KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Cayden  Layton Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Cayden  Layton Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Cayden  Layton Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Cayden  Layton Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Cayden  Layton Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Cayden  Layton Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Cayden  Layton Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Cayden  Layton Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Cayden  Layton Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Cayden Layton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Cayden Layton
Cayden Layton

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 6
◮ join date : 2014. Oct. 14.

Cayden  Layton Empty
TémanyitásTárgy: Cayden Layton   Cayden  Layton Icon_minitimeKedd Okt. 14, 2014 8:18 pm

Cayden Layton
LV, 1989. 03.19 Cayden  Layton A_d50aa2b8
25
Zenész
Media
Yu Phoenix
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok: határozott, kitartó, könnyen ellazuló, hm lássuk csak, hamar ismerkedek, szeretek irányítani, jó szervezőkészségem van, bevállalós vagyok, vevő a hülyeségre és az őrült dolgokra, nyitott az új iránt, és végtelenül hű a zenéhez és a gitáromhoz


◆ negatív tulajdonságok: türelmetlen, néha hisztis, lobbanékony, minden azonnal akaró és végtelenül lusta, könnyen függővé válok valami iránt, szókimondó és mocskos szájú vagyok sokszor


◆ egyebek:
Szereted/nem szereted: Lustálkodni, mindenfélét enni és nassolni, az epres fagyit, a viharos időt, a munkámat, a gitáromat, ha valakinek szilárd véleménye van és azt kész megvédeni is, a szép lányokat, motorokat (vezetni és nézni is), a terepjárókat ~  ||  ~  a gombát, a tűző napot, az injekciót, a felesleges dolgokat, a valóság showkat, a korai felkelést, az alkoholmentes sört, a barbibabás csajokat (egy nő  legyen egyéniség), a kopaszodó harmincas pasasokat, akikben mindenhol pofára lehet esni, a nagyszájú vén boszorkákat
Szokások: Szokások, hát szeretek forogni a gurulós fotelekkel, kávé és cigi mániás vagyok, nem vagyok éppen rendmániás de a gitáromhoz senki nem nyúlhat mert töröm kezeit, mesteri szinten gitározok, és utálom a vígjátékokat, ellenben a videójátékokkal, aminek néha hódolok. Modern "kölyök" vagyok na, és akkor?

Történet vagy szerepes példa
- Kvára el fogok aludniiiii... - nyögök fel, mert már nem fogok elaludni, már megtettem, de ha nem érek oda időre a próbára akkor engem meglincselnek. Tipikusan nehezen ébredős típus vagyok akinek a felkelés nagy zajjal és kapkodással jár, és végül a fürdőszobai tükör előtt állva kapok észbe....
~ Ma nem is próba lesz bssza meg hanem randim, de csak órákkal órákkal később...~
Na mindegy, elbsztam. Nem fekszem vissza, inkább megfürdök, és emberi külsőt varázsolok magamnak lévén eléggé kócbajnok tudok lenni reggelre, hiszen ez mindig így van. Jönnek az éjszakai kócolók és jól összebuzizzák a hajam amíg alszom és nem tudok ellenük védekezni, kis mocskok. Aztán órákkal órákkal később - na meg egy reggelivel és két bögre kávéval és két cigivel - el is indulok hogy egy igazán őrült dolgot vigyek végbe a barátnőmmel. Na jó, még nem a barátnőm, még csak amolyan alakulunk és a barátság extrákkal fázisban tartunk de lesz ez még máshogy is. Na mindegy. Bepattanok a kocsimba és már suhanok is Caia felé hogy felvegyem, és életünk eddigi legnagyobb őrületét kövessük el. Szexeljünk egy vadidegen család házába ahol órákig senki nem lesz otthon. Alig várom már. Izgatott vagyok, és amíg vezetek hogy összeszedjem Caia-t addig elgondolkozom hogy mégis honnan a szöszből ismerjük mi egymást. Ezen el flesselek egy darabig.

Régebbi dolog ez már. Egy fellépés volt, és mi más más zenekarban játszunk ő énekes ugyebár, én meg gitáros vagyok. Na nem az a menő basszeros akkor BC Rich-ekkel hadonászik, hanem sima, ritmusgitáros akinek a hangzása inkább hallatszik mint a másik. Na nem ez nem négyhúros.  Tehát egy közös buli alkalmával találkoztunk és kölcsönösen megnéztük egymás produkcióit és hát mit szépítsem? Buli után nem sokkal rá is startoltam a csajszira, hiszen mi vesztenivalóm lett volna? Max közli hogy foglalt. Nagy bajom úgysem lehet. Hát valahogy így álltam hozzá a kérdéshez és a válaszon magam is meglepődtem hogy nincs pasija és miért ne? Volt pár kellemes éjszakánk aztán az ágyon kívül is elkezdtünk találkozgatni meg összejárni és elég hamar lepacsiztunk, és nem sokára jó barátok lettünk. Hm, hát extrákkal na, de az kit érdekel? Addig amíg jól érezzük magunkat meg egymást, magasról teszek rá. Szóval ez egy ilyen.... se veled se nélküled kapcsolat azt hiszem.
Meg is pillantom, ahogy leparkolok, hogy felszedjem és ahogy beugrik mellém, az ajkaira csókolok, mert megtehetem, és mert imádja a pofátlanságom még akkor is ha néha veszekszik velem érte.
- Na gyere, olyan kalandot találtam ki hogy még az unokáidnak is mesélni fogod - vigyorgok rá ahogy továbbhajtok hogy végül a kifigyelt háztól nem messze parkolhassak le, eldugva hagyva  kocsit a magas sövényzet mögött.
- Azt találtam ki hogy ma ott fogunk szexelni - mutatom a házat és persze az ellenkezés meg sem akarom hallani de nem hiszem hogy ez a veszély fenyegetne.  Ő is ugyanúgy benne van mindenben, most is látom a szemén a csillogás hogy vevő a hülyeségemre. Aztán a kapukóddal beengedem magunkat az első kapun és tudom már hogy hol vannak a kulcsok amikkel csont nélkül bejuthatunk a házba. Be is lépünk és nevetek ahogy Caia felfedezi a házat hogy mi merre és még pezsgőt is bont, amiben osztozom vele, és a hálóban kötünk ki természetesen, egy idegen család házában töltünk egymással kellemes időt és arra eszmélünk hogy megjöttek. Felkuncogunk ahogy mindketten az ablak felé menekülünk el, és végül a kocsiban ülve sóhajtok fel.
- Na... küldetés teljesítve.... - indítom be a motort és húzunk el jókedvűen még a környékről is, mi itt sem jártunk. Azt sem tudjuk hogy miről is van szó kérem szépen.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Cayden  Layton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cayden Layton   Cayden  Layton Icon_minitimePént. Okt. 17, 2014 10:41 pm

Elfogadva!
Mivel már nagyon várt karakter voltál, nem húzom-halasztom az elfogadásod, velősen, tömören fogadlak el Razz

...

Na jó, ennél kicsit bővebben Very Happy Szóval a következő részen vigyorogtam egy jót: "Volt pár kellemes éjszakánk aztán az ágyon kívül is elkezdtünk találkozgatni meg összejárni..." - ez nagyon is tetszett. Wink

Amit már chaten is mondtam, szabadon, mindenféle következmény nélkül kiírhatod végig a vulgáris és ronda szavakat is, nálunk nincs ez leszabályozva és korlátozva :DDDD

Foglalj avit, aztán már mehetsz is félig asszonypajtáshoz, Cayden Wink

Vissza az elejére Go down
 

Cayden Layton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cayden & Caia
» A technika ördögei - Sammy & Cayden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-