KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 7:55 pm

Kora este tájt jár az idő és nem sokára kezdődik a műszak, amit ma kivételesen máshol indul számomra. Kaptam egy telefont egy a hangja alapján dögös csajtól - aki minden bizonnyal a főnökömtől tudja a számom -, hogy menjek fel hozzá a hotelszobájába. Nem túl gyakran fordul elő ilyesmi, de ha már akad alkalom, akkor nem hagyom, már csak azért se, mert az ilyen szolgáltatásokért egy kis plusz pénz kerül a kezembe. Miután felírtam a keresendő nevet, címet és szobaszámot nekilátom készülődni a munkához. Lassan végzek az utolsó ecsetvonással is, mellyel az arcom kisminkelését befejezem. A hajam már alaposan átfésültem, egy kék, mélyen dekoltált ruhát, hozzáillő lábbelit és táskát is találtam már, amiket magamra kaptam. A vágyak fűtése érdekében alsóneműt se húztam fel, mert a ruha felsőrésze úgyis tart valamit, az alsónemű pedig a szenvedély hevében úgyis hamar lekerülne, ezért feleslegesnek is érzem felvenni. Meg így legalább a rövid ruhának hála azt a trükköt is bevethetem, hogy véletlenül leejtek valamit és ezzel látszólag akaratom ellenére megvillantom magam odalent. Régi, de bevált módszer. Befújtam magam egy finom illatú parfümmel, ami a szobakulccsal és némi sminkcuccal egyetemben a ridikülömbe került. Ezután már csak átnézem magam, hogy minden megfelel-e rajtam és mivel úgy találom, hogy igen, ezért bezárom a szobám és elindulok a megadott címre. Körülbelül tíz perc sétálás után elérek a megadott címre és a recepciós útbaigazítása alapján megkeresem a megfelelő szobát. Bekopogok és várom, hogy ajtót nyissanak és közben remélem, hogy a lány valóban olyan jól néz ki, amilyen szép a hangja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 8:18 pm

Egy hotelszobában száll meg egy éjszakára, míg talál magának valami elfogadható lakást. Felhívott egy szexpartnerkeresőt, s azon belül eljutott egy fiatal lányoz. A hangja alapján fiatalabb nála, de ügyet sem vet rá. Míg meg nem érkezik a nő, akkor addig rendbe szedi magát. Rajta egy fehér top, egy zöld rövidnadrág és bíbor fehérneműi vannak rajta. Nem sminkeli magát, mert eléggé fiatalos, pár évet letagadhatna magáról. Mikor elkészül, akkor még megnézi magát a tükörben. Homokóra alkata van, szép ívek és formás test. Egyszerűen sugárzik róla a szexualitás, főleg így, ezen az estén. Kopognak az ajtón, így könnyedén odalépdel, aztán lassan ajtót nyit, hogy minden részlete lassan táruljon fel a másik előtt.
-Szia! Te lennél Amber? Bújj be. – Szól hozzá, miközben szélesre tárja az ajtaját, hogy beengedje a másikat. Mikor belépett, akkor kulccsal magukra zárja az ajtót. Nekidől az ajtónak öt másodperc erejéig, míg a másik formás hátsóját figyeli, aztán ellökve magát elindul felé. Lusta léptek után eléri.
-Én lennék Chara. – Mosolyog rá kedvesen, s szembefordítja a lányt magával szemben. Megöleli lágyan, hogy ezzel jelezze milyen finoman tud bánni a női testtel. Ad neki két puszit, aztán elengedi. Előlről szintén szemügyre veszi.
-Bort, vagy pezsgőt? Melyikkel kezdjünk? – Teszi fel a kérdést, azzal ellép mellette, hogy a kikészített italokhoz menjen. Mindkettő már fell van bontva, s ott van benne a jégben, hogy hűljön. Kissé meghajol, így a hátsója nekifeszül kicsit a hátsójának, s kirajzolja a mesés körvonalait.
-De ha nem tudsz dönteni, akkor később is ráér. – Mosolyog rá, felegyenesedik. Szép szemeivel távolról végigsimít a lány keblein, amit nem rejteget el a másik elől. Kellemesnek véli a társát, így nem fog unatkozni a mai estén.
-Hoztál játékszereket is? Ha nincs, akkor nekem van.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 10:02 pm

Fiatal és szexi. Tuti jól fogunk mulatni.
Jegyzi meg magában elégedetten, amikor meglátja az ajtót nyitó lányt. Ilyenkor igazán szereti a munkáját. Máskülönben nem biztos, hogy egy ilyen fiatal kis szépséggel szexuális kapcsolatba kerülnék, így meg még fizetnek is érte. Már csak az ilyen helyzetekért megéri lefeküdni erőszakos férfiakkal, akik nem törődnek a másikkal. Egy-egy fiatal, kellemes megjelenésű partner nem rossz kárpótlás. Hát még ez a lány! Ha férfi lennék biztosan dudorodna odalent, az már biztos. Az alakja és az arca is jó. Ráadásul úgy nézem még kedves is. Még ha teljesen ki is fáraszt akkor sem lesz okom panaszra az este végeztével, ha másért nem a külseje miatt mindenképpen.
- Szia, igen én lennék. Örülök a találkozásnak. - köszöntöm én is és most valóban örülök annak, hogy át sodorta el hozzám a munkám. Belépve a szobában boldogan konstatálom, hogy nem kell egy kis ágyon összehúznunk magunkat, bár vele akár még egy kis fekhelyen is lennék. Mikor szemben áll vele én is rámosolygok és örömmel veszem a finom ölélését és a puszit, amit ha tudok - illetve enged - visszaadok neki. Jó volt érezni a puha ajkait és a teste lágy érintését. Úgy érzem már nem most van először nővel dolga, ami végül is nem gond. A kérdés amit ezután kérdez csak kissé késve ér el a tudatomig, jobban lefoglal előtte a pompás kis testét szemrevételezni.
- Majd később igyunk szerintem. - bújok ki a kérdés alól, amit egyenlőre nem is tudnék rendesen megválaszolni, mert mindkettő csábítóan hangzik, főleg az ő kis feszes testén. Nem tudom miért, de most valahogy nem nagyon tudok másra koncentrálni. Hiába, nem mindig van az embernek ilyen kis dögös csajjal dolga.
- Játékszert nem hoztam. Neked milyenek vannak? - kérdezem meg érdeklődve és már alig várom, hogy valamelyiket kipróbáljuk egyikünkön. Annak örülnék leginkább, ha lenne neki olyan felcsatolhatója, amit már egyszer kipróbáltam, mert az nem volt semmi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 10:35 pm

Csak fiatalabbnak néz ki, bár az energiájával nincsenek gondok. Pörgős nő, hiába 32 éves. Sok esetben nem szeretik az emberek a fajtáját, mert túl sok gondot okoz. Ami a testét illeti, nem hagyja el, sőt sok tornagyakorlatnak köszönhetően ennyire jól formált az alakja. Örül annak, hogy ideért az édes játékszere, s első lépés az, hogy kicsit meglesse. Gyönyörködik a lányban, aztán a válasza hallatán újfent elindul. Ha később szeretne italozni, akkor megérti. Ellenben, mikor a játékszerek vannak említve, akkor megmutatja a sajátját. Egy banán kialakítású vibrátor, egy sima mű férfiasság, s végül pedig egy hatalmas dárda, ami felcsatolhatos kütyü. Odalép a játékokkal együtt, aztán megszólal.
-Melyiket szeretnéd ma estére? – Közben a finoman testét odatolja Amberhez, picit hozzádörgölőzik játékosan. A telt gömbölyded idomai simogatják a másikét, miközben vadító mosoly játszik az ajkain. A végén egy hosszú csókot ad a lánynak, aztán mikor végzett akkor rögtön megfordul, hogy hátsóját mutassa neki.
-Tudod mindegyikhez van egy történetem, szóval okosan válassz. – Kuncogja el magát, s reméli, hogy a másik tetszését is elnyeri. Egy érdekes történet feldobhatja a kettejük estéjét. Féloldalasan áll a helyén, aztán csábosan ránéz a partnerére. Kíváncsi, hogy milyen hatással van rá, s milyen érzéseket vált ki belőle. Elneveti magát, aztán nem bírja ki, hogy ne szólaljon meg.
-Tetszel nekem, még az is lehet, hogy nem csak most fogjuk egymást látni. – Nem rejti véka alá a véleményét. Jobb ha tiszta lapokkal játszanak. Neki nincs rejtegetnivalója. Bisex nő, aki leginkább nőkkel volt, s férfiak terén nincsen tapasztalata. Elvileg egy férfinek adná oda szüzességét, de hát ő már foglalt.
-Mond csak drága, én melyik testrészedet kóstolhatom meg először? – Kiváncsi a válaszára, mert ebből le tudja szűrni, hogy melyik testrészével van leginkább megelégedve. A sok álldogálás után odasétál finom lépésekkel az ágyhoz, ahová a játékszereket is lepakolja. Felmászik az ágyra, aztán féloldalasan csábító beállással várja a lányt. Megadja neki a kezdeményezést.
-Gyere, legyen egy kurta esténk. – Kuncogás újból, s e nevetés nagyon édes. Fülbemászó dallama van, amit nehezen tud az ember kiűzni. Mutató ujját az ajkaira teszi, aztán lefelé húzza a keblei között majdnem a szentélyéig. A tekintete egyértelműen bátorító.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 11:12 pm

Gyönyörű a lány - pontosabban a nő -, az sem érdekelne, ha kiderülne róla, hogy negyven, mert jóval kevesebbnek néz ki, az alakja is bombasztikus és úgy látom energia terén is toppon van, amit ma maximálisan ki fogok élvezni.Volt már dolgom hozzá hasonló korú nővel és abból az élményből leginkább jó emlékeim maradtak meg. Nem túl gyakran fog meg a saját nemem, de ez a dögös szöszi az egyik kivétel. Egy ilyen külsejű hölgynek szerintem senki nem tud ellenállni, főleg mert a kisugárzása is igazán csábító. A tapasztalat is látszódik rajta, amitől még inkább csak kívánatos. Komolyan alig győzöm már kivárni, hogy az ágyon kössünk ki. Hát még amikor meglátom a játékszereit és megakad a szemem a felcsatolhatóson. Mire esetleg döntésre jutnék már a finom ajkait érzem az enyémen, amiket amíg lehet falok. Ha ez még lenne elég a formás testét is dörgöli amire nem bírom megállni, hogy ne húzódjak közelebb hozzá. Ha tehetném már ki is bontanám a ruhájából, azonban muszáj lesz még egy kicsit várnom adni. Viszont Charára biztosan érzem, hogy megéri várni. Alig tudok elszakadni tőlem, bár a hátsófele látványa kárpótol ezért.
- Ezt itt. Ehhez nekem is van egy történetem. - mutatok rá a dárdára és biztosra merném fogadni, hogy a csípője nem csak jól néz ki, de jól is tudja használni, aminek mindketten nagyon fogunk örülni. A történet sem hangzik rosszul, az igazat megvallva mindhármat örömmel meghallgatnám, azonban egyszerre csak egyre kerülhet sor. Nem baj, helyette addig itt van ez a kellemes kuncogás és a csábos nézés, amit bók követ.
- Te is igazán szexi vagy, jó lenne, ha összefutnánk még. - jegyzem meg őszintén, bár most a jelenlegi találkozásunk jobban érdekel, mint az elkövetkezendő. Egyenlőre azt az emlegetett kóstolást is már-már tűkön ülve várom.
- Bármelyik nyugodtan megízlelheted. - válaszolok és örülnék, ha én is megkóstolhatnám a testét. Amit ezután tesz szépen felkorbácsolja a vágyam és még ha akarnám se tudnám megállni, hogy ne menjek fel hozzá az ágyra. Mondjuk hülye is lennék kihagyni ezt az egyértelmű felajánlkozást, amit már vártam. Fel is mászok hát hozzá.
- Kívánlak. - súgom és lázas csókkal pecsételem a száját és ha hagyja el is kezdem vetkőztetni. Ha nem, akkor vetkőztetés helyett simán csak szorosan hozzádörgölődzöm és úgy élvezem a társaságát. Az biztos, hogy igyekszek hozzá minél közelebb kerülni. Már nagyon várom, hogy annyira egymásba gabalyodjunk, hogy a szenvedély hevében ne tudjuk melyik testrész kihez tartozik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 11:13 pm

Amber Alvar írta:
Gyönyörű a lány - pontosabban a nő -, az sem érdekelne, ha kiderülne róla, hogy negyven, mert jóval kevesebbnek néz ki, az alakja is bombasztikus és úgy látom energia terén is toppon van, amit ma maximálisan ki fogok élvezni.Volt már dolgom hozzá hasonló korú nővel és abból az élményből leginkább jó emlékeim maradtak meg. Nem túl gyakran fog meg a saját nemem, de ez a dögös szöszi az egyik kivétel. Egy ilyen külsejű hölgynek szerintem senki nem tud ellenállni, főleg mert a kisugárzása is igazán csábító. A tapasztalat is látszódik rajta, amitől még inkább csak kívánatos. Komolyan alig győzöm már kivárni, hogy az ágyon kössünk ki. Hát még amikor meglátom a játékszereit és megakad a szemem a felcsatolhatóson. Mire esetleg döntésre jutnék már a finom ajkait érzem az enyémen, amiket amíg lehet falok. Ha ez még lenne elég a formás testét is dörgöli amire nem bírom megállni, hogy ne húzódjak közelebb hozzá. Ha tehetném már ki is bontanám a ruhájából, azonban muszáj lesz még egy kicsit várnom adni. Viszont Charára biztosan érzem, hogy megéri várni. Alig tudok elszakadni tőlem, bár a hátsófele látványa kárpótol ezért.
- Ezt itt. Ehhez nekem is van egy történetem. - mutatok rá a dárdára és biztosra merném fogadni, hogy a csípője nem csak jól néz ki, de jól is tudja használni, aminek mindketten nagyon fogunk örülni. A történet sem hangzik rosszul, az igazat megvallva mindhármat örömmel meghallgatnám, azonban egyszerre csak egyre kerülhet sor. Nem baj, helyette addig itt van ez a kellemes kuncogás és a csábos nézés, amit bók követ.
- Te is igazán szexi vagy, jó lenne, ha összefutnánk még. - jegyzem meg őszintén, bár most a jelenlegi találkozásunk jobban érdekel, mint az elkövetkezendő. Egyenlőre azt az emlegetett kóstolást is már-már tűkön ülve várom.
- Bármelyiket nyugodtan megízlelheted. - válaszolok és örülnék, ha én is megkóstolhatnám a testét. Amit ezután tesz szépen felkorbácsolja a vágyam és még ha akarnám se tudnám megállni, hogy ne menjek fel hozzá az ágyra. Mondjuk hülye is lennék kihagyni ezt az egyértelmű felajánlkozást, amit már vártam. Fel is mászok hát hozzá.
- Kívánlak. - súgom és lázas csókkal pecsételem a száját és ha hagyja el is kezdem vetkőztetni. Ha nem, akkor vetkőztetés helyett simán csak szorosan hozzádörgölődzöm és úgy élvezem a társaságát. Az biztos, hogy igyekszek hozzá minél közelebb kerülni. Már nagyon várom, hogy annyira egymásba gabalyodjunk, hogy a szenvedély hevében ne tudjuk melyik testrész kihez tartozik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 11:52 pm

Látja, hogy Amber egyre növekvő vágyakozással figyeli őt, ami kellő megnyugvással tölti el. Látja a másikon a támadásra való készültséget, de csodák csodájára nem veti rá magát. Úgy tűnik, hogy azért nem ennyire állatias lányról van szó. Ez egy plusz pont, s remélhetőleg többet is szerez. Mikor kiválasztja a felcsatolhatóst, akkor enyhén biccent neki, hogy megértette. A történetet nem azonnal kezdi el mesélni, hanem a szeretkezésük közben. A másiknak kénytelen lesz meghallgatnia, amikor egyszerűen rá is vethetné magát. Igen, ilyen turpisságokon jár az agykereke. A többi információt magában elraktározza, aztán már csak akkor szólal meg, mikor ott van Amber és elkezdi vetkőztetni. Természetesen hagyja magát a fiatalos kéznek, így lekerülhet a rövidnadrág és a top. Ennél többet nem engedélyez neki, mert fordulnak egyet az ágyon és felé magasodik.
-A dárda története, hogy egy lány annyira magányos, hogy bemegy egy néger striptíz bárba. A kellemes italozás után pillantja meg az ekkora mérettel rendelkező kidobó fiút. Vajon sikerül meggyőznie, hogy ne dobja ki? – Vázolja fel az érdekes szextörténetet, ami nincs túlságosan túlbonyolítva. Reméli a másik nem tiltakozik ez ellen. Mikor megvan a szituáció, akkor megcsókolja Ambert, sőt elkezdi falni az édes ajkait. Vetkőztetés a következő mozdulat, ami elsősorban a másik felsője, meg az alsó ruhadarabja ellen irányul. Mikor ez megtörtént, akkor a nyakát kezdi el becézni apró puszikkal, aztán néha beleharap lágyan a puha bőrébe. Keze közben a combja belső oldalát simogatja, néha meg az oldalát.
-Szeretném, ha te lennél a néger kidobó. – Magyarán megadja a nőnek, hogy ő használhassa először rajta azt a nagy dárdát. A légzése kezd megváltozni a helyzet miatt, s úgy véli most némi szünetet kell tartaniuk érintkezés szempontjából. Feláll az ágyon és hátrébb lép. Elkezd egy ritmusra táncolni, ami erotikától fűtött. Lekerül róla a melltartó, aztán kis idő múltán a bugyi. Most már teljesen meztelenül áll előtte. Amber végigcsodálhatja minden egyes szép vonásait, amire tán kicsit irigykedhet.
-Vetkőzz, s táncolj nekem, aztán a felcsatolóst magadhoz vehetnéd, édes. – Hogy ösztönözze a másikat, akkor ráfekszik, immár meztelenül és egy ötperces érzéki csókcsatát vív vele. Egyik keze belemarkol a partnere hátsójába, míg a másik végre odaér a szentélyéhez. Megsimogatja egy kicsit. A testét odadörgöli hozzá, mint egy játékos kiscica.
-Én is kívánlak. Ha van neked is történeted a felcsatolóssal kapcsolatban, akkor hallgatlak. – A végén rámarkol Amber idomára. Minden mozdulata érzékiséget, bujaságot sugároz. Tapasztalt mozdulatok, mint ha csaj a kéj istennője lenne. Legurul róla, miközben direkt lesöpri az ágyról a másik kettő felesleges kéjt adó szerszámkütyüt. Hátára fekszik, aztán finoman simogatni kezdi magát, hogy ingerelje a partnerét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 7:04 am

Szerencsére hagyja magát a nő és lekerül egy-két zavaró ruhadarab és kezd látszani a fiatalos teste. Többet egyenlőre nem kapok, de helyet cserélünk és úgy kezd el nekem mesélni. Nem rossz kis történet, bár inkább kissé a szőkeség idomai foglalnak le. Mikor végére érnek a sztorinak és felvetődik a játék ötlete mosoly kerül az arcomra.
- Elevenítsük fel az esetet. - javaslom és boldogan fogadom az édes ajkait, amik azt tudatják, hogy Charában is ég már az a bizonyos tűz. Nagyon jól ért a vágyfokozáshoz, ezt már most elégedetten könyvelem el. Azonban időm nincs túl sok gondolkodni, mert a finom női kezek, amelyek elkezdenek vetkőztetni elvonják a figyelmem. A ruha könnyen lekerül rólam is és alsónemű hiányában már meztelenül láthat. Fel is tör egy halk sóhaj, amikor a nyakamat puszilgatja. Én sem bírom ki, hogy ne simogassam a csinos alakját, alig bírom ki, hogy ne hámozzam ki a maradék ruhájából, bár azért ez végül kimarad, mert tudom, hogy előbb-utóbb úgyis ledobja őket magától. Ez be is igazolódik, mikor elenged és elkezd nekem sztriptízelni megmutatva ezzel az erotikus tánctudását és immár teljesen felfedi előttem a gyönyörű testét, amire megnyalom a szám. Irigykedni azért nincs okom, de remélem az ő korában majd én is ilyen jól fogom magam tartani. Az ajánlata is igazán csábító és már alig várom, hogy jó alaposan megkeféljem ezt a dögös nőcskét. Nem kell azon agyalnom, hogy bár érezhetném az idomait, mert magától mászik rám csókolva és dörgöli hozzám magát, amit igazán kedvemre való. Simogatom és enyhén rámarkolok a formás fenekére, ha tudom a melleit is elkezdem kezelésbe venni. Végül el kell engednem, de nem megy messzire, csak az ágy mellé. Lelépek mellé és bár vetkőzni már nem tudok, de érzéki táncot lejtek előtte.
- Így gondoltad, cicus? - kérdezem meg tőle és várom az őszinte véleményét, majd lassan befejezem a táncot és elkezdem felvenni a dárdát.
- Amúgy az én történetem ezzel a szerszámmal kapcsolatban az, hogy egyszer ilyennel dugtam meg egy nőt, amit egy görög, idősebb férfi nézett végig. - mesélem el, mialatt befejem a felcsatolást.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 9:45 am

Próbál nem kapkodni, hanem kicsit húzni a dolgot, hogy egyszer csak egymásnak essenek minden további nélkül. Édes kis várakozás, amely mindkét fél állapotát kellemesen felborzolja. Őrül annak, hogy Amber ezt az állapotot nem rontja el hevességével vagy letámadásával. Örül a másik mosolyának, amit természetesen viszonoz.
-Helyes, akkor elevenítsük fel a dolgot. – A helyzet kezd egyre érdekesebbé válni. Mikor meglátja, hogy Amberen nincs fehérnemű, akkor kicsit csalódott, de hamar túlteszi magát az eseten. Láthatja legalább a szép fiatal testét, ami kellemes látványban részesíti. Jó hallani, hogy a kellemes puszik ennyire beindítóak a másik számára, hogy halk sóhajok törnek fel belőle. Lekerül róla a fehérnemű, majd megmutatja, hogy még mindig pörgős és fiatalos. Rámászik a lányra, ha már mindketten meztelenek, akkor élvezzék ki az egymáshoz simulást. Pár sóhajjal ajándékozza meg Ambert, s a keblei érintésénél felnyög. Ezek a szép csodák igazán érzékenyek, s nem lehet durván játszadozni velük. Reméli, hogy partnere szintén rájön. Ezt követi Chara kérésére a tánc, amit figyelemmel kísér végig.
-Így persze. Tökéletesen ráztad a hátsód a végén, majdnem bele akartam harapni a végén. – Adja meg az őszinte véleményt. Elkezdi felvenni a dárdát, amire halványan megremeg a teste. Mikor a felcsatolás megtörtént, akkor rácuppan a műfalloszra. Először a végét puszilgatja, csak később halad beljebb. Ott átvált a nyelvére, amivel végigszánt az oldalán. Amberen múlik minden, hogy megvan e elégedve a látvánnyal. Néha feltekint, hogy keresse a másikkal a kapcsolatot. Mikor újra a hegyénél van, akkor kitátja a száját, hogy lágyan ajkai közzé vegye. Finoman bólogatni kezd, de nehézkesen megy a méret miatt. Mivel nincs leszólva, így a szabad kezével lenyúl a borotvált szentélyéhez, hogy ujjazni és tágítani kezdje magát. Így vegyül egy-egy nyögés a kényeztetésbe. Zilál, s kezd nagyon nedves lenni odalent. Az ujjazás és szopás után feláll, majd Amber ajkaihoz rakja a kezét, amelyik a nedves barlangjában járt. Kíváncsi, hogy mennyire fog megőrülni ettől. A másik kezével cirógatja meg a lány kebleit, sőt odahajol, hogy ajkai közé vegye a mellbimbóit.
-Ne feledd, ha te elintézel, akkor én is elfoglak. – Ez nem fenyegetés, hanem egy magabiztos kijelentés. Mintha tudná, hogy a nő vonaglani fog alatta a kéjtől. Ha már így állnak, akkor itt az ideje, hogy szabadjára engedje Amber minden vágyát.
-Jer édes, játszadozz velem. – Buja, pajkos hangja van. Visszafekszik az ágyra, aztán szétvetett lábakkal várja az ő partnerét. Most minden mozdulatból ki fogja olvasni Ambert, hogy ő mit szeretne, s talán mi az igazán gyenge részei.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 2:40 pm

Percről perce kezd egyre inkább kedvemre válni ez az este. Vetkőztetés, sztriptíz, dörgölődzés és ezek után még ki tudja mi lesz. Nagyon örülök neki, hogy ilyen munkát választottam, még akkor is, ha mások megvetnék ezért. Azok az emberek sosem érdekeltek, mert ők sem különbek annál, akit leszóltak, nekik is van valami, amit szégyellnek. Mondjuk én nem szégyenlem a foglalkozásom. Miért baj az, ha valaki az esze helyett a testét használja pénzkeresésért? Szerintem semmiért. Legalább így a bátortalan, ügyetlen, esetleg csúnya srácok/lányok is átélhetik mi is az a szex. Tudom, ilyenkor persze azt mondják, hogy a szexet nem kéne keverni a pénzzel, annak a szerelemnél van a helye. Úgy gondolom, hogy ez hülyeség, nem kell a kefélést mindenképpen összekötni az érzéseinkkel. Egyszerű szükséglet, ami akár érzések nélkül is simán kielégíthető. Na, mindegy. Mindenkinek meg van a maga véleménye ezzel a témával kapcsolatban, állónap ezen lehetne vitatkozni. Jelenleg sokkal jobban érdekel a mellettem fekvő nőszemély, akinek érzéki táncot lejtek. Úgy látom élvezi a dolgot, legalábbis a tekintete ezt súgja.Az ilyesmit mindig szívesen látom, ez már-már felér egy ki nem mondott dicsérettel és ki nem örül annak, ha megdicsérik? A figyelmem töretlenül szegeződik az én csinos nézőközönségemre, akitől a táncom végeztével szóbeli dicséret a jutalmam.
- Köszi, szívi, ha van kedved nyugodtan megharapdálhatod. - ajánlom fel neki és a szép arcát gyengéden megfogva lehajolok egy csókért. Ez kicsit férfiasan jött ki, de sebaj. Az ilyen leszbi játékokban mindig jól bele tudom magam élni az erősebbnek titulált nem szerepébe. Úgy meg aztán igazán könnyű, ha lassan rám kerül a dárda. Amint befejeztem a csókot, már csatolom is fel a műtagot, amire rögtön rá is cuppan a kis tüzes. Tetszik neki, hogy ennyire lelkesen ízlelgeti az ideiglenes tagomat. Nem zavar, hogy a mély torok nem megy neki, eleinte nekem sem ment, még hánytam is, mikor az egyik köcsög vendégem mindenáron akarta és erőből ráhúzott a farkára. Én ezt nem akarom megtenni vele, mert ez szerintem elég nagy taplóság, ezért csak simogatom az arcát és a hajába is csak bele-bele túrok. Jó látni, hogy annyira tetszik neki a dolog, hogy magához nyúl és úgy látom odalent már jócskán tocsog a szaftjában, már alig várom, hogy megmártózzam benne. Ilyenkor azért szeretnék férfi lenni, hogy megérezhessem milyen is behelyezni a lompost egy finom, forró, nedves punciba. Habár a férfiaké a munka nehezebbik része - sok pozitúrában, ahol a nők vannak alul - és az övék a felelősség, ha esetleg terhes marad az illető - tudom, van fogamzásgátló, de még mindig sokan használnak óvszert is, vagy esetleg semmi, mert úgy kényelmesebb -. Ezen szempontok alapján jobban jártam, hogy két x kromoszómám van. Bár egyenlőre azt sem bánom, hogy én fogok elsőnek elfáradni, csak végre kaphassam már meg ezt a szexi csajt, mivel én is bár alaposan nedves vagyok. Meg kell hagyni igazán cuki látványt nyújt, ahogyan zilálva élvezkedik. Mikor befejeződött a szopás és odarakja a kezét örömmel nyalom le róla az ízletes nyelvét. Az is kedvemre való, ahogyan a bimbómmal játszadozik és ezt egy mosollyal a tudtára is adom.
- Csak nyugodtan. - mondom neki, miközben lassan az ágy felé tart, ahol kihagyhatatlan ajánlatot tesz, amire az amúgy is már kissé pajkos mosolyom még pajzánabbá válik.
- Ezer örömmel. - felelem és már megyek is a széttárt lábakhoz, ám mielőtt beraknám neki végigcsókolom az egész testét a nyakától kezdve a hason át le a combjai belső féléig és végül a forró barlangjába vezetem be kicsit a számat, amit pár perc erejéig elkezdek habzsolni. Amikor már úgy érzem nem bírja tovább távozok a számmal és helyére a műférfisságot tolom be óvatosan tövig, mire én is felnyögök. Lassan de biztosan kezdek el benne mozogni fokozatosan növelve a tempót. Az ajkaimmal közben hol a szájánál, hol a melleinél időzök, amikkel természetesen óvatosan bánok. Igazán élvezetem a helyzetet és ezen a műfaszhoz tartozó csonk is segít, amely belém került és ugyanolyan erővel adja vissza a lökéseket. Ennek nem is félek hangot adni hangos nyögések kíséretében. Az sem érdekel, ha a szomszédos szobák lakói meghallják milyen jól is mulatunk. Ők is részesülhetnek hasonló élményekben, ha találnak egy megfelelő partnert maguknak. Azonban engem ők nem érdekelnek, csak mi ketten vagyunk most fontosak és a vágyaink.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 3:41 pm

Elraktározza magában, hogy engedélyt kapott a hátsó harapdálásra, de annak is eljön az ideje. Most az elsődleges cél, hogy Amberre felkerüljön a műfallosz, és azok után az édes játékunk. A tüzes kis játék a férfiassággal jó hatással van partnerére, amit annak szeméből olvas ki. Mélytorkot nem szeretne most, mert nem az ő stílusa. A törődés tetszik neki, amit a másiktól kap. Az arcsimogatás és a hajba túrás tökéletes párosítás. Odalenn a munkájának köszönhetően igen csak nedvessé vált, amibe hamarosan bele lehet tolni a műtagot. Megnyugvással tölti el, hogy a partnere nem utasítja el az ujját, ami magában járt. Látja, hogy szavai növekvő jókedvet eredményez, akkor ugyanolyan pajkossággal válaszol.
-Felfaljuk egymást az este. – Neveti el magát, míg teheti. A becéző csókok hatására csak sóhajtozik, sőt néha egy kisebb nyögés is távozik. Megfogja a másik fejét, de cseppet sem durván. Mi célból? Abból, hogy vezesse végig a testét. Megmutatja neki minden titkos erogén zónáját, így hamarosan több lesz az apró nyöszörgés. Mikor a kis boszorkány a barlangját támadja le, akkor az első nyalásra megrándul, aztán az ostrom miatt csak kígyózik össze vissza, miközben hangszíne és néha megemelkedő alteste tanúsítja, hogy mennyire istenien csinálja. Szemével próbál belenézni a másikéba, miközben szeretné, ha a beletolná a felcsatolóst.
-Ahh csináld édes! – Nyög fel, mikor megérzi a hegyét. Óvatosan tövig tolja bele Amber, aminek a végén egy kéjes sikítás. A légzése már régen nem szabályos. Kissé felül, hogy kicsi rálátása legyen arra, hogy milyen ügyesen tolta belé ezt a hatalmas dárdát. Már maga a látványától még nedvesebbé válik, s felnyög magára a látványra. Mikor elkezdődik a tempózás, akkor marad a test érzéki tánca, s a teret betöltő édes hangok. Egyre erősödik, ahogy növeli a tempót a társa, vagy különösen érzékeny erogén zónát izgat. Felveszi végül a ritmust, ahogy teljesen sikerül befogadnia magába a műtagot. Hallgatja a másikat, hogy nála szintén jó a helyzet, és ez elégedettséggel tölti el.
-Ahh kefélj meg Amber! – Utasítja a lányt, hogy most már ne fogja vissza magát. Felkészül a másik rohamára, mert úgy véli, hogy nem fog habozni a másik. A két kezét hol a másik derekán tartja, hol pedig rámarkol a formás hátsójára. Masszírozza, sőt néha egyes lökéseknél rásegít.
-Nyald a mellbimbóimat, azt szeretem édes. – Igen, egyik gyengéje, hogyha hevesen mozgatják benne a műfalloszt a nők, akkor az idomai ékességének nyalintása fantasztikus hatással hat rá. Végül csak elveszíti az időérzékét a másiknak hála, s nem kell sok ahhoz, hogy elélvezzen.


A hozzászólást Chara Vrettos összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 15, 2014 2:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:15 pm

Mondtam már, hogy imádom a női nemet. Szex terén jól teljesítenek. Persze a férfiak sem rosszak, de igazán csak egy nő tudja mi az ami egy nőnek kell, ő tudj mi hogyan jó nekem és ez fordítva is igaz. Charából árad a tapasztalat ilyen téren. Igazán jó szerető, panaszra nincs okom. Az sem zavar, hogy idősebb nálam, így legalább több élménye van ilyen téren, amelyekből meríthet. Még nekem is volna még mit tanulnom tőle, pedig már egy pár éve én is igyekszem minél jobban kitapasztalni a szexualitás minden fortélyát. Neki ez nagyon jól megy, tudja mitől döglik a légy és szívesen is alkalmazza ezeket a megtanult trükköket. Most is nem kellett sokat tennie, mégis úgy vonzott magához, mint mágnes a vasat. Olyan szexis, ha tehetném álló nap csak benne lennék, mert fantasztikus érzés. Élvezettel tolom bele a hímvesszőt és örömmel ajándékozom meg egyre erősebb és gyorsabb iramban. Hamar át is veszi a tempót és még rá is segít a behatolásomra. Az én légzésem sem egészen szapora, de ez nem zavar, szenvedéllyel telve kefélem a barlangját és hallottam én is hangom.
- Hallasd csak a hangod, szívi! - biztatom és az utasításának eleget téve a nyelvemmel kezelésbe veszem a bimbóit, óvatosan még a számba is veszem őket. Közben folyamatosan figyelem a reakcióit és úgy látom már ő is közel jár a gyönyörhöz. Ezért beleerősítek és minden erőmet beleadva ostromlom a szentélyét meg sem állva a kielégülésig. Szeretném, ha mindketten elmennénk és ezért minden megteszek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 11:45 am

Chara szintén szereti a nő nemet, mert olyan dolgokat kap meg, amit egy férfitól nem. Bár nulla tapasztalata van a férfiakkal kapcsolatban, mégis magában ezt gondolja. Tapasztaltabb Ambernél, mert több mint 2 éve űzi nőkkel a szexet. Olyan számára a velük való együttlét, mint ha az élete múlna rajta. Ezen felül teljesen megnyugszik, hogy aztán teljes erőbedobással végezze a munkáját. Nem szokása gyakran ezt tenni, de mikor szükségét érzi. Jelenleg jól érzi magát, ahogy a dárdával benne mozog a másik és kéjes hangokat ad válaszként.
-Ahhhmm Am beeer! – Sikít fel egyik szenvedélyesebb lökésnél. Elégedettséggel és hangjának erősödésével végződik a nyelvvel való izgatás, amit a mellbimbóit éri. S mikor ajkai közé veszi, akkor úgy vonaglik meg a teste, ahogy a társnője szeretné. Ha egy kicsit durvábban becézi őt, akkor tekergőzik sexy teste, ami csak egy kígyó istennőjéhez lehet hasonlatos. Ha viszont gyengéden bánnak vele, akkor nyugodtan hullámzik, mint egy csendes tenger. S a kis boszorkány ráerősít, aminek a végeredménye egy gyönyörű ívelés, közben hangosan felsikolt az átélt gyönyörtől. Szépen ernyed el, míg a végén megrándul párszor a teste. Ajkai édesen nyitva vannak, amit csak csókolni lehet. Mikor végre magához tér, akkor csillogó szemekkel néz rá Amberre.
-Szentséges ég Amber! Ez nagyon jólesett. – Mondja el a véleményét a teljesítményéről, s a játékukról. Zilál még, s próbálja minden erejét összeszedni a támadáshoz. Viszonoznia kell ezt a szívességet, sőt szeretné megállás nélkül kétszer kielégíteni a lányt. Finoman magára húzza partnerét, mikor van elég ereje és csókolózni kezd vele. Még mindig benne van ez a hatalmas dárda. Mikor a másikat a két vállára fektette, akkor elkezdi kéjesen kényeztetni a testét. Nyakával kezdi, apró csókokkal, hogy aztán letérjen a kebleire. Azon szép idomokra, amik meg vannak duzzadva, s ráadásul feszesek az izgalomtól. Néha egyik kezével beléjük gyúr, mint egy játékos kiscica, de úgy véli Ambernek tetszeni fog a művelet. Nyelvével és ajkai harapdálásával besegít, majd halad lejjebb a hasára. Eközben kénytelen kicsusszanni a műfalloszból. Kezével cirógatja a nő testét, minden egyes millimétert feltérképezve a testén. Mikor a hasán végzett nyelvrajzokat leperzseli a csókkal, akkor utána rögtön megszólal.
-Most én következem. Levennéd magadról? Kérlek. – Édes kérés, aminek az előlege egy szoros összesimulás. Izzadt testeik egymáson megcsúsznak. Odahajol a lány fülébe, hogy a következőt mondja.
-Lennél a barátnőm? S akkor csinálhatnánk egymással, mikor szeretnénk. – Ezzel eltávolodik a másiktól, sőt feláll az ágyon. Úgy néz le a partnerére. Komolyan gondolja a dolgot, egyáltalán nem viccel. Szeretné a lány kikupálni picit. Meg a közeljövőben sokat hancúrozhatnának egymással, mikor igénylik.
-Gondold végig, de ezt a lehetőséget egyszer szoktam felajánlani.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 12:50 pm

Istenem ez a nő! Teljesen megőrjít, elvesztem tőle az eszem, olyan, mint egy igazi istennő, ahogy itt hullámzik alattam átadva a gyönyörű, fiatalos, csodásan karbantartott testét, amit hevesen vágyok birtokolni és csak a magaménak megtartani. Csodás csaj, legalábbis az ágyban nincsen párja. Pedig jobban megnézve jelen helyzetben nem is csinál mást, csak sikoltozik és ficánkol az a fantasztikus teste, de mindezeket úgy teszi, hogy totál elvesztem tőle az eszem. Szeretném álló nap kefélni a mennyei punciját és kényeztetni ezt az istennőt, amíg a kifáradtságtól és az élvezetektől el nem veszti az eszméletét. Érzem, ahogy összelucskoljuk ezt az ágyát a bőven tocsogó testnedveinkkel, de nem érdekel. Mindketten eléggé izzadunk - nálam már a hajamból is csorog a verejték -, viszont nem érdekel, mert nagyon megéri és mohón nyalom le a verejtéket a szép melleiről és a hasáról élvezve a finom sós ízt. Még így is olyan kívánatos, hogy az valami hihetetlen, ha csak tehetem az ízletes ajkait is szenvedélyesen falom, miközben eszeveszett tempóban kefélem ezt a gyönyörűséget.
- Aaahhh! Charaaaaa! - sikoltozok már én is, ahogy egyre közelebb érünk a célhoz. Minden erőmet beleadva vezetem be mindkettőnket a kéjbe. Lihegve rángatódzunk mindketten, miközben a felcsatolt tagom még mindig benne pihen, de ez a rózsaszín köd hatására nem nagyon érdekel. A dicsérete olyan jól esik, hogy ha lenne még bennem elég erő máris újra megdugnám ezt a szőke szépséget.
- Nekem is, igazi istennő vagy! - jelentem ki azt érezve, hogy kicsit sem túlzok és boldogan csókolom minél közelebb húzódva hozzá melleimet az övéhez nyomva. Annyira közel vagyunk egymáshoz, hogy úgy érzem nem is két ember vagyunk, hanem egy. Mire kissé észbe kapok már alatta vagyok és ez a drága, még így, elég fáradtan is kényeztet. Halkan sóhajtozok és közben a csinos arcát simogatom és a dús szőke hajzuhatagába túrok bele lágyan. Mikor megkér elkezdem lecsatolni magamról a szerszámot - ami immár kint van a partneremből -. Éppen végzek vele és leteszem magam mellé, amikor valami olyat tesz, amitől igazán szélessé válik a mosolyom. Tetszik ahogyan hozzám simul, hát még amit a fülembe súgva kérdez. Igazi megtiszteltetésnek érzem, hogy teljesen nekem ajánlva fel magát testestől-lelkestől és akármikor megkaphatnánk egymást. Roppant csábítóan hangzik, kihagyhatatlan ajánlat. Még soha nem volt női párom, de ha arról lenne szó őt akár még nejemül is szívesen fogadnám, akár még a munkám is feladnám érte, olyan csodás nőszemély. Úgy érzem kissé bele is habarodtam, örömmel lennék az állandó szexpartnere és szívesen ismerném meg a lelkét is, amely biztosan nem lehet rossz.
- Ezer örömmel, édesem! - jelentem ki boldogan és felállok hozzá, hogy megcsókolhassam az újdonsült páromat, akit úgy érzek sosem tudnék megunni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 2:36 pm

Rögtön átkarolja Ambert, mikor feláll szintén a helyéről. A csókot viszonozza, miközben egyik kezével belemarkol a formás hátsójába. Másik keze a hátát simogatja. Ügyesen ténykedik a másik testén, de egyelőre a vágyuk szinten tartása érdekében. Odanyomja feszes kebleit a másikéhoz, aztán a válasz hallatán a szája mosolyra változik. Beletúr a lány hajába, hogy a végén megsimogassa az arcát.
-Természetesen ezt az alkalmat kifizetem neked. – Mondja megnyugtatóan a szavakat, aztán elgondolkozik, hogy kisegíthetné a másikat olykor pénzzel. Egyelőre ezt a kérdést nem veti fel a másik előtt, hanem inkább egy másik kérdésre szeretne kapni választ.
-Hány évesnek tűnök a te szemedben? Megvallom neked, hogy 32 éves vagyok, vagyis hát leszek. A foglalkozásom lakberendezés. A hobbijaim közé tartozik a szex, alakformálás és a karate. Zene terén mindenevő vagyok. – Kacsint rá Amberre. Ha már így alakulnak a dolgok, akkor melegedjenek össze. Elengedi a lányt, aztán a szerszámot felcsatolja magára. Ellenőrzi, hogy kényelmesen van e a helyén? Megnyugszik, mert minden rendben. Újra odasimul a párjához, akinek a szentélyéhez nyomja ezt a szép vastag dárdát. Hevesen megharapja a szépsége ajkát, aztán hagyja egy darabig beszélni. Ezután kigáncsolja finoman a lábát, amiért nem lehet haragudni. Elrendezi a másikat kutya pózban, majd hátulról megfogja a popsiját, s a barlangját kezdi el nyalni. Aláfekszik, sőt magára húzza combjaival együtt, hogy a finom nyelvére essen. Mohón kezdi falni kedvesének punciját, néha egészen bentre hatolva a nyelvével. Mikor az első roham megvolt, akkor direkt lassít. Őrjítőre fogja a kényeztetést, mikor kíváncsiságból betolja a nedves résbe a középső ujját. Meglepődve tapasztalja, hogy milyen hirtelen merül el benne.
-Csak nem erre vágysz? – Kérdezi nevetve, miközben pihenésképpen felnyúl egészen a telt formás idomokig. Megmarkolja őket és játszadozik velük. Úgy gondolja, hogy eláll a hátulról való támadástól, inkább más pozíciót kellene felvenni.
-Lehet egy kívánságod. Milyen helyzetben hatoljak beléd? – Elemében van, ami azt jelenti, hogy nemes egyszerűséggel minden további nélkül rápaskol Amber hátsójára. Egyáltalán nem fájdalmas csapás, hanem élvezetet fokozó. Megfelelő erő, s a megfelelő pontra.
-Nah hadd halljam! – Még egy csapás, aztán már érezni lehet, hogy markolja és simogatja a popsit, hogy ezzel kérjen tőle bocsánatot. El fog szórakozni a lánnyal, aki lehet jobban kötődni fog hozzá.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 3:40 pm

Olyan jó a közelemben érezni ezt a csodás nőt, a puha ajkait, a finom bőrét, a dús halmait és már csak önmagában a társasága sem rossz. Azonban szerencsére most nem csak simán beszélgetünk, hanem máshogy élvezzük egymás társaságát, főleg úgy, hogy szexuális örömöket okozunk egymásnak. Igaz most tartunk egy kis szünetet társalogni is, de ez nem zavar, hiszen ezzel is kicsit energiát gyűjtünk a következő körhöz, amit már alig várok. Olyan szexis, hogy nem nagyon tudok másra gondolni, csak arra, hogy hamarosan ismét megkapom, ahogyan ő is engem. Átfogva a karcsú derekát hallgatom a szép hangját, miközben a gyönyörű szemeibe nézek. Elmosolyodom, mikor a fizetségemről beszél, bár az igazat megvallva már azon se haragudnék meg, ha üres kézzel távoznék, mert csodás élményeket kapok tőle, ráadásul annyira sikerült összemelegedtünk amire nem is számítottam volna. Azonban hazudnék, ha azt mondanám, hogy zavar, mert egyáltalán nincs így, sőt pont fordított a helyzet. Nagyon örülök neki, hogy ennyire közel kerültünk egymáshoz. Nagyszerű érzés tudni, hogy bármikor megkaphatom, ahogy ő is akármikor magáévá tehet. Tetszik az is, hogy mennyire őszinte velem, hogy elmondja a hobbijait, a foglalkozását, a zenei ízlését és még a korát is, amin kicsit meglepődöm, de ettől még ugyanúgy vonz a nő. Nem gondoltam volna, hogy ennyi idős, de számít ez? Nem. Szerintem a kor egy életérzés, mindenki annyi, amennyinek érzi magát, ráadásul meg se látszik, hogy 31 éves, kevesebbnek néz ki. Az azonban már szembetűnőbb, hogy szokott törődni az alakjával és igazán jól is áll neki, ahogy a meztelenség is. Nem rossz ötlet ez az összemelegedés, ha már egy pár lettünk hadd tudjak meg minél többét az én csinos édesemről. Szememmel követem, ahogy elmegy felcsatolni a férfiasságot, amit már vágyok érezni magamban. Tetszik a nyomás, amit bemutat és az ajakharapdálás is.
- Nem gondoltam volna, hogy ennyi vagy, mert maximum 25-nek nézel ki. Látom az alakformálás jól megy. Nekem nincs konkrét hobbim, esetleg a szex, ami a munkám, de ezt te is tudod. Ami a zenét illeti hasonló az ízlesünk. - árulom el neki, amint szóhoz enged jutni. Ami ezután következik meglep, de nem tudok rá haragudni, tudom, hogy nem gonoszkodásból tette, csak azért, hogy pózba helyezzen, amit a következő mozdulatai be is bizonyítanak. Kedvemre való, hogy elkezd nyalakodni ott, hát még mikor alám feküdve elkapja a mohóság. Akkor erős sóhajok hagyják el az ajkaimat és egy pillanatra azt hiszem már nem is lassít, amikor ismét szembesülnöm kell vele milyen trükkös kis nőcske ő, viszont ettől csak még jobban vágyom rá.
- Rád vágyok, drága. - jelentem ki és érheti rajtam mennyire így is van ez. Akarom, hogy jó keményen megdugjon nem kímélve. Amikor felteszi a kérdést, hirtelen nem is tudok rá válaszolni, aztán mikor megpillantom a szobában az asztalt már meg is van a válaszom.
- Asztalon még nem csináltam. Fektess fel és kefélj meg! - kérem meg és ha nincs ellenére felkelek és hagyom, hogy felfektessen és belekezdjünk a szórakozásba.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 5:49 pm

Mikor meghallja a választ, akkor teljesen megkönnyebbül, hogy nem néz ki öregnek, hanem sokkal fiatalabbnak. Valójában tényleg úgy érzi magát, mintha örökké 25 éves nő lenne, aki tombol és pörög állandóan. Jól érzi magát mások társaságában. Kicsit tartott, hogy nem fogadja el a másik az ajánlatot, de végül meglepetésére örömmel elfogadta. Jegyzetel magában, hogy milyen közös vonásaik vannak, aztán csak rátérnek a lényegesebb dolgokra. Bizony odalenn kényezteti kedvesét, hogy kellően nedves legyen. Szerinte kicsit meg fog lepődni elsőre a műfallosz méretétől Amber, de mikor egyre inkább megszokja, akkor már kéjesen fog könyörögni, hogy tolja belé jobban.
-Van egy pár közös vonásunk, de szerintem sokat fogunk még felfedezni. – Neveti el magát boldogan, mert a mai este biztosan piszok jól fog végződni. Már az első kör sem volt semmi, de vajon meddig tudják fokozni ezt az állapotot? Mikor meghallja, hogy rá vágyik, akkor pajkos somolygással válaszol a lány szavaira. Az a mindentudó nézése van, hogy a kéjek kéjét fogja átélni, ha ő fogja most megkefélni a műdárdával. Mikor az asztal említve lesz, akkor engedelmeskedik természetesen. Felfekteti őt a legjobb pozícióba, sőt még a két kezét elrendezi, hogy miként kapaszkodjon ott. Közelebb lép hozzá, aztán a férfiasság hegyével ingerli először, aztán kissé beljebb tolja. Egy centi benn van, aztán ezután jön a lágy tolás. Folyamatosan tölti ki Amber barlangját, míg végül teljesen rá nem szorul az édes tüzelő puncija. Akkor lassan húzza ki, majd hirtelen tövig hatol belé. Lassú tempót vesz fel, miközben odabenn, hogy megtalálja a nő gyenge pontját. Mikor megvan, s a fogás szintén, hogy milyen pózban ingerelheti, akkor rááll a kefélésre. Nem kegyelmez párjának, hanem tőle telhetően mozog benne. Elkezdi kényeztetni a kebleit ajkaival, leginkább érzéki harapdálással és nyalással. Egészen felkúszik a nyakához. Egyik keze folyamatosan kapaszkodik egyetlene fogmás combjában, míg a másikkal ingerli az erogén zónáit. Hol felgyorsítja a tempót, hol pedig őrjítő lassúvá válik. Akkor csak hagyja az alatta pihegő szépséget pihenni, csak hogy az után megmutassa, hogy még nagyobb kéjt kap. Addig jár el, míg a másik sikoltozva és a nevét mondva el nem élvez. Persze ő sem kivétel ez alól, s fáradtan borul rá.
-Huh, kissé durva voltam úgy érzem. Rövid menet volt, nem gondoltam volna, hogy ennyire nem bírod ki édesem. – Egyáltalán nem feddésről van szó, csupán meglepődésről. Mikor eleget pihegett a másik testén, akkor kicsúszik belőle és megválik a műfallosztól. Ezek után érzékiségre vágyik. Azonban egy alapos pihenés kell neki, hogy újra belelendülhessenek a mókába. Sok erejét kivette ez a menet.
-Szeretnék összebújni veled a takaró alatt, vagy esetleg megfürödhetünk. – Szinte azonnal maga alá gyűri egy picit Ambert, hogy vad csókokat váltson vele. Elengedi végül, hogy mellette terüljön el.
-Tetszik nekem a két domborulatod. Jó dúsak, s a legjobb méretűek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 10:07 pm

Szintén mérget mernék venni rá, hogy jól fog alakulni az este további része is, hiszen már most sem alakul rosszul és egy tapasztalt nő kezei közt vagyok. Méghozzá ezek a kezek finomak is és a gazdájuk is elég csábító. Nagyon ért az erotikához, az én dögös csajom, ezt legnagyobb örömömre sikerült kitapasztalnom. Jól megy neki a nedvesítés, szépen tocsogok a munkájának hála. Már alig várom, hogy belém kerüljön a dárda belém kerüljön aminek a méretével szerintem nem lesz gond, mert volt már bennem húsz centis is és az sem okozott gondot.
- Biztos igazad lesz. - jelentem ki mosolyogva. Szerencsére nem botlok ellenkezésbe a kívánságommal kapcsolatban és miután felkeltem hamar az asztalra is felkerülök az én szépségemnek hála, aki még a fogást is megmutatja. Úgy fekszem, ahogy elrendezett és várom a behatolást, amit hamar meg is kapok. Nyögdécselve fogadom a hímvesszőt, mit lassan tol belém, de attól még ugyanúgy jól esik. Ügyesen bánik a férfiassággal, jobban, mint én - mondjuk rajta lefogadom már sokkal többször volt, mint rajtam -. Elég sok nyögést hallatok az ügyes technikájának és a mellé járó kényeztetésnek hála.
- Aaaahhh! - nyögdécselek kissé rángatózva alatta a kéjtől. Istenien teszi a dolgát, úgy bánik a műtaggal, mintha vele együtt született volna. A légzésem egyre szaporább, rendszertelenebb, a testemen újra elkezdenek gyűlni az izzadtságcseppek és ahogy egyre inkább haladunk a kielégülés felé úgy válnak a hangos nyögéseim erős sikkantásokká.
- Ez az, cica! Kefélj szét! - sikítom és valóban azt akarom, hogy kíméletet nem ismerve vezessen el a gyönyörig. Vágyom rá teljesen és ezt nem is félek tudtára adni a sikoltásaimmal és ha lehajol - lévén én nem nagyon tudom mozgatni a kezeim a kapaszkodás miatt - a tüzes csókjaimmal.
- Charaaaaaa! - sikítom a nevét, mikor vele körülbelül egy időben elérem a gyönyört és alattam a "talaj" ismét megáll és nem remeg. Az arcomon kéjes mosoly ül, úgy tekintek a szenvedélyes kedvesemre.
- Nem voltál durva, inkább én voltam az, amiért szeretnélek kiengesztelni. - igen, ezt nyugodtan veheti célzásnak, mivel annak szántam. - Nem tehetek róla, egy ilyen profi karjai közt nehéz sokáig bírni, de remélem megtanítasz rá, hogyan bírjam tovább. - simulok hozzá boldogan és megcsókolom a rajtam fáradtan pihegő párom. Valóban örömmel vennék tőle ilyesféle leckéket, még a munkámban is jó hasznát venném. De kit érdekel a munkám? Jelenleg sokkal jobban érdekel a szexi szőkeségem, akitől egy jó nagy adag élvezetet kaptam. Úgy tűnik még jó ötletei is vannak, amiket az újabb forró csók után örömmel hallgatok meg.
- Szerintem előbb menjünk és fürödjünk le, aztán le is bújhatom. - vetem fel az ötletet. Elégedetten hallom, amit mellém lefeküdve mond. Óvatosan feltornázom magam az oldalamra és a könyökömmel kissé megtámasztom magam.
- Neked sincs okod panaszra. Mennyei alakod van, a halmaid jó méretűek, elég feszesek is. - bókolok teljesen őszintén és megsimogatom a csinos pofiját.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeVas. Jún. 15, 2014 9:45 am

Nem alakul rosszul az este, sőt nagyon jól fogják élvezni az este hátralevő részét. Ha úgy vesszük, akkor az állás döntetlen, hogy ki hányszor élvezett el. Nem beszélnek annyit, mert jobban odafigyelnek egymásra. Reménykedik benne, hogy nem lesz gond Ambernél a méret ügyben. Teljesíti a feladatát, felfekteti párját az asztalra, hogy utána belehatolhasson a nedves résébe. Sokat kellett már használnia ezt a mű férfiasságot, így egyértelműen jobban kezeli a lánynál, de majd elmagyarázza egy másik forró este, hogy miként kell okosan használni. Hallgatja a másik nyögdécselését, amihez hozzáadódik a sajátja. Amilyen ügyesen bánik a másikkal, akkor az úgy neki szintén mennyei érzés. Egy idő után feltűnik, hogy sikításokká válik az előbbi nyögés. Mondani szeretne neki kedvese, de nem érti, miről van szó? Nem áll le a mozgással, de nem annyira durván hatol ki-be Amberben, mint a fordított esetben. A tüzes csókokat örömmel fogadja, mikor mindketten elérik a csúcsot, ahonnan nincs tovább. Sokáig pihegnek e kellemes menet után, aztán meghallja a másik szavait és elneveti magát.
-Mindent meg fogsz tőlem tanulni. Sokat leszünk együtt, amikor csak ráérsz. – Magyarázza el, hogy bizony még sok ilyen sikítós éjjelben lesz része. A csókot fogadja, sőt válaszol Amber ajkainak szavaira. Egy forró csók következik, aztán ötletének elfogadása.
-Rendben, menjünk a fürdőbe. Jó lenne lemosni magunkról a sok izzadságot. – Neveti el magát, aztán mikor megvan a kellő ereje, akkor felkel, és magával húzza finoman barátnőjét. Finoman riszál járás közben. Mikor a testi adottságai jönnek szóba, akkor egyszerűen elkuncogja magát. A fürdőben a nagytükör előtt vannak. Odafordul felé, aztán elkapja a másik mindkét kezét.
-Szóval tetszik a nagy dús keblem? Hát jó szerintem nem túlságosan nagyok, de az átlagostól egy kicsivel. Néha nehéznek érzem. – Vallja be a dolgot, miközben együttes erővel simogatni kezdik a domborulatait. Direkt a keblek alá vezeti párja a kezét, hogy alulról hozzáérhessenek, és lágyan felfelé tolják. Van benne egy pici súly. Ráadásul a lánynak igaza van, még jótékonyan feszesek, s nincsenek megereszkedve. Ez a sok különleges tornának tudható be. A kis játék végén egymás után megcsókolja Amber kézfejét, aztán visszaadja a tulajdonosának a testrészt. Megmutatja magát a tükörben, és nyújtózkodik keveset, ami csak arra szolgál, hogy a látvánnyal ingerelje partnerét. Eszébe jut a másik szava, hogy nyugodtan a hátsójába haraphat, így rögtön nézelődni kezd. Kedvese fiatalos testét nézi, mikor hátul van, akkor lehajol és megharapdálja a popsijának mindkét gömbjét. Megkapaszkodik a derekában, és egy alapos hozzásimulás után felfedezi a másik halmait. Érzi a hasonlóságot kebleik között, de a szerelme idomai lehet kisebbek egy picivel. Nem akar versenyezni vele, csupán a kíváncsiság hajtja.
-Szerinted egyforma a nagyságúak a melleink? Megadom a szót rá. Mellesleg zuhanyozni szeretnél, vagy a kádban pancsikolni?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeVas. Jún. 15, 2014 10:58 am

A nagyszerű szórakozás után jólesik kicsit pihenni, főleg az esik jól, amikor rajtam pihen meg. Elégedetten adok neki őszinte, dicsérő szavakat és szenvedélyes csókokat, mert valóban igazán jó szerető, kiválóan érti a dolgát és remélem az együttlétek során valóban megtanít olyan jó szeretőnek lenni, mint amilyen ő. Szexualitás terén ugyanis az édesem a példaképem, mert sugárzik belőle a szexuális energia és nagyon jól bánik mind a saját testével, mind a partnere testével, ahogy azt ezen az estén szerencsésen megtapasztalhattam. Nagy öröm vele lennem, már csak így pihenni is nagyon jó vele. Érezni a testének melegét, a kebleinek érintését, a csókját és az apró szuszogásait miközben pihen. Lefordul rólam egy idő múlva, de kárpótol azzal, hogy benne van a megmosdásban. Utána az szolgál vigaszul mikor magával húzva meglátom a riszáló hátsófelét, amit elismerésként lágyan megpaskolok. Ez a testrésze is olyan feszes, mint a mellei, aminek igazán örülök. Már nem azért, akkor is szívesen lennék vele, ha már nem lennének ilyen rugékonyak a halmai, mert attól még elég csábító nőszemély, de így még jobb a helyzet. Mikor a nagy tükör elé érünk és mindkét kezemet eltulajdonítja, hogy megmutassa a melleit akkor a ellenkezés nélkül próbálom ki a partnerem melleit, mialatt lágyan a nyakába csókolok. Mikor visszakapom a kezeim egy kézcsók után szemrevételezem nyújtózkodás közben a párom testét és az egyik kezem egy pillanatra meg visszatéved az életem cicijeihez és finoman megnyomkodom az egyiket, majd a másikat. A szabadon lévővel pedig a dárdát igyekszek róla leszedni. Közben lágyan odadörgölődzöm hozzá.
- Szerintem az egész tested úgy tökéletes, ahogy van. - súgom a fülébe, amit lágyan megharapdálok. Pár pillanattal később már kibújik a karjaim közül és szavamon fogva harapdál bele a popsimba, amire halkan felsóhajtok. Eddig még nem próbálták ezt ki rajtam, de jól esik. A simulása is kellemes érzés, ezért hátulról megfogom és a kezeim a formás farán állapodnak meg, amit kicsit megcsipkedek. A melleim felfedezését örömmel fogadom és hálából végigsimítok a tomporán.
- Nagyjából. Zuhanyozzunk, ha neked is megfelel. - válaszolok a kérdéseire és már meg is van a tervem a kiengesztelésére.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeVas. Jún. 15, 2014 11:51 am

Élvezi, ahogy nyakába csókol Amber, emellett a felfedező kezei a mellén jóleső borzongást okoznak neki. A nyomkodásra kisebb sóhajok törnek fel belőle, természetesen az érzéki fajtából. Megszabadítja utána teljesen a feleslegessé vált dárdától, miközben fogadja a másik testének odadörgölőzését. A következő szavak teljesen megnyugtatják, amit a fülébe suttog, és egy lágy fülharapdálással zárul. Most meg lett erősítve a tény, hogy ő egy 25 éves nő csupán, akinek nagyon búja teste van. Tetszik neki, hogy a fenék harapdálásra felsóhajt párja. Magában megjegyzi, hogy későbbiek folyamán gyakran fogja azokat támadni. Mikor kedvese hátranyúl, hogy megfogja a tomporát, akkor még inkább odapréselődik egyetlenéhez. A csipkedésre csak kuncog és fészkelődik, így Amber érezheti, ahogy ott tekergőzik mögötte egy csodálatos test. De, hogy az előbbi kis játékosság ne maradjon viszonzatlan, akkor két ujja közé veszi szerelme mellbimbóit, majd édesen morzsolgatja őket. A támadása egyik fele ez, míg a másik a nyak egy lassú hosszadalmas nyalása. Az állkapocs végén áll meg, hogy onnan apró puszikkal haladjon végég azon az élen. A keblek ékességének lágy kínzása közben néha lágyan rámarkol azokra feszes telt halmokra. Ajka megtalálja végül a másik ajkát, s forró csókot vált vele.
-A te tested is tökéletes, s jó fogdosni. – Megint nevet, aztán elengedi a lányt. Belép a zuhanyzóba, hogy aztán beállítsa a víz hőmérsékletét. Mivel a saját testét éri a vízsugár, akkor kissé libabőrössé válik, míg hozzá nem szokik a kellemes meleghez. Nem égető meleg, hanem olyan, ami simogatja az ember testét. Nedves testével odanéz Amberre, aki valószínűleg letaglóz ez az új látvány.
-Gyere, most jó a víz. Meg amúgy sem harapok nagyot. – Pajkos mosolyt, meg egy kacsintást küld párjának, aki remélhetőleg követi végre a zuhanyzó rózsa alá. Ha nem, akkor sem marad tanácstalan, hanem egyenesen olyan szexis mozdulatokat tesz, hogy attól vonzó legyen és ellenállhatatlan. Magyarán ennivalónak mutatja magát. Egy picit ki kell lépnie, hogy a dárdát és a tusfürdőt karnyújtásnyira helyezze el. Van olyan sejtése, hogy a másik viszonozni akarja az előbbi menetet, az összes finomságával együtt. Nem bánja, sőt egy megadó mosolyt küld felé. Szabad a pálya a fantáziája előtt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeVas. Jún. 15, 2014 9:06 pm

Nagyszerű érzés a szerelmemmel lenni és az éjszakát vele eltölteni. Ha tehetném soha el sem ereszteném, de mivel előbb-utóbb muszáj lesz így hát kiélvezek minden egyes közösen eltöltött örömteli percet. Szerencsénkre most, hogy már a párom bármikor együtt lehetünk, ha az időnk engedi és a kedvünk úgy hozza. Olyan jó ez a tudat, ki is fogom használni ezt a csodás lehetőséget ameddig csak módom van rá. Mert ilyen alkalom nem mindig adódik, hiszen ő egy igazán kellemes, szenvedélyes nőci, szertőnek sem utolsó, sőt nálam a sorban az első helyen foglal helyet, mert nem csak, hogy jól tud bánni, mind a saját, mind a partnere testével - ahogyan azt ma sikerült mázlistaként megtapasztalnom - és a viselkedése miatt is jó vele tölteni az időt, még akkor is, ha nem is szexualitásról van szó. Legalábbis abból, ahogy eddig megismertem nekem ez jön le. Remélem nem tévedek és ez valóban így van. Mindegy, egyenlőre ne filozofáljunk ilyesmin, jobb elfoglaltságom is akad annál, mégpedig élvezni az életem kényeztetését hangosan sóhajtozva, majd végül befogja a számát az övével és boldogan tapadok rá, mialatt kezem az érett, szépen megformált testét simogatja, karmolászom a  hátát is olykor -olykor. A dicséretét is jó hallani, de a nevetésére pimaszul elmosolyodom és kicsit játékosan megcsóválom a fejem. Elengedni is alig akarom, de jól esne lemosni az izzadtságot és törlesztenék is már az én gyönyörűségemnek. Mikor a zuhany alól hívogat elmosolyodom.
- Rohanok, drágám. - mondom és a szavaim igazak - még ha nem is rohanok,csak sietek - nem teketóriázom, megyek be hozzá a rózsa alá, ahol hozzá simulok, odadörgölődzöm. Odahajolok a füléhez, azonban mielőtt bármit is mondana kap egy fültőpuszit - a fül környéki erogén zónát vettem kezelésbe -, majd lágyan belenyalok a fülkagylójába.
-  Imádlak, szívem. - súgom és hirtelen eltérve belecsókolok a finom nyakába és kicsit meg is
szívogatok ezzel hagyva mint egy jelzésértékű nyomot a bőrére, ami azt sugallja:"Ez az én csajom, ha meg mered közelíteni
halott vagy.". Ez pedig valóban így is van, aki megpróbálja elhódítani tőlem a fantasztikus kedvesem az megismerheti a haragom. Alaposan körbecsókolom, nyalogatom az említett területet, majd haladok ismét lenti irányba egésze a halmokig, ahol kissé elidőzöm. Nyalogatom, szívogatom, enyhén harapdálom is a kebleket, főleg a mellbimbókra fordítok nagy hangsúlyt, mert tudom, hogy az neki különösen jól esik. Végül pár perc után elhagyom a melleket és egyre lejjebb haladva a köldökénél is picit megállok néhány nyalintás és csók erejéig - tudom, hogy ez is néhányaknak kéjt szerez - és tovább folytatom az utam. Amint egyre jobban tartok dél felé úgy megyek le a végére guggolásba. Először a combjai belső felét csókolom végig egyenként, lassan, enyhén meggyötörve ezzel a szőkeségem, majd elsőnek kikerülöm az ölét, csak mikor másodszorra érek fel odáig akkor veszem kezelésbe. Rögtön még nem nyalok bele a hüvelyébe, csak a szeméremtesttel foglalkozom, nem sokára viszont betolom a nyelvem a forró, tüzelő, testnedvvel borított, finom pinájába és komótosan kezdem el falni, majd lassan elkezdek
gyorsítani, kissé beleerősíteni, viszont maradok a lágyságnál. Míg egyik kezemmel az ölénél fogódzkodom, addig a másikat ujjról-ujjra helyezem fel a popsijába, de ott sem mozgok durván. Bár a számmal szinte eszem a legérzékenyebb pontját, mégis igyekszek a gyengédségnél maradni, egészen addig, amíg ő mást nem kér tőlem, ám abból se lesz probléma, ha maradnom kell a lágyságnál. A döntés rajta áll, hogy hogyan vezessem a gyönyörbe, de eljuttatom oda, ha törik, ha szakad. Ebből nem engedek és kész. Makacs vagyok? Talán. Viszont mentségemre szóljon, hogy helyes cél érdekében cselekszem így.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 10:06 am

Amber társasága kellemes érzésekkel tölti fel, ami után teljes erőbedobással dolgozhat. Van munkája, de míg meg nem kapja az első fizetését, addig várnia kell. Ráadásul valami rendes lakást kellene néznie. A hotelekben való megszállás nem éppen előnyös. Örül annak, hogy egy ilyen lánnyal találkozott, mint a lány. Biztosan azon fog agyalni, hogy kettejüknek egy külön kis világuk lehessen, amit nem mérgez meg senki. Magyarán biztosan nem hív barátokat, vagy más alakokat a házukba. Jól hallja, hogy a kényeztetése nyomán hangosan sóhajtozik a drágasága, aki valószínűleg teljesen felizgul a kényeztetésétől.
-El ne ess! Nem szeretném, ha bajod esne. – Válaszol vissza, miközben rögtön letámadják. Vizes testeik egymáshoz dörgölőznek, ami nagyon erotikus jelenet. Tetszik neki, hogy párja feltalálja magát. Belesóhajt a fültő pusziba, aztán egy hümmögéssel fogadja a nyalást. Ránéz, aztán elmosolyodik.
-Én is téged. – Ezután nem marad más hátra, mint élvezni a másik kalandozását. Elkuncogja magát, mikor megbélyegzi őt a kedvese a szívogatással, de egyáltalán nem haragszik érte. Pajkos mosoly villan rajta, mert kezd benne körvonalazódni, hogy ő mivel hálálja meg. Ezután indul meg az igazi feltérképezés. Mikor a kebleit kényezteti, főleg a mellbimbóit, akkor sóhajtozik rendesen. Fel-le jár a mellkasa, de a harapdálásoknál szó szerint nyögdécsel. Nagyon érzékeny pontra tapintott ezzel szerelme. Képes csupán a kebleinek becézésére átélni gyönyört, de ezt kevesen tudják. Halad tovább, és önkénytelenül is kissé mozogni kezd a teste. Néha egy-egy finom rándulás közrejátszik, mikor egy nagyon érzékeny pontra talál a combjainál. Mikor először ér hozzá Amber varázslatos ajka, akkor rándul egyet a szép teste, miközben nyög neki. Ami ezután következik, az pedig a varázslatos mennyország. Szerencsére van kapaszkodó a falon, így rögtön megragadja.
-Ahh, kicsim ne hagyd abba. Ujjaz meg, de akár megkefélhetsz újból. – Harap bele végén a saját ajkaiba, s ha kap időt; akkor jobban széttárja a lábait, hogy könnyebben odaférhessen a lány. Teljesen másikra bízza a dolgot. Ha így szeretné elrepíteni, akkor így is hatásos nála. Pontosan eltalálta, hogy hogyan élvezi a legjobban. Ha folytatja tovább a munkáját, akkor hangos nyögések folytatódnak, sőt teste úgy tekergőzik, mint ha a másik ujjaira szeretne még inkább felkerülni. Még egy picit mélyebben érezhesse azokat. Tán ez a látvány teljesen beindítja Ambert, mint mikor megdugta a dárdával.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 1:21 pm

Elmosolyodok a féltésére, mert jól esik ez a kissé anyáskodó, mégis szerető gesztus. Mindenesetre örülök neki, hogy azért nem túl anyás, mert nem igazán jönnek be az ilyen típusú nők. Furcsállom azokat a férfiakat is, akik magukat apucinak hívják, mert akkor én vagyok ideiglenesen a lányuk és milyen perverz szülő már az, aki ilyesmit tesz. Na, mindegy, nem kell törődni a hülyékkel és kész. Inkább foglalkozzunk a jelennel, ami jóval több izgalmat ígér egy nagy adag szenvedély képében. Boldogan és teljes odaadással kényeztetem a párom, akitől örömmel hallom a sóhajokat, a nyögéseket és az elégedett kérlelést, aminek örömmel teszek eleget. A szorgoskodásomnak hála rángatódzik és ficánkol az egyetlenem, akit kedvem lenne konkrétan felfalni, de úgy se lenne szívem megtenni, mert akkor mi maradna nekem? Semmi. Akkor már inkább visszafogom ezt a túlzottan buja fantáziát - amit ténylegesen amúgy sem valósítanék meg, hiszen nem ment el a józan eszem - és helyette beérem egy jó nagy adag nyalakodással és ujjazással, amit a csikló szopdosásával toldok meg ezzel is növelve a kedvesem élvezetét, ami nem titkolt szándékom. Szeretném a csúcsig feltornázni a szenvedélyét és eljuttatni a kielégülésig. Azt a döntést hozom meg, hogy egyenlőre hagyom pihenni a dárdát és maradok ennél a módszernél, amely úgy veszem észre neki is kedvére való. Adok neki egy kis időt a lábszéttárásra, mivel ez megkönnyíti mindkettőnk dolgát. Belenyögök a mézédes szentélyébe, mikor úgy tekergődzik, hogy már-már rám fonódik a kéj hevében és hálám jeléül igyekszek megtalálni a g-pontját. Számomra is igazi élmény kényeztetni őt, már pusztán az élvezkedése látása-hallása is tökéletes megéri nekem. Közben persze a szomszédos járatában sem marad abba a tevékenykedés, ott is igyekszek minél jobb eredményt elérni az ujjaimmal, melyek közül négy kerül be. Többet már nem merek feldugni oda, mert hát ezt a rést nem ilyen terhelésre találták ki és még ha én egyszer élveztem is a dolgot lehet, hogy benne már rektális vérzést idéznék elő, amit nagyon nem szeretnék. Minél kevésbé akarok neki fájdalmat okozni, ha csak egy mód van rá. A vége felé azért kissé beleerősítek picit túllépve a gyengédség hátárait, azonban mindezt csak az ő érdekében teszem, azért hogy elérje a mámoros érzést.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 2:31 pm

Erre aztán nem számított, sőt egyenesen jó meglepetésnek érzi a másik kényeztetését. Az ajkain ugyan kérlelő szavak, vagy hangok nem jönnek ki, csupán sóhajok és nyögések. A teste sokkal inkább beszédesebb a mozgásával, a maga jelzés rendszerével. Nem kellenek ide szavak, mert úgy véli, tökéletesen megértik egymást csupán testeik rezdüléséből. Ha nem így lenne, akkor idővel megtanulják. Hát akkor rángatózik és feszül meg, mikor igazán kellemes pontokat érint Amber ajka, vagy ujja. Nem kérdéses, hogy hamarosan valószínűleg el fog élvezni. Még pár hevesebb mozdulat, aztán dobálja a testét a gyönyörtől. A hangja egy hangos sikítás, ami a végére elhal. Olyan a hatása ennek, mint ha egy szírén dala lenne. Végén már csak rándul aprókat a búja teste, miközben próbál még mindig kapaszkodni. A lábában az erő elmegy egy időre, így magyarán furán csüng. Pislog egy keveset, aztán mosolyogva felnéz rá.
Uhh kicsim, most élek át először ilyet, de nagyon jó volt. – Csillog a szeme, miközben kedvesen somolyog rá. Mikor visszatér belé az élet, akkor óvatosan feláll a helyéről, aztán egy forró csókkal fejezi ki háláját. Ezután a tusfürdőért nyúl, hogy Amber testét bekenje vele. Alaposan dörgöli bele a bőrébe, de semmi durvaságot nem mutat az irányába. Mikor a szentélyénél jár, akkor beszalad egyik ujja, aztán később a másik. Finoman tolja ki és be a két ujját, mikor eleget szórakozott odalenn, akkor jön a lemosás. Mindkettejüket kellő gondossággal lezuhanyoztatja, aztán kihúzza párját a zuhanyzóból. A mosdónál leakaszt törölközőt, hogy megszárítkozzanak. Mikor elvégezte a feladatot, nyom egy csókot az ajkaira.
-Most, hogy mindketten tiszták vagyunk. Menjünk az ágyba. – Ezzel tovább húzza a pihe puha ágyba, ahogy hozzásimul végül kedveséhez. Apró csókokat ad ajkaira. Szeretne beszélgetni vele, de egyelőre nem jut eszébe, hogy miről lehetne csevegni.
-Mit tudhatok meg rólad édesem? – Teszi fel végül kendőzetlenül a kérdést. Látni a barátságos tekintetén, hogy nem muszáj válaszolni rá, csak ha úgy érzi, hogy ezzel nem okoz feszültséget. Hogy példával járjon a másik előtt, akkor felvázolja a jelenlegi anyagi helyzetét.
-Egy hónapja vagyok itt ebben a városban. Lakberendező vagyok és saját lakásom nincsen. De szeretnék egyet, ami a közös kis fészkünk lenne. Oda tilos lenne bevinni pasit, vagy barátot. Csak mi ketten.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Amber Alvar&Chara Vrettos - two girl with a common remembrance and with a common future?
» Chara Vrettos
» † i’m the girl you’ve been waiting for
» Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night
» Chara és TJ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-