KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 4:05 pm

Igen, ez valóban így van, akár szavak nélkül is képesek vagyunk egymást megérteni, legalábbis úgy érzem szexuális téren már kialakult ez az érzékünk. Azt sikerül kivennem a reakcióiból, hogy hol jó neki és ott igyekszek minél jobban ostromozni azt a pontot. A tervemet sikerül véghez vinnem és végül egy szép, erős sikítással éri el a gyönyör kapuját. Kinyalintom a kiáramló nedvét, majd távozom a még mindig kicsit forró öléből amit elengedek, az ujjaim is távoznak a popójából, majd felállva boldogan hallgatom az elismerő szavait, amire az én arcomra is mosoly kerül.
- Részesíthetlek még ilyesmiben, cicám, ha jó leszel. - kacsintok rá pajkosan és miután visszanyerte a lábai fölött az uralmát boldogan csókolok vissza. A lemosdatás is igazán kedvemre való ami alatt belemarkolok a formás popójába és simogatom a vizes hátát. Közben szemérmetlenül nézem a víztől csillogó, gyönyörűségem kívánatos porcikáit, melyek így ha lehet még szexisebben mutatnak. A kis játékára apró sóhajokat hallatok és forrón tapadok az ajkaira. Pár vörös csíkot is finoman a hátára rajzolok. A zuhanyzóból kilépve Chara után törölközés közben megfogom az anyag egyik végét és amíg ő engem törölget és picit áttörölgetem a testét kissé direkt eljátszadozva vele. Azért nem húzom sokáig az időt és mire végez velem én is befejezem.
- Támogatom az ötletet. - jegyzem meg a javaslatára, mivel kicsikét fázom így frissen megtörölközve és egy szál semmiben, felöltözni pedig még semmi kedvem. Hamar bekerülünk az ágyba, ahol alaposan hozzásimulok, hogy testünkkel melegítsük egymást. A beszélgetés jól hangzik, nem zárkózom el tőle, bár előbb hagyom, hadd meséljen ő magáról.
- A közös kis fészekben benne vagyok, nekem sincs saját lakásom. Abban a bordélyházban élek, ahol dolgozom. - ugyanis mindenkinek van egy saját szobája, ahol ha akar lakhat is - 20 éves vagyok, négy éve űzöm ezt a szakmát. Van egy bátyám, de ahogy a szüleimmel vele se tartom a kapcsolatot. És te vagy az első barátnőm. - árulok el néhány lényegesnek tartott információt magamról. A kis közös otthon ötlete igazán jól hangzik, szeretnék vele összeköltözni, mert biztos kellemesen ellennénk együtt és szépen rendezné be a lakásunkat. Meg hát lakva ismerszik meg az ember, akkor meglátnánk, hogy összeillünk-e, vagy maradjunk csak szexpartnerek. Remélem a közösen élés nem menne a kapcsolatunk rovására, annak nagyon nem örülnék. Azonban egyenlőre gondoljunk csak a jóra. Fejben eljátszadozok az együttlakás gondolatával és igazán csábítóan hangzik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 5:57 pm

-Igazán? Én csak örülni fogok, ha ehhez hasonlóban fogsz részesíteni. Ami pedig a viselkedésemet illeti… – Mosolyogni kezd pajkosan, amiből tudni lehet, hogy nem az az engedelmes jó kislány, aki nem mer ellenkezni. Pörgős nő a kora ellenére, aki van annyira rossz, hogy meglepetéseket okozzon bárkinek. Letudják a fürdést, a törölközést, míg végül a meleg ágyban kötnek ki. Egymáshoz meztelenül simulnak, ami Charának különösen jólesik. A felvetett kérdésben rögtön benne van, amire szélesedik a mosolya. Elképzel előre pár pikáns jelenetet, hogy miképp fogadja őt, ha korábban ér haza.
-Szóval neked sincs saját lakásod. Akkor mindenképpen kell nekünk egy közös lakrész. Azt nem tudom, hogy családi házat szeretnél, ahol sikítozhatsz világba, vagy bérház lenne a jó, ott viszont ránk szólhatnak. Pontosabban rád, ha olyan édesen sikítozol nekem, mint mikor megkeféltelek. – Neveti el magát, közben a keze lesiklik a lány formás hátsójához, hogy kellemes simogatásban részesítse. Utána felkúszik a hátára, hogy ott szintén felmelegítse a másik testét. Hallgatja közben, hogy kedvese mit mesél magáról, s mikor elfogynak a szavai, akkor átveszi az irányítást.
-Nem gond nekem, hogy hol dolgozol Kicsim, az a lényeg, hogy legyél nekem. Tudod én messziről jöttem ide a volt pasim miatt. Teljesen azt hittem, hogy menni fog vele a dolog, de végül kiderült, hogy egyáltalán nem. Végül elmentem abból a házból, mert az ex-pasimnak van párja. Csak feleslegesen lettem volna ott. Örülök, hogy eljöttél, s találkoztunk és ráadásul a barátnőm lettél. Ettől szebb ajándékot nem kaphattam volna. – Nyújtózkodik picit, majd hátára feküdve a plafont lesi. Ambert végül magára húzza, hogy egyforma telt idomaik egymáshoz nyomódjanak. Mindkét kezével és lábával átkarolja a testét. Felkuncog, aztán lágyan odakap szerelme ajkaihoz. Csókolózni kezd a másikkal, miközben mindvégig a szemébe néz.
-Szóval döntsük el, hogy milyen lakásra spóroljunk. Mindkettőnek van előnye, meg hátránya. – Teszi hozzá, de cseppet sem lazít a szorításon. Élvezi, ahogy édese domborulatai az övét ingerli. Nagyon puha párnái vannak, meg a finom bőre tetszik neki. Végül direkt gurulnak egyet jobbra és kettőt balra, aztán megint jobbra. Nagy nehezen végül elengedi.
-Szóval ebben a témában részletesen meghallgatlak. Én azt mondom, hogy a családi ház sokkal jobb. Kissé költségesebb, de ott lenne mindennek helye. Sok-sok szex helyre adna lehetőséget, ahol egymással szeretkeznénk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 9:25 pm

Elmosolyodok azon, mikor engem vádol hangzavar ügyben.
- Ha jól emlékszem a zuhany alatt nem én sikítottam olyan nagyot. - nevetek kicsit én is és boldogan simulok hozzá és a keze alá. Nem csak csábító, de okos és vicces is. Ez a nő percről percre egyre szimpatikusabb együtt, szerintem még párként is jól összeillünk, bár ezt majd az idő dönti el. Azért mindenesetre remélem, hogy nem fogom megbánni az optimista hozzáállásomat. Valahogy csak lesz majd akkor is, nem fog megállni az élet, ha már előtte is ment valahogy. Csak azt tudom mondani, amit a vak is, hogy majd meglátjuk. Aztán ha szerencsénk van nem megyünk neki annak a bizonyos falnak. Jó lenne, ha valóban ki tudnánk kerülni. Viszont szerintem ezen még korai tűnődni, ráérünk vele még egy jó darabig. Most inkább foglalkozzunk aki igazán megértő és én ennek nagyon örülök, Jó, hogy ennyire megértő, hogy nem zavarja, hogy prostituáltként dolgozom. Volt már olyan kapcsolatom, ami azért ment tönkre, mert a párom nem bírta elviselni, hogy nekem a munkám részét képezi a másokkal való szexelés. Aggódtam, hogy itt is ez lesz, de úgy látom, hogy nem, mert igazat mond és valóban nem idegesíti a foglalkozásom. Az is kellemesen érint, hogy ennyire őszinte velem, hogy még a múltjának a valószínűleg fájdalmas részét is elmeséli nekem, amiről nem mindenki beszél szívesen.
- Olyan jó, hogy te vagy nekem, hogy itt vagy mellettem és nem ítélkezel felettem, de ha szeretnéd otthagyom a munkámat érted. Én is nagyon boldog vagyok, hogy idesodort a sors, melléd, mert nagyszerű nő vagy. Egy igazi kincs. - vallom be és örülök, mikor a szerelmem magára húzva, hozzám nyomódva csókol, majd gurulunk egy kicsit. Tetszik a dolog és kuncogok rá.
- Le ne guríts! - szólok picit rá mosollyal az arcomon, majd hagyom, hadd beszéljen újra. Ügyesen fejti ki a véleményét a közös lakhely típusát illetően és szerintem igaza van.
- Egyetértek veled, édes, egy ház drágább, de több benne a hely és a szomszédok se zavarnak annyira, vagy ha mégis panaszkodnak a zaj miatt, hát hangszigetelté tesszük. Nekem is van valamennyi pénzem, szerintem simán meg lesz az a saját ház és annyit szexelhetünk annyi helyen, amennyit csak akarunk. - árulom el és már nagyon várom, hogy meglegyen az a közös ház és ott mindenféle korlátozás nélkül élvezhessük egymás közelségét és aki előbb hazaérne az meg szexisen várná haza a másikat levezetni a munka során felgyülemlett feszültséget. Biztos csodás lesz, erre akár mérget is mernék venni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2014 5:05 pm

- Rendben, én sikítottam a zuhany alatt, mert te megujjaztál. Örülsz most annak, hogy beismerem? – teszi fel a kérdést, aztán fogadja a simulást, és boldog, hogy egyenesen a keze alá. Tetszik neki Amber megjelenése, ráadásul azt feltételezi róla, hogy valójában okos lány. Egyelőre tökéletesen jól vannak, s nem tartja lehetetlennek, hogy egy pár lehessenek. A kérdés, hogy a nagy korkülönbség mennyire fogja őket zavarni? Nem gondolt bele eddig jobban bele kettejük jelenlegi állapotába. Természetesen teljesen megértő, és nem zavarja a másik szakmája. Ha ez a munkája, akkor nem fog arról beszélni, hogy hagyjon fel vele. Ha párja úgy érzi, hogy fel kell hagynia a jelenlegi pénzkereseti foglalkozásával, akkor saját elhatározásából fogja megtenni.
- Nekem szintén jó, hogy vagy nekem. Legalább lesz valaki, akivel el tudok beszélgetni, erről-arról. Nem kell visszafogni magam, és abban a tudatban lehetek, hogy nem nevetsz ki érte. – meséli el, miközben megjelenik az arcán egy pajkos mosoly. Látja, hogy a másiknak nagyon tetszik a gurulós játék, ezért a legváratlanabb helyzetekben cserélnek helyzetet. Magyarán forgolódnak ide-oda, mint ha nagyon küzdenének egymással.
- Szóval neked szintén van pénzed. De amint megvan a ház, akkor sokáig spórolnunk kell. – nincs sok pénze, de nagyon reméli, hogy fokozatos spórolás után helyreállnak mindketten pénzügyileg. Igyekezni fog, hogy a kettejük kapcsolata jó legyen. Mikor magában elkalandozik, hogy mennyi minden történhet kettejük között, akkor rögtön beharapja a saját alsó ajkát. Egyik keze belemarkol a másik formás hátsójába, mikor kiadja az utolsó utasítást.
- Én teljesen elfáradtam, és álmos vagyok. Lefekszem aludni – Jegyzi meg a karjaiban vergődő szépségnek. Rátapad az ajkaira, miközben a bal keze beszökik kettejük közé, hogy Amber a telt feszes kebleire rámarkoljon. Utána csatlakozik a másik keze, ami a másik domborulatot térképezi fel.
- Így sokkal jobb lesz az álmom, ha foghatom őket. – jelenti ki viccesen, sőt elneveti magát. Végül a melleknél fogva löki le finoman magára a másik testét. Nagyon mosolyog, de azon nyomban elfordul a fél oldalára.
- Kellemes álmokat neked – hunyja le a szemét, aztán öt perc múlva, már halkan szuszog. Az ajkain ott van a játékos mosoly, ami arra enged következtetni, hogy nincs gond az álmaival.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2014 10:12 pm

Játékos mosollyal bólintok, de szerintem ő is tudja, hogy csak viccelődöm. Nem gond, hogy sikítozik, sőt tetszik, hogy ilyen
hangokat tudok kiváltani belőle. Szerintem ha belekezdünk a közösen élésbe nem lesz nehéz rendes párrá kovácsolódnunk. Valószínű  nem fog gondot okozni, hogy van közöttünk pár év korkülönbség, hiszen az életkor csak egy szám, mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Úgy gondolom Chara annyinak érezheti magát, amennyinek kinéz, az pedig 25 év. Én 20-nak érzem magam, szóval ha  úgy vesszük csak 5 év van kettőnk közt, ami igazán nem sok. Remélem minden jól megy majd, mert úgy vélem, ha kerülni tudjuk a nézeteltéréseket nem lesznek köztünk gondok. Bár erről azért meg korai kijelentéseket tenni, elég csak várni és végül ki fog derülni, hogy egymás mellett van-e a helyünk, vagy nem. Mindenesetre én minden tőlem telhetőt el fogok követni azért, hogy minél jobb legyen a kapcsolatunk. Viszont koncentráljunk csak arra, ami most van, az pedig egy nagy adag boldogság és a közös otthon alapos megbeszélése. Az utóbbit egy kis gurulás előzi meg,de ez nem baj, sőt pont ellenkezőleg. Jólesnek a kedves szavai, amik tovább táplálják azt a hitemet, hogy hosszú életű kapcsolatnak nézhetünk elébe, amire egyenlőre minden esély meg is van adva, már csak rajtunk áll miként használjuk ki őket.
- Hát igen, mindketten önmagunkat adhatjuk, aminek örülök, mert nem szeret megjátszani magam. - értek egyet vele, majd a kis szórakozásunk után már a fészkünket tárgyaljuk meg, amiben szerencsére nem ütközünk ellentétekbe, ami jó.  
- Igazad van. - mondom, bár alapból sem vagyok egy túl költekezős fajta, van egy kevés pénzem is lekötve a bankban. Jól esik a markolászása, örömmel simogatom a csini pofiját. Nem is akarom, hogy elengedjen, de akkor sincs harag, mikor lelök.
- Neked is, cica.- bújok hozzá hátulról átkarolva, majd adok egy puszit a nyakára és elalszom. Igazán
kellemes álom jelenik meg előttem az együttélésről - természetesen pikáns -.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 18, 2014 8:45 pm

Kellemesen alszik Amberrel, ami egészen reggel hat óráig tart. Akkor kipihenve ébred, s próbálja felfogni a tegnapi eseményeket. Rájön, hogy nem fogyasztottak bort, de attól függetlenül nagyon jól szórakoztak. Megfordul a másik karjában, hogy egymással szemben lehessenek. Apró csókokkal próbálja felébreszteni a lányt, miközben a keze simogatja az oldalát. Teljesen nekinyomja a saját testét a szerelmének, míg a végén egy hosszadalmas csókra hívja.
-Jó reggelt! Remélem nem gond, hogy felébresztettelek. Én nem szoktam sokáig aludni, ráadásul ilyenkor sokkal inkább kívánom a szexet. Nem akarlak letámadni, mert fogalmam sincs, hogy mikor kell menned dolgodra – magyarázza neki. Azért nem vágnak bele a dologba, mert tart attól, hogy közbejön valami, és félbeszakad az egész élvezet. Teljesen átkarolja a nőt, hogy utána henteregjenek az ágyban. Jobbra és balra forgolódnak, de közben tapizza a másik gyönyörű testét. Mikor rendesen kiélvezte a helyzetet, akkor elengedi és próbál felkelni az ágyból, már ha kedvese engedi.
- Nekem mennem kell dolgozóba. Ha tetszik, ha nem – eszébe jut, hogy nyolc órára beszélt meg találkozót a főnökével. Nem lenne jó, ha a második munkanapon késne. Finoman lefejti a másikat a testéről, de egy arcsimogatással vigasztalja. Jön a hétvége, aztán nem kell korán kelni. Elképzel egy szeretkezéssel és gyönyörökkel teli reggelt, míg végül elneveti magát.
-Neked nincs beosztva, hogy kihez mikor mész? Vagy csak hívás alapján indulsz el? – érdeklődik nála, hogy többet tudjon meg a másikról. Ha már szabad, akkor összegyűjti a ruháikat, és így átnyújtja Ambernek a sajátját. Belenéz a szemébe, hogy végül elkuncogja magát.
- Ma este egy másik hotelben? Kiveszek egyet egész hétvégére, hogy akár együtt is tölthetnénk. Elmennénk a vidámparkba, meg fagylaltot enni ebben a hőségben. De szívesen teljesítem egy kívánságokat, csak kérj tőlem – vált vele egy forró csókot, hogy felöltözzön. Táskájából előkerül fésű, meg jó pár női kellék. A változatosság kedvéért a mai napon az egész haját egy nagy fonatba rendezi. Kell hozzá a másik segítsége, amit a végén megköszön.
- Nagyon ügyes vagy – lezárja egy piros szalaggal. Gyorsan elrendezi magát, aztán megnézi magát a fürdőszoba tükrében. Egyet kell értenie Amberrel, mert egy 25 éves tökéletes nő néz vissza rá. Ez önbizalmat ad neki és erőt. Segít rendbe szedni a párját, csak az után pakol vissza a táskájába. Mikor a ruhában díszelegnek, akkor a végén csak belemarkol a másik hátsójába.
- Jut eszembe, az italt magaddal viheted, ráadásul a fizetséget sem felejtettem el – nyújtja át az összeget, ami jóval több, mint amennyit el lehetne kérni. Látszik az arcán, hogy nem tűr ellenmondást. Az első alkalommal biztosan fizet, de a többi kérdéses. Ránéz az órájára.
-Nekem sietnem kell!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 6:47 am

Álmomból az ügyesen munkálkodó ajkak ébresztenek fel, amelyek lágyan puszilgatnak. Ezért még azt is elnézem neki, hogy ilyen korán már ki akar szedni az ágyból. Igazán jó így kelni, főleg kielégülten, egy nagyszerű éjszaka után. A tegnapi pedig kiváló volt a javából. Mikor beléptem az ajtón még nem gondoltam, hogy csajomnak tudhatom reggelre ezt a csodás nőt. Fantasztikus érzés csak a magaménak tudni Charát, mert sok szempontból egy főnyeremény. Le merném fogadni, hogy sokan szeretnék párjuknak őt, de át nem engedem senkinek. Még mellette lefeküdni és felkelni is kész élmény. Az én ajkaim sem maradnak sokáig tétlenek, mert az övéi hosszan falják az enyémeket, míg a kezeim csinos testét simogatják közel húzódva hozzá.
- Jó reggelt, édesem! Nekem időm annyi, mint a tenger. - tájékoztatom és kicsit játszadozunk újra feltérképezve a másikat. Mikor el akar menni először nem engedem el, még egy pár másodpercig, aztán elengedem. Miattam igazán ne késsen el a munkahelyéről, ne kockáztassa az állását, majd szépen visszafogom magam és kész.
- Kár, pedig kedvem lett volna egy kis hancúrozáshoz.- említem meg és kikelek az ágyból. A kérdéseken nem lepődök meg, teljesen természetes, hogy tudni akarja, hiszen nem prosti dolgozik ugyanúgy - például gyakran előfordul, hogy a bordélyházban és utcán elhelyezett lányok másként végzik a munkájukat-.
- Nincs beosztva az időm, általában ha hívnak megyek, bár ez is főleg este van. - igyekszek kielégíteni a tudásszomját, de máshogy is kielégíteném a szerelmem, ha lenne rá idő. Magamban sóhajtok egyet és elkezdem felhúzni a visszakapott ruhámat és a szavaira mosoly szökik az arcomra.
- Jó ötlet, benne vagyok. - egyezek bele hamar, majd már kapom is a csókot, amit örömmel viszonozok. Segítek elkészülődni, majd én is lassan kész leszek.
- Semmiség. - mondom és tényleg így van. Volt már, hogy anyám haját is nekem kellett megcsinálnom, mert a fiúk nem értenek hozzá. Mikor visszatért a tükörtől magamhoz húzom és kezeim a hátsóján állapodnak meg. A pénzét elfogadom, bár mivel észreveszem, hogy több magamban megjegyzem, hogy fog kapni némi pluszt a hétvége során.
- Rendben. - engedem hát el, hadd menjen és egy búcsúcsókot még váltok vele.
- A számom valószínű tudod, ha nem hívd fel amit tegnap és megadják. - jegyzem meg és búcsút intve távozom és máris az este jár a fejemben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 1:14 pm

Úgy néz ki, hogy nem lesz rá mérges a másik, mert korán felébreszti az ajkainak játékával. Neki olyan munkája van, hogy korán kel és délutánig elszöszmötöl vele. Függ a lakás méretétől, ráadásul milyen akadályokba ütköznek. Reméli a későbbiek folyamán sem lesz gond ebből, hogy teljesen különböző az életmódjuk. Chara viszonozza azokat az érzéseket, amit felé táplál Amber. Menthetetlenül szereti fiatal párját. A reggeli hancúrozás után kénytelen kibontakozni az öleléséből.
-Sajnos a munkám olyan, hogy kora reggel megyek és délután négy órakor jövök. Nekem szintén lett volna kedvem szerelmeskedni, de kell idő elkészüléshez. Holnap viszont hétvége, így akkor tiéd lehetetek még reggel is. S elkaphatsz úgy, ahogy csak szeretnél – ígéri meg szerelmének, hogy ma este és holnap reggel bizony sokat fognak szexelni. Elkezdenek készülődni, hogy mindketten mehessenek az útjukra. Megjegyzi, hogy Ambernek milyen a munkarendje, ezért elmosolyodik. Mikor egymást felöltöztették és elrendezték egymást, akkor egy búcsúcsókkal távozik tőle.
- Oké. Legyen szép napod – jegyzi meg a távozónak, aztán szintén távozik. Időben érkezik meg a munkahelyére, ami után rögtön megy lakást berendezni. Gyorsan telik az idő, miközben szüntelenül párjára gondol. Mikor letelik a műszak, akkor rögtön megtudakolja a telefonszámát. Felhívja a kedves női lényt.
- Szia Szivecském! – köszönti vidáman, hogy a jókedve biztosan átérződik.
- Nem fogod elhinni, de sikerült egy tengerparti házat találnom. Csendes környék, tele fákkal és árnyékkal. Várj, átküldöm a képeket! – pár gombnyomás után elküldi neki a képeket, hogy meglássa szerelme, hogy nagyon ideális szerelmi fészek lehet nekik. A környéken kissé távolabb vannak tőlük a szomszédok. Várakozik egy kicsit, aztán újra megszólal.
- Remélem tetszik, de ha nem, akkor át tudjuk alakítani saját ízlés szerint. Ugyanis papírforma szerint is a miénk. Már csak annyi kell, hogy neked szintén alá kell írnod. Hol vagy most? Érted megyek – ezzel ha megtudja, hogy merre van, akkor odautazik hozzá. Egy meleg öleléssel, majd egy forró csókkal üdvözli. Belemarkol a hátsójába, miközben belesuttog a fülébe.
- Hiányoztál egész nap. Menjünk a házhoz, vagy szétnézzünk a városban? – teszi fel a kérdését, miközben kezével végigsimít párja felsőtestén.
- Tudod én most kívánlak
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 9:27 pm

Már nagyon várom a mai estét, főleg a szépen csengő ígéretek miatt, amiket be fogok tartani. Még szép, hogy a szaván fogom fogni, nem ment el teljesen a maradék eszem, hogy ne tegyem meg. Bár már most tudom nem kell majd vele sokat veszekednem, hogy betartsa, sőt őt ismerve eszébe sem biztos kellemes hétvégének nézünk elébe. Főleg azért is érzem ezt, mert úgy sejtem viszonozza az érzelmeimet, ami csak még jobban rá fog segíteni a nagyszerű hangulatra. Szívem szerint már most sem engedném el és mennék én is a magam útjára, de egyenlőre muszáj, bármennyire is nem akaródzik a dolog. A tudat azért vigasztal, hogy négy óra után már újra az enyém lesz - mármint testestől is -.
- Köszi, neked is, drága. - köszönök el tőle az öltözködés és a búcsúcsók után, majd intek egyet és megyek is. Úgy döntök visszamegyek a bordélyházba megosztozni a fizetségemen, felveszek egy csinos alsóneműt egy dögös ruhával, majd elmegyek egy kávézóba, hogy ott tölthessem el az időm. Szerencsére gyorsan végzek és tudok egy jó helyet a környéken, ami már ilyenkor nyitva van. Beülök rendelek pár tükörtojást, néhány pirítóst és egy nagy bögre kávét reggelinek. Egyrészt mert szükségem lesz az energiára, másrészt mert farkaséhes - a tegnapi éjszaka sok energiámat elvette - és hullafáradt vagyok. Miután kézhez kapom az ételem nem sietem el a táplálkozást, lassan, komótosan töltöm meg a hasam, hiszen estig még van időm. Az étkezés végeztével beugrom egy áruházba, ahol veszek masszázszselét, epret és egy tejszínhabot, hogy ezekkel is fokozhassuk a hangulatot. Ezután megyek és veszek egy hotdogot, amivel leülök a parkba. A nap nem telik el túl gyorsan és közben állandóan az én Charámon jár az eszem. Biztosra veszem, hogy az érzelmek, amiket iránta érzek többek sima vonzalomnál. Egyszer már éreztem ilyet régebben, még a kamaszkorom kezdetén. Ez szerelem, aminél nincs is szebb. Akkor is éppen rá gondolok, mikor megcsörren a telefonom. Reménykedve felveszem és egy ismerős hang szól bele kedves szavakkal.
- Szia, szerelmem! - köszöntöm boldogan és örömmel végighallgatom amiket mond. Az arcomra mosoly szökik, ami még szélesebbre változik a küldött kép láttán. Csodás ház egy felejthetetlen hétvégéhez egy fantasztikus nővel, jobb nem is lehetne a helyzet.
- Szép kis ház, nekem megfelel. - árulom el a véleményem és megadom neki a park címét. Nem kell sokat várnom, mire megjelenik és az üdvözlésétől egyből még jobbá válik a kedvem. Lelkesen viszonozom az ölelést és a csókot, mialatt kezeim a hátát és a popóját simogatják.
- Te is nekem. Szerintem menjünk, mert már én is nagyon vágyom rád. - ha neki sincs ellenvetése már indulhatunk is, hogy egy forró hétvégét töltsünk együtt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 8:33 am

Örömmel hallja, hogy párjának szintén tetszik a ház. Reméli nem mérges rá, hogy tudta nélkül intézkedett. Ő már ilyen pörgős, ráadásul lakberendezői állásnak vannak előnyei. Mikor megérkezik a lányhoz, akkor melegen fogadja, aki viszonozza a gesztust. Mikor meghallja, hogy a másiknak szintén hiányzik a szex, akkor elindulnak a házhoz. Út közben fogja annak kezét, míg meg nem érkeznek a fenséges otthonukba. Takaros ház, ami igazából nem nagy, de modern és korszerű. A stílusa meg tökéletesen azt mutatja, hogy lányos kéjbarlang. Megérkeznek az ajtóhoz, aztán a kulcs segítségével bejutnak. Mikor beléptek, akkor fordítja el a zárban, sőt még a reteszt is elhúzza. Az előszobában lepakolja a cuccait, mikor hátulról rátámad kedvesére. Odasimul a testéhez, miközben a nyakát kezdi el csókolgatni.
- Kívánlak, de előtte még körülnézhetünk, ha gondolod – szól hozzá, ám a másik alsó ruhájának gyenge pontját keresi. Mikor megtalálja a kezével, akkor az alsó öltözetet letolja a másikról teljesen a földre. Út közben a formás hátsóját megharapdálja, sőt megpaskolja játékosan. Egyelőre a bugyiját rajta hagyja. Feláll újból, hogy párja nyakának másik felére újabb csókokat adjon.
- Reggelig szeretnél szeretkezni? – teszi fel pajkosan a kérdést, miközben belenyal a fülcimpájába. Két keze közben simogatja az édes testet, mikor úgy dönt, hogy alásiklik a másik felsője alá. Megtalálja a kerekded telt kebleit, amit rögtön becézni kezd.
- Vettem magamnak új fehérneműt. Remélem tetszeni fog, ha kibontasz – teszi kíváncsivá. Ha nekilát az ő öltöztetésének, akkor egy gyönyörű tanga bugyit láthat rajta. Csipkézett és kék színű. Odafenn pedig a melltartó pikáns. Tán akkor rögtön rátámad Charára, aki nem hazudtolja meg az első alkalmat. Lehetetlenül dögös, ráadásul kívánatos.
- Házavató forró szex indul – jelenti ki hangosan nevetve. Ő nem kényezteti a másikat, hanem várja, hogy Amber mit fog tenni vele. Örülten várja, hogy hozzáérjen és simogassa.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 22, 2014 6:05 pm

Nem zavar, hogy helyettem intézkedett, mert jól választott, van ízlése hozzá. Nekem amúgy sem az számít igazán, hogy hol lehetünk, hanem az, hogy vele lehetek és élvezhetem a társaságát. Elég csak ránézni, egyszerűen lélegzetelállítóan dögös. Ráadásul nem csak külsőleg, belsőleg is gyönyörű. Egy ilyen nőnek lehetetlen ellenállni, pláne ha egy közös estét tervez. Nem bolondultam meg, hogy elszalasszam ezt a csodás lehetőséget és szerencsére neki sem szállt inába a bátorsága, bár gondoltam, hogy nem is fog. Alig bírom kivárni, hogy a házhoz érjünk, ami valóban olyan szép, mint a képen. Biztos kellemes élményekkel fogunk itt gyarapodni. Hamar bejutunk és én is lerakom a cuccaimat. Mire feleszmélek már hátulról kényeztet az édesem. A nyakcsókjára felsóhajtok és kezeimmel átfogva a hátsóját húzom minél közelebb magamhoz. Érezni akarom, minél többször és minél tovább.
- Azzal még ráérünk később, előbb inkább teszteljük le az ágyat. - már nagyon várom, hogy teszteljük a rugózását, mert tuti nagyon jó lesz. Időközben észreveszem, hogy elkezdi leszedni rólam a nadrágot és nem is ellenállok, már alig várom, hogy kihámozzam a ruhájából és a magamévá tegyem betöltve ezt a házat hangos nyögésekkel és sikoltásokkal. Ha valóban olyan csöndes ez a környék, akkor senkit nem is fogunk vele zavarni, nyugodtan élvezkedhetünk. A kérdésére pimasz mosoly kerül az arcomra.
- Naná. Addig keféllek, amíg el nem ájulsz, szívi. - jelentem ki és azt tervezem, hogy állom a szavam. Ha már úgyis itt van előttünk ez az egész hétvége hát használjuk ki és szexeljünk annyit, amennyit csak bírunk. Halkan sóhajtozok a melleimre és a nyakamra. Az csak még tovább fűti a vágyam, mikor megtudom, hogy szexi, új fehérneműt szerzett be nekem. Nem is bírom ki, hogy ne forduljak meg és kezdjem el csókolni, mialatt igyekszem leszedni róla a ruhát.
- Rajtam is hasonló van, de nem sokáig maradunk fehérneműben. - súgom a fülébe és ha akarja meg is bizonyosodhat róla, hogy csipkével díszített vörös anyag takarja az intim részeimet. Újra csókolom és vetkőztetem, épp csak annyira állok le, hogy elmondhassa amit szeretne, majd mosolyogva folytassam tovább az ágy felé tartva, majd ott magam alá teperem ami még csak maradt rajta ruha azt kímélet nélkül leszedem róla.
- Elhoztad a játékszerünk? - kérdezem meg tőle és örömmel venném, ha újból használhatnám a dárdát, amivel a legutóbb is olyan jó tapasztalatokat szereztünk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 23, 2014 8:34 pm

Hallja, hogy Amber élvezi a kényeztetést, ami neki szán. Ez a nap sokkal jobb lesz, mint a tegnapi, mert van egy ilyen érzése. Tegnap nagyjából felfedezték egymást, így ez alkalommal már gonosz élvezetes támadásokat elkövethetnek egymás ellen.
- Ha te azt mondod, hogy később ráér, akkor hiszek neked. Az ágyat letesztelni? – kuncog hangosan, miközben vetkőztetni kezdi a szerelmét, hogy kevesebb öltözet legyen rajta. Hasonló gondolatok járnak az agyában, mint kedvesének. Meg akarja mutatni a másiknak, hogy kettejük közül, ki a jobb. A kérdésére mosoly jelenik meg a nő arcán, amire somolygással válaszol.
- Nagy szavak. De mi van, ha nem lesz olyan könnyű dolgod? – teszi fel incselkedve a kérdést. Újfent hallgatja a másik sóhajtózásait, ahogy a kebleket és a nyakát becézi. A bejelentés után fordul a kocka, és Amber igyekszik leszedni róla minden ruhát. Azért ügyel arra, hogy ne tépkedje a ruháját, hanem közös erővel, erotikusan történjen meg. Egyik pillanatban állnak, aztán a következőben már kedvese alatt leteperve és ráadásul meztelenül.
- Itt van a szobában. Az ágy melletti kicsi komód első fiókjában vannak a szexhez szükséges játékszerek – magyarázza el, hogy mostantól hol találhatóak ezek a dolgot. Sikerült beszereznie két bilincset, ami szintén ott van. Mindent ki akar próbálni a kedvesével, ha vevő ezekre az édes játszadozásokra.  Ha érte megy Amber, akkor követi, hogy hátulról letámadhassa. Sőt egyenesen megszabadítja a felesleges öltözeteitől a lányt. Mikor rajta sincs semmi, akkor visszavonulót fúj. Nem az ágyhoz indul, hanem leül egy kényelmes fotelbe. Szépen széttárja a combjait, miközben elkezdi cirógatni a saját testét. Egy keze inkább a szentélye körül legyeskedik, míg a másikkal a kebleit markolja és gyúrogatja. Néha egy kisebb kéjes nyögés távozik az ajkai közül, amitől biztosan teljesen beindul szerelme. Ha ez nem elég, akkor a nedvesedő barlangjába dugja szakszerűen két ujját. Magyarán minden további nélkül huncutkodik, míg a másik meg nem érkezik. Kisebb nyöszörgés hallható felőle, ahogy élvezi a saját kezének játékát. Amberre kihívóan néz, sőt egyre látványosan domborítja neki érzéki testét.
- Aki itt sikoltozni fog, az csak te leszel – jelenti ki pimasz hangnemben. Ezek után megáll saját kényeztetésével, hogy mindkét kezével a gyönyörű telt gömbölyded idomait markolja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 3:26 pm

Fürgén, egy nagy adag lelkesedéssel látok neki levetkőztetni az én édesem. Részben a kíváncsiság vezérel az új fehérneműje iránt, részben a vágy, ami már hevesen ég bennem. Elég nedves is vagyok és mikor a bugyiján keresztül megsimogatom a punciját megérzem, hogy ő is és ez csak tovább korbácsolja a tüzemet. Ezt és a hihetetlenül dögös külsejét, illetve kisugárzását nézve nem csoda, hogy elég hamar az ágyon kötünk ki, ahol a maradék ruhát is eltávolítom róla. Újra megállapítom, hogy mennyire vonzó is így és mennyire szexisen fest az érett teste. Nagyszerű a tudat, hogy ez a test teljesen az enyém minden milliméterével és a birtokosának szívével egyetemben. Remélem minél több ideig élvezhetem ezt a páratlan kiváltságot, azonban most foglakozzunk csak azzal, ami egyenlőre folyik, az pedig igen forró. Elmosolyodom, mikor közli, hogy itt van a dárda és egyből megyek is. A komódban találok még két bilincset is.
- Ezek sem maradnak sokáig használatlanul. - igérem meg, mialatt kiveszem a szerszámot és be tervezem tartani ezt is, bármilyen nehéz is legyen. Nem kell sokat várnom és meglep hátulról, bár épp csak addig marad, míg teljesen le nem csupaszít, bár a látvány ami ezután fogad kárpótol ezért kis kellemetlenségért. Végignyalok a számon látva amit magával művel és le sem veszem róla a szemem, míg felcsatalom a férfiasságot. Nem indulok meg azonnal, kicsit várok, majd végül megindulok. A pimasz kijelentésére mosolyogva csóválom meg a fejem.
- Ne vegyél rá mérget, cica. - érek el hozzá és közel húzódva hozzá, kezemmel megkapaszkodva a karfában mohó csókkal zárom le és betolom a dárdát tövig a nedves, meleg barlangjába és hevesen nekilátok jó alaposan megkefélni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2014 5:59 pm

Látja a lelkesedést a másikon, miközben együttes erővel hozzálátnak a vetkőztetésének. Az egyik ruhadarab kerül le a másik után, mert Amberen látszik, hogy kíváncsi a fehérneműjére. Természetesen nem csak erre kíváncsi, mert a kutató kéz felfedezi, hogy bizony ugyanúgy nedves, mint párja. Kicsit elkalandozik a másik gondolatban, amit észrevesz a kedvesén, de nem szól érte. Ha van valami, amit a szívét nyomja, akkor reméli megosztja vele. Elmosolyodik a megjegyzésen, hogy a bilincsek fel lesznek használva következő alkalomkor. Hátulról támad, hogy Ambert lemeztelenítse, de ezután távozik egy másik helyre, ahol elkezdi magát izgatni. Figyelemmel kíséri, hogy a másik mit reagál rá. Lassan elkészül a férfiasság felcsatolásával, mikor eszébe jut neki kicsit Mario. Elmerül a saját gondolatainak a világába, mikor szerelme szavaira felébred hirtelen. Nem hagynak neki időt, mert érkezik a csók, amit az első két pillanatban nem viszonoz, de a harmadikban már igen. Azonban a dárda elmerül benne, így a másik ajkaiba nyög bele. A heves tempótól teljesen csöpögni kezd a puncija, közben jobb kezével kapaszkodik, míg a ballal a kebleit markolja. Kéjes nyögései betöltik végül az egész szobát, és a teste hozzálát a mesés hullámzásnak.
- Ah, Kicsim! Told még! Igen ott! – adja ki a szavakat, már amennyire bírja. Nem biztos, hogy érthető, mert néha felsikolt az élvezettől. Ez a póz egy idő után kezd neki kényelmetlen lenni, ezért egy idő múlva megállítja Ambert. Jelzi neki, hogy jöjjön ki belőle. Mikor megtörténik, akkor rövid időre magára húzza, hogy csókolózzon vele és megmondja, hogy mire vágyna igazán.
- Szeretném, ha hátulról folytatnád. – feláll a helyéről, majd hátat fordít a társának. Csinos hátsóját megrázza szórakozottan. Előre dűl, és a végül átadja magát újra. Tegyen vele a másik, amit csak szeretne. Megkapaszkodik az ülőalkalmatosság karfájában, miközben várja a behatolást.
- Egyszer annyira kipróbálnám, hogy milyen férfival szexelni. Még nem volt alkalmam hozzá. – jegyzi meg, miközben hátrafordul. Szeretné látni a kifejezést párja arcán. Az ő arca kissé vörös, mert nem hülyeségből mondta. Édes arc párosul a piros orcához, amitől talán még inkább kívánatosabb.
- Csak kipróbálni, hogy legyen olyan tapasztalatom – befogja végül a száját, mert ezt később megbeszélhetik közösen. Például, mikor pihenésre kényszerülnek. Van olyan sejtése, hogy a másiknak nem fog tetszeni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Amber Alvar
Amber Alvar

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 31
◮ tartózkodási hely : Főleg Las Vegas, de kérésre máshova is megyek
◮ hozzászólások száma : 207
◮ join date : 2013. Apr. 05.

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 9:03 pm

Élvezettel kufircolom az édes barlangját és belőlem is nyögések törnek fel. Nem hazudtolom meg a tegnap esti teljesítményem, a kissé kényelmetlen pozitúra ellenére ugyanúgy keményen, kíméletlenül dugom. Az ő hangjai pedig most is ugyanúgy kellemesek és ugyanúgy zenét jelentenek a füleimnek. Mialatt a szapora mozgást végzem odalent a kezeim sem maradnak tétlenek, kényeztetve simogatják a csinos testét, markolászom a melleit. Nem túl boldogan, de abbahagyom a szexet és engedem kiszálllni alólam, amikor jelez. Igaza van ezzel kapcsolatban, hiszen vannak ennél kényelmesebb pózok is, de a következő megjegyzésével már nem egészen vagyok így. Gondolatolvasónak kellett volna mennie, mert pontoosan kitalálta a véleményemet a dologgal kapcsolatban.
- Ezt pont ilyenkor kellett felvetni? Nem ért volna rá később? - vonom kérdőre, mert őszintén szólva szépen elvette a kedvem. Nem tudta volna útközben közölni? Nem értem az ok-okozati összefügést, hogy ezt miért pont ilyenkor kellett felhoznia házavató szex közben. Vagy ez valami furcsa megbeszélési stratégia, amit azért nem értek, mert nálam intelligensebb embereknek találták, vagy túl sokra saccoltam az édesem IQ-ját.
- Mondd meg nyugodtan, ha arra céloztál, hogy nem vagyok elég jó neked! - bátorítom nem éppen a legboldogabban és komolyan gondoltam, hogy bökje ki, ha valami baja van velem. Hagyom hajolni, ha akar, válasz nélkül be nem teszem neki. Az sem érdekel, ha ezzel elrontom az estét, mivel nem csak én vagyok a ludas, ő időzített rosszul. Tudom, valószínűleg nem szándekosan, de egyenlőre nincs sok kedvem megértőnek lenni. Állandóan én legyek az, amikor csak a másiknak valami nyűgje van, vagy elszúr valamit? Úgy vélem, hogy nem. Kettőn áll a vásár. Remélem nem bánom meg, hogy belementem ebbe a kapcsolatba.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 10:43 pm

Mi mást tudna csinálni ebben a helyzetben? Élvezi, hogy Amber embertelenül magáévá teszi. Ugyan néha fáj neki a másik hevessége, de egyelőre kibírja. A többi testrésze sem marad ki a mókából, így csak még hangosabbá válik. Mikor a másik leállítja, akkor a másik valószínűleg nem őrül neki. A kérdésével meg teljesen elveheti a másik életkedvét. Elsőre fel sem fogja, hogy miket mondott, csak mikor a másik visszakérdez.
- Nem, pont jókor vetem fel. Olyan durván csinálod édes, hogy néha már fáj. Ne mond, hogy nem tűnt fel az ajkaim fura elhúzása? – nem a levegőbe beszél, hanem a színtiszta igazságot tárja a másik elé. Nem érti, hogy a tegnapi nap miért nem figyelte meg az ő finom módszerét? Úgy gondolja, hogy nem volt vele erőszakos, de most felmerül benne, hogy a minap hazudott neki a másik.
- Tegnap durva voltam veled? Válaszolj nekem őszintén. Kérlek. – sóhajt egyet, mert az ő kedve szintén lelohadt. Egyik pillanatban még égett, mint egy jól megpakolt kazán, most meg a tenger mélyén érzi magát. Teljesen le van hűtve.
- Nem ér rá később, mert szeretném tudni az igazságot. Tegnap még nem voltál ennyire durva, most meg rád sem ismerek. Úgy hittem tudod magad türtőztetni, de csalódnom kell? – mélázik egy kicsit, s szomorúan elhúzza az ajkát. Feláll a helyéről, mikor nemsokára kisebb vércseppecskék jelennek meg. Nyel egyet, aztán káromkodik hangosan.
- Hát nem vagy elég jó nekem. Mert túl hevesen csinálod. Érzel irántam valamit? – Reméli, hogy eláll a vérzése, de mindenképpen doktorhoz kell mennie. Túlságosan megsértette a másik, de talán megérdemelte a Marios dolog után. Megy és leül egy összevérezhető helyre, ahol nem gond. Megannyi gondolat száguld a fejében, mikor rögtön rávágja.
- Nem, nem kell elmenned innen. Rád hagyom a házat. Eladhatod, vagy amit szeretnél. Én, én adtam egy esélyt, te meg eljátszottad. – meséli neki, aztán mikor vérzése eláll, akkor felöltözik. Intézkedik, hogy elhagyja a házat, sőt a másikra hagyja, hogy lemond a saját részéről. Mikor sikerült némi ruhát összepakolni magának, akkor odalép Amberhez és búcsúzóul megcsókolja.
- Nekem nem felelsz meg, s rád hagyom a dárdát. Én viszont megyek egy orvoshoz. Szia – ezzel megfordul és a lakáskulcsokat ott hagyva a másiknak távozik a lakásból. Mikor kiért, akkor elkezd sírni, mert nem esik jól neki, de hát a másik elültette benne a félelmet. Azt meg cseppet sem akarja, hogy továbbra is érezze azt a kínt, amit a másik okozott a mostani alkalommal. Tán egyszer megbocsát neki, de jelenleg haragszik rá.

// Köszönöm a játékot //
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room   Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Amber Alvar&Chara Vrettos - two passionate girl in one room

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Amber Alvar&Chara Vrettos - two girl with a common remembrance and with a common future?
» Chara Vrettos
» so are you gonna be my girl?
» Ingrid & Sebastian & Wendy - a newer passionate night
» Chara és TJ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-