KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Empty
TémanyitásTárgy: Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba   Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 9:21 pm

Magány...egy többféleképpen értelmezhető kifejezés ami bárhogy tekintve is egyet jelent:ürességet. Egyeseknek annyi is elég ha emberek veszik körbe, míg mások egy társra - barátra, vagy párra - vágynak, mások csak az alapvető szükségleteik kielégítésének hiányát értik alatta. Pontosabban inkább egy szükségletet, a szexualitást. Be kell látni emberek vagyunk, társas lények, egyedül kellemetlenül érezzük magunkat. Számomra a magány nem egy lelki társ hiányát, hanem a testi örömökhöz kellő társ hiányzását jelenti. Persze ilyen szempontból sem vagyok teljesen magányos, hiszen itt van Tobias és néha Agatha is hazalátogat. Azonban nekem havi egy-két alkalom egyszerűen túl kevés, nekem kész kínzás annyival beérni. Tudom talán vannak akik furcsának tekintenek, de én ilyen vagyok, ezen nem tudok változtatni, képtelen vagyok rá. Ha meg valakinek ez nem tetszik akkor annak nem kell velem foglalkoznia és kész. Nem kényszerítek rá senkit, hogy a drága idejét rám áldozza, ha meg mégis akkor annak fizetek. Úgy döntöttem ma is elrabolok valakitől legalább egy órát amiért természetesen fizetés üti a szerencsés illetőt markát. Vajon ki legyen az a személy aki ma kicsit megtömheti a pénztárcáját? Majd választ ad az internet. Ott úgyis rengeteg dolog van köztük pár örömlányokkal kereskedő cég honlapja. Az egyik már bevált oldalt választom és ott kezdek el keresni. a lányokban több dolgot is nézek: a külsőt, a kisugárzását, az előző ügyfelei értékelését és ha minden stimmel akkor már meg is van a jelöltem. Egyik csaj lapját zárom be a másik után amikor egyszer csak rálelek a megfelelőre. Egy fekete hajzatú luxus prostituálton akad meg a szemem, akinél a már előzőleg említett három dolog tökéletesen klappol. Ő kell nekem! Egy percet sem várva tárcsázok és beszélem meg vele a helyszínt, az időpontot és a díját. Gyorsan elkészülődök, felhúzok egy dögös fehérneműt, egy könnyen levethető egyrészes, narancsszín ruhát, átfésülöm a hajam, felkapom a táskám benne a legfontosabb dolgokkal. Nincs messze a választott hely, egészen közel van. A szokásos álnevemmel jelentkezek be a hotelbe ahol már oly jól ismernék és nem fecsegik el mindenkinek ki és mikor járt itt. Ezért is szeretem ezt az épületet. felsétálva lépcsőn megkeresem a jól megszokott szobámat, kizárom és bent lepakolom a retikülnyi holmimat. Azért, hogy biztosan ne unatkozzak ha esetleg késik a hölgyemény hoztam magammal egy lányregényt amit nekilátok forgatni közben félfüllel az ajtóra figyelve.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba   Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 2:11 pm

    Mostanában enyhén szólva tele van a –nem létező- tököm. Bal lábbal keltem, és elég morcos vagyok…de napok óta semmi melóm nincs. Mindenről magamnak kell kezeskednem, igen…szó szerint mindenről. Nem hiszem el, hogy már napok óta saját magamnak kell egy kis élvezetet okoznom! Sammy se ér rám mostanában, és talán ez az egyik legnagyobb problémám jelenleg.
Mintha csak Fortuna figyelne engem, és máris megcsörrent a telefonom. Egy ismeretlen szám az. Hm, remek, biztos valaki engem akar végre. Ééééééés igen. Valami Ingrid nevű csaj az. Mhmm, ez azért feldobott. Lánnyal úgyis rég voltam, és amúgy is hiányzik egy nő érintése…is. Megbeszéljük a helyet, időpontot, s a többit. Már várom, hogy találkozzunk, mert tény, hogy még nem láttam, viszont a hangja már eléggé elbűvölő volt.
    Elindulok a megbeszélt helyre. Nem cicomáztam magam agyon; megfésülködtem, és teljesen átlagos utcai ruhát vettem fel, ami egy pólót és egy nadrágot jelent. Fehérnemű ügyileg se vittem magam túlzásba; lila-fekete melltartó, plusz hozzá illő alsó. Ahogy eddigiekben tapasztaltam, a nőknek nem igazán fontos a kinézet, azért vagyok most ennyire, hogy is mondjam…átlagos.
    Megérkezem ahhoz a hotelhoz, amit megbeszéltünk, majd Ingridet keresem, persze az álnevét mondom be, hiszen ő kérte. Huszonhatos szoba, remek. Utálom a páros számokat, de talán most nem ezzel kellene foglalkozom. Nem szabad kimutatnom majd Ingrid felé, hogy a mai nap eléggé durcás vagyok.
Megtalálom a szobát, egy nagy levegőt véve bekopogok, és várom, hogy a szép hangú Ingridet láthassam. Ilyenkor mindig kíváncsi vagyok…nem nagyon szoktam válogatni, de erősen bízom benne, hogy Ingrid olyannyira szép, mint amennyire a hangja; és ha ez valóban így van, akkor azt kell mondjam, hogy egy egészen kellemes esténk lesz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba   Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 8:44 pm

Csendesen fekszek az alkotója, Walter Cedirck után elnevezett épület általam kivett szobájának ágyán kezemben forgatva a regényt amit őszintén szólva jobbnak gondoltam ezt az irományt, ezért kicsit csalódott vagyok, de túlélem, nem vészes. Ennél rosszabb ha a várt lány, vagy fiú nem olyan szép, vagy tehetséges, mint ahogy azt a kéjhölgyek reklámozására létrehozott oldalon láttam. Néha fordult már elő velem ilyen és az igazat megvallva kicsit sem volt kellemes. Egyes esetekben, leginkább ritkábban kárpótlást kapok érte, máskor meg nem. Legutóbb kiváló engesztelést kaptam egy tüzes szajha képében aki a csúcsra röpített. Na ő aztán profi volt a javából, bár azért kár, hogy egy lelombozás után került csak a kezeim közé, ám végül mégsem bántam meg. Ma remélem nem kell másik illető után néznem és az én kis luxuskurvám tényleg kellően kiérdemelte a rangját nem pedig csak ügyesen feküdt alá a stricijének. Viszont ha ott jól teljesített akkor valószínűleg alattam is jól tud majd teljesíteni. Ha esetleg jól forgatja a lapjait fölém kerekedhet, úgyis szeretem tesztelni a hozzám kerülő alanyokat. Ha jól teljesít akkor talán meghagyom neki a domina szerepet, amit ha jól végez nem fogok egyhamar megunni. Ha nem jó benne akkor kevés idő múlva megelégelem a behódolói beosztást és őt fogom behódoltatni az én akaratomnak. Talán ez a Tiana, vagy kicsoda tökéletes elnyomó, ha mást nem akkor majd lesz a kis elnyomottam akit kényem-kedvem szerint irányíthatok, legalábbis a szexualitás terén. Úgy tűnik csak emlegetni kellett, ugyanis ekkor hallom a várva várt kopogást az ajtó felől.
- Szabad! - szólok oda és az eddig magam előtt tartott olvasmányt lerakom az éjjeliszekrényre a könyvjelzőjével bejelölve hol tartottam. Mikor belép nem marad el a remélt hatás és máris elnyeri a tetszésem ez a bögyös csajszi.
- Ha jól sejtem te vagy Tiana. Ahogy már bemutatkoztam én Ingrid vagyok és nem igazán szeretem a beceneveket, kivéve, ha kedvesek. Kíváncsi vagyok mennyire vagy olyan jó, mint ahogy azt írták, bogaram. - közlöm vele csábos hangon és magamban már a kezeimet dörzsölöm.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba   Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 1:09 pm

    Kissé idegesen állok az ajtó előtt, hiszen még nem tudom mi vár rám. Mindig ez van; aztán utána általában csalódok egy kellemeset. Kicsit talán negatív vagyok néha, de muszáj annak lennem. Ha valamit túl jónak képzelek el, akkor mindig valami baj lesz. Nem szabad álomvilágban élnem.
Amint kopogtam, már jött is a válasz; hogy szabad. Remek. Bementem a szobába, becsuktam magam mögött az ajtót, majd Ingrider megpillantva majdnem leesett az állam. Pislogtam is párat. Ingrid úgy a harmadik x környékén lehet, és azt kell mondjam, hogy baromi jól tartja magát. Sose volt bajom a nálam idősebbekkel, elvégre ők tapasztaltabbak, és néha még tanulhatok is valami újat…mert ugye az ember mindig csak okosodhat…chh, na persze.
    No, de én nem nézelődni jöttem ide, hogy beljebb fáradok, s Ingrid ágyához közel megállok; csípőre tett kezekkel.

- Szia! – mosolyodom el, bár szívem szerint füttyentenék is; csak hát nem kanból vagyok. Az meg hogy nézne ki, hogy egy lány lánynak?! Ejjj, hogy nekem mennyi bajom van…
- Jól sejted, bizony. – mosolyom még nagyobb lesz, majd leülök az ágya szélére. Eléggé kívánatos bigével lesz ma dolgom, ahogy így végigmérem. Az a kis falatnyi ruha, hamar le fog róla kerülni, ebben egészen biztos vagyok.
- Szóval már csapjunk is bele a közepébe, hm?  – kérdezem nevetve. Nem mintha bánnám, de én jobban szeretem lassan elkezdeni a dolgokat. Elvégre nekem kell az ő kívánságait teljesíteni, de szerintem oly mindegy neki, hogy hogyan fog majd eljutni a csúcsra. Vagy mégsem?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba   Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 3:06 pm

Kíváncsian várom az ezen estére jutó partneremet akit belépve egyből szemben találok magammal, lévén az ágy az ajtóval szemben áll. Formás, karcsú testén rögtön megakad a tekintetem, melyet mindenféle leplezés nélkül végig rajta lábairól indulva a keblein át a csinos pofikájánál megállapodva.
"Hmmm...na, ez dögös csaj a javából!"
Állapítom meg boldogan már az első pillanatban és ha annyira jó a szakmájában amennyire bombázó a teste akkor ez lesz életem egyik legszebb estéje. Nem garantálom, hogy ez lesz a legeslegjobb, az arany fokozatú, de az első tíz közé mindenképpen bekerül. Ha mégsem olyan profi arra biztosan megfelel hogy egy kevés kéjt okozzon amivel beérem a következő adandó alkalomig. Úgy látom ő sem rest kifejezni a tetszését és a tekintetéből kilehet olvasni hogy tetszik neki amiért ilyen jó formában vagyok - a harmadik x-et azért még nem értem el-. Ez a szó nélküli bók már elég ahhoz, hogy mosolyogva hallgassam a szavait.
- Előbb inkább szeretném hogy melegítsük elő a terepet. A háziasszonyok sem rakják be a hideg sütőbe az ételt sülni, előbb rendesen meg kell gyújtani. Ne ért félre, csinos vagy, de egy kis előjáték sosem árt. - hangzik a felelet és pár tincset félresöprök az arcából. Ahogy ezen mozdulatomból visszahúznám a kezem közelebb húzom az arcát és egy nyelves csókkal próbálok minél kellemesebb hangulatot teremteni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba   Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 4:39 pm

    Látom, ahogy végigmér, viszont ha ezt úgy akarta volna megcsinálni, hogy ne szerezzek róla tudomást, akkor van mit gyakorolnia. Megborzolom a hajam, és egy félig-meddig pajkos mosollyal nézek rá. Talán be is kellene pucsítanom? Áh, inkább nem. Úgyis lesz még bőven ideje nézegetni, taperálni, meg minden egyéb, úgyhogy ezzel nem is akarom húzni az időt.
    Miután leültem az ágyra, ért egy kis meglepetés. Értem én, hogy előjáték, meg nem kellene kapkodni…ebben igaza is van. Valami bemelegítés beszéd terén jól jött volna, de úgy tűnik, hogy Ingridnek nincs erre ideje, vagy csak szimplán nem akar két szót váltani. Értem én, hogy ki van éhezve…és ezzel nincs egyedül.

- Igazad van. – mosolyodom el, és ahogy próbálnék mondani még valamit, máris közelebb húzza arcomat magához, majd megcsókol, pont úgy, hogy azt szeretem; nyelvesen.
Mindig is szerettem, ha más a kezdeményező, és engem irányítanak. Persze az sem okoz nekem akadályt, ha nekem kell a dominánsabb személynek lennem. Az se kizárt, hogy fordul majd a kocka; vagy egyszer így, egyszer úgy. Kettőnkön áll az egész, hogy meddig, hányszor, és hogyan kényeztetjük egymást.
    Csókját viszonzom; nyelvem pedig simulós táncra hívja az övét. Smaci közben végigsimítok karján, majd nyakánál fogva átkarolom, hogy lágyan a hátát tudjam karmolászni; persze csak lágyan. Mindeközben elkezdek kibújni a cipőmből; előbb-utóbb minden le fog rólam kerülni, de ezt már Ingridre bízom.
Egyébként meg semmit nem tudok róla, lehet nem szereti a vadságot, de lehet, hogy igen. Egyelőre hagyom, hogy azt csinálja, amit ő szeretne, hogy egy kicsit okosabb legyek azon a téren, hogy milyen is Ingrid valójában.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba   Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitimePént. Júl. 05, 2013 5:51 pm

Nem csoda, hogy nem fecserészek túl sokat, hiszen egy prostituált nem társalgóhölgy, hanem egy olyan személy aki néhány testi örömért cserébe pénzt kér. Beszélgeti beszélgethetünk ha befejeztük a testedzésünket addig meg nem kell ide fölösleges szó, hiszen azzal is megy az idő. Értékes, drága másodpercek és percek telnek el melyeket csevegés helyett egy sokkal kellemesebb dologra is fordíthatunk. Egyrészt ezért nem pazarlom a szót, másrészt meg azért nem, mert már a szexualitás terén ki vagyok éhezve. Egész egyszerűen nem bírom kivárni, hogy mikor kezdi el magától beszélgetésen kívül másra használni a száját, inkább a dolgok elébe megyek és én kezdem el az ajkaimmal koptatni az övéit. Ahogy az köztudott az ilyen nyelvesek rengeteg boldogsághormont szabadítanak fel, ráadásul könnyen fellehet velük forrósítani a hangulatot. Nem tudom neki mennyi előjáték kell, de nekem ennyi idő kihagyás után már egy kevés is elég. Ennek ellenére mégis képes vagyok sokéig elhúzni, hiszen a jó orgazmushoz jó előjáték szükséges, ezt mindenki tudja. Persze ennek ellenére a férfiak, sőt néha még a nők is kihagyják ezt a lépés és egyből a dolgok közepébe vágnak. Magam jobb szeretek előtt pár érintést, vagy csókot nyomni az ilyenkor fontos területekre. Azzal a lépéssel azonban még ráérünk egy picivel, előtte felfalom a csábos ajkait, hosszúra elnyújtva ezt a finom csókot. Közben azért a kezeim lentebb tévednek a csípőjére. Ha már úgyis ott járnak simogatnak és nem mellékesen leveszik az azt fedő pólót. Valahol az ágy környéken landol miután útjára engedtem, nem figyelem hova kerül. Ugyanerre a sorsa jut a melltartó és immár a formás keblek fedetlenül helyezkednek el előttem. Ezután egy kicsivel szakítom félbe az ajkak csatározását és helyette a méretes melleit kezdem vad csókokkal elhalmozni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba   Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ingrid & Tiana - Cedrick Hotel, 26-os szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tiffany & Ingrid - again this hotel, again this room, again with an another person
» Ingrid Warner&Soledad Sánchez
» Ingrid & Trent - a vacation in Barcelona and some adventure
» Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night
» ingrid@agatha

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-