KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Cassandra Bloom  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Cassandra Bloom  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Cassandra Bloom  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Cassandra Bloom  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Cassandra Bloom  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Cassandra Bloom  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Cassandra Bloom  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Cassandra Bloom  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Cassandra Bloom  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cassandra Bloom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cassandra Bloom  Empty
TémanyitásTárgy: Cassandra Bloom    Cassandra Bloom  Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2014 2:22 am

Cassandra Vivien Bloom
New York, USA; 1993. április 1.
21
Luxusprostituált
Prostitues
Ashley Benson

Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: beszédes, könnyű megnevettetni, segítőkész, vicces, rendezett, magabiztos, könnyen ismerkedik, meglehetősen ambíciózus, okos

◆ negatív tulajdonságok: öntelt, lenéző, kissé rátarti, önző, makacs

◆ egyebek: Van egy kabalanyaklánca, amit sosem vesz le.
Nem vallotta be saját magának sem, hogy szerelmes.
Imádja a szakmáját, meg sem fordult a fejében egyelőre, hogy mást csináljon.
Érdekli a pszichológia, így ebben a témában olvasottabb.
Teljesen elégedett jelenlegi életével.
Ritkán füvezik, vagy kokainozik.


Történet vagy szerepes példa

New York
Csak a cipőm kopogása hallatszott a csendes folyosón. Legalább ezerszer megtettem már ezt az utat, mikor jókedvűen, mikor nem. Most éppen rettentő dühösen, mégis csendesen próbálok feljutni a megfelelő emeletre, a megfelelő lakáshoz, hogy számon kérjem, mégis mit képzel. Nem ez volt az első eset, és amennyire sejtem, nem is az utolsó, hogy a munkámba avatkozzon. Hiába ügyeltem végig arra, hogy voltaképpen hajnali kettő van, az ajtón úgy dörömböltem, hogy valószínűleg mindenki hallotta. Mégsem érdekelt.
- Xaviér, nyisd ki azt a rohadt ajtót! – dörömböltem még mindig, egy másodpercnyi szünet nélkül, addig a pillanatig, amíg a zár nem kattant egyet, és meg nem láttam a hatalmas lakás körvonalait.  Meglepetten pislogott rám, nem csoda, habár sűrűn előfordult már, hogy erre jártam, amikor vigaszra volt szükségem. Most viszont nem ezért jöttem, és ez látszott, hiszen a szemem csak úgy szikrázott. A nappali közepére sétáltam, ahol megálltam, és amint rám nézett, nekiestem.
- Te mégis mit képzelsz magadról?! Mi az, hogy lefizetsz valakit, hogy nincs szex, és más is csak óvatosan? Mégis mit gondolsz ki vagy te, te barom? – nem félek kiejteni a szavakat, a legtöbb futtatóhoz képest még ő a legnormálisabb, nem csak velem, a többiekkel is, ritkán van ekkora szerencséje az embernek, hogy nem akarják bántani, legalább is a szó szoros értelmében. Érdekes ez a viszony az elejétől fogva, és ha a másik oldalát kell néznem a dolognak… már bánom, hogy hozzá jöttem, mikor munka kellett. – A stricim! Érted? Munkát adsz, hogy pénzt kapjak, ez a normális. Nem lefizeted a kuncsaftot, hogy hagyjon engem? Mi ütött beléd, már megint? – utáltam ezt, legszívesebben pofon vágtam volna, annyira megérdemelné, de annyira. Egyelőre azonban nem tettem meg, habár a kezem ökölbe szorult. Nem kaptam magyarázatot. Megint csak egy gyerekes védekezést kaptam, miszerint ő nem csinált semmit, amúgy sem érti, miért nem képesek befogni a szájukat ezek az idióták azért a pénzért, és egyáltalán minek foglalkozok ezzel. Remek, sosem tud normálisan érvelni, sosem ment neki, és most, 25 évesen még mindig képtelen rá. Nem tudom, mégis miért nem képes végre felnőni. Aztán ugyanott kötöttünk ki, ahol mindig. Megragadta mindkét csuklómat kissé erősebben, megcsókolt, a kanapéra lökött, végigtapogatott, ahol csak ért, majd pedig magáévá tett. Mindig ez a vége. És hiába élvezem kegyetlenül, mert heves, mert jó az ágyban, ettől függetlenül nem szeretem. És ezt nem érti meg.

Las Vegas
Amikor eljöttünk, új életet ígért. Hogy fizeti a sulit, ugyanis pszichológiát akarok tanulni, imádom a munkám, és nem hagynám ott emiatt, de szeretnék mellette többet hallani, mint a boltban kapható könyvekből sikerül. Nem hogy nem fizeti, sokkal kevesebb kuncsaftom van, mint eddig, úgy őrizget, mint egy porcelánbabát. Én nem ezt akartam, nem egy relikviának készültem, hanem prostituáltnak. És valljuk be, így sem okoz problémát, hogy végezzem a munkám, egy esti kocsmázás, egy bál, vagy bármi kapcsán.
A pozitív oldala, vagy talán nem is annyira pozitív annak, hogy idejöttünk, hogy szerelmes lettem.  Igen, ez a jobbik része, a rosszabbik, hogy Eddie az egyik kuncsaftom… hát.. ez van. Vagy mi. A féltékenység itt kapott még nagyobb szerepet az életemben, és már tudom, miért tudja olyan dolgokra is rávenni az embert, amire egyébként nem lenne képes. Mégis, azt hiszem, jó lenne vele együtt lenni. Megszerettem, pedig nem akartam. Ettől még az életem pont ugyanolyan, mint eddig, csak van egy ember, aki kell. Úgy komolyan kell. Hiszen ez mégiscsak egy újrakezdés.



based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Cassandra Bloom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cassandra Bloom
» Cassandra & Arthur
» Cassandra Di Salvatore
» Rick és Cassandra.
» Cassandra Dawson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-