KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Empty
TémanyitásTárgy: Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.    Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Icon_minitimePént. Szept. 26, 2014 1:08 pm

Sietős léptekkel igyekszik Moszkva macskaköves utcáján, talpa halkan csattan hozzá a földhöz, a nap már lenyugvóban, narancsosra varázsolja az égbolt alját. Yelena idegesen húzza összébb magán kötött kardigánja széleit. Nem a hideg miatt, sokkal inkább a félelem miatt. Ahogy körbe pillant a kihalt utcán, az első lámpák most kezdenek pislákolva világítani. Bár azt még jó indulattal sem lehetne annak nevezni, így sem lát az orránál tovább. Lissával kicsit tovább maradt el, mint kellett volna. Apja jól elmagyarázta neki, hogy most nehéz időket élnek, az ország élén álló pártnak az egyik belső embere Sergej Dragomir, az édesapja. Ő a külügyminiszter. Yelena nagyon jól tudja, hogy édesapjának rengeteg ellensége van, meg akarják dönteni pártja sikerét, hogy átvegyék a helyüket, és ezért bár mindenre hajlandóak. A világ legmocskosabb emberei a politikusok, ezt már tapasztalatból is tudja. Csak, hogy van kivétel, az édesapja nem olyan, hatalmas szívvel és jó indulattal rendelkezik. Ezért pedig nem egyszer átvágták már, kihasználták, Yel nem tud olyan naiv lenni, mint ő. Bár az emberekhez való jó indulatát, empátiáját örökölte, nem véletlenül szeretne orvos lenni. Pontosan még nem döntötte el, hogy milyen irányban menne tovább, szíve nagyon húz a sebészet felé, mindig is érdekelte, hogy milyen érzés lehet egy embert össze varrni, ugyan akkor szívesen lenne kutató is. Mindig is álmodott arról, hogy egyszer talán felfedezné a rák ellenszerét és segítene szegény betegeken. Nem kellene többet ilyenben meghalniuk, a világ egy legrosszabb betegsége a rák. Ő már csak tudja.... hiszen édesanyja is ebben halt meg. Látta össze törve, a kezeléstől meggyötörve, szenvedve, kifakulva, és már csak akik nála jobban szenvedtek az ő és az édesapja volt. A tudattól, hogy anyjának fáj mindene, és nem csak a teste, hanem a lelke is, szívesen átvette volna egy kis részét legalább, hogy pár napig, hétig élvezhesse az élet apró örömeit. De hát az élet kegyetlen, mindig azt ragadja el tőlünk akik a legfontosabbak a számunkra.
De apja politikai ügye miatt nem fog a házukban raboskodni, és bujkálni, nem valami hercegnőnek, vagy hírességnek érzi magát, hogy ezt kellene tennie. Van élete, szereti élni, szeret sétálni a napsütésben, leülni egy felhős délutánon kedvenc cukrászdájában, hogy aztán végül el nyalja kedvenc fagyiját, amivel mosolyt csal az arcára. Igen ő nem mond le ezekről az apró dolgokról, amelyek megédesítik a napjait, amitől emberinek érzi magát, és nem valami eszköznek az ország hatalmi csatáiban. Sokszor mondta apjának, hogy mondjon le, és költözzenek az ország egyik végébe, hogy végre nyugtuk legyen. Csak hogy ő túlságosan szereti a munkáját. Mindig azzal jön, hogy hiába, kevés a becsületes politikus a mai világban, és ha azt hagynánk, hogy a becstelenek uralják csak az országot, már rég a földbe tiporva lenne Oroszország. Ahogy egyre gyorsabban igyekszik elérni az utcájukat ahol immár huszonegy éve lakik, úgy dönt kicsit megvágja a hazafelé vezető utat, így aztán betér egy még kihaltabbnak tűnő sikátorba.
Hirtelen rossz érzés rántja össze apró gombóccá a gyomrát, olyan érzés ver gyökeret fejében amit nem szándékozik komolyan venni.... de mielőtt eldönthette volna ezt már késő volt. A következő pillanatban valakik berántják egy fal mögé, mielőtt sikításra nyithatná szépen ívelt ajkait valami nedves rongyot... talán zsebkendőt érezz a szájának tapadni, a következő pillanatban sötétsége borul a világ előtte....
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dorian McAllister
Dorian McAllister

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 26
◮ join date : 2014. May. 18.

Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.    Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.  Icon_minitimeHétf. Szept. 29, 2014 12:20 am

Szeretem a munkámat... igen, határozottan oda vagyok érte, hisz bejárhatom általa a világ szinte minden pontját. Vannak olyanok, akik csak bizonyos határokon át tudnak embereket átvinni, de nekem nem sok minden van, ami gátat szabhat, ezért nem is olyan meglepő, hogy mennyi a bérem, és néha ha úgy hozza kedvem, akkor órabérben dolgozom, mint egy francos ügyvéd, csak én háromszor annyit kérek el. Vannak melók amik többet hoznak a konyhára, és vannak amik túlságosan is könnyűek, ez által nem kérhetek el mindenkitől csillagászati összegeket, de ez a mostani más lesz.
Általában mindig úgy végzem a munkámat, hogy az illető beleegyezik abba, hogy egyik országból átpakoljam pt egy másikba, de... néha napján a szállítandó személynek fogalma sincs arról, hogy mi is vár rá. Ráadásul most egyenesen Moszkvából kell valakit eltávolítani, és Vegasba vinni. Nem kis út, és nem engedhetem meg, hogy már az elején elkezdjen nekem akadékoskodni a szegény elrablott személy.
Bejelentkezek egy szállodába, hogy előkészülhessek, majd pár óra ott tartózkodás után indulok is az utamra. A repülőgép feltankolva, és előkészítve, már csak a hölgyikét kell valahogy belevarázsolni az egyik ülésbe, és már mehetünk is. Egyszerű technikával fogom ezt megvalósítani, egy kloroformmal átitatott kendőt tartok majd a csinos kis pofijához, amitől hamar elveszíti az eszméletét. Utána már minden gyerekjáték lesz, de először meg kell találnom.
Sötét árnyként haladok az utcákon, nem vesz észre senki sem, aki pedig mégis az elfordul, mintha tudná, hogy jobb ha elmenekül előlem, mert én vagyok a gonosz, csak azt nem tudják, hogy most más prédára vadászom. Hamarosan megpillantom a lányt, aki kell nekem, felismerem a képről amit keptam, hosszú haját, vékony alakját, és finom vonásait.
Megkerülöm a háztömböt, majd az egyik sikátor árnyékában megbújva várom, hogy elhaladjon mellettem. Behúzom a szűk kis utcába, majd a szája elé tartott kendő megteszi a hatását, és élettelenül esik össze karjaimban. Pontosabban esne, ha nem fognám szorosan. A vállamra dobva őt haladok a sikátorokon keresztül egyenesen a kocsimig, ahol a hátsó ülésre fektetem őt, majd hajtok el a reptérig. Magángéppel megyünk, a stewardess kedvesen félre néz, amikor egy látszólag teljesen élettelen testet cipelek fel a gépre, és ültetem be az egyik ülésbe. Becsatolom, és ebből a székből garantáltan nem megy sehova sem, mert egyedi tervezésű biztonsági övvel van ellátva.
Leülök vele szemben, majd lassan elindul a gép, és emelkedni kezdünk. Türelmesen várom, hogy magához térjen a kisasszony, és amikor elkezd mocorogni megszólalok.
- Jó reggelt Tündérbogár!
Vissza az elejére Go down
 

Dorian & Yelena~ Moszkva, Oroszország, 2014.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dorian&Roxi
» Dorian Hudson
» Dorian & Wendy
» Dorian McAllister
» Faye & Dorian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-