KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Faye & Dorian  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Faye & Dorian  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Faye & Dorian  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Faye & Dorian  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Faye & Dorian  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Faye & Dorian  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Faye & Dorian  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Faye & Dorian  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Faye & Dorian  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Faye & Dorian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Faye & Dorian  Empty
TémanyitásTárgy: Faye & Dorian    Faye & Dorian  Icon_minitimeVas. Május 18, 2014 7:31 pm



Faye & Dorian

[You must be registered and logged in to see this image.]

Utálok minden pillanatot, amit kint kell töltenem, de a kötelességeim felett nem hunyhatok szemet. Tisztában vagyok és voltam is azzal, mit vállaltam akkor, amikor a kezem alá vettem ezt a helyet, de látva, hogy ez miattam virágzik, enyhül az ingerültség, amit a tömérdek munka eredményez.
Rengeteg alkalmazottam van, és bár a nevükön tudom szólítani őket, sose engedtem, hogy ne a főnöküknek tekintsenek. A tekintélyem az, ami nem hagyja őket, hogy közvetlenek legyenek, de nem is bánom, már nemegyszer megmutattam, nem vagyok az a lélekápolgató típus. És igen, enyhén fejeztem ki magam.
Ahogy kilépek az ajtón, a folyosón néma csend lesz, ami végig is kísér az utamon. Hallok pár halk köszönést, de azokat se méltatom semmire, elég sietős a dolgom, tekintve, hogy már megint késésben vagyok.
Megcsap a szél, nagyot szippantok a levegőből, mintha ezzel erőt gyűjtenék, mintha szükségem lenne erőre. Azok, akikel tárgyalok már tisztában vannak a jellememmel, ahogy azzal is, tényleg csak tárgyalni megyek, így ezek a találkozók nem tartanak sokáig. Kerülök mindent, ami arról szól, ismerjük meg a másikat, mert azok közül senkit nem akarok ismerni, és azt se hagyom, hogy ez fordítva történjen meg. Ha a bárról van szó, nem hagyom, hogy bármivel is több legyen csupán szakmai kapcsolatnál.

Most is, hogy eredményesen zárult a vacsora, ellátogatok a kedvenc báromba, ahol még Sybellével múlattuk az időnket. Azóta is törzsvendégként vagyok nyilvántartva.
- Hello Tom - ülök az egyik bárszékre, és köszönök a pultosnak, miközben megszabadulok a kabátomtól. Szegény, látszik rajta, hogy megint túrórázik, néha azért megesik rajta a szívem.
- Azt hittem, már elnyelt a föld - vigyorogva rakja elém a koktélom, de a szeme körül látszanak a karikák, meg a kimerültség is.
- Itt téged kéne elnyelnie, mióta hajtod magad? - kérdésemre csak egy legyintést kapok válaszul, én meg vállat vonva kortyolok az italomból, miközben hátratekintek.

Nem kellett volna. Egy pillanat telik az ajtó nyílása között, és aközött, hogy kis híján félrenyelem az italom. Egy nagyon ismerős alakot látok meg... igen, képes vagyok még most is megismernri, és hosszú idő óta először fordulok vissza gyáván, és reménykedek abban, hogy a hátam nem kelti fel az érdeklődését.




Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dorian McAllister
Dorian McAllister

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 26
◮ join date : 2014. May. 18.

Faye & Dorian  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faye & Dorian    Faye & Dorian  Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 9:15 pm

Egy unalmas, semmit tevéssel töltött nap igazán kijárt már nekem, amikor egész nap csak egy szál alsógatyában, vagy éppen a nélkül mászkálok a lakásomban, egy üveg sörrel a kezemben, és csak még nagyobb rumlit csinálok magam körül, mint amilyen eredetileg volt. Határozottan fel kéne vennem valakit, hogy takarítson utánam, de nem megy, néha még ahhoz is lusta vagyok, hogy dél előtt kimásszak az ágyból, hát még ahhoz, hogy elkezdjek újsághirdetéseket bogarászni, pedig a francba, muszáj lesz.
A nap felére megelégelem a kupit és inkább neki állok valami rendet varázsolni, de ez mind lényegtelen, hisz senkit sem érdekel, hogy hogyan tűntettem el a pizzás dobozokat és a piás üvegeket, hogy lakható körülményeket varázsoljak magam köré.

Pia kell, egy kis pörgés, valami, ami feldob, mondjuk egy nő, esetleg kettő, vagy egy srác is megfelel majd, de inkább nőt akarok magam mellé. Csak egy a lényeg, hogy ne unatkozzak, ez a nap már így is elég szánalmasan telt, akkor már pörgessük fel valamivel. Még szerencse, hogy nem messze a lakásomtól van egy bár, ahol beszerezhetem a piát, és némi csevej partnerre is szert tehetek. Ha szerencsém lesz, de miért is ne lenne? Mázlista pasi vagyok, legalább is általában.
Fekete cipő, hasonló sötét színű nadrág, és póló, akár egy börtönből szabadult, aki nem akar feltűnést kelteni, de ez rám nem igaz, csak az a legegyszerűbb, ha mindenem ugyan olyan színű, plusz a feketén nem látszik meg a vér... meg a pia. Ki tudja milyen estém lesz, jobb mindenre felkészülni, hisz ha úgy alakul, akkor egy spangli is befigyelhet ma, de... majd kiderül.
Gyalog megyek, kell a friss levegő, meg ittasan nem akarok vezetni, nem akarom össze törni a kocsimat. Belépek a bárba, és körbe nézek, majd elmosolyodok, mikor egy nagyon is ismerős alakot látok meg. Tudtam, hogy ez az este jó lesz, de hogy ennyire? Remélni sem mertem volna. Gyors léptekkel haladok felé, tudom, hogy tudja, itt vagyok, hisz mikor bejöttem éppen az ajtó felé pislogott, de vissza is fordult rögtön, vagyis nem akar velem beszélni, rendben, nem kell beszélnünk, nem leszek én semmi rossznak sem az elrontója... Beszéd nélkül is igen csak élvezhetjük egymás társaságát. Mögé lépek, felsimítok a hátán, félre húzom a haját, és a nyakára csókolok, már ha hagyja nekem, és nem borítja a képembe az italát.
- Még mindig eszméletlenül nézel ki, és az illatod is csodás. - Súgom a fülébe, majd intek a csaposnak, és rendelek egy vodkát. - Remélem nem vársz senkit sem, nem szívesen kergetnék el most egy fajankót aki a kegyeidért teper. - súgom ismételten, majd leülök mellé, hogy ne csak hátulról, hanem immár oldalról is végig mérhessem. Ahh... gyönyörű.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Faye & Dorian  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faye & Dorian    Faye & Dorian  Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2014 9:27 pm



Faye & Dorian

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hallgatnom kellett volna magamra, vagyis arra az érzésre, ami azt mondta, ne lépjek ki a bárból, de az üzlet fontosabb volt, és most ihatom a levét.
Nem mondom, hogy nem akartam. Akartam vele találkozni, a fejéhez vágni, mekkora egy szemét, elújságolni neki, hogy boldog lehet, nincs gyereke, fellélegezhet, nem kell hazudnia, de nem itt és nem így. És igen, az alapjáraton teljesen magabiztos énem, pillanatok alatt dől romba, pedig tartom magam, annyira igyekszem tartani. Nem sok helyen lehet fogást találni rajtam, elérni, hogy kibújjak a merev álarc alól, ami már a napjaim szerves része, évek óta, ő az egyik ok, aki elő tud rángatni. Utálni akarom, nagyon akarom gyűlölni, mégse tehetek az ellen, hogy a gyomrom összerándul minden egyes lépése után, mikor közeledik.
A poharat szorítom jobb híján, még mindig jobb, mintha jelenetet rendeznék, mert… mert a büszkeségem még mindig nagyobb. Az megmaradt, még úgy is, hogy korábban inkább kellett volna meghúznom magam, lévén anyám prostiként tartott el egy bordélyban. De ez sose gátolt meg abban, hogy teljes gyerekkort éljek, és összefussak ezzel a seggfejjel.
Az a pár év, mert igen, esetünkben beszélhetünk évekről, jelentette nekem a legtöbbet, ezt persze nem vagyok hajlandó az orrára kötni, azok az idők már elmúltak.
Elfog az indulat, mikor a nyakamba puszil, így nem is gondolkodok. A poharat tartó kezem, életre kel, és mire észbe kapnék már Dorian arcán díszeleg a tenyerem nyoma. Ennyit arról, hogy nem rendezek jelenetet.
- Most komolyan. Mégis mit hittél? Hogy majd becsörtetsz ide, én meg a nyakadba ugrok, mintha nem történt volna semmi? Mintha nem lettél volna egy féreg, és léptél le? Dorian kérlek… - a hangom halk, többek közt azért, mert senkire nem tartozik, mi zajlik itt, de nagyban hozzájárul az is, hogy a hirtelen feltörő indulattól nem igazán megy nekem a kommunikáció.
- Nem sok közöd van hozzá, kivel, hol vagyok – ezt már hűvösen, kimérten vágom a fejéhez, közben vállba veregetem magam, mert csak meg tudom tartani azt a bizonyos látszatot.





Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dorian McAllister
Dorian McAllister

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 26
◮ join date : 2014. May. 18.

Faye & Dorian  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faye & Dorian    Faye & Dorian  Icon_minitimeCsüt. Júl. 24, 2014 12:11 am

Ó az én drága Faye-m. Gyönyörű, mindig is Ő volt a legszebb nő akivel valaha dolgom volt, és be kell vallanom, hogy a legjobb is, pedig nekem aztán bőven van viszonyítási alapom, a nők csak úgy adogatták egymás kezébe a kilincset az elmúlt időszakban. Ha most felhagynék ezzel az életvitellel akkor egy dilidoki biztos azt hozná ki ebből az egész szituációból, hogy a Faye hiánya által keletkezett űrt akartam betölteni valakivel vagy inkább valakikkel, pedig ez nagy marhaság, és ezt minden normális férfi tudja. Talán még azok is akik a saját neműekhez vonzódnak, bár ők talán inkább gondolkodnak azzal az agyukkal ami a fejükben van és nem azzal ami a lábuk között. Lényegtelen.
A nők ha mérgesek, dühösek, haragszanak valamiért, és a többi (lehetne még ezt a sort folytatni) akkor általában csúnyák, ijesztőek, és inkább ott hagyjuk őket, hogy majd lenyugszanak, vagy egyből ágyba rángatjuk őket hiszen a dühös szex is jó szex. De Faye még így is gyönyörű, sőt így talán még jobban tetszik, mint fél pillanattal ezelőtt.
A keze az arcomon csattan, és csak elmosolyodok. Ó igen, ennek az estének csak az lehet a vége, hogy egymás mellett hangosan zihálva fekszünk a hatalmas francia ágyamban. Túlságosan is magabiztos volnék? Elképzelhető, de ismerem ezt a szépséges hölgyet, mint a tenyeremet, valamint magamat is, és ha akarok valamit akkor azt megszerzem, és Őt nagyon akarom.
- Ha már kérdezed, azt hittem, hogy becsörtetek ide, iszom pár felest, elhajtok néhány rusnya nőt, majd egy igazi nagyvadat viszek haza, és egészen napfelkeltéig felfedezzük a lakásom különböző pontjait. - Felelem neki teljesen ártatlanul, hiszen Ő kérdezte, aztán meg elmondta a saját kis történetét. Mintha számítottam volna arra, hogy itt lesz ma este, talán azt hiszi, hogy ráállítattam valakit, hogy kövesse? Áh, annyira nem paranoiás.
- A lényeg, hogy most itt vagy velem. - Rövid válasz, mégis ha elkezdi fejtegetni magában egész sokáig eljuthat, de erre nem hagyok neki időt, csak oda hajolok, és megcsókolom, csak egy rövid csókot kap, amiből pimaszul vigyorral a képemen húzódok el.
- Nem csak az illatod finom hanem az ízed is. Vajon mindenhol finom vagy még? - Nyalom meg a számat és végig nézek rajta. Lehet, hogy ezzel most elüldöztem magamtól, de tudom, hogy nem fog itt hagyni, azért neki is nagyon sokat jelentettek az együtt töltött évek, még akkor is ha az elválásunk nagyon is viharosra sikerült.
- Mi lenne ha inkább valami csendesebb helyen beszélnénk meg azt, hogy miért is vagyok szerinted egy hatalmas szemétláda?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Faye & Dorian  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Faye & Dorian    Faye & Dorian  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Faye & Dorian

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Faye L. Westwood
» Dorian&Roxi
» Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.
» Dorian Hudson
» Dorian & Wendy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-