KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Samantha Patricia de Winter Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Samantha Patricia de Winter Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Samantha Patricia de Winter Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Samantha Patricia de Winter Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Samantha Patricia de Winter Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Samantha Patricia de Winter Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Samantha Patricia de Winter Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Samantha Patricia de Winter Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Samantha Patricia de Winter Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Samantha Patricia de Winter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Samantha Patricia de Winter Empty
TémanyitásTárgy: Samantha Patricia de Winter   Samantha Patricia de Winter Icon_minitimeVas. Dec. 01, 2013 4:15 pm

Samantha Patricia de Winter
22 · London, Egyesült Királyság · Prostitutes · Alexandra Daddario
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: vidám ~ alapjában véve mindig mosolyog, a legrosszabb napjain is ;; kedves ~ mindenkihez van egy két jó szava ;; türelmes ~ az évek alatt megtanulta, hogy el tud ezzel érni dolgokat ;; intelligens ~ származásának köszönhetően rendelkezik egy megfelelő műveltséggel ;; optimista ~ a kialakult helyzetét próbálja így szemlélni a jövővel karöltve ;; határozott ~ tudja mit akar, legtöbbször azt is hogyan érje el ;;

◆ negatív tulajdonságok: naiv ~ tapasztalatlan még az élet nevű játékban eléggé ;;  szeretethiányos ~ éhezik minden egyes apró pillantásra, simogatásra, nézésre ;; védtelen ~ semmit se tud az önvédelemről, pedig jól jönne ;; közömbös ~ szépen lassan beszippantja Vegas az érdektelenségbe ;; kétszínű ~ kezd kialakulni benne a kuncsaftok előtti énje és a mások számára tartogatott énje ;;

◆ egyebek: Törzsgyökeres londoni, így van egy adag akcentusa amit próbál leküzdeni minél hamarabb. Egy kissé a sebesség rabja, imádja ahogy az arcába csap a szél egy száguldó motoron ülve. Bizonyos pontig szereti azt amit csinál, mert megkapja az a szeretet amit magának kíván miközben örömet okoz és ő az álomnő az aktuális partner számára.
Történet vagy szerepjátékos példa
Felébredek, pislogok párat és tapogatózni kezdek az ágyban. Egy másodpercig még a levegőt is elfelejtem venni annyira megijedek attól, hogy nem vagyok egyedül. Aztán feloldom, kimászom az ágyból és a ruháimat kezdem keresni. Ahogy fokozatosan találom meg őket, veszem is fel, hisz az idő pénz, én már csak tudom. Felsikoltok, valaki elkapta a bokámat. Csak nem éppen most fog rám lesújtani az Isten nyila...
- Ne menj még. -
Kihagyom a kardiológus meglátogatását, helyette újra az ágyban találom magam. És még időben tudom lerúgni a cipőimet. Hozzám bújik, én pedig elengedem magam a karjaiban. Amúgy utálok ennyire kicsinek lenni, 165 centiméter össze vissza, mert bármit feltud kapni és elfutni velem. Lassan veszem a levegőt, mert ki kéne tisztuljon az agyam a hirtelen megérkezett szeretet lökettől, attól, hogy valakinek szüksége van rám. Másként annyira jó érzés, hogy legszívesebben itt maradnék örökre.
- Mennem kell, megkaptam az összeget, nem szeretnélek tovább fenntartani. -
Sikerül végre összeraknom a szavakat, kimondani is mindenféle elakadás nélkül. Tényleg megkaptam ami járt, a táskámban pihennek a dollárok. Lezavartuk amit kellett, teljesítettem minden vágyát amit csak kitalált. A hatásköröm lejárt, viszont az együtt alvás egyáltalán nem volt benne. Szégyellem is magam emiatt, hisz eddig sosem történt meg velem ilyesmi. Vagyis na, aludtam már férfival, de kuncsafttal nem. Most már igen, a francba bele, igazán megnyílhatna alattam a padló, hogy elnyeljen. Határozottan örülnék neki.
- Egész napra az enyém vagy. -
Az összeget meg sem kérdezi, tudja mennyi lenne. Én meg jó kislány módjára csak bólogatok, jó kiszabadulni a rettentően sok kórosodó férfi közül. Felüdülés számomra ő, miközben mindketten tudjuk vége lesz másnapra. Ő megy tovább a dolgára, én pedig vissza az utcára. Újra egy darab rongyként fognak kezelni, amit meg kell szoknom és leragadnom az ilyen kaliberű férfiaknál. Pedig mekkora egy áldás lenne ha minden utamba vagy éppen kezembe akadó férfi ilyen lenne velem.

2 nappal később

Az agyturkászom. Na jó, a pszichológusom. Negyvenes évei közepén járó férfi aki egyáltalán nem mutatja a korát. Megismerkedésünk arra az időszakra tehető mikor sztripper lettem pár este erejéig. Öltáncot kapott tőlem, mikor kivarázsoltam zsebéből a névjegyét. Másnap jelentkeztem nála, ő kissé meglepődve, de fogadott. Természetesen fizetség nélkül. Meg van elégedve azzal a pár kósza numerával amit leművelünk néha kezelés gyanánt.
Visszakanyarodva, a férfi nagyjából mindent tud rólam. Szerencsémre az orvosi titoktartás köti, így illetéktelenhez nem kerül életem minden apró részlete. Az hiányozna még nekem. Viszont előszeretettel kutatok a papírjai között, éppen most is ezt teszem. A titkárnőjével beszél meg valami fontos dolgot, én pedig eszeveszett tempóban keresem a kartonomat. Tudni akarom mit jegyez le rólam és mit tart meg magának. Áh, legyen már meg, a fene esz meg itt helyben. Vagy éppen ő, mert nem mindig díjazza ha ezt csinálom.
Samantha Patricia de Winter, 1991. 07. 14. London, Egyesült Királyság. Brit arisztokrata család sarja, 2 évvel idősebb nővére van. Gyerekkora átlagosan telt a maga módján, ha nem említendő meg, hogy úrilányt neveltek belőle. Magániskolába járt, a lehető legjobban zárta tanulmányait. Életének fontos részét képezte a nagybátyja, Xavier James de Winter aki egy szép napon mindenféle jelzés nélkül elment. Az Államokba miatta jött, megakarja keresni és megmutatni, hogy képes valamire a sok délutáni teázáson kívül.
Hiába nézett ki az élete egy cukormázzal megkent süteménynek, belülről penészedett az egész. Mindig azt érezte, hogy a nővére sokkal szebb, okosabb, ügyesebb, szórakoztatóbb. A gondolatba szépen lassan belebetegedett, bizonyos pontig téveszméjévé vált. A szülei táplálták ezt, a nővére pedig egyáltalán nem tervezett rácáfolni a kialakult helyzetre. Egészen addig amíg nem fogta a spórolt pénzét és el nem jött Londonból Las Vegasba.
Megjegyzés: Állandó kezelésre szorul, leginkább beszélgetésre. Nem tartja a kapcsolatot a családjával, a nagybátyját keresi. Az életről úgy nagyjából semmit se tud, hiába lett belőle prostituált.

Pár percig bámulom az eléggé jól sikerült fényképet rólam majd a kezembe akadó tollal kezdem gyomlálgatni a nem megfelelő kijelentéseket rólam, a megjegyzést teljesen kihúzva. Fenéket szorulok állandó kezelésre, inkább szorul az ő férfiassága. Más szakemberrel is beszéltem a problémáról, akinek a véleménye annyi volt, hogy pár alkalom tökéletesen elég. Viszont ő elkért vaskos 500 dollárt egy órát, én meg valahogy nem vágtam a képébe, hogy annyiért hány menetet kap. Helyette jó nekem ez az éppen belépő férfi. Gyorsan visszarakom a fiókba a kartonomat, a tollat eldobom. Úgy is tudni fogja, hogy én voltam. Csak én merem ezt megcsinálni, senki más. Ráfordítja a kulcsot a zárra, elindul felém. Felpillantok a székéből, ő le rá és megértettük egymást. Kezelés gyanánt gerincre vág, hurrá.

[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down
 

Samantha Patricia de Winter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mr. Gordon and Samantha
» Samantha & Owen
» Xavier James de Winter
» Samantha Rose Mckane
» Winter & Fleur

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-