KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Brieta & Tyrell Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Brieta & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Brieta & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Brieta & Tyrell Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Brieta & Tyrell Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Brieta & Tyrell Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Brieta & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Brieta & Tyrell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Brieta & Tyrell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Brieta & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimePént. Május 10, 2013 11:43 pm

Gyűlölte azokat az estéket, amikor személyes jelenlétére volt szükség egy-egy esemény alkalmával. Munkájából adódóan neki kellett összeszerveznie a helyszín biztosítását, neki kellett tudnia és betartatnia a különböző szabályozásokat és voltak olyan ügyfelei a kaszinónak, akik ragaszkodtak a biztonsági főnökhöz. Ilyen ügyfél volt a Fashion Design Council is, ami azt tűzte a zászlajára, hogy a Las Vegas-i divatszakmát fenekestül felforgatja, és a helyi tehetségeknek megjelenést biztosít a nagyvilágban. Ennek érdekében évente többször szerveznek divatbemutatókat, ahol az ifjú titánok megmutathatják magukat, kreációikkal lenyűgözhetik a szakmát és ha nagy szerencséjük van, akkor címlapra is kerülhet egy ruhájuk.
- Sosem értettem, hogy miért ezeket a csontkollekciók futkorásznak azon a stégen... - egyik biztonsági őre próbált közvetlen lenni vele, de Tyrell egyszerűen otthagyta az ismerkedni vágyó beosztottat. Nem érdekelték a munkatársai, sosem volt az a fajta főnök, aki haverkodik az alatta lévőkkel, s bár a beosztottak néha igénylik az ilyetén törődést, a biztonságiak vezetője minden ilyen közeledést azonnal hárított.
Nem akart megmozdulni a helyéről, de el kellett mennie, így most céltalanul sétálgatott a divatbemutatón, ahol szebbnél szebb ruhák vonultak fel ... legalábbis ezt mondta a mikrofont tartó férfi. Próbálta valamiképpen értelmezni a látottakat, de valahogyan nem jöttek össze neki a formák és a színek, a szabásmintáról pedig ne is beszéljünk. Sóhajjal indult meg az egyik kijárat felé, hogy némi friss levegőt szívjon magába, de a fülébe nyomott töpszli hangosan szakította szét a fejében lévő ürességet.
- Remélem fontos. - emelte a zakójának ujjába rejtett mikrofont, némiképp egy titkos ügynök benyomását keltve ezzel.
- Őőő... Van itt egy nő a bejáratnál. Azt mondja, van meghívója, de nincs rajta a listán.
- Miért vagytok ennyire töketlenek? - hangjában hallatszott, hogy egyáltalán nem volt megelégedve beosztottjainak teljesíményével, amit orrnyergének masszírozása is alátámasztott. - Dobjátok ki a francba...
- Fenyegetőzik, tombol, hisztizik.
- Akkor adjatok neki a sokkolóval, mi közöm nekem hozzá?
- Utasításba kaptuk, hogy ma este nem használhatjuk a sokkolót. - egy néma "Ó baszd meg!" hagyta el Tyrell száját, hiszen ekkor jött rá, hogy ő adta ki ezt a parancsot. Bár ő is fentről kapta az utasítást, de akkor is miatta van egy őrült nő a divatbemutató bejáratánál. Így rövid válasszal biztosította a strázsálót, hogy azonnal ott lesz és elrendezi a kellemetlenkedőt, de még át kellett magát verekednie több tucat szakmabélin, pár riporteren és rengeteg érdeklődőn. Már csak egyetlen kérdése volt a biztonsági őr felé, aki meg is válaszolta azt. - Brieta Harlinsky, ha jól értettem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 12:02 am

Tyrell...



- Gyűlöllek. Csak, hogy érezd. Remélem, tisztában vagy vele- zárom a Jimmel való telefonbeszélgetést, majd kihajítom a mobilomat az első kukába. Valami hülye kis bálra kell mennem, ruhákat lesni, vagy mi a szösz. Persze, természetesen, Jim, úgyis olyan jóban vagyunk, ráadásul én vagyok a te beosztottad, és nem pedig te az enyém. Mit képzel magáról ez a töketlen kis buzi?
Na jó, higgadjunk, Scarlett, higgadjunk. A legutolsó és egyben legszélsőségesebb esetben szoktad csak lebuzizni az egyetlen fazont, aki két percnél tovább is elvisel. Azért morgok még egyet-kettőt a bérelt limótól a bejáratig.
- Brieta Harlinsky, de jobban teszi, ha a Jim Broderick nevet keresi a mindentudó kis listáján.
Hangomban nincs egy cseppnyi kellem és báj sem. Nem, nem ezért jöttem, csakis azért, hogy mindenki tudja, Jim nem feledkezett meg erről a nyomorult kis estélyről, egyszerűen csak volt más, jobb dolga is, mint eljönni ide, és nem, nem tudott volna inkább engem arra a jobb dologra elküldeni, és idetolni a saját rohadt kis pofáját. Ó, igen, Scarlett, továbbra is a legjobb barátodról beszélsz.
- Miss, a neve nincs a listán.
- Ó, igen, természetesen, mivel most említettem, ha emlékszik még rá, hogy Mr Jim Broderick helyett jöttem, aki nem tudja tiszteletét tenni a maguk rohadt kis estélyén- közlöm a legtermészetesebb hangon, a legtermészetesebb mosollyal. - Persze amennyiben maguk itt mind aranyhalak, ebben az esetben én kérek bocsánatot, amiért ilyen ótvar hülyékkel kezdtem, sőt. Nem is kérek bocsánatot, inkább csak elszámolok tízig, és kezdjük elölről. Szóval: a nevem Brieta Scarlett Harlinsky, mint látják, kicsíptem magam.
Ezen a ponton balommal végigvezetem tekintetüket testemen, amit szokásomhoz híven nem sok felesleges anyag fed a kíváncsi tekintetek elől. Hogy el akarom-e csábítani őket? Ugyan, ott rohadjanak meg szüzen! Engem csak az érdekel, hogy bejussak ebbe a rohadt épületbe, és Jim hagyjon engem békén jövő karácsonyig.
- Mint már azt is elmondtam, egy Jim Broderick nevezetű úriember, bizonyos elég híres divattervező nevében jöttem el erre a semmirevaló kis rendezvényre, és gondolhatják, nyilván nem azért béreltem limót, hogy mindezek után maguk süket és agyatlan kis senkik, ó elnézést, szóval aranyhalak kitegyék a szűrömet. Tehát!
Megemelem hangom. Botrány kell nekik? Bármikor! Főleg pedig most, ha tovább húzzák az agyamat, és forralják az agyvizemet. - Beengednek végre arra a tetves bálra, vagy szeretnék, ha végigsikoltoznám az utcát, mert maguk mind perverz disznók, akik kiközösítenek egy kurvát csak azért, mert már nem hivatalosan dolgozik?
Meg se várom, hogy felfogják. Szemforgatva lépek köztük előre, mit bánom én, ha annyi eszük van, fogjanak le, törjék ki a karom, azt is ők fizetik ki. Én meg majd röhögök a gipsz leszedése után.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 12:32 am

Mindenre számítottak a kaszinó biztonsági emberei, de egy ilyen hisztis picsára semmiképpen. Egyszerű emberek voltak, akiknek annyi volt a dolguk, hogy a megfelelő embereket beengedjék és akik nincsenek rajta a listán, azokat kint tartsák. És bármennyire erősködött a nő, azok a bamba arcú aranyhalak bemondásra nem fogják elhinni, hogy egy vendég nevében érkezett az bemutatóra. Többször is próbálták ezt elmagyarázni, de szegényes szókincsük és a másik teherkocsi szerű kirohanásai nem engedték, hogy sikerrel járjanak. Pedig egy átlagos estén Brieta már az egyik sikátorban piszkálta volna törött kezével véres orrát, de Tyrell és a kaszinó vezetősége nem akart botrányt, hiszen a bizottság tagjai sem akartak.
A biztosnságiak vezetője akkor érkezett meg, amikor a legősibb szakma került szóba és elképzelte magában, hogy amaz tényleg prostituálta a testét. Meg kellett vallania, hogy a másodperc egy tört részére meztelenül látta maga előtt a vékony testet, de amikor újra eljutott füléhez a nő hangja, visszarepült a jelenbe, mintha csak egy análöklözéssel rántották volna vissza a realitás talajára. Bár Brieta a két biztonsági őr közé lépett, Tyrell megjelent előtte és két méteres magasságával állta el az utat.
- Két másodperce van arra, hogy megforduljon és visszamenjen a kocsijához. - hangja mély volt, mintha ezer méter mélyről kellett volna előtörnie, de amikor ennyire komoly volt a helyzet, akkor kellett a magabiztos kiállás, a nyugodt modor és a megfontolt hanglejtés. S bár a nő egyikkel sem rendelkezett, azért igyekezett kultúrált keretek között tartani a beszélgetést. Ha próbálkozott a másik, akkor egyelőre passzív eszközökkel állta el az útját, sosem engedve, hogy egy lépésnél többet megtegyen a nő. És bármennyire volt szórakoztató a hiszti, inkább azt kérte volna mindentől, ami jóságos és szent, hogy szabaduljanak meg a kurvától.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 10:44 am

Tyrell...



Mondanám, hogy mindig jó érzés balhét csinálni, és botrányhősnek, vagy jelen esetben hősnőnek lenni. De nem. Minden esetben eljön az a pillanat, amikor itt az ideje, hogy inába szálljon a bátorságod, és hátrahúzódj, mielőtt bajod esik. Amikor megáll előtted egy akkora biztonsági őr, hogy nyugodtan mehetne Mohamedhez, és bemutatkozhatna, hogy ő a hegy, hát ez pontosan a fentebb említett pillanat.
Mosollyal az arcomon küzdöm le őrülettel határos mániákus vágyamat, hogy hazamenjek és kinyírjam Jimet. Vagy talán elég lett volna odaadnom a meghívót, ami a nevére szól, és amire egyben meghatalmazást is írt? Túl könnyű volna. Nem, Brieta S. Harlinsky, valljuk be, szereted a bajt okozni magad körül, és most sem tehetsz másként. A baritonhangú rám förmed ugyan valami ásványvizes hangon, de én csak oldalt fordítom a fejem.
- Szívesen beszélnék olyannal, akivel megértethetem magam- mondom neki jóformán fittyet sem hányva a szavaira. Vajon mennyi telt már le a két percből? Áh, ilyenkor olyan kegyetlenül lassan telik az idő!
- Tudja, az aranyhalai nincsenek elég jól beidomítva- szemtelenkedem tovább. Elvégre tudom jól, ha egyszer igazam lesz, és igazam lesz, ez kétségtelen, akkor őt fogják kirúgni, én pedig akár még pereskedhetek is, ha egy ujjal is hozzám talál érni. De egyelőre nem talál. Valószínűleg tudja ő is, mi a dörgés. Ő itt csak akkor érint meg, ha megengedem, vagy akkor, ha fizetni akar. Nos, vagy valami mást?
Megszoktam már, hogy a férfiak másképp tekintenek rám a múltam miatt, és az a nagy igazság, meg is szerettem a dolgot, hogy mindig elképzelik, vajon munka (vagy most már szórakozás?) közben milyen vagyok. Szemeim résnyire szűkülnek. Ez a fazon nem lehet rossz. No de most nem a töprengésnek, hanem az ő válaszának van itt az ideje.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 4:08 pm

- Akkor értesse meg magát velem. Tyrell Cage vagyok, a kaszinó biztonsági főnöke. - válaszolt azonnal a nőnek, mintha csak egy túszszabadító tárgyaláson lettek volna. Nem akarta, hogy a másik valami meggondolatlanságot kövessen el, nem akarta a botrányt, amit esetlegesen okozni tudott volna. Magabiztosan és nyugodtan állt előtte, helyeslő és megerősítő válaszokkal próbálta nyugtatni és próbálta a helyes irány felé terelni anélkül, hogy amaz ezt észrevegye.
~ Aranyhalak... - ismételte magában Brieta gúnyos megjegyzését, és bármennyire is el próbált vonatkoztatni a helyzettől, már szinte látta maga előtt, ahogyan a két biztosnági őr egy hatalmas üveggömben lubickol, hol bebújva az apró műanyag barlangba, hol érdeklődve figyelve a kincsesládának álcázott levegzőtetőt. Arcáról azonban ez sem mosta le a komoly arckifejezést annak ellenére, hogy belül kacagott a másikon ... vagy inkább a másikkal? Nem tudta eldönteni, hogy tetszik neki a nő viselkedése vagy éppenséggel taszítólag hatottak rá a másik megnyilvánulásai. Ennek a kérdésnek a megválaszolására azonban sem a hely és sem az időpont nem volt megfelelő, hiszen a szállingózó vendégek között nem mutatott jól egy biztonsági őrök gyűrűjébe zárt nő.
- Kérem jöjjön velem. Beszéljük meg ezt a félreértést egy nyugodtabb környezetben. - jobbja hátrált egy lépést, ezzel egész testét fordította el, hogy utána kezével mutasson egy félreeső iroda bejárata felé, mely pontosan az ilyen alkalmak miatt lett kialakítva. Közben a két aranyhal úgy vélte, hogy Tyrell majd lerendezi az egészet, így visszamentek a posztjukra, hogy elfogadják és ellenőrizzék a vendégek meghívóit.
Az utat mutató férfi egy félmosolyt engedett meg magának, majd sóhajjal biccentett egy aprót, hogy most már igazán ideje lenne az indulásnak és ha lehet, csak csendben és nyugodtan. Kinek kell egy mokka a szeme alá és miért akarná a másik, hogy rendőrséggel vezettesse el egy zárt körű összejövetelről? Senkinek, így csak remélte, hogy Brietaban is lesz annyi önfenntartó ösztön, hogy nem mondd ellent a biztonságiak főnökének.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 4:50 pm

Tyrell...



Ó, a nőknek a testük minden egyes kis zsigerületében ott az élettapasztalat. Pontosan ez az, amit a férfiak titokban a legjobban imádni tudnak bennünk: mindent képesek vagyunk mindennel összekötni, pontosan látni a másik szemében azt az apró kis csillanást: tetszik neki, hogy bekavarok. Nyilván idegesítő a jellemem, ezt Jim óránként hétszer mondja el nekem átlagosan, és bizony elég sokat találkozunk. Ettől függetlenül azonban vannak csataterek, amelyeken legyőzhetetlen vagyok, és a tény, hogy Monsieur Cage erre terepet ad nekem, kifejezetten imponál. Beszéljük? Ám legyen, csendes környezetben a hisztéria úgyis felesleges, ezt nyilván ő is feléri ésszel. Nagyvonalú mosollyal az arcomon egyezem bele.
- Csak tessék, vezessen- mondom, és nem érdekel, hogy nem vagyok sem hatalmaskodó, sem infantilis, ha a helyzet megkívánja, igenis vendégként kell kezelnie, még ha a buta kis aranyhalai nem is látták be a tanulságot, hogy de, igenis vendég vagyok.
Nem tudom, hová megyünk, és ha nagyon őszintén tudni akarja valaki, nem is érdekel. Nekem elég a tény, hogy Madamoiselle S. Harlinsky a biztonsági főnök nyomában is ott van, holott nem kurva már egy ideje - ezt teszi a hírnév, mi? Fogadok, hogy a Mohamed-hegyni úriember nem tudja, kivel áll szemben. És fogadhat rá, hogy én sem tudom, ki ő. A hírneve, nos, az köztünk is szárnyalhat, ahogy így elnézem, de ki tudja, ki tudja, mik az ő lelkének parányi kis szemétdombjai?


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 1:20 pm

Ha tudta volna, hogy a nőnek Mohammed és annak a bizonyos hegye jár a fejében, akkor neki is megköszönte volna, hogy közbenjárt Brieta megszelidítésében. S mivel a másik inkább a vezetést választotta, így nem engedte maga elé, de tudott olyan lassan közlekedni, hogy mindig bevárja a másik lépteit, hogy mindig a látómezejében tartsa a kellemetlenkedő betolakodót.
Közel volt az iroda, alig ötven métert kellett menniük, de mégis elég távol volt az egész felfordulástól, hogy a vendégeket már ne lehessen hallanni. Lényegében egyedül voltak a szőnyeggel takart folyosón, melynek bézsben játszó falain különböző modern festmények lógtak. Ha kínozták volna, akkor sem tudta volna megmondani, hogy egyes művek mit ábrázolnak, s arról ne is beszéljünk, hogy kinek az agyszüleményeiről volt szó. Az egyik talán egy lóra hasonlított volna, ha lett volna lába, de nélküle inkább egy amorf pacának látszott másik alaktalan foltok között. Belül vállat vont a nem értés felett, majd ajtót nyitott Brietanak.
- Csak maga után. - nézett a másikra, s ha amaz hosszú másodpercekig tétlenül ácsorgott előtte, akkor igen kellemetlen időszakot fognak együtt átélni, hiszen a férfi addig nem fog mozdulni, amíg a nő már beljebb nem volt az irodában. S hogy mit talált a másik a kicsiny helyiségben? Egy nagyobbacska asztalt hat székkel, neonvilágítást és ugyanazt a színt a falon, mint amit kívül látott. Egyszerű volt a maga nemében a szobácska, de nem is kellett több arra, amire használni szokták. - Kérem, foglaljon helyet.
Mutatott a széksor azon oldalára, amelyikre ha Brieta leült, háttal került az ajtóval, s amint a másik helyet foglalt, ő vele szemben ült le, közben fekete zakóját kigombolta. - Felhívom a figyelmét, hogy a szobában két kamera van, amik rögzíteni fogják a beszélgetésünket.
Mutatott a szoba két ellentétes sarkába, majd folytatta. - Annyit értettem az egészból, hogy nincs meghívója, mégis be szeretne jutni a divatbemutatóra. Jól értem a helyzetet?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 3:21 pm

Tyrell...



Önmagában nem zavar a tény, hogy határozott, és láthatóan tökéletesnek és hibátlannak hiszi magát. Az már más, hogy jelenleg ennek az egész népségnek az alacsony intelligenciájától rosszul vagyok, de ez túlélhető, és csupán néhány feles kérdése, egy jó este Jackkel és Johnnyval, és máris szebbnek látom majd ezt az egész kis rendezvény-mizériát.
Ahogy előreenged, lépek is, nem érdekel, ha nem tart olyan nőiesnek, mint amilyennek egy átlagos kurvának lennie kellene, én jól láthatóan túlnőttem már rég ezen az ostoba szerepen.
Leülök, de nem azért, mert azt mondja. Baromira nem is érdekel, mit mond, csak szemem pihentetem rajta, egész alakja kellően megtermett ahhoz, hogy figyelmemet szenteljem neki. Másképp fogalmazva: van mit nézni rajta, bár kétség sem fér hozzá, hogy ebben a szűk ruhában éppenséggel rajtam is. Hát még, ha nem takarnának ezek az ostoba textíliák! Meztelen alakokat nézegetni mindig is inkább érdekes nekem. Szerintem másoknak is.
- Nem zavarnak a kamerák. És nem is érdekelnek. Az sem igazán érdekel, bemegyek-e az ostobák tömegébe vagy sem. Egy barátom, Jim adta át nekem a meghívóját, szívességet teszek neki azzal, hogy itt vagyok. Illetve csak tettem volna. Ezek szerint most maga tesz szívességet nekem, lehetőleg azzal, hogy nem untat halálra, míg a kis irodája foglya vagyok, hogy el ne rontsam ezt a nagyérdemű estélyt- jegyzem meg természetes hangon, arcomon félmosoly, lelkem mélyén maximális nemtörődömség.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 4:52 pm

Nagyon könnyen ment, talán túl könnyen a terelés, amivel a kicsiny irodába száműzte a nőt a vendégsereglet elől. Bár elhallgatva pikírt megjegyzéseit, talán nem is olyan szörnyű, ha nem közöttük van, hanem ennek a helyiségnek a magányában. Mármint a nőnek nem szörnyű, a bemutató közönségéről nem tud ilyetén nyilatkozni. Aprót köszörült torkán, egy pillanatra szomjas lett, de bármi folyadék híján leküzdötte a torkát kaparó piciny kellemetlenséget. Előrehajolt a két könyökére, majd apró mosollyal kezdett bele.
- Ha nem érdekli a benti sereglet, akkor miért akart olyan hevesen bemenni? - amikor feltette a kérdést, azonnal megrázta a fejét, hiszen tulajdonképpen édesmindegy volt neki, hogy miért szeretett volna Brieta bejutni közéjük, csak az izgatta a fantáziáját, hogy mindezt belépő nélkül tette volna meg. A fejrázástól megszabadulva halvány grimaszban tört ki, amit akár mosolynak is lehetett nevezni, majd folytatta. - Igaza van, nem akarom untatni és őszintén szólva nem is érdekel mit válaszolna a kérdésemre...
Dereka újra kiegyenesedett, hátradőlt a műanyagból és fémből alkotott széken, majd lábait előretolva nyújtózott picit alsó végtagjaival. Elnézte a másikat, annak izgalmas valóját, de nem lovalta bele magát túlságosan a szituációba, hiszen maximum tíz perc és soha többet nem látja a vele szemben ülőt. Bár szívesen megtenné, de sem a hely, sem az időpont nem volt megfelelő a flörtre, akármennyire magányoskodtak az iroda neontól megvilágított félhomályában. - Egyáltalán nem fogoly, azt csinál, amit akar ... mindaddig, amíg nem akar meghívó nélkül bemenni az estélyre.
Vajon ki lehetett az a Jim? És miért adta neki oda a meghívóját? Miért nem jött el maga a rendezvényre? Csupa olyan kérdés, melyek egyike sem fordult meg Tyrell fejében, bár ha feltette volna őket, akkor tovább maradhatott volna Brieta társaságában és nem kellene visszamennie a díszes egybegyűltek közé. Bár kétségtelen, hogy ott olthatná a szomját, mégis inkább a nő társaságát választja és nem a felfordulást az ajtón kívül.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 5:29 pm

Tyrell...



Meggondolatlanul jöttem be azon az ajtón, és túlzottan könnyen is. De az irodába belépni nem ugyanaz, mint odadobni magam az asztalra ruha nélkül, hogy azt tegyen velem, amit csak akar. Megtenném-e? Kétségtelen, hiszen soha nem voltam még annyira felturbózva adrenalinnal, mint most, amikor ez a rohadék Jim így kicseszett velem.
- Mert akarhattam. Hol lenne az izgalom, ha maga nem ülne itt velem ebben az irodában azért, mert leüvöltöttem a kis pincsijei fejét?- nevetek fel könnyed hangon. Két karom kinyújtóztatom fejem felett, majd hátradőlök én is, és onnan figyelem tovább a férfit. Pocsék lehet kényelmetlen ruhákban mászkálni ahelyett, hogy egészen szabad lenne, meztelen. Talán csak én vagyok ilyen mániákus, de Jim is tudja, hogy nem tud olyan ruhát készíteni rám, amiben szívesebben lennék a lakásomban, mint egyetlen szál színes csipketangában.
- Engem sem érdekelnek a kérdések, az a nagy igazság. A beszéd unalmas, csak a tettek számítanak. A szó elszáll, az ütéseknek meg nyomai vannak- mosolyodom el. És sok mindennek vannak még nyomai, de erről nem akarok most kiselőadást tartani neki, elvégre úgysem érdekli, ahogy a helyében engem sem érdekelne. Nyakát fürkészem és ingének gallérját, a vonalat, ahol a textília a bőrével találkozik.
- Nos, meddig fogunk itt ülni? Az estély végéig fogok itt azt csinálni, amit akarok?- tekintetem az arcára villan. - Mert ha azt csinálok, amit akarok, főleg nem vagyok hajlandó semmi unalmasra. Sem csendben ülni és rágicsálni a körmöm ebben a kényelmetlen, és legkevésbé sem lélegző ruhában, sem pedig olyan beszélgetést folytatni, amit garantáltan nem élvez egyikünk sem.
Tekintetem körbevillan a helyiségen, többek közt a kamerákon is.
- Vélemény?


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 7:30 pm

~ A szó elszáll, az ütés megmarad. - ismételte magában a nő szavait, majd feltépett ajkak, ostortól hurkásra vert combok, késektől ejtett hosszú vágások és ököltől metszett hatalmas foltok képei tódultak agyának tekervényei közé, többségük valóban megélt emlékként, de voltak olyanok is, amik csak fantáziájának szülöttei voltak. Mint az illúzió, mellyel egy hatalmas pofont kever le Brietanak, akinek erre apró vérpatak jelenik meg szájának sarkában. Beleborzongtató, hogy ilyen nyiltan képes a másik beszélni erről az inkább titokban tarott taburól, de ha már belekezdett a másik, nem hagyja annyiban a figyelmét felkeltő mondatokat.
- Engem csak a rendezvény érdekel. Ha nem akar maradni, felőlem mehet, amerre akar. Nem a foglyom... - viszonozta a mosolyt, majd érdeklődéssel hallgatta, hogy a másik mit nem fog csinálni ebben a szobácskában. Rendben, ne legyen semmi unalmasra hajlandó; tökéletes, maga sem szerette a csendben ücsörgést; gyönyörű, vegye le a ruháját, ha annyira akarja. Talán egy másik férfi most meghökkent volna, visszaszívta volna saját gondolatát, hogy mégis milyen képek jelentek meg a fejében, de Tyrell nem az a fajta volt, aki ilyen apróságon megakad. Ha vetkőzni támad kedve a hölgynek, akkor bizony hulljék alá a textil.
- Ha nem tudja magán tartani a ruháját, akkor nyugodtan vetkőzzön, nem tartom vissza. - kaján mosollyal fűszerezte szavait, majd orrán szippantott egyet, mintha tényleg lett volna bármi a légzőnyílásban. Egyfajta automatikus reflex volt, mint az ahogyan nyelt utána egy hatalmasat.
Figyelte a nőt, ha megmozdul, ha nem. Ha elkezd vetkőzni, ha nem. Mivel nem érdekelték a másikat a kamerák, így őt sem mozgatta a monitor másik oldalán ülő pattanásos kölyök nyálcsorgató vizslatása, sőt valamennyire izgatta is, hogy más is látja, amit a nő esetlegesen művelni fog. Bár nem gondolta komolyan, hogy a másik le fog vetkőzni, de mintha látott volna Brieta szemeiben olyan csillogást, ami a bármit megteszek érzést sugározta felé. Alsó ajkát megnedvesítette, majd be is harapta, amit követve kérdezett vissza. - Miből gondolja, hogy nem élvezem a beszélgetésünket?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 8:09 pm

Tyrell...



Vajon mi történik a másik fejében, míg idekint csend van? Tudom jól, hogy szavaim provokatívak, mindig azok. Akár a tetteim. Megmosolygom a tényt, hogy csak a rendezvényt tartja fontosnak. Ezt természetesen nem hiszem el neki, hiszen nincs az a férfi, akinek ne lehetne könnyedén lefelé fordítani az agyának logikáját, és elérni, hogy a szemei helyett a farka nézzen az ég felé.
- Egyetlen helyre mennék, de véletlenül sem engedi, igaz? Akkor pedig jobb, ha itt maradok. És magának...- felnevetek. - Magának is itt kell maradnia, jól sejtem?
Kósza mosoly fut át az arcomon. Nyugodtan? Mintha nem tűnne fel neki, de egyébként is teljességgel nyugodt vagyok. Felállok, és kihívó pillantást vetek a férfi arcába, majd drámaian lassú mozdulattal lépdelek végig az asztal mentén. A szoba sarkáig sétálok, s közben finom mozdulattal magam után húzok egy széket, melynek két lába elemelkedik a padlótól, a másik kettő óvatos hanghatást keltve csúszik akaratom után. Majd lassú koppanással a széklábak újra érintik hazájukat, én pedig két kezem keresztbeemelve a mellkasom előtt, jobbommal a bal, balommal a jobb vállamról húzom le a ruhát. Ahogy leülök, a textil is végigcsúszik testem vonala mentén, majd a szék lábai elé hullik az én lábaim körül. Két kezem továbbra is ellentétes vállamon pihen, két karom takarja kebleim. Lassan emelem fel fejem, és ha figyel - márpedig nem hiszem, hogy ostoba módon elfordítaná fejét, miközben testem csupán az a leheletnyi textília takarja -, tekintetem pontosan az övébe fúrhatom.
- Nos, nem is tudom. Talán, mert nincs a világon rosszabb dolog, unalmasabb, mint a beszélgetés?- kérdezem mosolytalan arccal, és most már egészen komoly hangon is. Miért teszem ezt? Azért, mert szabad. Mert nekem mindent szabad, és semmit sem kötelező.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 8:59 pm

- Egyáltalán nem kell maradnom. Az egyik aranyhalat is beküldhetem, biztos kellemes társaság lennének egymásnak. - s valóban, az egész kaszinó biztonsági főnökét egyetlen nővel lefoglalni olyasmi, mintha ágyúval lőnénk ama bizonyos verébre. Bár semmiképpen nem hasonlítaná Brietat egy verébhez, mégis a hasonlat illő lenne erre a helyzetre. - Viszont akarok maradni, még tartozik egy vetkőzéssel...
S amint kimondta a szavakat, a nő azonnal felállt, majd valamilyen oknál fogva a sarokba húzta az egyik széket. Nem értette pontosan, hogy miért is kell ez a színjáték, bár a másik fejében biztosan értelmet nyert a padlót karistoló művelet. Egyelőre csak ült, nem mozdult, csak a fejét forgatta a látvány irányába, majd a lassan felemelt kezek bontották a ruha egyszerű pántjait, hogy az anyag ne tudjon tovább dacolni a gravitációval és Brieta lábai köré essék. Nem látta, hogy a másik hordott-e alsóneműt, de ebben a pillanatban ez volt a legelhanyagolhatóbb gondolat a fejében.
Ismét megnyalta a száját, s figyelte a felfelé emelkedő arcot, elcsípve a másik tekintetét. Bár nem tehetett mást, minthogy Brietat nézze, hiszen annyira szürreális volt az egész helyzet, hogy majdnem felkiáltott a kandi kamerát keresve. Mégsem tette, hiszen ha belőle akarnak hülyét csinálni, akkor addig játsza a szerepet, amíg csak kell. Bár volt egy olyan érzése, a másik nem adná magát egy olyan blőd műsorhoz, így inkább elhessegetett minden gondolatot azzal kapcsolatban.
- Pedig a beszélgetésünk nélkül most maga sem lenne pucér, nekem pedig nem éledne a farkam. Lehet, hogy unalmas volt, de a kifejletét annál jobban élvezem. - felállt, majd székét úgy állította, hogy pontosan Brietaval szembe tudjon leülni, s amikor az ülőalkalmatosság mértani pontosságú beállításával végzett, ismét helyet foglalt. Semmi ruhadarabjától nem vállt meg: ébenszín zakója még mindig gombolatlanul feszített felső testén a méregzöld inggel együtt, a koromfekete nyakkendő még mindig összefogta ingjének gallérját és rejtette ugyanazon ruhadarab gombsorát, s nadrágja, mely ugyancsak a legsötétebb színben játszott, szintén a helyén maradt, bár ágyékánál hatalmas szerszám éledt fel, feszítve a pontosan szabott felöltő korlátait.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 9:34 pm

Tyrell...



Belegondolhatnék, hogy közben néznek a kamerákon át. Belegondolhatnék, de miért ne járna nekik is a fizetésük mellé némi bónusz élvezet? Tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy testem nem hagy túl sok kívánnivalót, és lám, ahogy megszólal, hogy a vetkőzés miatt talán mégis csak megérné maradnia, már egy híján pucér is vagyok. Ám bugyim és cipőim rajtam maradnak, mint az Éva-kosztüm kétezer-tizenhármas, utántöltött verziója. Ez vagyok én. Szabadon, ízesen.
Mosolyt, de csak némi sötét, elégedetlen mosolyt hagynak arcomon a szavai. A beszélgetésre semmi szükség, ide csak az akaratom kell, de ami azt illeti, inkább adjon hálát Jimnek, aki miatt kénytelen voltam megjelenni itt. Habár a hálája, valljuk be, kevésbé érdekel, mint a farka nyilván grandiózus mivolta.
- Nem akarom kétségbe ejteni, de a beszélgetés nélkül is levetkőzöm előbb vagy utóbb. Legfeljebb nyilván nem itt, ha nem itt vagyok. Hanem otthon, a fürdőkádam előtt. Azért az mégis csak kényelmesebb, de mit ad isten, ha egyszer Jim barátom jóvoltából ezzel kell beérni?- kérdem költőien. Nem hiszem, hogy érdekelné a szájtépésem, hisz voltaképp még engem sem érdekel. De ne higgye, hogy felesleges időm valami hasztalan ócskasággal fogom tölteni, mint általában a kurvák teszik. Nem fogok sem táncolni neki, sem lenyűgözni nem akarom. Csak vagyok. És szerintem a legtöbb férfit általában épp ez vadítja meg.
Felállok, lassan körbejárom a széket. Ahogy félig oldalt, félig hátat fordítva neki megállok, hátraemelem két karom, és kihúzom feltűzött hajamból a hatalmas csatot. Meglengetem magam mögött tincseim. Így már mindjárt élvezetesebb.
- Mielőtt azt hinné, a vetkőzéssel egyébként sem magának tartoztam. Tudja, az én életemben a "megtehetem" a legfontosabb szó. Az csak plusz, hogy ezzel hatással vagyokz altestére. Ez normális. Merevedjen csak, jobb, mintha nem tenné. Gáz lenne, ha kimaradna egy majdnem meztelen nő láttán.
Hogy pontosan tudja, mennyire nem vagyok egyébként sem szégyellős, lassan folytatom köröm a szék körül. Immár leeresztett kezekkel, bár balomat csípőcsontom felett támasztom meg. A mélybordó csipkealsó és a fekete körömcipő biztos támasza annak, hogy kellően vadító, de mégsem egészen barbár őrült exribanc vagyok.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 10:09 pm

- Ha egyedül a fürdőkádjának magányában is levetkőzhetett volna, akkor miért kellek én a bemutatóhoz? - jobbja az asztal lapjára emelkedik, majd ujjai kopognak a fényes felületen. Idegesség volt az, ami benne lejászódott? Nem, inkább türelmetlenség, hiszen Brieta értett ahhoz, hogy minél jobban elhúzza a kitárulkozást, de amint ezen témakör fölött futtatott eszmét, úgy állt fel helyéről a másik, és megkerülve a széket bontotta ki hajából a frizuráját tartó csatot.
Kopogása abba is maradt, de nem mozdította a kezét, hagyta hogy az asztal támassza alá. - Tehát csak azért vetkőzött, mert megteheti. - elgondolkodott a saját szavain, majd végül felállt a kényelmes helyéről, hogy levegye a zakóját, ami utána rögtön az asztalon kötött ki. Nyakkendőjének szorításán is lazított, majd az is követte a felső sorsát, de tovább nem ment, csak eme két ruhadarab került le róla.
- Tehát, ha megtehet valamit, ami hatással van rám, akkor nekem is kijár ez az előjog? - apró pillanatot várt a folytatással, s miközben odalépett az alig felöltözött nő elé, folytatta mondandóját. - Tehát meglendül a karom, maga pedig a földre kerül. Hatás és ellenhatás, mint ahogyan a farkam megkívánta a testét. Vetkőzés és merevedés.
Talán értette, amit mondani akart, talán nem, de annyiban biztos volt, hogy egyre inkább kívánta a másikat, nemcsak a formás alakja miatt, hanem amiatt a személyiség miatt, amit villantott előtte. Valahol ő is ilyen volt, ennyire "megtehetem" típus, de leginkább kamrája biztonságában, ahol más nem láthatja. Lehet, hogy Brieta kell neki, hogy újabb szintre lépve élvezze még jobban fétisét? Mindenképpen válaszokat fog kapni erre ma éjszaka.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeKedd Május 14, 2013 10:34 am

Tyrell...



Szavai cseppet sem segítenek abban, hogy kicsit is izgalmasnak érezzem a helyzetet. Mégis, ahogy ujjaival tudattalanul saját türelmetlen izgalmát lefestve kopogni kezd, átfut egy halvány, kissé gúnyos árnyú mosoly az arcomon.
- Nincs szó róla, hogy szükségem van bárkire ahhoz, hogy azt tegyem, amit akarok.
Láthatóan hamar megérti. Igen, megtehetem! Sok mindent tehetek meg, és van is merszem meglépni, ami épp elnyeri a tetszésemet, mint lehetséges ötlet a mások feltüzelésére, megbotránkoztatására. Vagy épp a farkuk felállítására, ki tudja? És elvégre: miért ne? Mindig ezt kérdem, és egyetlen értelmes indokom sincs, amivel megakadályozhatnám saját magam bármiben.
Némi kíváncsisággal tekintetemben figyelem, ahogy ő is enged benső sugallatának, de egyelőre nem annyira a teste érdekel, mint inkább arcának vonásai. Tükröznek-e bőrének sejtjei felszabadultságot, ahogy nyakkendő-póráza leveszi a féket a benne tomboló férfiállatról? Mert kétségem sincs felőle, minden férfi állat, csak egyszerre kell lennünk a kutya macskájának, a macska egerének, hogy hajkurászni kezdjen, s a szelídítőnek, aki ostorral csap a vad hátára, ha túl messze merészkedik.
- Előjogok ebben a játékban nem járnak- jelentem ki, hogy pontosan értse, mire is gondolok. - Minden, amit teszek, tökéletesen értelmes ötlet a magam szórakoztatásának szempontjából, és ha épp szerencséje van, még a maga kedvére is teszek vele, Mr Cage. Hatás és ellenhatás törvénye valóban érvényesül, de azt a fajta erőszakot, amelyről most beszél, egy tömegverekedésben, az alá-fölé rendeltek szexuális viszonyát pedig egy hivatásos kurvától is megszerezheti. Én én vagyok. Nem hiszem, hogy érdekli a véleményem, de akárki helyébe is képzelve, én sosem hagynám ki saját magam, és nem cserélném fel a társaságom tömegverekdésre, de még kurvákra sem.
Ha ért, ért, ha nem, nem. Annyira nem zavar. Felülök az asztal szélére, és ha követ pillantásával, most nagyjából oldalról veheti szemügyre, hogy felé eső kezem félig rejtő takarásában másik kezem végigsimít combomon felfelé, majd lassan kezdi morzsolgatni a rajtam maradt utolsó, leheletnyi textíliát. Unaloműzés? Türelemjáték? Csakis attól függ, mit lép Mr Cage, a biztonságiak főnöke.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeKedd Május 14, 2013 11:15 pm

- Tömegverekedés? Ugyan, csak némi izgalomfokozás. De ha nem sajátja, kihagyhatom... - a kérdésére azonban kapott választ, hogy vajon van vagy nincs fehérnemű a másikon. Érdeklődő tekintettel figyelte a felfelé kúszó végtagot, majd mély levegőt szippantott be, amikor a puhának vélt érintés hozzátapadt a falatnyi anyaghoz. Mosoly jelent meg arcán, amit a fürge ujjak munkába lendültek és egy másik helyzetben talán rá is vetette volna magát a nőre ... illetve pontosítva a dolgot, egy másik nőre már rá is vetette volna magát, de nem Brietara.
Azt mondja, untatja mindenféle beszéd, mégis mennyire jól csavarja a szavakat, mennyire változatos és kimért stílusban szólaltatja meg orgánumát. A férfi azonban nem fecsérelt sokat a szinapszisok munkájából erre a felismerésre, és úgy mozgott, hogy jobb betekintést nyerjen az önkényeztető mozdulatokra. Kezeit a zsebébe száműzte, hogy véletlenül se fogja el a hév, bár férfiasságának ágaskodása semmivel össze nem téveszthető merevséget okozott nadrágjában. - Tényleg nincs szüksége senkire, talán magára is hagyhatom az ujjaival együtt...
Szavai világosak voltak és egyértelműek, bár mindketten tudták, hogy nincs az a hatalom a világegyetemben, ami távozásra tudta volna bírni. Mondhatjuk úgy is, hogy megcsapta a punciszag és rögtön akciózni akart. De miért adná meg Brietanak azonnal, amit akar? Miért ne várakoztassa meg kissé az orrát oly magasan hordó nőt? Miért ne hagyja kicsiny bizonytalanságban a magáról talán túl sokat képzelő másikat? Játék volt ez a játék közben, de nem arra ment ki a móka, hogy végül ki nyeri meg a meccset, hiszen tudta jól, hogy végül bele fog nyalni a másik szentélyébe, farkával fogja mélyíteni Brieta bensőjét.
- Csak mondja, hogy zavarom és már itt sem vagyok. - ajánlotta fel lovagiasan távozását, bár semmi egyebet nem tett ennek érdekében. Csak nézte a másik alakját, gömbölyded kebleit, vékony derekát és azokat az ujjakat, melyek még mindig kényeztették tulajdonosukat. Talán közbe kéne lépnie, letépni ama fehérneműt és felszúrni farkára a másikat. Talán ezt kellene tennie. Talán. Biztosan!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimePént. Május 17, 2013 9:39 am

Tyrell...



Nem, nem sajátom. De a kérdésre csak magamban felelek. Ha valaki durva akar lenni, az megint más, mitha céltalanul hagy az ember kezén-lábán-fején kék meg zöld foltokat. Nem tudom elképzelni, hogy mégis hogyan bírhat valaki ilyen szintű önuralommal, de nekem aztán nincs szükségem rá ahhoz, hogy kiélvezzem az itt eltöltött időt. Halle Berry mondta, hogy az orgazmus egy jó játék, de a férfiak csak akkor kapnak belőle, ha jól viselik magukat. Nem létfontosságúak. Vajon Mr Cage létfontosságú szeretne lenni? Igen, ez kifejezetten érdekel.
- Talán megteheti, hogy magamra hagy, de vegye szempontnak, vajon melyikünk jár jól vele, ha maga kint unatkozik egyedül, én meg bent a kamerák kedvére szórakoztatom el magam? Ugyan már.
Nem, nem akarom, hogy kimenjen. Látni akarom szemeiben azt a különös kifejezést, a képzelgéseket, vajon mi mindent tehetne velem? És tényleg, vajon mit? És mit tehetek magammal én? Ujjaim a csipke alá kúsznak, oldalról előre szép lassan. Másik kezemre hátratámaszkodva engedem kezeim szeméremdombom alá, és szemem sarkából odapillantok Mr Cage arcába is.
- Magamnak bármikor lehetek izgalmas társaság. Magának ellenben csak most az egyszer- súgom magam elé, szemeim lehunyom, fejem enyhén hátraeresztem. Ez amolyan perdöntő bizonyíték is lehet akár, a férfiak is kedvelik a "soha nem látjuk többet egymást" című kalandokat, nekem pedig, ha elég jó a menet, a teste talán hiányozni fog, de majd találok újat, szerencsére vannak a Földön lepedőakrobaták. Kíváncsi vagyok, ő közöttük van-e!


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 12:01 pm

- Valószínűleg mindketten rosszul járunk, jobb ha el is felejtük a gondolatot. - ingjét kezdte gombolni, lassú és elnyújtott mozdulatokkal. Nem siette el a gombok oldását, de amikor végül végzett vele, nadrágjának szorításából kihúzta a könnyű anyagot, hogy megszabadulhasson a textil ölelésétől. A könnyű viselet a zakó mellé került, s miközben teste szokta a félmeztelenséget, mellizmait pumpálta, mintha tényleg annyira hideg lett volna, hogy izommunkával tudna csak a kívánatos testhőmérsékleten maradni. Pedig belül feszítette a vágy, fűtött a nő látványa, a szenvedélyes kéj melegítette testének minden apró porcikáját. Vajon hogyan érte el a nő, hogy pár perc leforgása alatt ennyire kívánja? Nem csak a másik teste volna az, ami vonzotta, hanem az a mindent bevállalni látszó közöny, amivel felé viseltetett. S eleddig hol volt ez a nő, hogy még sosem találkozott vele? Pedig a legtöbb hasonlóan kívánatos gyönyörforrást ismerte a városban, Brieta mégis ismeretlen tudott maradni neki.
Cipői és zoknija akkor került le a lábáról, amikor a másik hátrahajtotta a fejét, talán a lehető legjobb pillanatban, hiszen nem volt annál kiábrándítóbb a világon, mint egy férfi szolid sztriptíze, mely a lábfejét takaró viselettől szabadult meg. Így immáron mezítláb lépett Brietahoz, a nő lábait terpeszbe nyitotta szét, hogy csípője elférjen a feltárulkozó ágyékban. Nadrágja még mindig a helyén volt, attól egyelőre nem volt hajlandó megszabadulni, de talán nem is kellett egyelőre. - Csak egyetlen egyszer? Miért annyira biztos benne, hogy nem akar többet látni? Vagy már ítéletet hozott rólam, meg sem várva, hogy teljesítsek? Akkor tényleg hagynom kellene önmaga izgalmas társaságának...
Persze, hogy meg sem fordult a fejében, hogy elmenjen, amit azzal is bizonyított, hogy erős karjainak kalodájába zárta a nő felső testét, s miközben az asztalon megtámaszkodott, hosszan nyalta meg Brieta kecses hattyúnyakát, nyálból szőtt nedves ösvényt hagyva maga után annak kulcscsonjától a fültövéig, ahol csendesen, alig hallhatóan suttogott a másik hallójáratába. - Persze mindketten tudjuk, hogy nem fogom. Gyerünk te kis kurva, csomagold ki az ajándékod, hadd látom mennyire jó a szád... - s ezzel az udvarlásnak végeszakadt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 1:15 pm

Tyrell...



Egyszerűen muszáj visszafelé rágnom vissza a történéseket. Nem mert nem figyeltem oda minden egyes szóra, hanem mert sötét mosoly kúszik szám sarkába az utolsó, különösen veszélyes hangon elejtett mondat hatására, és képes lenne kitörölni belőlem mindazt, amit eddig hallani véltem. Ekkora hatása lenne rám? Akkor van egy kisugárzása, bár semmiképp nem fogom bókokkal illetni, mert nem holmi szolga vagyok, és csakis azért foglalkozom vele, már ha foglalkozom, mert esztelenül kívánom a szexet, és talán, hangsúlyozom, talán őt magát is.
Nem fogunk verekedni. Nos, nem tudom, mit tart annak, de nem hiszem, hogy nem hiszi: nem fogom őt kímélni karmaimmal, ha okot ad rá, hogy kivájjam akár a szemét is, de elsősorban hátának, combjának különleges illatú bőre csábít. És mindene. Azok közé a nők közé tartozom, akik nem hogy nem vetik meg a férfitest látását, ízlelését, de a legnagyobb hatalomnak tartják, ahogy egy két méteres alak úgy vergődik ujjaik és ajkaik közt hála a farkukon át benyelt élvezetnek, mintha legalább két végtagjukat vágták volna le, és még élveznék is ezt.
Kérdése meglep. Nála nincs szokásban, hogy a női test egyszer használatos? Ebben az esetben akár vissza is szívom az előbb kiejtett szavakat. Persze függ minden attól is, hogyan teljesít.
- A minimum, hogy nem hagysz itt ezek után.
Ki akar szaladni a számon, hogy "te mocskos kis köcsög", de az ilyen szó kevésbé illik a számra, mint egy méretes farok. És miért kellene kímélnem mások ruháját, miközben az enyém már a szoba sarkában pihen?
Csak bízom benne, hogy törékenynek alkotott testemben rejlik hozzá elég erő, hogy megremegve nyelvének siklásától a nyakamon, és felvértezve némi makacs kéjéhséggel el tudjam lökni magamtól, le az első útjába eső székre, még ha karja végig is marja a hátamat közben, és csontja bele is nyomódik csontjaim közé. Nem érdekel. Egyik kezével ülő helyében a vállának támaszkodom, a másikkal feltépem övét és nadrágjának minden más szétszedhető darabját, gombot, csatot. Innentől nincs szükségem szememre, azt tökéletesen az ő tekintetében tarthatom. Sötétség villan a tekintetemben, éhség, izgalom. Azért kivárom, akar-e még beszélni, mielőtt... Mással foglalom el magam, és már egyáltalán nem fogok mást meghallani, csak ha kéjesen hörögni kezd.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 3:43 pm

Brieta összeszedte minden erejét, és el akarta lökni, ami talán másoknál sikerült volna, de az egykor volt NFL játékosnál, akit száz kilós masztodonok sem tudtak ledönteni nekifutásból, ez túlontúl kevés volt. Akkor mégis miért emelkedett el a másiktól? Miért engedte a másiknak, hogy azt lássa, amit látni akart? Fogalma sem volt.
Egy pillanatra talán elveszítette az egyensúlyát, amikor megindult, vagy csak azt akarta láttatni, hogy már nem áll két stabil lábon, de végül minden úgy lett, ahogyan a nő eltervezte. Tyrell az egyik széken kötött ki, kezei a teste mellett hullottak alá, szemében pedig kíváncsi érdeklődés csillogott a másik következő lépését illetően. Hagyta a nadrágját bontó kéz munkáját, s néhány elkallódott pillanatra figyelte is a mozdulatokat, megállapítva hogy igazi tehetséggel hozta össze a sors, bár egy nadrág levételéhez nem kellett túl sok tapasztalat. Aztán Brieta megállt, s csak nézte Tyrellt, aki a szív dobbanásának tört részére nem értette a késlekedést, de aztán minden világos lett a számára, legalábbis ő úgy érezte.
- Rád bízom, hogyan húzod fel. - zsebéből egy tárcát húzott elő, melyből egy óvszert varázsolt ki, hogy aztán a nő kezébe adja. - A bizalom szép, de bizonyosság még szebb.
Tárcája a földre került, majd kissé elemelkedett a székről, hogy nadrágját combjáig húzza le, villantva ezzel az egész estét betöltő farkát. Amennyire lehetett, már keményen ágaskodott szerszáma, arra várva hogy a védelem első vonalát felállítsa Brieta, majd megmutassa mire is képes egy fasszal a szájában. - Mire vársz még? Na tedd a dolgod!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 7:46 pm

Tyrell...



Tudom, mennyire meg illene botránkoznom azon, ahogyan beszél velem, de csak a sablonos, hétköznapi, unalmas nők csinálnak ilyet. Akik eljátsszák neked a szüzet ahelyett, hogy mutatnának valamit, amitől szó szerint tátva marad a szád, és sprickolni kezdenek a millióid - akárhogy értelmezzük is. Ha egy valamire való, becsülendő logikával, kellően karcsú és használhatóan kecses testtel, és megfelelő mennyiségű tűzzel felvértezett nő ujjai közé egy ilyen méretes farok kerül, csak hazudják, hogy nem akarják megismerni a fogását, az ízét, azt, ahogyan ujjak és nyelv, szájpadlás és fogak mozgása árán a férfi felnyög, majd felnyög újra, és egészen eltűnik szemeiből az értelem.
Én nem tudhatom, de szerintem az ejakuláció maga lehet a halál, és rögtön utána egyben a mennybe kerülés. Persze tudom, látom, ez a pasi itt előttem szívesebben taszíttatna előbb a pokolba, hogy még meredekebb legyen felfelé a csúcs. Nos, ebben segíthetek.
De elég is a szexuálpszichológia. Elégedettségemet tükrözi a szám sarkában egyre határozottabban fénylő kissé ördögi mosoly, igen, kétségtelen, hogy mindenre gondol, és nagyon jól teszi. Nem csalódom benne, no nem mintha különösebb elvárásokkal vágtam volna neki az estének vele. Szelídnek tűnő, de valójában egy vadmacska vadászösztönétől fűtött mozdulattal bontom ki a kis csomagot, és a kotont balomban tartom, ujjaim között, majd jobbommal erőteljesen fogom körül merev szerszámát. Ahogy balom ujjai lefelé görgetik a simulékony kis anyagot az ágaskodó testrész felszínén, jobbom szabaddá válik, nyakamtól felfelé simítva hátrafogom sötét hajzuhatagom. Nem spilázom túl a dolog drámaiságát, elvégre valaha ez volt a munkám, de minden mozdulatomban lángol a szakértelem - és több annál: az élvezet.
Utoljára villantom tekintetem az övébe, s nyelvem végigjáratom szájpadlásomon. Balom valamivel a makk alatt öleli körbe ujjaival a méretes farkát, melyhez odahajolok. Nyelvem végignyal a makkon, titkon félig azért bánom, hogy óvszer borítja, a gumírozott anyag műíze meg sem közelíti egy egészséges hímtagét, sebaj. Fogaim cirógatják szelíd erővel farka felső harmadát, majd tagja bebocsátást nyer ajkaim közé, és meg is szívom nem túl finoman. Nyelvemmel két-három lassú kört írok le makkja körül, majd még mélyebbre engedem farkát a számban, hogy aztán ugyanezt ismételjem ütemesen újra-újra egymás után.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 11:17 pm

Professzionalizmus. Ez lehetett volna az első szó, ami Tyrell eszébe jut, ha ebben a pillanatban foglalkozott volna ilyen nehéz szavakkal. Leginkább a "kurva jó" és a "baszom az Etust" kifejezések cikáztak a fejében, hiszen bármennyire is idegen volt számára a nő, Brieta pontosan tudta, hogy mihez kell kezdenie, milyen fogásokkal tudja a lehető legélvezetesebben latexba burkolni a férfi falloszát. Azok a gyakorlott fogások, a hajat az útból elsöprő mozdulat, majd a makkját kényeztető pehelynyi öröm ... szinte elolvadt volna, mint csokoládé fagylalt a tűző napon, de az ő szerszáma nem jégkrémből készült, így még nem kezdett el csöpögni. Remélte, sőt inkább tudta, hogy a nőben fog magjától megválni, s bármennyire kényezteti a másik a szájával, az csak az ismerkedés kezdeti fázisa.
A körkörös nyelvmozgás, a fogak alig harapása, ajkainak szorító ölelése mind olyan gyönyört jelentettek, amit mostanában nem kapott meg egyik szakmabélitől sem. Persze ezzel nem kurvázta le a fejében Brietat, de lényegében olyan remekült állt hozzá a faszhoz, hogy nyugodtan élhetne a testéből. Persze senki és semmi nem állította az ellenkezőjét, azonban a másik munkája nem is volt olyan fontos, mint a technikája. A fel és le mozgó fej látványa nem varázsolta el annyira, mint a kép, ahogyan méretes farka hol eltűnik a másik szájában, hol pedig előkerül onnan.
- Gyorsabban ... mélyebbre. - mondta a szavakat nagy szünettel, hiszen bármennyire is próbált összeszedett lenni, volt valami csodálatos a másikban az isteni képességein túl, ami minden receptorát lekötötte. - Segítek...
Valószínűleg nem kellett volna, de egyre mélyebbre kezdte a nő fejét nyomni, talán túl mélyre és túl erősen, de annyi biztos volt, hogy hiányzott neki a durvaság, az erőszak a másik módszeréből, így megadta magának az élvezetet, hogy Brieta torkáig nyomta férfiasságát. A művelet azonban nem állt meg ott, hiszen lent is tartotta a másik fejét, s miközben figyelte a nő tekintetét, várta hogy könnyen csorduljanak ki annak szeméből. S ha meglátta a fájdalom és a légszomj esetleges hírnökeit, elengedte kezét és hagyta, hogy a másik fellélegezzék. - Ugye nem hiszed, hogy végeztél?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Május 23, 2013 7:12 pm

Tyrell...



Röhejes, talán. De tetszik a tény, hogy túl sokat képzel magáról. A bátorsága, az önzősége, az önteltsége biztosít róla, hogy mert ezek szerint még senki sem törte le, fáradozásaim hamarosan beérnek. Bár pontosan tudom anélkül, hogy felnéznék, és megítélem izmainak feszüléséből és combjainak rándulásaiból, hogy élvezi, amit teszek, nyilvánvaló az is, hogy ennyi nem elég. Ám komoly csalódást okoz vele, és egyben indokot ad a bizonyításra azzal, amit mond, és azzal, amit tesz.
Talán bizony mintha nem lett volna elég annyit mondania: légy egy kib@szott vadmacska, Brieta!
Kénytelen vagyok erőteljes nyomását úgy ellensúlyozni, hogy miközben a keze által némi akadályoztatással folytatom fejem és nyelvem mozgatását, elengedem hajam, hogy másik kezemmel a combjába marjak. Nem, mert azt akarom hogy elengedjen. Ó, egyáltalán.
Aztán végül mégis megteszi, holott a tény, hogy makkja nyelvem tövét súrolja, nem zavar, mint ahogy ő hiszi. De miért ne mutassam meg, hogy amíg kezemben és számban a farka, a rohadt úrnője vagyok? Kérdésére vétek volna másképp felelni, erősen szívom makkját ajkaim közé, majd szemfogaimmal szántom végig az érzékeny szövetet.
Nem érdekel, hogy fáj-e neki, hogy a gyönyör kínnal való ötvözése mint játék vajon érdekli-e. Engem igen. Ez, és csak ez! Hogy tovább bizonyítsam magamnak, hogy pontosan tudom, mit tehetek meg még, nyelvemet most már szinte nem is használom, ajkaim gyenge siklatásán kívül fogaim maró erejét vetem be. Dögölj meg az ujjaim között, te egoista állat! Nevetnék, de, nos, nem érek rá. Egyrészt, mert agyamat már elfoglalták az újabb lehetséges kínzási módszerek, másrészt pedig mert épp tele a szám.


code by: Á.L.J. @ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 9:07 pm

Mit kellene most tennie? Ha jobban belegondolt volna, ami az ilyen alkalmakkor igen nehezére esett, akkor semmi olyat nem tudott volna az emlékezetében felidézni, ami másképp történt volna, mint ahogyan az elvárta. Bár a fogak használata kissé meglepte, a fehérlő zománcdarabok szorítása nem tetszett neki az első pillanatokban, mégis egyre kedvesebb lett neki a fájdalom farkán, egyre mélyebb benyomást tett rá Brieta és annak csodálatos szája. Régen volt része ennyire tapasztalt szeretőben, aki pontosan tudja, milyen manőverekkel és milyen akciókkal kellett elvarázsolnia.
Izmai meg-megremegteg, érezte a körmök bőrébe maró kínját, mely egyben gyönyörrel ajándékozta meg, így semmi olyat nem tett, amivel megakadályozta volna a nő további akcióit. Rachel jutott egy pillanatra eszébe, a nő aki képtelen volt ilyetén kényeztetni, akinek nem volt lelkiereje ahhoz, hogy szopdossa az ajkakra éhező falloszt. S mennyire örült annak, hogy nem diktálta a másikba péniszét, hiszen ki tudja mennyire rontotta volna el az egészet a leszbika. Bár biztosan minőségi lenne a változás, amivel most Brieta állt az egészhez ... jobban mondva térdelt.
Kikotorta a másik haját az útból, s immáron ő fogta a koronát, hogy jobban láthassa, amit a másik művel. Ismét csak el kellett csodálkoznia, hogy mennyire szakértője az egésznek Brieta, mennyire jól tudja kényeztetni régóta kezeletlen farkát. Élvezte a gyönyört, ami egész testét bejárta, élvezte a kínnal fűszerezett élvezeteket, amiket a nőnek köszönhetett. Aztán egy rövid pillanat alatt felállt addigi helyéről, nadrágja akadálymentesen csusszant végig a lábain, de arra vigyázott, hogy a másik szájából ne kerüljen ki méretes hímtagja. Immáron egyenesen állt, minden viszonylatban, s lábai előtt egy csodálatos nőt figyelhetett, aki mindent megtett, hogy farkát kényeztesse.
- Nézz a szemembe... - hangzott az utasítás, majd várta, hogy a másik szemei sajátjaivel találkozzanak. - Kinyaljalak, vagy már elég nedves vagy?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Brieta & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brieta & Tyrell   Brieta & Tyrell Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Brieta & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Penelopé & Brieta
» Amber & Tyrell
» Brieta & Izzy
» Brieta&Jared
» Carmen & Tyrell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-