KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Wade Rochett  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Wade Rochett  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Wade Rochett  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Wade Rochett  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Wade Rochett  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Wade Rochett  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Wade Rochett  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Wade Rochett  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Wade Rochett  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Wade Rochett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wade Rochett  Empty
TémanyitásTárgy: Wade Rochett    Wade Rochett  Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 10:56 pm

Wade Cassious William Rochett
24 • New York • Civilian • Golden Boy with Lonley Heart • Jamie Dornan
Karakter személyisége


Ha röviden szeretném kifejezni magam csak annyit mondanék: Az ikertestvérem tökéletes ellentéte vagyok
Ha kicsit bővebben szeretném akkor csak ennyit: A külsőnk azonos, de a belsőnk teljesen más ő az ördög, én az „angyal”
Ha pedig teljes terjedelmében le szeretném írni akkor csak ennyit:
Nem volt igazán jó gyerekkorom, annak ellenére, hogy gazdag családból származom, és mindent megkaptam amit csak kértem. Egyvalamit kivéve a boldog családi hátteret. Szüleink még gyerekkorunkban elváltak. Anyánk rögtön azután, hogy megkapta a pénzt lelépett, és azóta is csak nagyon ritkán láttuk. Apánkat pedig lekötötte a hatalmas birodalmának irányítása. A nevelésünket pedig dadákra bízták, akik csak egy újabb munkaként tekintettek ránk. Lényegében ketten voltunk egymásnak az ikertestvéremmel, nem csoda hát hogy nem a jó irányba mentünk el. Korábban én sem vetettem meg a bulikat és a jó nőket, de az idő múlásával lassan benőtt a fejem lágya és sikerült megkomolyodnom. Sikeres egyetemi sportkarrierem lett, és találtam egy csodás barátnőt. Már az esküvőnket tervezgettük, mikor Cheryl váratlanul elhunyt. Azóta mintha teljesen kicseréltek volna, zárkózott vagyok, alig járok el itthonról, szinte minden időmet a munkának szentelem, hiszen bár a kaszinót közösen irányítjuk, szinte minden lényeges dolgot én csinálok, és ezt gyakran Bentley szemére vetem, aki csak kinevet és közli, hogy nélküle nem működne a kaszinó. Hogy micsoda egy ripacs… Az utóbbi időben nem igazán vagyok egy társasági ember, ritkán lehet látni bárhol is munka után, inkább otthon ülök egy érdekes könyvet olvasva, vagy valamelyik kedvenc zeneszerzőm hallgatom. Mindössze a testvérem és Wendy az akivel komolyabb kapcsolatot tartok fent, hiszen őket lényegében pisis korom óta ismerem. Igazi aranyfiú vagyok, kis túlzással állíthatom, hogy amihez hozzáérek az arannyá változik.

◆ kedvencek:

klasszikus zene
könyvek
utazások
major sportok
Wendy
Bentley

◆ utált dolgok:

idióta emberek
razziák
pókok
unalom
szenvedés

◆ egyebek:

-Időnként igénybe veszi a prostituáltak szolgáltatásait, de nem tartozik a tipikus kliensek közé, tekintve, hogy gyakran szex helyett csak beszélget velük mindenféléről

- A barátnőjével már az esküvőt tervezték, mikor az váratlanul elhunyt egy autóbalesetben. Azóta nem nagyon tud nyitni a nők felé.

- Lelkiismeretesen vezeti a rájuk bízott kaszinót.

Karakter kinézete


Kisportolt: A sporttal eltöltött évek meghozták a hatásukat. Mondhatni tökéletes testalkattal rendelkezik. Ebben persze az is szerepet játszik, hogy remek genetikával áldotta meg az ég. Ennyi azonban nem lenne elég, így minden reggel munka előtt futni jár, hogy kondiban tartsa magát

Hűvös elegancia: Munkája miatt, tekintve, hogy szinte minden nap komoly ügyfelekkel kell tárgyalnia, gyakran látható öltönyben. Ez kihat a hétköznapi öltözködési stílusára. Jól érzi magát az elegáns ruhákban, és mindig ad a külsejére, hiszen sosem lehet tudni. Ritkán látható pacuhán.

Élettel teli: Elég csak rápillantani, és rögtön elvarázsol. Igéző szürkéskék tekintet, melyből kiolvashatók az érzései. Kócos barna haj és az állandóan jelen lévő borosta teszi még tökéletesebbé a képet.



◆ különlegességek:
Történet vagy szerepjátékos példa

- És képzeld a kaszinónk az utóbbi időben úgy fellendült, hogy már szinte alig bírunk új alkalmazottakat felvenni. Főleg abban a tekintetben, hogy Bentley rögtön megfekteti a női alkalmazottak felét.
Lassan letekerem a magammal hozott üveg kupakját, és élvezettel figyelem ahogy benne tárolt lötty ellepi a földre helyezett két poharat. Az egyiket átnyújtom, míg a másikat az ajkaimhoz emelem és egy –Egészségedre – után élvezettel kortyolok bele. Néhány pillanatig lehunyt szemmel élvezem ahogy a forró lötty végigcsúszik a torkomon egészen a gyomromig.
- Egyébként a múltkor találkoztam anyámmal. Csak úgy teljesen véletlenül. Éppen Miamiban volt egy fontos tárgyalásom, ami után volt pár órám a repülőig. Gondoltam járok egyet addig, hiszen úgysem jártam arra az utóbbi időben. Az egyik plázában pedig megláttam egy nála körülbelül húsz évvel fiatalabb pasival. Érdekes volt, tekintve, hogy akár én is lehetnék a srác helyében, ráadásul ismerem ő is az egyik gazdag család sarja. Az apja a marhatenyésztésben utazik. Na mindegy váltottunk néhány szót, lényegében körbejártuk a szokásos felületes témákat, majd mindhárman továbbsiettünk.
Halk sóhajjal dőlök hátra a zöldellő fűbe és tekintetem az égen úszó bárányfelhőkre szegezem. Lassú vonulásuk visszarepít egészen a csillagok fiatalkoráig repít vissza, mikor a gondjaink problémáink még csak apró porszemek voltak az idő tengerében. Gyakran gondolkozok el azon, hogy milyen jó kis nyugtató videót lehetne összevágni az ilyen jelenetekből. Alávágva valami kis nyugtató zenét Mozarttól, esetlegesen Brahmstól.
- Egyébként mesélj valamit te is, hogy vagy, mi történt veled az utóbbi időben, mióta ide költöztél? Hiszen lassan már három éve annak, hogy ezt a földet választottad lakhelyedül.
Nem válaszol, csak mosolyog. Rápillantok, és figyelem ahogy az apró, huncut kis ráncok végigszaladnak az arcán. Talán ez volt az egyik ok amiért anno régen beleszerettem. Talán ha tehetném, akkor építenék egy időgépet, hogy visszamehessek az időben, és megváltoztassam néhány cselekmény végkimenetelét. Még akkor is, ha ez teljesen megváltozatná az idő és a hozzá kapcsolódó történések végét. Persze ez az is jelentené, hogy az életben soha nem találkoztunk, ismeretségünk a régmúlt homályába vész. De legalább tudnám, hogy boldog vagy, és ezért én is boldog lennék.
- Amúgy köszönöm kérdésed, velem az utóbbi időben nem történt sok érdekes dolog. – lassan elkortyolgatom a teám maradékát- Sikeresen sikerült nyélbe ütnöm pár üzletet, illetve leszerződtettem a kaszinót néhány sportegyesület támogatójaként. Ezáltal a reklámunk és az elismertségünk is megnő. Emellett az utóbbi időben több szervezetet is támogatunk, hiszen az önzetlenség mindig jó dolog. Kár, hogy sokan nem így gondolják, és mindent csak maguknak akarnak. Mintha a haláluk után magukkal vihetnék a zöldhasúakat.
Sötétedik.. az órámra pillantok, és szomorú arccal fordulok vissza felé.
- Lassan indulnom kell, mert a végén még bezárnak. Nem ígérem, hogy hamarosan ismét találkozunk, mert megígértem Wendynek, hogy a születésnapján elviszem egy világkörüli hajóútra. Szóval legalább két hónapig távol leszek, de még az is előfordulhat, hogy megállunk pár helyen hosszabb időre, így tovább fog tartani. De azért visszatérek, ne félj drágám.
Felállok, megcsókolom, végigsimítok rajta, majd zakómat vállamra véve elindulok. A kapuból még egyszer megállva visszapillantok a sírkőre, végül elhagyom a temetőt.




[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Wade Rochett  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wade Rochett    Wade Rochett  Icon_minitimeSzomb. Feb. 23, 2013 3:57 pm

ELFOGADVA
Nagyon szép előtörténetet hoztál össze. Részvétem a barátnőd miatt is, bár ezzel együtt is tetszett, mivel valami fura genetikai rákódoltság miatt élvezem a szomorú sztorikat. Mindenesetre tiéd a játéktér és Jamie Dornan arcával hódítgasd a női szíveket ;D.

Vissza az elejére Go down
 

Wade Rochett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bentley Marcus Rochett
» Wade & Cassie
» Summer D. Wade
» Wade & Trent
» Eugenia&Wade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-