a sötét kifejezés, rájöttem. Nem az emberek tanulmányozásából fogok megélni...
Bosszúsan fújtatok mikor akadékoskodik, s inkább a kanapé aljában gubbasztva hallgatja és nézi végig mit fogok tenni csupa örömmel. Azonban Barry mindig beleszól a dolgokba: Küldd el! Nem akarom, hogy így lásson engem! Őt nem ráncigálhatom bele ebbe... a te világodba Megforgatom szemeimet gödrükben. Hm, ez a mi világunk, töki. Eszelős, fölényességemet élvezve, pökhendi vigyorral tekintek a falnak passzírozott nagymenőre. Ez a kiszámíthatatlan hangulatingadozás jobban ráhozza a frászt, mint a torkának feszülő kés. Mélyet szippantok a levegőből, érzem félelmének ismerős illatát, s ez büszkévé tesz. Újra hátrasandítok, addigra már elbotorkál a lány, megadva a zöld lámpát. Majd én kezeskedek a rosszfiúkról, Barry! És Istenem, könyörülj a lelkünkön, így is tett...
Légzésem egyenletessé válik, ahogy mozdulatlanul, az elmúlt pár percen merengve fekszem. Ajtó nyílásának és léptek zaja citál vissza a véres és fájdalmas emlékképekből. Agyam eddig blokkolta a kínt, de amint feleszmélek egyszerre visítanak érzékeim fájdalomcsillapítóért.
- Ohh, halkan, szétrobban a fejem. - masszírozom halántékomat, majd meghallom, ahogy zokog. - Na, nyugalom, vége van, minden rendben, kedvesem. Elment, és nem fog többé bántani. - felülök és magamhoz vonom, csitítgatom, simogatom hátát. Csak ekkor látom meg a levélbontó kést a markában. Óvatosan kihúzom kezei közül és félredobom. Mikor kissé csillapodik a pánik, elhúzódok tőle és alaposan végigmérem. - Oh Sera, úgy sajnálom, hogy nem tudtalak megvédeni. - siralmas hangon szabadkozom, könnyes szemmel kutatom tekintetét. - Jól érzed magad? - végigsimítok fején, s megérzem a nedvességet. A fenébe is, nem lett volna szabad ennyivel megúsznia! Még megkereshetjük... Nem! Nem lehet, nem tudnám még így se. Csókja zökkent ki robotszerű fizimiskával való bambulásomból. Valószínűleg érthetetlenek számára ezek a lefagyások, adásszünetek. Sajnos nehéz együtt élni másodmagammal, néha időt kell szakítanom rá. A vér karakteres íze tölti ki szánkat, ahogy elkalandozunk egymás nyelvével. Meglep szenvedélye, ereje, de örömmel viszonozom.
- Kérlek maradj. Már nem jönnek ide vissza. És nem szeretnélek így utadra engedni. - fájdalmas arccal felállok, magammal húzva Serát. - Szedjük rendbe egymást. - lassú, kimért mozgással mászok el a fürdőbe, veszem elő az elsősegélyes dobozt. - Ülj ide! - lenyomom a wc-re, és egy vizes törölközővel gondosan tisztogatom meg arcát, fejét a vértől. Majd átmegyek rajta fertőtlenítővel is és amit le lehet, azt művi pontossággal leragasztom. - Ugye nem volt vészes? - szelíden mosolygok rá. - Fáj még valahol? - kezeim végigszaladnak arcán, vállain és karjain. - Ígérem, nem fog többé bántani. - leheletkönnyű csókot nyomok duzzadt ajkaira. Gondját akarom viseli, szeretni akarom, eltartani, leélni vele az életemet. Ostobaság így éreznem?...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sera & Barry (Dexter)   Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 6:25 pm

Görcsösen szorongattam a levélvágó kést, mintha attól tartottam volna, Clark és a verőlegények bármelyik percben visszajöhetnek. Még mindig reszkettem, könnyek száradtak az arcomra, hüppögtem még egy sort és kiengedtem kezemből a kést.
-Semmi baj, én sajnálom, hogy rád hoztam őket. – Szipogtam, úri hölgyhöz nem méltó módon töröltem le könnyes arcomat. Hiába volt minden, ismerem Clarkot. Ha ma nem sikerült neki, holnap újult erővel próbál majd becserkészni magának. Ha kell, minden lépésemet figyelteti és amikor magam leszek, akkor csap le rám. Nincs hova mennem, azt pedig nem fogom megtenni, hogy hazautazom Mexikóba. Kizárt dolog, hogy oda még egyszer visszatérjek.
-Jól vagyok. – Válaszoltam egy hatalmas nagy hazugsággal. Nem, egyáltalán nem vagyok jól. Sajog az ajkam, csöng a fülem és szédülök. De ezek eltörpülnek amellett, hogy mennyire félek. Mert hiába is tagadnám, rettegek. Nem akarok a lakásomra menni. Már rég fel van forgatva és azon sem csodálkoznék, ha felgyújtották volna. Pedig szeretettem azt a lakást és sikerült otthonossá varázsolnom valamennyire.
-Amúgy sem tudnék hova menni. – Vontam vállat és egy kényszeredett mosoly kíséretében követtem Barryt a mosdóba. Tudtam, hogy mi fog következni, de már attól fájdalom cikázott végig rajtam, ha arra gondoltam, hozzáér az ajkaimhoz. A tükörben gyorsan elkaptam magam és elborzadva vettem tudomásul, hogy ajkaim ismét megdagadtak. Az amúgy is telt, mondhatni húsos ajkaim most úgy néztek ki, mint egy rosszul sikerült szájplasztika után. Elszégyelltem magam, amiért így kell látnia és amiért kell majd emlékeznie rám. Mert most már biztos, hogy ennek, ami kettőnk között van, hamarosan véget kell vetni. Ha még élve szeretném látni.
Leültem a wcre, erősen lehunytam a szemem és már attól rosszul voltam, amikor a fertőtlenítő maró szagát belélegeztem. Émelyegtem, de a fogamat összeszorítva tűrtem, hogy megtisztítsa a sebeimet. Nem sokkal később, már a tükörben szemeztem magammal, ragtapaszokkal körberagasztva.
-Nem a legszebb látvány, de majd elmúlik…idővel. – Visszacsókoltam és nem mutattam, hogy ez az apró gesztus mennyire fájt. Mert piszkosul fájt…  - Nem, már sehol sem fáj. Jól vagyok Barry, tényleg. – Hintáztam a sarkaimon és nem néztem a szemébe. Úgyis lebukom azzal, hogy hazudok. Azt sosem tudtam jól.
-De most te jössz. Rosszabbul nézel ki nálam. – Húztam el a számat és a kádhoz tereltem, majd lenyomtam a szélére. Magam köré pakoltam mindent és gondosan kitisztítottam minden sebet. A kezem remegett, pedig igyekeztem lenyugodni, de valahányszor ránéztem, a sírás kerülgetett.
-Nem tudhatod. Nem tudhatod, hogy nem fog többet bántani. Ígérni pedig bármit lehet Barry, ez a fellángolás sem fog tovább tartani pár napnál. Nem szerethetsz egy kurvát, aki minden nap mással kefél. – Kitisztítottam az utolsó sebet, megmostam a kezem és némán visszapakoltam mindent a helyére. Leültem a wcre, előre görnyedtem, könyökeimet a térdeimre támasztottam, arcomat a tenyereim közé rejtve. Kavarogtak a gondolataim.
-Te is tudod, hogy ennek a mai nappal vége van. Holnap reggel el kell mennem innen. Nem kell fizetned, tekintve, hogy félholtra vert a stricim. – Néztem fel rá, hátamat a hűvös csempének vetve, de el is kaptam róla a pillantásom. Nem kéne itt töltenem az éjszakát. Semmi jóra nem fog vezetni és csak még nehezebbé teszem neki és magamnak is az egészet. Talán amikor elalszik, kisurranhatok…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sera & Barry (Dexter)   Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 8:09 pm


Azon kattog az agyam, hogy mennyiben lenne másabb ez a helyzet, ha már régóta ismerném a lányt. Ha már évek óta én lennék a legjobb és legkedvesebb ember az életében. Álmodik a nyomor? Pénzem van rá, időm meg végképp. Még Dex is élvezi, hogy kicsit kirúgtam a hámból - habár hosszútávon nem támogatná a kapcsolatunkat. Szóval itt vagyunk mi, meghitten, sok évnyi ismeretséget követően és ránk tör Clark. Elgyepál, én viszonozom, s elmenekülnek. Ez a fürdőszobai jelenet annyival... Érzelem dúsabb lenne. Feszültséget szimatolok tompa érzékű orrommal. És ez azt jelenti, hogy mindenki pattanásig feszült. Azon agyalunk mi lesz holnap, hogy lesz mindez, mégis mit gondolna, ha újfent felbukkannék érte...?
- Ebcsont beforr. - sete-sután megsimogatom derekát. Hosszabbra nyújtanám a véres csókot, de az igazat megvallva, majd' összerogyok, annyira fáj mindenem. És valami azt súgja, Serának se tesz jót a sok mozgás, meg nyalakodás, és mi egyéb... - Biztos? - visszakérdezek azért még, hogy meggyőződjek róla. - Mindenesetre, ezt vedd be. - nyújtok át neki a tükrös szekrényből egy advilt, meg egy pohár vizet. Fontoskodva figyelem, ahogy lenyeli a bogyót, majd el is mosogatom a poharat. Rossz szokásom, hogy mindent azonnal rendben kell tudnom.
Sose tudtam hogyan viselkedjek, ha más gondoskodik rólam. Dextertől megszoktam, hiszen ő bennem van, ő egyben én is. De egy "idegentől"... Úgyhogy csak megszeppenve engedtem a parancsoló kezeknek és feszengve leülök. Vicsorogva, sziszegve tűröm a fertőtlenítő csípését bőrömön. Nem túl férfias, de legalább nem sírok.
- Ne beszélj így! - csendre intem bal kezemmel és idegesen fújtatok. - Ne mondd meg hogyan érezhetek irántad és hogyan nem. Tisztában vagyok vele, hogy mit csinálsz, de nem érdekel, nem pazarlom féltékenykedésre az erőmet, mert tudom, hogy kedvelsz. Én jó vagyok hozzád, nem egy kurva vagy a szememben. - kérlelve pillantok fel rá, s belepirulok abba, hogy kurvának neveztem. Nem szoktam káromkodni. Oké, kis elf, ezekben meghazudtoltad őt, de az elsőben igaza van... Nagyot nyelek, tudom, hogy mindkettőjüknek igaza van. Egyelőre Clark beijedt, de meddig maradhat ez így? Komolyan likvidálnom kellene? És visszavenni a pénzünket! Egyszerre csak egyet...
- Kérlek, Sera... - hangom gyenge, könyörgő. - Menjünk aludni, pihenjük ki magunkat, sok volt a mai mindkettőnknek. - megragadom kezét és felhúzom. Ha engedi, bekísérem a hálóba és elfekszünk az ágyon. Ha nem... Én napestig itt maradok vele, rajtam ne múljon a biztonsága.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sera & Barry (Dexter)   Sera & Barry (Dexter) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sera & Barry (Dexter)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Dexter & Connie
» Dexter B. Boone
» Ayren Sera Edelstein
» Noah ❤ Sera - please don't leave me
» I hurt you Im Sorry - Sera&Caleb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-