KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Edward & Summer Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Edward & Summer Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Edward & Summer Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Edward & Summer Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Edward & Summer Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Edward & Summer Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Edward & Summer Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Edward & Summer Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Edward & Summer Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Edward & Summer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitimeSzomb. Okt. 25, 2014 12:03 am

Hát elmondhatom, hogy igencsak sok helyen ültem már a sok hülyeségem miatt, amiket a munkám miatt elkövetek, de az FBI kezei közé még nem kerültem. Egy újabb első alkalom! Aminek talán nem kellene annyira nagyon örülnöm... Nem is örülök. De most mit csináljak, sírjak? Attól még nem fogok előbb kiszabadulni, és a fejmosást sem úszom meg, maximum kapok néhány zsebkendőt, és húzom egy kicsit az időt. Márpedig én sietni akarok, mielőbb kijutni innen! Sajnos most nem praktizálhatom a jól megszokott szökési terveim egyikét sem, hiszen azzal csak azt érném el, hogy gyanúsítottat csinálok magamból... Na meg hülyét. Már ha eddig nem vagyok az... Mármint gyanúsított, bár hülye is. Szóval egyenlőre a legtöbb amit tehetek, hogy itt ülök tehetetlenül, bármennyire is nincs kedvem hozzá. Elvégre a saját ostobaságom miatt hoztak be ide, nem máséért. Szokás szerint, a "mindent a munkáért" elvemet alkalmaztam, mikor belekotnyeleskedtem egy gyilkossági ügybe és olyan dolgokhoz nyúltam, amik nem csak nekem kellettek volna. Tehát simán megtörténhet, hogy most nem csak kis hülyeségért vagyok itt, hanem gyanúsítottként. Valójában fogalmam sincs, mivel eddig még nem jött senki, hogy tájékoztasson bármiről is, de érzem, hogy ezt még meg fogom szívni. Biztos vagyok benne, hogy ezek az emberek itt körülöttem, húzni fogják az agyam már csak azért is mert újságíró vagyok, és azzal, hogy elvettem egy bizonyítékot, csak plusz munkát csináltam nekik. Még ha tudják is, hogy nem csináltam semmi különöset... Mondjuk nincs is semmiféle őrült gyilkos kinézetem, és előéletem sem... Szóval attól függetlenül, hogy tisztában vannak a helyzetemmel, tudom, hogy nem úszom meg szárazon. Hihetetlen, de néha tényleg képes vagyok megbánni dolgokat. Mint például most, ezt a mai kis magánakciómat. Mennyi időt és energiát megspóroltam volna, ha nem akarok egy fantasztikus cikket összehozni, egy nagymenő fejes gyilkosságáról. Bevallom, tényleg kezdek ideges lenni, főleg, hogy még mindig itt ülök egyedül, és semmit nem tehetek ez ellen. Csak várom a csodát, várom, hogy valaki jöjjön és értesítsen, vagy jól leszidjon, vagy kihallgasson, vagy bármi. Egyszerűen történjen valami! Utálom a tehetetlenséget, márpedig ez most pontosan az. Ki akarom magyarázni magam ebből a nagy trutyiból, amibe most ügyesen beletáncoltam, és utána eltűnni innen, hazamenni aludni, vagy berúgni és felejteni. Szívem szerint természetesen az utóbbit választanám, de nagy valószínűséggel a lakótársam nem lenne oda az ötletért. Bár ki tudja... Néha neki sem ártana kicsit kikapcsolódni. Na, pont én beszélek, aki többnyire mást sem csinál, csak dolgozik. Anya már munkamániásnak tart, és azt hiszem lassan bogarat ültet a fülembe, de túlzottan nem érdekel, hiszen azt csinálom, amit szeretek, és ezért nem dobálhat senki kővel. Bár kétségkívül, az "azt csinálom amit szeretek" közé az FBI nem tartozik bele, ez csak egy kis plusz, vagy inkább mínusz.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Edward Blake
Edward Blake

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Oct. 24.

Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitimeSzomb. Okt. 25, 2014 12:36 am

Nahát.. ki hitte volna, hogy ilyen is történik... Egy kotnyeles újságíró bizonyítékokat lopkod egy FBI által biztosított gyilkossági helyszínről. Őszintén, ha Ed próbált valami logikus magyarázatot találni a történésre, akkor is csak az idiótaság jutott eszébe... Hisz a legtöbb honpolgár távoltartotta magát az olyan helyektől, ahol az FBI-nak csak a neve, vagy valami jele feltűnik... De ez a nő, mintha ki akarna lógni a tömegből... vagy csak az a mániája, hogy találjon valamit amiről írhat...
Teljesen szembement az imént feltárt ténnyel, és elkezdett mindenféléhez nyúlkálni, amihez nem nagyon kellett volna... Jacob... az egyik újonnan az FBI-hoz került ügynök, szerencsére előbb lekapcsolta a nőt, mint hogy bármi kárt tehetett volna a tárgyi bizonyítékban...
Ez azért felírható szerencsének. Más szempontból viszont elég nehéz helyzetbe hozta a már fent említett újságírót, akinek nagyon nyomós magyarázattal kell előállnia, ahhoz, hogy ne vegyék elő … vagy ne gyanúsítsák meg valamivel...
Miután behozták a központba, berakták az egyik kihallgatóba, majd órákra otthagyták... Ez egy bevett FBI módszer volt arra, hogy lelkileg egy kis nyomást gyakoroljanak a kihallgatandó személyre. Többé kevésbé hasznos volt, s utána már közlékenyebben szoktak válaszolni a kérdéseikre... Na itt is pont ez volt a cél.
Mivel nem volt más dolga, Blake felvállalta, hogy kihallgatja a nőt, bár sejtette, hogy a gyilkosságnak semmi köze hozzá. Egyrészt az általános bérgyilkos profil egy pontja sem egyezett a nőével, másrészt utána néztek az előéletének, és nem találtak semmit, csak pár kis kihágást, amit újságíróknál általában...
Pont ezért ő is így állt a dologhoz, s csak pár kérdést akart feltenni a nőnek, majd benntartani még egy darabig csak úgy tanító célzattal, hisz ha kárt tett volna a bizonyítékban, akkor komoly büntetésre számíthatna. A hivatal pedig lehet, hogy elszalasztana egy olyan gyilkost, aki egy elég jelentős cég vezérigazgatóját ölte meg.
A városvezetés pedig direkte az FBI-t kérte, és külön megjegyezték hogy a legjobb ügynökök egyikét kérik... itt jött a képbe Ed, aki amúgy is vágyott már az irodán kívülre, hogy végre terepen dolgozhasson.
Elérkezettnek látta a pillanatot... a nő valószínűleg már eléggé megpuhult, hogy közlékeny legyen, így egy pohár vízzel és egy aktával felszerelkezve belépett a terembe...
Szó nélkül lerakta a poharat a nő elé, majd helyet foglalt a szemben lévő széken...*
- Nos... Miss Harrelson... Remélem tudja miért van itt... -
*Itt egy pillanatnyi szünetet tartott, majd végigmérve a nő reakcióját folytatta mielőtt elkezdhetett volna tiltakozni..*
- Blake különleges ügynök vagyok... és lenne pár kérdésem ezzel a bizonyíték lopásos üggyel kapcsolatban... Először is, ha eddig nem mondták önnek, a tárgyi bizonyíték eltulajdonítása, vagy egyszerű érintése is bűncselekménynek minősül... Ennek alapján mi előállíthatnánk magát bűnrészesség gyanújával... vagy egyszerűen csak a bizonyíték eltulajdonításáért... -
* Itt újabb hatásszünetet tartott, s összefonta ujjait az asztalon.*
- Tehát az első kérdésem az lenne, miért kellett magának egy töltényhüvely és egy pénztárca a helyszínről?... -
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitimeSzomb. Okt. 25, 2014 2:09 am

Fogalmam sincs mennyi időt üldögélek itt egy szál magamban, de abban biztos vagyok, hogy már nem sokáig bírom. Ezek itt mind csak szórakoznak velem! Lenne nekem ennél sokkal, de sokkal fontosabb dolgom is, és mégsem ellenkezhetek. Utálom az ilyen kiszolgáltatott helyzeteket. Teljes mértékben az FBI-ra vagyok utalva, és nem tehetek ellene semmit. Ha megpróbálok elmenni, valószínűleg rögtön rajtakapna valaki, de ha éppen nem, akkor meg ott van az, hogy gyanúsítottá válnék, amit végképp nem szeretnék, hiszen akkor jóval több időt kell majd itt töltenem. Viszont ha már ennyire nem érnek rá, hogy nem tudnak kihallgatni, akkor miért nem engednek haza, és hívnak vissza későbbre, vagy tudom is én! Nem... Ehelyett itt kell ülnöm! Azt sem zárom ki, hogy már rég megfeledkeztek rólam. Bár mivel a következő pillanatban kinyílik az ajtó, és egy fickó lép be rajta, ezt a feltételezést kizárom. Mégsem feledkeztek meg rólam. Ó, bár így lett volna!
Végignézem ahogy a pasas, szépen, ráérősen bevonszolja magát, majd szó nélkül letesz elém egy pohár vizet. Mondjuk ezzel csak azt érte el, hogy ki kell mennem a mosdóba, de gondolom jelenleg nem sok esélyem van ilyesmire. Igen nagy erőfeszítésembe kerül, hogy visszafogjam magam, és ne öntsem nyakon a pohárka vízzel, amit nekem hozott, így pár órára rá. És tök nyugodt... Ellentétben velem. Direkt csinálta! Ha gondolattal ölni lehetne, ő már tuti halott lenne! De végül csak megfogom a poharat, majd kiiszom a tartalmát, csak hogy ne kísértsen az a kegyetlen gondolat, hogy nyakon öntsem vele, az előttem álló "úriembert". Mikor megszólal, csak kifejezéstelen arccal bámulok fel rá, és szinte már alig várom, hogy egy újabb cikket hozzak össze ebből a kínzásból, amit ők itt leművelnek velem.
- Úgy hiszem igen, tudom. Bár arról fogalmam sincs, hogy mégis mi a fenéért kellett órákat itt ülnöm! - Morranok fel idegesen. Nem tudom miért jó az neki, ha teljesen felidegesít mire ideér, hogy kihallgasson. Majd én megmutatom, hogy ez egyáltalán nem vicces. Ha ő szórakozik, akkor én miért is ne tehetném? Ugyanolyan jogaim vannak nekem is, mint neki, attól függetlenül, hogy ő éppen egy "nagy valaki".  - Gondolom nagyon ráér, ha már így megvárakoztatott. Mit szólna, ha csak két óra múlva válaszolnék a kérdésére? - Kérdezek vissza egy gúnyos kis mosollyal arcomon. Persze tudom, hogy a gúnyolódással nem megyek sokra, és nincs kizárva, hogy csak még nagyobb szart keverek magamnak, de jelen pillanatban nem igazán érdekel. Ideges vagyok, mérges vagyok, és semmi kedvem itt maradni. Ezt pedig jórészt neki köszönhetem. Nem beszélve arról, hogy gyalog kell hazamennem, ugyanis a kocsim a város másik végében maradt, benne a táskámmal. Fantasztikus... A fenébe!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Edward Blake
Edward Blake

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Oct. 24.

Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitimeSzomb. Okt. 25, 2014 2:56 am

*Ott szemben ülve a nővel, azon gondolkodott vajon hol kapcsolódhatnak össze a szálak... A helyszínen talált bizonyítékok alapján a tettes hangtompítós 9mm-est használt... Ez nem is lenne probléma, ha nem az utca kellős közepén sütötte volna el, közvetlen közelről...
Egyrészt a fegyvert elég nehéz elrejteni, tehát ha valaki a nagy tömegből, amely az utcán volt észrevette volna, egyből hatalmas pánik tört volna ki... Erről azonban semmilyen információ nem számolt be. A rendőrség jelentései és jegyzőkönyvei alapján a fickó egyszer csak összeesett és ekkor fedezték fel, hogy valami történt... Más szempontból a golyó, ilyen közelről átszakította volna a testet és bizonyos, hogy mást is eltalált volna...
Pedig a távolság biztos volt, mert a töltényhüvelyt alig 30 cm-re találták meg a testtől... Fogalma sem volt hova vezet ez az egész, de a terepen akart lenni és kideríteni a dolgot...
Most viszont itt ül egy újságíróval, aki nem bírja felfogni a tetteinek súlyát... Más ember ilyenkorra már próbálna magyarázkodni azzal kapcsolatban, hogy ő miért is nem bűnös, erre Miss Harrelson bevágja a durcit...
Ed arckifejezése egy cseppet sem változott, sőt továbbra is olyan nyugalmat árasztott, mint eddig... Azok után, amit átélt a több éves szolgálati ideje alatt, egy fiatal újságíró nem tudja kihozni a sodrából...*
- Nos... ha két óra múlva szándékozik választ adni, akkor addig elmegyek és iszom egy kávét, vagy megebédelek... Utána visszajövök és folytatjuk... -
*Talán ezzel ráébreszti a nőt, hogy itt a fanyar humoros visszaszólásokkal nem nagyon segít a helyzetén, s csak még tovább itt tartja magát, ahelyett, hogy kisétálna, és elmehetne szabadon...
Őszintén nem akarta túl hosszúra nyújtani ezt a beszélgetést, de ha a partnere ilyen hozzáállást mutat, akkor lehet egy darabig még idebent lesz. Emellett azzal is tisztában volt, hogy a nő talán megpróbál valami cikket közzétenni az FBI-os belső kihallgatás menetéről. Erre az egyszerű megoldás, hogy felhívja a nő főnökét, és egy kis hatást gyakorol rá... Ennek eredményeképp a cikk nem kerül be az újságba, s nem lát napvilágot...
Ezzel mind tisztában volt, de nem kötötte Summer orrára...*
- De ha együttműködik, akkor gyorsan elrendezhetjük ezt a beszélgetést hosszabb itt tartózkodást, vagy fogdát mellőzve... -
*Hátradőlve összefonta maga előtt a karjait és folytatta.*
- Tehát... akkor hogy is volt ez a bizonyíték eltulajdonítás? Mi vezette rá magát, hogy egy FBI helyszínről bizonyítékot próbáljon kijuttatni? -
*Tette fel újra a kérdéseit, majd csendben várta a választ.*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitimeSzomb. Okt. 25, 2014 2:28 pm

Nem tudom eldönteni, hogy most magában nagyon jót szórakozik-e rajtam, vagy inkább csak ennyire rohadtul nyugodt a természete, de az tény és való, hogy még csak meg se rezzent a pimaszságomtól. Viszont én a válaszától legszívesebben most a falra másznék, vagy inkább össze-vissza törnék-zúznék itt mindent, attól függetlenül, hogy maximum ezt a poharat tudnám összetörni, hiszen ez a kihallgató nincs tele csecsebecsékkel, valószínűleg az olyanok miatt, mint amilyen én vagyok. Bár... Én vissza tudom fogni magam, szóval a nálam egy fokkal rosszabbak miatt, akik nem tudják.
- Ha ki mer menni azon az ajtón, akkor biztosíthatom arról, hogy én is eltűnök innen! - Figyelmeztetem kissé fenyegető hangnemmel, bár nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet egy FBI ügynököt vagy micsodát, fenyegetni. Viszont az egyik legnagyobb probléma velem, hogy ami a szívemen az a számon. Nem érdekel kivel beszélek, vagy esetleg bajt okozok-e magamnak, én mindig kimondom amit akarok, még mielőtt gondolkozhatnék a következményekről. És igen... Emiatt sokszor szorult helyzetekbe kerülök, amikből többnyire ki tudom dumálni magam. Csak ezért most kicsi más a helyzet. A jövőmet azért nem szeretném tönkretenni egy börtönnel. Meg kellene tanulnom előbb gondolkozni, és csak aztán válaszolni a feltett kérdésekre.
- Azt hiszem a hosszabb itt tartózkodás már megvolt. - Sóhajtok fel unottan, de most próbálom visszafogni magam, és nem gúnyolódni. - Ha bejött volna mondjuk úgy egy órával előbb, azt hiszem gyorsabban elintézhettük volna ezt az egészet. Így viszont ne csodálkozzon ha nem vagyok túl barátságos. - Megvonom a vállam aztán hozzáteszem a következőt is. - Elrángattak ide, mintha csak én lennék a gyilkos, miközben azt hiszem mindketten tudjuk, hogy ez nem így van! Újságíró vagyok, mégis mi a fenéért kellene nekem bármi is? Szerintem nem olyan nehéz kitalálni... - Direkt azért is kerülgetem csak a választ, főleg mert ő is pontosan tisztában van mindennel, kétlem, hogy hülye lenne. Nem fogom hagyni, hogy itt szórakozzon velem, miközben nem tettem semmi különöset. Biztosan akad más, aki vevő ezekre a hülyeségekre, vagy ha mégsem, akkor biztosan akad olyan, aki jobban megérdemli, hogy szívassák. Viszont én csak a munkámat végeztem, ő is a munkáját végzi, igazán megérthetné. Valamit írnom kell ahhoz, hogy az újságnál maradhassak, és nem a levelek hullását akarom megírni. Kétlem, hogy bárkit is érdekelne, de legfőképp nem a főnököm. Aki ráadásul igazán kimenthetne innen, hiszen neki kellett annyira az a nyomorult cikk. Biztosan értesítették már róla, hogy itt vagyok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Edward Blake
Edward Blake

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Oct. 24.

Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitimeSzomb. Okt. 25, 2014 3:54 pm

*Teljes nyugalommal és mereven bámult a nő szemébe, s olvasott a jelekből, hogy Summer fejében mi zajlik le... Az FBI és a CIA-s munkakör alatt az embernek szinte teljesen muszáj belebújnia a partnere fejébe...
Természetesen ez most pont nem egy olyan szituáció, ahol meg kéne erőltetnie magát. Erről a nőről ordítanak a tények... főleg az, hogy mennyire ellenszenves számára a szituáció, azonban sajnos pont azt nem érti meg, hogy a saját tettei azok, amik belerángatják a helyzetbe, ámbár Blake tisztában volt, hogy csak egy újságíró, de ha nem képes szalagra mondani azt, hogy csak egy sztori miatt lopott a nyomozásról, akkor egy pár napot még eltölthet idebenn...*
- Ha elhagyja ezt a szobát, azzal csak a saját fejére hozza a bajt, de én nem tartom vissza ha mindenképp ezt akarja tenni... -
*A nyugalom mellé, felvett egy rezzenéstelen arckifejezést... Bár már az egész nem érdekelte, attól még nem sugározhatta azt, hogy untatja a nő.
Azt el kellett ismernie, hogy a nő eléggé független volt ahhoz, hogy ne ijedjen meg a ténytől, hogy az FBI központjában van... *
- Ha bele szeretnénk bocsátkozni egy ilyen licitálásba, akkor ha nem lopott volna, akkor most nem lenne itt... Az hogy egy FBI által biztosított helyszínről lopott, az még súlyosbítja … -
* Ez a beszélgetés megrekedt itt...
Blake felhasználta a szabadidejét, hogy újra végigfuttassa a fejében az eseményeket... Lehetséges, hogy az a töltényhüvely amit a helyszínen találtak csak egy elterelés volt, és a tettes valahol máshol helyezkedett el...
Pillanatokkal később egy férfi lépett be a terembe, majd odalépett hozzá és a fülébe súgta...*
- A boncolás alapján a töltény nem 9mm-es... -
*Egy csapásra más megvilágításba kerültek a dolgok... A fejében kavarogni kezdte a gondolatok azzal kapcsolatban, hogy mégis milyen háttér indok miatt próbálták 9mm-esnek álcázni...*
~ Ennek semmi értelme... ez csak elterelés, és tudták, hogy ha a boncolásnak vége, akkor úgyis rájövünk a csalásra...~
* Félretette a gondolatot, mert rájött, hogy új dolga akadt a kihallgatás helyett... Közben a férfi aki a hírt hozta el is hagyta a termet.*
- Nos, úgy néz ki, magát egy másik ügynökünk fogja kihallgatni, mert változások történtek az ügyben... várjon itt türelemmel, aztán majd jön a kolléga... -
*Ezzel lezárva a beszélgetést, felállt az asztaltól, majd az ajtó felé indult.*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitimeSzomb. Okt. 25, 2014 6:15 pm

Egyáltalán nem csodálkozom szavain. Pontosan tudtam, hogy ezt fogja mondani, nem is vártam mást. És igazából azt is nagyon jól  tudom, hogy tényleg igaza van neki. Ha kisétálok innen, csak saját dolgomat nehezítem meg, márpedig nincs szükségem ennél rosszabbra. Ezzel pedig ő is tisztában van, ahogy azzal is, hogy nem gondoltam komolyan amit mondtam, csak a szám jár. Pedig én aztán szívesen elhúznék innen, ha nem lennének következményei.
- Nagyon jól tudja, hogy úgysem fogok elmenni. Az eszem azért még a helyén van. Viszont arra igencsak kíváncsi lennék, hogy mégis mire volt jó ez a hosszú várakoztatás?! - Egy fokkal már nyugodtabb a hangom, de még mindig nem a megszokott. Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy kérdésemre választ is fogok kapni, de mindenesetre nem veszítek vele semmit, ha megkérdezem. Maximum időt... De abból már veszítettem annyit, hogy néhány rövid percecske már meg se kottyan. A kíváncsiságom viszont határtalan... Rengeteg kérdést fel tudnék neki tenni, de bizonyára egyikre sem adna értelmes választ, szóval nem is áll szándékomban nekifutni. Ráadásul ez most az én kihallgatásom, nem az övé. Itt most ő kérdez, én pedig adom a választ... Legalábbis adnom kellene, bár eddig nem remekeltem.
- Nos, akkor először is szögezzük most már le, hogy én nem loptam! Az tény, hogy elvettem, de mégis honnan a fenéből tudtam volna hogy az miért maradt ott? Én nem vagyok semmiféle ügynök... Csak egy újságíró, és éppen a munkámat végeztem, mikor maguk rám törtek. Lehet, hogy nem gondolkodtam és nem kellett volna elvennem azt az izét, de nem kellett volna emiatt úgy rám támadniuk. Tudtommal én nem ártottam senkinek! - Mondom dühösen, majd mielőtt folytathatnám, az ajtó ismét kinyílik, és belép egy ismeretlen fickó. Valamit a kihallgatóm fülébe suttog, de abból természetesen én nem hallok semmit, de hát ez is volt a cél. Sóhajtok egy nagyot, aztán mikor ismét megszólal a fickó, felmordulok. Nem hagyhatom, hogy elmenjen!
- Héhé! Nem hagyhat itt! Majd megint órákat várok egy újabb ügynökre, mi? Nem! Elmondtam amit hallani akart, akár el is engedhetne... - Szólok utána, még mielőtt kimehetne a helységből. Semmi kedvem újabb két órát itt ülni egy szál magamban, és várni a csodát. Ha már elkezdte ezt a nyomorult kihallgatást, legalább fejezze is be. Fogalmam sincs miért jöhetett be az a másik ügynök, de annyit azért csak várhat még, hogy lezárja a kihallgatásomat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Edward Blake
Edward Blake

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Oct. 24.

Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 1:00 am

*Summer végül mégis készségessé vállt, hiszen nem látott más kiutat a jelenlegi helyzetből...
Blake pont ezt tervezte... Ha azt a látszatot kelti, hogy itt hagyja a kihallgatást, ez pszichológiailag minimális kétségbeesést kelt a nőben, s ezzel közlékenyebbé válik.
Szerencsére bejött a megérzése, ezzel kapcsolatban, bár ha nem szólt volna utána, akkor Ed egyszerűen távozott volna, s rábízta volna ezt a dolgot egy olyan ügynökre, akinek van ideje barkóbázni...
Visszalépett az asztalhoz, s újabb szavakat intézett a nőhöz.*
- Hát, akkor először is... - *Idézte a nő első szavait.* - …A vastag sárga szalag, ami a helyszínek körül van kifeszítve, azt jelzi, hogy odabent minden bizonyítéknak számít... Emellett azt, hogy illetéktelen személyeknek belépni tilos... Bár azt hittem erre rájön bárki magától is...
Másodszor.. A kis sárga számmal ellátott táblák is a bizonyítékok helyének és számának jelölésére van ott... Van még kérdése azzal kapcsolatban, hogy hogyan ismerje fel a bizonyítékokat? -
*Itt tartott egy rövid szünetet... Komikusnak találta, hogy a nő milyen átlátszó módon próbálja kivonni magát az egész alól, bár ő tudta, hogy nem tett semmit, de azt is tudta, hogy biztosan felismerte a bizonyítékot mielőtt hozzá nyúlt... *
- Nem akar itt várni?... Tudja mit, jöjjön velem, és megfigyelés alatt tartom az ügy lefolyásáig... -
*Új tervet eszelt ki... ahelyett, hogy itt hagyná őt, talán még hasznos is lehet a kutakodásban...
Ennek az ügynek a jelenlegi állása, olyan, mintha ködben tapogatóznának...
Bár az FBI-nak megvannak a saját forrásai, amelyek bőven felülmúlják bármely másik kormányszerv forrásait... Leszámítva a CIA-t... mégis nem árt, ha ő figyeli meg Summert... A végén pedig, amikor lezárult az ügy, kap egy pecsétes végzést arról, hogy hivatalosan is fel van mentve minden alól... Így a főnökök is boldogok, és ő is boldog lehet... *
- Ez egy lehetőség arra, hogy tisztázza magát... a Szövetségi kormány nem olyan elnéző, mint mi.. és ha nem áll szándékában élni a lehetőséggel, akkor továbbítanom kell az információt... -
* Nem akart maga mellé társat, de érzett valamennyi szimpátiát a nő iránt és nem akarta, hogy komolyabban foglalkozzanak az ügyével... Az alapján, amit elmondott nem túl sok jóra számíthatna egy bíróságon... *
- Becsülje meg ezt a lehetőséget, Miss Harrelson és bölcsen döntsön.... Nem mindenkinek adatik hasonló... -
*Lassan vette a levegőt, nyugodtan várta a nő válaszát...*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitimeVas. Okt. 26, 2014 4:18 pm

Nem kerüli el figyelmemet, ahogy a fickó szépen átugorja a kérdésemet. Még csak eszében sincs válaszolni! De akkor mégis miért várja el, hogy én válaszoljak az ő kérdéseire. Persze tudom, ez egy kihallgatás, és elvileg muszáj lenne mindenre választ adnom, amire csak kíváncsi, főleg ha nem akarok bajba kerülni, de azért mégis csak lehetne benne egy kis együttérzés. Vagy már eleve így vannak beprogramozva az ügynökök, és rendőrök? Érzéketlen, idióta köcsögnek, akiknél nem működik semmiféle könyörgés, kérés, és nem számít nekik, hogy esetleg nővel, vagy gyerekkel van dolguk... Mindenkivel ugyanolyan keményen bánnak. Mert ugyebár velem sem finomkodott senki, mikor behoztak. Persze nem ismerem ezt a fickót, nem zárom ki, hogy van egy magánélete feleséggel, meg néhány kölyökkel, akikkel kedves, de nálam nagyon jó úton halad afelé, hogy egy életre megutáljam, és látni se akarjam. Nem szeretem ha valaki szórakozik velem, ő pedig azt teszi. Már eleve nehezen viselem, ha nem vagyok a magam ura, ha nem tehetem amit akarok, és ez a helyzet ettől csak még rosszabb szánomra. Viszont mikor újra megszólal és elkezd magyarázni nekem a bizonyítékokról, meg szalagokról és a többi FBI-os dologról, szinte egy pillanat alatt visszatér a jókedvem. Mire befejezi a mondatot, már önkéntelenül is mosolygok. Igazából fogalmam sincs, hogy mitől tért vissza ez a jókedv, talán a szájbarágóságától, a hangsúlyától... Mindegy is, a lényeg, hogy aranyosnak bizonyult és nem bírtam ki mosoly nélkül.
- Nem, nincs... Köszönöm a felvilágosítást! Legközelebb már tudni fogom, hogy nem szabad kölcsönvennem semmit egy olyan helyről, ami körbe van kerítve sárga szalaggal! - Válaszolom neki bólogatva, aztán végül kicsit komolyabban a következőket is hozzáteszem. - Na jó... Nem tudom mi ütött belém, mikor elvettem azt a bizonyítékot, egyszerűen csak nem gondolkodtam, ami sajnos sűrűn elofordul velem, és emiatt sokszor kerültem már bajba is, de igazából semmilyen rossz szándék nem vezényel. Még egy legyet is alig tudok leütni, akkor mégis, hogy lennék képes megölni valakit? - Teszem fel a kérdést, amire igazából nem várok választ, de igazán beláthatná, hogy nem egy tipikus gyilkosnak nézek ki. Persze megértem, hogy már így sem úszom meg, hiszen bármivel meggyanúsíthatnak, amikkel talán épp úgy megjárhatom mint a gyilkossággal, de tudnia kell, hogy nem állt szándékomban megnehezíteni a dolgukat.
A következő pillanatban jóformán még a szám is tátva marad, bár azt azért még sikerült becsukni. Nem tudom eldönteni, hogy amit hallok, az valójában jó-e. Persze, valamilyen színten, jó. Esélyt ad arra, hogy megússzam ezt az egészet, bár fogalmam sincs miért. Viszont ez azt jelenti, hogy jelenleg tényleg nagy bajban vagyok. Azt hiszem, eddig nem tudtam pontosan felmérni a helyzet súlyosságát. Pár pillanatig csak hallgatok és nézek rá, de a válaszomon egyáltalán nem kell gondolkodnom. Ha már esélyt kaptam arra, hogy kikecmeregjek a bajból, akkor nem szalaszthatom el. Bár fogalmam sincs, hogy meddig kell vele lennem, vagy mit kell tennem, de még mindig jobban hangzik, mint egy fogda.
- Mégis mi haszna lenne belőlem? Egy idegesítő újságíróból? - Kérdezem kissé értetlenül, de gyorsan rájövök, hogy választ nem adtam az ő kérdésére, így hozzáfűzöm még azt is. - Persze, én benne vagyok, inkább megyek magával, mint, hogy itt üljek tovább, viszont ezt akkor sem értem. - Nagyon remélem, hogy ezúttal még választ is fogok kapni a kérdésemre, hiszen azért nem árt tudnom, hogy mivel is akar szembeállítani. Nem szeretnék a sötétben tapogatózni. Bár már így is azt teszem. Rengeteg kérdésem lenne. Persze rögtön az első az, hogy aztán megírhatok-e erről egy cikket, vagy ez szupertitkos. A következő pedig, hogy az "ügy lefolyása" alatt pontosan mennyi időt is ért. Elvégre nem pár óra alatt szoktak végezni, sokkal inkább tart hetekig, hónapokig, sőt akár évekig is, mire lezárhatnak egy ügyet. Nem biztos, hogy évekig megfigyelés alatt szeretnék lenni. De az is lehet, hogy ezt csak én tudom rosszul, vagy az FBI gyorsabban dolgozik, vagy tudja fene... Mindenesetre én kíváncsi lennék többek között erre is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Edward Blake
Edward Blake

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Oct. 24.

Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitimeVas. Nov. 02, 2014 1:13 am

*Ed rezzenéstelenül fürkészte Summer arckifejezésének változását. Tudta, hogy most épp azon tanakodik vajon mennyivel lenne előbbre, ha tovább folytatná az offenzív hozzáállást, amivel csak ront a helyzetén, vagy mennyivel lenne előbbre, ha változtatna rajta és kicsit kooperatívabban állna a dolgokhoz...
Szövetségi helyszínről lopni legalább olyan súlyos bűncselekmény, mint a gyilkossági kísérlet, így ehhez hasonlóan komoly vádak is tartoznak... Lehet belőle akár halálbüntetés is, de Blake tudta, hogy a nő közel sem bűnöző, csak egy kotnyeles újságíró...
Ellenben a bírók nem ilyen szabad hozzáállásúak... sokan köztük szűk látókörű, vaskeretes öreg motorosok, akik követik a protokollokat akárki követi el akármiért a bűnt...
Ezzel egy megtorló erőt is képviseltek, sőt időnként pont a Miss Harrelson-féle elkövetőkből lesznek a balekok, akikből példát statuálnak...
Edward mind jól tudta ezt. Az évek során a sok külföldi bevetés, s a rengeteg mocskos kormánytitok mind feltárult előtte szépen apránként. Ha nem lett volna ilyen jó ügynök a CIA-nél, könnyen megeshet, hogy a kilépésekor megpróbálták volna eltenni láb alól, de vagy azért mert túl sok problémát tudott volna okozni, vagy bizalomból, nem próbálkoztak ilyesmivel...*
- Az, hogy mit tett eddig nem mentesíti az alól, amit a jövőben tesz. Emellett a törvények nem ismerése sem mentesít a megszegése alól... -
*Továbbra is stabilan tartotta a tekintetét a Summeren... Valamilyen szinten szimpatizált vele, de természetesen a másik oldalon pont megpróbálta vele megértetni, hogy ez a kormány nem tűri el az ilyen szintű vétségeket.
Sok olyan ember végezte már börtönben, aki nem lett volna oda való, s a végén igazi bűnözőkké váltak a börtön hatására. Bár Summert valószínűleg nem ez a sors várná... ha bekerülne és pár évet benn töltene, egy kettőre megtörne, aztán mire kikerül nem lenne soha többé ugyan az... *
- Ha ki akar kerülni abból, amibe keverte magát, akkor az lenne a tanácsom tartózkodjon a humortól, vagy az offenzív fellépéstől... Természetesen ez csak egy tanács... -
* Rápillantott az órájára, s tudta, hogy ideje lesz indulni, mert mint részlegvezető, a kezében volt az irányítás, s kontrollálnia kellett az ügynöki tevékenységeket, nem csak ebben de minden más ügyben is...
Emellett a gyilkossági ügy nem oldja meg magát, így megigazítva az öltönyét, folytatta. *
- Az, hogy milyen hasznát veszem a jelenlétének, az majd elválik... Azonban, bizonyosan több lehetőségem lesz szemmel tartani, hogy ne lopkodjon a helyszínekről, mint itt az irodában... -
*Eddig bírta ki, hogy ne lőjön el valami hasonló humort... Az arckifejezése viszont továbbra is nyugodt és semmitmondónak látszott.. *
- Na hozza a cuccait, és találkozunk a kocsinál, Williams ügynök elkíséri... -
* Fejezte be kinyitva az ajtót, majd az ajtónál álló ügynök csak bólintott, s elkísérte Summert a portához, ahol le kellett adnia a cuccait beléptetéskor..
Addig Blake a parkolóba ment, s ott várta a párost.*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitimeSzomb. Nov. 08, 2014 7:14 pm

Számomra felfoghatatlan, hogy miért is jó ez neki. Pontosan tudja, hogy mi a helyzet, hogy miért vagyok itt, hogy mit is követtem el. Mit akar még kihúzni belőlem? Most komolyan azzal akar büntetni, vagy inkább tanítani, hogy itt kínoz? Nem volt elég a több órányi várakoztatás? Már eleve nem értem, hogy mi ez a nagy felhajtás egy pár bizonyíték miatt! Nem tudtam, hogy ilyen nagy feneket kerítenek majd neki... Hiszen az csak néhány tárgy, amiket csak meg akartam vizsgálni. A végén még nagyobb büntetésben részesülök, mint maga a gyilkos. Az aztán tényleg nagy pech lenne! Viszont már nem tudok mit mondani neki. Beismertem, hogy ostobaság volt amit csináltam és, hogy nem gondolkoztam előtte, de ennél többet nem tudok tenni. Nem tudom visszapörgetni az időt, vagy nem megtörténté tenni, nem vagyok semmiféle szuperhős... Mint ő. Örülnie kellene annak, hogy beismertem a saját hülyeségem, hiszen nem szokásom. Legtöbbször csak megpróbálom kimagyarázni magam minden alól, viszont most tisztában vagyok azzal, hogy milyen nagy bajban is vagyok. Most nem is tudnám kimagyarázni magam, még ha próbálnám is. Ez az ember cseppet sem hülye, valószínűleg ez az oka annak, hogy most itt van. Jelenleg az egyetlen hülye, én vagyok. De még mekkora hülye!
- Igen, tudom. De már késő. Nem tudok változtatni semmin... - Megrántom a vállam. Az idegesség és a harag lassan teljesen elpárolog, a helyét pedig azt hiszem némi félelem veszi át. Addig-addig tömi a fejem azzal, hogy milyen hatalmas bűnt követtem el, hogy komolyan aggódni kezdek a következmények miatt. És éppen ezért nem tudom, hogy mennyit fog rajtam segíteni, ha vele tartok. Fogalmam sincs mit segíthetek... Nem értek semmihez, csakis az íráshoz. És kétlem, hogy egy cikk kell majd ahhoz, hogy megússzam ezt az egészet börtön meg miegymás nélkül.
- Pedig a humor jót tesz... Magának sem ártana. Mindenkinek jobban áll a mosoly, mint a fapofa. - Mosolygom rá ártatlanul. Ezzel most nem azt mondtam, hogy el akarom humorizálni az egész ügyet, csak, hogy néha nem árt némi jókedv a szürke mindennapokba. És következő szavaiból itélve, merem azt gondolni, hogy talán ő és rájött erre, bár ebben nem vagyok teljesen biztos, hiszen ezt a fickót igencsak nehéz megérteni. Bonyolult egy személyiség az már egyszer biztos. Valószínűleg az összes ügynök ilyen. Ámde szavai hallattán önkéntelenül is ismét elmosolyodom, és legszívesebben a szemem is forgatnám, de azt inkább mellőzöm, hiszen nem tudhatom hogy reagálna rá. Ha már tényleg készen áll segíteni rajtam, akkor talán mégsem kellene magamra haragítanom.
- Maga szerint ezek után képes lennék még lopkodni? - Kérdezek vissza felvont szemöldökkel. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog kitalálni nekem, de bármi jobb, mint az, hogy itt, vagy éppen egy fogdában üljek órákat, esetleg napokat. Az izgalmat mindig szerettem, bár nem teljesen ebben a formában. Néha jobb csak külső szemlélőnek lenni.
Utasítása után csak bólintok egyet, majd nézem ahogy egyszerűen kisétál. Kissé idegesen pillantok, Williams ügynökre, aki elkísér a cuccaimért, amiket mikor ideértem, elkértek tőlem, nehogy legyilkoljak valakit velük. Na, nem mintha túl sok holmim lenne, hiszen a táskámat az autómban felejtettem még az egész história előtt, és nagyon remélem, hogy nem kel lábra az autóm, mire vége lesz a felhajtásnak. Miután kész vagyok, egy gyors kitérőt teszek a mosdóban, majd Kettes Számú ügynök kikísér egy parkolóba, ahol természetesen, Egyes Számú ügynök már vár is ránk.
-Azt azért elárulja, hogy hová fogunk most menni? - Kérdezem kíváncsian, hiszen tényleg nem igazán szeretek a sötétben tapogatózni. Remélem, hogy nem fog előlem semmi olyat eltitkolni, amiben részt kell vennem. Nem szeretem az ilyen meglepetéseket, és nem áll szándékomban az életemet kockáztatni. Viszont amíg ő nem világosít fel, én csak pánikolok és pánikolok, mert hát cseppet sem bízom az FBI-ban. Fogalmam sincs mire képesek, és csak remélni tudom, hogy nem leszek áldozati bárány.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Edward & Summer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward & Summer   Edward & Summer Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Edward & Summer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-