KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Cedric Valentine Searss Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Cedric Valentine Searss Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Cedric Valentine Searss Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Cedric Valentine Searss Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Cedric Valentine Searss Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Cedric Valentine Searss Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Cedric Valentine Searss Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Cedric Valentine Searss Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Cedric Valentine Searss Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cedric Valentine Searss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cedric Valentine Searss Empty
TémanyitásTárgy: Cedric Valentine Searss   Cedric Valentine Searss Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 11:42 pm

Cedric Valentine Searrs
Portsmouth, UK, 1978. június 11.
36
Médiamogul
Média
Benedict Cumberbatch

Karakter személyisége

◆  Pozitív tulajdonságok:
- Pontos: mondjuk az nem is olyan nehéz, ha az embernek mindkét csuklóját egy-egy méregdrága óra díszíti
- Céltudatos: tudja, hogy mit akar és azt is tudja, hogyan szerezze azt meg. Szóval, ha kivetette valamire a hálóját, lehet ellenkezni, de felesleges
- Udvarias: angol neveltetés, nem kell többet magyarázni
- Elegáns: egyáltalán nem harsány, sem a színekben, sem a formákban, inkább mindenben a visszafogottságot és a praktikumot keresi
- Megfontolt: semmit sem bíz a véletlenre, semmiben nem dönt az érzéseire hagyatkozva, kivéve Maxene-t

◆  Negatív tulajdonságok:
- Hűvös: mint egy jéghegybe fagyott hűtő
- Makacs: szinte lehetetlen neki ellenmondani, semmilyen témában nem enged
- Érzéketlen: angol neveltetés, nem kell többet magyarázni
- Workaholic: szinte csak a munkájának él, nagyon kevés szórakozás fér bele a megfeszített tempóba
- Kegyetlen: a munkában és a magánéletben is, a hálószobáról pedig ne is beszéljünk

◆  Egyebek:
- A végletekig tisztaságmániás, mindig van nála legalább három, külön csomagolt, nedves törlőkendő
- Gazdag, angol családból származik, egyedüli örököse a teljes vagyonnak
- Tíz éve már a gyarmatokon él


Történet vagy szerepes példa

- Már előkészítettük az asztalát Mr Searrs. - a főpincér alázatosan hajolt meg Cedric előtt, majd mutatta az utat a kettősnek.
- Köszönöm Walton. Nekem csak egy Earl Greyt, az úr pedig majd eldönti, hogy mit szeretne. Hozzon neki egy étlapot. - miután odaértek a helyükre, az öltönybe bújtatott férfi hideg eleganciával küldte dolgára az étterem alkalmazottját, aki egy bőrkötésű mappával tért vissza.
- Arra nem lesz szükség, csak egy mentes ásványvizet kérek jéggel. - szólt a másik öltönyös, aki bár elegáns volt, mégsem volt mérhető Cedric dekadens megjelenéséhez. Walton sarkonfordult és elindult a rendelésért, magára hagyva a két üzleti partnert.
- Őszintén szólva nem tudom, hogy mit keresek itt.
- Elfogyaszt velem egy ásványvizet és hagyja magát meggyőzni, hogy eladja nekem a szerkesztőségét.
- Már a telefonban is mondtam, hogy az újság nem eladó.
- Biztos ön ebben?
- Teljességgel.
- Pedig az ajánlat hét számjegyű és hármassal kezdődik.
- Tudom, de nem érdekel.
- Elégedetlen az ajánlattal?
- Nem, talán még kicsit több is annál, mint amire én gondoltam. De, ahogy már mondtam, a szerkesztőség nem eladó.
- Meg tudnám győzni az ellenkezőjéről?
- Hallottam már önről Mr Searrs... Tudom, mennyire piszkosan játszik, de velem rossz lóra tett.
- Biztos ön ebben uram?
Walton megérkezett a rendeléssel és mindenki megkapta, amit kért tőle. Cedric kimért mozdulatokkal tette a filtert a csészébe, majd öntötte le a forró vízzel. A csészealj fojtásként került az egész tetejére, megakadályozandó a gőz elszökését.
Amíg asztaltársa kitöltötte magának az ásványvizet, addig telefonján babrált valamit, majd a férfi elé tette le a készüléket.
- Felismeri?
Hosszú másodpercekig csend honolt kettejük között.
- Nem.
- Segítek.
Cedric elvette a készüléket, majd kinagyította a fontos részt.
- A kép ezerkilencszázkilencvennyolcban készült egy Fehér Hatalom gyűlésen és ha most megnézi a kinagyított részletet, felismerhet egy fiatal egyetemistát, aki éppen akkor lépett be az egyesületbe.
- Rohadék!
- Ugyan.
- Honnan szerezte meg?
- Lényeges?
- Tulajdonképpen nem...
- Mindjárt gondoltam.
A csészealj lekerült a forró vízről, majd a filtert kihalászta a csészéből. Cukrot és tejet öntött az italhoz, ellenőrizte és jónak találta. Aprót kortyolt teájából, majd visszatette a helyére.
- Mi az ajánlata?
- Másfél millió dollár és egy ígéret, hogy ez a kép soha nem fog nyilvánosságra kerülni.
- Másfél? Az előbb még többről beszéltünk.
- Az előbb még egy tisztességes lapkiadóval beszéltem, de most egy nácival.
- Válogassa meg a szavait!
- Miért tenném?
- Mert...
Azonban nem folytatta tovább a férfi, csak kortyolt egyet az vízből.
- Az ügyvédeim majd felkeresik és elintézheti velük a papírmunkát. Köszönöm, hogy eljött és öröm volt önnel üzletelni. Viszontlátásra!
- Maga szemét disznó!
- Felesleges a felháborodása. Kérem, távozzon.
A férfi felállt, Cedric pedig újra a teájához fordult, élvezve a forró ital minden gyönyörét.


based on: TILLIE AT CAUTION <3
Vissza az elejére Go down
 

Cedric Valentine Searss

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cedric&Maxene
» Evelyn és Cedric
» Cédric S. Baillieu

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-