KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dom & Nevil Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dom & Nevil Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dom & Nevil Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dom & Nevil Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dom & Nevil Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dom & Nevil Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dom & Nevil Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dom & Nevil Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dom & Nevil Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dom & Nevil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dom & Nevil Empty
TémanyitásTárgy: Dom & Nevil   Dom & Nevil Icon_minitimePént. Jún. 06, 2014 7:41 am

To Nevil

Egy esős nap volt, de pont alkalmas arra, hogy elhozzam a múltkor nyert kocsim a helyéről,  mivel ilyenkor, elég kevés a zsaru erre felé. Durva menet volt. Már jó ideje nem versenyeztem kocsiért. A csávó jókor váltott, jókor fékezett, és jókor taposta telibe a gázt, mégis leverte, amikor az utolsó kanyarban, egyszerűen nekipattantam a hátsókerekének.
Szóval ő kipördült, a kocsija meg az enyém lett. Valahol hagynom kellett a kocsit, amíg pénzé teszem, így ezt a helyet választottam erre. Elhagyatott az egész környék, na meg, ki a fene lenne olyan idióta, hogy egy motorosbár mellől ellopjon valamit. Ismerem őket, és tudják, hogy kié. Nincs olyan barom aki onnan megpróbálja megfújni, az tuti. Már majdnem oda érek amikor hangokat hallok a kocsim felől, így megállok az árnyék takarásában, és figyelem az eseményeket, egy kicsit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Dom & Nevil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dom & Nevil   Dom & Nevil Icon_minitimePént. Jún. 06, 2014 3:09 pm

Esik?? Mi a fasz van már ez nem Vegas? - húzódok be egy épp kapóra jövő perem alá mikor úgy kezd szakadni mintha legalábbis kötelező lenne. Nem úgy volt hogy Vegas sivatag?

- Csessze meg..! - anyázok miközben megrázom a szarrá ázott farmerkabátomat ahogy a hátamnál befolyik a víz. És nekem épp most kellett otthagynom a kocsit, kinn Vegas másik végébe, ahol úgy tűnt.. na igen már 8 éve szúrom ki a seggfejeket, de még mindig sokszor hiszem azt hogy követnek, pedig meg nem. De nem lehetsz elég elővigyázatos.. A bátyám mondja ezt mindig és végül is igaza van. Hányszor mondtam már neki hogy szaros 8 év után már biztos nem követnek, de azt mondta ha egy nagykutya szűz lányát húzod meg, az a fickó sose felejt. És igaza van. Még ma is volt hogy fejvadászok bukkantak fel, hol egy zsaru, hol meg egy-egy fazon aki le se mossa magáról hogy egy húgyagyú seggfej, de eddig sikerült mindent rendben beazonosítani. Mégis van hogy futni kell. Néha feleslegesen, de néha csakis így mentheted a bőrödet és én inkább végzem lógó nyelvvel, hátrahagyva a kocsit kinn valami ismeretlen terepen mint benn, valamelyik elhagyott erdőben levágott farokkal és egy golyóval a fejemben. Csodás kilátások...

Már a tököm tele az egésszel, az a kurva eső még mindig csak esik, eszében sincs abbahagyni és már fázom is.. Az isten bassza meg! - szűkítem a szemeimet körülnézve merre is keveredtem és nem sokminden van errefelé. Csak kurva sivatag. Kifelé az út mellett, kövek.. víz.. aztán megint kövek.. valami lerobbant szar épület, és mellette egy..

- Bár?? - ugrik meg a szemem, tele Harleyval a parkoló előtte, nagydarab szakállas faszfejek, mintegy távoltartási végzésként: inkább ne is próbálkozz! stemplivel és a múltból adódóan.. értem a célzást. Ez már nekem is kemény menet és Gabe, a bátyám most nincs itt hogy kimentsen vagyis marad a séta. Vagggy.. És ekkor akad meg a szemem azon a szépségen.
Nem mondom csodás kis darab, ahogy így elnézem.. meg se közelíti az én szakadt kis chevroletem, de nem nyerő a feltűnő kocsi. Most.. mégis, ne válogass cseszed meg ha egyszer az élet így nyújt segítő kezet... Oké, sose hittem iylen hülyeségekben de csak kimászok a párkány alól, egy percig se törődve azzal hol leszek vizes, szemem a gépen, a másik azért kajtatja a környéket, főleg azt a két motorost aki épp jókor ment be, és meg is közelítem azt a gyönyörű darabot.

- Hááát te.. csodaszép vagy. - beszélek a fémnek, de nem, nem kattantam meg csak épp szeretek elbeszélgetni a kiszemelttel. Legyen az nő vagy kocsi.
Be is lesek az ablakon, riasztót keresek, bármit ami ha valami rosszul sülne el idehozhatná ezt a falkányi faszfejet, de úgy nézem... Hopp és még az ajtó is nyitva! Komolyan ez a szerencsenapom! - vigyorgok ezerrel, csak halkan hajtva az ajtót kijjebb csak hogy bekússzak az üléshez, megpiszkáljuk a drótokat és.. TÁDÁÁÁM! Volt gyaloglás, nincs kutyagolás visszafele. Csak mindent.. szépen.. csendben.. - igyekszem halkan kitépni a köteget, keresem a drótot..

- Piros.. piros.. piros.. - suttogom félig még kilógva az ajtón és jól tudom mennyire veszélyes a helyzet. Most nem tudok figyelni kifele, minél gyorsabbnak kell lennem!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dom & Nevil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dom & Nevil   Dom & Nevil Icon_minitimePént. Jún. 06, 2014 3:34 pm

Az eső még mindig csak szakad, és szakad. Vegas sivatag, de van, hogy órákig hullik a víz az égből, aztán meg már semmi. Csak állok az árnyékban és figyelem, ahogy egy buzinak öltözött fickó kisétál a kocsitól nem messze levő párkány alól és beül. Nem borul el az agyam. Látszik a csávón, hogy teljesen amatőr. Fegyver van nálam, de most úgy érzem nem lesz rá szükség. Az a kis majom eltépte a drótokat, én viszont nyugodtan odasétálok mellé. Az ajtó nyitva.

-Szép kocsi nemde? Kérdezem mosolyogva, majd folytatom. -Szívesen segítek. Ezután kirántom a kocsi ajtaját és a férfi felső öltözete felé nyúlok. Ha sikerül elkapni akkor kirántom a kocsiból, ezután még rá is fejelek egyet, hogy ne legyen kedve durrogni. Simán kétszer akkora vagyok, mint ő, szóval simán rácseszett. A motorosok sem fognak segíteni neki, mivel ismerem a banda vezetőjét. Jön is egy szívességgel, mivel megmentettem a seggét legutóbb egy üldözésben.

Na, de... visszakanyarodva a seggfejhez, ha netán nem sikerül kirántani akkor fegyvert fogok rá, és lelövöm a picsába ha nem engedi el a drótokat. Ha sikerül kirántani és megfejelni, akkor neki nyomom a kocsinak. -Ki a fasz vagy, és minek kell neked a kocsim? Kérdezem kissé dühödten. Feltudja baszni az idegeim ha ilyen történik. Közben az eső is kezd elállni. Ha a csávó nem kezd el rinyálni, vagy valami, akkor futni hagyom, de ha gáz van, akkor nem megy sehová ez a kis köcsög.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Dom & Nevil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dom & Nevil   Dom & Nevil Icon_minitimePént. Jún. 06, 2014 4:32 pm

Nem tudom mikor csináltam utoljára ilyet. Talán még taknyos koromban, 17 évesen, de bíztam az emlékeimben, ha akkor sikerült, most miért ne sikerülne! És különben is még mindig jobb mint gyalog visszafele. - kajtatott a fejem, még mindig válogatva drótokat a kezemben, Hogy a fenébe is.. volt...
Aztán valami olyan hirtelen lep meg, hogy be is vágom a fejemet!

- Baszod meg.. - nyúlnék utána sziszegve de valami azt súgja nem lesz ez ilyen könnyű menet és már érzem is hogy repülök, azt se tudom merre a hátra meg az előre, a gerincem nyekken a fémen, kiszakad a tüdőm aztán valami olyan erővel kúr fejen hogy kis híján be is ájulok.
Valami felnyom! Inkább présel arra a csodás kis gépre, aztán az eszméletvesztés felén túl fogom hogy nekem beszélne de nehezemre esik kihámozni a szavakat.

- Mi.. mi a fasz van..? - próbálom félájultan, de azért azt még fogom valahol a háttérben, hogy az előbb a kocsiban voltam, most meg valaki.. valószínű a gép tulaja valószínűsíthetően jogos kérdéseket tesz fel. Nabaszdmeg!


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dom & Nevil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dom & Nevil   Dom & Nevil Icon_minitimePént. Jún. 06, 2014 6:05 pm

Kirántottam a kocsiból, az meg szerintem az sem tudja, hogy hol van. Na tessék, még a végén beájul itt nekem. Miután megint megszólal, átgondolom, hogy kapjon-e még egyet szemből, de ha beájul lekel lőnöm, akkor meg foglalkozhatok a hulla elrejtésével. Na de, komolyan szólva, elrántom a kocsitól, aztán neki vágom újra, ez úttal kicsit erősebben.

-Kérdést teszek fel, te válaszolsz. Csak egyet fogok kérdezni, és ha a választ rossznak találom, kinyírlak itt helyben. Remélem most már kicsit jobban kapizsgálod a helyzeted. Mondom neki, majd ha látom, hogy már valamennyire rendben van a csávó, felteszem a kérdést.

-Mi a faszért akartad ellopni a kocsimat? Átgondoltam, hogy akármit mond, kinyírom, de talán hasznomra lehetne a fiú. Már ha nem lenne ilyen béna. Azt sem tudta, hogy hogyan kösse össze a drótokat, pedig a kocsilopásban nagy pénz is lehet. Egyenlőre viszont nem tudom, hogy ki ez, így inkább máshol szedem ki belőle amit igazán tudni akarok. Szóval legyen is bármilyen meggyőző válasza a kérdésemre, bele verem a fejét a kocsiba. Ha az előbbitől majdnem elájult, akkor ettől tuti eldől. Ha véletlenül kivédené, amire mondjuk ki, nem sok esély van, akkor lefejelem megint.

Szerelőműhelyet akarok nyitni, amibe elkélne pár lopott kocsi. Kell majd valaki, aki ezeket ellopja, szóval úgy néz ki üzletet fogok neki ajánlani idővel, amit muszáj lesz elfogadnia, de előtte meg kell tudnom róla mindent. Ez az ügy most pont kapóra jött. Hehe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Dom & Nevil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dom & Nevil   Dom & Nevil Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 4:58 pm

És megint a vas! Már úgy érzem mintha nem is lenne gerincem, ki a fasznak kell az!? De az tuti hogy a levegő kiszakad a tüdőmből és egy darabig nem is tudok venni másikat. Kapálózom! Levegőért, olyan mintha mindjárt megfulladnék és nem is állok messze tőle, de aztán megint a hangok! Engem kérdez, de nem válaszolhatok, amíg... amíg...
Hirtelen enged a nyomás és olyan mintha lenyeltem volna egy kurva sivatagot! Köhögök.. kettőt.. hármat.. sokkal többet, mire nem gyepál tovább és engedi hogy észheztérjek.

- Én csak.. én csak.. - hebegem, mert még nemigen vagyok képben, a fejemben az adrenalintól zakatolnak a fogaskerekek mégis a veszélyérzet felülír minden mást. Ezt kurvára elszúrtam! Ebbe simán beledögölhetek! - Én nem.. - vetítek, de nem hiszi el. Soha nem voltam jó színész vagyis nem is csodálkozok rajta, de a hirtelen jövő következő ütésre abszolút nem számítottam. Egy kibaszott nagy koppanás.. és hirtelen sötétedik el minden...


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Dom & Nevil Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dom & Nevil   Dom & Nevil Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dom & Nevil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nevil & Camy
» Nevil & Anabell - Véletlenek..
» Nevil, Will és Carley hármas..
» Nevil vs. October - Egy nem túl.. baráti összejövetel
» Nevil & Courtney avagy a félelem béklyója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-