KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Cassandra Bloom Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Cassandra Bloom Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Cassandra Bloom Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Cassandra Bloom Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Cassandra Bloom Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Cassandra Bloom Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Cassandra Bloom Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Cassandra Bloom Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Cassandra Bloom Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cassandra Bloom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cassandra Bloom Empty
TémanyitásTárgy: Cassandra Bloom   Cassandra Bloom Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 8:10 pm

Cassandra Bloom
21 · Las Vegas · prostitute · black sheep of life · Ashley Benson
Karakter személyisége
Mindig is a családunk fekete báránya voltam. Köztudottan. Soha sem játszottam meg magam, vad, és korlátolhatatlan énem minduntalan a felszínre került, noha ez a szüleimnek egyáltalán nem tetszett. Jó kislányt akartak belőlem faragni, de mindhiába. Egyszer sem sikerült nekik, maradtam, aki voltam. Egy szenvedéllyel átitatott, konok, és dacos lány, akinek nincs jobb dolga, minthogy az orránál fogva vezesse az embereket, és kiélvezze az élet minden szépségét. Hát, ki mit tart szépnek.. A szex, a kábultság, a vad izzadság állapota vonzott a leginkább, főleg, miután odaadtam magam a szomszéd fiúnak. Mindössze 13 éves voltam, mégis tudtam, hogy ez az én életem, ezzel kell foglalkoznom. Mindenek felett a szexuális lét! Határozottságomnak, és erős lelkivilágomnak köszönhetően jól vettem az akadályokat. A szüleim természetesen kitagadtak, az emberek is más szemmel tekintettek rám, egyedül a kuncsaftjaim körében nyertem lelkesedést. Ám végre kiterjeszthettem szárnyaimat! Még energikusabb, erőteljesebb lettem, az önbizalmam pedig mérhetetlen magasságokban járt, annak ellenére, hogy tudtam, jóval magasabbra kell törnöm ebből a "szakmából". Rengeteg idő telt el, mióta prostituált lettem, lelkesedésem mégsem hagy alább, mindig is tartottam magamban a lelket, sosem szorultam rá, hogy mások segítségét igénybe vegyem. Tudom, hogy mit akarok, és azt is, hogy hogyan érjem el!

◆ kedvencek: hancúrozás, fiatalság, parfümök, függetlenség, pénz, játszma, vadság, tűz, vihar, tánc

◆ utált dolgok: öregség, korlátoltság, osztozkodás, édesség, plusz kilók, viccek, háziállat, leégés, késés, sírás

◆ egyebek: csak, és kizárólag fiatal férfiemberekkel vagyok hajlandó hancúrozni, ezt jobb, ha az eszedbe vésed, papa!
Karakter kinézete
Ha úgy nézzük, hiába tagadtak ki a családból, azért büszke vagyok anyámra, és apámra, hiszen mégiscsak sikerült nekik ilyen tökéletesre összehancúrozni. Átlagos, homokóra testalkattal rendelkezem, amely minden lány álma, és manapság nem sokaknak adatik meg, maximum, ha halálra diétázzák, és edzik magukat. Én ezt könnyűszerrel megkaptam, és számomra teljesen megfelelő, mint ahogyan a közepes magasságom is. Nem nőttem óriás méretre, se tömzsi kerti törpére, pontosan a kettő között, szintén az átlagot erősítem. Karcsú nyakamra vad, középhosszú hajzuhatag omlik, melyet legtöbbször kiengedve, és hullámosan hordok. Szőkésbarna tincseim tökéletesen kiemelik kávébarna íriszeimet, és keretezik ovális arcomat. Az orrommal sincs problémám, nem túl nagy, nem túl kicsi, pont megfelel, pontosan úgy, ahogyan telt ajkaim is.
Tinédzser koromtól kezdve egészen mostanáig, és valószínűleg a jövőben is, a túlságosan kivágott, testemet alig, csupán itt-ott, takaró ruhadarabokat szerettem. A szüleim ebben is hevesen ellenkeztek velem, szerintük egy tizenéves lánynak nem kell úgy öltöznie, mint ha egy kurva lenne.. De, mint oly gyakran, nem értettem velük egyet, így nem tudtak változtatni öltözködési szokásaimon - és máson sem. Erősen sminkelek, általában a szemeimet emelem ki füstös festési módszerrel, de az ajkaimat sem hagyom ki, legtöbbször vörös árnyalatú rúzst használok, amelyre egy kis szájfényt kenek, hogy csillogóvá varázsoljam. Ha pedig dolgozok, még inkább megerősítem a sminkemet.

◆ különlegességek: túlontúl hivalkodó öltözet, vörös rúzs, füstös szemek, ezenfelül: szexuális kisugárzás, túlfűtöttség, szenvedély, vadság, nem áll távol tőlem az erőszakos szexuális lét
Történet vagy szerepjátékos példa
A Bloom család második gyermeke vagyok, bátyám 2 évvel megelőzött. Úgy kellett volna élnem, mint egy királylánynak, hiszen mégiscsak egyetlen lánygyermeke voltam a szüleimnek. Talán, ha nem válok olyan vaddá, és kezelhetetlenné még most is családtag lennék.. De, ami történt, megtörtént, és nincs mit szépíteni rajta!
Kiskoromtól kezdve látszott rajtam, hogy nem illek bele a családi idillbe. Kilógtam a szüleim, és a bátyám közül. Anyám nem győzött féken tartani, ám, ha hajlandóságot is mutattam arra, hogy kissé megszelídüljek, az ünnepségek, a családi vacsorák alkalmával újonnan előbújt belőlem a kisördög. Nem tehettem róla, mintha csak így, a rossz énemmel tudtam volna teljes életet élni, nélküle nem ment semmi sem. Személyiségemmel nem csak az otthoni légkör, de az iskolai teljesítményem is romlott. A szorgalmam egyre inkább hanyaggá vált, aminek persze a szüleim egyáltalán nem örültek, és ezt a fajta hanyatlást a baráti körömnek tulajdonították. Nem tagadom, ők sem különböztek sokban tőlem, volt köztük alkoholista, drogdíler, drogos, mégis azt éreztem, hogy közülük is kilógok. Gyakoriak voltak a szobafogságok is. Egyik alkalommal elégtételt akartam venni a családomtól. Kimásztam az ablakomon, és belevetettem magam az éjszakába, egyik szórakozóhelyről a másikra jártam, míg nem sikerült összeszednem egy fiút magamnak, aki egész éjjel szórakoztatott. Mindössze 13 éves voltam, és eszembe sem jutott, hogy nem kellene egy idegennel mászkálnom az utcákon, hiszen bármi megtörténhet. És, meg is történt. Elvette a szüzességem. De, ha hiszitek, ha nem, egyáltalán nem bántam. A srác nem volt erőszakos, így minden egyes percét élveztem az együttlétünknek. Nem, nem szerettem bele, mint sok más tinédzser, nekem csupán a szex okozott élvezetet, és akkor eldöntöttem, hogy nem fogok enélkül a számomra drogot jelentő élvezeti cikk nélkül élni!
Egyre többször, é többször szegtem meg a szüleim szabályait, és ezek arányával a szökéseim száma is nőtt. Alig múltam el 14, amikor már tudtam, hogy mit kíván a férfi, és mi a jó neki, mindezt persze úgy, hogy nekem is élvezet legyen a hancúrozás. Korán lettem érett, ha a szexualitást nézzük, az meg, hogy a testem is változni kezdett még több előnyt jelentett. Kigömbölyödtem fent, és lent, megnyúltam, így új ruhákat kellett hordanom, mivel a régieket mind kinőttem. De ez egyáltalán nem is volt baj. Általában anyám nélkül mentem el a bevásárlóközpontba, hogy megtudjam magamnak venni a legszükségesebb holmikat, ami ekkor a minimum alatti szoknyahosszt, és a dekoltázst mélyen kiemelő ruhadarabokat jelentette.
A családomnak talán akkor lett a leginkább elege belőlem, amikor apám egy üzleti vacsorát rendezett otthon, és pár munkatársát hazahozta. Volt köztük egy kellemes külsejű, fiatal, körülbelül huszonéves férfi, akire elég volt ránéznem, hogy tudjam, nem fogok unatkozni. Szembekerült velem az étkezőasztalnál, kereste a tekintetem, én egyfolytában mosolyogtam rá, majd a lábam önálló életre kelt az asztal alatt, így érezhette, egyáltalán nem közömbös nekem. Végül felkeveredtünk a szobámba, ahol legkedvesebb tevékenységemet kezdtük el űzni, amikor is apám ránk nyitott. Hát, nem voltak kellemes az azutáni percek. A vacsora rögtön véget ért, a szüleim pedig úgy döntöttek: elég volt!
Nem próbálkoztak többet, elegük lett belőlem, és a hóbortjaimból, kitettek az utcára. Őszintén, egyáltalán nem bántam, hogy nem kell a családi házban töltenem az időmet, élvezettel róttam az utcákat, és addig látogattam a szórakozóhelyeket, amíg egy férfi ajánlatot nem tett nekem. Rögtön belementem. Hiszen mi akadályozhatott volna meg? Csupán azt kínálta, amit mindennél jobban szeretek: a pénzt, és a szexet..
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cassandra Bloom Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassandra Bloom   Cassandra Bloom Icon_minitimeHétf. Feb. 18, 2013 2:11 pm

ELFOGADVA
Kedves Báránykám, érdekes előtörténetet hoztál össze. Remélem hamar megtalálod a közös hangot a sok hasonszőrű között. Sok ügyfelet, sok szexet és jó játékot : D szaladj foglalni és hódítsd meg a magányos férfiemberek ágyát.

Vissza az elejére Go down
 

Cassandra Bloom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-