KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Markos and Claire  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Markos and Claire  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Markos and Claire  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Markos and Claire  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Markos and Claire  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Markos and Claire  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Markos and Claire  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Markos and Claire  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Markos and Claire  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Markos and Claire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Markos and Claire  Empty
TémanyitásTárgy: Markos and Claire    Markos and Claire  Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2015 3:46 pm

Sötétszürke kosztümnadrágja halk susogással jelzi érkeztét akárcsak a körömcipőjének határozott kopogása. Fekete, mellkasnál fodros kosztüm felsője alatt csak egy egyszerű, testre feszülő fekete topp van. Megszokta már a "férfiasabb" öltözetet, elvégre, hogy mutatna, ha az FBI rezidenciáján miniszoknyában rohangálna egy mélyen dekoltált blúz társaságában? Férfiakkal van összezárva, nem azért a pár fillérért. Ettől eltekintve tudja jól, hogy milyen darabokkal lehet feldobni a komor ruhákat is. Vehetett volna fel egy egyszerű blézert is, viszont sokkal jobban érzi magát egy ilyen darabban. Elegáns, mégis határozottságot kelt. Azt az érzetet kelti az emberekben, hogy tudja mit kell csinálnia.
Fekete hullámos haja kiengedve simul a vállaira és formál fátylat a hátánál.
Las Vegason kívül elég sok helyen fordul meg, főként Amerika területén, viszont Los Angelesben nem sűrűn jár. Ez is egy kivételes alkalmak egyike, ahogy az FBI ülésező terme felé halad.
A bent ülők az üvegajtókon keresztül már rég kiszúrták maguknak, így meg se lepi mikor egy "daliás lovag" kinyitja előtte az ajtót.
Nem érzi túl komfortosan magát, hisz a társát most otthon kellett hagynia annak egy csúnya, fájdalmas balesete miatt. Két lövés érte egy héttel ez előtt, az egyik két bordáját is eltörte, míg a másik pár milliméter híján a tüdejébe fúródott. Hogy minek köszönheti az életét? Természetesen a rohadt nagy mázlijának és annak, hogy volt Claire annyira biztos a dolgában, hogy nem mozgatta és nem is engedte másoknak mozgatni, míg meg nem érkeztek a mentők. Neki annak idején nem volt ilyen szerencséje s a tüdeje kis híján teljesen összeesett egy golyónak hála, szóval tudja, mi ilyenkor a teendő. Egy kerek hónapot töltött el orvosi kiképzésen, amit természetesen ügynökké válása előtt már meg kellett tennie, de tekintettel az átéltekre, úgy döntött nem árt még egy kis gyakorlás.
Szóval, visszatérve a társra... valószínűleg most olyan valakit fog kapni akivel nincs túl jóban, vagy akivel még soha nem is látták egymást. Nem is tudná megmondani, hogy melyik volna a kézen fekvőbb, de egyik verzióért sincs oda. És valószínűleg nyugodtabb is lenne, hisz Tim olyan mintha a bátyja lenne, s ha Dylan kívül valakiben, akkor benne feltétel nélkül megbízik. Most pedig újabb bizalmat kell valakivel kialakítani ami nem megy túl könnyen...
...- Wright ügynök, már vártuk önt!
- És itt vagyok, uram - áll meg előtte határozott tekintettel, miközben megakad a tekintete egy "régi ismerősön".
- Markos - hangja semlegesen, szürkén hat. Volt már egy kellemetlen kis ügyük együtt ami talán rányomta a kapcsolatukra a bélyeget, de Claire is tudja jól, hogy egy munkatársával nem lehet örök életében fasírtban.
- Mivel Tim, bár jártas a jelenlegi ügyben, a sérülése miatt további három hét pihenőre és irodai munkára van kötelezve. Így jobbnak láttam, ha olyan ember mellé teszem addig Claire, aki az egyik legjobbja az ügynek - vázolja fel az alapokat, s ő máris a lényeggel foglalkozik.
- Szóval vele kellene most nekem... tulajdonképpen... most ő lesz az én társam? - utal Markosra.
- Úgy van.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Markos Wyard
Markos Wyard

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Everywhere in LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Dec. 30.

Markos and Claire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos and Claire    Markos and Claire  Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2015 4:54 pm

Megint egy gyűlés, amihez semmi kedvem nem volt. Jobban szerettem terepen dolgozni, kint, ahol a saját közegemben lehettem. Ritkán jöttem az iroda közelébe, ezzel is fenn tartva az évek alatt felépített álcámat, amit a kinti kis senkik elhittek. Tudtam nagyon jól, ha engem akartak, akkor valami komoly dolog lehetett, valami olyan, amiben drog is közrejátszott. Többnyire akkor hívtak, ha be is kellett mellé épülni, és sok irigyem akadt az osztályon, aki mit megadott volna egy-egy ilyen melóért. Persze engem hidegen hagyott látszólag, de belül elégedettséggel töltött el. Így egy megszokott utcai öltözetben jelentem meg, fekete nadrág, szürkészöld póló, és egy halványbarna dzseki. Rám már nem szóltak, ha esetleg a gyűlésekre nem illő öltözetet vettem fel, tudták, hogy évek óta nem igazán vettem fel öltönyt. Természetesen a múltkori kötelező puccos rendezvényre mégsem mehettem izzadt atlétában, de azért ne túlozzuk el ezt a kiöltözősdit. Nyakláncomat most a pólón kívülre tettem, valamiért ez az egy ékszer, amit szívesen mutogattam.
A főnök irodájában ültem, aki minden fontosabb dolgot elmondott nekem még a gyűlés előtt, én pedig a név hallatán csak egy apró fintort engedtem meg magamnak. Ezek után már csak a társamat vártuk, és az a tekintet önelégült mosolyt csalt volna az arcomra, ha nem éreztem volna azt az irritáló vibrálást az irányából.
- Szóval nem viccelt, hogy ő lesz a társam? Jobbat nem találtak volna? - kérdeztem megfeledkezve magamról.
- Wyard ügynök, vigyázzon a szájára - csattant fel a főnököm, én pedig keresztbe fontam a karomat a mellkasom előtt.
- Claire, számomra az öröm, hogy együtt dolgozhatunk... megint - évek teltek azóta el, hogy együtt dolgoztunk volna, és annyi bőven elég volt. Meg volt a véleményem tőle, de nem adhattam hangot neki jelenleg. Majd ha a nagyfőnök nem lesz a közelünkben.
- Jobban teszik, ha most azonnal indulnak, a gép már várja magukat, a feladat világos, jelentkezzenek - fordult sarkon a férfi, én pedig egy kényszeredett mosollyal nyugtáztam, majd előre engedve a nőt vártam az indulást...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Markos and Claire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos and Claire    Markos and Claire  Icon_minitimeVas. Jan. 04, 2015 8:49 pm

Nem nevezhető egy túlzottan barátkozó, másokat a szívébe záró személynek. Nincs oda senkiért, egyedül csak Dylan van akiért képes lenne tűzbe menni no meg a húga, akiről a mai napig nem tud semmit hónapok óta. Természetesen lenyomoztatta a lányt, nincs vele szerencsére semmi gond, de ő maga zabos amiért nem szólt neki, hogy eltűnik. Viszont nem tesz a kedvére azzal, hogy házhoz megy... majd jöjjön el a kis bolond hozzá.
Így nem meglepő az se, hogy nem zárta még Markost a szívébe, az utolsó kis incidensünk után pedig tényleg meglepő, hogy a fejes úgy döntött, őket egy csapatba kell tenni. Arra nem gondolt, hogy mi van akkor ha netán kinyírják egymást? És ha ezzel elbukik minden? Akkor aztán kapnak a fejükre... kivéve akkor ha túl is élik egymást.
- Ezt a "jobbat" én is kérdezhetném szivi - csipkelődik, teljes mértékben Markosnak címezve a szavakat. Nincs a hangjában undor se harag, csak egy egyszerű kis pimaszkodás amit az előző közös bevetésük vont maga után. A fejes egy gonosz pillantással méri végig, de végül csak fejét ingatva letudja, mintha legalábbis azt próbálná jelezni ezzel, hogy márpedig ezt nekik kell le meccselniük, hisz neki semmi köze nincs hozzá.
- Úgy szintén, Wyard - kellemes, lágy hangon szól a másikhoz. Alapjáraton van egy kellemes búgása a hangjának, de most leginkább hasonlít egy doromboló macskára.
- Már... most? - az imént oly kellemes hangja most ijedtnek és meglepettnek tűnik.
- Igen, most, majd ott felöltöznek!

Ez volt számukra a végszó, ugyanis alig negyed óra múlva már a célirány felé tartanak a repülőn ücsörögve immáron teljes harci díszben. Nincs ínyére a dolog, hogy Timet le kellett cserélnie holmi kerek seggű pacákra, de talán most nem lesznek olyan suták, mint amilyenek voltak pár évvel ez előtt. Az tényleg szánalmasnak volt nevezhető.
- És mi van veled manapság Markos? Ezer éve nem láttalak, bár gondolom ez neked nincs ellenedre - méri végig kihívó tekintettel ahogy megtölt néhány pisztolyt a repülőgép egy asztalánál.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Markos Wyard
Markos Wyard

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Everywhere in LV
◮ hozzászólások száma : 11
◮ join date : 2014. Dec. 30.

Markos and Claire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos and Claire    Markos and Claire  Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2015 3:08 pm



To Claire
[You must be registered and logged in to see this image.]
from Markos

Amikor kijelentettem a főnökömnek, hogy nem vagyok hajlandó elutazni most, mert közel járok az ügyemben, kijelentette, hogy választhatok, hogy utazok, vagy felfüggeszt. Eléggé ideges lettem, ugyanis tényleg jó úton jártam, ráadásul találkozóm lett volna a férfivel, akinek sokkal tartozom. De írtam neki egy SMS-t, és szerencsémre nem lesz nagy következménye a dolognak. Néha elgondolkodtam, hogy miért is voltam én még mindig az FBI-nál, de persze a válasz egyértelmű volt. Mert tökéletes hely, és szinte mindent azonnal megtudtam. Első kézből, ami az én életemben fontos volt. Ráadásul ez volt a célom, így nem panaszkodhattam. Szerettem a szakmámat, szerettem hajkurászni a piti kis bűnözőket, és szerettem a beépülést. Pontosan ezért lettem az, ami ma vagyok. Nem véletlenül szólt nekem a főnököm, tudta, hogy jó vagyok. Ezt én is tudtam, és még Claire is, habár nem ismerte el. Persze az az ügy eléggé aláásta nálam az egész személyét, de én sem voltam éppen a legkedvesebb. Nem igazán jutottunk akkor dűlőre, és majdnem mind a ketten belebuktunk. Ha nem lettem volna észnél... De mindegy, hagytam is a múltat, mert most megint együtt fogunk dolgozni, ami annyit takart, hogy el kell viselnem őt. Mindemelett felvidít a tudat, hogy nem kedvel. Valahol még élvezettel is töltött el a tudat, hogy tudom mennyire idegesítettem őt. Biztosíthattam, hogy nem leszek most sem különb. Elutasítóan méregettem őt, miközben a főnökre emeltem a tekintetem, majd Claire-t figyeltem.
- Ugyan, jobbat nálam úgysem kaphatnál, szivi - nyomtam meg az utolsó szót, jelezve felé, hogy nem tetszett a modora, ahogy hozzám intézte szavait. Bár tudtam, hogy ez őt nem fogja visszatartani, azért mégsem hagyhattam magam. Stílusomból érződött, hogy sokat voltam terepen, de sosem érdekelt. Már az iskolában sem voltam rest megvédeni magam. Talán a gyerekkorom okozta, talán más, de ez legyen azok baja, akiknek nem tetszett az arcom.

Aztán a főnök már el is küldött minket én pedig reméltem, hogy legalább kapunk majd fél órát, de azt a luxust ismét nem érdemeltük ki, és elindultunk a reptér felé. Öltözetemen nem változtattam sokat, hiszen mindig civilben voltam, és most is úgy kellett lennünk elvileg. Habár nem néztem meg Claire öltözetét, csak leültem az egyik kényelmes helyre. A drága FBI szerint magángéppel kell utaznunk, de a legutóbb sem volt másképp. Amikor a levegőben voltunk, kávét készítettem magamnak, majd visszaültem a helyemre, és lassan kortyolgattam azt. Végül csak Claire felé fordítottam a tekintetemet, és figyeltem, ahogy megtöltötte a fegyverét. Az enyém mindig töltve volt, és most is a bakancsom szárában pihent az egyik, a másik pedig most kivételesen a hónom alatt. Kérdésére felvontam a tekintetem, és végre összetalálkozott a pillantásunk, ha még mindig engem nézett.
- Velem? Ugye ezt most csak udvariasságból tetted fel? Tudod, hogy az utcán töltöm a munkaidőm, ahhoz alkalmazkodtam... Nincs ínyemre ez az egész, te is tudod... És Szerintem kettőnk közül te örülsz jobban, hogy nem láthattál - jegyzem meg egy pimasz mosollyal, ahogy a kávémat iszogatom. Próbálok ébren maradni, mert nekem most túl váratlan volt az éjszakai rajtaütés, de az az idióta Gustave megint elcseszte az egészet.
- Mi van Timmel? - kérdeztem hirtelen, mert valamit hallottam, de amennyit én tudok a cégnél az sokszor édeskevés. Sokszor viszont előbb tudtam meg dolgokat mindenki másnál... Ráadásul csak nem csinálhattuk végig az egész balhét a szokásos tiszteletkörök nélkül...



▼ 536 szó ▼  ▼ [You must be registered and logged in to see this link.]


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Markos and Claire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Markos and Claire    Markos and Claire  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Markos and Claire

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Markos & Nico
» Markos & Sotera
» Markos & Lucy - Piroslámpás házikó
» Behati&Claire
» Dylan and Claire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-