KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lea & Gareth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lea & Gareth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lea & Gareth   Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 11:00 am

Sóhajai egyre gyorsulnak, alkalmazkodva az általam diktált ritmushoz, néha egy-egy nyögéssel megfűszerezve az egészet. Igen, szükségem van az élvezetére, vágyom rá.
Magára húz, újra csókban forrunk össze. Testem megfeszül a várakozástól. Készen állok rá, már akkor is így volt, mikor még be sem léptünk ebbe a lakásba. Így amikor megérzem magamban, lehunyt szemekkel élvezem az érzést. Kell pár másodperc amíg megszokom, de ahogy mozogni kezd, az idegen érzés is elmúlik, átadva a helyét a színtiszta élvezetnek. Mozgásával összehangolom az enyémet. Mellemre tapadó ajkai pedig fokozzák az élvezetemet. Felnyögve túrok a hajába, míg másik kezemet végigfuttatom a hátán.
Nem sokáig élvezhetem az irányítást, sem pedig ezt a kellemest pózt. Hanyatt fektet, de ajkaimat nem ereszti. Újra belémcsúszik, lábaimmal átkarolom a derekát, és szinte eggyéolvadok vele. Az agyam teljesen üres. Minden hétköznapi gond, baj, gondolat messze jár. Csak rá koncentrálok, arra amit a testemmel tesz, és hogy mennyire jó is nekem hogy ma összefutottunk.
Lábaimat a nyakába teszi, ezzel teljesen mélyre csúszva bennem. Felnyögök, mást már nem is tudnék tenni. Megemelem a csípőmet hogy még még még, ameddig csak tud. Karjaimat fejem felett kinyújtom hogy valami stabilban meg tudjak kapaszkodni. Minden pontomat ingerli ujjaival, én pedig átadom magam neki. Ahogy ritmusa gyorsul, úgy gyorsul ujjainak mozgása is. Érzem ahogy kezdi elveszíteni teste felett a kontrollt. Beharapom alsó ajkamat, mert mosolyogni nehéz, ha közben bennem van.
Testén végigfut az orgazmus, megremeg bennem. Másodpercekig szuszog kimerülten, én pedig boldogan nézek fel rá. Lábaimat leveszi a nyakából, és magához ölel. Hozzábújok, megérint, amibe beleborzongok. Még az én testem is remeg. De azért elmosolyodok szavaira.
- Reméltem is hogy ennyi nem volt elég. - nyomok futó csókot az ajkaira, és csendes tekintettel figyelem ahogy magára kapja az alsóját.
Felkel, és a pulthoz sétál az italokért. Nekem is átnyújtja a sajátomat, angyalian mosolygok rá, elveszem tőle, és a nekem kínált cigit is. Én nem vesződöm az öltözködéssel. Látott már mindenféle szögből ruha nélkül, és egyébként sem vagyok szégyellős. Előtte pedig pláne nem. Így a magam természetességében sétálok ki utána az erkélyre, elfogadom a tüzet is amit ad. Nagyot szívok a cigibe, és lassan fújom ki a füstöt. Segít. Jó szex után pedig mondhatnánk hogy kötelező egy jó cigi is. Belekortyolok a vodkámba, amely a kis hűvöst is elreppenti belőlem, amit a hűvös szellő vált ki.
A cigimmel nem sietek, amint végig ér egyszerűen kipöckölöm az erkélyről. Felhajtom az italomat, és Garethre nézek. Megcsókolom, szinte reflexből.
- A zuhanyzóban várlak - húzom végig mutatóujjam a mellkasán, és be is megyek.
Felsétálok az emeletre, egyenes a fürdőszobába. Semmi olyasmi miatt, hogy el akarnám magamról tüntetni az előző aktus nyomait, de az én testemnek is jót tesz a zuhany. Felkapcsolom a villanyt, és elmosolyodok. Na igen, van annak oka is hogy a fürdőszoba egy részét maga a zuhany foglalja el. Lényegében lefeleztettem, és egy üvegfalon keresztül lehet bemenni. Ki mondja hogy nem gondolok mindenre?!
Elhúzom az üvegfalat, belépek, be is csukom, megnyitom a csapokat. Mire kellemesen beáll a hőmérséklet, alá állok, és lehunyt szemekkel élvezem ahogy végigmasszírozza a bőrömet. Hogy miért pont ide hívtam fel őt? Kettőt lehet találni, és segítek, igen, itt akarom újra. Hogy miért? Nincs oka, és nem is kell hogy legyen. De őt is fel fogja frissíteni, abban biztos vagyok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Lea & Gareth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lea & Gareth   Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 12:01 pm

A cigaretta füstje lustán gomolyog fejem felett, és jóleső elégedettség tölti el a lelkemet, és áldom a szerencsém, hogy kivételesen nem mondtam le a bulit, amit Dan akart, és amit végül angolosan ott is hagytam.
Valahogy más dolog, más személy körül forgott minden gondolatom, ahogy most is. Ez olyasmi, mint a drog, vagy az alkohol, megrészegít, és te mégis többet akarsz, vágyakozón, követelőn, és boldogan adsz, mert tudod, hogy viszonozzák. Ez a szex jelentése számomra, ez az, ami hiányzik az életemből. Vagyis hiányzott. És itt és most Lea meg tudja ezt nekem adni, ki tudja elégíteni a vágyaimat, s még sokkal többet is ad annál.
Mintha eddig egy élőhalott lettem volna, de most felébredtem, és élek.
Lassan kortyolom az italom, miközben én egy második cigarettára gyújtok. Most úgy érzem, erre szükségem van.
Végigmérem Lea meztelen testét, elidőzik tekintetem minden egyes porcikáján, miközben lelki szemeim előtt látom, hogy teszem ismét magamévá, hisz tudom, hogy a második menet hosszabb lesz, szenvedélyesebb, és sokkal akaratosabb. Zuhanyzó... Egy kisebb szobának felér az ő zuhanyzója, és veszem a célzást, de szándékosan váratom meg, mert én megtehetem. Akár fél órát is megtenné, ha azért fizetném, de nem, ilyet nem teszek, nem tudnék, kell nekem.
Lassan szívok egy nagyot a cigimbe, majd eldobom a csikket, kiiszom az italom, és lassan sétálok fel az emeletre hozzá. Óvatosan nyitom ki immár ismét meztelenül a zuhanyfülke ajtaját, majd bezárom magam után.
- A szép hölgy kért egy hátmosást? - Suttogom hozzá simulva, így könnyebb, hogy háttal van nekem, érzem meztelen vizes testét, mely ismét feltüzel, akarom őt.
Megfordítom magam felé, gyengéden végigsimítom szép arcát, hogy ismét megcsókolhassam, lágyan, kicsit lustábban, mint az este kezdetén, de ugyanolyan szenvedéllyel, mint eddig. Kezem lassan siklik végig oldalán, majd vissza fel a mellein, gyengéden érintve a legérzékenyebb pontját is. A csókot nem szakítanám meg semmiért sem, de a szavak kikívánkoznak ajkaimon.
- Akarlak! Jobban, mint eddig - Suttogom kéjes hangon, lehet, hogy az alkohol, lehet, hogy csak a fél év kihagyás, lehet, valami más, de nem foglalkozom vele, csak át akarom élni a szenvedélyt, a vágyat, az érintések és csókok sokaságát, mindent, amit ettől a nőtől megkaphatok el is veszem. Önző, akaratos módon, de cserébe neki adom, amire vágyik... Szenvedély, törődés, szex... Ez kell most neki... Nekünk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lea & Gareth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lea & Gareth   Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 9:01 pm

Nem számít ha szándékosan várat, és az sem számít hogy ha nem. Ráérősen mosom le az egész testem, még a hajamat is. Ölem jólesőn bizsereg ahogy a vízsugár végigsimogatja, vagy amikor hozzáérek. Igen az elmúlt kellemes kis időtöltés eredménye, és egy tökéletes orgazmusé is egyben. Teljesen vizesen és habmentesen támasztom a csempét, mikor hátulról hozzám simul, még szárazan.
- Talán azt is szeretne. - mondom vidáman.
Maga felé fordít, arcomat simítja, és újra csókol. Ízlelgetős, lusta, ráérős, a szenvedély ígéretével, de a maga finomságával ugyanolyan izgató ez is. Az pedig főleg, hogy újra testemet érinti. Mellbimbóim megfeszülnek a lágy érintés nyomán, minden idegszálam utána kiabál újra. Játékos mosollyal nézek szemeibe.
- Na de uram, legyen türelemmel! Még le sem zuhanyzott rendesen.. - mondom tettetett szigorral.
Tusfürdőért nyúlok, és elkezdem ráérősen bekenni vele az egész testét, egyes helyeken kicsit jobban elidőzve. Merev férfiasságára téved a tekintetem, de azt is végigsimogatom.
- Hmm, úgy látom tényleg vágysz rám. - mosolygok újra - De még nem végeztem.
Megkerülöm, és a mozdulatokat megismétlem a hátán is. Játékosan rácsapok a fenekére is. Szép példánya a férfi nemnek, ez tagadhatatlan. És ezt a pompás testet én kiélvezhetem. Minden négyzetmilliméterét. A felesége tiszta hülye, hogy nem él a férjében rejlő lehetőségekkel. Én bizony megtenném. A hátához simulok, vizes testünk izgatóan dörgölődik össze. Igaz, magasabb nálam, de ez nekem sosem jelentett akadályt. Ujjaim lágyan játszanak férfiasságával.
- Nos, mivel már elég habos vagy, ideje hogy le is öblítselek, nemde? - suttogom a lapockái közé.
Átnyúlva mellette, leakasztom a fali zuhanyt, és lágyan folyatom le róla a habot. Noha lehet hogy kissé övön aluli, hogy a másik kezem ténykedését nem hagyom abba. De ha egyszer olyan jó, érzem ahogy remeg a kezeim között, hallom sóhajait. Miért akarnám abbahagyni? Maximum akkor ha kéri.
Mire már kellően tiszta és habmentes mindkettőnk, újra megállok előtte, és hozzásimulok egy csókért. Egy szép hosszúra nyújtott csókért. Pénisze keménységét érzem a hasamnak nyomódni. Ajkaimat elszakítom övéitől:
- Hmm, úgy érzem élvezted a zuhanyzást.
Egy hirtelen ötlettől vezérelve hátat fordítok neki, enyhén bedőlve előtte. Csillogó szemekkel nézek hátra a vállam felett.
- Van valami amit megtehet értem Mr. Saintwood, a kérdés csupán az, hogy akarja-e. - suttogom halkan.
Hogy miért pont így? Kellően felizgultam én is, ő is, így pedig másképp is az övé tudok lenni, ami legalább olyan élvezetes, mintha hanyatt feküdnék. Az pedig külön jó, hogy a víz záporozik ránk lágyan.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Lea & Gareth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lea & Gareth   Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 9:57 pm

A zuhany frissít, feléleszti fáradó testemet annyira, hogy a vágyaim felerősödve mulasszák el az enyhe fáradtságérzetet, melyet az alkoholnak tudok be. A víz kellemesen érinti testemet, és egy pillanatra átadom magam a vízcseppek okozta frissítő hatásnak. Legalábbis ameddig Lea el nem vonja ismét a figyelmemet.
- Én nem hazudtam - Szólalok meg elhaló hangon, miközben finom keze a bőrömet érinti, s érintése nyomán lángra kap a bőröm, és hozzásimulva hagyom, hogy a hátamat megmoshassa, és kifejezetten élvezem, amit a férfiasságommal tesz. Testem megremeg, és sóhajaimat ismét megszakítja a torkomból felszabaduló nyögés, tekintetem többet akar, vad szenvedélyt, és most úgy érzem, addig bírnám míg el nem ájulok. Jó persze ez túlzás, mert azért én sem tudom a végtelenségig húzni, de a második együttlét jóval hosszabb lesz, és türelmesebb, legalábbis részemről.
- A zuhanyzás az csak extra... - Suttogok ismét, de csókkal fojtja belém a szót, mely rövid idő múlva meg is szakad. Egy pillanatra azt hittem tovább játszik, és kimegy a fülkéből, de marad, és amikor behajol, a vágy egy újabb szintre lép, és érzem, ahogy a kellemesen meleg víz sem képes lehűteni felhevült testem. A női test egyik szépsége a fenék, és Lea tetőtől talpig nő, és ért hozzá, hogyan használja ki ezt. Persze tisztában vagyok a képességeimmel, és azzal is, hogy Leát ezzel el tudom varázsolni annyira, amennyire kell. És nekem erre van szükségem. Látni a vágyat szemeiben, de most nem láthatom, csak a formás fenekét, melyet először gyengéden érintem, majd megmarkolom, közelebb lépek, és bátran belé hatolok, megmarkolom határozottan a csípőjét, hogy jobban belé hatolhassak. Érezni akarom, ahogy befogad teljes hosszúságban, és finoman előre-hátra kezdem mozgatni a csípőmet, és halk sóhajok hagyják el ajkaim, és a tempón is gyorsítok, majd gondolván egyet változtatok a helyzeten, a falnak támasztom a hátát, felemelem, és ismét belé hatolok, miközben végre ismét megcsókolhatom, és érinthetem az arcát, a melleit, a hasát.
- Tudod hol akarom folytatni? - Suttogom mosollyal az arcomon, és meg sem várva a választ, törölköző nélkül viszem be a hálójába, miután elzárom a vizet, majd az ágyra fektetem. Fölé hajolok, és hosszú csókot adok ajkaira, miközben finoman simogatom testét. Húzom a pillanatot...
- Még mindig mindenre kapható vagy? - Reményeim szerint tudja mire gondolok. Elkalandozva fúrom tekintetem az övébe, miközben gyengéden simogatom az arcát. Most erre van szükségem, a szenvedély még itt tombol bennem, és nehéz visszafognom magam, de mégis sikerül... Egy ideig...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lea & Gareth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lea & Gareth   Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 11:17 pm

Gyengéden simítja végig a fenekem, fejem karjaim közé hajtom. Érintésre szinte ezzel egyidőben vált határozottá, kihúzva ezzel még jobban a várakozásom már egyre inkább vékonyodó vonalát. Mögém lép, és határozottan hatol belém. Fejem felemelve nyögök fel a hirtelen impulzus hatására. Egyből végig is tolja magát, egy szusszanásnyi időt sem hagyva. De nem panaszkodom, ezt akartam, erre van szükségem! Lassan húzódik ki, és újra be. Végül egy lágy ritmust felvesz, amihez nyögések közepette alkalmazkodom. Belőle szintén így távoznak az élvezet hangjai. Nekitámasztom a csípőmet, kezeimmel igyekszem fix fogást találni a csempéken, mert gyorsuló ritmusa egészen magával sodor. Kicsit nagyobb terpeszbe állok hogy jobban hozzám férjen, de ugyanúgy ahogy lenn a kanapén, most sem tudok már értelmesen gondolkodni. Ki-be járó férfiassága és az élvezet amit testemből előcsal, mindennél előbbre van jelenleg.
Csalódottan érzékelem ahogy kihúzódik belőlem. Kérdések kezdenének záporozni ahogy maga felé fordít és megemel, de az újra behatolással ezek mind-mind eltűnnek. Végülis nekem így is tökéletes. Csak legyen bennem, ne hagyja abba. Csókban forrunk össze, amire igencsak nehéz koncentrálnom, pláne ilyen ritmus mellett.
Furcsa tekintettel nézek rá, mivel fogalmam sincs hogy mi juthatott eszébe.
- Mi jár a fejedben Gareth? - nevetek fel, bár légzésem még szapora.
Elzárja a vizet, és a karjába kap. Mosolyogva bújok a nyakához, ahogy a lakás hűvös levegője átöleli még vizes testemet. Lefektet az ágyra, és nagyot nyújtózok akár egy macska. Csókkal kápráztatja el újra az érzékeimet, simogatását élvezve magamhoz húzom.
Érdeklődve nézek fel rá. Tekintete sok mindent közvetít felém. Picit kutakodnom kell az emlékeim között, hogy mi is az amit annyira szeret. Nem is kell pár másodpercnél több hogy erre rájöjjek. Mosolyogva húzom le magam mellé az ágyra, hogy újra megcsókoljam.
- Drágám, tudod hogy mindig mindenre, és tudom is hogy mi jár a fejedben. Most pedig...- térdelek fel mellette - Vágjunk is bele, nehogy lelankadjon a figyelmed.
Gareth egy örök kéjenc. Szeret egyszerre több dolgot is csinálni, ezt számtalanszor bebizonyította már. A hátán fekszik előttem, szemeimmel gyönyörködve iszom magamba a látványt. Még egy utolsó csókra lehajolok hozzá, majd hátat fordítok neki. Egyik lábam átemelem rajta, így csodálatos belátást kaphat mindenemre. Kicsit trükközöm az elhelyezkedéssel, míg altestem egyvonalba nem kerül azzal az érzéki szájával. Nem szólok semmit, nem kérdezek, simogatni kezdem a férfiasságát, és újra a számba veszem. Ha kölcsönös kényeztetésre vágyik mindkettőnk örömére, ennél jobb megoldást keresve sem tud találni egyikünk sem. Újra teljesen merevvé válik ajkaim között, és ez boldogsággal tölt el. Sőt, nagyon is nagy boldogsággal ami azt illeti.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Lea & Gareth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lea & Gareth   Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 1:59 pm

Mikor is lettem ennyire függője a testi gyönyöröknek? Már egész fiatal koromban bennem volt, ahogy az is, hogy nem akarok gyereket, sem szerelmet, mert az megfoszt a többi gyönyörű nőtől, és ezáltal megfosztom saját magam az élet élvezetéről. A szerelem csak egy olyan tény, amivel a gyengék élnek. Ami a gyengék mentsvára, de én erős vagyok, és sosem leszek gyenge.
Miért is lenne szükségem a szerelemre, ha anélkül is megkaphatom azt, amire vágyom, azt akit akarok... Akkor amikor akarom. Nekem ez így pont jó. Az életemet én irányítom, és számomra ez az út, melyen haladok, ez a legtökéletesebb. Semmi másra nem vágyom, csak nagyobb vagyonra, és arra, hogy még sokáig élvezhessem az ilyen együttléteket.
Leára nézek, és egy pillanatra gondolataim előtolakodnak, és a felismerés, hogy hiányzott az életemből ez a nő. Hiányzott, amit nyújthat nekem, és bár fizetek érte, mégis megéri minden egyes kiadott centet.
Csak egy pillanat csupán, és ismét elmerülök a vágyak árjában, szándékosan húztam a perceket. A vágy alábbhagy, de nem csökken. Szeretek irányítani, de néha szeretem, ha irányítanak. És vannak az esetek, mikor közösen kényeztetjük a másik felet, hiszen mi sincs szebb annál.
Kicsit "féltem", hogy Lea nem fog emlékezni arra, mit is szeretek igazán, de azért ez mégiscsak fél év kihagyás volt, azt is csodálom, hogy még emlékszik rám.
Amikor maga mellé húz, hagyom magam, és egy félmosollyal az arcomon nyugtázom szavait. A csókunk rövid, ám annál szenvedélyesebb, egy pillanatra szólni akarnék, de a látvány, mely szemem elé tárul, az belém fojtja a szót, elkápráztat, és érzem, ahogy a vágy ismét az ágyékomnál csoportosul. Halk nyögések, és sóhajok szakadnak fel tüdőmből, ahogy megérint a kezével, majd a szájával, eközben először ujjaimmal érintem felforrósodott gyenge pontját. Középső ujjamat ráérősen mozgatom ki-be pár percig, majd úgy kezdem, ahogy alig fél órája odalent, először enyhén érintem ajkaimmal szeméremcsontját, majd megcsókolom, utána nyelvem játszik kitartóan, kicsit szélesebb terpeszbe igazítom reflexből lábait, hogy jobban hozzáférhessek az egyik legcsodálatosabb testrészéhez, mindeközben nyelvem játéka hol lassúbb, hol gyorsabb tempót vesz fel. Ahogy így fekszem alatta, egyik kezemmel a melleit érintem, majd megmarkolom a fenekét, jobb kezem középső ujjával pedig rásegítek nyelvem vad táncába, miközben ő ugyanúgy kényeztet, így egy-egy sóhaj egyre megadóbban szakad fel torkomból, de nem hagyom abba a kényeztetését. Egy apró szó sem hangzik el kettőnk között, de nem is kell semmi más, csak a sóhajaink, melyek vágyról és szenvedélyről árulkodnak, melyek szétszakítják ágyékomat, mégis bírom még, és nem akarom abbahagyni.
Ez az este a mienk, és minden percét ki akarom élvezni....
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lea & Gareth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lea & Gareth   Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 9:51 pm

Szeretem őt kényeztetni, annyira átadja magát nekem, szinte teljesen a kezemben van ilyenkor. Egy férfi aki valóban megéli az élvezeteket, és nem görcsöl közben semmi marhaságon. Vagy ha esetleg mégis jár valami más a fejében rajtam és a szexen kívül, egyáltalán nem érződik.
Kéjes nyögéssel üdvözlöm ujját magamban. Ezt követően pedig ajkait és nyelvét is. Pár pillanatra kénytelen vagyok őt kiengedni saját ajkaim közül, és a szoba csendjébe sóhajtozni a gyönyörömet. Ó igen, a 69 előnyei és hátrányai. Elég nehéz úgy koncentrálni őrá, hogy közben a testemmel ezt műveli. Mégis, minden agyban dől el. Így vissza is tudok térni hozzá, hogy újra halljam ahogy ő nyög fel. Ahogy gyorsít, én is gyorsítok. Az én élvezetem sarkallja őt, az övé pedig engem. Eléggé édes kölcsönösségben adunk-kapunk a másiktól, és ez így a jó.
Imádom ahogy széjjelebb rakja a lábam, csak hogy jobban hozzámférhessen. Noha nem adok neki szavakkal hangot, ez nekem izgató. Azt is jelenti hogy szereti az ízemet. Különben nem csinálná. Testem azonban egyre követelőbb, és nem így akarok elmenni. Azt akarom hogy legyen bennem. Érezzem magamban keménységét. Nem mintha így nem lenne nagyon is jó, de nem ez az igazi. Nem így kapom meg a teljes kielégülést. Már tisztában vagyok vele jóideje hogy nekem mi a jó, és hogy hogyan jó. És ha olyanok a lehetőségeim, akkor teszek is ezért.
Elégedett sóhajjal fejezem be ténykedésem, és kicsusszanva a kezei közül, a bokája felé araszolok. A látványtól továbbra sem akarom megvonni, így lazán csúszok rá, lassan, teljesen magamba fogadva. Fájdalmat nem érzek, csak kellemesen kitölt belülről. Ugyanilyen lassan emelkedek is fel majdnem teljesen kiengedve magamból, de újra rácsúszok teljesen. Hangosan nyögök, talán pont azért is, mert én irányítom így. Megtartom ezt a ritmust, nem is merek gyorsítani, mert túlságosan közel állok a végső ponthoz, ahhoz a végső csodálatos ponthoz, amire mindenki hajt. De én nem csak az orgazmusért hajszolom a testiséget. Magát a szexet szeretem. Ahogy bőr ér bőrhöz, a testek ősi ritmusát amelyet az idők kezdete óta művel mindenki. Ezért nem szoktam elégedetlenkedni ha esetleg úgy ér véget az aktus hogy én nem megyek el ténylegesen. Magát a szexet élvezem így is úgy is.
Felegyenesedek, és lágyan mozgatom csak a csípőmet, kezeimmel melleimet simogatva. Alsó ajkam beharapom, nem akarok túl hangos lenni. Ezért is a lágy mozgás.
Újra bokáin támaszkodom, hogy az előző lassú majdnem teljesen ki, és teljesen be mozdulatsort megismételhessem, újra és újra. Szorosabban markolom a vádliját, lábujjaimat is befeszítem. Még nem, még nem...csak még egy kicsit kell bírnom. Saját magamnak is jó ez a tűrőképesség próba. Meg akarom magam adni az orgazmus mindent elsöprő erejének...csak még egy icipicit akarom Garethet élvezni...csak még egy nagyon picit...hisz annyira jó...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

Lea & Gareth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lea & Gareth   Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 3:00 pm

A szex az élet egyik legfontosabb része. És ezt én mindig meg is kapom. Ez az egyik olyan dolog, ami nélkül képtelen vagyok hosszabb ideig élni. Szenvedélyem az, hogy a partneremnek azt adjam, amit én el is várok tőle. És Lea erre képes. Megadja azt, amire nekem szükségem van egy nőtől az ágyban, és tisztában vagyok vele, hogy ugyanúgy élvezi ezeket az együttléteket, amennyire én is élvezem. Ezért is lett ő az egyik olyan nő, akihez szívesen járok vissza. Az igazat megvallva bátran mondhatom azt, hogy ő a kedvencem az összes nő közül, akivel eddig lefeküdtem. Mára már nem halmozom a nőket, óvatosabb, megfontoltabb emberré váltam, és persze gondolnom kell a jövőre is. Nem mintha a terveim között szerepelne a családalapítás, de egyszer még előfordulhat.
Most viszont csak élvezni akarom az életet és ezt az estét a számomra jelenleg legvonzóbb nővel, aki a puszta jelenlétével képes megmozgatni a fantáziámat, de most, ahogy összeolvadunk, ahogy egymást kényeztetjük, és hódolunk a legősibb ösztöneinknek az eszemet elvesztve feledkezem bele az új testhelyzetbe, a röpke csókba, és abba, ahogy lovagol rajtam. A vádlimba kapaszkodik, és kezeim felfedezik a melleit, és érzem, ahogy apró remegésekkel közeledik az, ami elkerülhetetlen egy ilyen együttlét során. Tudom, hogy hamarosan eljutok odáig, hogy vágyaim kiteljesedjenek, és a gyönyör magával ragadjon, de még érezni akarom őt ilyen közelről, látni az arcát, melyen az élvezet vette át a szerepet, az elhomályosult tekintetét, és a vágyat, mely fellobbant. Látni akarom, ahogy kíván engem, és egy kicsit gyorsítok a tempónkon, amennyire vágyaink megkívánják.
Felülök hozzá, és magamhoz vonom, érezni akarom meztelen bőrét az enyémen, csókolni akarom az ajkait, szorítom magamhoz, majd ujjaim bejárják a testét újra és újra, miközben ajkaim elkalandoznak a felsőtestén, a mellbimbóján, és észrevétlenül markolok a fenekébe, hogy ösztönözzem a gyorsabb mozdulatokra, hiszen így nem sokat tudok mozogni, minimálisan, de segítem a vágyai kiteljesedését.
Szavak, gondolatok, érzések, melyek elő akarnak törni most belőlem, de az ajkaim közt keletkező részen sóhajok és nyögések törnek fel, miközben csókban forrok össze vele ismét...
Önző vagyok, mert ahogy közeledik az elkerülhetetlen, úgy akarom egyre jobban és jobban, de mégis várnék, hiszen ezek a pillanatok oly gyorsak, és oly nehéz kiélvezni minden percét, mikor a másik ennyire izgató hatással van rám... Ajkaimon mosoly játszik, ahogy egy pillanatra rápillantok, hogy még húzhassam a percet... A percet, mely túlságosan is magával ragad. Testem beleremeg a mámorba, évezem, ahogy végigfut gerincemen, de közben egy pillanatra sem veszem le a tekintetem a nőről... Érezni akarom, ahogy ő is eléri azt a pontot, mikor a vágyai győzedelmeskedve vonják uralmuk alá a testét, ahogy beleremeg az orgazmus okozta gyönyörbe. Ez után érzékien csókolom meg őt, hosszan, vágyakozón, kicsit fáradtan... - Ez hiányzott az életemből... - Suttogom gyengéden, majd magamhoz húzom, hisz mindig így tettem, most is ezt akarom...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lea & Gareth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lea & Gareth   Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitimeHétf. Szept. 23, 2013 10:15 pm

Felül, összesimulunk, az új, sokkal közelibb testhelyzet újabb nyögést csal elő belőlem, hisz teljesen kitölt. Teljesen bennem van ismét. Még mindig én irányítok ugyan főként, de jóval több mozgásteret kapott mint az iménti percekben. Mégis, ahogy ujjai ismét lángra gyújtják bőrömet, és érzékeimet, kis idő múlva fenekemen megállapodva, egy finom jelzést juttatnak el hozzám. Tehát gyorsabban? Hmm, rajtam nem múlik drága Gareth.
Amennyire ez a pozíció engedi, gyorsítok csípőm mozgásán, és noha újra megcsókol, már képtelen vagyok magam visszafogni. Nem én irányítom a testemet, hanem teljesen a vágyaimnak adom át magamat. Ez nem verseny, nem verseny, de mégis annyira vágyom az orgazmusa után, érezni magamban ahogy teste megremeg, hogy nem is tudnék rá szavakat találni, hiába keresnék. Ezt meg is kapom, és ő lök át engem is azon a bizonyos korláton. Tovább már nem tudom magam türtőztetni. Az orgazmus, a csodálatos, fénylő, csillogó orgazmus átcsap rajtam, magával ragad, hogy egy távoli csillagként robbanjon szét bennem újra. Megmarkolom Gareth karját, és csípőjét, muszáj fognom valamit, ebben az elszálláshoz közeli állapotban.
Csodás kimerültségben hajtom fejem vállára, miután újból megcsókolt. Érzem benne a szenvedélyt, de tudom, ma estére végeztünk egymással ilyen téren. Hogy mit tartogat a holnap, vagy akár a közeli jövő, fogalmam sincs. Most nagy sóhajjal bújok a karjai közé. Tudom hogy nem fog elmenni, ma éjjel nem egyedül alszom. Itt marad, ahogy megbeszéltük. Megsimogatom az arcát szavai hallatán, de inkább nem felelek rá semmit. Mivel fogalmam sincs hogy az a bizonyos "ez" konkrétan mit jelent nála. De talán addig jó nekem, amíg nem állok le ezt fejtegetni.
Egy ideig álmatlanul fekszem karjai között, de egyre jobban ütemesedő szuszogása engem is az álmok mezejére hív. Olyan rég nem aludtam együtt senkivel, hogy kezdtem elfelejteni hogy milyen érzés valakinek a megnyugtató lélegzetvételei mellett elaludni.
Fogalmam sincs hány órára járhat amikor lassan kinyitom a szemem. Úgy látszik az éjszaka folyamán valamikor megfordulhattunk, mert Gareth a hátán fekszik, én pedig félig a mellkasán. Lassan emelkedek fel mellőle, a világért sem akarom felébreszteni. Pár percig csendesen nézem. Teljesen kisimultak a vonásai, már-már kisfiúsak. Halvány mosoly suhan át arcomon, és lemászok az ágyról. Nagyot nyújtózok, kimegyek a hálóból és gyorsan frissítő zuhanyt veszek. A kedvenc köntösömben pedig lemegyek a konyhába a kávémért. Tudom, buta szokás, de már megszokott rituálém.
A bögrémmel a kezemben kimegyek a kinti balkonra, és rágyújtok. A lágy kora reggeli napfény még gyenge meleggel üdvözli az arcomat. Nagyot sóhajtva szívom a cigimet. Nem fogom Garethet felébreszteni. Gondolom rá is ráfért az alvás. Én pedig egyébként koránkelő lettem az utóbbi időszakban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lea & Gareth - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lea & Gareth   Lea & Gareth - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lea & Gareth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Gareth & Ana
» Gareth & Ana
» Lea & Gareth
» Gareth & Ana
» Gareth & Summer

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-