KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Dasie & Darren Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Dasie & Darren Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Dasie & Darren Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Dasie & Darren Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Dasie & Darren Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Dasie & Darren Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Dasie & Darren Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Dasie & Darren Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Dasie & Darren Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dasie & Darren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 10:55 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 10:55 pm

– Végre… – hangos sóhaj hagyta el a számat, mikor a lift ajtaja kinyílt én pedig beléptem rajta, ugyanis éppen annyit várakoztam rá, hogy már azon kezdjek gondolkodni, hogy vajon mennyivel lenne gyorsabb, ha azt a kilenc emeletet gyalog tenném meg. Meglehet, hogy már régen felértem volna és nem kellett volna legalább tíz percet ott szobroznom azelőtt az átkozott fémajtó előtt, arról nem is beszélve, hogy így estére egy egészen jó kis mozgás lett volna, végtére is a kilenc emelet az mégis csak kilenc emelet, mellesleg egy emelet kétfordulós, pedig én azért jó formában vagyok, de szinte biztos vagyok abban, hogy ez még nekem is túlságosan sok lenne.
Az ajtó már éppen záródna be, mikor egy viszonylag – legalább is nálam – már egy jóval idősebb ember a csinos kis pálcikájával – értsd: sétabotjával – megállítja az éppen becsukódó ajtót. Egy kissé elhúzom a számat, végül mégis úgy döntök, hogy nem kellene ilyen nyíltan kimutatni undoromat a meglehetősen pökkehndi pasas felé, akinek a bele elfoglalja kábé a fél liftet – pedig rajtunk kívül még a liftes fiú volt ott – de lássuk be, hogy ez utóbbi nem foglal olyan hatalmas helyet, végtére is jó ha nagyobb egy bolhaszemnél. Érdeklődésemet azonban mégis felkelti, hogy egészen véletlenül ő is a kilencedikre megy, lássuk be azért, hogy ez elég véletlen, főként hogy a hotel elég nagy ahhoz, hogy viszonylag szabadon ossza fel a szobákat, és jelenleg viszonylag kevés ember van itt – legalább is a megszokotthoz képest... Nem mintha nagyon követném, hogy hányan vannak itt, de azért ez mégis csak Vegas egyik legdrágább hotelje ként van számon tartva, a tehetősek ide jönnek ide, úgy látszik a válság valamennyire elérte őket is, félnek kinyitni a pénztárcájukat. Idióták.
– Maga is a kilencedikre? – A férfi rám sem nézett, csupán kihúzta magát – mert így sem foglalta el az egész helyet –, majd bólintott, én pedig már most kezdtem azt érezni, hogy egy mozdulattal verem be az orrát az agyába, szimplán, csak azért mert marha jó kedvem van és mert engem nagyon szórakoztatna. – Lehet szomszédok leszünk, legalább is ideiglenesen – lógatom meg a beléptető kártyát, ami valójában nem is volt igazi, a fene fog ezért fizetni félig csórón, egyszerűbb belógni egy-egy szoba ajtón, mintsem kifizetni azt lyukas zsebből.
– Azt erősen kétlem – dagadt orrát feljebb emelte én pedig kérdőn néztem valamilyen reakciófélére, de persze nem úgy tűnt, hogy bármit is reagál, végtére is az ilyen nagyurak nem álnak le dumálgatni csórókkal, esetleg a prostikkal, akihez nyilván jöhetett. Ahhoz az egyhez, akihez én személy szerint igényt tartok és aki még csak nem is számít az érkezésemre – már csak egyetlen egy feladatom van: megtalálni.
– Miért is?
– Mert két kollegám a másik két lakosztályban lakik, míg egy az enyémmel szemben, így hát nem kell zseninek lennie, hogy tudja, hogy nem leszünk szobatársak.
Egészen egyszerűen megforgatom a szememet, úgy tűnik, hogy nem jött be, hogy a csávó melyik szobába lesz, így én sem jutottam sokkal előbbre.
A lift hirtelen egy jó párszor megállt, mire felértünk a kilencedikre, ez idő alatt én pedig unottan kezdtem el babrálni a telefonomat, jobb híján valamivel mégis csak el kellett szórakoztatnom magam, merthogy a csávó nem volt túlságosan jó beszédpartner az fix, nekem sem volt túlságosan sok kedvem hozzá, voltaképpen egy pillanat alatt elvette az életkedvemet a gyökér tuskója. Természetesen ő akart kiszállni elsőnek, én hagytam is, nem akartam lábtörlőként végezni.
Az elkövetkezendő tíz-tizenöt percben csak jobbra-balra ténferegtem az emeleten mindenféle különösebb cél nélkül, igyekeztem nem túlságosan messzire elhagyni a liftet, mert ha van egy kis mázlim, akkor nemsokára megjön az én várva várt kis „virágszálam”. Szerencsére nem is kellett több idő, hogy a lift ajtaja újra kinyíljon, szerencsére nem is nézett nagyon körbe – észre sem vett volna, tekintve, hogy a sarok egészen jó búvóhelyet nyújtott – elindult a célpontja felé, azonban mielőtt elérhette volna azt, megragadtam a karját, majd egy rántással húztam vissza és fordítottam magam felé.
– Ugyan virágszálam… – kezdek bele jókedvű hangon – te sem gondoltad volna, hogy annyi éjszaka után csak úgy elfelejtelek? – kénytelen vagyok megállni egy gúnyos mosolyt, végtére is egy jó párszor sikerült megfektetnem a féltestvéremet, undorodnom kellene magamtól, mert ez egy beteges aberrációnak számít – mondhatni klinikai eset vagyok – de hát kölyköt nem akartam tőle, meg aztán az első alkalomnál én sem tudtam, hogy a testvérem, a következőnél már tisztába jöttem vele. Beteges mi?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 6:01 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
Go to hell! I don't care about you!


FEzt nem hiszem el! Már megint alig van pénzem, pedig a napokban elég jól kerestem… A kérdés csak az, hogy hova a francba tűnt el ilyen hamar? Ha jobban belegondolok, akkor egy kis része… na jó, a fele ruhákra ment el, mert úgy gondoltam, hogy végre bevásárolok kicsit. Már ráfért a gardróbomra a frissítés. Aztán… hol a többi? Ja igen, tényleg, hát szombaton bulizni is voltam, ahol kissé többet ittam a kelletnél. A probléma csak az, hogy sürgősen be kéne fizetnem a számláimat, de ebben az anyagi helyzetben most nem fog menni. Két kuncsaftom volt csak mára, és nem olyan jól fizetett szolgáltatást kértek. Te jó ég, neki kéne állnom spórolni kicsit. Sosem voltam arról híres, hogy félre tudtam rakni pénzt. Ha van, akkor épp nem kell, ha nincs, akkor meg baromira szükségem lenne rá.
Felkapom a fejem, amikor megcsörren a „kurva telefon”.Kettő van, az egyiken csak a kuncsaftokkal tartom a kapcsolatot, a másikon meg az ismerősökkel, barátokkal. Az utóbbi az, amelyiken ritkábban hívnak.
- Dasie Rogers. – veszem fel kissé unott hangon, majd hallgatom, amit az ember mond.
- Helló, drága. Itt Clayton Hutcherson. Eltudnál jönni körülbelül egy óra múlva az Ariába? 919 a szobaszám, csak kérd el a kulcsot, és várj meg fent. Tudod, háromszorosát fizetem. – beszél kissé akadozva, valószínűleg már nem az első pohár whiskyjét issza. Örömömben éljenzek egyet magamban. Jobbkor nem is jöhetett volna, és jobb sem. Ez a Hutcherson mindig többszörösét fizeti értem, én pedig természetesen sosem utasítom vissza.
- Ott leszek. – intézem el ennyivel, és le is rakom majd felugrok örömömben. – Igen! – kiáltom, és elindulok, hogy kicsit kijavítsam a már elmosódott sminkem. Magamra húzom az egyik legrövidebb ruhám, és úgy döntök, hogy inkább kicsit hamarabb odamegyek, hogy felmérjem a terepet. Nem szoktam ilyen menő hotelekben nagyon dugogatni, és franc sem érti, hogy ez az ember mért nem egy luxusprostit bérel fel helyettem, ha így is ennyi pénze van rá. Mindegy is, nem igazán törődöm vele, hiszen nekem ez csak jó.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vezetni nincs nagyon kedvem, úgyhogy gyorsan rendelek egy taxit, ami nem sokkal később már dudál is a házam előtt, én pedig felkapom a táskámat, és kifelé igyekszem. Behuppanok, mondom a címet, és már száguldunk is a cél felé. A száguldás túlzás, az araszolás szó sokkal inkább ide illene.
Miután odaérek, kiszállok és gyorsan megyek be az aulába, mert kint elég hűvös van, és a lábaim sosem bírták a hideget.
- Jó estét! A 919-es szoba kulcsát szeretném elkérni. Elvileg Mr. Hutcherson szólt. – mondom, de már a mondat felénél nyújtja a kulcsot a recepciós srác, én pedig odanyögök egy „kösz”-t, és a lift felé igyekszem. Megnyomom a 9-est, és várom, amíg kinyílik az ajtó. Céltudatosan megyek a szobaajtó felé, ami nincs is olyan messze a lifttől, de a szobától öt méterre valaki megragad hátulról.
- A picsába! – fordulok meg és reflexből, visszakézből csattan egy pofon az előttem álló férfi arcán. A szívem vadul kalapál, úgy megijedtem, és az izmaim is görcsbe rándultak. Még a kulcs is kiesik a kezemből. Csak utána pár másodperccel eszmélek, hogy ki áll velem szemben.
- Mi a jó kurva életet keresel te itt? – nézek rá dühösen, és arcomra undor ül ki. – Még szép, hogy elfelejtesz, mert különben nem állok jót magamért. – rántom ki a kezem a szorításából, miközben történetesen megfenyegetem, és teljesen komolyan gondolom. Mégis mit képzel ez magáról? Nem kicsit undorító, hogy még így is igénybe akar venni, hogy tudja, hogy a rokonom, sőt, már az első együttlétünk után is tudta...
- Talán kezeltetned kéne magad, ha ilyen undorító dolgokon jár az agyad, Darren! – emelem fel kissé a hangom, de csak annyira, hogy nem hallja meg az egész szint, és jöjjön ki, mert nem kéne a közönség ehhez, és amúgy is mindjárt elhúz, mert én nem fogom ezt hallgatni, az biztos…


• TAG: Darren (: • SZAVAK: 621 • NOTE: bocs a pofonért, megijedtem xD


A hozzászólást Dasie S. Rogers összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 12, 2013 9:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 12:16 am

Mielőtt félreértés történne, egyáltalán nem gondoltam azt, hogy majd az én mostohatestvérem a nyakamba veti magát, miután meglátja a pofámat, viszont arra semmiképpen nem számítottam, hogy egy gyors és határozott mozdulattal jól orrba vág. Mellesleg annyira váratlanul ért, hogy még csak védekezni sem tudtam különösebben, így egészen egyszerűben telibe talált. Még szerencse, hogy egészen jól bírtam az ilyen ütéseket – bár szó, mi szó, ennél nagyobbakat is kaptam már –, de egy csajtól mindenképpen fájt. Így beletelt jó pár másodpercbe, mire összekaptam magam a meglepetéstől, akik majd megnézik a videót azok minden bizonnyal látni fognák, és majd egy rohadt jót fognak röhögni rajta, de legyen ez a legkisebb problémám.
– Úgy bizony, a picsába! – Sziszegem neki egy csöppet sem jókedvűen, mert ez a csodás kis affér nem derített egyáltalán jó kedvre, de még az a hatalmas nagy mázlim van, hogy nem kezdett el vérezni, ha egy kicsit erősebb lett volna, akkor még esetleg ez is megtörténhetett volna, akkor lett volna nagy röhögés a felvételen. Jelen pillanatban viszont, amennyire csak tudok azért nem árt óvatosnak lenni, elvégre mindent rögzítenek és bármit teszek ezen az átkozott helyen annak nyoma marad, így nem ráncigálhatom őt nagyon sehova, mert ha esetleg utána haza felé menne, én lennék az akit elővenne.
– Válaszolva a kérdésedre, pont téged, bár nem ilyesfajta viszontlátást vártam – a tőlem kitelelhető legjobban igyekeztem udvariasnak lenni, lássuk be, hogy ez nem egészen az én pályám, de mégis mit tehetnék? Ő már tudja, hogy mennyire köcsög tudok lenni, egy-egy bizonyos ok miatt, és sajnálatos módon – vagy inkább szerencsére – még a dolgok nagy részével most sincsen tisztában, ha szükséges lenne, akkor eladnám valamelyik vásáron, csakhogy pénzhez jussak, lássuk be, dögös kis teremtés, én meg képtelen vagyok úgy tekinteni rá, mintha a testvérem lenne. Az első alkalom után, amikor véletlen megtaláltam az iratait, akkor láttam, hogy az elméletileges apánk neve ugyan az... ezért követeltem egy második találkozót – hogy még inkább biztos legyek efelől –, amin meg azért elég fura lett volna, ha azért fizetek, hogy csak pár papírt adjon oda megnézni, hogy biztosra menjek... a harmadik meg azért volt, hogy szerezzek DNS tesztet, ami igazolja, hogy testvérek vagyunk, legalább is részben. Sajnos vagy nem, de a az a vacak nem hazudott. Lehet jobb lett volna, nem baszogatni a témát? Merül fel bennem a kérdés, persze értelmetlenül, mert már megtörténtek a dolgok.
Gúnyosan mosolyodom el.
– És mégis mit csinálsz virágszálam? A fejemre húzod a tangádat vagy mi? – Most komolyan, azért ez kinek nem szórakoztató, már csak azért sem akartam békén hagyni, mert tök jól esett zaklatni a hülyeségeimmel, látszólag nem tetszett neki a helyzet. Belátom, hogy fordított helyzetben lehet, én sem lennék hanyatt vágódva tőle, de Istenem...
– Nem kell ennyire túlspilázni a dolgot – unottan forgatom meg a szemeimet, miközben kényelmesen a falnak támaszkodom. – Mondjuk lehet valahol igazad van – valamennyire mégis csak engednem kell neki, lássuk be, hogy vannak kissé beteges dolgaim, de azért ez túllő mindegyiken. Már amúgy bennem is felmerült a kérdés, meg az ötlet is, hogy nem ártana előkaparni valahonnan valami agyturkászt, aki – feltételezhetően – tud segíteni az ilyen problémákon, vagy ad valami gyógyszert, ami segít, má rha nem fog és dug be egy gyogyóba – na az lenne még szép, a sok gyépés között én, mint viszonylag normális ember... Nekem maximum a legnagyobb bajom az, hogy a jó csaj az jó csak, akár a testvérem, akár nem.
– Nem mondod komolyan, hogy ahhoz a förmedvényhez jöttél? – elhúzott szájjal pillantok a szoba irányába, ahova bement az a csávó, egy pillanatra elfintorodott az arcom, nem, nem képzeltem el, mert csak addig jutottam benne, hogy benyitottam az ajtón. Bőségesen elég volt ruhában látni ahhoz, hogy kiakadjak és ha most lennék olyan seggfej, ami vagyok is, de így sem vagyok éppen a szíve csücske, nem ajánlom fel magamat, mert a minimum az lenne, hogy golyón rúg, aminek én nem örülnék. – Remélem sokat kapsz érte, mert ehhez erős gyomorral kell rendelkezni...

# 642 # na, ez érdekes lett így késő este >.<
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 5:18 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
Go to hell! I don't care about you!


Tulajdonképpen nem is igazán bánom meg, hogy elég rendesen pofán vágtam. Teljes mértékig megérdemelte. Igaz, nem derítettem ezzel túl jó kedvre, de nem igazán izgat a dolog. Az egész gyomrom görcsben van, körülbelül akkora lehet az egész, mint az egyik öklöm. Elfog a hányinger, ha csak ránézek, és eszembe jut, hogy nem egyszer feküdtem le vele. Egészen pontosan, volt az négy is vagy öt? Undorító. Válaszára felvonom a szemöldököm, és érdekes pillantást küldök felé.
- Mégis milyen viszontlátást vártál? Hogy a nyakadba ugrok és gratulálok a perverzitásodhoz? Hát nagyon bocsi, de ezt ne is várd el tőlem. És azt se, hogy egyszer is megfordulok még az ágyadban. Semmilyen formában nem fekszem le veled még egyszer, érthető voltam? Hányingerkeltő. – csattanok fel, és fintorogva nézek fel rá. Amíg nem derült ki, hogy Darren a féltestvérem, még úgy viszonyultam hozzá, hogy végre egy olyan, aki jól néz ki, megfizet, és nem az ötvenes éveiben jár. De így… Amúgy is, nem sok öregebb embert tűrök el a saját szférámban, de van egy-kettő, akik igazán jól fizetnek, és hülye lenne, aki visszautasítaná. Igaz, hogy szex közben inkább elképzelem, hogy valami szex istennel kefélek, és megpróbálom végig csukva tartani a szemem, hogy ne lássam, ki is van ott valójában. Egyszer már olyan is előfordult velem, hogy megláttam az embert, és azt mondtam neki, hogy bocsi, de sürgős dolgom támadt, mert konkrétan felfordult a gyomrom tőle.
Mikor Darren idiótán reagál a fenyegetésemre, bosszúval teli tekintettel pillantok felé.
- Hidd el, annál sokkal drasztikusabb módszereim is vannak. Ne akard megismerni őket. – fordulok meg, és felveszem a földről a szobakulcsot, ami a nagy ijedtségben esett ki a kezemből.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Könnyedén tárcsázhatom a rendőrséget akár, vagy végre igazi helyzetben is kipróbálhatnám a harci mozdulatokat, amiket még egy éve tanultam a kick-box edzésen. Mindig is ez volt a vágyam, mert hogy most a versenyeken csak addig ütheted az embert, amíg le nem fújja a bíró. Na, itt nem lenne ilyen probléma. Miközben lóbálom ide-oda a szobakulcsot, szem forgatva nézek fel rá.
- Mi az, hogy nem kell túlspilázni? Te nem kapsz hányingert attól, amit csináltunk?– nézek rá ledöbbent fejjel, aztán elemelem a tekintetem róla. Ránézni sem tudok… Mellesleg ha apámmal találkozok valamikor is, az biztos, hogy csak rontani fogok a viszonyunkon, mert úgy lehordom a sárga földig, hogy nem győz majd elsüllyedni. Megcsalta az anyámat, mi ez? És kin csattan megint az ostor, na kin? Hát persze, hogy rajtam…
Egy pillanat csend ül be közöttünk, amikor elmegy mellettem egy alak, és bemegy az egyik szobába. Darren kérdésére összehúzódik a szemem.
- Mi? Dehogy is. Az a 918-as szoba, ha nem látnál, de hidd el, hogy még talán hozzá is több gyomrom lenne, mint hozzád, Darren. – csóválom meg a fejem, és hátrapillantok a szoba irányába. Jobb lenne, ha bemennék. Először is neki is jobb, mielőtt még itt helyben megverem, és számomra is, mert nincs kedvem már tovább nézni a pofáját. Ezen nincs mit szépíteni, ez van és kész. Nem véletlen érzek így felé.
- Most őszintén, mért jöttél ide? Vagyis.. mit akarsz tőlem, Darren? – kérdezem normális hangnemben, de belül tombolok. Elszámolok tízig, hogy ne essek neki, és ne üvöltözzek vele. Pontosan tudom, mit akar, de az holt biztos, hogy nem fogja megkapni. Ha beledöglök sem fogok még egyszer örömet okozni neki. – Te jobbra én balra, oké? – intek a lift irányába a fejemmel, és várom, hogy elhúzzon innen, és békén hagyjon.


• TAG: Darren (: • SZAVAK: 557 • NOTE: vigyázz ám, harcias vagyok Razz
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 10:35 pm

Kezeimet összevonom a mellkasomon, türelmesen hallgatva végig rövidnek nem feltétlenül mondható monológját, amit igazából halálosan unott arccal hallgatok végig, sejtettem, hogy valami ilyesmi szöveggel fog előrukkolni, igazából az lett volna a meglepő, ha nem. Az őszintén szólva eléggé ledöbbentett volna.
– Nem is tudom – vonom meg végül a vállamat, néha én magam sem vagyok tisztában azzal, hogy mit gondolok, lássuk be, hogy hajlamos vagyok bizonyos szinten a felületes gondolkozásra, amiből általában nem is jövök ki jól. – Bezzeg, ha nem derült volna ki, akkor örömmel megtennéd újra – gúnyos mosoly ült ki az arcomra, ha ez nem derült volna ki, minden bizonnyal így lenne, és belátom, hogy tényleg beteges ez a dolog, de azt is lássuk be, hogy csak egyetlen egy közös pont van bennünk mégpedig az, hogy egy az apánk, ami ugyan nem elhanyagolható tény, de lényeges, tekintve, hogy nem érzek iránta semmilyen testvéri kapcsolatot, nem tudom úgy felfogni, hogy ő a testvérem, féltestvérem, ha egészen pontosan akarnék fogalmazni, meg aztán kölyköt nem akarok tőle, ergo nem születhet zabi gyerek sem, vigyázok, erre mindig figyelek, nem szeretnék szerencsétlen gyereket szar életet... Azért ennyire köcsög még én sem vagyok.
Kérdőn húzom fel egyik szemöldökömet, kedvem lenne elnevetni magam, ugyanis fogalmam sincsen, hogy mivel mással rukkolhatna elő.
– Na, akkor kíváncsian várom, bár ha kötődik ahhoz a jobb horoghoz, akkor nem kell nagyon részletezni.
Egyáltalán nem gondolnám pont róla, hogy az én féltestvérem esetleg valaha is bunyózott volna, ha mégis... azt hiszem, hogy azért mégis csak tapasztaltabb vagyok, végtére is az MMA azért nem kis porba fingóknak való.
Végül feltette azt a kérdést, amire már szívesen válaszoltam volna és amit már megválaszoltam magamban is, nem is olyan régen.
– Igen, rettenetesen túlspilázod a dolgot – bólintok rá szinte rögtön, jó nem tagadom, lehet bennem van a hiba, mert viszonylag szabadon fogom fel a dolgokat, de hát most ez van. Nem mindenki egy forma. – Méghozzá azért, mert nem tudok rád úgy tekinteni, mint egy testvérre, soha nem ismertelek, nem tudom ki vagy, így számomra egyenlő vagy a többi csajjal – tény, hogy nem ez a legjobb válasz erre a kérdésre, de azt hiszem, ha egy bizonyos nézőpontból nézzük teljesen reális, ugyanis én nem is tudtam, hogy ki az apám, hiszen édesanyám is prosti volt, annyit tudok róla, hogy anno még tevékenykedett az életünkben, aztán szépen lassan eltűnt, mint ahogy vele együtt a pénz is. Gondolom összejött az ő anyjával vagy valami ilyesmi.
– A meló az meló, tök mindegy hogy mi, nem igaz? – Szinte elengedem a fülem mellett a "sértését", ha nem tudnám, hogy azért mondta, mert egy csöppet pipa rám, akkor komolyan a szívemre venném, ha például Shayaan mondaná, akkor nem is tudom, hogy mit tennék vele...
– Gondoltam dumálhatnánk egyet, mint testvér... a testvérrel... – egy kissé elhúztam a számat, idegen volt a szó, tekintve, hogy eddig csak anyámmal életem, aki szintén nem számít egy minta anyának, így azt hiszem még az sem furcsa, hogy egy kissé aberrált pöcsfej lett belőlem. Ha meg esetleg máshogy alakulna, azt sem bánnám, ha szükséges így vagy úgy, de elérem, hogy egyszer kétszer megfektessem még, csakhogy egy kicsit baszogassam ezzel is, mondjuk nem hinném, hogy azt nagyon hagyná. Szép is lenne, egy ilyen kiosztás után. – Gondolom ez a verzió jobban tetszene, mint a másik ötletem. Ne mond már, hogy ilyen könnyen le akarsz rázni?

# 540 # bocsi, ez valami rémes lett >.< de amúgy nagyon cuki vagy *-* Razz
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 6:34 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
Go to hell! I don't care about you!


Elég ideges vagyok ahhoz, hogy így viselkedjek, és azt hiszem, ezen nem kell csodálkozni. Bárki a helyemben ezt tenné, és így viszonyulna a helyzethez, akárcsak én. Ha nem, akkor az egy igazi barom, meg kell hagyni…
- Ne vigyorogj az Istenért már! – kelek ki magamból, és tudom, hogy igazat mond. Nyilván, ha fizetne, és nem tudnám, hogy a féltestvérem, akkor ha nem is örömmel, de megtenném, mert ez a dolgom. De az, hogy itt még vigyorog is, hát az már eléggé felbosszant, meg kell hagyni. Ilyen utálatot talán még nem is éreztem senki iránt, mint jelen pillanatban a velem szembenálló iránt. Nem is utálat ez tulajdonképp, hanem undor.
- Meglepődnél. – forgatom a szemem, és eltűröm a hajam az arcomból. Lehet, hogy ha bárki is rám néz, nem tudja elképzelni rólam, hogy valaha is közöm volt valamilyen küzdősporthoz is, de hát sose tévesszen meg az ártatlan külső. Azt is nehéz elképzelni rólam, hogy prostiként keresem a kenyerem, szóval… Ebből is adódik, hogy nagyon kevés ember ismer. Lehet, hogy tudják a nevemről, ki vagyok, de hogy nem ismernek igazán, arra bármennyit feltennék. Azt nem mondom, hogy ezt sajnálom, mert igazából nem is. Örülök, hogy nincs sok olyan ember, aki ismeri az erősségeim, vagy épp a gyengéim, mert még a végén kihasználnák a dolgot. Simán, hiszen az emberek már csak ilyenek.
- Fúúúúj! Ne is mond tovább, mert itt helyben rosszul leszek, esküszöm. Az egy dolog, hogy még testvérként sem tekintek rád, de akkor is ott van a fejemben, hogy az vagy… Mégis, hogy.. hogy az édes faszomban lenne gusztusod ehhez? Nem Darren, ne is próbálkozz, mert hogy velem többet nem kerülsz egy szobába, abban olyan biztos vagyok, minthogy most itt állok. – mutatok indulatosan magam elé, és arcomra kiül a düh, a mondatom végére pedig kissé lejjebb veszem a hangerőt, mert megpillantom az egyik ajtót kinyílni, és onnan kipillantani egy vénembert.
- Nincs semmi probléma, kösz! – szólok neki oda, mielőtt még valamit is kérdezhetne. Eléggé túl vagyok most pörögve ahhoz, hogy ne foglalkozzak azzal, kivel vagyok bunkó és kivel nem.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mindig is ilyen voltam, ha valaki rossz kedvemben kap el, akkor aztán nincs kegyelem… Az öreg mit sem szólva húzódik vissza kis odújába, ránk hagyva a dolgot. Tulajdonképp azt is mondhattam volna, hogy zaklat, vagy valami, hátha úgy leakadt volna rólam. Na mindegy, ez már késő bánat.
- Nem, tulajdonképpen egyáltalán nem mindegy, de mi közöd van neked ehhez? Semmi. – kérdezek és rögtön válaszolok is magamnak, meg nem várva, amíg reagál rá valamit is.
- Mint testvér a testvérrel? Előbb mondtad, hogy nem tekintesz rám úgy, te normális vagy, most komolyan?! Egyik szavaddal ütöd a másikat. Ne próbálj átverni, Hawkins, mert nem fog menni! – figyelmeztetem, amikor megszólal a mobilom, és a táskámban kutatni kezdek utána.
- Igen? – szólok bele, és megismerem a kuncsaftom hangját, aki ide rendelt. – De igen, éppenséggel már itt vagyok. – forgatom a szemem, és miután közli, hogy haza kell mennie a feleségéhez és a gyerekeihez, lenyomom a telefont.
- Fasza. – mondok csak ennyit és elrakom a mobilt, majd szemforgatva nézek fel Darrenre.
- Tudod mit? Igyunk meg valamit lent, de egy rossz mozdulat… - emelem felé a mutatóujjam figyelmeztetésképp, és a lift felé indulok. Tulajdonképp tényleg nincs sok kedvem ehhez a seggfejhez, de ha már úgysincs más dolgom, akkor megiszok vele valamit. A végére talán meg tudom győzni, hogy egy perverz undorító alak…


• TAG: Darren (: • SZAVAK: 553 • NOTE: bocsi, hogy későn Very Happy
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 11:12 am

– Valahogy nem tudom elképzelni, hogy valaha is bunyóztál vagy esetleg tanultál – jegyzem meg, miután végig siklattam rajta a tekintetemet, megpróbálom felidézni egyik-másik jelenetünket, de akkor sem igazán tűnt fel, hogy esetleg valaha is csinált volna valamilyen küzdősportot, mondjuk lehet azért sem, mert soha nem is figyeltem erre különösebben, végtére is egy dugás egy prostival nem arról kellene szóljon, hogy elmélkedjünk vajon milyen élete is van vagy mi tette azzá vagy éppen hogy sportol-e valamit, a legtöbbnek muszáj, mert lássuk be, a szép dologért az ember szívesebben fizet. Legalább is én mindenképpen –, de persze megfizethető áron, mert én nem vagyok úgy eleresztve, mint az itt tanyázó elkényeztetett puha pöcsök nagy része – van akinek hatalmas mázlija volt apucival vagy éppen anyucival, nem úgy mint nekünk kettőnknek együtt véve.
Csak megforgatom a szemeimet reakciógyanánt, a többire sem pazarolok sokkal több szót, egy szimpla egyszerű, mostanra már megrögzött szokásommá vált, hogy egy vállrándítással intézem el, jelenleg csak azért reagálok ezzel, mert egyrészt nincs kedvem válaszolni, másrészt egyelőre nem tudok semmit sem mondani, mert nekem sincsen egy épp kézláb magyarázatot, maximum csak annyi, hogy engem különösebben nem érdekel, hogy a testvérem...
A háttérben idő közben egy vénember pillant ki, akit az én... testvérem, jóformán egy hanyag mozdulattal – és nem túlságosan barátságos hangsúllyal – le is ráz, persze az öreg nyilván nem vette jó néven, de kit érdekel, egyáltalán miért leskelődik? Keressen valami jobb programot.
– Hát most már kár is válaszolnom, mert megelőztél – mondjuk én is valami hasonló válasszal rukkoltam volna elő, mert az ég adta világon tényleg nincsen hozzá semmi közöm, meg aztán annyira nem is érdekel, bár egy minimálisan azért megválogathatta volna a partnereit, az ilyen nagymenők még arra is sajnálják kiadni a pénzt, hogy egy amolyan luxus prostit béreljenek, mondván, hogy "drága", de ők éppen ezért vannak. Jut elég a szegényeknek is sok olcsó prosti és jut a gazdagoknak is a luxus hölgyekből, akikből meg nyilván kevesebb van.
– Túlreagálod, tervet kellett, hogy változtassak, nehogy már fölöslegesen jöjjek ide... – ez részben igaz is volt, utáltam, ha fölöslegesen kell jobbra-balra rohangálnom, így ha meg nem dughatom, akkor legalább meg kellene ismernem, ha már a testvérem. Oké, ez már még nekem is fura, de nem tehetek róla, vannak dolgok, amiknek látszólag nincsen értelme – ennek sincsen túlságosan sok.
– Mi történt? – kérdezek rá, ugyanis nem tűnik túlságosan boldognak. Ha tippelnem kellene, akkor gondolom valamelyik nyomorék lemondta a programot, így meg elesik egy kis extra pénztől, gondolom végül is ezért egyezett bele, hogy igyunk valamit. Végre egy tök jó dolog a mai napban, kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
– Ígérem, hogy bottal sem nyúlok hozzád – forgatom meg a szemeimet, majd a lift felé vesszük az irányt, amibe rögtön be is szálunk, amint felér az emeletre, magamban próbálom össze szedni, hogy mi a fenét lehetne kérdezni, ez egy halálosan hülye ötlet volt, erre már rájöttem egyedül is.
A bárhoz leérve megvártam még leül valahova, aztán pedig egy bizonyos távolságban én is elhelyezkedtem mellette, persze a pincér pillanatokon belül meg is jelent, még csak nem is hagyta, hogy egy gyors pillantást vethessünk az itallapra.
– Én egy Plymouth gint kérnék – a pincérre néztem, majd Dasie-ra. Miután leadta a rendelését és a pincér is távozott kissé hátrébb dőltem a széken. – Igazi sznob hely, még a takarító is többet kereshet, mint mi... De mindegy is. Szóval beszéljünk, mint testvér a testvérrel. Miért is vagy itt Vegasban? – Sokan a szép jövő reményében jönnek ide... De lássuk be, hogy itt vagy nagyon belebukik az ember vagy beválik neki az élet.

# 573 # három nap.. tényleg sok... >.<"
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 4:50 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
Go to hell! I don't care about you!


Persze, hogy nem gondolná, hogy tanultam bunyózni. Ki gondolná egy ilyen apró és törékeny lányról, hogy valaha is verekedett? De hát azt is kevesen sejtik a külsőm meg a természetem alapján, hogy prostinak álltam. Ugyan ki fizetne egy szókimondó csajért, akinek, ha úgy tartja kedve beszól a kuncsaftjainak? Vannak egy páran még így is, és akad olyan is, aki konkrétan ezért szeret… Szóval páran tudják csak, hogy jártam ilyesfajta edzésekre, még mielőtt belevágtam volna a prosti szakmába –már ha lehet ezt annak nevezni-, hogy ha netán olyan helyzetbe keverednék, hogy használnom kéne ilyen tudást, hát könnyűszerrel megtehessem. Eddig még nem fordult elő, hogy erőszakoskodtam volna velem, vagy ha igen, akkor egyszerű szavakkal elküldtem a jó édes anyjába.
- Rosszul gondolod… - forgatom meg a szemeimet és egy apró mosolyt engedek meg magamnak, habár nem éppen Darren a megfelelő személy, akinek az amúgy is kevésszer látható mosolyomat adjam. Tessék, most mondja valaki, hogy nem vagyok kedves.
Azért is döntöttem úgy, hogy nem haza megyek, hanem inkább megiszok valamit Darrennel, mert kíváncsi voltam, mennyire lesz szánalmasan vicces ez a beszélgetés. Ugyan már… Mi, mint rokonok? Francokat! Azután, hogy az ágyában hemperegtem, biztos, hogy soha a büdös életben nem fogok tudni ránézni úgy, ahogy normális helyzetben kellene. Alapjáraton sem fogadtam volna örömmel, hogy van még egy bátyám, akiről eddig még nem is tudtam, na de így! Háromszorosan durvább, mintha az előző változat lett volna.
- Haza kell mennie a mostani kuncsaftomnak a feleségéhez, szóval… szerencséd van, vagy mi. – nézek rá oldalra, miközben megvonom a vállam. Úgy sejtem, hogy az ital közben nem fogok bájcsevegni, mivel sosem voltam az az ember, aki el tudja viselni, ha jó pofiznia kell, mellesleg ő még csak meg sem érdemelné ezt. A liftben már beáll a kínos csend, ahogy gondoltam, és magamban jókat röhögök ezen, kívülről azonban a komoly Dasie arca látszik, bár aztán megpróbálok elfojtani egy vigyort.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ha arról van szó, én szó nélkül fogom meginni az italt, aztán felállok az asztaltól, és annyi voltam.
A bárhoz érve rendelek egy mojitot, majd felemelem a fejem, amint Darren beszélni kezd.
- Nem tudom, lehet… - vonok vállat. Ugyan, kit érdekel, hogy mennyit keres a takarítónő, vagy akárki más. Jó, hogy nem az időjárásról kezdünk el beszélgetni mindjárt, az még poénosabb lenne. A testvéres megjegyzésre pedig hangosan felröhögök.
- Hát ez roppant vicces volt. – mondom, de arcomról egy pillanat alatt lehervad a mosoly. – Itt születtem, itt is halok meg. Sosem éltem máshol. Bár néha már gondolkoztam rajta, hogy elhúzok innen a picsába. – vonom meg a vállam, és felvonom az egyik szemöldököm, úgy nézek rá. Elég flegma az arckifejezésem, bár, nem mintha valamikor is érdekelt volna, ha valakivel így bánok. Ismét jön a kínos csend, amit még én is megelégelek, így feldobok valamit, mert ez így elég gáz.
- Honnan tudtad meg, hogy rokonok vagyunk? – szegezem neki a kérdést. Ezt még eddig meg sem kérdeztem, pedig érdekelne a dolog. Mert ugyebár azóta nem tudja ő sem, mióta először felbérelt… Akkor időközben, hogy jutott a tudatába ez az infó? Kezd nekem ez elég gyanús lenni… A megérzéseim általában nem csalnak, és ha kiderül, hogy nyomoztatott utánam, vagy valami, na, akkor aztán végleg bepipulok és nem lesz kegyelem. Nem mintha így annyi lenne, de megpróbálok eltölteni vele kemény tíz-tizenöt percet, de nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy.. fúj. Mikor a pincér kihozza az italunkat, nagyot kortyolok belőle. Minél hamarabb elfogy, annál hamarabb szabadulhatok innen.
- De ugye nem akarsz ilyen hugi-bátyó viszonyt közöttünk? – nézek rá nagy szemekkel, és kissé elhúzom a számat. Én személy szerint semmiféle kapcsolatot nem kívánok vele kialakítani, ha kell, azt mondom neki, hogy béke, csak ne keressen többet…


• TAG: Darren (: • SZAVAK: 601 • NOTE: nem volt netem, ne hari.. Rolling Eyes :'D
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 8:18 pm

Gúnyos mosoly jelent meg az arcomon hallva a válaszát, ami egyszerre volt undort kifejező, illetve meglehetősen cinikus, ugyanis ezek most tökéletesen tükrözték a belső érzéseimet, ugyanis az elmúlt hetek, hónapok kemény munkájának eredményeként egyre inkább kezdett összeállni a kép, mely szerint én és anyám is –, aki nem mellesleg hasonlóan egy útszéli lotyóvá érett az évek alatt –, hogy mi oka is volt annak, hogy ide költöztünk. Nekem mindig azt mondta anyám, hogy azért, mert itt kapott egy remekbe szabott lehetőséget, hogy esetleg új életet kezdjen, és hogy nekem is jobb legyen – a nagy faszt. Az utóbbi hetekben éppen eleget faggatóztam, hogy rájöjjek, hogy a muter szerelmes volt az apánkba, követte, mert szerette, de neki addigra már "más" családja volt.
– Vannak... testvéreid? – egy pillanatra hezitáltam, ugyanis egész eddig csak apám érdekelt, aki nem túlságosan sokáig foglalkozott velünk, talán olyan nyolc-kilenc éves lehettem, mikor az a szokásos idegen eltűnt az életünkből, egy életre – pontosítok: legalább is mostanáig, mert most lássuk be, hogy jó úton haladok efelé, legnagyobb vágyam volt, hogy beolvassak neki, micsoda egy faszkalap, hogy nemcsak hogy félrekefélt, de szart elmondani az igazságot is. – Mielőtt kiakadnál: nem, nem akarok belekerülni az idilli kis család összképébe – húzom el a számat, igazából fogalmam sincs, hogy neki milyen a helyzete, de miért is kellett volna, hogy érdekeljen ez engem? Az ég adta világon, egyetlen nyomorult okom sincsen, jó formán valóban sincs semmi közünk egymáshoz, de ha már nem dughatom meg, akkor legalább had kerüljek közelebb "apámhoz", hogy miért is...? Csak szimplán szeretném szembesíteni az igazsággal, amit már biztos régóta teherként hordoz a vállán – feltéve, ha még emlékszik ránk, ha nem, akkor minden emléket felelevenítetek vele, had szenvedjen egy kicsit, nem árt.
A kérdés hallatára egy pillanatra megállt bennem az ütő is, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar rákérdez, őszintén szólva reménykedtem volna még némi időhúzásban, hogy legalább valamennyire felkészüljek – nem mintha erre nagyon lehetne.
– Ó, csak nem türelmetlenül vártad, hogy feltehesd ezt a kérdést – egy kicsit akaratlanul is hátradőltem, inkább csak azért, hogy kényelmesen elhelyezkedjek, nem pedig azért, hogy elégedettségemet fejezzem ki – jelen esetben ezt nem lett volna mire fel. Gyorsan végig gondoltam, hogy hol is kezdhetném, persze a legegyszerűbb mindig az elején, de valami felvezetőt akkor is kellene adni a dolognak. – Az első szex után, már sejtettem, de nem voltam benne biztos – kezdek bele végül mégis csak köntörfalazás nélkül, utáltam keríteni, fölösleges máz lett volna az amúgy is mulatságos sztorinak. – Véletlenül megtaláltam az irataidat, gondolom előtte orvosnál lehettél, mivel kíváncsi voltam, gondoltam megnézem és akkor találtam rá apád nevére... Az eredeti ilyen... anyakönyvi kivonatban, vagy minek hívják, még én is Rogers-ként szerepeltem, nem ritka név, de azért ritkán találkozni vele.. szóval elgondolkoztam, utána ugye mindketten mentünk a dolgunkra – egy pillanatnyi szünetet tartottam várva valami reakciót – tudod, volt egy megérzésem, és úgy gondoltam, hogy miért ne, ki tudja, talán a te apád lehetett az enyém is... Így a következő alkalommal már szánt szándékkal, nem egészen a szexért hívtalak, eredetileg DNS mintát szerezni, gondolom rájöttél te is, hogy ez sikerült. – Igen, szinte szó szerint kirobbanó volt a sikerem, főleg miután ő is megtudta. – Nem igazán hiszek ezeknek az orvosi gépezeteknek, elég sokat halandzsáznak, a harmadik alkalom pedig amolyan megerősítés féle volt... Ha úgy vesszük, ja... – részben, mert tény a szex attól eltekintve is kurva jó volt vele, hogy a testvérem, ami tényleg egy kicsit beteges, de nem tekintem a testvéremnek, rokonomnak sem igazán, csak ugyanaz a pöcs az apánk, ennyi a közös lényegében, legalább is elsőre. – Lényegében, ennyi lenne, a dolgokat utána már te magad is tudod, pancser voltam, így rájöttél. – Szinte olyan könnyed hangsúllyal mondom, mintha ez mindennapos lenne.
– Hülye vagy? – Kérdezek rá felvont szemöldökkel magasabbra emelkedett hangsúllyal, azért nem gondolhatja komolyan, hogy bratyizni akarok vele, lehet néha én sem tudom, hogy mit akarok, de mostanra már elég biztos, hogy ő meg én nem leszünk édes testvérek. Soha.
Észre sem vettem, hogy időközben a pincér kihozta az italokat, gondolkodás nélkül húztam le, jólesett, hogy az ital íze szinte égette a torkomat.
– Miért is vagy prosti tulajdonképpen? Apuci nem támogat, vagy mi a fene? – Finoman, de ki akartam puhatolózni, hogy milyen kapcsolatban vannak.

#679 # bocsi, hogy kicsit késve.... Embarassed a suli közbeszólt. azért remélem tetszik ^^
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 6:45 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
Go to hell! I don't care about you!


Ha ezt bárki is látná, hogy itt bájcsevegek Darrennel, lehet, hogy képen röhögne. Mondjuk nagyon szívesen apám elé állítanám és megkérdezném, hogy ezt amúgy mi a lószarért nem tudta elmondani?! Fú, mennyire megnézném az arcát, amikor bemutatnám neki… Lelki szemeim előtt látom az eltorzult arcot, anyáméról nem is beszélve. Legalábbis azt gondolom, hogy meglepettséggel állna az ügy előtt, mert szerintem nem tudom arról, hogy az édes drága férje félrekefélt. Az is lehet, hogy szó nélkül beadná a válópert. Engem nem igazán érdekelne már a dolog, mert ha ebben az évben háromszor, ha találkoztam velük, már nagy szónak számít.
- Egy bátyám. Legalábbis, amiről tudok. – Ki tudja, hány gyereket szórhatott el még apuci itt-ott, meg sem említve azt a családjának. Szánalom, komolyan mondom. Lehet, hogy minden hétvégén felszedett egy prostit és ezért is ellenzi annyira, hogy az lettem?! Bár anyám jobban ellenzi, mert ugyebár a húga is beállt a kurvák sorába, akivel én elég jóban vagyok, és hát anyám rögtön őt hibáztatta az egészért. Miközben ki volt a hibás?! Hát ő maga… Mindegy is, szarok bele az egészbe, hát hol érdekel engem?
- Neked van? Tulajdonképpen inkább az érdekelne, hogy az apám szórt el még néhány gyereket, vagy csak te vagy? – vonom fel a szemöldököm, és kortyolok egy nagyot a mojitoból.
Ahogy látom, kérdésem kicsit meglepi Darrent, talán nem várta, hogy ilyen hamar rákérdezek, de hát egyértelmű volt, hogy ami késik, nem múlik, hiszen eléggé érdekel, hogy mégis, hogy derült ez ki. Állítása szerint amikor először igénybe vett, akkor még nem tudta, hogy rokoni szálak kapcsolnak össze minket, de akkor hogy derült ki?! Mikor belekezd a történet elmondásába, az asztalra szegezem a tekintetem, de amikor azt mondja, hogy belenézett az irataimba, hirtelen felpillantok rá.
- Te turkáltál az irataim között? – csattanok fel, de aztán lejjebb veszem a hangerőt, hogy ne figyeljen fel ránk a fél bár. – És az első után sejtetted, ezért.. fúj, és DNS mintát is vettél? Istenem Darren, te egy igazi fasz vagy. – jelentem ki szem forgatva, és játszani kezdek a koktélban lévő szívószállal. Hát ez fantasztikus, komolyan mondom, így kijátszani két alkalommal is, úgy, hogy nem veszem észre. Általában pedig elég hamar szemet szúr nekem, ha valami nem stimmel, de most kivételes esetnek lehettünk szemtanúi, ugyanis elég későn jöttem rá, hogy mi is folyik a hátam mögött. Végül is, most már mindegy, ugyanis hülyének voltam nézve, de hát…
- Akár nyomozónak is elmehetnél, komolyan. Jó kis taktikád van, mit ne mondjak. – húzom el a szám, és belülről elég nagy undort érzek. Nem hogy lefeküdtem a saját rokonommal, még ki is voltam játszva, amit nem igazán szeretek. Bár ki az, aki tűri, hogy átverjék? Mindenesetre én biztos nem.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Az azért megnyugtat, hogy nem akar semmiféle családi köteléket kettőnk közt, de nagyon remélem, hogy semmi mást sem ezentúl. Így, hogy már mindent tud, talán már nem hajtja semmi, hogy le akarjon feküdni velem. Ugye nem?!
- Nem hiszem, hogy ehhez is akármi közöd lenne… - forgatom meg szemeimet, és körbepillantok a bárban. – Annyit elmondhatok, hogy már körülbelül fél éve nem beszéltem az apámmal. – vonok vállat. Talán ennyi információ még nyugodtan a birtokába kerülhet, ugyanis ez szinte már köztudott a városban, vagyis azoknál, akik ismernek minket. Ez még nem olyan infó, amit fel tud használni ellenem, bár már kinézek belőle bármit. Az is lehet, hogy most kiolvassa a dolgokat a mondataimból, franc se tudja, mire képes.
- Azt hiszem megyek, mielőtt még túlságosan sok dolgot kiszedsz belőlem. – kiiszom az utolsó cseppet is a pohárból, majd szedelődzködni kezdek. – És ha megtennéd, hogy keresel magadnak más prostit az igényeid kielégítésére, azt megköszönném. – Felkapom magamra a kabátot, és lerakok az asztalra egy italnyi pénzt, majd újra Darren felé fordulok. – Hát akkor szia bátyó. – felröhögök, de ezt követően el is fintorodom, aztán kifelé igyekszem, és legszívesebben úgy köszöntem volna el, hogy a soha viszont nem látásra, de hogy ne legyek ekkora köcsög, ezért mellőztem a dolgot. Nem hiányzik az életemből még egy báty, ha már a másik sem áll mellettem, főleg nem olyan, aki megfordult az ágyamban…


• TAG: Darren (: • SZAVAK: 661 • NOTE: nem gondolom, hogy ezt tovább kéne húzni (:
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 11:15 am

– Tudtommal csak én vagyok – válaszolok a feltett kérdésére – mondjuk, eddig is úgy tudtam, hogy egyedül vagyok, erre előkerülsz te – az utolsó szót egy kicsit jobban megnyomom, végtére is ez legalább igaz, egészen eddig nem is igazán volt fogalmam arról, hogy vannak "testvéreim" szerencsére anyám azután nem igazán kapta be a legyet – vagy csak én nem tudok róla –, így vagy úgy, de a lényeg azután az alaklom után ő is nagy valószínűséggel óvatosabb lett, aminek személy szerint én csak örülni tudok, mert ha anyámon múlik ő nem neveli fel azt a kölyköt sem, mint ahogy engem sem igazán, úgyhogy kinek a nyakába szakadt volna? Természetesen az enyémbe. Apámra visszatérve, azóta pedig csak remélni tudom, hogy kordában tudja tartani a farkát, mert elég gáz lenne, ha még egy-két ehhez hasonló eset is kiderülne.
– Az, hogy turkáltam, erős kifejezés, fogalmazzunk úgy, hogy belenéztem, véletlenül – jó ez se így, se úgy nem igaz, igen, éreztem a késztetést, hogy belenézzek és mivel nem volt ott, úgy éreztem, hogy szabad is... Végtére is, ahogy mondani szokták, amiről nem tud az nem fáj, most én voltam a balfasz, hogy elmondtam, de kénytelen voltam, mert akkor, hogy adom elő a sztorimat, ami kivételes esetben most még fedi is a valóságot, ez pedig valóban ritka szerény személyem ügyében, de hát most már mi veszíteni valóm van az őszinteséggel? – Sejtettem, de nem voltam benne biztos – rántom meg a vállamat, nem tudom, hogy mit kell ennyire kiakadni ezen. Persze, lehet csak bennem nem működik valami jól. – De azért köszönöm, ezt bóknak veszem – mosolyodom el kissé cinikusan, nem egyszer hallottam már ezt a jelzőt, voltak már ennél rosszabbak is, így szerencsére volt alkalmam megszokni ezeket a kedves, elismerő szavakat.
– Ez egy remek ötlet volna, ha normális életem lenne, de azért kösz – ez mégis csak jobban meglepett, mint az, hogy ilyen hamar rákérdezett, talán még gyerekként gondolkoztam is ezen, végtére is amikor a rablópandúrt játszottuk a fiúkkal, akkor általában a jó térfélen voltam, de ez már a múlté most már a rossz csapatban játszom egy jó ideje, így meg aztán nem feltétlenül lenne szerencsés pont most jelentkezni... Feketepiac, bunyózások, néha túlzásba esett alkoholfogyasztás... Azt hiszem egy nyomozónak egyikkel se kellene rendelkeznie, de főleg nem priusszal.
Csak egy bólintással veszem tudomásul, amit drágalátos apánkról mondott, úgy tűnik, hogy nem igazán vannak jóban, amit azt hiszem valamilyen szinten meg tudok érteni, már csak ebből a helyzetből kiindulva is, mondjuk ez a sztori nem egészen fél éve derült ki szóval, feltételezem, hogy már előtte sem volt, olyan hű de vidám a kapcsolatuk, mint ahogyan a filmekben szokott lenni, a filmek csak filmek, nem léteznek, ritka az amelyiknek esetleg van egyfajta valóságos alapja, legalább is ami az ilyen vígjátékokat illeti.
Nem is piszkálom tovább a témát, mert még a végén megpróbálná leharapni a fejemet ezért, úgy tűnik, hogy az a legjobb, ha személyesen oldom meg ezt a problémát, egyedül. Kíváncsi lennék az úgynevezett apánkra, szívesen felkeresném, kíváncsi volnék, hogy hinne-e nekem, valamint hogy milyen fejet vágna. Ó, igen, én a képébe röhögnék, hogy mégis hogy lehet ilyen fasz, rosszabb, mint én, pedig azért az már teljesítmény. Én legalább egy kölyköt sem hagytam úgy ott, hogy tudom, hogy létezik.
– Oké – bólintok, végtére is nincs miért marasztalnom, úgy tűnik, hogy estére valami jobb szórakozást kell kitalálnom, mert így unatkozni fogok. Az egyik verzió, hogy keresek valakit aki elszórakoztasson, a másik pedig, hogy lemegyek valamelyik klubba, aztán elütöm ott ezzel-azzal az időt. – Ne aggódj, nem csak te voltál – kacsintok rá. Mit gondolt, hogy majd csak hozzá járok? Dehogy, akihez éppen nagyobb kedvem volt, úgy választottam, mind más és más. Tök jó, elég széles a választási lehetőségem, amúgy is.
– Hugica – mondom komor arccal miközben bólintok felé.
Nem volt kedvem még rögtön felállni, így rendeltem magamnak még egy kör italt, amíg vártam egyre azon gondolkoztam, hogy most mit csináljak az este, ez a tétlenség és az egyhelyben maradás mindig kikészített...

# 652 # bocsi, rossz lett. Köszönöm a játékot. I love you
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Dasie & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dasie & Darren   Dasie & Darren Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Dasie & Darren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-