KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 did you miss me?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

did you miss me? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: did you miss me?   did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2014 7:02 am


Ivonne & Gareth
So, You lied to my face...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nehezemre fog esni itt hagyni őt egyedül, mikor elalszik, de dolgom van. Sajnos délben tárgyalásom van, és már így is lassan tíz óra lesz. De nem türelmetlenkedem, hiszen csak élvezem ezt a társaságot, amíg vele lehetek. Túlságosan is kellemes a hatás, amit elér nálam, szinte alig tudok tőle szabadulni. Hiányzott, és akkor, mikor nem vette fel, akkor azt gondoltam, hogy végleg elveszthetem azt a valamit. Aztán minden olyan hirtelen történt, hogy arra jutottam, hogy itt kell hagynom, de valamiért mégsem tettem. Talán nem akartam elveszteni ezt az érzést. Habár nem vagyok tisztába azzal, mi ez, akarom ezt az egészet. Kiegyensúlyozottabbá tesz. Legalábbis munkán kívül.
- Akkor legyen igazad, én vagyok a vak... Bár eddig még sosem csalt meg az emberismerő képességem, de legyen. Túl sokat látok bele - bólintok mosolyogva, ám egy enyhe él is felfedezhető a hangomban, ami azért van, mert most adtam igazat neki. Nem akartam, mivel ő más véleményen van, mint én, de sajnos nem tudok normálisan igazat adni neki. - Amúgy azt hallottam, hogy válófélben van? - pillantok rá, most viszont cukkolva őt. Zavar az a férfi, sosem fogom szeretni, főleg, mert olyan pofátlanul várja a pénzt, hogy kedves legyen. Mintha kötelességem lenne fizetni neki. Na ezért fogom elkerülni, és remélem, hogy nem sűrűn kell bejárnom oda. De viszont jövő héten el kell mennem a kontrollra, ami Ive-nél lenne, de lehet, hogy benn sem lesz.
- Igen Londonba. Van ott pár üzletem... Mellesleg nem lehet azt az egy hetet két hétre tolni? - kérdezem ártatlan szemekkel, mert igazából nem akarom, hogy visszamenjen egy hét múlva dolgozni, akkor kevesebbet lehetek vele, és félő, hogy megint belefeledkezik a munkába. Engem a stressz fog megölni, őt pedig a túlhajszoltság. Jó páros vagyunk mi ketten. Bár ő még nem tudja ezt a részét az életemnek, nem tart sokból, és megtudja.
- Most ezzel arra akarsz utalni, hogy kiszámíthatatlan vagyok? - vonom fel ismét a szemöldököm kérdőn. Hiszen igaza van, tudom, bár saját magamnak túlságosan is kiismerhetően hatok. Neki lehet, hogy nem, de ha majd megszokja, tudni fogja, hogy sokszor nem tervezek előre. A munkámban is így van, hiszen csak azt tudom, hogy néha telefon nélkül megyek el egyik városon kívüli üzletembe. Jók ezek a meglepetések, mert ha nincsenek felkészülve, akkor tudom, hogy mennyire dolgoznak.
- Menj csak... - viszonozom a csókját, és egy pillanatig még a fürdőszoba ajtaját fixírozom, majd előveszem a telefonomat, és tárcsázok.
- Figyelj Elizabeth, készítsd elő a deles ügyfél papírjait, és hozass fel aprósüteményeket, mert utána jönnek a befektetőink, ugye nem felejtetted el? - darálom le a mondandómat a vonal túlvégén lévő nőnek.
- Rendben. Mikor jön be? - kérdez vissza halkan.
- Ha benn leszek, megtudod - felelek egy kis feszültséggel a hangomban, majd bontom a vonalat. Ezeket el kellett intéznem, mert Elizabeth hajlandó az aprósüteményt elfelejteni. Lerakom a telefont, majd a telefon menüjében babrálok, amíg Ive ki nem jön a fürdőből. Ekkor viszont elteszem a telefont, és felállok, és szó nélkül megyek a szobájába vele. Miért ne tenném? Nem rossz indok az sem, hogy így feltérképezhetem a lakását és a hálója az ellentéte szinte az enyémnek. Persze itt is minden Ive-re jellemző, én pedig elismerően mosolygom, majd ahogy befekszünk egymás mellé, csak nem bírom ki, hogy féloldalasan fölé magasodva megcsókoljam szenvedélyesen, és vágyakozva, míg balom elindul a derekától a pizsama anyaga alá férkőzve. A bőre érintése áramütésként ér, és percekig őt érintem mind ajkaimmal, mind ujjaimmal, mire végre el tudok tőle szakadni. Szaporán kapkodom a levegőt, és kihúzom a pizsama anyaga alól a kezem.
- Nem hiszem, hogy jó ötlet volt egy hét után egy ágyba vonszolni magaddal - suttogom halkan. Férfi vagyok, és tényleg nem voltam senkivel, mióta vele együtt voltam. Kezem az arcára siklik, és beletúrok a hajába. Fel kellene állnom, vagy legalább távolabb kerülni tőle, mert nem tudom, mindig kordában tartani a vágyaimat. Ő tehet róla, teljesen elvarázsolt egész lényével...

Δ [You must be registered and logged in to see this link.] Δ Sorry, I want you sweetheart Δ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


did you miss me? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: did you miss me?   did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2014 6:19 pm


ivonne & gareth

How can you see into my eyes, like open doors?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Hiába hallom a szavakat, tudom, hogy valójában nem ad nekem igazat. Látom rajta, és érzem a hangjában felcsendülő kis élt, és legszívesebben megint megcsókolnám ezért, de végül visszafogom magam. Nem is feszegetem tovább a témát, és azt sem firtatom, hogy ne lenne jó emberismerő. Biztosan az, nem is kétlem, de talán picit most befolyásolják az érzelmei.
– Már akkor válófélben volt, amikor én a kórházba kerültem, az pedig már három éve volt. Ha jól tudom, nem tudnak megegyezni a vagyonelosztásról, és azért húzódik a dolog. Nem tudom, nem nagyon szoktam figyelni, amikor a magánéletéről beszél. – vonom meg a vállam, és látszik rajtam, hogy tényleg nem vagyok a legjobban informált, és teljesen hidegen hagy a fecsegése. Az más, ha betegről vagy bármi, munkát érintő dologról van szó. Aztán persze rájövök, hogy csak cukkol, és én is elvigyorodom. – Én a nőnek drukkolok. –
Többen mondták, hogy a házasságuk alatt is már csalta, ahogy tudta. Az ilyen ember megérdemli, hogy aztán jól kiforgassák a pénzéből. Mindenki azt kapja, amit megérdemel, Smith pedig rászolgált erre.
– Két hét? Azt mondtad, csak egy hétre van terved. – nézek rá hunyorogva, és nem állom meg, hogy megint ne érjek hozzá, most például a kezét cirógatom meg. Apró kis gesztusok ezek csupán. – Meglátjuk, holnap mit mondanak a tesztek, de nem hiszem, hogy lenne akadálya. Az évben még nem voltam szabadságon. –
Az utóbbi kijelentésem biztos nem olyan meglepő, főleg nem tőlem. Viszont az már igen, hogy nem ellenkezem a felvetés ellen. Pedig a munkamániás énem azt mondaná, hogy még az egy hét is sok, de ez az oldalam most szunnyad, és egész egyszerűen nem érdekel a kórház.
– Erre utaltam volna? – játszom a meglepettet, és próbálom a legártatlanabb pillantásomat elővenni, de csakhamar elmosolyodom, és kissé oldalra billentem a fejem, ahogy Gareth arcvonásait fürkészem. – Csak egy kicsit. De jól áll. –
Mindig meglep, mint ezzel a Londoni úttal is, elvégre pár órája még nem úgy tűnt, hogy mi valaha is egy légtérben fogunk tartózkodni, nem hogy elutazunk együtt több napra.
– Egy apró kérdés a Londoni úttal kapcsolatban. Az asszisztensed is hozni akarod? – próbálom a legkedvesebben feltenni a kérdést, és nem éreztetni, hogy mennyire nem örülnék a dolognak. Nem tudhatom, hogyan is osszák fel a munkát kettejük között. Persze ha jön, nyílván lenyelem a dolgot, hiszen nincs más választásom, de jó pofát nem fogok hozzá vágni, abban biztos lehet.
Végül eltűnök egy kisidőre a fürdőszobába. Hallom, ahogy telefonálni kezd, de hamar megengedem a vizet, és onnantól már alig szűrődik be a beszélgetésből, és nem is figyelek rá. Annak viszont nagyon örülök, hogy befekszik belém az ágyba, és hozzábújhatok. Ahogy fölém magasodik, úgy mosolyodom el. Viszonzom a csókot, pont olyan hévvel, és szenvedéllyel, mint Ő. Érzem, ahogy a vékony pamut anyag alá becsúszik a keze, és mentem libabőrös leszek az érintése által.
– Sajnálom. Nem akarlak kínozni. – nézek rá, és bocsánatkérően elmosolyodom, majd egy ártatlan csókot nyomok az arcára. – Most én vagyok nagyon, nagyon önző. Becsaltalak ide, hogy ha már el kell menned, akkor legalább az illatod itt maradjon. –
Borzasztóan szentimentális vagyok, és ráadásul egyre inkább eltompulok, főleg most, hogy az ágyban fekszem. Egyre laposabbakat pislogok. Karjaimmal magamhoz ölelem a férfit, arcom pedig a nyakába fúrom.


[You must be registered and logged in to see this link.] MUSIC [You must be registered and logged in to see this link.] | NOTE: i want you to, but i can't.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gareth Ray Saintwood
Gareth Ray Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Las Vegas... mostly
◮ hozzászólások száma : 311
◮ join date : 2013. Aug. 14.

did you miss me? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: did you miss me?   did you miss me? - Page 2 Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2014 6:48 pm


Ivonne & Gareth
So, You lied to my face...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Csak mosolygok, és jelen helyzetben nem bosszant az, hogy Smith-ről folytatunk komolynak nem mondható értekezéseket. Őszintén nem érdekel most a férfi, csak zavar, ahogy Ive-re néz, ahogy végigméri, elidőzve egy testrészén. Gyűlölöm ezt mondani, de meg kell szoknom. Nem öltöztethetem csukjába Ive-et, és nem is kötelezném rá. Sőt igazából el tudnám képzelni nőiesebb, elegánsabb ruhában. Tetszik az alakja, és az egész lénye magával ragadó. Valamiért csak magamnak akarom, és nem szeretném, hogy más akárcsak rá pillantson, másrészről viszont örülök neki, hogy más is látja a szépségét. Érdekes kettősség ez, amit nem tudok szavakba önteni, és egyelőre nem is áll szándékomban.
- Két hét. Egy hét azt hiszem kevés lenne belőled, de még a kettő is. Ráadásul szerintem nem fog hiányozni neked a kórház - jelentem ki, mikor azt ecseteli, hogy idén még nem volt szabadságon. Igazán szomorú, és azt hiszem igyekezni fogok, hogy jól érezze majd magát, amíg velem van. Persze nem kötöm magamhoz, de sok közös programot tervezek vele.
- Nem sűrűn viszem őt magammal, mert ő addig itthon intézi a dolgokat, de a londoni útra el kell vinnem. Nem tudok öt felé szakadni, így megfelezzük a dolgokat, vagyis majdnem. Két helyre őt küldöm, a többi helyre én megyek. Nem csak Londonba kellene mennem, hanem a külső területre is, de oda majd Elizabeth megy - mosolyodom el. Tudom, hogy még zavarja a nő jelenléte, és jó vele cukkolni. Tetszik, ahogy látom kiülni az érzéseket az arcára, és kis gonoszkodás sosem árt. - Legalább megmondhatod neki a kisajátításomról szóló terveidet - mosolyodom el, majd magamhoz húzom szorosan, hogy érezze, nekem ő a fontos, Elizabeth csak egy alkalmazott, semmi több. Egy asszisztens, akitől nem akarok megválni, mert ritka az ilyen jó munkaerő.
- Viszont te előnyben vagy, ő nem tudja, hogy jössz - adok egy lágy csókot a homlokára, majd elengedem fürdeni. Addig én elintézem a telefont, és a heti programjaimat figyelem. Nem olyan vészes, mint hittem, még New York-ba kell elutaznom, oda viszont egyedül, utána pedig Los Angeles-be. Aztán a hétre ennyi az utazgatás, szerencsére. Elizabeth intézi a többit, én pedig majd átellenőrzöm a papírokat. Hónap eleje van, és a múlt hónapi bevételeket és kiadásokat át kell néznem. Tudom, hogy erre van Elizabeth, de jobb szeretem én is átnézni.
Végül a szobájában kötünk ki. Maga mellé húz, én pedig elragadtatom magam. Érzem, ahogy egész testem fellángol a vágytól, de megszakítom a csókot. Hiába akarom őt annyira, látom rajta a fáradtság egyértelmű jeleit.
- Élvezed, hogy kínozhatsz, de ne aggódj, visszakapod - adok egy enyhe csókot ajkaira, és igyekszem elterelni a figyelmemet. - Az illatom? Csak egy egyszerű parfüm, amit magamra fújtam - mosolyodom el jókedvűen, miközben karjaimba zárom őt. Gyengéden simogatom őt, ami lassan eléri a hatását. Látom, ahogy szemhéjai lecsukódnak, és alig negyed óra múlva egyenletes szuszogása azt jelzi, hogy végre elaludt. Ráfér, hiszen elég kimerült lehet. Óvatosan kelek ki mellőle az ágyból, majd behúzom a függönyeit, végül még egy utolsó csókot lehelek ajkaira, mielőtt magára hagyom. Menet közben még az ételről sem feledkezem meg amit hamar meg is rendelek, és a szakács készségesen elkészíti azt. Ahogy a liftbe beszállok, Miss Goran lép ki onnan rosszalló tekintettel, de én csak egy gúnyos mosolyt küldök felé, majd magamra öltve a szokásos viselkedésemet, beülök a kocsimba, hogy kezdetét vegye a mai nehéz napom....

Δ [You must be registered and logged in to see this link.] Δ Sorry, I want you sweetheart   Δ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



did you miss me? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: did you miss me?   did you miss me? - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

did you miss me?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Miss Broughton & Miss Ainsworth
» Miss Treevans
» Miss Whythe & Osborn
» Miss Di Salvatore & Mr. Russel
» Miss Chasity Ann Newton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-