KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Eugenia&Wade Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Eugenia&Wade Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Eugenia&Wade Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Eugenia&Wade Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Eugenia&Wade Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Eugenia&Wade Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Eugenia&Wade Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Eugenia&Wade Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Eugenia&Wade Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eugenia&Wade

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eugenia&Wade Empty
TémanyitásTárgy: Eugenia&Wade   Eugenia&Wade Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 2:07 am

Az utóbbi időben a kötelesség New Yorkba szólított, ahol egy új kaszinó megnyitóján dolgoztam, melyet szintén a mi vállalatunk nyitott a terjeszkedés céljából. Jó és kellemes érzés volt kikapcsolódni egy kicsit, de végül a sors és a munka visszaszólított Vegasba, ahol ironikus módon egy újabb megnyitón kellett jelen lennem. Ezúttal egy klubbén, melyet az én drágalátos testvérem Bentley kezdett menedzselni. Úgyhogy most kénytelen vagyok elővenni újra a puccos öltönyt, és olyanokkal tárgyalni, akikhez semmi kedvem nincs. Hiszen biztosan ott lesz Vegas apraja nagyja, a gazdagok akik kötelességüknek érzik megjelenni az ilyen rendezvényeken, hogy hírnevüket az egekbe verjék, miközben semmiféle témákról tárgyalnak az emberekkel. Sokkal inkább lennék otthon egy pohár bor, és egy jó könyv társaságában. Mondjuk a Pillangót szívesen olvasnám tovább, ha már belekezdtem úgyhogy úgy érzem le fogok lépni amilyen hamar csak lehetséges. Halk de hosszú sóhajjal szállok ki a limuzinomból ahova elmenekültem a zaj elől, hogy visszatérjek a táncparkettre. Házigazdaként kötelességem ott lenni, úgyhogy visszatérek, rámosolygok a „kedves” vendégekre akik az utamba esnek, kezet rázok a különböző igazgatókkal, udvariasan nevetek a bénábbnál bénább vicceken, és amikor már nem bírom tovább, kimentem magam azzal, hogy találkozóm van a drágalátos bátyámmal. Ami igaz is lenne, csak fogalmam sincs hol keressem. Hiába járom be az egész helyet sehol sem találom. Végül utolsó próbaként megyek fel az irodába, és még szerencse, hogy halkan nyitok be, ugyanis eléggé vicces látvány tárul a szemem elé. Bent az én drágalátos testvérem két lánnyal kavar éppen. Szerencsére azonban nem vesznek észre, így az ajtót behúzva sikerült távoznom. Tudom ez teljesen természetes látvány, mégis annyira megfog, hogy egyszerűen nem tudok elszakadni tőle. Na persze nem a jó értelemben. Hiszen ez az ő bulija, az ő megnyitója, és én fogadom a vendégeket, végzem a piszkos munkát, miközben ő dupla élvezettel enyeleg odafent, nem is foglalkozva velem. Na jól van Bentley ezt megjegyeztem. A bárpulthoz lépve letelepedek az egyik üresen álló székre, és rendelek magamnak egy nagy pohár tiszta Whiskeyt. Amint megérkezik lassan kortyolgatni kezdem, s a gondolataimba mélyedek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eugenia&Wade Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eugenia&Wade   Eugenia&Wade Icon_minitimeKedd Aug. 06, 2013 12:42 pm

Mostanában nem úgy alakulnak a dolgok, ahogyan én azt elgondoltam. Persze. Miért is lenne úgy, ahogy szeretném? Meg talán jobb is így, csak egy kis előkészítés a nagy betűs életre. Senkiben sem lehet igazán megbízni, azzal az ember csak veszt, ha valakit igazán közel enged magához. Én is hibáztam, de nem érdekel. Elfogadtam ezt a tényt, és élek vele együtt. A vőlegényemmel együtt, aki megcsal, kurvázik munka helyett, vagy éppen az éjszaka közepén, amikor azt próbálja nekem bemagyarázni, hogy estélyekre kell járkálnia, és fontos embereket kísérget. Én eddig elhittem, de már nem megy. Ettől függetlenül nekem viszont tényleg a munkámhoz tartozik, hogy összejövetelekre járjak, apám révén. Általában kísérővel, azaz Richarddal jelenek meg, azzal a szemét állattal. De elviselem, és teszem a dolgom akkor is, ha éppen bal lábbal kelek, és már egy ideje elég rosszul is vagyok, mint most, csak szerencsére nélküle. Erre a klubmegnyitóra egyedül jöttem, és valahogy úgy képzeltem el, hogy vagy amint lehet lelépek, vagy valami érdemleges dologba fogok, amire még ötletem se volt, és itt nem is igazán lehet normális dolgokat csinálni. Édes mosollyal hallgatni a barmokat, vagy ha úgy szebb, sznobokat, és elcsevegni velük lényegtelen hülyeségekről. Régen szerettem ezt csinálni, megtanultam színészkedni, de már ez is más. Az ember vállára nehezedő súlyos problémák még az én kedvemet is visszafogják valamelyest. Ez nem is az a nap, ahhoz én rosszul vagyok, hogy a szófosásukat hallgassam. Lennék inkább egyedül, valahol máshol, vagy itt, csak egy csendesebb és nyugis helyen, de hirtelen mégis úgy döntök, hogy a bárpult felé veszem az irányt. Nem az az első gondolatom, hogy inni szeretnék, csak feltűnik, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki ez esetben egyedül van, és ez fog meg, hogy talán valaki akad, akivel pár értelmes szót tudnék váltani, ha már itt vagyok. Ezért indulok meg, de először feltétlen kérnem kell valami italt, ami most egy jófajta vörösborként fog majd lecsúszni a torkomon. Tökéletesnek érzem ezt most, mert finom, valamennyire fel is old majd pár pohár után, és elég is nekem ez, mert nem karom szegény srác ölébe dobni azt a keveset, amit ma ettem.
- Unalmas ez így, mi? - a lehető legtermészetesebb hangon, érdeklődőn és nyugisan fordulok felé a kérdéssel, és teljesen lejön, hogy én ezt most a folyamatos ilyen eseményekre járkálásra értem. Láttam már, meg ahogy most jobban megnézem, ő a házigazda. Bár én is tudom, hogy a válasz igen, valahogy el kell kezdeni. Lehet, hogy még jó is, mert ha ő is így gondolja, már egy pont.
- Egyébként Eugenia, de amúgy csak Nia - nyújtom felé jobbomat, mely egyelőre még szabad, mert a borospohár a bal kezemben várja, hogy elfogyasszam. Figyelmesen nézem, persze látatlanul, mert túlságosan is feltűnő lenne, ahogyan egyébként gondolkodni szoktam, kivel is állok szemben. Behatárolni tudom, de a neve már nem rémlik. Annyira nem szoktam odafigyelni ilyenekre, de talán kéne. Majd legközelebb, ha lesz erőm elmenni majd persze. Még ha tudom is, hogy nem erő meg kedv kérdése, menni kell, ennyi az egész.
Vissza az elejére Go down
 

Eugenia&Wade

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-