KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Adam&Claire Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Adam&Claire Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Adam&Claire Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Adam&Claire Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Adam&Claire Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Adam&Claire Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Adam&Claire Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Adam&Claire Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Adam&Claire Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Adam&Claire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 5:08 pm

Leguggolva magassarkú szandálomhoz, fürge mozdulatokkal csatolom be rajta a kis aranycsatokat melyek a bokám köré fonódó bőrpántokat tartják össze. Amint ezzel kész vagyok, már egyenesedek is fel, hogy az egész alakos tükörben jobban szemügyre vegyem magam, minden rendben van-e. Kihasználva az alkalmat, hogy nincs semmi dolgom és egyedül vagyok itthon, megkockáztatom Adamet kirángatni a remeteszállodájából. Manapság nem nézem túl jó szemmel, hogy alig mozdul ki, szóval ideje lenne bevetni valamit vele szemben. Nos, hogy mi lesz az, azt nem tudom, van egy kis időm kitalálni míg odaérek hozzá.
Megigazgatva mintás ruhámat, valamint kiengedett hajamat és sminkemet már nyitom is az ajtót, hogy magam mögött hagyjam néhány órára a védelmet jelentő otthont.
Nem telik bele két percbe se, míg fogok egy taxit magamnak. Jó, ez már luxus hisz a garázsban ott van egy csinos kis Charger, a hátsó udvarban pedig egy Mustang, viszont most élvezni szeretném, hogy nem kell felelősséget vállalnom magamért és ezzel együtt senkiért, amiért néha nem tudok ellenállni a száguldásnak. Most majd a megadott ütemben fogok haladni előre. Úgy, ahogy azt a mai világ megköveteli, valamint ahogy a forgalom adja.
Nagyjából tizenöt percet vesz igénybe eljutni Adam házához. Amint az indiai származású férfi megáll, már adom is neki a fizetendő összeget valamint egy kis borravalót, de már ott se vagyok. Tudjátok, egyik lábbal itt, másikkal már ott.
Fekete ridikülöm pántját a vállamra akasztom és már tipegek is a bejárati ajtó felé. Na igen, most jön majd a neheze. És, hogy őszinte legyek, piszkosul nem gondolkodtam azon, hogy mivel tudnám kicsalogatni innen ezt a jómadarat. Vele nyilván nem olyan könnyű a helyzet, mint Dylannel, mikor mehetnékem van. Amilyen jótét lélek, rögtön ugrik... és az a baj, hogy néha vissza is élek a kedvességével. No de most nincs Dylan! Ő dolgozik, én pedig összeesküvés elméleteket gyártok jobb és rosszabb énemmel, hogy mit adjunk be Adamnek.
Bízva a jó rögtönzési képességemben határozottan koppintok hármat a bejárati ajtóra arra várva, hogy az a melák kinyissa

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 5:34 pm



To: Claire


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nem vagyok egy társasági lény és soha nem is leszek. nem vagyok hajlandó kimozdulni sehová. A időm nagy részében zenélek vagy zenét hallgatok. Vagy a húgommal vitatkozom azon, hogy ne menjen sehová, de persze ő nem hallgat rám. Ezért van saját fürdőszobám, de gyakran besétál, így nem is értem, hogy miért nem zárom be. Nem vagyok hajlandó vele foglalkozni. Túlságosan is az ellentétem. Rossz dolog.
A fekete ingem szokás szerint ki volt gombolva és egy csőszáru farmert vettem fel. A magam 188 cm-ével elég nagynak számítok, így nehéz úgy felvennem a cuccaimat, hogy ne verjem le a kislámpát vagy valamit az asztalról, de ma sikeresen belemásztam a cuccaimba.
Leültem a kanapéra és magam elé meredve hallgattam a zenét a hatalmas fejhallgatómon. Imádom a zenét, de csak akkor, ha valami jó kis rock vagy metal. Amúgy nem. Egy hirtelen mozdulattal feküdtem el és hunytam be a szemeimet, hogy így élvezhessem a zenét. Nem is tudom, hogy mikor voltam utoljára szabad levegőn. A függönyök és a redőnyök is mindig el, illetve be vannak húzva.
A fülest pont levettem, így hallottam, hogy valaki kopog.
Az ajtóhoz léptem és kinéztem a lyukon, amely pont ezt a célt szolgálja, majd mikor megláttam, hogy ki az, kinyitottam és gyorsan be is invitáltam.
-Claire… nem megyek ki. –néztem rá halálosan komolyan, majd becsuktam az ajtót és ismét visszaültem a kanapéra, de ezúttal a gitáromat vettem a kezembe, hogy befejezhessem a dalt, amit még tegnap elkezdtem.  



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 5:46 pm



Komolyan nehezemre esik megérteni a legtöbb embert akivel körül vagyok véve. Mindegyiknek van valami érthetetlen heppje. Hogy Adam is ezek közé tartozik-e? Igen! Talán ő a legrosszabb mind közül a hülye mániájával együtt. Azt még elnézem neki, hogy drogozik - mondjuk nem, de ez most más kérdés - viszont azt, hogy nem lép ki a nagyvilágba mondván az nem steril, hátén eldobom az agyam. Néha azon gondolkozok, hogy talán én vagyok a világ egyik legegyszerűbb embere, akit nem kötnek hülye szokások semmihez. Nem rettegek se a tisztaságtól - egyik ismerősöm pont Adam ellentéte -, se a kosztól, se a kutyáktól, se a repülő állatoktól. Jó, lehet, hogy Jonathantól félek, de ez már más kérdés. Melyik nő nem félne az exétől aki verte?
Mellemen összekulcsolt karokkal ácsorgok az ajtó előtt, hol a cipőmet, hol a körmeimet ellenőrizve egészen addig, míg a tákolmány ki nem nyílik előttem. Adam láttán lelkes mosoly jelenik meg az arcomon és már lépem is át a küszöböt. Még mielőtt feltehetném neki a kérdést, már meg is kapom rá a választ.
- Ahh, hé szállj már ki a fejemből! - morranok rá inkább letörten, mint mérgesen.
- Ne csináld már, menjünk el valamerre! Igyunk egyet, vacsorázzunk, sétáljunk, tudod mint két barát! Ennyire te se szeparálhatod el magad - bújok ki a cipőmből, mielőtt még rám morranna, hogy ne hozzam be a fertőző AIDS-es lábbelimet a házába, de már pattogok is oda elé. Halk sóhajjal nyugtázom, hogy már megint a gitárját nyúzza.
- Hé, te kis művészlélek remete. Ezzel fogod kinyírni magad.Nézd meg, fehér a bőröd, úgy világítasz mint egy mentőautó - mutatok rá a kezére, miközben tekintetemmel az arcát fürkészem.
- Kérlek! Csak... sétáljunk egyet! Nem fog megártani - próbálom biztatni és noszogatni, de valami azt súgja, hogy nem fog olyan könnyen menni. Nem elég, hogy makacs, de még határozottan ki is áll az érvei mellett.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 6:07 pm



To: Claire


[You must be registered and logged in to see this image.]

Igazából magamon kívül senkit nem vagyok hajlandó elviselni. A húgom a nap nagy részét bent tölti a városban, jobbára csak aludni jár haza, míg én jobbára csak aludni nem járok haza. Nagyon ellentétes személyiség vagyok, ami azt illeti. Nem szeretem az érintéseket és semmit sem, de a nők azok jöhetnek, pedig még a barátnőm is ott van, mint tényező. Szerintem ő már megszokta ezt és nem lepődik meg rajta.
Nincs sok barátom, akik pedig vannak, általában csak telefonon érnek utol, mivel soha nem mozdulok ki otthonról. Na, jó. Szinte soha.
Amikor meghallottam a kopogást, először megnéztem, hogy ki az, majd mikor megpillantotta Claire-t, kinyitottam az ajtót és gyorsan be is jött, majd én azonnal csuktam is be az ajtót.
-Nem… nem biztonságos. Mindenhol fertőzések. Tudtad, hogy még mindig támad az influenza? –néztem rá felvont szemöldökkel, majd leültem és a gitárommal kezdtem el babrálni, amit ő nem igazán díjazott.
-Nem azzal fogom kinyírni magam, ha kimegyek és elkapok valamit. A világ veszélyes hely. Teli van vírusokkal és baktériumokkal. –jegyeztem meg csak ennyit, miközben a kezére néztem, amivel az enyémre mutatott.
-Nem? A legtöbb baleset a sétálókkal történik… -néztem rá komolyan, majd felkeltem és a konyhába sétáltam, majd megálltam a hűtőnél.
-Kérsz valamit? –kérdeztem meg, miközben kivettem egy üveg sört a hűtőből , majd kinyitottam és belekortyoltam. Ó igen, legalább ez nem változik. 



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 6:31 pm



Miután kibújok a cipőmből és követem őt, olyan kérdést szegez hozzám ami hallatán legszívesebben kikapnám a kezéből azt a faszerkezetet és agyonverném vele.
- Nem az influenza támad te nagyon hülye, hanem az idiotizmusod! - rivallok rá és életemben először most produkálok olyan mozdulatokat, mint egy hisztis, gőgös kislány.
- Igen, ez igaz, de tudod miért ölne ez meg? Mert nincs immunrendszered! Nem ismeri a szervezeted a betegségeket, a náthát és még sorolhatnám. Még nincs késő visszamerülni a mindennapokba, higgy nekem! - ülök le a földre vele szembe, hogy innen figyelhessem az arcát.
- Mellesleg arra nem gondoltál még, hogy odakint ott vannak a bacik, de ugyan akkor elkaphatsz komoly betegségeket is? A rák például nem szélszárnyán lovagolva érkezik, mint ahogy egy szívinfarktus se. Az ember nap mint nap veszélynek van kitéve, de mi lesz belőle, ha nem tanul meg élni vele? - tudakolom kíváncsian.
- Lehet, hogy odakint elütik a gyalogosokat, kirabolják őket. De gondolj bele, hogy mennyi baci van abban amit megeszel. A papíron. A megvett gitáron. Nem is tudsz róla, de te magad is ki vagy téve mindennek. Egyszerűen nem ér rendesen fény, nem viszel be elég vitamint a szervezetedbe. És akkor mit is hagytam még ki? Felgyullad a házad, gázszivárgás miatt felrobban... elektromos kisülés. Nem vagy semmivel se védettebb itt, mint kint - aggodalmas tekintettel fürkészem az arcát.
- Tudod mi a te legnagyobb bajod? Az, hogy fejben ezt már rég eldöntötted. Rosszul fogod fel ezeket a dolgokat.
Elég szomorú, hogy így áll hozzá ehhez. Nem gondol arra, hogy még őt is, aki "elszeparálva, sterilen" él, megtámadhatja a rák, egyéb komolyabb betegség ami sejtbeni változásokkal kezdődik. De talán nem most kéne tanítónénit játszanom, igaz?
- Nem, nem kérek semmit Adam - lesek utána - csak azt, hogy mozdulj ki egy kicsit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 6:50 pm



To: Claire


[You must be registered and logged in to see this image.]

Örültem neki, hogy Claire levette a cipőjét, aminek a talpán hemzsegnek a rosszabbnál-rosszabb kórokozók, de annak nem, hogy hülyének nevezett.
-Nem vagyok hülye, pusztán figyelek arra, hogy mikor milyen járvány törhet ki. –jegyeztem meg hűvös, higgadt hangon, majd a kis magyarázatára elkomorult az arcom. Dehogy nincs! Miért vagyok még életben, szerinnte?
-De van! Igen is ismeri a betegségeket! Te sem tudhatsz mindent rólam! –nézte, rá halálosan komolyan. Azért ne higgye, hogy én nem tudom, hogy milyen egy betegség. persze nálam jobban senki sincs elszigetelve, de ettől függetlenül tudom, hogy milyen egy betegség és egy megfázás. Brit vagyok, ha nem esett volna le neki. Ott mindig rossz az idő, így sokszor fáztam már meg.
-De tudom, viszont nem eszem olyat, amiben tartósító van. –jegyeztem meg egy fellengzős mosoly kíséretében, majd tovább hallgattam a magyarázatát.
-De, igen. Már mondtam, nem eszem semmit, amiben tartósító van. A gitárokat fertőtlenítem, a papírhoz kizárólag két ujjal nyúlok, ahogy minden máshoz is. A többivel nem tudok vitatkozni, de akkor legalább itthon halok meg. –néztem rá komolyan, majd a konyhába mentem és megkérdeztem, hogy akar-e valamit, de nem, csak azt, hogy menjek ki, de azt meg én nem akarom. nem tudja felfogni.
-Nem, az én legnagyobb bajom az, hogy évekkel ezelőtt nem sétáltam el melletted. –jegyeztem meg amolyan csipkelődésnek szánva, hisz tudja, hogy nagyon is díjazom a barátságunkat, csak hát… nem vagyunk egy világ.
-Minek akarod ennyire, hogy kimenjek? –sóhajtottam lemondóan, majd visszasétáltam a nappaliba és ledobtam magam a kanapára, majd a velem szemben ülőre néztem.
-Nem kéne a földön ülnöd… -jegyeztem meg csak ennyit, miközben beleittam a sörömbe.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 7:53 pm




- Ó, jézusom Adam! - hmm... ebben még egy kis irónia is lehet nem? Jézus? Adam?
- Ha az ember óvja magát a napfénytől is, idő előtt fog meghalni. De mondhatom is én itt neked a kis szentmisémet, mikor úgyse figyelsz rám igaz? - biccentem félre a fejem. Jó lehet, hogy figyel de aligha érdekli. Hűen tartja magát ahhoz, amit ő már évek óta csinál. És annyiban igaza van, hogy ebben él nap mint nap, és eddig minden napot túlélt. De azzal hogy a szervezete nem teremt magának védekezést a mocsok ellen amiben nap mint nap élünk, hát... na mindegy.
Hangja hallatán és komolysága láttán elkerekednek a szemeim és csak nagyon nehezen tudom elkerülni azt, hogy ne mondja be a fejem ismét a pánikgombot. Lehet, hogy nem csattan a hangja, de a higgadtsága kísérteties, mint ahogy hűvössége is.
- Tudom. Sajnálom - sütöm le a szemeimet és bár tényleg kiszeretném robbantani ebből a bűnbarlangból, mégis ez egy olyan pillanat, mikor saját magamat érzem idegesítőnek, feleslegesnek és tolakodónak. Nagyot nyelve simítom egy kósza hajtincsemet a fülem mögé, miközben a fáradtságot se veszem arra, hogy ismét rá nézzek. Csak hallgatom amit mond.
- Itthon. De ezt nevezed te életnek? A természetestől, a mindennapoktól való félelemmel? - hangom halk és óvatos, tekintetem ismét az arcát fürkészi. Nem tudom, hogy mikor romlott ez a srác, de szeretném visszafordítani. Azt akarom, hogy kijárjon innen, láthassák őt az emberek, tudjanak róla, hogy ő is létezik. Legyen valaki a több milliárd között tapinthatóan is. Ne csak egy-két ember tudjon arról, hogy valahol van egy Adam is.
- Sok dolog van az életben amiről az ember azt gondolja, hogy bár meg se történt volna, de aztán rájön, hogy meg is változtathatja a nézeteit, életét.
- Mert azt akarom Adam, hogy teljes értékű életed legyen. Hogy többen ismerjenek, hogy tudják milyen ember vagy. Azt akarom, hogy lásd azt amit a nagyvilág megteremtett és amit az ember teremt. Azt amiben nap, mint nap élünk mi mindannyian és aminek te is a része vagy csak elrejtőzöl előle - könyörgőre fogtam. Nem akartam, de mégis eljutottam erre a szintre.
- És nem akarom. Hanem segíteni szeretnék. Nem azt mondom, hogy fogj egy sátrat és költözz ki a belváros aluljárójába, hanem azt, hogy naponta 10-20 percet menj ki, szívj egy kis levegőt, érezd a bőrödön a nap melegségét - ragozom tovább, hisz valahogy meg kell győznöm nem?
- Nekem jó itt... - morgom.
- Mellesleg belegondoltál már abba, hogy mi minden van abban az egy üveg sörben?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2014 4:25 pm



To: Claire


[You must be registered and logged in to see this image.]

-Először is. Nem jézus teremtette az első embert, így ez rossz szóvicc lett volna… -jegyeztem meg szemforgatva. Nyilván ő is valami ilyesmire gondolt, mint én. Jézusom, Adam! Szellemes.
-Jön be napfény… naponta egy órára elhúzom a függönyt… -néztem rá egy hülye fej kíséretében. Arra, hogy nem figyelek, inkább nem is reagáltam semmit. Tudja nagyon jól, hogy mindenre odafigyelek, csak nem érdekel. Nem ugyanaz.
Komolyan, határozottan, mégis hidegen és csendesen közlöm vele a tényt, hogy én igenis tudom, hogy milyen egy betegség és ne higgye azt, hogy mindent tud rólam. nem tudja, hogy mikor siklott ki az életem. Amúgy meg. Drogos vagyok, iszom rá és cigizek. Tisztában vagyok vele, hogy lehet, hogy a negyvenet se érem meg. Az is csoda lesz, ha 2 év múlva még élek, de ez van. nekem jó így és senkinek nincs joga beleszólni abba, hogy miképpen éljem az életem.
-Ne haragudj én csak… -kezdtem volna bele, de a következő mondatával megint sikerült felhúznia az agyamat.
-Egy szóval sem mondtam, hogy ez élet. Pusztán azt mondtam, hogy én így élek. nem ugyanaz. Az, hogy így élek, nem jelenti azt, hogy ez valós. Gyakorlatilag arra sem emlékszem, hogy milyen az a levegő, ami kint van. Naponta szellőztetek, de a kinti levegőre nem is emlékszem. –mióta itt vagyok, pusztán egy-két fellépés az, amiért kimozdulok innen. De nekem fontos dolgaim vannak.
-Vannak, akik tudják, hogy létezem. Zenész vagyok, Claire. Adok koncertet, még ha ritkán is. A húgom tudja, hogy élek, a barátnőm… nos. Sejti, hogy élek. Néhány fanatikus kiscsaj testközelből tudja, hogy élek. Szerintem ennyi ember bőven elég. Ja! A dílerem is tudja, hogy élek. Az is tudja, hogy élek, aki a gitárokat hozza nekem. A producerem is tudja, hogy élek és szervezett nekem egy interjút, így muszáj lesz kimozdulnom, de az esti műsorban leszek, hogy ne kelljen napra mennem. –jegyeztem meg talán kissé gúnyosan.
-Miért? Miért kell, hogy kimenjek egy olyan világba, ahol bármikor meghalhatok? –néztem rá komolyan, majd a söröm mellé elővettem egy Joint-ot is és rágyújtottam, majd a kis kérdésére elmosolyodtam. A drága kis füves cigimet a szám sarkára toltam és megfordítottam az üveget, majd olvasni kezdtem az összetevőket.
-Víz, árpamaláta, kukoricadara, komló, sörélesztő, E224 (kálium-metabiszulfit). –kezdtem el hangosan felolvasni neki azt, amikre először ránéztem.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2014 6:09 pm



- Ezzel én is tisztában vagyok. Soha nem voltam hívő. De nekünk a Biblia még kötelező olvasmány volt - lesek fel rá. Soha nem gondoltam arra, hogy no talán tényleg az a szakállas, hosszú hajú muksó teremtett mindent, hisz semmivalóság alapja. Csak arra volt jó, hogy a sok hülye higgyen valamiben, és ez pont beadható volt mindnek.
- Ó, váo de nagylelkű vagy - hüledezek vigyorogva. Mondanom se kell, hogy pimasz vicces belegondolni abba, hogy nap mind nap, megállás nélkül sötét van ebben az egész kócerájban, és olykor egy kemény órára elhúzza azokat a nyamvadt függönyöket.
- Nem vagy te véletlenül vámpír? Mi van a fokhagymával? Azzal jóban vagy? És a tükör? Látod még benne magad? - billentem félre a fejem. Ezzel persze nem arra utalok, hogy rosszul néz ki, de.... istenem, rosszul néz ki! Öklöm méretű karikák vannak a szeme alatt, bőre fehér mint a hó, ami még jobban feltűnik az embernek a fekete haja mellett. No és már csak a harmadik tényezőt kellett volna mondani, ajka vörös mint a rózsa. És akkor tényleg Hófehérkét faragunk ebből a jómadárból.
Drámaian sóhajtok mikor ismét hosszabb szónoklásba kezd. Nem akarom én ezt hallgatni, de mindig is tudtam, hogy önsanyargató vagyok. Nem elég nekem a saját gondjaim tömkelege, ott vannak az ügyek amin mindig dolgozom, valamint van nekem olyanom is, hogy húgom aki egyre több furcsaságot csinál, szóval jobb ha szemmel tartom. És tádámm mit ad "Isten"? Még az a vadbarom is utánam jött Vegasba, aki éjt nappallá téve ütött és erőszakolt a kapcsolatunk vége felé. Nem elég nekem ez? De. Viszont nem tudom elnézni, ahogy mások tönkreteszik magukat főleg nem akkor, ha az az illető a barátom.
- Hihetetlen vagy Adam. De... de ha neked ez így jó, akkor mosom kezeimet, hisz feleslegesen könyörgök én neked. Csak próbálok segíteni, de nem fog menni igaz? - végső kétségbeesésem egy halk, erőtlen szűkölést csal ki belőlem, majd megforgatva a szemeimet feltápászkodok a földről.
- Persze. De igazad van, inkább sörözz mint mást csinálj. Legalább véd a vírusok ellen - hangom keményebb tónust vesz fel, majd gyorsan leporolom a szoknyámat. Nem azt mondom, hogy koszos a föld, egyszerűen megszoktam már ezt a mozdulatsort. Ha földről állunk fel, leporoljuk a ruhát. Mese nincs.
- Még egyszer megkérdezem. Jössz vagy nem? Nem süt a nap - teszem hozzá gúnyos mosollyal. Ha nemleges választ ad, akkor nincs az az Isten, ami visszatudna tartani...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2014 6:51 pm



To: Claire


[You must be registered and logged in to see this image.]

-Akkor jó… -vontam meg a vállamat és ezzel a Biblia téma le van zárva a részemről. Azt kell, hogy mondjam, hogy a vallás nem a kedvenceim közé való. Még csak köszönő viszonyban sem vagyok egy templommal sem. Anyámék voltak a nagy egyházrajongók.
-Hiába mondod ezt így… -jegyeztem meg egy szemforgatás kíséretében. Hát ez aztán marha rendes dolog volt tőle. És amúgy meg... a húgom szobájában szinte mindig el vannak húzva a függönyök, így annak a szobának a közelébe sem megyek soha. Van emelet is, de az is éppen ilyen sötét, mint itt lent. Minden egységes és szép, csak az az egy szoba lóg ki a sorból.
-Vámpír? Ha arra a tini bálvány buzira, Edward-ra gondolsz, akkor ki kell, hogy ábrándítsalak. A fokhagymával nem vagyok túl jóban, nem szoktam vele beszélgetni, amikor megfőzöm. A tükröket pedig imádom. A szobámban legalább vagy 10 tükör biztosan van… -ha ő így, akkor én is. Engem nem tud kizökkenteni ezekkel a megnyilvánulásaival. Én ugyanúgy vissza tudok rá válaszolni, mint ahogy ő.
-Nem, nem fog. Jól vagyok, mondom. –néztem rá komolyan, miközben beleszívtam a cigimbe és ittam még egy korty sört, majd figyeltem, ahogy felkel a földről és leporolja magát, én pedig automatikusan felhúztam a lábaimat a kanapéra, mert nem akarom, hogy koszos legyen a lábam.
-Egészségedre. –emeltem a magasba az üveget, majd belekortyoltam és a cigimet a hamutartóba tettem.
-Oké-oké… csak összegombolom az ingemet és húzok egy bakancsot. –nézte rá komolyan, majd elfeküdtem a kanapén és a mellette lévő bakancsomért nyújtóztam, hogy elérjem és felvehessem. Miután összeszedtem magamat, megittam a maradék piámat, majd felkeltem és rá néztem.
-Amerre akarod, csak… ne… nagy tömegbe, kérlek. –jegyeztem meg csak ennyit, majd elhúztam a függönyt és felhúzta a redőnyt is, hogy megnézzem, tényleg nem süt-e a nap, de a megállapítás igaznak bizonyult. Kellemesen felhős volt az ég, de a szememet még ez is zavarta, így felkaptam a napszemüvegemet az asztalról és megindultam az ajtó felé.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 1:43 pm



- Semmi tinibálványra nem gondoltam, tudod jól, hogy nem nézek ilyen baromságokat - fogalmam sincs, hogy tudja e, de ha ismer akkor sejtheti, hogy nem. Általában nem nézek TV-t első körben mert időm sincs rá. Másrészt pedig jobban élvezem én a normális fantasy filmeket, teszem azt Gyűrűt ura, mint holmivámpíros genyaságot amit a sok tinipicsa néz.
Mikor a tükröket említi, elkerekednek a szemeim.
- Nem szeretnék belegondolni, hogy mit művelsz a tükrök előtt. Minek neked annyi? - értetlenkedek no nem mintha sok közöm lenne hozzá. Egyszerűen csak megvonom a vállam.
Végül úgy néz ki, hogy csak elértem amit akartam. Nehezen adja be a derekát, ami nem meglepő de aztán csak elvigyorodok. Még nem gondoltam bele abba, hogy hova kellene elvinnem anélkül, hogy sokkot kapna. Bulizni nyilván nem vinném első körben mert egy jó kis szórakozóhely nem az ő világa. Nem az ő zenéje, nem az ő élete. És akkor még nem beszéltünk arról se, hogy "mennyi baci, mocsok, kosz" van ott amivel nem lehetne mit kezdeni. Nem tudna elmenekülni előle, sőt biztos vagyok benne, hogy meg se közelítené a helyet nem, hogy bemenne.
De azért megkockáztatom.
- Arra gondoltam, hogy esetleg beülhetnénk valahova inni. De ezt hamar el is vetettem a finnyásságod miatt. De ott van még a mozi lehetősége. Fagyizhatnánk, de egyszerűen csak sétálhatnánk is egyet a közelben.
- De étterembe, cukrászdába is mehetünk. Azért mondok mindent így, mert úgy döntöttem, hogy te fogsz választani. Én nem tudom hova szoktál járni és még mi fér bele abba a bizonyos "csak tömegbe ne" dologba - azt persze nem kell mondanom se, hogy majd kiugrok a ruhámból örömömben amiért hatást tudtam rá gyakorolni.
Épp ezért gyorsan elvágtázok az ajtóig, hogy belebújhassak a cipőmbe.
- Akkor nyomás! Útközben majd kitalálod, hogy mihez lenne kedved. Oké? - lesek rá miközben becsatolom a kis kapcsot a cipőmön és nagyra tárom az ajtót, hogy jöjjön.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 2:04 pm



To: Claire


[You must be registered and logged in to see this image.]

-Tudom… -vontam meg a vállamat. Pontosan tudom, hogy milyen is ő valójában. Nem olyan típus, aki beállna a többi rikácsoló nő közé, ha meglátnak egy-egy embert, aki valamit már elért. Én meg azt sem tudom, hogy honnan van nekem ilyen tudásom, mikor igazából Tv-t is csak akkor nézek, ha nincs jobb dolgom, vagy adnak valami jó horrort esetleg egy művészfilmet. Jim Jarmusch igazán otthon van ebben a témában. Groteszk és elvont, pont, mint én.
kissé elkerekedtek a szemei arra az információra, hogy sok tükör van a szobámban. Még sosem járt a szobámban, így nyilván nem tudhatja.
-Rossz vagy… -jegyeztem meg egy hülye mosoly kíséretében. Még hogy miket csinálok a tükör előtt. Hát úgy nézek én ki.
-Egyébként azért, mert szeretem őket. Imádom őket, olyan… bizarr. A tükörben nem tudsz elbújni. A régi, sátánista szekták szerint a tükörben megpillanthatod a gonoszabbik énedet, akit nem mersz felszínre engedni.  Mások szerint a halálod körülményeit láthatod meg benne. Szerintem csak egyszerűen megutálod magad, ha sokat nézel tükörbe… -néztem rá komolyan. Hát nincs mit szépítenem ezen. Aki ismer, az tudja, hogy nem vagyok egy vidám alak. Elég depresszív vagyok, és sokszor fontolgattam már azt, hogy önkézzel vetek véget az életemnek, de mindig túléltem valahogy. Egyszer a kezeimbe véstem, hogy „tökéletes”, de nem értem komolyabb eret, így nem esett komolyabb bajom. Felületi karcolások lettek csupán. Mint egy hegtetkó.
Közöltem vele hogy elmegyek valahová, de nem megyek tömegbe, ahol sok a fertőzésveszély.
Felvettem az acélbetétes bakancsomat, begomboltam az ingemet és zsebre raktam a dobozt, amiben a cigijeim voltak, majd hallgattam, hogy mik is az ötletei.
-Nem szoktam sehová sem járni, így nem tudom, hogy mi a jó hely. és nem vagyok finnyás, csak óvatos. –néztem rá a napszemüvegem mögül, majd figyeltem, ahogy elvágtat az ajtóig, ahol felvette a cipőjét, de én egy papírért nyúltam és elkezdtem rá felkaparni valamit.
„ Elmentem Claire-rel. Majd valamikor jövök. kaja a hűtőben és ne szedd szét a házat.
Üdv: Adam”
-Csak a húgomnak kellett hagynom egy üzenetet, mielőtt szétszedi a házat, ha hazaér. –néztem rá komolyan, majd én is elindultam az ajtó felé.
Amikor szélesre kitárta, hát a kezemet automatikusan az arcom elé kaptam, mivel elég nagy fényáradat szökött be a házba. Gyorsan kiléptem az ajtón és csak azután szólaltam meg, miután bezártam az ajtót.
-Leginkább semmihez… ma rád bízom magam. Amerre te akarod, arra megyünk. –vontam meg a vállam, majd egy nagy sóhaj kíséretében vártam a legrosszabbat.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeVas. Május 18, 2014 10:45 pm



- Na látod - intézem el ennyivel. Övön aluli, hogy ilyen nők sorába lenne képes beállítani. Én meg a bálványozás? Ugyan már! Egy pasi létezik az életemben, ő pedig nem más, mint Dylan. Magasról teszek a világ legszexibb pasijaira, nekem is van egy, aki az én szememben kenterbe veri az összeset. Persze azt nem tagadom, hogy egy-egy szebb férfit alaposan megnézek magamnak, de hűséget fogadtam, nem vakságot ugyebár.
- Én rossz? Szerinted ki ne gondolna erre, ha egy pasi azt mondja neki, hogy tele van a szobája tükörrel? - vonom fel a szemöldökömet, de már fordulok is vissza felé, hogy végighallgathassam a tükrökről szóló szónoklatát melynek köszönhetően kis híján leesik az állam.
- Öhmm - nyögöm teljesen kitérve a hitemből - remélem tudod, hogy ez nagyon bizarrul hangzik. Sátánista szekták, gonoszabbik én, halálod körülménye, önmagad... kezded elérni, hogy a frász kerülgessen. Nem hiszek a természetfelettiben, a sátánistákat elítélem, hisz van épp elég ügyem miattuk, ami miatt komoly fejfájások kínoznak. A gonoszabbik énben hiszek, hisz mindenkiben ott rejtőzik, a halál körülménye pedig... hülyeség. Ez legalább olyan, mint Anglia egy volt boszorkányához kötődő rémmese, miszerint ha belenézel az üvegszemébe látni fogod, hogy halsz meg. Ennyi erővel már a Bibliában is lehet hinni, nem? - ez inkább költői kérdés, hisz nem azt állítottam az imént, hogy ő ebben mind hisz, csak felsorolta a tényezőket.
- Jól van, tudom, nekem nem kell magyarázkodni. Már azzal nyertem, hogy kiviszlek innen, szóval ezt nem róhatom fel, ugye? - ácsorgok a nyitott ajtóban míg megvárom, hogy firkantson pár sort a húgának.
- Egy utcával feljebb van egy kis kávézó. Mit szólnál hozzá? Talán sokkot se kapnál, ott csak nincs annyi ember ami zavarna téged. Egy kis kávé, egy süti aztán már jöhetsz is haza - ötletelek miközben elindulok. Vállamra felteszem a táskámat, s mellem alatt karba téve kezeimet sétálgatok Adam mellett, várva a véleményére. Remélem nem okozok neki túl nagy kellemetlenséget, csak nem szeretném, hogy szerencsétlen egész nap a sötétségben ücsörögjön.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitimeKedd Május 20, 2014 5:08 pm



To: Claire


[You must be registered and logged in to see this image.]

Tudom, hogy ez a kis megjegyzésem felpiszkálta az idegeit, mert neki bizony csak egy férfi a fontos, de… ez van. Engem nem nagyon zavar, hogyha emiatt most belül fortyog és magát próbálja meggyőzni, hogy a pasik, akiket helyesnek tartanak, eltörpülnek az ő drága hímje mellett. Hát… a női társadalom többsége nem értene vele egyet.
-Igen, te. Hát nem tudom. De ismerhetsz már annyira, hogy tudd, nem vagyok az a típus. –jegyeztem meg egy fintor kíséretében, majd előadtam neki a tükrökről terjengő kis szövegeket és sztorikat, amiket még nekem meséltek annak idején.
-Nagyon szépen kérlek, a Bibliát ne emlegesd nekem többet! –néztem rá halálosan komolyan. Persze ő nem tudhatja, hogy nekem ezzel kapcsolatban milyen rémes emlékeim vannak, de megértheti azt, hogy nem akarok róla hallani. Azóta nagy ívben kerülök ki minden templomot, mióta az eszemet tudom. Vagyis… mióta a szüleimtől sikeresen megpattantam a húgommal együtt. Hát hülye lettem volna otthagyni Amber-t. Elmebeteg állatok voltak a szülei, nem mások. És a legszebb az egészben, hogy 16 évesen elég nehéz dolgom volt itt, Las Vegas-ban, de azért valamit csak kitaláltam, hisz még mindig itt élek.
-De a többivel egyetértek. én sem hiszek benne, viszont abban igen, hogy minél többet nézed magadat, annál jobban utálod azt az embert, aki visszabámul a sima üveglapról… -vontam meg a vállamat. Hát ez tapasztalatból tett megállapítás. Én már lassan kezdem azt hinni, hogy a sátán szebb, mint én.
-Pontosan. Most egy ideig majd hagyj békén az ilyenekkel, jó? –néztem rá egy mosoly kíséretében, majd gyorsan kimentem a házból és becsuktam az ajtót, hogy aztán elindulhassunk valahová, ami nem a házamban van.
-Jó… egy kávé. Egyetlen egy, utána jöhetek haza, ugye? –néztem rá komolyan, miközben megigazítottam a napszemüvegemet. Hát ez már most rémes.



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Adam&Claire Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam&Claire   Adam&Claire Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Adam&Claire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Theodor ☆ Claire
» Dylan and Claire
» Behati&Claire
» Dylan&Claire
» Claire & Saul

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-