KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Tony@Ash Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Tony@Ash Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Tony@Ash Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Tony@Ash Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Tony@Ash Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Tony@Ash Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Tony@Ash Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Tony@Ash Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Tony@Ash Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Tony@Ash

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tony@Ash Empty
TémanyitásTárgy: Tony@Ash   Tony@Ash Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 9:59 pm

Kések, kések. Már megint kések. Tudom, hogy Tony utálja a késést. És én mégis majdnem mindig kések. Ez annyira gonosz tőlem, nem? Hogy tudom, gyűlöli és én mégis mindig kések. Egyszer aztán jól ki fog penderíteni, és akkor búcsút mondhatok a jól menő asszisztensi munkámnak.
Mielőtt belépnék a stúdióba, még betérek az épülettel szemben lévő kávézóba. Szerencsémre kicsi a sor, így hamar sorra kerülök. Kérek egy kávét, Tony ezt szokta inni általában, majd egy-két süteményt is hozzácsapok a listára. Fizetés után, pedig rohanok is át az úttesten. Majdnem belerohanok egy szürke luxuskocsiba, aki dudálva hívja fel magára a figyelmet.
- Bocsi!- kiáltom. Gyorsan ellenőrzöm, nem-e löttyent ki a kávé és már futok is tovább.
Vállal belököm az ajtót, és egyből a fotósterem felé veszem az irányt. Még ellenőriznem kell Tony mai napi feladatait. Azt hiszem mára egy katalógusfotózás van berendelve megannyi modellel. Oh, ma is egy hosszú napnak nézünk elébe.
Meglátom a főnökömet, ahogy a kamerákkal babrál. Odamegyek hozzá és sűrű bocsánatkérések közepette nyújtom át neki a kávét és a becsomagolt süteményeket.
- Tudom, tudom- túrok bele a hajamba.- De figyelj, nem szándékos volt. És most megyek is tenni a dolgomat. Mindjárt nézem, hogy mi pontosan is a mai program.
Azt már nem is merem említeni, hogy csak tíz percet késtem. Ha egyszer késtem, akkor késtem. Tony szempontjából, aki rühelli a késést, ez már főbűn. Bár remélem, hogy nem haragszik rám.
- A sütik és a kávé bocsánatkérés- fűzöm még hozzá.- Remélem, hogy nem orrolsz meg rám túlzottan.
Magára hagyom, és befutok az irodába. Lecsapom a táskámat az asztalomra, rögtön le is esek pár papír. Azokat fölkapkodom a földről, és visszateszem az asztalra. A naptárban előkeresem a mai napra beírt feladatokat. Visszamegyek Tony-hoz, aki reményeim szerint lenyugodott.
- Mára egy fotózás van beírva egy katalógusba- harapdálom a szám sarkát.- Meg délután jön beszélni az a divatmagazinos pasi, gondolom a kollekciójáról. És figyelj, tényleg sajnálom a késést. Nem így terveztem...
Ma még időben is indultam el otthonról. Csak közben beütöttem a még mindig fájós térdemet. Ezért felhívtam a dokimat, aki már szinte törzsvendégként kezel. Megbeszéltem vele, hogy holnap bemegyek hozzá, hogy megnézze a térdemet. Ezt nem is merem említeni Tony-nak. Nem merek tőle elkéretőzni, félek, nem lenne tőle túl boldog, ha kikérném magamat holnapra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Anthony Dahl
Anthony Dahl

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 36
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 8
◮ join date : 2014. Jun. 11.

Tony@Ash Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tony@Ash   Tony@Ash Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 9:37 am


Ashley & Thony

Why are you late again?




Mikor felvettem az új asszisztensemet, kifejezetten kiemeltem neki, hogy rühellem, ha valaki késik. Én mindig mindenhová húsz perccel előbb érkezem, és ha valaki akár csak egy percet is késik, onnantól el van szúrva az egész napi hangulatom. Ahogy most is. Ma igencsak korán, már hétkor itt voltam, mert a délutáni megbeszélést tegnap előrébb hozta az a pasi, mert a délután meg valami estre megy. Tőlem? Én képes voltam felkelni, hogy nyolckor fogadhassam az emberünket. De nem tartott sokáig a találkozó, hiszen csak pár információt közölt, és pár friss képet. Ahogy láttam, meg volt elégedve, és talán le is szerződtet egy-egy aktuális fotózásra. Nem vet fel a pénz, de azt sem mondanám, hogy szegény lennék, aki épphogy megél. Nagyot sóhajtva zárom be a férfi után az ajtót, majd az órámra nézve nyugtázom, hogy kilenc lesz tíz perc múlva. Cigarettára gyújtok, majd két perc múlva már ismét a gépem előtt állok. Először a fényeket és a háttért állítom be a modelleknek. Ma hála az égnek nincs sok dolgom, így hamar végezhetek. Talán még be is ülök a kedvenc éttermembe. Amikor a géphez lépek, ismét az órámra nézek. Kilenc múlt nyolc perccel.
Kezdek idegesebb lenni, hogy Ashley már megint késik.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ott hagyom a gépet, majd ismét visszalépek hozzá, hogy megtisztítsam a lencsét a nem létező portól. Pótcselekvés. Hagyom szabadkozni, miközben elveszem a kávét, felnyitom a tetejét, és beleszagolok. A színén látom, hogy nincs benne tej, ami egy jó pont, majd leteszem és a sütit nézem meg. Pogácsa. Remek.
- Ashley és nem az első alkalom, hogy el tudjak felette csak úgy nézni, mert sütit és kávét hozol! - ne higgye, hogy lekenyerezhet, egyelőre én vagyok a főnöke. De még így is végigmérem formás testét, és egy pillanatra az ajkain fut végig tekintetem.
- A divatmagazinos már elment. Tegnap felhívott, és áttette reggelre, mert a későbbi időpont nem jó neki. Hívni akartalak, de ki voltál kapcsolva - egyszer akartam hívni, de a szám nem volt elérhető. Persze nem várom el, hogy munkaidőn kívül is rendelkezésemre állhon, de valamiért fontosnak éreztem, hogy tudja. Beleiszom a tőle kapott kávéba, majd ismét rá emelem kicsit még fagyos tekintetem.
- Eddig te vagy a legjobb asszisztensem, de a késéseid rontanak ezen az átlagon. Ashley miért nem tudsz időben megérkezni? Ha randira mész, arról is elkésel? - fordulok felé egy sokat mondó pillantással. Őszintén tetszik ez a lány, de van, amin még javítania kell. És persze tény, hogy az előző asszisztensem maga volt a hisztikirálynő. Folyton elkérte, hol ide, hol oda. Mindig több volt a fontos dolga, mint a munka. Remélem Ashley-ben nem kell csalódnom.
- Amúgy főztem zöld teát, ha kérsz, ott van az asztalon. Citromos, és jót tesz a szervezetnek - jelentem ki, ezzel jelezve, hogy már nem haragszom rá annyira, de mégis éreztetem vele, hogy nem felejtettem el. - Mikor jönnek a lányok? - térek át a munkára, mert nem akarok túl sokáig itt időzni. Azt már meg sem kérdezem, mit csinál munka után. Majd talán később, az egyik szünetben. Bár lehet, hogy elküld majd egy másik éghajlatra, vagy a főnöke vagyok, és nem teheti ezt, címszóval ráz le.


music: [You must be registered and logged in to see this link.]
note: Remélem nem lett gáz Embarassed
words: lot
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tony@Ash Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tony@Ash   Tony@Ash Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2014 10:16 pm

Hülyeség volt azt gondolnom, hogy Tony nem dühös rám. Úgy látszik, megelégelte a folyamatos késéseimet. De tényleg nem szándékosan teszem, én mindig igyekszem időbe érkezni. Egyszerűen az elemek vagy a Sors, nevezzük annak, aminek akarjuk, ellenem szövetkezik. Mintha senki sem akarná, hogy pontos legyek. Pedig én tényleg igyekszem, ezt Tony-nak is látnia kellene.
Letörten hallgatom, mikor tudatja velem, nem ez az első alkalom. Ezzel én is tisztában vagyok. Sőt, még arra is emlékszem, mi volt a kikötése, amikor felvett. Utálja, gyűlöli a késést. Azt nem tudom, mennyivel előbb érkezik a munkába, de szerintem jóval a kezdés előtt. Ezt tisztelem benne, sajnos, én valahogy nem tudom ebben követni. Gondolom, nem érdekli, hogy ma időben beértem volna, ha nem történik semmi. Én állandóan próbálkozom... ez már nekem is szánalmas. Mégis kit érdekelnek a kifogások egy munkahelyen? Ez már a valós világ, ahol valós időben fogom mindjárt elveszíteni a valós munkámat.
Döbbenten nézek fel. Nem hiszem el, hogy még ezt is elszúrom. Hogyan történhetett ez? Egy hatalmas o-t formázok a számból. Szóhoz sem jutok. Mégis, hogy lehetséges az, hogy a divatmagazinos fickó már elment. Elment és én nem voltam itt. Jesszus, akkor nemcsak tíz percet késtem. Úristen, már látom is, ahogyan Tony átnyújtja nekem az elbocsátásomról szóló papírok. Mint egy rossz álom, kérem az újrajátszás gombját!
- Franc!-sóhajtok és gyorsan a nadrágzsebembe nyúlok, ahonnan darabokban szedem ki a telefonomat.
Valamikor széteshetett, a kártya és az aksi is elvált a mobilomtól. Pedig Tony keresett engem, ó jaj! Ez nagyon nem az én napon. Hú, de még mennyire, hogy nem az enyém. Csak ne legyen ennél rosszabb, bár ezek után...
- Hát ennek azt hiszem, annyi- mondom keserűen a tönkrement telefonomat lóbálva.- Béke poraira. Sajnálom, hogy nem vettem fel. Mondjuk lehet, hogy már akkor sem lehetett volna mit felvennem...
Na ez aztán egy szép bocsánatkérés volt. Ez az, rontsak még a helyzetemen. Mintha nem lenne már így is elég förtelmes. Félve nézek a főnökömre, remélem, nem veszi magára.
Reménykedve hallgatom tovább. Ha én vagyok a legjobb asszisztense, akkor annyira nem lehet gáz a helyzet, nem?
- Tudom, tudom... mindig is késős voltam- jegyzem meg fintorogva.- De, tényleg próbálkozom. Mindig korábbra állítom az ébresztőt, hogy előbb felébredjek. Azonban sohasem akar össze jönni. Mindenki ellenem van.
Lemondóan legyintek, majd összekapom magamat.
- Most megigérem hivatalosan is- kezdem.-, ezt akár jegyzőkönyvbe is veheted, hogy többet nem fogok késni, mert nem akarok és most szembeszállok mindennel és senki sem állíthat meg. Igérem, megváltozom, oké?
Még folytatnám tovább is a megalázó magyarázkodást, ha nem akadok meg a randis megjegyzésén.
- Tessék?- kérdezek vissza, csakhogy időt nyerjek. Most vajon mondjam meg neki az igazat?- Hát próbálom kisebbre venni a késési intervallumot. Valamint általában elnézik nekem, mert... Na mindegy, miért.
Ebbe jól belezavarodok és érzem, hogy nem fogok jól kijönni. Remélem, Tony nem fog ezen csámcsogni. Nem akarom vele ezt megbeszélni, elég fura lenne, nem?
- Oh, köszönöm- megyek az előbb említett asztal felé, ahol töltök magamnak teát.- Zöld tea, az egyik kedvencem.
Jólesően kortyolok bele. Egy csöpp citrommal, mennyei! Lehunyt szemmel iszok még egy kicsit belőle, olyan jó ízű. Majd visszasétálok Tony-hoz, közben meglesem, hány óra van. A naptárba mélyedve válaszolok neki:
- Hm- harapok bele a számban.- Hamarosan itt kell lenniük, körülbelül egy óra, ha jól megy. Azt mondták, hogy maximum egy óra míg ide érnek, ha időben elindulnak. A fotózás szerintem lesz hosszú, mert kevesen vannak... itt is van, öt lány jön elvileg.
És még a holnapi doki-vizitről még nem is beszéltem neki. Ajaj...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Anthony Dahl
Anthony Dahl

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 36
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 8
◮ join date : 2014. Jun. 11.

Tony@Ash Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tony@Ash   Tony@Ash Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 7:33 am


Ashley & Thony

Why are you late again?




Ahogy végignézek rajta, minden elfog valamilyen különös érzés, nem undor, sokkal inkább tetszik. Ahogy kinéz, hogy nem túl magas, sőt még az alakja is csodálatos. A hangja néha még esténként is a fülemben cseng, főleg a szabadkozásai, mikor bocsánatot kér. Olyankor magasabb hangszínre vált. De persze nem észrevehető rögtön, de azt hiszem már elég ideje van itt, hogy meghalljam a különbséget.
Nem szándékozom kirúgni, szükségem van a munkaerőre, és utálom az interjúztatást. Ő pedig nemcsak asszisztensként állja meg a helyét, hanem modellként is. Ééés megint visszakanyarodtunk a késéshez. És a divatmagazinos pasihoz, és a telefonhoz, amiért nem hibáztatom. Hiszen nem köteles felvenni nekem munkaidején kívül, gondoltam alszik, így nem is próbáltam többször. Káromkodására már viszont én is rá emelem a tekintetem, majd észreveszem a mobilját.
- Mondom, ezt nélküled is elintéztem, de ha nem javítható, azért szerezz majd be egy másikat, ha esetleg ismét keresnélek - jelentem ki sokat mondóan, hiszen bármi másért is kereshetném, akár elhívni valahová, vagy ilyenek. De itt még nem tartunk. Egyelőre ott vagyunk, hogy még mindig haragszom a késésért, pedig már lecsillapodtam, ő mégis úgy érzi, mert ezt akarom? Szeretem nézni, ahogy magyarázkodik, attól félve, hogy kirúgom, pedig ahhoz nagyon szemét dolgot kellene tennie. A késés felett idővel el tudok tekinteni, sőt még a bosszúság is elszáll, de még annyira nem ismerjük egymást. Sajnos.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Mindig is késős? Mert bebeszéled magadnak, Ashley.Semmi másért nem késel. Rossz szokás így kezdeni teszem azt egy napot, hogy:"úgyis el fogok késni", mert az úgy is lesz - a szemléleten sok múlik. Kicsit hűvösre sikeredett ez a mondat, de nem állt szándékomban, csak megtörtént. Majd továbbra is csak mondja a magáét én pedig egy halovány mosolyt engedek meg magamnak.
- De ugye be is tudod tartani? - mosolyom még mindig az arcomon van, majd eltűnik, és komoly tekintettel pillantok rá. - Mert hamis ígéreteket ne tegyél - aztán csak csend keletkezik körülöttünk, majd megint beszélek hozzá, mire fel is figyel, ahogy én is a válaszára, persze szívesen hallgatnám, hogy miért nézik el neki a késést, de csak mosolyogva figyelem, ahogy elmegy a teához, és inni kezdi. Tudom, hogy ez az egyik kedvence, mert azt hiszem a múltkor már említette, de mégis úgy teszek, mint aki véletlen érzett volna rá.
- Tényleg? Én is szeretem - jegyzem meg halkan magamnak, majd egy kicsit jobbra mozdítom a gépem. Sosem tetszik, ahogy beállítom, mindig a lehető legtökéletesebb szöget keresem, ami jelen esetben még nem sikerült, és letéve a kávémat a földre, próbálok a megfelelő beállításra ráérezni.
- Állj csak oda középre, és pózolj, ahogy jól esik! - kérem meg, mert modell nélkül ez aligha megy, és mivel a lányok még nincsenek itt, addig ő segít. De persze igazából, csak szeretem őt fotózni, annyira fotogén, és így legalább nem baj, ha sokáig őt nézem. Nem néz bolondnak. Furcsa egy helyzet, hiszen ő az alkalmazottam, és tulajdonképpen el akarom hívni randizni, de őszintén fogalmam sincs, hogy tegyem. Vagyis tudom, csak még nem tudtam rávenni magam, de nem csinálhatom ezt, hiszen nem vagyok tini akinek össze kéne csinálnia magát, ha egy szép lány ránéz.
Kattog a gépem, és villan a vaku, mikor pár perc után abba hagyom. Majd ráérzek a helyzetre. Közben megérkeznek a lányok, tehát a szó bennem marad, csendesen köszönök mindegyiküknek, majd magamhoz húzom Ash-t.
- Szólnál nekik szép finoman, hogy nem csigamenet ez, és nem szeretném, ha nekem kéne a szájukba rágnom, mit tegyenek? Nincs kedvem a pátyolgatásukra, amit mondok, úgy pózolnak! - súgom neki oda, miközben az órámra pillantva látom, hogy a lányok előbb jöttek húsz perccel. Tökély, ezt már szeretem. Elvonulok az irodámba, és rágyújtok. Ash majd szól, ha mennem kell... Addig is enni kezdem a pogácsám, és azon gondolkodom, mikor is ettem normális kaját? Tudom, mikor elmentem abba az étterembe... Mindegy is. Talán ma is elmegyek oda, ha mázlim van, nem egyedül.


music: [You must be registered and logged in to see this link.]
note: Remélem nem lett gáz Embarassed
words: lot
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Tony@Ash Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tony@Ash   Tony@Ash Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2014 11:52 pm

Egy mobil arra való, hogy elérhető legyek. Bármikor. Mindig. Amikor Tony-nak szüksége van rám, amikor az ügynökség csörög, hogy új munka vár rám. Nekem muszáj éjjel-nappal elérhetőnek lenni. Ez a mostani eset is megelőzhető lehetett volna, ha nem baltázom el... ismét. Valahogy semmi sem akar nekem összejönni.
- Igen, igen- bólogatok bőszen.- Ígérem, befogok.
Még ma, ha lehet. Vagy holnap bemegyek a szolgáltatóhoz. Bár van egy olyan aprócska sejtésem, hogy a garancia, ami a mobiltelefonomra volt, az már lejárt. Nem mintha a pénz az új telefonra, akkor tragédia lenne. De mégis ki akar ilyen felesleges dolgokra költeni. Szerintem amúgy is megöli a személyes kommunikációt. Majd felhívlak, majd megbeszéljük telefonon... Nem lenne egyszerűbb egy találkozót megbeszélni? Hát dehogynem! Csak ez egyre kevesebb embert érdekel, sajnos.
Összerezzenek szavaira. Lehet, hogy csak bemesélem magamnak? Még nem ismer engem eléggé. Én világ életemben mindig mindenhonnan- de komolyan mindig mindenhonnan- elkéstem. Ez a génekbe van belekódolva.
- Igen, igen- bólogatok ismét csak sebesen.- Cserkészbecsszó. Habár nem voltam cserkész, nem volt rá időm. Anya minden szabadidőmet percre pontosan beosztotta, meg volt a pontos napirendem. De ettől függetlenül komolyan gondolom. Tényleg.
Mondjuk ez nem azt jelenti, hogy nem fogok többet késni. Azon leszek, hogy ne késsek többet. Mindent el fogok követni, mert szeretem ezt a munkát. Szeretnék minél több időt itt eltölteni, és ellesni a fotózás apró trükkjeit Tony-tól. Mert az eddigi közös munka során igazán remek szakembernek ismertem meg, olyannak, akitől sokat tanulhatok.
- A tea szerintem sokkal finomabb, mint a kávé- jegyzem meg elmélázva, a poharat továbbra sem engedem ki a kezemből.
Jó nézni a fiút, ahogyan állítgatja a kamerát. Sugárzik róla a szakértelem. Már csak nézni is egy élmény.
- Rendben- mondom feldobódva.
Gőzölgő teás pohárral a kamerák elé lépdelek. Vannak olyan modellek, akik megunják a fotózásokat. Igazából én sokkal jobban szeretem az ilyen alkalmakat, mint a bemutatókat. Még mindig attól rettegek, hogy elesek és kitöröm a bokámat. Vagy ne adj Isten szétszakítom a ruhát. Az lenne ám a balszerencse. Rögtön mehetne is a karrierem a kukába.
Vigyorgósan pózolok a teámmal Tony-nak. Én voltam az első, akit lefényképezett, mint hivatásos fényképész. Ezért is lehet az talán, hogy nem lepődök meg a kérésén, hanem boldogan segítek neki. És amúgy is, nem mindenki mondhatja el magáról, hogy Anthony Dahl fényképezi "csak úgy". Valamint a képei csodásakra szoktak sikerülni.
Élvezem a vaku villanását, de megjönnek a lányok. Így a szórakozásnak vége, kezdődjön a munka! Tony magához húz, hogy megsutyorogjuk a teendőnket. Fel kell emelnem a fejemet, hogy figyelni tudjak rá. Nem vagyok én alacsony nőszemély, de Tony nagyon magas. Mármint jóképűen magas. Egyáltalán létezik ilyen kifejezés, hogy jóképűen magas?
- Persze- mondom neki. Most biztos hátra megy, hogy rágyújtson. Általában, ha munkára készül, akkor az irodába megy elszívni egy szálat.
Amint eltűnik a színről, a lányok felé fordulok. Gyorsan tájékoztatom őket a helyzetről és minden más fontos tudnivalókról. Felkapom a jegyzettömbömet, majd azt is átbogarászom, míg a lányok egyeztetnek. Mikor mindent megoldunk- smink, ruha, haj- átfutok Tony-ért, aki még az irodában tartózkodik.
- Jöhetsz, a lányok már csak rád várnak- kiáltok be. Utána sietek is vissza a modellekhez, mert kisebb vita alakult ki. Megpróbálom elsimítani, hogy a fotózást semmi se akadályozza. Úgy tűnik, minden rendben fog menni. Azonban az egyik lány súlyos, gonosz pillantásokkal illeti a másikat. Itt még lesznek bajok...
Ha Tony megérkezik, akkor gyorsan átfutom vele még egyszer a dolgokat. Aztán ha nincs rám szükség, elfoglalom a helyemet a megszokott asztalon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Tony@Ash Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tony@Ash   Tony@Ash Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Tony@Ash

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-