KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Amadieu & Ravin – Lorenzi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Empty
TémanyitásTárgy: Amadieu & Ravin – Lorenzi Park   Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeSzomb. Szept. 27, 2014 3:33 pm

Faterral megint összerúgtuk a port. Abban a nyűves lakókocsiban nincs az embernek semmi magánélete. Egyszer rágyújtom, és Kopasz John, a világ leghülyébb biztiőre lesz hozzá a gyújtós. Neki már úgyis van gyakorlata benne. Gázolajjal jaj de jól égett annak idején a színpadon.
Képtelenség gyakorolni, ha apámat is otthon eszi a penész. Folyton nyektet, hogy hagyjam abba a cincogást, ne nyekeregjek, kussoljak, húzzak a tollasbálba és a többi. De hát basszuskulcs nyakunkon a koncert, amibe engem is belevizualizáltak. Fhost mégsem tolhatunk a nép arcába.
Inkább rácsaptam az ajtót kívülről és megpattantam, mielőtt kivágja a hegedűmet az ablakon. Volt már rá példa. Akkor egy álló hétig nem szóltam hozzá, csak a középső ujjammal kommunikáltam. Előfordult olyan is, hogy kirakott az éjszakába a szabad ég alá, hogy odakint csellózzak és ne az ő idegein. Gondoltam oké. Erre fél perc múlva kirobogott, elszedte a hegedűmet és visszahúzott aludni. Azt hiszem, indítványozni fogom, hogy bútorozzunk egy értelmes lakásba.
Kihúztam a csíkot a Lorenzi Parkba. Apám, ha nagyon akar, rájöhet, hol vagyok, de a telefonomat lenémítottam.
Lassan alkonyodik. Nem mondanám, hogy elhagyatott a hely. Jönnek-mennek az emberek, meg néhány tirpák suttyó, de nálam ezek a létformák nem sok vizet zavarnak. Ha becsipognak, lerendezem őket. Csak azért mert kicsi vagyok és látszólag védtelen, nem kellene leírni. Verekedésből bármelyik nagypofájú kölyköt kenterbe vágom. Meg állcsúcson, aztán pisloghat.
Szerencsére ez egy értelmes környék, senki nem dumál be azért, mert hamisítatlan Vallejo-életérzéssel teli szeretetműsorral teszem szürreálissá a hangulatot.
A hófehér elektromos hegedű az állam alatt fekszik. Új szerzemény. Apám vágott meg vele a koncertre. Talán ez némileg visszafogja attól, hogy szecskává zúzza, ha már a füle megunta a kultúrával való ismerkedést az éjszakák kellős közepén.
A megszólaltatott hangok szinte csiklandozzák az érzékeimet. Olyan, mintha hegedűvel a kezemben születtem volna. El sem tudom képzelni nélküle az életem. Anyukám biztosan hallja a Mennyországban, ahogy a hangszer elegánsan énekel a fürge vonó alatt. Gyönyörű, eleven dallamok szállnak messze a tó tükörvize fölött. A lelkem teljesen beleolvad a zenébe, és átadom magam a hangok varázsának, hogy vezessék a kezeim. Azok szinte maguktól játszanak. Sosem gondolkodom zenélés közben.
Egyre jobban kezd besötétedni, de a levegő még mindig kellemes és langyos. Rövid farmernadrágban és egy fekete pólóban ücsörgök a parton. Miután „kicincogtam” magam, csakhogy apámat idézzem, hátrapillantok a vállam fölött, hogy meglessem megvan-e még a bringám. Jah, ott fekszik a fűben, nem csórták el.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amadieu & Ravin – Lorenzi Park   Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 12:31 pm



Ravin & Amadieu

► hy  little girl

[You must be registered and logged in to see this image.]
Még nem olyan régen élek ebben a városban. Azaz, hogy de, de az első egy hónap nem igazán számított, mert leginkább egy kórház állandó vendége lettem, miután egy részeg sofőr úgy döntött, hogy érdekesebb a szembejövő sávban haladni és frontálisan bele nem szaladt a taxiba, amivel a hotel felé tartottam vissza.
Csak addig szándékoztam a hotel vendége maradni, amíg találok egy megfelelő lakást, hiszen aláírtam egy szerződést egy szerephez, ami ide köt hónapokon keresztül. Ezért jobbnak láttam kibérelni valamit és ott tölteni az előttem álló hosszú hónapokat, csakhogy a baleset kissé átírt dolgokat.
Még mindig nem emlékszem arra pontosan, amikor ütköztünk, vagyis, ha egészen őszinte akarok lenni, akkor az utolsó emlékképem az, hogy elhagyom a kaszinót, ahol az estémet töltöttem előtte, onnantól kezdve azonban se kép, se hang, annyira sem emlékszem. A következő kép, amit már magam előtt látok, az a kórházi szobám fehérrel meszelt mennyezete és az orvos képe, aki körülöttem sertepertélt a kómából való ébredés után. Merthogy két hétig és két napig teljesen eszméletlenül feküdtem. Azt mondják a kómában lévő betegek jó eséllyel hallanak mindent, csupán reagálni nem szoktak, de én semmire sem emlékszem ebből az időből sem. Nem maradtak meg bennem érzések, amikor a húgaim fogták a kezeimet vagy, amikor a nővérek lefürdettek az ágyban, ahogyan az sincs meg elmém legmélyebb zugaiban sem, amikor vizsgálgattak vagy a mellettem kitartóan csipogó gépet állítgatták, figyelték és a többi.
Próbáltam visszaszerezni az emlékeimet, mindennap elmeséltettem a húgaimmal az ébredésem után, hogy mi történt velem, hátha ez majd segít, de a várt csoda nem történt meg, ma is egy nagy kerek, homályos volt az életem kicsit több, mint két hete. Ami egyébként baromi zavaró, mert szerintem senkinek sem lehet kellemes, ha egyszerűen nem tudja, hogy mi történt vele abban az időben, amiből nincsenek emlékképei. Az egész nagyon bizarr.
Egy hónappal az egész baleset után már kiengedtek és azóta is eltelt már jó pár hét, szóval mostanra már teljesen jól vagyok és elmondhatom magamról, hogy maradéktalanul felépültem. Milyen szerencse.
Közben a kisebbik húgom talált nekem egy megfelelő lakást, hálás vagyok neki, amiért a vállára vette ezt az egészet és mire elköszönhettem a kórházi ágyamtól, addigra már volt hová „haza” mennem. A másik húgom visszatért Franciaországba a családjához, így is nagy áldozat volt tőle, hogy ennyi ideig itt rostokolt a kedvemért, de a másik testvérem itt maradt. Azt állítja, hogy megtetszett neki ez az ország, de én inkább hiszem, hogy annyira megrázta ez az egész eset, hogy inkább mellettem akar maradni. Engem meg nem zavar a dolog, szóval nem tettem neki szóvá.
Viszont ideje, hogy kicsit jobban megismerjem a várost. Feltettem egy napszemüveget, igen én is a mögé bújok és sétálni indultam, majd egy közeli parkban lyukadtam ki. Békés és csendes hely és itt talán nem kell attól tartanom, hogy rám ugrik a város valamennyi szabad kapacitású riportere és lesifotósa. Csak nem tán ugrik elő egyikük egy békésen a tavon úszkáló kacsa mögül?!
Leteszem magam az egyik padra és békés nyugalmamban rágyújtok egy nikotinszálra. Csendes magányomat hegedű hangja töri meg és rögtön a dallam irányába fordulok. Egy kislány húzza nagyon is elszántan – nekem annak tűnik – és meg kell mondjam nagyon is jó. Nem zavarom meg, nem akarom, szóval csak hallgatom a dallamot és élvezem. Őszinte ámulattal vagyok, mert olyan fiatalnak tűnik és közben meg… vajon mióta tanulhatja annak a hegedűnek a titkait? Egy rövid ideig próbálkoztam azzal, hogy szaxofonozni tanuljak, de bő egy év után rá kellett jönnöm, hogy nem igazán vagyok benne tehetséges, így jobbnak láttam feladni.
Mikor abbahagyja a játékot, gondolkozom azon, hogy egyáltalán megszólítsam-e vagy ne, de végül úgy döntök, hogy igen.
- Igazán tehetséges vagy. Mit játszottál? – na persze simán lehet, hogy „cukrosbácsinak” néz, aztán szépen kereket old. Na majd meglátjuk.

szószám zene [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amadieu & Ravin – Lorenzi Park   Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeVas. Szept. 28, 2014 4:32 pm

Érzem, hogy zizeg a mobil a zsebemben. Apám keres. Félti a gyerekrablókat, hogy esetleg velem futnak össze így sötétedés után.
Leeresztem az állam alól a hegedűt, aztán előmatatom a telefonom. Jah, apám hajdobálós képe világít a kijelzőn. Úgy suhogtatja a sörényét, mint az ostort. Kinyomom. Ebből is tudhatja, hogy még élek, és javában durcázok a beszólása miatt. Néha irgalmatlan jó fej tud lenni, néha meg égnek áll a hajam a gyereknevelő módszerétől. Tudom, azt akarja, hogy kotorjak hazafelé, mert már késő van. Majd megyek, ha akarok. Még fent kell tartanom a látszatot, hogy megsértődtem. Különben még azt hiszi, hogy egyetértek a politikájával és könnyen kezelhető vagyok. Nem szeretném ilyen illúziókba ringatni.
A mobilomat visszacsúsztatom a zsebembe. Majd később dobok apámnak egy SMS-t, vagy csak beállítok otthonra.
Nem messze tőlem, alig néhány méterre van egy pad. Egy fiatal férfi ücsörög rajta. Azért kezdem el bámulni, mert megszólít. Valahonnan ismerős, de meg nem mondanám így hirtelen, hogy hol láttam. Kicsit csodálkozva pislogok rá. Nem nagyon szoktak a népek hozzám beszélni, mikor játszom.
- Kösz. – válaszolok, mert úgy illik. Tuti nem perverz mutogatós bácsi a srác. Elég helyes ahhoz, hogy kiessen abból a kategóriából. Már amennyire ezt egy tízéves megállapíthatja. Aztán meg ki tudja miféle sorozatgyilkos. De akkor ő jobban rábacott velem, mint fordítva.
- [You must be registered and logged in to see this link.]. – felelem a kérdésére.
Eltűnődöm, és fintorogni kezdek, hogy az orrnyergem ráncokba szalad.
– Ennyire gáz lenne, hogy fel sem ismerni?
Még mindig a füvön üldögélek, és a pasit vizslatom. Hirtelen beugrik; egy filmben láttam. Csak a nevét ne kérdezze meg senki, mert beégnék. Nem emlékszem rá.
- Hé! Nem te játszottál a Running wild-ban? Te voltál az egyik motoros gangszta a Prérikutyáknál.
Kicsi ez a város, hogy pont egy színészbe botlok. Pont itt, pont most. Majd elmesélem otthon apámnak. Ezt a filmet még ő is csípte, pedig csípőből lefikázza az összes vígjátékot, amin én betegre tudom röhögni magam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amadieu & Ravin – Lorenzi Park   Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 8:39 pm



Ravin & Amadieu

► hy  little girl

[You must be registered and logged in to see this image.]
Bólintok egyet, nem kommentálom tovább a dolgot, hogy ügyesnek találom. Hamarosan pedig azt is megtudom, hogy mit is játszott, bár sajnos a címe alapján sem ismerem a számot, valószínűleg azért, mert nagyon ritkán hallgatok zenét és hát… megvan a stílus és a bandák, amiket kedvelek. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem vagyok nyitott új dolgokra, csak elég kevés időm van arra, hogy a zenei ízlés-palettámat bővítsem. Sajnos.
- Te jó ég, dehogy! – teszem fel mindkét kezem magam elé, hogy jelezzem, nem így értettem a dolgot, aztán megcsóválom a fejem és egy mosoly ugrik a képemre.
- Igazság szerint nem ismerem ezt a számot, ezért nem sikerült rájönnöm, hogy micsoda. Tudom, elég gáz, hogy nem sikerült felismernem. – vallom be neki töredelmesen a kis „titkomat”, miszerint nem igazán vagyok otthon a zenei világban. Ciki, nem ciki, ez van.
Hajjaj, most aztán meglep a kisasszony. Kissé felszalad mindkét szemöldököm a homlokomon, nem számítottam rá, hogy felismer, arra meg pláne nem, hogy abból a filmből.
- De, én voltam. - hát még se mondhatom, hogy nem, amikor igen és most kissé várakozástejesen nézek rá, mert vagy azért emlékszik arra a filmre és rám, mert tetszett neki, vagy azért mert nagyon utálta.
- Azért remélem az elfogadható kategóriába sorolod. – szusszanok végül. Ujjaimmal végigszántok a hajamon lazán előre dőlök, két alkarom a két térdemre teszem és így nézem a fűben ülő lányt. Nem tudom mennyi lehet, olyan 10-12 éves formának saccolom, de igazság szerint ebben sosem voltam jó. Mármint, hogy megtippeljem valaki korát. Nekem nincs gyerekem – jesszusom, még csak az kéne! – és körülöttem se nagyon, ezért aztán tényleg csak saccolom a korát. Az viszont biztos, hogy esteledik és nem tudom, hogy ilyenkor nem kellene már otthon lennie, de hát ez nem az én dolgom.
- Valami iskolai előadásra gyakorolsz? Vagy csak kedvtelésből? – kedvesen érdeklődöm, bár nem tudom, rendben van-e az, hogy szóval tartom. Körbe nézek, hogy nem akar-e esetleg az anyja vagy az apja előugrani egy bokorból és rám támadni, amiért idegenként szóba állok a lánnyal. De a park tök nyugisnak tűnik.
- Nem akarok tolakodó lenni, de egyedül vagy itt? – kíváncsiskodok, de csak utólag jövök rá, hogy ez visszafelé is elsülhet, elvégre mit gondolhat, hogy miért érdekel. Mindegy, visszaszívni már nem lehet.

szószám zene [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amadieu & Ravin – Lorenzi Park   Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2014 11:17 pm

- Nem vagy te olyan öreg, hogy ne ismerd a popkultúra nagyjait, mint Kylie Minogue. – csodálkozom el azon, hogy tényleg nem esett le a fickónak mit játszom.
Van ilyen. Vigyorogva csóválom meg a fejem.
- Hát, ez ciki. – nyilvánítok őszinte véleményt. Vallejo vagyok, mit kamuzzak? Amit gondolok, azt sosem szoktam magamban tartani. Olyan vagyok, mint a kivasalt Mikulás; ami a szívemen, az a szánom.
Ahogy bevallja, hogy ő követte el azt a filmet, a szám résnyire nyílik az ámulattól, és úgy marad hosszú másodpercekig.
- Hééé! Tényleg? – csodálkozok rá hatalmas, rajongói szemekkel. Az arcom is elkerekedik. Egészen hitetlenkedve hangozhatok, pedig emlékszem a búrájára. Igaz a filmben totál borostás volt és tök szakadt farmerban meg bőrmellényben nyomta, mint az igazi vérbeli motoros faszagyerekek, de határozottan ő az a fazon.
Még hogy elfogadható… Muszáj nevetnem. Harsány kacagásomtól az eddig békésen úszkáló kacsák most hápogva csobognak arrébb előlünk ijedtükben.
- Hülyéskedsz? Ez egy állat film! A kedvenc jelenetem az, amikor el akarsz kötni az ellenzék kocsmája elől egy Harley-t, és rajta kap a tulajdonosa, az a rocker mammer. Még a faterom is besírt azon, ahogy leosztott az öreglány.
Lehetne sorolni mi jött be abban a filmben, hosszú a lista. Egy héten keresztül arra kárhoztattam apámat, hogy minden este nézze meg velem. A kekszelős jeleneteknél mindig befogta a szemem. Úgy csinál, mintha még abban hinnék, hogy a csecsemők a szivárványról csúsznak le az égből a káposztásrét közepére.
- Az egész úgy beteg, ahogy van! – magyarázom élénken. Ha valamit lebetegezek, az nálam dicséret, és bőven a király kategória. – Ugye lesz második része? – faggatózom őszinte várakozással telve.
Közben a hegedűmet és a vonómat visszafektetem a tokba. Ma már nem cincogok többet. Itt legalábbis. Valamit tartalékolnom kell apámnak is.
A kérdésére, hogy gyakorlom-e vagy csak uncsiból izzítom a húrokat, egykedvűen megvonom a vállam. Miután lezárom a féltett hangszerem tokját, ismét felnézek a srácra. A csajok biztos buknak a kelj fel Jancsijára, mert kurva helyes ürge. Oké, csak tízéves vagyok, de nekem is van szemem, meg aztán vágom a szitut.
- Aha, mindkettő. Metál koncert lesz egy hét múlva Spring Valley-ben, és nekem is fel kell lépnem a bandával. – sóhajtok egy óriásit. Ebben az egészben csak a sok idegen ember idegesít. Nem vagyok oda az ötletért, hogy kiálljak a benarkózott névtelen alkoholisták elé, de a tudat, hogy ezt az időt a faterommal tölthetem, kárpótol mindenért. Főleg, hogy anyunak zenélünk.
- A Chaos Instinct-et sem ismered? – kérdezem, és félrebillentem a fejem. Furcsállnám, ha tudná miről van szó. Még a végén azt hiszi, hogy tüsszentettem, vagy káromkodok.
Alapvetően kerülöm a pajtizást az ismeretlen lételemekkel, de ez a fazon jó arc, erre garancia az, amilyen filmekben játszik. Szóval kiérdemelte a bizalmam.
Feltornázom magam a fűből, majd leporolom a hátsómon a farmeromat. Lazán odasétálok a padon ücsörgő színészhez. Közvetlenül előtte állok meg.
- Jaja, tök egyedül. – bólintok.
Nem értek félre semmit. Ő is csak felnőtt, a józanabb gondolkodásúak közül. És mint ilyen, tuti, hogy a „törékeny kislány”, „sötétedés ” és „mutogatós cukros bácsi” nevű hozzávalókkal kombinál. Kész agyrém, a felnőttek mennyire tudnak fosni mindentől.
- Nyugi, a szatírok elkerülik ezt a helyet. Amióta kijárok. – nézek csibészesen mosolyogva a szemeibe. Még csak nem is kamuzok. Volt egy perverz csóka, de az is csak addig korzózott erre, amíg nem kapott a pofájára. Azóta vagy a sitten rohad, vagy disszidált másik parkba. Fene tudja.
– Van egy tollad? Ha már úgyis itt vagy, kérhetek egy autogramot? Lécci!
Apám büszke lenne rám, sőt, homlokon csókolna ezért a lécci-ért. Meg a kedves mosolyomért, amit mellétűztem. Szerinte ilyenkor tökre gyermekinek hatok végre, és nem kiskorú bűnözőnek.
Ha igen a válasz, a srác felé nyújtom a jobb karomat, hogy az érzékenyebb belső felére firkantsa a nevét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amadieu & Ravin – Lorenzi Park   Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeKedd Okt. 07, 2014 1:46 pm



Ravin & Amadieu

► hy  little girl

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hogy mennyire is vagyok öreg? Hát nem vagyok egy vénség, de már kinőttem abból a korból, hogy nyomon kövessem a pop világot. Vagyis… van egyfajta zenei stílus, amit szeretek és abban viszonylag jól mozgok, de még így sem merném azt mondani, hogy tájékozott vagyok a zenei világban.
- Ó, hogy ő! A Moulin Rouget ismerem tőle. Meg bizonyára hallottam még ezt-azt, de most hirtelen nem tudnék mást megemlíteni. – feszengek kicsit. Az említett dalt pedig még szép, hogy ismerem, hogy eleve a moulin rouge maga az otthonomhoz köthető és az említett hölgy az anyanyelvemen is megszólal benne, szóval, igen, ezt biztosan ismerem tőle. Tudom, hogy mit mondanak rólunk, a franciáknak csak franciák léteznek és bár szeretnék rácáfolni erre, azt hiszem van benne igazság. Igyekszem nyitott lenni a világra, hiszen most is éppen egy másik országban élek és dolgozom, megtanultam a nyelvüket, de azt hiszem sosem tudnám levetkőzni a származásom és nem is szeretném.
- Ugye?! Egyetértek! – vigyorodok el. Megkaptam egy tízéves forma lánytól, hogy ciki vagyok. Azt hiszem ez a nap csúcsa, szórakoztatónak találom. Nincs bajom azzal, ha szembesítenek a hiányosságaimmal, a legtöbbel én is tisztában vagyok.
Rádöbben, hogy látta az egyik filmemet, félek, hogy nagyon utálta, de elneveti magát. Egy pillanatig még nem tudom, hogy ez most jót vagy rosszat jelent, de hamarosan kiderül, hogy tetszett neki, amit abból is megtudok, hogy egyrészt állat film, másrészt pedig elmeséli az egyik jelenetet belőle.
- Hányszor láttad azt a filmet? – vigyorodom el szélesen és bevillannak a forgatás képei is.
- Azt a jelenetet vagy fél napon át forgattuk, mert valaki mindig elnevette magát a szövegen. – vagy a színészkollégám, aki a rocker mammer volt vagy én vagy valaki más a stábból és addig kellett rajta dolgozni, amíg nem készült legalább 3-4 elfogadható felvétel.
- Igazság szerint nem tudom, de ha lesz, szívesen elvállalom a szerepet újra. – mert jó volt az egész bagázs, akikkel forgattunk, de tény, hogy eddig még nem volt szó a folytatásról. Kedves, hogy ilyen lelkes ez a kislány, jól esik. Persze, mindenkinek jól esik, ha dicsérik a munkáját és azt mondják a gyerekek őszintén megmondják, ha valami tetszik vagy nem tetszik nekik, nem smúzolnak, mint a felnőttek.
Szabályosan elkerekednek a szemeim, amikor közli, hogy miért is gyakorol ennyire.
- Hűha, ez nagyon komolyan hangzik. Melyik banda? – bár az imént derült ki, hogy elég analfabéta vagyok a zenei világban, no de hátha ismerem azt, amelyikkel ő is fellép.
- Nem vagy lámpalázas? Képzeld, én mindig izgulok egy kicsit, amikor élő közönség előtt kell fellépnem. – nincs ebben semmi ciki, a lámpaláz sosem múlik el teljesen, de meg lehet tanulni kezelni. Aztán, amikor kilépek a színpadra, az egész elmúlik, főleg, ahogy érzem, miként reagál a közönség. Egy viszont biztos. Ha arra vállalkozik, hogy ilyen fiatalon kiálljon egy egész közönség elé, akkor van spiritusz a kiscsajban.
- Ööö…. nem. Tudom, ciki. – teszem fel mindkét kezem magam elé megadóan, de azért vigyorogva, mert már ugye tudjuk, hogy ciki vagyok. De hát ez van.
- Nem akadnak ki a szüleid, hogy még nem mentél haza? – oké, nem az én kölyköm, nem az én dolgom, hogy aggódjak miatta, meg biztos tudja a családja, hogyan is csinálják a dolgaikat, inkább csakúgy általánosságban érdeklődök. No meg persze azért fél szemmel körbe is lesek, hogy nem bukkan-e fel valamelyik szülője, de egyelőre nem úgy tűnik.
Van humora a lánynak, ez tény. - Igen? Mit tettél velük? – somolygok az orrom alatt. Mikor azt kérdezi van-e egy tollam, akkor végigmatatom a dzsekimet és végül találok egyet, hamarosan pedig azt is megtudom, hogy miért is kérdezi.
- Persze, szívesen adok, de van egy feltételem. Én is kérek egyet tőled! És… ha elárulod, hogy pontosan hol és mikor léptek fel, megnéznélek a színpadon. Ígérem, addigra bedarálok pár Kylie számot, hogy felismerjem őket. – vigyorogva pillantok a lányra, aztán amikor felém nyújtja a karját, akkor oda szignózom a nevem. Remélem a szülei nem szaladnak a rendőrségre azzal, hogy összefirkáltam a gyereket. Vagy a sajtóhoz.
Utána átadom a tollat és most én nyújtom neki a karomat, hogy ő is firkantson. Közben egy tipikus fagyis kocsi idegesítő dallama csendül fel és hamarosan meg is jelenik a fehér kisautó a parkban a tetején egy hatalmas és színes műanyag jégkrémmel.
- Kérsz egy fagyit? – nézek a lány szemeibe és ha elkészült az autogramom, akkor előveszem a tárcám a farzsebemből.
- Egyébként Amadieu vagyok. – mutatkozok be neki és kezet is nyújtok, várva arra, hogy ő is elárulja nekem nevét, már ha az nem lenne egyértelmű az aláfirkantásából.

szószám zene [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ravin Vallejo
Ravin Vallejo

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : Az idegeiden
◮ hozzászólások száma : 93
◮ join date : 2014. Sep. 04.

Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amadieu & Ravin – Lorenzi Park   Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitimeSzomb. Okt. 11, 2014 10:26 am

- Nyugi. Nem vagy reménytelen. – duruzsolom arra, hogy ő is cikinek tartja némely dolgait.
- Több tucatszor láttam! Jó bandát válogattak össze. Ott voltál te, Long Snake Jake, aztán a 3 P-és Dirty Felipppe a kéttonnás mexikói arc, aki folyton erotikus beszédet tart a kajának, mielőtt beburkolja, és a kicsi dadogós Mr. Killer, aki még a budira sem megy ki a puskája nélkül. Jó lenne, ha te játszanál a második részben is. Ratyi lenne nélküled, meg uncsi is… Mire a második rész jön a mozikban, növök kicsit, és apám talán már nem takarja ki előlem a szerinte "necces" jeleneteket. – magyarázok vigyorogva, aztán válaszolok a kérdésére, hogy melyik bandában rontom a levegőt.
- A Chaos Instinct. Fura lenne, ha nem hallottál volna róluk, a csapból is ők folynak. Apám a frontember, és együtt fogunk fellépni a koncerten. – mesélem csak úgy, közel sem arcoskodásból.
Ez a pasi jó fejnek tűnik. Ha tudná, hogy nem sok embert illetek efféle jelzőkkel. Általában mindenkivel kibabrálok, mert az olyan cool, és szórakoztató. Vagy ha szerencséjük van a népeknek, rájuk se hederítek.
De Amadieu más. Ő művész, mint én. Jár neki a riszpekt.
- Lámpaláz? – hunyorítok a francia fickóra. – Mi az? Nem zavar, ha bámulnak. Ha csak nem valami agyzsugor pedofil az.
Amadieu szemeit és a mosolyát nézem, ahogy megadóan maga elé emeli a kezeit. Tök aranyos, mikor így mentegetőzik. Höhh…
- Neked jól áll, hogy ciki vagy. – mosolyodom el a vallomás közben. Fülig vörösödöm. Helyes pasi basszus, annyira, hogy még egy tízévest is zavarba hoz vele. Jó, azért nem vagyok az a fajta, aki hazarohan és a róla készült képeket kinyalja a magazinokból.
- Jah, de. Apám akadozik rendesen. – heherészek gonoszdin. – De még nem mehetek haza. Néha muszáj megnevelni az ősöket, mert a fejedre nőnek.
Hogy mit tettem a mutogatósbácsival? Erre a kérdésre ördögien vásott vigyor terebélyesedik az arcomon.
- Az egyik majomszájú el kezdte itt nyitogatni a kabátját valamelyik délután. Én meg odamentem hozzá és alágyújtottam. Látnod kellett volna! Mint a villám, úgy vetődött hasra, és verdeste a kukacát a földhöz. Szép kis futótűz ütött ki az Amazonas őserdőben. Pillanatok alatt leégett az egész. Meg akart verni, de jöttek a zsaruk és lekapcsolták. Még cikkek is készültek róla. Sőt, a neten is fent van, úgyhogy lecsekkolhatod, nem kamu... Tényleg! Van facebook-od? Ha igen, bejelölhetlek? Nyugi, nem foglak zaklatni.
Óóó! Ez a pasi egy Isten! Aláírás? Tőlem? Jó hogy!
Beszívom az alsó ajkam, és vadul bólogatok.
- Hát… el kell, hogy szomorítsalak. Hány metál bandát hallottál eddig Kylie-t játszani? – sandítok nagyon vigyorogva Amadieu-ra. Nem izélek vele, hogy megint kezd cikisedni. Tök cuki arc.
Apám meg előbb gyantáztatja le a seggét, mintsem elhörögjön Kylie-tól akár egyetlen dalt is.
- Miért is ne? Jövőhéten vasárnap délután Spring Valley-ben lesz a koncert. - osztom meg az infót Amadieu-val. Elvégre nem titok.
- Tényleg eljössz csápolni? - méregetem egy kicsit gyanakodva, mert nem olyannak tűnik, aki kint headbang-el a sok rocker alkesz közt.
Kinyújtom a karomat, aztán a tekintetemmel követem, ahogy a bőrömre firkantja a nevét. Gyengéd az érintése, és a toll hegyét sem vájja a bőrömbe.
- Amaaa… Amad… Wá! Sosem tudom hogyan mondják helyesen! – pislogok fel az arcába bűnbánó, boci szemekkel.
Kis fintor jelenik meg a képemen.
- Tudom… én is ciki vagyok. – dünnyögöm lenyúlva az ő sírfeliratát.
Amikor felém nyújtja a tollát, elveszem tőle. A nyelvem hegye kibuggyan az ajkaim közül, ahogy a nevemet szép kerek betűkkel ráírom a karjára. Vagyis, nem csak a nevem kerül rá, hanem: „Itt járt Ravin Vallejo”.
Nyehehe. A csajai meg majd pukkadozhatnak az irigységtől, ha meglátják a pasin a szignós védjegyemet. Nem mondom, most jól jönne, ha 10 évvel idősebb lennék. Még fejlődésben vagyok, de bennem is ott figyel a nő jó mélyen elásva.
- Köszi! – adom vissza az örökírót jogos tulajdonosának, majd én is bemutatkozom.
- Ravin. – fogadom el a baráti kézszorítást. Apró kezem finoman csúszik bele abba a nagy, férfias praclijába.
- Fagyi? Jöhet!
Még szép! Fagyizás egy hírességgel… Ilyet én ki nem hagyok!
Apám tuti nem akad ki, meg aztán amiről nem tud, az nem fáj. Néha én is elcsábulhatok. Azt meg úgyis tudja, hogy mindenféle jöttment gyógyegérrel nem állok le bratyizni. Néha az az érzésem, hogy ő inkább aggódik a környezetemben lévők testi épségéért, mint értem. Majd ha hazamegyek, jól megmutogatom neki az Amadieu-től kapott autogramot. Bizti padlót fog.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amadieu & Ravin – Lorenzi Park   Amadieu & Ravin – Lorenzi Park Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Amadieu & Ravin – Lorenzi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chaos Instinct vs. Ravin Vallejo
» Amadieu & Francesca~Madonna partyja
» Mark Ivanov irodája - Ravin&Mickey
» Ville bá & Ravin a komisz
» A játék ördögei - Birdie & Ravin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-