KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Savannah Monroe Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Savannah Monroe Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Savannah Monroe Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Savannah Monroe Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Savannah Monroe Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Savannah Monroe Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Savannah Monroe Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Savannah Monroe Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Savannah Monroe Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Savannah Monroe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah Monroe Empty
TémanyitásTárgy: Savannah Monroe   Savannah Monroe Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 11:10 pm

Savannah Monroe
21· Salvador · Luxury prostitutes · Beautiful Wildcat · Adriana Lima
Karakter személyisége

Szemembe nézel, szívembe látsz. Legalább is szokták mondani, de ez nálam egy cseppet sem igaz. Azt látod, amit én szeretnék. Engem nem fogsz csak úgy megfejteni egyik pillanatról a másikra. Tele vagyok titkokkal… imádom a titkokat. Megnyugodhatsz, a tiéd is biztonságban van nálam.
Meg akarsz ismerni? Azt hittem csak a bugyimat akarod rólam levarázsolni, amihez nem kell sok tudomány, csak annyi, hogy jó vastag legyen a pénztárcád. De ha meg akarsz mindenképpen ismerni, mesélhetek magamról egy keveset. Arról, hogy milyen is vagyok valójában. De ne hidd azt, hogy ez ingyen lesz. Nem bizony, ugyan is az idő pénz, az én időm meg igen csak sokba kerül…
Nyílván rájöhettél, hogy imádom a pénzt. Szeretem, ahogy kinéznek, szeretem, ahogy kitölti a pénztárcámat, vagy a széfemet. De nem vagyok egy Dagobert bácsi féle mániákus. Szeretem költeni is. Szeretek gyönyörű ruhákat vásárolni, kiegészítőket… De ezzel még mindig nem jutottunk közelebb ahhoz, hogy ki is vagyok én igazából.
Lássuk csak mit szeretek még, hisz ez sok mindent elárul rólam. Hatalom. Vágy, szenvedély, szex. Ezek éltetnek. De a legfőképpen a pénz.
Szeretek színészkedni, és tudok is. De ez szükséges is a munkámhoz. Színészkedek, hol a dominát kell alakítanom, hol pedig a szubmisszív lánykát, szex mániás ördögöt, vagy a frigid kis iskolás lányt. Az leszek, akit csak szeretnél, nem ismerek lehetetlent. Az összes szerepemet imádom, valamilyen szinten mind én vagyok, de mégsem. Tudod elég szánalmas, hogy meg akarsz ismerni, a helyett, hogy azt az örömöt élveznéd, amiben én, részesíthetlek. De rendben, te tudod, de reklamációt az időd lejártával nem fogadok el. Szeretek szórakozni járni, bulizni, táncolni.
Ha minden álcámat le kell vetkőznöm, akkor akaratos vagyok és makacs, néha kedves és legfőképpen szeretet éhes. Most kimondtam jó? Legyél boldog, és hagyj engem békén!


◆ kedvencek: hatalom ღ szenvedély ღ vágy ღ szex ღ utazás ღ pénz

◆ utált dolgok: unalom × magány × sírás × lelkizés × szegénység

◆ egyebek: amit fontosnak tartasz a karakterről
Karakter kinézete

Meglátsz, és elgondolkodsz azon, vajon ki is lehetek. Esetleg hol láthattál már? Ismerősek a szemeim? Rabul ejtettek igaz? Szép vágású, nagy zafírkék szemek, melyekben bujaság csillog, és titkok. Sok titok, kíváncsi vagy árjuk mi? Elárulni nem fogok egyet sem, ki kell, ábrándítsalak, de elhalmozhatlak ígéretekkel, és hamis szavakkal. Azt fogod hinni, hogy nálad csodálatosabban még sosem találkoztam.
Ha sikerül tekinteted elszakítani a szemeimtől, és lejjebb kalandozol arcomon, észreveheted szépen ívelt telt rózsaszínű ajkaimat. Kíváncsi vagy milyen lehet megízlelni őket? Elhiszem, és ha jól játszod a szereped, akkor lehet, megajándékozlak azzal, hogy ajkaiddal megérinthesd a számat.
Arcomat dús, mahagóni barna, hullámos tincsek keretezik, melyek leérnek egészen a lapockám aljáig. Beletúrnál? Vagy csak végig simítanál rajta? Esetleg meghúznád? Fizetsz drága? Akkor bármelyiket megteheted, a nélkül hozzám se érhetsz.
Magas vagyok, olyan százhetvenöt centi talán. Nem tudom, nem szoktam magam méricskélni, ugyan minek is tenném? Hiszen a magas sarkú cipőim még dobnak a magasságomon jó pár centit. Lehet alacsonyabb vagy nálam, de nézd ennek csak a jó oldalát. Közelebbről szemlélheted meg kerek, feszes melleimet, ha úgy tetszik. Alakom akár egy cicáé. Kecses, és vékony. Nem elhanyagolható tényező az sem, hogy hajlékony vagyok. Mit nem tesz a torna és a tánc mi? Bármit kérhetsz, biztos lehetsz abban, hogy meg tudom csinálni.
Sminkelni szoktam, pontosan annyira, hogy még kevésbé tudd levenni rólam a tekintetedet.

Történet vagy szerepjátékos példa

Dubai, másfél évvel ezelőtt.

Izgatott vagyok, az hogy itt lehetek, egy hatalmas lehetőség a számomra. Rengeteg pénzt kapok majd, és a környezet is csodás lesz. Minden tökéletes lesz, mint egy nyaralás, amiért ráadásul még pénzt is adnak. Nem is keveset.
A hangszórókból egy kedves hang szól, arra utasít, hogy kapcsoljuk be a biztonsági öveinket, hamarosan kezdetét veszi a landolás. Megiszom a poharamban lévő két korty pezsgőt, majd engedelmeskedek a hangnak, és bekötöm a biztonsági övemet. A gép ereszkedni kezd, látom az ablakból, ahogy közeledünk a Föld felszínéhez, majd érezni, hogy a repülő kerekei mikor is értek hozzá a hűvös aszfalthoz.
Kicsatolom a biztonsági övemet, majd a többi lánnyal együtt leszállunk a gépről. Az út tökéletes volt. Pezsgővel és hozzá illő ínyenc falatokkal kényeztettek minket. Mielőtt beszálltam volna a gép mellett várakozó limuzinba, visszanéztem, és megcsodáltam még egyszer a gépet, amivel ebbe a csodálatos helyre jöttünk. Az egyik olaj sejk magángépe. Gyönyörű darab.
A csomagjainkat egy külön kocsival hozták, bár tudom, befértek volna a limuzin csomagtartójába is, mégsem oda tették őket. Senki se hozott sok ruhát, én csak egy kisebb méretű gurulós bőröndöt hoztam magammal, hisz mondták, majd itt adnak nekünk mindent. Bármire is lesz szükségünk, azt a rendelkezésünkre fogják bocsájtani.
Megérkeztünk a sejk palotájába, mindenkit elkísértek a szobájába. Kaptam magam mellé egy szolgálót, Ő fog rólam gondoskodni, amíg itt vagyok. Nem tudom miért voltam ideges, az indulás előtt, hisz egyáltalán nem olyan ez az egész, mint amilyen történeteket hallottam. Mindenki kedves, és azt nézik, hogy hogyan lehetnek a kedvünkre. Furcsa nem? Hisz mégis csak prostikról van szó. Luxus prostikról. Mindenki imádott minket a palotában. Az első nap csodálatosan telt, körbevezettek, majd azt csináltunk, ami csak nekünk tetszett. A legdrágább ruhákat és kiegészítőket kaptuk az esti vacsorához, a legfinomabb ételeket ehettük. Mintha mese országba érkeztünk volna. Mindegyik lány egyet értett velem. Mind gyönyörűek voltunk, egy gyönyörű helyen.
Másnap viszont minden megváltozott. Korán lettem keltve, és mikor magamra akartam venni a tegnap este kiválasztott ruhám a szekrényből nem engedték. Eltűntek a ruhák, hogy hova vitték el, és mégis mikor, azt nem tudom.
Egy szál semmiben mentem reggelizni, a többiekkel együtt. Rajtuk sem volt semmi. Megvárták, míg mindenki megreggelizik, majd elkezdődött. Nem tudom hányan jöttek be a szobába, amibe átmentünk, de vagy húszan biztosan voltak. Férfiak, éhes tekintettel. A nyaralásnak azonnal vége szakadt, és kezdődött a munka. Legalább is egy valakinek. Akit kiválasztanak. Furcsák ezek a sejkek mi? Oda rendelnek egy csomó gyönyörű nőt, aztán kiválasztják azt, aki a legjobban tetszik nekik, és azzal lesznek. Egyetlen eggyel, a többi lány pedig élvezheti tovább a maradék 2 vagy 3 hetet. A kiválasztott pedig a férfiak szolgálatára lesz, mindent meg csinál, és egy ára szót sem szól. Csak úgy, mint a rendes munkánál. Csak hogy ezek a férfiak a rendes szexet otthon is megkapják. Ide jönnek kiélni a perverzóikat. Ha nemet mondasz, akkor véged…
Ugye nem kell részleteznem, hogy mi történt miután engem választottak ki?

[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.


A hozzászólást Savannah Monroe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 21, 2013 8:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Savannah Monroe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Savannah Monroe   Savannah Monroe Icon_minitimeCsüt. Feb. 21, 2013 5:05 pm

ELFOGADVA
Áááááh ez a Dubai... csodálatos hely lehet. Tetszett az ET-d, szóval huss foglalózni.

Vissza az elejére Go down
 

Savannah Monroe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kylen Monroe
» Savannah & Agatha
» Savannah / Kintaro
» Savannah Parish
» Savannah & Agatha & Tyrell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-