KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amber & Tyrell Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amber & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amber & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amber & Tyrell Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amber & Tyrell Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amber & Tyrell Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amber & Tyrell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amber & Tyrell Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amber & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 8:12 pm

Már megint elérkezett egy újabb nap. A mai is a munkanapok közé tartozik. Gyorsan telik az idő, visszatekintve még gyorsabban, hiszen évek teltek el azóta, mióta beálltam a prostituáltak sorai közé. Azóta sikerült szereznem állandó kuncsaftokat. Ezen a napon az órák szokás szerint perceknek tűnve el nem túl sok szokatlan dologgal. Örömlányként inkább az esték mozgalmasabbak, van hogy kész átjáróház a testem. Kisminkelem magam, felöltök egy testhez simuló nadrágot, egy dekoltált blúzt, fölé pedig egy bundás szélű ujjatlan felsőt és már megyek is le a szobámból a kaszinó részlegbe. Lábamat fekete magassarkú topán fedi. Leérve lehet látni vendégeket, viszont az este még csak most kezdődött el és biztosan jönnek a következő órákban. Odasétálok egy-egy pókerasztalhoz, nyerőgéphez keresve az elcsíphető pillantásokat, hogy rabulejthessem azokat egy csábos pillantással. Egyik módszerem ez, amivel könnyen tudok ügyfélt kifogni. Ha ez nem válik be keresek valaki mást, előbb-utóbb egy személyt úgyis sikerül elcsábítanom. Ha nő érdeklődik irántam azt sem utasítom el, mivel kuncsaft szempontjából csak az a lényeg, hogy fizessen az illető. Válogatós nem lehetek, ebben a szakmában be kell érnem azzal, ami akad. Itt különben sem az én szórakozásom a fő, hanem az ügyféle, mert minél elégedettebben távozik az ügyfél annál többet fizet. Szeretem azért ezt a munkát, azonban egy kezemen megtudnám számolni hányszor nem színleltem az orgazmust. Ez van, ilyen az élet, azzal vagyok képtelen beérni ami jutott.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 9:12 pm

Minden a megszokott mederben folyt, hiszen ő ezen a bizonyos csütörtök éjszakán nem a beosztottjaival rótta a kaszinó emeleteit, hanem irodájában töltötte azt papírmunkával. Voltak pillanatai, amikor szerette a toll sercegtetésének egyszerű műveletét, de legtöbbször inkább a háta közepére kívánta az egészet. A papír, ami most előtte hevert egy biztonsági résről adott felvilágosítást, mely a félkarú rablókat tette sebezhetővé az élelmes fosztogatók ellen. El kellett olvasnia a jelentés minden egyes sorát, majd megfelelő intézkedést foganatosítani egy aláírás kíséretében. Később aztán egy megbeszélésen le kell majd vezetnie, hogy a jelentés milyen részleteket tartalmazott, a rá szabott megoldás miként vált be, majd fel kell vázolnia egy akciótervet, amivel a jövőben kivédhetőek lesznek a hasonló esetek. Tiszta agyrém!
Szerencséjére azonban kopogtak az ajtaján, és az engedély megadása után az egyik videós srác jelent meg a nyílászáró résén. Videósnak nevezték azokat az alkalmazottakat, akik egész műszakjukban húsz-harminc monitort figyelnek, melyek mindegyike a számtalan kamera egyikére van rákötve, melyek szisztematikusan hálózzák be az egész épületet.
- Kapásunk van, úgy gondoljuk, egy kurva... - hangjában izgalom hallatszott, és azért szólt főnökének, hogy ő mondja ki a végső ítéletet a lányról, akit a rengeteg kamera azóta követett, hogy flörtölni kezdett a kaszinó vendégeivel.
- Megnéztétek az adatbázist?
- Igen, a Caesars Palace-ből és a MGM-ből már kitiltották.
- Akkor mihez kellek én? Odaküldöd az ügyeletest, az szépen megfogja, kiviszi a hátsó kijáraton és felírjátok a rendszerbe. Nem nagy ördöngősség...
- De...
- Mi az?
- Semmi, megoldjuk.
- Na mondd már! Ha már megzavartál, legalább tudjam, hogy miért...
- A VIP részlegben van.
- Hogy került a VIP részlegbe? A francba! A kurva istenit, ki az ügyeletes ott?
- Martin...
- Küldj egy memót a HR-re, hogy holnaptól ki van rúgva! Megyek, magam intézem el a dolgot!
- De...
- Mindegy, úgyis nyújtózni akartam, ez még belefér...
Felállt hát az asztalától, majd miközben a felvonóhoz sietett, megnézte magának az állítólagos prostituáltat. Egész elméje forrott a dühtől, nem tudta elképzelni, hogyan és miért juthatott át a lány a rettentően fontos ügyfelek termeibe. Csak Martinon keresztül tehette ezt meg, máshogy nem lehetett erre módja. Amikor a kaszinók szintjére ért, azonnal a VIP részleg felé vette az irányt, ahol a szolgálatát elmúlasztó biztonsági őr unott arccal üdvözölte.
- Pénzt adott vagy szarni voltál?
- Mi ... hogy ... kicsoda?
- Tényleg annyira hülye vagy, mint amilyennek kinézel vagy tanultad valahol? - Tyrell hangjába harag vegyült, majd nem tudta tűrtőztetni magát, és állkapcson ragadta a kissé túlsúlyos Martint, aki eddigre már patakokban izzadt homloktájékon. A biztonsági őr feje az erőszak hatására Amber felé fordult, majd mikor Tyrell elengedte, visszatért kezdeti állapotába. - Nézzed, sikerült egy kurvát beengedned. Eszednél vagy? ... Holnap már ne gyere be!
- De én...
A biztonsági főnököt nem érdekelték a kifogások, nem érdekelte Martin szívbe markoló története, az éjjeli pillangó felé vetette magát, aki addigra talán észrevette a kamionként érkező, majd két méteres egykori NFL játékost. Talán itt lenne az ideje elszaladni, de vajon mennyi esélye lenne egy valaha volt sportolóval szemben, aki még mindig olyan fitt volt, mint aktív korában?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 10:07 pm

Éppen az egyik vendéget csábítgattam az egyik black jack asztalnál, amikor váratlanul meglepetés ért. A főnököm volt az, aki mellettem termett valahonnan. Merről jöhetett vajon azt nem tudom, mert éppen az úriembert próbáltam az ujjam köré csavarni.
- Te meg mit keresel itt? - von kérdőre egyből köszönés nélkül. Nem mindig tud a legkedvesebb lenni, de ezt nem is várom el tőle, elvégre ő a munkaadóm.
- Azt igyekszek végezni, amiért fizet. - válaszolom neki, erre megcsóválja a fejét, amit nem igazán értek.
- Mármint miért nem a VIP részben vagy, csak nem kudarcot vallott a vonzerőd? - kérdezi gúnyolódva.
- Nem minden alkalmazottat lehet meggyőzni, ez például simán kitessékelt, hiába bókolgattam. - árulom el őszintén.
- Gyere be velem, úgyis van pár pénzes ismerősöm, akik szórakozni vágynak. - mondja és róla ez elképzelhető, pláne hogy rajtam kívül még rakás más prostituáltat futtat, akiket nem az utcákról, vagy az olcsó bárokból válogat össze.
- Induljunk! - felelem higgadtan, azonban belül izgatottsággal. Elsétálunk a VIP terem bejáratáig, ahol az őr utunkat állja. A főnököm előkelő külsővel és nem mellesleg megfelő iratokkal rendelkezik, melyek bizonyítják, hogy egy "üzletember" és végül bejutunk. Odabent bemutat az említett ismerőseinek, úgy látom párnak megtetszettem. Éppen kellemesen cseverészünk, amikor belép egy idegen úr, aki nem tűnik túl boldognak.
- Szép estét! - köszöntöm nyugodtan és már előre sejtem mit akar: egy örömlány jutott be a kaszinójába. Tipikus eset, ám már hozzászoktam, bár eleinte zavart. Szerencsére a főnököm tervez megnyitni egy saját bordélyházat, már csak pár engedély áll előtte és megszerezheti a helyet. Már alig várom, legalább majd nem fogok ilyen kellemetlen helyzetekbe kerülni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 10:43 pm

El sem tudta képzelni, hogy milyen papír jogosította volna fel a lányt és annak futtatóját, hogy belépjenek a VIP részlegbe, hiszen oda egy rengeteg nullával rendelkező összeget kellett befizetni, hogy egyáltalán feljusson az ember egy listára, és újabb százezrek voltak szükségesek, hogy azon meg is maradjon valaki. Népszerű kaszinó voltak, és meg kellett szinte verekedni azért, hogy valaki a speciális szolgáltatásokat élvező kiválasztottak között lehessen. Talán nem is baj, hogy felkapta a vizet és kipenderítette Martint, hiszen akinek annyi esze volt, mint egy vödör kiszárított molylepke, azzal nem akart egy cégnél dolgozni. Azonban már régen elfelejtette a biztonsági őrt, csak a lánnyal foglalkozott, hiszen a videósok elfelejtették közölni vele, hogy a stricije is a helyszínen tartózkodik, de ha volt esze a futtatónak, nem avatkozik bele Amber és Tyrell dolgába, s akkor minden gond nélkül elmehet majd.
A lányban legalább volt némi jólneveltség, hiszen előre köszönt, de eme apró jellemgazdagság sem fogja attól megmenteni, hogy Tyrell kipenderítse az épületből. - Jó estét kívánok kisasszony, velem fáradna kérem?
Annyira kedves volt a modora, hogy kamerára kellett volna venni és a karácsonyi partin mutogatni a cég minden alkalmazottjának, hogy a biztonsági főnökük ilyen nyájas is tud lenni. Elállt a lány útjából és egy egyszerű karlendítéssel a VIP rész kijárata felé mutatott, ahol aztán újabb útmutatást fog kapni a lány. Reménykedett abban, hogy a másik nem fog jelenetet rendezni, hogy minden az ő kívánalmai szerint fog történni és nem kell erőszakot alkalmaznia. És a lány érdeke is az volt, hogy minden úgy történjen, mint ahogyan azt Tyrell akarja, hiszen úgy talán egy egyszerű ejnye-bejnyével megússza az egészet. Bár kétségtelen, sokkalta izgalmasabb lenne, ha a saját feje után menve kiverné a hisztit. A lánynál a döntés, hogy a szép szó vagy az erőszak szavára hallgat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 3:26 pm

Nekem fogalmam sincs miféle iratokkal rendelkezhet a munkaadóm, nem értek én az ilyen papírokhoz. Lehet, hogy valóban egy VIP tag itt, vagy az is előfordulhat, hogy valamelyik irat jogosítja fel arra, hogy belépjen ide. Mondjuk lehet csak a biztonsági őr volt olyan tudatlan, hogy jogtalanul engedte be őket és közben keresnivalójuk sem lenne erre. Akárhogyan is legyen a felbukkanó ismeretlen az érezteti velem, hogy nem lenne szabad ebben a szobában lennünk. A főnököm ugyanúgy látja Tyrellt, mint én, azonban nem tesz semmit, talán valamilyen fontosabb személynek gondolja az illetőt és nem lát jó okot a a veszekedésre. Lehet a sejtése tényleg beigazolódott, mivel az idegen fellépése és a megjelenése erre utal. Tyrell úgy tűnik valamivel higgadtabban kezd el viselkedni az illendő köszönésemnek hála. Szerencsére gyerekkorom óta tanítottak jó modorra a szüleim és akaratom ellenére is megragadtak bennem ezek az intelmek. Ilyenkor jó hasznát veszem a jól belém nevelt illemnek, még ha legtöbbször nem is. Azt viszont már most érzem, hogy ha az úron múlik pár percen belül már kint leszek az épületből és kereshetek valamilyen olcsó bárt, ahol dolgozhatok. Akkor aztán tutira kevesebb pénzt kapok majd, mert olyan helyeken általában nincsenek gazdagok. A pénzesek jobb helyekre járnak, olcsó szórakozóhelyeknek még a közelébe sem mennek.
- Ha nagyon muszáj, akkor igen. - válaszolom, mert nincsen túl sok kedvem elmenni és ezen a férfi barátságos magatartása se segít sokat. Azonban van még egy trükk a tarsolyomban, amit azért a főnököm előtt nem adnék elő, mert nem szereti, ha ilyen módszerekhez folyamodok. A siker érdekében azt hiszem muszáj lesz bevetnem, mert ha bent hagy kifoghatok tömöttebb tárcájú kuncsaftokat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeCsüt. Ápr. 18, 2013 11:57 pm

Őszintén örült annak, hogy a szőke lány nem csapott hisztit és mindenféle ellenkezés nélkül egyezett bele, hogy elhagyja a helyiséget. Nem kellett neki a felfordulás, nem kellett neki, hogy a kaszinó legfontosabb vendégeit mindenféle apróságokkal zargassák. Megvárta, hogy a másik elinduljon, majd pár lépés előnyt adott a prostituáltnak, hogy aztán kövesse őt.
- Balra, aztán egyenesen a liftekig. - sokkalta nyugodtabb volt, mint akkor, amikor Martinnal, a biztonsági őrök gyöngyével tárgyalt. És amikor elhaladtak az önmagába összeroskadó férfi mellett, a barna ruhás őr látványa nem hozott elő benne semmilyen érzelmet. Ez csak munka volt, és ha valaki volt olyan barom, hogy ekkora baklövést kövessen el, akkor annak nincsen dolga ebben a magas színvonalú kaszinóban. Egy rossz pletyka vagy kínos baleset, és az évek alatt felépített reputációnak azonnal vége.
Amint a lány mögött haladt, nem tudta nem észre venni annak csodálatos hátsóját. Férfi volt, a másik pedig egy vonzó nő, és egy másik helyzetben, egy nagyon más helyzetben talán szánt volna pár percet arra, hogy potens magjával töltse tele Amber mézesbödönjét. Azonban most munkában volt, és nem hagyhatta, hogy a testhez simuló nadrág túlzottan elvonja a figyelmét. Egy bárpult, majd a pókerasztalok mellett haladtak el, és ha semmilyen butaságot nem csinált a lány, alig fél percnyi séta után a személyzeti felvonóhoz értek, ahol a felfelé mutató nyilacskát nyomta meg a biztonságiak főnöke.
Amíg a kabinra vártak, volt ideje alaposan felmérni a lányt, hiszen a fényesre polírozott alumínium ajtók tökéletes tükörképet szolgáltattak, megmutatva minden apró részletet, amire kíváncsi lehetett. Nézte a gyönyörű szemeket, a szőke hajjal keretezett bájos arcot, a vékonyan ível ajkakat, a mély dekoltázst ... újra elkalandozott, s szinte akarta, hogy egy másik helyzetben legyenek. Azonban a lift csengője visszarántotta a jelenbe és visszaterelte figyelmét a feladatára.
- Csak maga után. - karjával terelte a fülkébe a másikat, érintve annak vékony derekát, talán túl bizalmassá válva a prostituálttal. Megnyomta a huszonnegyedik emelet gombját, majd a másikhoz fordult. - Mindjárt vége lesz az egésznek...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 4:21 pm

Megindulok előtte, ha már előre enged és az útbaigazításnak megfelelő irányba megyek, láthatja hogy nem tanúsítok ellenállást, vagy próbálok megszökni. Talán a rendes viselkedésem segít kimásznom a pácból amibe keveredtem, legalábbis nem tiltanak ki innen. Bőven elég, hogy két helyen felkerültem a tiltólistára. Természetesen azért mert előadom jó kislányt még ugyanúgy kiteszi innen a szűröm, maximum nem annyira durván. Tisztában vagyok az adottságaimmal, amik minden bizonnyal megragadták a figyelmét, előre látom, hogy be kell vetnem csáberőm. Be kell engednem magamba, ha ma este itt szeretnék dolgozni és több pénzt szerezni, mint amit olcsó bárokban adnak. A siker néha áldozatot követel, végül is nem nagy dolog összegyűrni a lepedőt ezzel az alakkal. Pár percet képes vagyok az időmből rászánni egy ingyenes menetre. Ennyi nem nagy ár azért, ha kifoghatok pár nem annyira vékony tárcájú kuncsaftot, sőt még a főnök is megbocsájtana, ha megtudná hogy így maradtam a kaszinóban. Szereti ő a pénzt, száz százalékra örülne, ha lefeküdhetnek jó összegért cserébe a gazdag ismerőseivel.
Miközben a lifthez megyünk visszafogom magam és nem kezdek el flörtölni a vendégekkel. Azzal ráér később, jelenleg a bent maradásért folyó harcra kell koncentrálnom. A liftnél látom a testem fürkésző tekintetét és érzem az érintését, ez megerősíti, hogy jöhet a terv bevetése. A fülkében szándékosan pont mellé állok, adok neki esélyt megfogdosni.
- Ne dobjon ki kérem, ígérem nem fogja megbánni, ha bent hagy.*kérlelem a szemeibe nézve egy sokat sejtető pillantással, amiből könnyedén kiderül a szándékom. Ha a fülkén kívül jól láttam akkor nyert ügyem van. Még szerencse, hogy szép külsővel áldottak meg, különben szinte semmit sem érnék el a győzködéssel. Azt beszélik a csúnyáknak sokkal nehezebb dolguk van az életben, hála az égnek nekem nem kell megtapasztalnom a rútság hátrányait. Ahhoz kétség sem fér milyen jó előnyökhöz juttat a szép megjelenés, ezért úgy szűröm le a csúnyáknak nehezebben boldogulhatnak. Viszont mára elég volt ennyit azokra a szerencsétlenekre gondolni, ideje inkább ezzel az idegennel törődni, aki meg kell vallani nem néz ki rosszul, még ha láttam is már sármosabb férfit nála. Bent van azért abban zónában, hogy jóképűnek nevezhessem. Ha netán nem lenne ilyen helyes akkor sem ártana megtennem ezt a lépést, hiszen ez munka, nem holmi szórakozás (még ha esetenként élvezem).
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 2:48 pm

Nem volt meglepve attól, hogy a lány mindent megpróbált azért, hogy a kaszinót nevezhesse ki vadászterületének. Azonban az épület, aminek a biztonságáért felel nem bordélyház, Ambernek pedig le kell nyelnie a békát, hogy semmi esélye nincs arra, hogy helye legyen ott, ahol Tyrell a főnök. Talán más kaszinók örülnek annak, ha kurvák járkálnak fel és alá a nyerőgépek között, de a Meridien nem az a hely volt, ahol ez megengedhető.
Azonban az ajánlat felkeltette az érdeklődését, hiszen nem minden nap fut össze az ember ilyen csodálatos egyedekkel az homo sapiensnek nevezett fajból. Árunak tekintette a másikat, így könnyebb volt összehasonlítani a külsőségeit más termékekkel, s bár manapság csak egyetlen nő körül járnak a gondolatai, egy kis mellékes mindig jól jön, a változatosság fenntartása érdekében.
- Tehát nem fogom megbánni? - kérdezett vissza érdeklődő hangon és egy halvány félmosollyal az arcán. - És mire vagy képes, hogy megváltoztasd a véleményem?
Hozzá kellett volna tennie, hogy nincs olyan erő az egész univerzumban, ami megváltoztatja az Amberről kialakult döntését, és bármit vállal be a lány, az is túl kevés lesz. Egyelőre azonban nem akarta letörni a másik lelkesedését, hiszen élvezte, hogy a nő fejében olyan gondolatok cikáztak, amik elhitették vele, hogy maradhat a kaszinóban. Pillantását a számlálóra vetette, amiről leolvasta, hogy még nyolc emeletet fognak utazni a kabinban, ami túl kevés idő volt bármire is, így egyelőre nem kezdeményezett, csak várta, hogy felérjenek a huszonnegyedik emeletre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 4:50 pm

Tisztában vagyok vele mi ez a hely és azzal is, hogy a kaszinókba ritkán járnak szegény emberek. Akinek szépen ki van tömve a tárcája az valószínűleg nem annyira szűkmarkú, hogy élvezetekre ne költsön. Ennél fogva azok szánnak pénzt örömlányra is, mint például rám. Azonban azt érzem itt meg kell dolgoznom azért, hogy itt dolgozhassak. Jártam már olyan helyeken, ahol minden gond nélkül beengedtek és hagyták, hadd végezzem a munkám. Talán ha ma egy olyan helyre indulok el valószínűleg már akadt volna kuncsaftom. Ezen az estén viszont ezt a szórakozóhelyet választottam és igyekszek kitartani a választásom mellett. Tudom, ez makacsként ír le, azonban én ilyen vagyok. Ezt a makacsságot a pénz hozta el belőlem, de Las Vegasban sokan kényszerülnek arra, hogy egy bizonyos összegért cserébe azt tegyék amit sose akartak csinálni. Nem egy kolléganőm így vált prostituálttá és végül megszokták a gondolatot, miszerint dollárért árulják a szerelmet. Ez a város már csak ilyen, elvégre nem véletlenül nevezik a bűnök városának. Visszatérve a jelenbe úgy tűnik jól értelmeztem a jeleket és tényleg felkeltettem Tyrell érdeklődését. Az számomra jó hír, mert ez a bent maradásomat jelenti. Lehet kissé túlzottan optimistán viselkedem, azonban inkább próbálok derűlátó, mintsem kishitű. Ennek ellenére azzal is tisztában vagyok, hogy balul sülhet el a tervem és feleslegesen adom oda a testem ennek az alaknak és egy gyors menet után ugyanúgy repülök innen. Ha így történnek az események akkor sem fog letörni a lelkesedésem, pusztán beérem holmi átlagos bárral és beletörődök a kevesebb összegbe.
Az ismeretlen szavai biztatóak. Először arra gondolom akár szeretkezhetnénk itt is, viszont meglátva a gombot rájövök mennyire idő szűkében lennénk akkor.
- Garantálom nem bánod meg. Ha elérünk a huszonnegyedik emeltre megmutatom miért ne tessékelj ki innen. - válaszolom magas is tegeződésre váltva, immár szemtől szemben állva vele. Mondandóm megerősítése érdekében előveszem a csábos arckifejezésem, kacsintok és adok neki egy nyelves csókot. Nincsen olyan férfi, aki ettől ne gerjedne be, legfeljebb abban az esetben, ha az illető a saját neméhez vonzódik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 5:33 pm

Amber garanciát vállalt arra, hogy a férfi nem fogja megbánni, ha engedélyt ad neki, hogy az épületben maradjon, ám azt nem tette hozzá, hogy mire is képes az üzlet megkötése érdekében. Helyette inkább egy nyelves csókkal próbálkozott, de a lány ajkai nem érték el Tyrell száját, hiszen a férfi ujjai a másik nyakára szorultak rá, majd egy halvány erőszakkal gátolták meg a merész húzást.
- Meg ne próbált még egyszer. Semmi érzelem, ez csak szex... - nem volt homoszexuális, de volt egyfajta undora, hogy prostituáltakat csókoljon meg. Olyan prostikat, akik nem jelentenek számára semmit, akik csak szépen felöltöztetett húscafatok, akik nem mások, mint szórakozásának kellékei. A csók, mint olyan, az érzelmek beteljesülése, két szerelemmel szívében élő ember érzéseinek kifejezése, s bár ez nyálasnak hangozhat, nem akarta egy kurva csókjával feledtetni ezt a gondolatot.
Hangja nyugodt volt, már-már túlzottan hideg ahhoz, hogy igazloja kezének munkáját, de amíg a lift csengője meg nem szólalt, nem változtatott a pozícióján. A másik szemeit fürkészte, hogy a nyakat szórító érzés milyen választ okoz a lánynál, de amikor a kettétárt ajtók újra be akartak csukódni, lábával akadályozta meg az automatika törekvését. Elengedte a lányt, majd könnyed erőszakkal lökte ki a kabinból, hogy utánalépjen és megvárja, amíg ténylegesen becsukódik az lift ajtajának két szárnya.
- Még nem válaszoltál a kérdésemre... Mit tennél meg, hogy maradhass? - baljával a folyosó végén lévő helyiségre mutatott, mely az ő irodája volt, ahonnan az előbb kirángatta a videós. Alig volt több az út húsz méternél, de átvezetett a monitorbámulók seregén, akik legtöbbje Amberhez hasonló csajt még életében nem látott, így felkészülhetett, hogy pár nyáladzóval fog találkozni, amíg elhaladnak előttük.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 20, 2013 6:55 pm

Hát, nem őszintén szólva nem éppen erre a reakcióra számítottam, amikor meg akartam csókolni Tyrellt. Nem gondoltam, hogy az ajkak érintkezésének élvezése helyett megfenyeget. A csók valóban nem szeretkezés, de szerintem nem árt előmelegíteni terepet a lepedőakrobatikához. Eddig úgy tapasztaltam, hogy az ügyfél jobban élvezi ha először megesik egy kis izgatás és úgy vágunk bele a dologba. Azonban nem erőszak az előjáték, ha nem akarja, hogy megcsókoljam, hát akkor nem csókolom meg. Természetesen nagyon jól tudom mi a különbség a dugás és a szerelem között, bár az gondolom egy csókkal még nem lépjük át ezt a határvonalat.
Arcomon csak meglepettség tükröződik, nem tűnt túl erőszakosnak a VIP szobában, viszont ott a viselkedésében a többi vendég jelenléte nagyban közre játszott. Az igazat megvallva a vendégekben általában nincsen semmi gyengédség, ezért nem is várom tőlük.
- Rendben - felelem kurtán. Tudom hol a helyem, tudom hogy nem vagyok több egy kurvánál, akit a kuncsaftok mind játékszerként kezelnek. Nem zavar ez az elnyomás, hozzászoktam már az évek alatt. Elmondták a legelején mire számíthatok és önként döntöttem emellett az állás mellett. Azzal is tisztában vagyok, hogy ez csak munka, nem szórakozás. Ha kikapcsolódni vágyom akkor nem kezdem el a testemet árulni valahol, helyette inkább beülök egy bárba ahol iszok és táncolok. A határt abban ugyanúgy tudom, nem szokásom lerészegedni, vagy vetkőzni. Inkább beszélgetek egy jót és élvezem a zenét. Ez most munka, nem mulatság, még ha néhanapján tetszik amit a vendégek művelnek velem. Megérkezünk az emeletre ahol kilöknek liftből. Nem állok neki feleslegesen nyafogni, pusztán leporolom magam, majd megindulok az iroda felé.
- Ingyen kielégítenélek. - válaszolok a kérdésére. Nem beszélek mellé, tisztán a szemébe mondom. Ahogyan ő is fogalmazott:"ez csak szex...". Talán fogalmazhattam volna másképpen is, de attól még ugyanúgy csak szexelni fogunk. A folyosón sétálva az alkalmazottak megbámulnak, amivel mit sem törődve érünk el idő közben az irodáig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2013 12:57 am

Tehát ingyen ki fogja elégíteni.
~ Thank you captain obvious, erre magamtól is rájöttem... - a lány nem volt a legokosabb fajtából, de legalább bomba teste volt. Lehet, hogy pontosan emiatt választotta a legősibb szakmát és nem pincérnő lett egy étteremben. Ott ugyanis komoly gondjai lettek volna a fejszámolással, ha ilyen kvalitásokat mutatna fel ott is. A lemondó gondolat fanyar sóhajt szakított fel benne, de nem igazán törődött vele, hiszen dolga volt a másikkal és ahhoz nem kellett a lány agya.
- Csak utánad. - nyitotta ki az nyílászárót, majd amikor mindketten beléptek, belülről zárta be az ajtót, amit egy apró vörös pont jelölt a kilincs szobán kívüli oldalán, így jelezve a külvilágnak, hogy most rettentő kellemetlen gyomorszájonrúgást kapna az, aki bekopogtatna. A hatalmas irodának egyik fele nagyjából az íróasztalát jelentette, bőrfotelját és két kevésbé kidolgozott ülőalkalmatosságot az asztal másik oldalán. Az ajtóhoz közelebbi oldal viszont sokkalta kellemesebb volt, hiszen két hófehér bőrkanapé uralta a teret "L" alakba forgatva, találkozásuknál pedig egy apró dohányzóasztal talált magának helyet. A két dívány egy hatalmas teret határolt, melyet a legcsodálatosabb perzsa szőnyeg tett otthonosabbá.
- Mit vállalsz be? Anál, orál, seggből szájba, arcra vagy szájba élvezés, esetleg szadó-mazó dolgok? - segíteni akart a lánynak, hogy azzal tudjon foglalkozni, ami a szakterülete és ő is végre választ kapjon a kérdésére. Miközben várt a válaszra, az íróasztalához lépett, öltönyét pedig a bőrszék háttámlájára terítette, ingjének mandzsettáit pedig az asztalra dobta. Amikor felelt neki a lány, apró hümögésekkel fogadta el az elé tárt lehetőségeket, fejében ütemtervet próbált létrehozni az adott feleletekből.
- Még mielőtt belekezdünk: vetközz le és mutasd magad. Tudni akarom, hogyan néz ki a kurva, akit felszúrok ma este. - Ingje követte az öltönyt, az is a háttámlára került, és immáron mezítelen felső testtel pózolt Amber előtt. Mellizmait egyszer-kétszer megpattogtatta, majd úgy figyelte a másik szolid sztriptízét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeKedd Ápr. 23, 2013 10:01 pm

Olyan ostoba sztereotípia elítélni a szőke nőket, mindig is utáltam ezt a téveszmét. Nem a hajszínen múlik az IQ, mert egy barna is lehet buta és egy szőke is okos. Ezzel nem arra célzok, hogy én holmi zseni lennék, de azért meg van a magamhoz való eszem. Ehhez a munkához nem kell géniusznak lenni, mert a vendéget inkább a kiszemelt hölgy bájai, nem pedig az agykapacitása érdekli. Ehhez az álláshoz meg van a legfontosabb:karcsú alak, telt keblek és formás fenék. Azért nem hoztam fel konkrét dolgot a kérdésre, mert a kuncsaft dönti el mit szeretne, nem pedig a prostituált, bár abban sem árt körül nézni. Ahhoz kétség se fér egy-egy örömlánynál más az amit bevállal és más az, amit nem. Én például nyitott vagyok az ügyfél igényeire, viszont a túl bizarr dolgokat azért nem vállalom be. Néha eléggé furákat tudnak kérni a vendégek, azokat legtöbbször elutasítom és ha az illető ragaszkodik a választott szórakozáshoz akkor elküldöm az egyik nálam nyitottabb kolléganőmhöz.
Belépve az irodába könnyedén megállapítom, hogy Tyrellnek a bútorok és a berendezés terén is jó az ízlése, nem csak a nők terén.
- Mind a három járat játszik, seggből szájba viszont nem. Inkább szájba élvezés, ami pedig a szadó-mazó dolgokat illeti azok kizárva. - válaszolom ezzel felvázolva a férfi előtt a lehetőségeket. Tetszik az elém táruló mellkas látványa ezt nem titkolom, arcomon is megjelenik a dicséret, ami bennem elhangzik:Szép mellkas.
- Rendben. - felelem és előbb felül nem marad már nálam egy melltartónál több, majd csak alul marad rajtam a tangám. Az ízléses fehérneműt is levetem immár fedetlen testtel pózolva a férfi előtt. Nem sietem el a vetkőzést, sőt a mozdulataimba még bele is csempészek néhány sztriptíz táncosoktól eltanult mozdulatot. A ruhák levetésük után az egyik kanapéra kerülnek.
- Hol akarod csinálni? - teszem fel a kérdést, mivel ahogyan eddig láttam akad elég felület. Nekem tökéletesen megfelel akár az íróasztal, akár az egyik dívány, de még a perzsaszőnyeg is, ha Tyrell amellett dönt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 6:32 am

Apró bólintással fogadta el a lány feltételeit, majd levette cipőjét és zokniját. Talpa alatt hidegnek érezte a padlót, így kicsiny topogás közepette tolta le magáról a nadrágot, majd az alsóját is. Ekkor eresztette szabadjára a férfiasságot, ami ernyedten lógott combjai között. Két típusú péniszt különböztet meg a szaknyelv: húsfasz és vérfasz. Az utóbbi kategória az izgalmi állapoton kívül kisebb, mint az első fajta, de a vérbőség pillanatában megnyúlik és nem mutat semmi különbséget a másik típussal szemben. Tyrellnek azonban az első kategóriába tartozott férfiassága, ami végső hosszát már így ernyedt formában is birtokolta és az a húsz centiméter igen lenyűgöző méretnek számított. A lógó fallosz azonban nem maradt életkedv nélkül sokáig, hiszen a lány halvány vonaglása élettel töltötte meg a bitang szerszámot, elindítva eszközét a merevedés egyre csak keményedő útján.
Nem válaszolt a kérdésre, hanem mezítelen testével a lány mellé állt, majd a vállaira tette két hatalmas kezét, hogy apró erőszaknak tegye ki Amber testét és térdre rogyassza maga előtt a kis kurvát. Ha a másik engedelmeskedett, akkor egy két méter magas, erőtől duzzadó férfitestet láthatott maga fölé tornyosulni egy olyan méretes szerszámmal, amit talán csak a legdurvább pornófilmekben lehet látni. Nem tagadta, régebben kapott megkereséseket, hogy megmutassa altestét különböző filmekben, de bármennyire is volt kitartó, a szakmában nem tudott volna érvényesülni mindenféle szerek nélkül. Arra pedig semmi szüksége nem volt, hogy szúrja a falloszát, azt meghagyta az elszántabb színészjelölteknek. Azonban a mellékgondolatot gyorsan kipucolta a fejéből, elhessegette minden felhangjával egyetemben és az előtte álló ... jobban mondva térdelő lányra szegezte minden figyelmét. Amber talán nem is látta eddig, de egy óvszert szorongatott a férfi a kezében, amit ekkor nyújtott át a lánynak.
- A száddal húzd fel... - az apró utasítás elhangzott, már csak a lányon fog múlni, hogy milyen erotikusan tudja a méretes dákóra egyengetni a szűk védelmi eszközt, mely még mindig a csomagolásában pihent, hogy az érzéki ajkak munkájának köszönhetően fekete latexszel vonja be Tyrell férfiasságát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 5:15 pm

Tyrell is meztelenre vetkőzik, a tekintetem pedig nem tudja elkerülni a csinos testet, főleg a két láb között elhelyezkedő méretes férfiasságot, amely a ruháim ízléses ledobására feléled. Be kell vallanom a látvány izgatóan hat rám. Azt már látom előre, hogy ha nem fogok bent maradni akkor is legalább szórakozhatok egy jót. A kuncsaftok mind más méretű szerszámmal rendelkeznek, egyesek naggyal, mások kicsivel. Ha tehetném válogatnék, viszont erre nincs lehetőségem, ezért örülök, hogy most nagy péniszű ügyfelet tudok kifogni. Viszont azért még ilyenkor sem garantált az élvezetem, mivel az ügyfelek legtöbbször a saját kielégülésükkel törődnek a prostitáltat rongybabaként kezelve. Van amikor azt kívánom bárcsak ne lennének a férfiak ilyenek a nőkkel szemben. Hiába, ennek a munkának ez a hátránya, azonban az elfogadható fizetség kárpótol az elnyomásomért. A kellemes kikapcsolódást tudom jól, hogy nem munkaidőben kell keresnem, azt inkább akkor érdemes amikor nem dolgozom.
Választ nem kapva kényszerülök térdre a kezek nyomásának köszönhetően. Engedelmes utcalányként térdelek, mivel a kuncsaftok szeretik az engedelmes lányokat. Tyrell úgy dönt próbára teszi a képességeimet és az óvszer felhúzását bízza rám feladatként. Ez önmagában nem lenne nehéz, ha nem a fölém magasodó személy kötötte volna ki, hogy ezt a számmal kell elvégeznem. Már évek óta végzem ezt az egyes esetekben alantas munkát és megtanultam már néhány praktikát azóta, mióta beálltam a kurvák sorai közé. Aprót bólintok és átveszem az óvszert és miután kicsomagoltam a nyelvem segítségével kitágítom azt. Amint ezzel megvagyok a számba veszem a latexdarab elejét és ráhúzom a makkra a védőeszközt. Vigyázva a gumi épségére tolom előre az ajkaim elé kerülő a gumigyűrűt a dákóra és mire teljesen felhúzom mind a húsz centiméter a számban, illetve a torkomban köt ki és csak a szemem fehérje látszik. Ha a férfi engedi óvatosan kiveszem a számból az óvszerrel ellátott faszt. Ha nem hagyja, akkor némi nyelvmunkával megfűszerezve igyekszik kényeztetni. Legszívesebben inkább valamelyik másik testnyílásomban szeretném tudni ezt a nagy férfiasságot.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 8:16 am

Throatfuck - ez az angol kifejezés arra nézve, ahogyan Tyrell az elkövetkezendő pár pillanatban viselkedni fog. Természetesen engedte, hogy Amber kihúzza a torkából falloszát, de amilyen könnyedén kicsusszant szerszáma a másikból, olyan erőszakosan szúrta vissza férfiasságát a lányba. Lassú mozdulatokkal ismételgette a dolgot, várva hogy mikor jön el az a pillanat, amikor a kurvának sok lesz, amikor nyálát felköhögve követeli ki magából a hosszú bájlécet. Azonban amíg ez nem következik be, Amber ajkait és torkát kefélte, feledve a kezdeti lassú ütemet, egyre csak gyorsítva a tempóján. Azonban mindennek be kell következnie, és a másik bármennyire is tapasztalt, farkának folyamatos támadása hányingertkeltő reflexet fog beindítani.
Amikor ez megtörténik, hagyja hogy a másik újra erőre kapjon, hogy hosszú és mély lélegzetvételekkel pihenje ki magát, de pontosan annyi időre, amíg a felböfögött nyálat szét nem kente a lány szépen metszett arcán. Az óvszer ugyanis Amber testnedvében fürdött, és ahhoz, hogy ismét tiszta legyen, valamibe bele kellett törölnie, s a másik kisminkelt arca tökéletes választásnak bizonyult. Bár a lány torkát érő fallosz már elkenhette a festéket annak arcán, hiszen ekkora férfiasságot benyelni könnyeket csalhat az ember szemébe, de a nyállal bevont farok érintése biztosan megtette a hatását.
- Gyerünk, szopjál még... - tolta újra Amber torkába a faszát, majd olyan tempót kezdett diktálni, hogy a lány akár bele is fulladhatott, akkor sem hagyta volna abba. Ha tényleg komolyan gondolja a másik, hogy ebben a kaszinóban akarja a bájait árulni, akkor egy húsz centiméteres fallosz és Tyrell elborult fanzáziája állt az útjába. Persze arról nem kellett tudnia a lánynak, hogyha ezeket legyőzi, akkor sem nyer bebocsátást a jól fizető ügyfelekhez, de legalább jól szórakoztak mindketten.
- Elég volt? - húzta ki a farkát egy pillanatra a lány szájából, majd legyen bármi a másik válasza, visszatolja szerszámát az érzéki ajkak közé. S pontosan ez volt a második indok, amiért nem csókolt kurvákat. Olyan nőt nem csókolt, aki le fogja szopni, s amint ezt végiggondolta, még erősebben toszta Amber torkát, s az sem érdekelte, hogy a másiknak ez esetleg fájhatott. Hiszen most ő volt az ügyfél, az ő beteges fantáziáját kell kielégítenie prostinak és ha ez nem tetszik neki, lehet szakmát váltani.
Ebben a pillanatban ragadta meg az előtte térdelő haját, és olyan erővel tolta farkára a lány fejét, hogy szinte hallotta, ahogyan valami elpattan a másikban. Azonban ez sem érdekelte, csak a saját kielégülése, saját vágyainak beteljesülése.
- Nyald meg a heréimet! - jött az egyértelmű parancs, aminek Amber jobb, ha eleget tesz, még az ilyen kiszolgáltatott helyzetben is. Bár annyi könnyebbsége van a lánynak, hogy Tyrell alúl teljesen csupasz volt, így szőrtelen golyókkal kellett nyelvének játszania.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 9:50 am

Úgy tűnik Tyrell élvezi a a gumi felhúzását és úgy tűnik szex előtt/helyett egy szopást akar, amely nincs ellenemre. Örömmel benyelem mind a húsz centit egy jó pénzt ígérő este reményében. Kaptam már a számba ennél kisebb és valamivel nagyobb szerszámot is, ez sem túl nagy kihívás nekem. Minden testnek meg vannak a maga határai, amelynél többet már nem bír, ez pedig az én torkom esetében elég nagy. Emlékszem kezdetekben még a rövid fasz letorkolása is kisebb nehézséget okozott nekem, azonban mostanra már az ilyen, avagy ennél hosszabb pénisz befogadása is megy. A hosszú évek gyakorlatának köszönhetően az öklendezési reflexem szinte teljesen eltűnt, bár még megtalálható bennem. Valamikor a gyorsabb ütemre történő váltás után veszem ki a számból a méretes férfiasságot és némi testnedv köt ki a szám által a padlóra. Kapok egy kevés szünetet és így végre nem csak az orrommal tudok levegőhöz jutni. Hagyom a férfinek az arcomba törölni a dákóját, megszoktam már ezt a kuncsaftoktól. Mit sem foglalkozok a sminkem elkenődésével az dugás közben is ugyanúgy elfolyik a közben keletkező izzadtság miatt. Természetesen ez a kis szünet alig tart tovább fél percnél és ismét nem látszik az ajkaimtól fekete fallosz. Nem csoda, hogy nem akart tőlem csókot hiszen még ha fogkrém és fogkefe segítségével rendesen kimosom a pénisz ízt a számból az még nem változtat azon a tényen, miszerint napi rendszerességgel köt ki a számban vadidegen fasza. Az ügyfelek egy részét az sem tántorítja el a csóktól, ha pontosan előtte láttak szopni (egyesek még akkor is, ha más hancúrlécét látták kikötni a számban). Tyrell ezzel nincs így és engem ez kicsit sem zavar. Folytatom a szerszám nyalogatását-szívogatását, miközben az folyamatosan mozog bennem. A fulladás szerencsére nem következik be hála az esztendők alatt szépen megnyúlt korlátaim határának. Az ügyfél folyamatosan diktálja az iramot, amit nekem muszáj és sikerül tartanom. Kapok egy levegővételnyi nyugalmat
- Csak most kezdek belemelegedni. - válaszolom elővéve a csábos hangom és megelőzve a férfit kapom a számba a nagy férfiasságot. Szavaim persze jelenleg is hazugak, azonban ezt jó tudom titkolni a másik előtt. Az ilyen apró füllentések sokat tudnak segíteni a helyzeten, ha mást nem fokozzák a kuncsaft vágyát. A durvább mozgás kényelmetlen, főleg a torkomnak és a szájüregemnek, de mindenféle panaszkodás nélkül teszem tovább a dolgom. Eszemben sincs kiszállni ebből a szakmából egyetlen vendég miatt. Túl régóta vagyok ebben a pozícióban ahhoz, hogy egy durva orális közösülés eltántorítson tőle. Kitartó lány vagyok ezt a sötét színű pénisz tulajdonosa láthatja rajtam, mert hiába lenne kedvem azonnal kiköpni a falloszt mégis csinálom a munkám szüntelenül. Érkezik az utasítás amit mindenféle ellenkezést mellőzve teljesítek és immár nem csak a rudat, hanem a heréket is izgatom a kielégülésig vezetve Tyrellt. Ha nem akarja, hogy magjai az ajkaim és a nyelvem kényeztetésére szóródjanak szét a latexből készült védőeszközre akkor nem erőltetem a dolgot. Szorgosan nyalom a fölém tornyosuló kuncsaft hosszú tagját és a golyókat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 11:19 am

A férfi ott folytatta tovább, ahol abbahagyta, hiszen a dorongját kényeztető nő inkább csak résztvevője volt kettősük mókájának, mint tevékeny résztvevője. Vajon mit tett volna Tyrell, ha Amber körmei a hátát karmolják? Vagy hogyan reagált volna, ha ujját az ánuszába süllyeszti? Ezt nem tudjuk meg, hiszen a kurva inkább csak elviselte azt, ami történik vele, passzívan hagyta, hogy a történések sodrása magával rántsa. A férfinek azonban így is megfelelt a dolog, neki csak egy tárgy kellett, egy szájjal rendelkező objektum, amivel kiélheti a felgyülemlett és feleslegessé vált terheit. Le akarta vezetni a feszültséget, és kicsit most áldotta az eget, hogy Ambert a VIP szekcióba sodorta. Ha nem így lett volna, még mindig a jelentések fölé görnyedve körmölné a válaszait az oly' idegesítő kérdésekre.
Élvezte, hogy fallosza a másik torkában van és hogy a pajkos nyelv játékos kényeztetéssel izgatta a heréit, de ez nem volt neki elég. Akarta, hogy szenvedjen a lány, hogy megdolgozzon azért, amit bár sosem ígért neki, a másik mégis azt hitte, hogy megkaphatja. Jobbja ekkor vándorolt a szőke fürtökről a másik arcához, hogy hüvelyk- és mutatóujja szorításával torlaszolja el a levegő útját Amber tüdejébe. Gonosz volt? Talán, de ha annyira tapasztalt volt a lány, hogy sem a méretes férfiasság, sem a kegyetlen bánásmód nem befolyásolta, akkor ezt is remekül meg fogja tudni oldani. Talán majd a seggén keresztül veszi a levegőt, nem érdekelte a férfit, csak a fölényét akarta bizonyítani és azt, hogy bármit megtehet a lánnyal. Talán remegett Amber, talán ellenkezett a bánásmóddal, sőt talán tenni is akart ellene, de az amerikai fociban kinevelt és a kétnapi edzésekkel karbantarott izomzat nem engedte. Tartotta a fejét és nem engedte, hogy a másik levegőhoz jusson. Talán most már tevékenyebben részt fog venni a másik kettősük lepedő nélküli akrobatikájában vagy egyszerűen elájul a légszomjtól.
Tyrell azonban nem volt teljesen őrült, rendszer volt kegyetlenkedésében: amíg a lány orrát befogta, lassan számolt visszafelé húsztól, csak addig akarta kínozni a másikat. Amikor a fejszámolást befejezte, egyszerre engedte el a lány orrát és tépte meg a haját, hogy amaz elszakadjon a farkáról. Talán volt olyan erős a rántás, hogy Ambert a földre lökte vele, s ha nem, akkor segített rajta, hogy mindenképpen ott kössön ki. Tyrell saját magát kezdte kényeztetni, úgy tornyosult a másik fölé. Átlépett a másik fölött, majd az egyik kanapéra dobta le a testét, lábait igen széles terpeszben hagyva.
- Azt hitted befejezted? Gyerünk, még nem végeztem a száddal! - ilyen romantikus és visszautasíthatatlan ajánlatnak nem lehetett ellenállni, és Amber is jobban tette, ha engedelmeskedik, mert akkor talán nem a szája lesz az egyetlen, amit Tyrell megpróbál elpusztítani ... persze csak a szó átvitt értelmében.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 1:15 pm

Azt hittem elég jól végzem a dolgom, hogy megfelelő mennyiségű örömöt tudok okozni Tyrellnek és a mocskos fantáziájának. Azonban ha azt gondoltam rosszul bánik velem, akkor úgy tűnik még nem ismertem meg a teljes énjét és szépen tévedtem. Erre a megállapításra akkor jutok, mikor elzárja előlem a levegő egyetlen útját. Míg ő áldja az égieket, addig én szidom őket. Manapság már minden második kuncsaft ilyen rosszul bánik a prostituáltakkal, köztük velem. A balsorsnak jelenleg valamilyen rejtélyes okból kifolyólag pont egy ilyen nőket elnyomó gonosz férfit kellett az utamba sodornia. Ebből a szemszögből nézve teljesen érthető miért hagyják ott annyian ezt az alantas munkát, hiszen a vendégek szinte szó szerint velünk mossák fel a padlót. Miközben a tüdőm görcsösen levegőt követel legszívesebben leharapnám ennek a betegesen elfajzott képzeletű férfinek a faszát. Ezt nem tehetem meg, mert látva milyen szörnyen viselkedik most velem előre érzem hogy megverne. Helyette próbálom folytatni a kényeztetés amennyire tudok és mind két kezemmel fentről lefelé végigkarmolom a mellkasát, viszont vérkifakasztás helyett csak fájó vörös csíkokat hagyok magam után. Végtelennek tűnő másodperek után elengedi az orrom és a hajamnál fogva ránt le erővel a földre. Bár a hajam nem hullik pár hajszál mégis ott marad a másik markában. A földet érés fáj, de a szőnyeg részben enyhít rajta. Vissza kell fognom magam és belül elnyomva a dühöt és a bántani akarást riadt arckifejezés jelenik meg rajtam. Érzem, hogy szereti ha szenvedni lát, hát tessék kapja meg amit akar. A félelmem közel sem olyan nagy, mint ahogy azt kifejezem, de szívesen hozom neki a gyámoltalan lány szerepét, ha nagyobb eséllyel hagy bent. Valami azt sugallja nem ér véget ennek az állatnak a kínzása és ez bebizonyosodik, amikor a kanapéról meghallom az utasítását. Feltápászkodom és odalépek hozzá. Arcomon még mindig ott van az a megjátszott félelem. Minden bizonnyal szopást akar kapni, így ha azt parancsolja akkor megkapja és ha hagyja felmászok elé. Teljesen benyelem a fekete dorongot, amit a herékkel együtt csókolgatok, nyalogatok és szívogatok. Ezalatt a körmeim ismét nyomot hagynak a mellkasától kezdve egész a combjaiig. Számban először lassan, majd egyre gyorsabban mozgatom a péniszt, ha a fekete kéz mást nem diktál. Ha rajtam múlna azt kapná amit valójában megérdemel és nem kényeztetném, hanem úgy megkínoznám, hogy könyörögne a halálért. Miközben lehunyt szemekkel végzem a dolgom elképzelem, amint több különféle módom csikarok ki belőle szenvedést. Nem merülhetek bele túlságosan ezekbe a szép ábrándokba, mivel ha így tennék még a végén valóban komoly fájdalmat okoznék. A durva bánásmódja egyébként is kiránt belőle.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 2:28 pm

Élvezte, hogy a lány aktívabban részt vesz kettőjük csatájában, mely az vágyak beteljesüléséről és az ösztönök csillapításáról szólt. Élvezte a mellkasát és hasát metsző ujjak égető érzetét, ahogyan vörös nyomot hagyott maga után mindkét végtag. Azonban nem hitt Amber megszeppent, kissé félénk arckifejezésének, s bármennyire tűnt jámbornak, érezte hogy a másik szexuális ragadozó, csak azért adja meg neki azt, amit akar, mert arra számít, hogy maradhat. Talán másként viselkedne, ha csak szimpla ügyfél lenne, de az is lehet, hogy már régen kiszállt volna az egészből, ha ez igaz lenne.
- Nem tudsz becsapni a szende pillantásoddal! - nyomta le a lány fejét, hogy annak szája egészen farka tövéig jusson el, majd újra befogta a másik orrát, hogy az előző játékot játsza újra el. A visszafelé számolás azonban nem húsz másodpercig tarott, mint az imént, hanem öt másodperccel tovább vette el az éltető levegőt partnerétől. Nem érdekelte, hogy mi lesz a lánnyal, csak a saját beteljesedésével törődött, csak Tyrell Cage létezett ebben az irodában és senki más. Hasát újra az ujjak marták, újra vörössé változtatva bőrét vékony csíkokban. Bár ez a vörösödés esetében inkább sötétebb barna árnyalatot jelentett, de a lényeg ugyanaz volt, Amber nyomot hagyott maga után.
Amikor lejárt az idő, elengedte a másik orrát és a fejét sem nyomta tovább, hagyta hogy a kurva a maga tempójában pihenje ki a fáradalmakat és törölje le szájáról a habzó nyálat, amit a férfi farka öklendeztetett fel vele. Elnézte a lányt, annak tökéletesbe hajló vonásait, és komolyan nem értette, hogy miért ragadt meg ezen a szinten, miért maradt a prostituáltak legalsóbb osztályában. A kvalitásai meg lettek volna hozzá, hogy feljebb lépjen a ranglétrán, a többi meg csak kitartó munka. Lehet, ez hiányzott belőle, bár a férfinek nem sok köze volt hozzá, sőt a gondolat is untatta, hogy ezen töprengett.
- Mit tennél velem, ha bármit megengednék neked? - tette fel a kérdést, amíg a lány összeszedte magát, majd felállt a kanapéről és a falhoz szorította annak törékeny alakját. - Mondd csak, mit tennél velem? - szorította a lányt olyan erősen, hogy fájdalmat okozzon neki, majd a következő, amit a lány érezhetett, az ánuszába hatoló fallosz, amely egy erőteljes döféssel indított, hogy a lehető legmélyebbre hatoljon a lányban. Hátra feszítette Amber kezeit, majd amikor megszokta a szűk helyet a másik végbelében, rákapcsolt gyors tempójára, ami nem kímélte a lány hátsóját.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 5:17 pm

A legtöbb ügyfél beveszi a színjátékom, viszont Tyrell okosabbnak tűnt és átlátott a szitán. Mondjuk azt nem árt hozzátennem, hogy nem minden ügyfél üti meg a férfi IQ szintjét. Vannak akik teljesen ostobák, egyeseket pedig elvakít a felhevült vágyuk. Legalább tudom, hogy nekem nem színházban, vagy mozivásznon van a helyem (különben sem terveztem ilyesmit sosem). Szavait meghallva már nincsen elegendő időm szóhoz jutni, ugyanis mikor megszólalnék lenyomja a torkomba a faszát és ismét belekezd a levegőelzáró játékba. Érezve az erős kéz szorítását az orromon elhatározom, hogy megpróbálom alkalmazni az előbb már bevált módszert. Folytatom a számmal történő kényeztetést és ujjaimmal most is mintát szántok a csinosnak nevezhető mellkason egészen le a hasig. Amikor már úgy érzem nem bírom tovább az oxigénmegvonást és menten elájulok akkor a férfinek köszönhetően levegőhöz jutok és eszméletemnél tudok maradni. Úgy éreztem ez a büntetés most tovább tartott. Kiveszem a számból a farkát és balommal letörlöm az ajkaimról a felszínre került nyálat, melyet a combomba törlök. Nem vagyok biztos a heverő értékében és inkább nem kockáztatok meg egy újabb levegő nélküli szopást. Abból megfelelő mennyiségű jutott ki, mivel egyet sem akartam.
Ami a karrieremben történő fokozatot illeti nem azért nem érdemeltem ki még a luxus prostituált elnevezést mert nem tudom megfelelően örömöt szerezni. A főnökömön múlik a dolog aki megszabta, hogy amíg nem csavarok az ujjam köré egy VIP ügyfelet a szeme láttára addig maximum fizetésemeléssel fog nekem szolgálni. Talán emiatt a próbatétel miatt kötött ki ebben a szórakozólétesítményben és nem csak a busás fizetés érdekében. A lényeg az, hogy ha még egyenlőre nem is érem el a szakmám felsőbb szintjét egyszer biztosan elfogom (ha a sok mocskos dolgokat művelő ügyfél egyszer el nem tántorít, amit erősen kétlek).
No, de egyenlőre hagyjuk most a kurvaként rám váró jövőt, helyette térjünk vissza a jelenbe. Tyrell feltesz egy kérdést, amire azonnal meg van a válaszom, azonban a közlés módjának finomítása nem rögtön formálódik meg bennem.
- Elfenekelnélek, mert rosszul viselkedtél. - foglalom össze pajzán hangon a válaszom, mire teljesen a falhoz passzíroz. Többet tennék vele, ha hagyná és biztosan nem csak a hátsófelét paskolnám. Ellátnám a baját amennyire telne tőlem, ám ezt a mostani partneremnek nem kell tudnia. Azt sem mondhatja ha kiderülne az igazság, hogy hazudtam, mivel pusztán finomítottam a mondandómon. Gondolataimat erről a témáról eltereli a kíváncsiságom, az érdeklődés, hogy vajon mit szeretne velem a férfi tenni. Nem kell ezen tűnődnöm, ugyanis ebben a pillanatban érkezik a felelet. Hátam mögött megfogja a kezeim és tövig belém hatol a húsz centiméteres dákó. Ennek hatására kéjes nyögés szakad fel a torkomból. Ez az ami igazán kedvemre való, ami tetszik. Közel tolom a farom ezzel segítve a könnyebb behatolást. Ahogyan egyre és egyre gyorsabbra fokozódik az iram úgy lesznek egyre hangosabbak a nyögéseim. A durva és az érzéki szex is egyaránt megfelel nekem és remélem Tyrell nem hagyja abba még a ki-be járás szűkebb nyílásomban. Ujjaim karmolják a testét, feltéve ha sikeresen elérik azt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 5:57 pm

Tyrell nem hagyta abba a ki-be járást Amber szűkebb nyílásából, és minél hangosabban nyögött a lány, annál erőteljesebben tolt annak testén. Régen nem tapasztalt ennyi alázatot egy másik emberi lényben, akit bár belül valószínűleg szétvetette a harag és a gyűlölet, kívül mégis mindent megtett a férfiért, annak kielégülését tartotta a legfontosabbnak. Az elhangzó mondat azonban nem tetszett neki, túl visszafogott és túl mesterkélt volt, nem ilyen várt volna el a másiktól. A másik kezeit még jobban feljebb húzta, még jobban csavarta, hogy esélye se legyen arra, hogy megkarmolja bármelyik testrészét. Farka egyre csak pumpálta a másik ánuszát, mintha sosem akarná abbahagyni a motorok dugattyújára emlékeztető döfölést.
- Jobbat is tudsz ennél, engedd el magad és üvöltsd, hogy mit akarsz! - elengedte a lány kezeit, hagyta hogy oda tegye őket, ahová csak akarta, felső testét pedig ráhajtotta Amber hátára. A kezek, melyek az imént még a másik végtagjait feszítették, most kettős szerepet vállaltak. Jobbja lassan vonult végig a kurva hasfalán, egészen annak legszentebb szentségéig, hogy az izmos ujjak Amber klitoriszát izgassák. Lassúról váltott gyorsabb ütemre, csipkedett és simogatott, s mutatóujja néha még a farkát élvező kisajkain is áthatolt.
- Gyerünk, őszintén... Tudom, ha hazudsz! - már nem olyan hangosan kiabálta, mint az előbb, hiszen szája most pontosan a másik fülénél pihent meg, elég volt normál hangon parancsolnia. No, de mit csinált a bal keze, ha a jobbja Amber pináját izgatta? A bal kéznek a másodlagos nemi jellegek jutottak, az ujjak hosszan és elég keményen martak bele a lány melleibe. Most talán még nem hagy nyomot a másik keblein végtagjainak munkája, de pár óra múlva biztosan kék és lila foltokkal fog gazdagozni a prostituált. Farka pedig kérlelhetetlenül, gyors tempóban gyömöszölte a másik ánuszát, egy pillanatra sem szakadva el a lány testétől.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 7:59 pm

Azért viselkedek ilyen alázatosan Tyrell és hagyom magam elnyomni, mert bent akarok maradni. Pusztán ezért hagyom neki, hogy úgy bánjon velem, mint holmi kutyával, bár lehet, hogy azokkal kevésbé ilyen köcsög. Nem tudom melyik állatokat kedvel, de őszintén szólva nem is érdekel. A kezdeti velem szemben érzett kellemes érzésem gyorsan elillant. Az egyetlen amit tetszik benne az a külseje és az ahogyan a hosszú dákójával kefél. Sokkal élvezetesebb a dolog és nem ellenkezek érezve az általam kiadott hangokra keményedő tempót. Azért a hideg falból és a kezeimmel való bánásmódból érzem, hogy az egyre durvább anális közösüléssel csak fájdalmat, nem pedig örömöt akar szerezni. Az utasítása kissé kizökkent a szex élvezéséből.
- Alaposan megvernélek! Éreztetném veled milyen is, ha valakivel így bánnak, mint te velem! - teljesítem üvöltve a parancsot két nyögés közben. Maga akarta, hogy megosszam vele szívem szerint mihez kezdenék, abban az esetben, ha én lehetnék az ő helyzetében, legyen boldog hát az engedelmességem miatt. Jól érezte valóban szép mértékben gyűlt fel bennem a düh. Kellemes érzés kiengedni az eddig magamba fojtottam. Ennél jobb már csak akkor lenne, ha teljesíteném azt amit kiabáltam. Szabadon eresztett kezeim közül a ballal megtámaszkodom a hűvös felület fogva a jobbal pedig Tyrell rám nehezedő hátát karmolom. A kuncsafttal ellentétben én maximálisan tudtomra adom mennyire élvezem a dugást, főként amikor az ujjak játékba lendülnek a puncimnál. Az, illetve a halmaim markolászása hab a kéj tortáján.
- Még, erősebben! - kiáltom az utasításom, amely minden bizonnyal a férfinek sincs ellenére, mert eddig sem kímélt. Beleszoktam már a könyörtelen ütembe és a testem mohón követeli a jussát. Vágyom, hogy most se tologasson gyengédebben, hanem folytassa keményen, ha már úgyis kezdte. Először akarok kínlódni, azonban jelenleg a gyönyör elérése vezérel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 8:23 pm

Nem tudott ellenállni a parancsnak, még erőssebben, szinte már magának is fájdalmat okozóan kefélte a lány hátsóját és olyan erővel markolta azokat a melleket, hogy szinte a kezében maradtak. Ha lehet, még jobban tetszett neki az őszinteség, hogy Amber végre kimondta, mi az ami szívének a legkedvesebb lenne, mi lenne az, amit a szabadság illúziójának birtokában megtenne. Tyrell sosem volt semmi jónak az elrontója, így amikor majdnem elérte teljesítőképességének határát, falloszát kihúzta a másikból, majd megfordította annak testét, hogy immáron szembe kerüljön vele. Csak pillanatokra szakította el ujjainak játékát a másik ágyékától, s amikor annak szemébe nézett, újra odalent kényeztette a női gyönyör kulcsocskáját. Bal keze nem tért vissza a mellekhez, hanem elkapta Amber nyakát, majd szinte felkente a falra, úgy tartotta a hideg felületen. Jobbja persze folyamatosan izgatta, kettős érzelemviharba taszítva a szőkeséget.
- Megvernél? Éreztetnéd velem, hogy milyen megalázva lenni? - olyan közel hajolt Tyrell a lány arcához, hogy amaz szinte érezhette a szavak kimondása közben fröccsenő nyálat az arcán, megfigyelhette a sötétbarna bőr apró ráncait. A férfi nyelve hosszan nyalta végig a lány arcát, nem érdekelte, hogy az imént még a farkával maszatolta el annak nyálát, hogy undor kerülgette, amikor a testnedv bűzét szagolta. Bepörgött, szinte látta maga előtt a vörös posztót, és Amber hajlandósága meggyőzte, hogy a másik többre hivatott, mint egy egyszerű kúrás. - Akkor alázz meg...
Súgta a szőke hajkorona mögött megbújó fülbe, majd mindkét keze visszavonulót fút, feledve a kisajkak közét és a nyak szorítását. A férfi pár lépéssel hátrált a lány előtt, majd kezeit kettétárta, hogy felőle mehet bármi, amit Amber elképzelt az előbb. Nem tett mást, csak állt és várta, hogy a lány belekezdjen mindenféle titkos jelszó és bármilyen egyéb megkötés nélkül.
- Gyere, alázz meg... - hangjában magabiztosság uralkodott, arcán egyetlen izom sem remegett meg a félelemtől, testében minden zsiger készen várta az elkövetkezendőket. Nem így tervezte, egyáltalán nem volt benne a levegőben, hogy ma alárendeltté válik egy egyszerű kurvának, de ha már így esett, akkor történjen meg, aminek meg kell történnie. Szemei alaposan végigmérték a lányt, annak minden apró hajlatát és tónusát, gömbölyded vonalait és sima egyeneseit, amitől farka egy erős rúgással meredt az égbe. - Bármit megtehetsz...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitimeSzomb. Ápr. 27, 2013 10:44 pm

Örülök, hogy a vélekedésem helyesnek bizonyosodott és Tyrellnek nem áll szándékában puhítani a dugáson. A megérzésem jelen esetben nem tévedett és jól sejtettem mi kell a másik elfajzott fantáziájának. Talán kezdem megismerni, talán csak a szerencse segített be. Akármelyik lehet mögötte, engem különösebben nem foglalkoztat a dolog. A gondolataimban történő elmélyedés helyett inkább élvezem a végbelemben hevesen mozgó fasz munkáját. Nem fogom vissza magam, hangos nyögéseket adok ki magamból. Jelenleg csöppet sem érdekel a külvilág. Akik láttak minket elhaladni a folyosón és az ajtón történő belépés után megpillantották a vörös pontot azok már előre láthatták, hogy nem egy könnyed cseverészés miatt zárta be a másik az ajtót. Visszatérve az erotikus felállásba kiélvezem a szex pillanatait, azonban a férfi nem hagyja, hogy eljussak a kielégülésig és még előtte befejezi a ki-be hatolást ezzel okozva bennem hiányérzetet. Azonban ezt olyasmi követi, amire nem gondoltam. Azt hittem a követelődzése után nem lesz mérges az őszinteségem miatt. A nyakamnál fogva felnyom a falra és úgy von kérdőre. Ez a közelség most nem esik, lehetőleg távolabb szeretném magamtól tudni az ügyfelet. Oldani a jelenlegi feszültséget az ölemet folyamatosan kényeztető ujjak sem tudják.
- Igen. - erősítem meg az előbb elhangzottakat. Nem tud megfélemlíteni, tudom hogy nem öl meg. Részben azért, mert már kiolthatta volna az életem, részben pedig azért, mivel akkor nem folytathatná velem tovább a perverzségeit. Akkor pusztán a hullám maradna neki, azzal valószínűleg nem lenne képes ilyen jól szórakozni. A nyalintás is bizonyítja a feltevésem. Valamilyen számomra homályos ok miatt elereszt és az ujjai is leválnak rólam. Amit mond arra gonosz mosoly jelenik meg az arcomon. Nem szokásom fájdalommal megkínálni a kuncsaftokat, ám tetszik, hogy most törleszthetek. A bőség zavarában nem is tudom mihez kezdjek először a kínzásra vállalkozó férfivel. Megfordul a fejemben sok minden, néhány az erősebbik nem számára igazán fájó dolog. Pár lépéssel lecsökkentem a köztünk lévő távolságot és a bal lábammal tiszta erőből tökön rúgom. Hiába mulattam vele kellemesen a falnál ez még nem változtat semmit azon, hogy elég sokat nyeltem miatta még a szó szoros értelmében is. Balszerencsére az izmaimban több erő lakozik, mint azt ahogyan azt a külsőm láttatni engedi. Megérdemli a szenvedést, ugyanis elég rosszul bánt velem.
- Azt remélted ilyen hamar megunlak? Hát nem. - közlöm vele és lelököm a földre, ha kell rásegítek. Miután bekövetkezett a landolás rátérdelek a combjaira, még az ágyékát is szándékosan nyomva a lábaimmal. Szőrtelen testemet láthatja alulnézetből, egy olyan alantas szemszögből, mint amilyenben nem rég magam voltam.
- Nyald ki! - hangzik el az egyértelmű parancs és Tyrell ügyességén múlik mennyire fogja megbánni, hogy kihasználta az alig fél órával ezelőtti szereposztásban betöltött pozícióját. Akarom hogy átélje milyen szar képes lenni a kurvák sorsa. Bizony a helyzetek hamar megváltozhatnak, néha elég egy szempillantásnyi idő. Jelenleg is hirtelen fordult egyet a kocka és belőlem, mint elnyomottból vált domina, aki kénye-kedve szerint irányít. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó érzésként fog rám hatni a rossz tettek visszafizetése. Esetleg ez lehet a valódi énem, amely eddig bennem rejtőzött és csak ritkán került felszínre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Amber & Tyrell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber & Tyrell   Amber & Tyrell Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Amber & Tyrell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Brieta & Tyrell
» Wendy & Tyrell
» Soledad & Tyrell
» Eveline & Tyrell
» Naima & Tyrell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-