KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Conor&Felix - The blonde and the boy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Conor&Felix - The blonde and the boy Empty
TémanyitásTárgy: Conor&Felix - The blonde and the boy   Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 2:39 pm

Haláli rosszul léttel keltem fel. Már megint sokat ittam. És annyi még száz, hogy kint az utcán aludtam. A kényelmes ágyam helyett, betonon feküdtem, ami miatt iszonyatosan sajgott mindenem.
Főleg a tökfedőm.
Sóhajtozva próbáltam magamhoz térni, ám minden egyes fej illetve nyakmozdulat fizikális fájdalommal járt. És ami a legrosszabb az egészben, hogy mocskosul fáztam. Vicces, vicces. Las Vegasban fázni.
- Cidri van.- nyögtem magam elé.
Lószart! Csak kínzott a láz. Olyan beteg voltam mint az állat, hisz tegnap még bent feküdtem a szobámba és fene se tudja hányadik pohár citromos teát ittam, ám muszáj volt egy koncertet még kibírnom. A TFC nem állhat le. Sajnos nem volt egyenlőre csere gitárosunk, Gareth pedig lusta volt keresni bárkit a helyemre.
Kösz haver.
A koncert után persze mentünk benyomni, bár nem kellett sokat sétálgatnunk, hisz már ott várt minket a falak mögött nagyjából öt csaj per kopf, plusz ajándékként még nagyjából kétszáz liter vodka, whisky és minden szar. Mellé lőttek. A bandában senki nem ivott annyira...kivéve a gitáros.
Vagyis én.
Nos a csajok jól mulattak velünk, kivéve az enyémek, mert én személy szerint olyan zavarban voltam mint bármilyen szűz kisfiú. Egy kurva szót, de még annyit sem tudtam hozzájuk szólni, pedig aztán simogattak, tapiztak és még smároltak is. Én viszont ideges voltam mint mindig, ha lányokkal kell dumálnom (nem tudom, honnan van ez a hülyeségem) és amellett döntöttem, hogy bátorra iszom magam.
Nem jött össze. Ájultra ittam magam.
És ahogy néztem magam elé, rájöttem hogy itt hagytak egy sikátorba. Nagy nehezen haza sántikáltam majd felkészültem, hogy lefürdök, iszok egy kávét majd lefekszek aludni.
Nem jött össze. Nincs kávé.
Ezért aztán lefürödtem, átöltöztem majd szédelegve mentem az első olyan helyre ahol kávézhattam. Bár úgy terveztem, hogy valami neves kávézóba megyek, ám egy utcai árus is adott kávét. Nem volt túl jó, ám nekem elég volt, hogy fenn maradjak.
Miközben visszafelé indultam a házamba, a kávét szürcsölgettem, ám annyira kómás voltam, hogy valami csávóba kapásból belementem. Az egész pia az új pulóverembe borult.
- Bassza isten...-mordultam fel majd savanyú arccal hozzátettem.-...mondá Jézus.
Azzal odafordultam a csávó felé és ködös tekintettel próbáltam felmérni, ám így is csak valami halvány dumát nyomtam felé.
- Hé...hé, töki, bocs...asszem....
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Conor Christian Jensen
Conor Christian Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : úton...
◮ hozzászólások száma : 26
◮ join date : 2014. Oct. 31.

Conor&Felix - The blonde and the boy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Conor&Felix - The blonde and the boy   Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 3:38 pm

Vegas utcái nem hasonlítanak semmihez. Nem egy szaros Anglia, nem mindenki fapofájú és hideg, de pont ezért talán kisebb szórakozás is alájuk gyújtani.
Amerika más mint a többi. Az egész ország, mégis valahogy bejönnek a helyiek és talán rohadtul nem lesz kedvem hazamenni.

Effy-t - a húgomat - kiraktam az egyik hotelnél. Egyből rákattant valami hangszerbolt berendezésére, Larry  - apámék menedzsere - a lelkünkre kötötte hogy ezúttal ne keverjünk bajt. Nem volt kedve megint utánam takarítani. Hát bassza meg!

Felkanyarodva az egyik kevésbé forgalmas útra, szemmel kerestem egy parkoló helyet. Nem voltak terveim. Semmim se volt, csak egy nevem: Mickey Vallejo. És nem biztos hogy felkészültem erre az egészre.

Visszagyűrve a zsebembe a szétfirkált kockáslapot, inkább körbevizslatom a terepet. Ez egy nyugodtabb rész.. vagy legalábbis sokkal kevesebb a hülye mint ott ahol áthajtottunk a Főúton. Beöltözött emberek.. mindenkinél dollárkötegek.. ez is egy módja hogy elverj egy rakat pénzt. Én inkább szavazok a Mennybemenőre.
Belőve az egyik irányt, mégiscsak elindulok. Nem megyek messze, legalábbis.. nincsenek igényeim. Porom van még bőven, a kesztyűtartóba gyömöszölve, kajás nem vagyok, sosem eszem, a dughatnék csendes. Mondjuk ha egy ilyen szembejönne... - fordulok meg az egyik kis.. picsagatyás dögös lány után, felpumpált mellek.. még ezt se szoktam meg Amerikán.
Asszem élvezni fogom itt!

Épp a farzsebemből túrom ki az utolsó szál cigimet, amikor megragadja megint valami a figyelmem. Nem, nem egy újabb nő, ez valami sokkal érdekesebb...
Visszagyúrom a dobozt, pedig felesleges. Egyetlen szál sincs már benne és mindvégig azt az elefántot bámulom hátra, miközben megyek előre. És ekkor borul a nyakamba a kávé.

- MI A... FASZ!!! - ugrok hátra hirtelen, a ciginek lőttek, rázom a kezeimet mert.. kibaszottul FORRÓ! A benyalt gennyláda meg csak vigyorog, játssza a kedveset, amikor..

- Töki a jóóó édes kurva.. - de ekkor látom meg ki áll ott velem szemben. - Félix?? - ugrik a szemöldököm élesre, és nem kell mégegyszer megnézzem hogy tudjam hogy ő az! - Mi a faszt csinálsz már megint te barom... - röhögöm már el az egészet, de még mindig úszom a kurva kávéban. Ahogy elnézem ő is. Hogy kerül ez ide??
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Conor&Felix - The blonde and the boy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Conor&Felix - The blonde and the boy   Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 3:57 pm

Megcsóválom a fejem, de már tisztában vagyok benne, hogy ez a kávé kijózanít. Na, de nem úgy ahogy gondoltam. Hanem...nos...
Mondtam már mi a legjobb festőanyag a világon? Dobpergést kérek. Pontosan! A fekete kávé!
Asszem a hajam vége kellemesen sötét lett amikor a kávé ráment a hangom meg körülbelül öt oktávot növekedett. Kibaszott forró volt az a szar!
A srác erre elkezdett vinnyogni meg sikítozni ami miatt már elég gyorsan visszanyertem a látásom és hallásom. Aztán elkezdett egy káromkodást, ami miatt felment bennem a pumpa.
- Ha anyázni mersz, nem jársz túl jól!- figyelmeztettem ám hirtelen felismertem a srácot.
Fiatal kis, pofátlan alak, akivel a franc tudja mikor félig bebaszva írtam egy dal félét. Nem igazán emlékszem már rá, hogy mi is volt, hogy is volt, de lényeg, hogy költöttünk valami számot ami szerintem ha visszahallgatnék, akkor összeszarnám magam a röhögéstől.
Látva, hogy már nem vagyok nagy bajba, elég gyorsan visszatért a köd a pofámra és megint csak értetlen lettem.
- Hát....
Végigbámultam magamon. Csurom márcos kávé voltam.
-...asszem kávé fürdőt veszek...azt mondják, jó tesz a bőrnek...
Aztán széles vigyor ült a pofámra.
- Hé, Conor! És te mi faszt keresel itt? Nem Angliába kéne valahol téblábolnod?
Cöhh...mondom én aki Finnországból kerültem ide.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Conor Christian Jensen
Conor Christian Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : úton...
◮ hozzászólások száma : 26
◮ join date : 2014. Oct. 31.

Conor&Felix - The blonde and the boy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Conor&Felix - The blonde and the boy   Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2014 5:34 pm

Még mindig vigyorgok.

- Te semmit se változtál. - rázom a fejem, és jobb híján a még mindig ragadó kezemet beletörlöm a gatyámba a seggemnél.

- De..de.. - vigyorgom tovább - de tudod hogy van ez.. eljöttem megnézni milyen nagy a viláág! - ironizálom, ahogy a szemem lepattan a földön fetrengő csuromkávés cigire. Lehajolok érte.. a kezembe veszem, kézzel kissé lesöprögetem és máris megy a fogaim közé. - De hogy őszinte legyek, tudod mennyire szeretem apámékat szívatni. - vigyorgom meg, de közben belül valami összeszorít egy tetemeset, mégse akarok mindent kiteregetni.

- Na és te??  - villan meg a szemöldököm - Ne mondd hogy kivágtak a bandából. - vigyorgom tovább, de kezem közben a másik zsebemnél turkál, csak hogy előrántsa az öngyújtót és égésre bírja a cuccot a fogaim között. Ki tudja milyen sikerrel. - Vagy csak nem elég a gázsi? Kipróbálod magad a rulettkeréken? - jön a második ötlet, és habár annyira jól nem ismerem, de emlékszem.. a szőke kurvánál nemigen tudott megmakogni. Lássuk vajon valamit változott e!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Conor&Felix - The blonde and the boy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Conor&Felix - The blonde and the boy   Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2014 8:37 pm

Sunyi félmosoly csúszott az arcomra.
- A francokat nem! Mikor legutoljára találkoztunk még nem úsztam kávéban, hanem...hmmm...asszem akkor egy gitárral a kezemben kántáltam a "God Bless America"-t énekelgettem, te meg valami szőke macával nyalakodtál. Ééés ha jól emlékszem anyádék pár szobával arrébb voltak. Hmm...bár lehet, hogy keverem.
Ez jó pár percnyi fejtörést okozott, ami viszont igen komoly fejfájással párosult és apró szúró erővel tört elő belőlem a düh. De ezt elfojtottam és a kis pofátlan haveromra koncentráltam.
- Vagy úgy! Na látom Amerika tényleg nemsokára a külföldieké lesz. Apropó, ha nem bánod, egy cigivel kiengesztelnélek amiért adtam egy...
Úgy tettem mintha végigszagolnék rajta majd elvigyorodtam.
-...illatos kávéfürdőt. Hidd el erre jobban buknak a bigék, mint bármelyik szaros szarra.
Mondtam már, hogy másnaposon nincs túl választékos kifejezésem? Nem? Akkor most megmondom. Így mindenki tisztán láthatja, hallhatja. Majd a kérdésére, egy vállvonás után válaszoltam.
- Nem, nem rúgtak ki, csupán váltottuk az előző lemezcéget és történetesen itt van Vegasban. Asszem több értelme van itt lenni, mint a bukott angyalok városában.
Imádom Los Angelest így hívni.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Conor Christian Jensen
Conor Christian Jensen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : úton...
◮ hozzászólások száma : 26
◮ join date : 2014. Oct. 31.

Conor&Felix - The blonde and the boy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Conor&Felix - The blonde and the boy   Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2015 8:25 pm

Felröhögök.

- Tudod hogy van ez! Ki kell használni ha az ember szülei híresek. - vigyorgok tovább - Legalább ők is jók valamire.. - veszik a vigyor, de így van. Ha már szülőként egy kurva kanyit se érnek.

Csak röviden rökönyödök meg ahogy szimatol. Bűzlöm!?? Pedig két napja fürödtem.

- Kösz, haver, de megteszi ez is. - vigyorgom mire csak lángra kap az a szar. Füstöl rendesen, de nem adok fel semmit sem. - Dupla haszon. - vigyorgok megint, de hogy a haverom? A köztünk meghúzott 15 év, nekem sohase volt gond, de őőő viszont rendesen be volt baszva azon az éjjelen amikor azt mondta a haverom.

- Értelek.. - mosolyodom el és a végén csak nyert az ügy a cigivel. Mégse ázott az át annyira.  - Vagyis ti is kitörtetek.. Hurrá! - röhögöm félig el. Ez a showbiznisz kéremszépen, sorra fossa a sok tehetséget. És ez a tag.. igen, dalszöveget nagyon tud írni! De hogy a nőzésben….
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Conor&Felix - The blonde and the boy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Conor&Felix - The blonde and the boy   Conor&Felix - The blonde and the boy Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Conor&Felix - The blonde and the boy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» The Falcon - Bird and Conor
» Felix Tharburd
» Saját verseim-Felix Tharburd
» October-Felix - Beautiful Lyrics

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-