KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Winter & Fleur Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Winter & Fleur Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Winter & Fleur Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Winter & Fleur Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Winter & Fleur Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Winter & Fleur Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Winter & Fleur Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Winter & Fleur Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Winter & Fleur Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Winter & Fleur

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Fleur Dupont
Fleur Dupont

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 36
◮ join date : 2013. Dec. 25.

Winter & Fleur Empty
TémanyitásTárgy: Winter & Fleur   Winter & Fleur Icon_minitimePént. Május 30, 2014 3:16 pm




Winter & Fleur

'You're an artista, aren't you?'

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hihetetlen, hogy mit meg nem teszek a főnökömnek! - gondolom, miközben az épület előtt dohányzok még vagy tucatnyi másik ember társaságában. Mind a kiállítás miatt vannak itt. Én is. A főnököm, aki egy igazi hímringyó, és amikor ezt közöltem vele, kéjes mosolyra görbült szájjal bólintott, és kért fel egy bizonyos keringőre. Én pedig nemet mondtam. Pár nap múlva ismét érdekes kéréssel fordult felém - szaxiszólóért. Az irodámban zajlott a párbeszéd, és mivel ismét negatív választ kapott, úgy döntött, a falra függesztett képben kezd gyönyörködni - mintha nem látta volna még ezerszer. Egyszerűen taktikát váltott, és arra gondolt, hogy milyen remek lenne dicsérni a stílusomat, ami a művészeteket illeti. Érdeklődött a festőről is, de csak annyit tudtam róla én is, hogy egy ’közember’, ismeretlen, szinte arctalan ember, akinek csak a szignója figyelhető meg a kép bal sarkában. Egyébként egy angol, dombos vidéket ábrázol, mélyzöld fűvel, egy erdővel, és gyülekező, nehéznek tűnő, ólomszín felhőkkel, melyeken csak szűrten jut át a napfény - igazán kellemes kontrasztja van, és szépen megoldotta a művész.
És, hogy végül is mit kért? Egy festményt akart venni. Akkor tehát mit keresek én itt? Azt mondta, lepjem meg. Annyit költök a festményre, az ő zsebéből, amennyit csak akarok. A lényeg az, hogy olyan képet válasszak, ami nekem tetszik. Miért vállaltam el? Jogos a kérdés. Talán ki akarok vele szúrni... gondoljunk bele, hogy a kiállítás után a képeket licittel lehet csak megvenni. Mekkorát nézne a főnököm, ha kicsengetnék kétmilliót egy festményre... egy életre elmenne tőle a kedve, hogy játszadozzon velem. Vagy kirúgna. Bár, azt kétlem; túl fontos vagyok a számára, és tudja rólam azt is, hogy bármikor kiadathatnám a könyveimet - már egy ideje rágja is miatta a fülemet, de még csak el sem olvashatta a kéziratokat. Tehát, én vagyok neki az a bizonyos 'arany tojást tojó tyúk'. Miért rúgna ki, ha egyszer, egy nap nagyobb pénzösszegek üthetik a markát miattam?! Semmi logika nincs benne... így elvisel, és próbálja megtörni a jeget, sikertelenül.
A kiállítás már vagy másfél órája zajlik. Fáj a lábam a rohadt magas sarkúban és kezek belefáradni a képekbe. Elnyomom a dekket, és visszatérek a hatalmas, szépen kivilágított helyiségbe, ahol elől, középen már a pódiumnál áll egy dekoratív maca, akinek valószínűleg annyi esze van, mint egy molylepkének, de nem gond... a lényeg az, hogy el tudjon mondani minden festményről két mondatot, nem igaz?
Tehát kezdődik a licit. Egy ideig egyetlen olyan képet sem láttam, ami megfogott volna. A jó festmény ismérve - legalábbis cseppet sem szerény véleményem szerint -, hogy vagy azonnal beleszeret az ember, vagy csak pár másodperc, esetleg perc elteltével, de akkor nagyon.
- Ötven dollár - adja meg egyszer a kezdő összeget a maca. - Hatvan az úrtól, a kalapban... - fel sem nézek, helyette a főnökömmel váltok üzeneteket. - Száz dollár - itt pillantok csak fel. Miért? - kérdezem magamtól, de amint megpillantom, megértem. Rögtön a képbe szeretek. Lendül a tábla.
- Száztíz a hölgytől, a fehér blézerben - mutat felém a maca. Mennyit költhetek? - küldöm az üzenetet. Amennyit csak szeretnél - jön a válasz pár másodpercen belül. Így nem is zavartatom magam. Milyen? - kérdezi. Nem válaszolok azonnal, mert egy férfi szintén meg akarja szerezni. Csodálatos - írom vissza a rövid, mindent elmondó választ, és már lendül is a tábla.
- Százhetvenöt dollár - rikkant a nő a pódiumnál. A férfire nézek, kecses ívbe vonom egyik szemöldökömet és várok a folytatásra. Ami nem is marad el. Lenül a tábla. - Százkilencven dollár.
- Háromszáz - hangom visszaverődik a falakról, a teremben a moraj suttogássá halkul, és érzem a rám szegeződő tekinteteket. - Háromszáz dollár - mondom most halkabban, hűvös tekintetemet az ellenfelemre vonva, ajkam szegletében játszó kétes mosollyal.
- Először - a férfi állja a tekintetemet -, másodszor - megrezzen, majdnem emeli a táblát -, elkelt! Háromszáz dollárért, a fehér blézeres hölgyé! - elismerő taps, amit egy rövid másodpercig még élvezek is. Aztán elhalkul, majd folytatódik az árverezés. Közben azon gondolkodok, hogy megtartom a festményt. Tökéletesen mutatna a nappalim-, vagy a hálószobám falán...

MUSIC: [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: Hangin out this afternoon, 'til six in the morning | WORDS: 621
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Winter & Fleur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Winter & Fleur   Winter & Fleur Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 5:53 pm

nope

Do you not see
how necessary a world of pains and troubles is to school an intelligence and make it a soul?

Akárhová siklott a tekintetem mindenhol csak embereket láttam. Rengetegen gyűltek össze itt ma… Vagy talán csak én emlékeztem rosszul, hogy milyen is volt egy ilyen remekbe szabott kiállítás? Tekintetemet már nem először vezettem korba a hatalmas helyiségben, ahol az emberek egymással társalogva próbálták meg eldönteni, hogy tetszenek-e nekik a képek vagy hogy számukra miről árulkodik a kép… Már olyan régen voltam utoljára ilyen remek rendezvényen, hogy tulajdonképpen arról is megfeledkeztem, hogy mennyire is imádtam olyan emberek között lenni, akik közül néhányan hasonlóan gondolkoztak, mint ahogyan én, akikkel valóban egyszerre tudtam gondolkozni.

– Nem szívesen, de magadra hagyhatunk egy kis időre? – Kérdezte az egyik kedves barátnőm, aki egyik kezét a vállamra simítva lépett hozzám ismét közelebb, miközben az egyik szobor előt ácsorogva próbáltam meg a lehető legrészletesebben kifundálni, hogy mire gondolhatott az alkotó, miközben az ujjai a bronzot munkálták. Felpillantottam rá, majd félszegen bólintva rámosolyogtam. Nem akartam magam mellett tartani, különös tekintettel arra, hogy a férjével minden bizonnyal mást is szerettek volna megnézni, meg feltételeztem, hgoy nélkülem sokkal jobban szórakoztak volna egymás társaságában, elvégre… Én sem szívesen jártam volna egy kolomppal a nyakamban, s bármennyire is tagadta volna, én így éreztem magamat, így egyáltalán nem volt meglepő, hogy rábólintottam, noha nem szívesen tettem, de úgy véltem, hogy nem lehetek ennél önzőbb, s nem tulajdoníthattam ki egy a férfi által valóban szeretett nő figyelmét, aki ráadásul mindössze csak a kedvese maitt volt itt…

Akárhányszor csak kitettem a lábamat a lakásból, akaratlanul is, de mindenhol Julian-t kezdtem el keresni, akinek az arcát egyáltalán nem akartam látni ebben az életben, azonban nem voltam meggyőződve arról, hogy ez így is lesz. Egy napon meg kell történnie. Kizártnak tartottam, hogy egyszer csak valami, ami ilyen sokáig szenvedést és gyötrelmet okozott egyszer csak eltűnjön az életemből és soha többé ne halljak felőle. Nem. Ez egyszerűen lehetetlen volt. Szerettem volna elhinni, hogy teljes mértékben rám unt, de tudtam, hogy Julian egyáltalán nem ilyen, amit egyszer megszerzett azt nem akarta többé elengedni. Nem akartam szép álmokba ringatni magamat, mert Julian nem volt itt. Itt volt ő, szellem képében. Akárhol voltam, akármit tettem, mindig körülöttem kísértett, s minden alkalommal arra emlékeztetett, hogy mennyi mindent gyűlölt, amit együtt kellett csinálnunk.

– Jól van, nemsokára visszajövünk – kedvesen mosolyogva nézett le a férjére, az pedig vissza rá. Szerettem volna azt hinni, hogy egyáltalán nem bánja, hogy a társaságukban töltöttem az időt, azonban nem így éreztem. Láttam a tekintetében, hogy nem érti pontosan mit is keresek itt velük. – Addig is, nemsokára elkezdődik a licitálás, ha gondolod csatlakozz vagy pedig csak nézd, ahogyan elviszik  a képeidet. – Barátian rám mosolygott, ezt követően pedig elindultak az ellenkező irányba a férjével, s ahogyan utánuk néztem, rájöttem; irigylem őket. Kate-nek szinte minden összejött, amit valaha is szeretett volna elérni az életében, hiszen volt egy férje, aki nyilvánvalóan mindennél jobban szerette, valamint anyagi helyzetük is meginoghatatlannak tűnt, de ami a legfontosabb volt, hogy végre – sok próbálkozás után –, de drága barátnőm gyermeket hordott a szíve alatt.

Míg egy darabig ugyan járkáltam az alkotások között, majd pedig úgy döntöttem, hogy inkább megnézem a licitet, így nem sokkal később már helyet is foglaltam, s bár egy kis ideig még kelletlenül fészkelődtem egy helyben, amint elkezdődött az aukció végre kényelmesen elhelyezkedtem, onnantól kezdve pedig szinte le sem vettem a tekintetemet az alkotásokról noha egyik sem keltette fel különösebb az érdeklődésemet, de láttam egyet-kettőt, amely noha kezdő művész kezeire utalt még is ígéretesnek ígérkezett… De egyetlen egyszer sem emeltem fel a kezemben tartott fehér táblácskát, azonban amikor az én képemre került a sor, kis híján múlt, hogy le nem fordulok a helyemről. Szinte pánikrohamot kaptam. Nem véletlenül nem vettem részt egyetlen alaklommal sem, amikor az én képeim is árverésre kerültek, mert felettébb megdöbbentőnek tűnt, hogy mi pénzeket képesek elszórni egyesek egy olyan képre, amelyben szerintem nem volt semmi jelentős. Még is az összeg, amiért elkelt… Elképesztő volt, de leginkább félelmetes.
– Nem érzi úgy, hogy… túlságosan sokat adott ki a festményért? – Összevontam a szemöldökömet, miközben közelebb hajoltam a nőhöz, hogy jobban hallja a mondanivalómat.
Életemben nem fizettek még ennyit egyetlen művemért sem… S most túlzásnak éreztem.
TAG :: fleur OUTFIT:: [You must be registered and logged in to see this link.], WORDS:: 669 NOTES:: elnézést a késésért
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Winter & Fleur

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Carlisle & Fleur
» Fleur & Carlisle
» Philip & Fleur
» Fleur & Carlisle
» Keith & Winter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-