KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Shayaan & Darren Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Shayaan & Darren Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Shayaan & Darren Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Shayaan & Darren Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Shayaan & Darren Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Shayaan & Darren Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Shayaan & Darren Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Shayaan & Darren Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Shayaan & Darren Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Shayaan & Darren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 9:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


– Tudod, hogy bármikor benne vagyok – löktem ki magam a kocsi alól, továbbra is szorosan tartva a fülem mellett a telefont, hogy a recsegő vonal végén is jól halljam az illető hangját, aki alapjáraton halkan beszélt, de így konkrétan semmit nem értettem… ráadásul még nem is sajátítottam el tökéletesen a telefonon keresztüli telepatikus képességeket, egyszóval örültem ha a felét hallottam annak, amit mond. – Ott leszel te is? – kérdeztem, miközben felálltam, hogy tegyek egy kört a járgány körül, természetesen a kérdésemre most is csak hosszas mellébeszélést kaptam, amiből lényegében sikerült leszűrnöm, hogy este Andrew is ott lesz, aki alig öt perce adta le a forródrótot, hogy este buli lesz, méghozzá nem is akármilyen, amíg sok idióta, pénzes, elkényeztetett senki háziaknál ilyenkor kezdődik a kaszinó-élet, nálunk csóró patkányoknál – mint amilyen én is vagyok – ilyenkor indulnak be az illegális dolgok. – Akkor visszaviszem a verdádat, a pénzt meg majd ott kifizeted – nem foglalkozom, hogy akar-e bármit is mondani, de leraktam a telefont, remélem hallja is és nem vitatkozik tovább egy magában – merthogy már fordult elő vele hasonló, természetesen szerinte akkor is én basztam ki vele, szerintem meg nem, de mindegy, ha szerinte úgy volt, én nem próbálom meggyőzni a saját igazamról, fölösleges.
A nap további részében nem csináltam semmi különöset, bütykölgettem a többi járgányt, közben meg hallgattam a zenét, meg a többi szemetet, amit agyba-főbe nyomattak a rádióba. Mondanom sem kell, hogy halálosan untam, hogy halálosan untam ezeket a szemétnek sem nevezhető pop szerzeményeket, de hát mit tegyünk, elvégre a mai emberek többségének egyáltalán nincsen ízlésük, de engem a frász kerülgetett ezektől, mégis muszáj volt hallgatnom, mert nem volt más, bár akkor már inkább meghallgatnék valamilyen opera áriát – persze, igaz, hogy kirepedne a dobhártyám, de az legalább fejleszthetné az alpári műveltségemen, merthogy sokak szerint nem ártana javítani rajta, de amúgy nem mintha nagyon foglalkoznék az ilyen véleményekkel, csak amikor egy nap már a harmadik ember baszogat, kissé felforr az agyvizem… Jó, ez is enyhe túlzás, de akkor is, ha már előbb vagy utóbb megdöglök, akkor legyen már nekik mindegy, hogy tudom-e dúdolni Mozart mit tudom én hányadik szimfóniáját.
A nap további része viszonylag hamar eltelt, és nem cseszegetett senki, úgy mint Andrew, akinek azért néha nem ártana jól bezúzni a képét, merthogy folyton folyvást ő vágja a fejemhez, az kis girhes… Inkább bújna el anyuci szoknyája mögött, mielőtt beszól nekem.
Nagyjából olyan kilenc óra felé parkoltam le a város szélétől jó pár kilométerre, ahol már most elkezdődött a banzáj, ugyanis egy jó páran már most részegek voltak, pedig még a nagymenő alvilági senkik meg sem jelentek a menő verdáikkal, hogy villogatathassák magukat a csajok előtt – illetve már gyülekeztek, de a fő banda még egyáltalán nem volt itt, addig jó nekem, mert miután megkeféltem az egyiknek a csaját, nem hinném, hogy nagyon kíváncsi volna a pofámra, de akkor legrosszabb esetben majd elintézzük egy jó kis meccs közepette, amiből egyenlő félként vennénk részt tekintve, hogy az ő apja tanított majdnem mindenre, amit tudnom kell.
Egy jó ideig csak egyedül mászkáltam, miközben vettem magamnak valami ócska whisky-t – végtére is ez is jobb volt mint a semmi –, ami már az első húsz percben megalapozta a hangulatomat, ami azért amúgy sem volt a béka segge alatt, mielőtt azonban megtalálhattam volna Andrew-t hangos éljenzés csapta meg a fülemet, így rögtön arra felé is vettem az irányt, tudtam, hogy mi fog ott várni, egy jó kis bunyó – esetleg több is – amin én azért örömmel szoktam részt venni. Mire pedig oda értem kellőképpen fellelkesedtem. Nem sokkal később meg már én is ott álltam az ideiglenesen kialakított ringben, egy nálam tíz-tizenöt kilóval nagyobb csávóval szemben. Magamban megállapítottam, hogy ez érdekes lesz, de amint megcsendült a gond, miután a kis srác elnyöszörögte az úgynevezett szabályokat – amik általában, mint ahogy most is addig voltak érvényben, amíg valamelyikünk eszméletét nem veszíti – egymásnak estünk a csávóval, éreztem az ereimben tomboló vért, amely az alkohollal keveredett, így ütéseim nem voltak olyan pontosak mint szoktak lenni, de még csak olyan erősek, így az első körben kaptam egy jó pár maflást én is.
Aztán egy kis pihenő után megkezdődött a második menet is…

[You must be registered and logged in to see this link.] # 673
# bocsi, hogy eddig tartott, nagyszülők meg lecke... és a vége kicsit összecsapott is lett, szóval, bocsi hogy ilyen nyomi lett XD
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 12:15 am


- Shay, muszáj eljönnöd ma este. Rád fér egy kis kikapcsolódás!
- Nem is tudom... még átgondolom rendben?
- Nem, nincsen rendben, jössz és kész!
- Jelenti ki Ana olyan hangsúllyal, hogy már nem igazán merek neki ellent mondani. Ha megtenném még a végén valahonnan előkapna egy bilincset, vagy egy pórázt, hogy csak hogy biztosan kimozduljak vele az éjszaka. Azt nem érti meg, ha nekem már mondjuk más programom volt, mondjuk az, hogy ma este végre nem dolgozok, hanem csak begubózok a tv elé egy nagy vödör fagyival. Néha mindenkinek szüksége van ilyen estékre, és nekem ez most jött el, de úgy tűnik kénytelen leszek elhalasztani, vagy pár órával későbbre tolni, miután Ana sikeresen szerzett magának valami ócska, másodosztálybeli pasast, aki ígér neki minden szépet és jót, és azt hiszi magáról, hogy egy főnyeremény, pedig egyáltalán nincs így. Komolyan nem értem ezt a velem szemben ülő lányt. Talán a két vállánál fogva alaposan meg kéne ráznom őt, hátha vissza tér az önbecsülése, meg az ízlése.
Gyorsan bele is kortyoltam az bögrémben lévő forrócsokiba, mielőtt a kezeim esetleg önállósították volna magukat, és tényleg meg tegyem azt, ami az előbb oly szépen lezajlott a fejemben.
- Mikor akarsz menni, és hova?
- Fél kilenckor érted megyek. A hely meglepetés! Csípd ki magad, mert ma bulizunk!- mondja hatalmas nagy lelkesedéssel, én meg csak mosolygok, mert még mindig a hideg futkorászik a hátamon ha belegondolok, hogy oda a ma esti pihenőm.
- Jut eszembe, mond le az összes mai elfoglaltságod, ugyan is ma vidámparkba megyünk. - Jelenti ki Ana nagy lelkesedéssel, én meg kis híján ráköptem az éppen lenyelni szánt forrócsokit. Ez a nő nem normális.
- Nem, Ana felejtsd el! Nekem dolgoznom kell!
- Ma nem lehet, el kell terelni a gondolataimat, mert nemrég szakítottam azzal a barommal... megígérted, hogy segítesz. - ]- Felsóhajtottam, majd fölálltam, és mentem telefonálni párat. Lemondtam két kuncsaftot. A fenébe is! Pedig az egyik ráadásul még sokat is fizetett volna! Ha többet nem fog keresni emiatt, meg fogom fojtani Anát, ez már egészen biztos!
A nap további részében azt csináltuk amihez Anának kedve volt. Még szerencse, hogy magával rángatott, mert ha negyedjére is felült volna arra a játékra, ami össze vissza forog, meg megy föl és le... hát tuti, hogy a reggelijét nem tudta volna tovább magában tartani. Próbáltam szórakoztató lenni, elterelni a gondolatait, és azt hiszem sikerült is, mivel egyszer sem láttam rajta, hogy komolyabban elgondolkodott volna olyan dolgon, ami miatt szomorú lett volna.
Délután hat óra körül tett ki a lakásomnál, és még egyszer elmondta, hogy melyik ruhámat is akarja ma este látni rajtam. Fölmentem az aprócska lakásba, és ledőltem az ágyba. Elfáradtam, egész nap olyan volt, mintha egy ötéves kisgyereket kellene kísérgetnem. Aminek még mindig nincsen vége...
Lezuhanyoztam, majd miután felvettem azt a ruhát amit Ana emlegetett. Egy ujjatlan, testre simuló fehér ruha, ami körülbelül combközépig ér. Szerintem nincsen semmi extra ebben a ruhában, de talán éppen ezért akarta, hogy ezt vegyem fel. Hogy őt nézzék majd meg a férfiak és ne engem. Bár ha ez így lesz azt egyáltalán nem fogom bánni... Sminkeltem, majd fölvettem a ruhához passzoló magassarkú cipőmet, fogtam a táskámat, és már mentem is le.
Ana már ott állt a kocsival. Kértem, hogy mondja el hova megyünk, de nem volt hajlandó, így inkább annyiban hagytam a dolgot.
Mikor megérkeztünk egyből a pulthoz mentünk, és kértem magamnak egy vodka narancsot. Nem túl erős ital, de pont elég arra, hogy máris szebb színben láthassam ezt a helyet.
Nem kell negyed óra, és Ana már egy pasival bájcseveg... úgy tűnik hamarabb leléphetek innen, mint gondoltam. De előbb még megnézem magamnak, hogy mi is az a nagy csődület... Eddig nem különösebben érdekelt, biztos egymást gyepálják ott az emberek, de azért a kíváncsiság hajt.
Hatalmasra nyílnak szemeim, mikor meglátom, hogy éppen ki is verekszik... Darren. Mégis mi a fészkes fenét csinál? Egy nála jóval nagyobb pasassal szemben? Elment a józan esze? Egészen biztosan. Tehetetlenül álltam, és néztem a bunyót. Nem engedtek át, pedig próbáltam bemenni a rögtönzött "arénába". Kénytelen vagyok megvárni amíg ennek a menetnek is vége, hogy aztán majd meg tudjam állítani, hogy ne mehessen vissza. Hisz az nekem sem jó ha péppé verik nem igaz? Egy jó klienst veszítenék el így. Legalább is ezzel indoklom magamnak azt, hogy közbe akarok lépni...

Tag: Darren <3 || Szavak: 705 || Notes: nem lett valami jó tudom, de majd belejövök *-*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 1:24 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


Mielőtt beléptem volna az alkalmilag kialakított boksz ringbe gyorsan megráztam magam, hiszen a véremben tomboló adrenalin valósággal felperzselte az ereimet, mintha csak tombolótűzként terjedt volna végig a kiszáradt erdősségen. Ebben a pillanatban úgy éreztem, hogy képes lettem volna akár egymagam leigazáni az egész világot, mindenkit elsöpörve az utamból, amit természetesen én személy szerint ezer örömmel tettem volna meg, hiszen kedvem lett volna amúgy is egy pár embert a földbe döngölni, ha pedig én lettem volna kedvező pozícióban semmiképpen sem hagytam volna nekik lehetőséget, hogy esetleg hátulról támadva hátba döfjenek, az nem én lettem volna.
Azonban ilyenkor mérhetetlen önfegyelmet vagyok képes magamra erőltetni, első számú lecke volt, hogy mindig nézzek a hátam mögé, ez pedig nem egy véletlen tanítás, végtére is hátulról támadni mindig is egyszerűbb és még aki szemből támad, az sem tart attól, hogy esetleg hátulról ne küldjön egy kis erősítést, csak hogy a siker tuti legyen, végtére is ez így működik, nem?
Megropogtattam a nyakamat, mielőtt beléptem volna az adott helyre, miután a verseny törpe bírója bekiabálta a nevemet, amit még én is nehezen hallottam meg, hála a lelkes közönségnek, akik közül csak pár idióta szavaz rám, merthogy egy hatalmas állat ellen azért lássuk be, hogy nem lesz könnyű bármit is nyerni. Hiszen egy részről magasabb is volt, mint én bár szerencse, hogy a hosszú végtagok nem mindig előnyösek, nehezebben mozgathatóbbak, a súlya is a kezemre játszott, hiszen lassabban mozog, könnyebb kifárasztani, viszont ha én kapom azt a sallert, akkor abba több mint valószínű, hogy finoman ugyan, de beleszédülök, mindenesetre semmiképpen nem egy könnyed női kéz simítása lett volna.
Fogalmam sincsen, hogy mikor került le rólam a fölsőm, de már most nem volt rajtam, csak egy gatyában álltam ott, meg egy valamivel a kezemen, ami védelemként szolgált.
A lábam alatt lévő homokba egy kissé belesüllyedtem, de ez nem különösebben zavart, az első két lépést kellett csak megszoknom.
Nyilván annyira elbambultam idő közben, hogy a gondot szinte meg sem hallottam, csupán az első pofont, aminek következményében persze rögtön földre kerültem, viszont hamar arrébb is gurultam, meg a benga behemót eltörte volna vagy két bordámat, ha belém könyököl – rosszabb esetben hármat, plusz tett volna még egy kicsit komolyabb károkat is, és bár az első menetben én csak finoman kóstolgatni akartam, hogy megfigyeljem a gyengébb pontjait, de ezt ő nem így gondolta, hiszen gőz erővel támadt nekem, így a menet felénél igen gyorsan taktikát kellett változtatnom, ha nem akartam elbukni annyi pénzt, márpedig most nem lett volna kedvem kiereszteni a kezeim közül – az meg hab a tortára, hogy én a magam részéről Andrew kocsiját tettem fel... Rövid úton herélne ki, ha előállnék neki azzal, hogy a kocsiját röpke két menetben veszítettem el – mert még ha nyolc meneten keresztül agyba-főbe püföltek volna, akkor azt mondaná, hogy oké – és utána még ő is szét veretne, na akkor mondaná azt, hogy kvittek vagyunk, tekintve, hogy túlságosan is szerelmes abba a kocsiba, akit azt hiszem Abigail-nék nevezett el. Ilyen hülye nevet! Amikor ezt így lazán közölte velem kis híján röhögő görcsben haltam meg...
Az első menetnek hamar vége lett, azonban még az a pár pofon sem csillapította életkedvemet, hogy leálljak egy laza kis flört erejéig, mert azért lássuk be, hogy az itt lévő csajok szinte tálcán kínálják magukat, én pedig nem vagyok olyan hülye, hogy ne nézzek meg egy csinos lábat vagy esetleg egy telt ajkat, így gyorsan le is beszéltem egy csajjal egy laza kis kufircot, feltéve ha nyerek, így most már három dolog miatt kell kiütnöm a csávót...
Magadnak intézted barátom, most idd is meg a levét!
Ez a közjáték viszont egy kissé kizökkentett az előző menetből, így hamar kaptam egy újabb öklöst az egyik szemem alá, amit nyilván csak holnap reggel fogok brutális módon érezni, miután pedig újra a földre kerültem rögtön megéreztem, hogy a bordámmal sem lesz holnap minden oké, de aztán így vagy úgy, de túléltem ezt a menetet, most viszont nem hagytam, hogy holmi csinos nőszemélyek kizökkentsenek, csak arra koncentráltam amire kellett, a hatalmas emberkére.
Tudtam, hogy meg kell csinálnom, sok múlik rajta, így elképzeltem, hogy mi fog történni, végtére is nincsenek szabályok, így miért is ne intézhetném szabálytalanul?
A harmadik menetre sikerült annyira összeszedni magam, hogy rögtön az első két ütésem arcon találja, aminek eredményeként megtántorodott, és jó pár lépést hátrált, magamban elmosolyodtam, végtére is erre csak nem számított... Majd oldalba rúgtam, végül kigáncsoltam, fújoltak, de ő sem volt éppen fair, persze az tetszett nekik, amikor én is a földre kerültem és fojtogatni kezdett, megrántottam a kezeit, én kerültem felülre és jóval erősebben szorítottam a torkát, mint ahogyan kellett volna, így hamar megadta magát.
Végül felkeltem és a fiúhoz vettem az irányt, aki természetesen oda adta a pénzt, illetve a ruháimat, valamint a kocsi kulcsomat, ha nem égetett volna annyira kegyetlenül az oldalam, akkor esküszöm, hogy felugrottam volna éljenzésképpen, de így... Valahogy nem ment... A dolog nem volt működőképes.
Hátra fordultam, és a bájos kis szöszi csajjal találtam szembe magam, aki rögtön a nyakamba vetődött, fájón elfintorodtam és lehunytam a szemeimet, persze, úgysem tudtam kizárni a fájdalmat, de legalább megpróbáltam, magamban lekáromkodtam a csillagos eget, miközben a tömegben ismerős arcvonásokat véltem felfedezni.
– Bocs cica, ez nem jön ma estére össze, különben sem jönnek be a szőke libák – nem kellett nagy erőfeszítés, hogy félre lökjem, ugyanis a döbbenettől köpni nyelni nem tudott.
– Szép jó estét angyalom, hát te? – Nem titkolom, hogy meglepődtem, ugyanis fogalmam sem volt arról, hogy Shayaan mit keres itt – mondjuk, nem mintha zavart volna, sőt! Ha a szőke kis tündér hozzá hasonlított volna, nem valószínű, hogy a második menetet épp bőrrel megúszom – még ennyire sem mint most. – Dögös ez a ruha – kétség sem fér hozzá, hogy az volt, bár ehhez azért ő is kellett, mindenesetre azt hiszem másnak nem állt volna ilyen jól – pontosabban a viselője. – Egészítem ki, végül is teljesen igaz volt, nem mellesleg képes lettem volna itt ezen a szent helyen megerőszakolni, ennyi ember láttára is.
Egy pillanatra hátra fordultam, amikor rájöttem, hogy a szőke még mindig nekem kiabál...
– Gyere, menjünk, mert még a végén téged folyt meg... – Intettem a fejemmel az egyik irányba, de igazából teljesen rá hagytam, hogy merre menjünk, csak a szőke fruskát rázzuk le.

[You must be registered and logged in to see this link.] #1014
# öhm... kicsit hosszú lett... bocsi Embarassed
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeHétf. Márc. 11, 2013 10:10 pm


Az éjszakai levegő hűvös, mégsem fázom. Fűt az az egy pohárka ital, amit elfogyasztottam, valamint a tenni akarás. Sok mindent akarok tenni, például megakadályozni azt, hogy Ana megint valami balekot szedjen fel, aki alighanem rövidtávon összetörné a szívét. Nem tudom, miért esik bele mindig ugyan abba a csapdába. De nem csak Ő csinálja ezt, hanem a legtöbb nő. Mindig ugyan azt a típusú pasit fogják ki, és nem veszik észre, hogy talán ezen változtatni kéne. Mondhatnám, hogy bezzeg én nem ezt csinálom, de az én esetem se jobb. Az én szívem nem töri össze senki sem, inkább mások szíve törik össze miattam, mikor megtudják, hogy a férjük, barátjuk, vagy csak éppen plátói szerelmük bizony összefeküdt velem. Lehet, érzéketlen vagyok kissé, és szomorúnak kéne lennem, de nem vagyok az. Nekem ez a munkám, legalább is jelenleg, és nem engedhetem meg magamnak azt, hogy elkezdjek válogatni a kliensek között.
Egy darabig csak nézem, ahogy Darren meg a másik pasas gyepálják egymást, a közönségük pedig éppen éljenez vagy hurrog attól függően, hogy éppen kinek sikerült bevinni egy-egy ütést. Nem tudom sokáig nézni, ami azt illeti igen csak hamar kénytelen voltam elfordítani a tekintetemet az arénáról. Nem kifejezetten szeretem az ilyesfajta erőszakot. Még a második kör vége előtt inkább úgy döntök, hogy ideje megkeresnem drága barátnőmet.
Mellkasom előtt keresztbe fontam a karjaimat, és úgy indultam el körbe nézni, de rövid úton le is engedtem őket, majd kihúzott háttal, elegáns járással kerestem tovább. Ki tudja, talán szerencsém lesz, és kapok egy két ajánlatot… Ami igazából nem is várat magára. Egy kéz fonódik a felkaromra, majd húz magával egy sötétebb részre. Nem látom tisztán az arcát, de azt azért még így is le tudom magamnak szűrni, hogy nem egy kimondott szépfiúval van most dolgom.
- Akarlak. - szólal meg, minden bizonnyal a sok dohányzástól kissé reszelős hangon.
- Ez csak természetes édes. Ha fizetsz, megkaphatsz. - Hangom kissé elmélyült, dorombolós, olyan, amitől beindul az emberek fantáziája. De nekem pontosan ez a célom, hogy akarjon, hogy fizessen. Nem dolgozok sokért, de ha lehet, akkor megpróbálok több pénzt kihúzni a vágyakozó férfiak pénztárcájából.
- Itt és most! - Követelőzik. A kis türelmetlen, milyen kis édes! Szemeiben vágy tüze csillog, ezt még így is látom, hogy viszonylag sötétben állunk egymással szemben. Igazából azon csodálkozok, hogy nem kezdett el még taperolni.
- Nem drága, nem most. Legfőképpen pedig nem itt. - dorombolom neki, amitől persze mérges lesz. Lehelete már alkoholtól bűzlik, és ott van a cigaretta szaga is. Nem tudom mit szívhat, de ez valami eszméletlenül büdös. Eszemben sincs hagyni, hogy ilyen szájjal érhessen hozzá testemhez. Nem engedhetem meg magamnak a válogatást, pláne a mai nap után nem, de azért nálam is van egy bizonyos határ. Ennyire nem vagyok elkeseredett.
Csábos mosolyt villantok felé, majd ellépek tőle, és vissza térek az eredeti tervemhez, vagyis megkeresni azt a lökött barátnőmet. Őszintén szólva nem tudom, hogy miért is foglalkozok vele, hisz nem is tudja rólam az igazat... talán pont ezért? Kellenek normális emberi kapcsolatok is a munkán kívül, és egy olyan barátnő akivel néha el lehet menni kávézni, az tökéletes. Még akkor is, ha legfőképpen saját magáról beszél, az pedig egy cseppet sem érdekli, hogy velem mi is van így. De talán ez így a jó, mert így annál kevesebbszer kell neki hazudnom. Nem kifejezetten szeretek füllenteni, de ez az én életemben sajnos elkerülhetetlen.
Hamarosan még mindig nem találtam meg Anát, inkább vissza mentem megnézni hogyan is áll a küzdelem. Pont az utolsó pillanatokat sikerült elkapnom, mikor Darrent kiáltják ki győztesnek. Le tudta győzni a másikat? Nem semmi. Bizonyára neki is vannak azért bőven sérülései, de Ő még eszméleténél van és két lábon áll, szóval minden bizonnyal ez döntött arról, hogy milyen is lesz a végső eredmény hirdetés.
Egy szőke liba szinte azonnal oda is ugrál hozzá, és a nyakába veti magát, aminek következtében majdnem hangosan felnevettem a Darren arcán megjelenő arckifejezés láttán. Igen, határozottan vannak sérülései, de ezt a kis mitugrász nem vette figyelembe.
- Kit nem látnak szemeim... Szórakozok, és állás ajánlatokat gyűjtök, de nem mintha rád tartozna. - Felelem, bár ami azt illeti nagyon is rá tartozik. Pláne ha így póló nélkül feszít előttem. Aljas gazfickó, hogy képes villogtatni a kockás hasát!
Bókjára egy mosoly jelenik meg ajkaimon. -- Tudod, igyekszem...- Keresztet is vethetnék magamra ha nem figyelnék oda arra, hogy hogyan is nézek ki, hiszen a testemből élek, bár remélem nem sokáig, de majd még meglátom, hogy hogyan megy a normális állás keresés.
A válla felett rásandítok a szőke mitugrászra, aki még mindig teljesen rá van kattanva Darrenre. Kissé megrázom a fejem, hisz nem értem, mit nem lehet egy lekoppintásból érteni... Elindulok az egyik irányba, ahol valamivel kevesebben vannak, és sötétebb is, remélve, hogy a kis csaj nem jön utánunk, de sajnos nincs ilyen szerencsém. Ha a szép szóra nem hallgat akkor valami mást kell bevetni. Nem, eszem ágában sincsen kiütni a csajt, nem vagyok ilyen erőszak híve. Helyette inkább a kiscsaj szeme láttára hozzásimulok Darrenhez, a kezeit a fenekemre teszem, majd beletúrok rövidre vágott tincsei közé, és megcsókolom.
Akkor húzódok el tőle, mikor hallom ahogy a szöszi csaj magában morgolódva távozik tőlünk.
- Mit szeretnél Darren? Csak nem megünnepelni a győzelmedet?

Tag: Darren <3 || Szavak: 854 || Notes: remélem tetszik :$
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeKedd Márc. 12, 2013 12:18 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


Ahogy a szőke csaj szinte a nyakamba ugrik rögtön megérzem, ugyanis az eddig ütemes lüktetés, hirtelen keserves kínba alakul át, a szúró érzés pedig nem akart alább hagyni még pár pillanattal később sem. Most, hogy már nem buzog a mérhetetlen vágy, hogy szétverjem a csávót az adrenalin szintem gondolom eléggé lezuhant, ahhoz, hogy az éles fájdalmat szinte állandónak érezzem. Összeszorított fogakkal tűröm, hogy úgy tegyen mintha a csajom lenne – legalább is addig a röpke pár másodpercig, amikor egy ismerős arc válik ki a tömegből, méghozzá nem is akárkié, az én kedvenc kis prostimé, Miss Ashrafé, így hát mivel a szőke lotyó eléggé elrontotta a második belépőjét, nem is kell sokat gondolkozom azon, hogy lekoptassam-e, így egy nem túlságosan udvarias gesztussal le is rázom magamról –, amiből persze úgy tűnt, hogy ő nem különösebben ért, de ilyen hisztis libák mindig is vannak, teli van velük a föld, több mint valószínű, hogy itt is minden öt-hatodik ilyen, akinek még annyi esze sincsen, hogy pár ropogós zöldhasúért adja cserébe a szolgáltatásait, egyszerűen agyrém, hogy egyesek mennyire gyökerek tudnak lenni, de hát... ez sem különösebben az én dolgom.
– Látom igencsak szórakoztat valami, megoszthatnád velem is – vetem fel az ötletet némi kíváncsisággal a hangomon, bár sejtem, hogy az én fájdalmat sugárzó arcom lehetett ilyen szórakoztató, vagy a szőke csaj erőlködése, ami azért tényleg nevetséges volt. Jött a szokásos dumájával, amivel én tulajdonképpen soha nem tudtam mit kezdeni, nem értettem egyik-másik csajt, miért hiszik azt, hogy mindenki csak velük akar járni, azért mert szívesen ütnék el az estét velük a férfiak...? Érthetetlen számomra, de mindegy is, nem fontos, különösebben nem érdekel, végtére is egy nap majd csak felébrednek abból a bizonyos álombuborékból, ami könyörtelenül fogja őket arccal a földre ejteni. Végtére is valahol mindenkinek el kell kezdenie.
– Szóval, azt mondod, hogy nem tartozik rám? – Kérdezem miközben pimasz vigyor kúszik az arcomra, ami nyilván lehervadna egy pillanat alatt, ha bordán vágna, de reméljük erre nem kerül sor. Abban persze igazat kellene neki adjak, hogy márpedig ez valóban nem tartozik rá, végtére is nem nekem dolgozik, esetleg rajtam, de én visszatérő becsületes vendég vagyok, olyan aki jobb napjain még rá is hajlandó oda figyelni –, ami azért gondolom, hogy a klienseknél nem gyakori, végül is a legtöbben azt gondolják, hogy úgy is folyton kefélnek, megkapják úgyis azt amit akarnak, ami azért nincs így – legalább is amennyire én tudom.
Kissé hátra fordulok, úgy tűnik, hogy a kis szöszi csak azért is tajtékzik a dühtől, pedig komolyan nincsen rá semmi oka, kibárándultan rázom meg a fejemet, nem régiben pont ezen elmélkedtem, kár is több időt pazarolni erre. Aki hülye, az szenvedjen.
Szerencsére viszont ő is egyet értett velem, így elindultunk az egyik irányba, ahol egy kis idő elteltével kevesebben lettek, valamint kevésbé is volt kivilágítva, és bár nem a teljes sötétségben botorkáltunk, mondjuk azért annyira nem, hogy a vak sötétségben botorkálva az orrunkig se lássunk, nem lett volna szerencsés ha elesünk, bár részlet kérdése, hogy hogyan esünk, mert akkor simán kerülhettünk volna "kényelmetlen" pozitúrába is, amit mondjuk az erre járók azért nem díjaztak volna, viszont nem mintha ezen a területen bárki is betartana bármit. Végül egyszer csak megállunk, minden bizonnyal a kis csaj továbbra is jött utánunk, de egyáltalán nem volt ellenemre a lekoptatási technikája, sőt tetszett, ahogy teste az enyémhez simult. Na, igen! Ez jobban tetszik, mint az előbb a ringben. Nem beszélve arról, hogy kevésbé fájdalmas is, ahogy kezeit a fenekére helyezi rögtön megérzem, hogy valami nagyon hamar el fog ragadni, ha csak nem hagyom csillapítani. Lehet mégsem vagyok olyan fáradt, mint gondoltam? Merül fel bennem a kérdés. Szerencsére ő viszont nem olyan alacsony, mint a szöszi, így nem kell annyira lehajolnom nekem sem, hogy kényelmesen megcsókoljon, kiélveztem minden egyes pillanatot, úgy éreztem, hogy azért egy ilyen kemény menet után, ennyi mindenképpen kijárt. Azt hiszem ezt ő is hasonlóképpen gondolja, a kis csaj pedig már nem is érdekel, felőlem akár végig nézheti az egészet.
– Ez még kérdés? – Pillantok le rá kérdőn, egy egészen kicsit húzom magamhoz közelebb, ha nem lenne önuralmam, már most is az idegeimen táncolnék, főleg annak tudatában, hogy azért ő jó csaj és tudja, hogy mit kell csinálni. Gonosz kis boszorkány, égetnivaló némber – persze, mindezek a legjobb értelemben. – Ó szóval láttad? – Továbbra is kíváncsian vizslatom az arcát, persze fényezte a hiúságomat, ha esetleg látta, mert így már ő tisztában van azzal, hogy nem csak az ágyban vagyok zseniális, de azért egy-egy bunyóban is megállom a helyemet, nem lehet engem csak egy nagyobb pofonnal a falra kenni. Az kellene még! Nem papírposzter vagyok.
– Remélem a győztesnek a jutalom ingyen jár, de ha nem azt sem bánom – hanyag mozdulattal rántom meg a vállamat, végül is neki – bizonyos kereteken belül – képes lennék bármennyit fizetni.
– Kíváncsi volnék, hogy vajon mennyire tudnád hozni a szende kis ápolónőt ó, igen, elég volt csak egy pillanatra is elképzelni, már belelkesedtem, egy csinos kis fehér ruha, ami pattanásig feszül rajta... Persze, azért ilyet nem egyszerű így az éjszaka közepén szerezni, meg azért annyira nem is lenne időnk, hiába fiatal még az este.
Mindenesetre azért lehet, hogy egy rendes kórháznak jelen pillanatban sokkal jobban tudnék örülni, csak úgy a biztonság kedvéért, még véletlenül sem szeretnék elesni attól a kevés pénztől, amit ezzel keresek.
– Amúgy kösz, hogy segítettél lerázni azt a kis csitrit...

[You must be registered and logged in to see this link.] #868
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeCsüt. Márc. 14, 2013 1:04 pm


Ha minden úgy ment volna, ahogyan terveztem, akkor már rég otthon lennék, a pénztárcám pedig tele lenne friss zöld hasúakkal, de nem otthon vagyok, hanem a külvárosban, ki tudja hol. Igazából itt még sosem jártam. A pénztárcám pedig ugyan úgy néz ki, ahogy reggel, mikor elindultam. Ezen változtatni kéne, de annyira nem vagyok elkeseredve, hogy azonnal elkezdenék mindenféle alakokkal kavarni. De Darren már más kérdés. Vele bármikor és bárhol összefeküdnék, de ezt nem fogom neki megmondani, még azt hinné, hogy teljesen rá vagyok kattanva, pedig ez nem így van, csak hát, na. Vele szeretek játszadozni.
- Ha lenne nálam fényképező szívesen lefényképeztelek volna, hogy rosszabb napjaimon elő vehessem a képet, és jót mosolyogjak az arckifejezéseden. - Felelem neki egy mosoly kíséretében. Ami azt illeti van nálam fényképező, a telefonomba beleépítve, de most már késő lenne azt előkapni, hisz már nem vág olyan fancsali képet, bántani meg nem fogom, csak hogy még egyszer láthassam azt az arckifejezését. Bár ha bármi olyat csinál ami nekem nem tetszene akkor tudom hova kellene egy kicsit erősebb nyomást kifejtenem, hogy észhez térjen, de kétlem, hogy erre szükség lenne a mai este folyamán, de ugyebár sose lehet tudni.
Elővigyázatosságból mindig fel szoktam mérni azt, hogy mik a velem szembe kerülő alakok gyenge pontjai, szimplán önvédelemből. Igaz járok önvédelmi órákra, de amit láttam a ringből... hát normál esetben lehet semmi esélyem sem lenne vele szemben. Bár férfiaknál mindig a leggyengébb pont a testük közepén található...
- Miért, szerinted rád tartozik? Nem vagy se a rokonom, se egy barátom, se a pasim, sőt még a futtatóm se vagy. - Csak egy kuncsaft, aki ha úgy tartja kedve igénybe veszi a szolgáltatásaimat. Ő is egy az állandó kuncsaftjaim közül, van egy pár ilyen, aminek azért tudok örülni, csak akkor vagyok bajban, ha ketten is ugyan abban az időpontban akarnak megkapni. Ilyenkor kénytelen vagyok valakit áttenni másik időpontba, lehetőleg úgy, hogy ettől még ne kezdjen el mást keresni magának... Hogy mi alapján döntök kit pakolok arrébb? hogy mennyit fizet, illetve mennyire bírom az illetőt... de inkább a pénz számít. Az, hogy kit kedvelek és kit nem az lényegtelen. Nem is engedhetném meg magamnak ezt a luxust.
Közeledésemet jól fogadja, sőt, nagyon jól, hisz mikor elhúzódok tőle, akkor egy kicsit vissza húz. Még mindig nem tud ellenállni nekem. Tudom, hogy akar. De hiszen ez csak természetes, hiszen szép vagyok, testem pedig karcsú, és hajlékony. Nem is kívánhatna tőlem jobbat. Ezen az áron meg pláne nem, amennyiért dolgozok. azért csókoltam meg, mert el akartam üldözni a kis szöszi törppillát, de ez így nem teljesen igaz, megtettem, mert megtehettem, és mert akartam.
- Nem az egészet. Csak az elejéből egy kicsit meg az utolsó pillanatokat. Közben meg dolgom volt. Nem tudtam, hogy értesz ehhez. -Vallom be neki, némi elismeréssel a hangomban. Szép látvány, mikor két izmos férfi egymásnak feszül, hogy legyőzzék a másikat. Valamilyen szinten beindítja a fantáziámat, de el is taszít, mivel azért mégis csak erőszakról van szó, ha televízióban nézem az más, de így élőben... nem bírom. Legalább is nem sokáig.
Szavaira halkan felnevetek. Ezt most Ő sem gondolta komolyan ugye? És én sem, mert megfontolom, hogy esetleg teljesítem a kérését, és most az egyszer fizetés nélkül kaphat meg. Bevallom félek, hogy kihasználna, teljesen, hogy utána nem lenne ugyan olyan...
- Ingyen? Akkor lehet kár volt elüldözni a szöszit, mert neki nem kellett volna fizetned. - A szöszi lány csak úgy tálcán kínálta fel magát Darrennek, mégsem kért belőle. Akár bóknak is vehetem, hisz inkább fizet nekem, mintsem menjen egy ingyen numerára a kis csajjal.
- De hogy lásd kedves vagyok, most a szokásos ár feléért is megkaphatsz. - Ennél nagyobb engedményt nem adok neki, de már így is más kurvákhoz képest fillérekért fog megkapni, ha beleegyezik a dologba. Már pedig bele fog. Dilis lenne egy ilyen ajánlatot vissza utasítani.
- Meglepődnél, hogy milyen jól tudom alakítani azt a szerepet is... - sokat ígérő mosollyal nézek rá, miközben egyik kezemmel végigsimítok az arcán, majd le a nyakán, a felsőtestén. Csak a nadrágja korcánál áll meg a kezem, mehetnék lejjebb is, nem állítana meg, de még nem nyúlok lejjebb.
- Van nővér ruhám, ha most ahhoz lenne kedved... - Szerintem az egy olyan ruha ami mindenkinek kell, legalább is akik ebben a szakmában vannak benne. Elképesztő mennyire sok férfi fantáziáját beindítja az a ruha, valamint az iskolás kislány, vagy éppen a tanárnő ruha.
Csak az a gond, hogy nincs nálam, és ha türelmetlen, akkor nincs időm elmenni a ruháért. Jah, és kocsim sincs... szóval ha akarja a ruhát, akkor bizony neki kell elfuvaroznia érte engem.
- Igazán nincs mit. - Felelem köszönetére. Nekem sem lett volna jó ha továbbra is itt ugrál köztünk a csaj, miközben mi beszélgetni próbálunk... hehe beszélgetni, inkább alkudozunk.
- Biztos, hogy elég lesz neked az ha én veszlek kezelésbe? Talán egy orvossal most jobban járnál. - Nem szokásom ilyet mondani, de azt meg nem akarom, hogy esetleg rosszkor nyúlok rossz helyre, és ahelyett, hogy élvezetet nyújtanék neki inkább csak fájdalmat okozok neki. Még a végén teljesen elmenne tőlem a kedve, pedig Ő egy olyan kuncsaft akit nem akarok elveszíteni.

Tag: Darren <3 || Szavak: 842 || Notes: bocsánat a késésért :$
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 1:22 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


A pimasz vigyor egy pillanatra sem hervad le az arcomról, ugyanis már amikor feltettem a kérdést, tudtam, hogy vissza fog készülni, én pedig határozott válasszal készültem fel.
– Igen – jelentem ki nemes egyszerűséggel, mintha ez tökéletesen természetes lenni, pedig lássuk be, hogy egyáltalán nem az, azonban az én életemben szinte semmi sem történik a normális kerékvágásban, azonban ez jelen pillanatban csak részlet kérdése, valamint időhúzás, hogy még egy kicsit kíváncsivá tegyem, habár a választ ő maga is sejtheti. – Egyrészről, mert nem venném a szívemre, ha bármi is történne veledvagy inkább a testeddel, jegyzem meg csak halkan magamban elvégre lássuk be, hogy ennek kellene elsődleges szempontnak lennie, azonban mi tagadás, hogy hajlamos vagyok arra, hogy a kelleténél többet törődjek vele, végtére is a prostijainkkal nem szoktunk beszélgetni, arra ott vannak azok az elkényeztetett escort fruskák, akik a legtöbb alkalommal csak "dumálgatnak" az ügyfeleikkel... Persze, ki hiszi ezt el? – Másrészről, mert gyakori vendéged vagyok, aki ráadásul nem csak magával foglalkozik. – Azt nem állítom, hogy nem volt már rá példa, de ez ritka alkalom, amikor csak különösen magammal foglalkozom, általában akkor van az, hogy ajtóstul rontok be a házba és nem érdekel, hol és ki lát. Miért érdekelne? Amúgy is... Ahogy a turisták mondani szokták, ami Vegasban történik az itt is marad, akárki akármit lát az innen nem jut ki, igencsak kivételes esetek, amikor valami miatt esetleg mégis kiderül innen, akkor azonban mindig valami idióta intézi el.
Természetes, hogy nem húzódom el, amikor közelebb lép hozzám, még rá is teszek egy lapáttal, végtére is nem igazán foglalkoznak felünk, mindenki a maga dolgával törődik, amit rohadtul helyesen tesznek, persze a suttyó kíváncsi tekintetek alól így sincsen menekvés, de hát az ember már csak ilyen. Különben is! Melyik faszkalap tudott volna egy ilyen csajnak nemet mondani, dögös – az nem kifejezés, hogy mennyire –, és még csak nem is hülye – nem mintha nagyon számítana az intelligencia, de amikor valakinek az IQ-ja egyenlő a nullával az még valahogy az én kedvemet is lelohasztja. Nem mintha annyira válogatós lennék a kurvák között, de most mit mondjak...? Azért egy struccnál nem bánom, ha több esze van és ha képes felfogni bizonyos dolgokat, mint mondjuk azt, hogy utálom, ha közben dumál a csaj vagy ha túlontúl karmolászós kedvében van – nem vagyok én az a macskáknak való kaparófa.
– Helyes, a második körben eléggé alulmaradtam – elhúzom a számat, ugyanis nem tetszett, hogy az a csávó elég könnyedén elnyomott, vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy véleményem szerint eléggé egyszerű dolga volt, én pedig mint vízbefulladó vadállat vergődtem, próbálva valamiféle levegőért jutni. – Mi dolgod volt? – Egy pillanatra ránézek, továbbra is "mélységes" nyugalommal állok hozzá túlságosan közel. – Sok mindent nem tudsz még – hanyag mozdulattal rántom meg a vállamat, annyit tud, amennyit tudnia kell ahhoz, hogy valamennyire kiismerjen, márpedig nem hinném, hogy egy túlságosan bonyolult személy vagyok, maximum csak az életem az, egy kicsit.
A választ hallva elhúzom a számat, nem tetszik a gondolat, főleg ha mindent úgy csinál, mint ahogy a nyakamba vetette magát, mert abból általában csak egy iszonyatosan gáz menet szokott lenni, mellesleg nem hinném, hogy különösebb összhangban lettem volna vele.
– El nem tudod képzelni mennyire beindultam rá – megpróbálkoztam megkísérelni, hogy vágyakozó arcot vágjak, de azt hiszem csúfos kudarcba fulladt. Nem volt egy csúnyaság a kis csaj, ezt be kell, hogy lássam viszont azt is, hogy nem volt az a fajta, akiért oda meg vissza-vagyok külsőleg legalább is, a belső párkapcsolatnak nevezett dologért sem voltam úgy igazán oda, úgyhogy első körben kiesett volna, persze, ettől függetlenül, ha nem akadt volna más, akkor jó lett volna egy numera erejéig, de aztán megjelent ő, szerencsére.
– Rettenetesen nagylelkű vagy – mielőtt szólalhatna bármit is megragadom a tarkójánál a haját, majd magamhoz rántom, kissé talán erőszakosabban mint szerettem volna, ezt követően viszont mégis óvatosan hajoltam a nyakára, majd csókoltam végig. Tagadni sem akartam, hogy minden porcikáját imádtam és akár a tripláját is hajlandó lennék érte fizetni, még ha ez ingembe és gatyámba is kerülne, vannak dolgok, amiért megéri fizetni.
Várakozóan nézek rá, miután keze a nadrágom szélén megáll, igenis arra vártam, hogy haladjon lejjebb, ha már ilyen jótékony ajánlatot volt hajlandó tenni, mondjuk azért itt is elég nagy a forgalom ahhoz, hogy lássanak azért azt meg nem szeretném, hogy valamelyik pornó oldalra kerüljön fel, hogy valamelyik gyík azt nézhesse... Pfuj, még jó hogy én nem szorulok rá ilyenekre.
– Szerinted meglepődnék? – Húzom fel a szemöldökömet kíváncsian, miközben már akaratlanul is de fantáziálni kezdek róla, ahogy "ellát". Mi tagadás, hogy kedvemre való volna ez a gondolat és lássuk be, hogy nem feltétlenül csak ez... Holott – Elhiheted, hogy nem az érdekel, hogy mit játszol el vagy milyen ruhát viselsz, voltaképpen az utóbbira nincs is szükség – Azt hiszem, hogy egészen hamar elröppentem efelett a gondolat felett, voltaképpen hiába érdekelt, ha tudom, hogy nem valószínű, hogy lenne rá türelmem... És mégis rettenetesen szeretném megtudni, milyen amikor a segítőkész nővérkét játszana. – És mond csak, milyen nővér lennél?
– Lehet nem lenne amúgy rossz ötlet meglátogatni egy dokit... – húzom el a számat, komolyabb kárt nem akarok tenni azért én sem magamban, mint amekkorát tehettem már most, lássuk be, azért ennyire őrült nem vagyok. – ..., de tudod nehezemre esik, hogy kihagyjam a ma esti ajánlatodat – egyszerűen lefordítva, arra kértem, hogy jöjjön velem, mert amint összekötnek még bármi megtörténhet. Merthogy a szúró érzés az oldalamban igencsak a tudtomra adta, hogy valami nincsen egészen rendben az egyik bordám tájékában, most pedig úgy döntöttem, hogy ha kell akkor Drew kocsijával megyünk oda...

# 889
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimePént. Márc. 15, 2013 11:40 pm


Nem hiszek neki. Bármennyire is próbálom elhinni, hogy tényleg törődik velem... de ez nem igaz. Néha ugyan beszélget velem, meg figyel arra, hogy ne csak neki legyen jó, de ha bármi is történne velem keresne magának új prostit és élné tovább az életét, úgy, mintha misem történt volna. Számtalan olyan nő van, mint én, akik egy kis pénzért cserébe kínálnak különböző élvezeteket a férfiaknak. Vannak olcsóbbak, és vannak drágábbak, akik egy egy menetért annyit elkérnek, mint én összesen egy hónap alatt. Lehet, hogy nekem is így kéne csinálnom. De az nem lenne fair. Az olyan nők biztos tökéletesre plasztikáztatták a testüket. Mű cicik, lengő bordák kivétele, csak hogy létrejöhessen náluk az igazi darázs derék... és még ki tudja miknek tehették ki magukat. Plusz az ügyfél lista... ahhoz olyan körökben kell mozogni eleve, amiben én nem vagyok benne. Persze van néhány befolyásosabb ember is akik hozzám szoktak járni, de nem sok. Elmosolyodok.
- Szeretnél egy napirendet, esetleg egy naptárat, hogy tudd mikor mit csinálok, és hogy kivel? - Nevetek fel halkan, hisz ez így igen csak abszurd lenne. Ráadásul mindig csak a következő napi dolgokat tudnám elmondani neki, vagy esetleg egy hetet előre, de akkor csak azokat kapná meg, akik mindig ugyan akkor jönnek.
Nem zavar ha néznek minket, nézzenek csak, hiszen most úgy sincsen mit látni. Itt helyben senkivel sem fogok lefeküdni, még csak az kéne, hogy valaki feltegyen a netre. Csak magam alatt vágnám a fát, hisz így egy rövid időn belül elveszíteném az összes ügyfelemet. Nem tudhatom persze biztosra, de azokat biztos, akiktől többet szoktam kérni, mint általában. Az öltönyös pasasokat.
- Érdekes vagy. A legtöbb férfi azt mondta volna, hogy így, hogy nem láttam az egészet, lemaradtam a legjobb ütéseiről. - Megpróbálnák jobb színben feltűnni előttem, igaz, erre semmi szükség. De az általános férfiúi önhittség és ego ezt mondatná velük, de Darren? Ő más, és ezt értékelem. Plusz, így van magyarázat a sérüléseire is.
- Kerestem azt akivel jöttem, de úgy tűnik Ő már elment. - Vonom meg a vállamat. Ha Ana ennyire hülye akkor nem tudok mit tenni. Nem lehetek mellette napi huszonnégy órámban, hogy felügyeljem, mint egy kis óvodást. Belegondolva igazán kiábrándító, hogy ilyen barátaim vannak.
Csak ezt mondom neki, hiszen azt már mondtam, hogy állás ajánlatokat kerestem, amit kaptam is, de olyantól akivel azért még én sem mennék el, de erről neki nem kell tudnia nem tartbbozik rá.
- Ez így van, de a tetteid és a szavaid azért többet árulnak el, mint amennyit hiszel. - Sok esetben nekem kell kitalálni, hogy mit is akar egy partner, és hamar rá kellett jönnöm arra, hogy hogyan is ismerjem meg az embereket az apró jelek alapján. Kitalálni mit szeret, mit nem, de nem csak ezek. Illetve eleinte csak ez érdekelt, de van néhány ember, akiknek szinte minden szavára emlékszem, akik tényleg felkeltették az érdeklődésemet, hogy jobban is meg akarjam őket ismerni. Darren is ilyen.
Arckifejezésére elmosolyodom, mikor vágyakozó arcot próbál vágni, de nem sikerül neki. Talán a kis csaj még csak nagykorú sem volt. A szülei minden bizonnyal azt hihetik róla, hogy az egyik barátnőjénél van, és épp a matek házit csinálják meg, vagy már a lefekvéshez készülődnek. A lefekvés mondjuk stimmel is, csak nem egészen úgy, ahogy azt általában gondolják, hisz a csaj máris egy másik pasas nyakába csimpaszkodik. Szánalmas.
Durván ragadja meg a hajamat, és húz magához. Ha más állna velem szemben, akkor talán megijednék, sőt egészen biztos, de tudom, hogy most nincsen mitől tartanom, hisz nincsen oka arra, hogy bántson. Azt várom, hogy megcsókoljon, de nem teszi, a nyakamon érzem meg puha ajkait ahogy végigcsókol bőrömön. Mikor elhúzódik vissza húznám, hogy még! Ne hagyja abba, de nem teszem.
Alsó ajkamba harapok, mikor a kezem elér a nadrágjáig, és megfordul a fejemben, hogy mi lenne, ha belenyúlnék a nadrágjába, hisz közel áll hozzám, nem látná senki sem, de inkább nem teszem meg.
- Pedig én naiv azt hittem ti férfiak azt is élvezitek ha egy nőt kicsomagolhattok a ruháiból. Ezek szerint akkor dobjam is ki az összes szexi fehérneműm, mivel úgy sincsen rájuk szükségem? - Nézek rá kíváncsian. Lehet, hogy Őt egy nővér vagy egyéb jelmez nem indít be, de van akit nagyon is.
- Az előbb azt mondod nincs szükség ruhára most meg már az érdekel, hogy milyen nővér lennék? Nem gondolod, hogy ez egy kicsit ellentmondásos? - Nővérke ruha nélkül nem fogom eljátszani azt, hogy megvizsgálom, vagyis eljátszhatom, de az úgy már nem az igazi, legalább is szerintem.
Azt azért örömmel hallom, hogy a józan ész győzedelmeskedett a vágyai felett, és előbb egy orvoshoz akar ellátogatni, mielőtt élvezhetné azokat a dolgokat, amik velem járnak. Legalább így tudom az ép eszét nem verték ki a fejéből a bunyó közben, maximum pár bordája repedt meg.
- Ma estére a tiéd vagyok drága, szóval úgy osztod be az idődet ahogyan csak akarod. - Igen csak nagylelkű ajánlat ez a részemről, hisz így már nem léphetek le mondjuk két óra múlva, csak akkor amikor elenged, hisz én betartom a szavamat, míg mások az adott idő elteltével azonnal lelépnének, még azután is, hogy ilyen ajánlatot tettek.
- Akkor ugye mehetünk is? Merre van a kocsi? - Felmerül bennem, hogy megkérem had vezessek én, de inkább nem teszem. Ha esetleg nem menne neki, majd úgy is a kezembe nyomja a slussz kulcsokat. Aztán már csak az kéne, hogy megállítsanak a zsaruk, és szondát fújassanak velem. Nem akarom, hogy búcsút intsek a jogosítványomnak egyetlen egy pohárka ital miatt. Ha megmutatta merre is kell menni, akkor engedelmesen indulok el abba az irányba.

Tag: Darren <3 || Szavak: 912 || Notes: -
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 1:15 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


Igazából egy rövidke másodper erejéig valóban egy kiváló ötletnek találtam, de aztán nem telt bele sok idő, mire rájöttem, hogy ez egy hatalmas nagy hülyeség volna, hiszen ahogy ő mondta nem vagyok a pasija, de még csak a futtatója sem, ergo egyáltalán nem tartoznak rám az ő dolgai, illetve pontosítok: nem kellene, hogy rám tartozzanak és nekem sem kellene túlságosan mélyen bele ásnom magam, amiből meglehet, hogy előbb vagy utóbb baj lesz.
– Nem szükséges – rázom meg a fejemet.
Valamiért – pontosan én sem tudom, hogy miért –, de nem akartam, hogy esetleg úgy vegye, mintha az előbb hazudtam volna, mert az én nézőpontomból egyáltalán nem így van, akár elhiszi ezt, akár nem, viszont én nem fogok erőlködni azon, hogy elhiggye ezt, végtére is ez is csak rá tartozik.
Mielőtt tovább hallgatnám a válaszát rögtön fel is vonom a szemöldökömet, aztán persze magyarázatot is kapok arra, hogy szerinte miért vagyok érdekes, mire elmosolyodom.
– Lássuk be, hogy én nem tartozom az általad úgy nevezett legtöbb férfi kategóriájába – ezt határozottan magabiztosan jelentem ki, főként azért, mert én is tisztában vagyok azzal, hogy a legtöbb pasi több, mint valószínű, hogy így csinálta volna – ebből csak olyankor van a gáz, amikor kiderül hogy az illető hölgy mégis kijelenti, hogy mindent látott az elejétől a végéig. Így ezt a kellemetlen helyzetet el is kerültem, valamint nekem nem volt szükségem arra, hogy kitaláljam azt, amit én magam is megtettem a harmadik, egyben utolsó menetben is, mert végül sikerült legyőznöm a csávót, különben is a végeredmény a fontos, nem pedig az, hogy mi történt előtte.
– Gondolom valamilyen barátnő – legalább is ebben reménykedem, nem igazán lennék elvágódva attól, ha kijelentené, hogy valami pasival jött, már csak abból is kiindulva, hogy ide általában a párok vagy együtt jönnek vagy esetleg baráttal vagy barátnővel – ebben a megítélésemben egyenlőre pedig csak bízni tudok. – Én is keresek valakit, de ő sem igazán akar előkerülni... – húzom el a számat, miközben a kezemben lévő kocsikulcsra pillantok, esküszöm, ha nem kerül elő az a tökfej, soha többé nem látja a kocsiját, az kellett volna még nekem, hogy elbukjam ezt a csodaszép járművet, aztán még a szart is kiverje belőlem, hiába a barátság, megtenné, mert a kedvenc autója – pontosítok, az egyik kedvenc autója valamelyik Ferrari után – van akinek elég jól megy a szekér, okos gyerek, szóval nem véletlen.
Elmerengve vizslatom az arcát legutóbbi kijelentésének köszönhetően, akaratlanul is végig gondolom, hogy ki is lehet ő pontosan, de erre soha nem tudok teljes választ kapni, valahogy valami mindig is hiányzik abból a bizonyos kirakósból, ami egyre csak nagyobb és nagyobb lesz. Nem akarom kiismerni, hiszen pont ettől az érdekes, hogy nem tudom, nem egy nyitott könyv a számomra – na persze, amilyen remek emberismerő tudok lenni...
– Nem tudom eldönteni, hogy ennek most örüljek-e vagy sem – aztán végül mégis elhúzom a számat, de jobb is hogy nem tudom, hogy mit gondol rólam, különben sem érdekel annyira, sohasem akartam másoknak megfelelni.
A szöszi témát szerencsésen átugrottuk, mert még mindig nem hittem el, hogy egy gyors csóktól meg egy kisebb kufircra ennyire belelkesedett, gyerek volt még, ez tény, de az biztos, hogy volt már a lábai között pasi, ma már túlságosan korán kezdik a kis csajok.
Túlontúl határozottan húzom magamhoz, ahelyett, hogy megcsókolnám a nyakára hajolok, lassan finoman élvezem ki a pillanatot, szám alatt pedig érzem, ahogy a pulzusa megugrik és biztos, hogy nem a félelemtől, ez pedig még több okot ad arra, hogy elégedett vigyor üljön ki az arcomra, ami persze egy kissé le is hervad, mikor keze a nadrágom széléhez ér, azt akartam, hogy haladjon lejjebb vagy beljebb, nekem aztán olyan mindegy csak ne szórakozzon és még az sem érdekelt, hogy hányan vannak.
– Máshogy fogalmazok: jelen pillanatban nem különösebben érdekelne egyik szexi fehérneműd sem, amiket amúgy imádok – jó, van amikor én is szeretem levetkőztetni, van amikor szeretem, ha ő vetkőzik egy amolyan magánszám formájában, de ebben a pillanatban, ezen a szentnek nem mondható helyen az se érdekelne ha zsák lenne rajta, csak az, hogy jól megdugjam.
– Igen, ellentmondásos, de aztán végig gondoltam. Szóval, milyen nővér lennél? – Szó mi szó, tényleg belelkesedtem, de nem feltétlenül a ruhának köszönhetően az csak extra feltét, hogy meglegyen a szituáció.
Sajnos azonban egyelőre ezeket a gondolatokat ki kell vernem a fejemből, mert egy-egy mozgás bizony rosszul érinthetné valamelyik bordámat, annak pedig sem ő, sem pedig én nem örülnék – főleg ha még valami kellemetlen helyzetet is eredményezhetne.
Az órámra pillantok, még a mai napból van két óra, és aztán még ott van durván három-négy óra hajnalig – mondjuk nem hiszem, hogy fogja magát az éjszaka közepén és ott hagy.
– Igen, menjünk, de siessünk, mert nem akarom fölöslegesen fecsérelni a drága időt – mielőtt esetleg elindulnék megragadom a kezét, nehogy a tömegben egyszerűen csak kámforrá váljon, mert akkor fuccs a ma esti programnak, mellesleg a dokik így az éjszaka közepén nem túlságosan aktívak, vagyis eléggé nyugalmasan dolgoznak.
Nagyjából egy tíz perc után ki sikerül is kiverekednünk magunkat a tömegből, így már csak az út szélén haladunk csöndesen, míg nem elérjük az autót.
– Hát akkor, itt is van az autó – mutatok az egyik járgányra, amit a kulccsal rögtön ki is nyitok, megkerülöm, majd kinyitom neki az ajtót – hölgyem – nem szoktam általában ilyen udvarias lenni, most ez kivételes alkalom, megvártam míg beszáll, csak aztán sétáltam vissza és ültem be az én oldalamra, közben pedig még a felsőmet is felvettem, amit már egy ideje csak hurcoltam magammal. – Akkor irány a kórház. – Jelentem ki minden különösebb lelkesedés nélkül, mondjuk nem honném, hogy épp eszű ember túlságosan nagy örömmel jár oda, én legalább is eddig csak törések miatt jöttem be, szerencsére a komolyabb betegségek mindeddig elkerültek, de ami késik nem múlik.

#925
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 3:01 am


Ő tényleg más, mint a többiek, hiszen minden bizonnyal nem ez volt az első ilyen verekedése, és egészen biztos, hogy nem az utolsó is, de eddig egyszer sem hozta fel ezt mint egy kis kamaty utáni témát. Mások szeretnek az ilyenekkel dicsekedni, azt hiszik ettől valami ősi ösztön által jobban fog tetszeni nekem az illető, hisz így azt tudja bizonyítani, hogy Ő erős, és az adott nőt vagyis engem meg tudna védeni. Persze nekem ilyenkor szépen kell mosolyognom, és azt mutatni, hogy mennyire is nagyra tartom az illetőt. Pedig ez nem így van. Hatalmas szánalmat érzek azok iránt, akik egy prostinak kezdenek el dicsekedni, hiszen ez sok mindent elárul arról, hogy ha hazamegy, akkor ott milyen körülmények várják. Lapossá vált házas élet, esetleg még csak szimpla párkapcsolat. Az asszonyt már nem érdeklik az ilyen dolgai, és jönnek hozzám. A másik eset meg az, amikor a drága ügyfélnek nincsen senkije sem, és nekem akarja elmondani azt, hogy mi is történt vele azon a napon, héten, hónapban, rosszabb esetben pedig az egész életüket elkezdik mesélni. De könyörgöm, ennyire kétségbeesett hogy lehet valaki?
Darren egyik kategóriába sem tartozik, és ezt nagyon tudom értékelni. Neki nincsen szüksége ilyesfajta megerősítésre.
- Örülj neki, hogy nem tartozol bele. A legtöbb olyantól a falra mászok már. - Ezzel elárultam, hogy nem egy ilyen pasassal van dolgom. Nem feltétlenül közelharcról van mindenhol szó, hanem éppen jól csinált valamit a munkahelyén például. Szánalmas...
- Igen, a legjobb barátnőm, és nekem kellett volna megakadályozni, hogy ne csináljon ma semmi hülyeséget sem, de úgy tűnik elkéstem... - Hangomból hallatszik, hogy annyira nem érint mélyen a dolog. Felnőtt nő, azt csinál amit csak akar. Már unom, hogy mindig nekem kell vigyázni rá, miután szakított a pasijával. Fogadjon föl valakit vagy keressen új barátokat!
Kíváncsian nézek rá, mikor mondja, hogy Ő is keres valakit, majd nem kerüli el a figyelmem, hogy lenéz a kezében tartott kulcsokra.- Csak nem a kulcsok tulajdonosát? - Kérdezem, hisz attól, hogy lenézett rájuk még nem jelent semmit sem. Lehet nem szabadna megkérdeznem, de ha már Ő megkérdezte, hogy kit keresek, én is simán megkérdezhetem, most nem dolgozok. Majd fogok, de majd csak egy kicsit később, itt egészen biztos, hogy nem fogunk egymásnak esni.
Szavaira válaszul egy sejtelmes mosoly jelenik meg ajkaimon, de nem mondok semmit sem. Nem gondolok róla sem rosszat sem jót, hiszen ki vagyok én, hogy ítélkezzek felette egyes dolgokban? Mindenkinek vannak jó és rossz szokásai, Ő is ilyen, én is ilyen vagyok. Az már egészen más dolog, hogy vajon arról mit tudok, hogy honnan is jött. A múltjáról. Vannak akik titkolni akarják, mások pedig tálcán kínálják nekem az életük legmocskosabb részleteit is.
Nagyon kevés olyan férfi van, akire úgy reagálnék, mint Darrenre. Ő tényleg megmozdít bennem valamit, ami arra késztet, hogy azonnal húzzam magammal egy olyan helyre, ahol nincsen senki sem, és nem is láthatnak, meg hallhatnak minket, és ott végre egymásnak eshetnénk. Nem kellene sokat szórakoznunk, hogy a tárgyra térjünk. Csak a gatyáját kéne lehúzni róla, rólam meg a tangámat, és máris a lényegre térhetnénk. Az, hogy lassan húzódik el tőlem nem könnyíti meg a dolgomat, de nem engedhetem meg magamnak, hogy most elveszítsem a fejemet. A beszéd ebben segít.
Szavaiból rájöhettem, ha eddig tettei alapján kételkedtem volna, - amit mellesleg nem tettem - hogy Ő is akar engem, de még mennyire!
- Ezt örömmel hallom, akkor nem fogják a kukában végezni azok a darabok. - Na nem mintha egy pillanatig is komolyan megfordult volna a fejemben, hogy tényleg a szemétbe vesszen az a rengeteg csipkés csoda. Ahhoz túlságosan is szépek, és túlságosan is sok ügyfelem van oda meg vissza értük.
Tarkójánál fogva húzom magamhoz közelebb, hogy a kérdésére a választ egyenesen a fülébe suttoghassam halk, dorombolós hangon.
- Szigorú, aki betartja a legfőbb szabályt, vagyis mindent megtesz, hogy a beteg a lehető legjobban érezze magát a kezelés alatt. - Szavaim befejeztével egészen finoman megharapom a fülcimpáját, majd elengedem a tarkóját, hogy újra fel tudjon egyenesedni. Igaz, nem olyan sokkal magasabb nálam, de azért mégis le kellett hozzám valamennyire hajolnia.
Az, hogy milyen is vagyok mindig az adott partnertől függ, hogy mit szeret, és mire van éppen szüksége. Lehetek kis pajzán nővérke, de akár tényleg szigorú nővér is... Mindenki mást szeret. Igaz vannak egyformák, de mindenki kihívást jelent akkor, ha valamilyen szerepet akarnak eljátszani.
Megyek vele, mikor elindul, majd hamar megfogja a kezemet is, aminek csak örülni tudok, mert ha nem teszi lehet, hogy elsodort volna a tömeg más irányba, aminek nagyon nem örültem volna. Vajon a keresésemre indult volna, vagy fog magának egy másik csajt akit megdughat ma este? Kíváncsi lennék a válaszra, de természetesen nem fogom feltenni ezt a kérdést neki.
Kicsit meglepett, hogy kinyitotta nekem az ajtót, udvarias gesztus, talán csak biztos akart lenni abban, hogy tényleg beszállok a kocsiba, és nem szökök meg az utolsó pillanatban. Nem bírom megállni, hogy ne simítsak végig újból mellkasán, miközben beszállok a kocsiba. Becsukom az ajtót, majd várom, hogy Ő is beszálljon.
Kissé csalódottan szemléltem, hogy miközben átment a másik oldalra, fölvette a pólóját. Minek vette fel? A kórházban úgy is levetetik vele. Így csak velem szúrt ki, mert út közben nem foglalhatom le magam azzal, hogy a felsőtestét nézegetem. Muszáj lesz más elfoglaltság után néznem. Az út mentén elsuhanó fák és oszlopok unalmasak, mindig is azok voltak, és mindig is ugyan úgy néznek ki, este meg pláne, hiszen a sötétben nem is annyira látom őket. Alig megyünk öt perce, mikor már teljesen meguntam az autókázást. Nem szeretek autóban ülni, csak akkor ha én vezetek, mert akkor nem unalmas. De így, mit csináljak? Nem akarok a gondolataimba merülve ülni. Egyáltalán nem akarok gondolkodni. Most nem. Csak élvezni a társaságát.
- Remélem hamar végeznek majd veled, nem szeretek várakozni. Kórházakban meg pláne nem. - mondom, csak hogy magamra vonjam az útról a figyelmét. Ha egy pillanatra is rám néz akkor kissé feljebb húzom a szoknyám szélét, hogy aztán ujjaimat végighúzhassam a belső combomon, egészen a combjaim találkozásáig. Majd gondolok egyet, és átnyúlok hozzá, majd az Ő lábán is bejárja a kezem azt az utat, amit a sajátomon is. Most végre megérintettem ott is, ahol korábban nem. Akkor kis csalódottságot véltem felfedezni vonásain, remélem most sikerül majd kárpótolnom őt azért.
Megfordul a fejemben, hogy megkérem álljon félre a kocsival, hogy aztán az ölébe mászhassak, de inkább csöndben maradok. Tényleg jobb ha először egy orvos veszi kezelésbe. Majd utána jöhetek én!

Tag: Darren <3 || Szavak: 1054 || Notes: nem olvastam vissza, pedig szerintem nem ártott volna. Remélem azért nincsen tele hibákkal, és nem is lett olyan borzalmas, mint amilyennek eme késői órán érzem >.<
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 2:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


– Mi vagy te a bébiszittere?
Legalább is nekem úgy jön le, mintha az lenne végtére is a gyerekekre kell így vigyázni és megakadályozni, hogy hülyeséget csináljon. Amennyire én tudom, egy felnőtt nőnek már kellene legyen annyi esze, hogy tudja – vagy legalább is sejtse –, hogy ki akarja majd átverni, de amennyire nekem a leírásból lejött a barátnője egész egyszerűen szinte tálcán kínálja magát, hogy átverjék – az hogy hogyan az különösebben nem számít, főként mert a lényeg annyi, hogy pofára esik.
– Pontosan, de úgy tűnik, hogy ma még nem fog visszakerülni hozzá – legalább addig is egy jó kis járgánnyal furikázhatunk mindketten, nem pedig egy olyannal, ami már inkább szétesne vagy éppen menne a roncstelepre, mert elvégre én is, mint a legtöbb férfi, oda vagyok a jó autókért, legyen az egy ősrégi klasszikus vagy egy drága modern darab, a lényeg annyi, hogy én egyiket sem igazán engedhetem meg magamnak, így ki is használom az alkalmat.
– Ha mégis történne velük valami, én nagyon szívesen elkísérnélek újakat venni – teszem még hozzá, szám sarkában újonnan mosoly bujkál, mert hát nem tehetek róla, de elképzeltem, egy cipő vásárlás nem különösebben kelti fel az érdeklődésemet, lássuk be, hogy az tényleg rettenetesen unalmas tud lenni, ahogy a számomra szinte teljesen egyforma cipőkben járkálna, meg nézegetné, viszont az, hogy elkísérje a nőt egy fehérnemű-bevásárló-körútra, kit nem lelkesítene? Én személy szerint örömömet lelném benne, mégpedig azért, mert neki iszonyatosan dögös teste van, ha pedig még én is válogathatnám mit vegyen fel, akkor különösen jól szórakozhatnék, mert nem valószínű, hogy a legtöbbet takarókat adatnám rá – az pedig már más kérdés, hogy hajlandó lennék lerendezni egy gyors menetet vele az egyik öltöző fülképben.
Ahogy lehúz magához érzem az oldalamban lévő aprónyi szúrásokat, amik ugyan nem olyan fájdalmasak, mint amilyenek lehetnének, de eléggé kellemetlenek, viszont még sem annyira, hogy ne izgasson fel egy kicsit sem, mert ebből a közelségből is könnyen beindít, pedig még csak nem is dobta be magát igazán, a hab a tortára pedig az volt, hogy a fülembe harapott, aminek eredményeként csípőjén lévő kezem lejjebb csúszott és a fenekébe markoltam.
– Jól hangzik, várom, hogy felvegyél egy ilyen csinos jelmezt – egy pillanatra elhallgatok – viszont azt nem garantálom, hogy én egy jól-nevelt beteg leszek. – Kíváncsi lennék arra, hogy vajon, mit csinál a neveletlenekkel. Persze, a végeredmény így vagy úgy, de ugyan az lenne.
Még szép, hogy egy pillanatra sem eresztem el a kezét, mert a tömeg szinte könnyedén sodorta volna el, még annak ellenére is, hogy igyekeztem magunknak utat csinálni, meg aztán mára amúgy is csak az enyém, így nem vagyok hajlandó elengedni sem – mert hát nem gyakori tőle ilyen ajánlatot kapni, nekem pedig szándékomban áll élni vele, különben nem lenne túlságosan sok értelme, bár egyelőre a kórhát meglehetősen gátat szab ennek a lehetőségnek... Főleg, ha esetleg olyan hatalmas nagy szerencsém van, hogy mondjuk bent tartanak az éjszakára – erre kevés az esély, de ha lassan dolgoznak, akkor bizony úgy száll el a lehetőségem mint a fene – vagy ha éppen sokan vannak, mert azért itt Vegasban éjszaka pezseg az élet főleg, akkor van több baleset, köszönhetően a sok hülye turistának, akik ide jönnek garázdálkodni meg elherdálni a pénzüket.
Miután kinyitottam neki az ajtót, beültem én is a másik ülésre, persze igyekeztem óvatos lenni, mielőtt egy rossz mozdulat miatt komoly kár történne, nem lenne szép, ha pont itt a kocsiban szállna ki belőlem az élet... Amint beülök és kényelmesen elhelyezkedtem, a kulcsot a helyére teszem, aztán el is indítom az autót, szerencsére a másik két kocsi nem fogott túlságosan közre, így egy pár mozdulattal ki is tudtam kanyarítani a kocsit az útra, aminek a mentén nem egy-két kocsi állt leparkolva.
– Én sem szeretném fölöslegesen pazarolni az időt – ahelyett, hogy esetleg valami mást csinálhatnánk, valami érdekesebbet, valami olyat, ami általában nem tartozik a kíváncsi szemekre, sem pedig a fülekre. Bár... lássuk be, hogy az én lakásom nem rendelkezik túlzottan jó hangszigeteléssel, így én is hallok dolgokat, míg a kedves szomszédok is... – Nem hiszem, hogy létezik olyan ember, aki szereti a kórházakat. – Már csak amiatt az általános szag miatt sem, ami folyamatosan belengi, na meg az ott tartózkodó betegek miatt, akik közül egy páran már éppen hogy élnek, ez nem szívderítő látvány sokkal inkább elborzasztó. Persze, közben megengedtem magamnak, hogy levegyem a tekintetemet az útról, de ez hatalmas hiba volt a részemről, ugyanis hiába sikerült visszafordítani a tekintetemet az útra, de fél szememmel nem maradtam le a mozdulat többi részéről sem.
Kis híján pedig letérítettem magunkat az útról, amikor keze az én combomra csúszott, amikor pedig megmarkol a lábam között felnyögtem. Valahol készültem rá, de úgy látszik, hogy nem eléggé, főleg úgy, hogy jelen pillanatban igencsak ki voltam éhezve rá, nem beszélve arról, hogy az a falatnyi kis tündér ruha sem bíz sokat a képzeletre, és csak egy hajszálnyi választ el attól, hogy ne fékezzek le a kocsival, egy pár perces menet erejéig.
– Nem lenne szép, ha felkenődnék a korlátra vagy beborulnánk az árokba – jegyzem meg kissé akadozva, tekintetemet hiába próbálom az útra szegezni, ugyanis újra és újra visszakalandozik rá, igen, finoman szólva is kiéheztem rá, akartam, vad vehemens vággyal, azt akartam, hogy benne legyek, az hogy elölről vagy hátulról teljesen mindegy lett volna. – Lehet meg kellene állni? – Kérdőn nézek rá, személy szerint ezt akartam, szinte már el is képzeltem, ahogy fölém helyezkedik, testével az enyémhez simul, miközben csípőjét mozgatni kezdni egyre gyorsabban és gyorsabban.
Az már egyszer biztos, ha azt mondja, hogy álljunk meg, akkor egy kicsit én is lenyugszom, talán ő is, ha azt mondja, hogy menjünk tovább, akkor pokolian hosszú út fog rám várni – legalább is amíg van türelmem –, merthogy nem fogja ilyen könnyedén abba hagyni, az fix. Csak azért is húzni fogja az agyamat...

# 933 # bocsi, ez ritka sz.r lett >.<
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 6:06 pm


- Igen, legalább is Ő pontosan ezt hiszi. - Amíg meg nem találom fojtani ezért. Vagy lehet az is elég lesz ha a két vállánál fogva megragadom, és jó alaposan megrázom, hátha akkor helyre rázódnak a dolgok a fejében, de kétlem, hogy ez ilyen egyszerű lenne.
- Dobta a pasija, és ilyenkor mindig hozzám szalad, hogy ápoljam piciny lelkét. - Hangomból kicseng, hogy már nagyon elegem van ebből. De már nem akarok vele foglalkozni. Ma este legalább is már egyáltalán nem. Darrennel viszont annál inkább. Próbálom is kiverni Anát a fejemből, nem rá gondolni, és ebben nagyon is segít az előttem álló félmeztelen pasas.
- Ha még mindig nálad vannak, a kulcsok arra enged következtetni, hogy annyira nem is hiányzik neki. - Vagy csak elfoglalt, vagy ki tudja, igazából nem is érdekel, hogy kihez tartoznak a kulcsok, és hogy miért vannak most nála.
- Ez igazán kedves tőled, majd még meggondolom, és lehet, tényleg szólok, ha legközelebb megyek új darabokat beszerezni. - Igaz, akkor nem lenne meg az újdonság varázsa, mikor először látná rajtam, de lehet olyat is találna, ami az én figyelmemet elkerülné, na meg ott helyben fel tudnám mérni, hogy melyik darabnak milyen hatása is van az ellenkező nemre, mert az egy dolog, hogy nekem tetszik, de a lényeg, az, hogy a férfiaknak tetsszen.
Mondjuk, azt nem szeretném, hogy kitiltsanak a kedvenc fehérnemű boltjaimból, csak mert túlságosan is tetszenek neki az adott darabok, és ott helyben ki is akarja próbálni, hogy vajon milyen lehet engem kicsomagolni belőlük. Bár... próba fülkében még nem csináltam, és egyszer mindent ki kell próbálni. Legalább is majdnem mindent.
- Majd küldök egy sms-t, ha majd vásárlásra adom a fejemet. - Már én akarom azt, hogy velem jöjjön. Vagy ha nem is Ő, akkor egy másik pasi, de inkább neki örülnék. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ott, ha tényleg eljön velem. Lehet kíváncsiságból előbb megyek, mint szerettem volna... majd meglátom hogy lesz időm, hisz a mai napot még be kell majd hoznom valahogy. de hogy hogy fogom tudni azt már nem tudom, mert ki tudja, hogy mennyit enged majd Darren aludni. Teljesen fáradtan pedig holnap nem fogok tudni dolgozni, úgy ahogy szerettem volna.
Nem ellenkezik, mikor lehúzom magamhoz, pedig lenne rá oka, hisz minden bizonnyal nem lehet valami kellemes sérült bordákkal csak úgy hajolgatni, de nem ellenkezik, és amint a kezei a hátsómra tévednek tudatosul bennem, bármit is csinálnék, nem ellenkezne. Vagyis azt egészen biztos nem venné jó néven, ha egy erősebb nyomást fejtenék ki a mellkasára, a sérült rész fölé, de nem is ilyenre gondoltam. Hanem olyanra, hogy ha végigfeküdnék az egyik kocsi motorház tetején, őt pedig magamra húznám nem vesztegetné az idejét. Meg az enyémet sem. Csak az a baj, hogy itt túl nagy lenne a közönség. Túlságosan is nagy... és túl sok mobil telefonjuk van az embereknek, amikkel már profi felvételeket is lehet készíteni.
Ajkaim mosolyra húzódnak. - Rendben, majd egyszer megleplek vele. Vagy ha majd lesz hozzá kedved úgy is szólsz. - Inkább az utóbbi lesz, hiszen Ő fizet, és azt kapja a pénzéért amit szeretne, persze ha szabad kezet ad majd nekem, akkor lehet az, hogy én találom ki, hogy mit is fogok felvenni.
- Ha rosszalkodsz majd lekötözöm a kezeid, hogy ne tudj annyira rosszalkodni. - Hogy az milyen szép látvány... mikor egy vágyban égő férfi ki van kötözve, és azt csinálok vele amit csak szeretnék. Persze van amikor nem indít be ez a látvány, de Darren esetében... akarom!
A kocsiban nem kötöttem be a biztonsági övemet, egyáltalán nem szeretem, hogy korlátozza a mozgás szabadságomat. Lehet, hogy így körülbelül életveszélynek teszem ki magamat, de bízom Darrenben, hogy nem fog minket neki vezetni egy villany póznának, vagy fának, esetleg belehajtani az árokba. Annál azért rutinosabb sofőrnek nézem.
- Azért az orvosok szerintem szerethetik. Meg az ott dolgozók. - Hisz ha nem szeretnék, akkor más hivatást választottak volna maguknak. Bár nem tudom mi viszi rá az embert arra, hogy emberekben turkáljon, és különböző betegségeknek tegye ki magát. Na meg ott a tű meg a vér is, amik eleve undorító dolgok. A legtöbb ember fél ezektől, és én bátran bevallom, hogy én is tartok tőlük. Egyiket sem nekem találták ki. Igaz, egy szimpla olyan tűtől amivel varrni kell még nem leszek rosszul de egy injekciós tűtől már annál inkább.
Elégedettséggel tölt el, mikor felnyög. El se tudja képzelni mennyire örülök ennek az aprócska hangnak.
- Az valóban nem lenne valami szép, szóval figyelj az útra! - Próbálok ártatlan tekintettel ránézni, mint aki nem csinált semmi rosszat sem, és nem törné a fejét azon, hogy mi is legyen a következő húzása.
Pár pillanatig elgondolkozok, hogy megálljon-e a kocsival vagy sem.
- Ne áll meg. - Szólalok meg egy kis idő után, miközben a kezemet még mindig nem vettem el legnemesebb testrészéről. Gondoltam egyet, és miközben előrefelé az utat néztem, elkezdtem nadrágon keresztül simogatni őt, majd egy gyors mozdulattal kibontottam a nadrágja övét, majd kigomboltam, és el is tűnt kezem a nadrágjában, hogy most már rendesen is kezelésbe tudjam venni szerszámát.

Tag: Darren <3 || Szavak: 828 || Notes: hát ez valami borzalmas lett... ígérem a következő jobb lesz!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeSzomb. Márc. 16, 2013 10:26 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


– Ez egész egyszerűen nevetséges – jelentem ki meglehetősen kevés érzelemmel a hangommal, ha valamit rettenetesen utáltam azaz emberi sötétség volt, amiről Shaayan barátnője is árulkodott, mert csak egy idióta tud újra és újra ugyan annak a falnak neki rohanni pontosan ugyan annak a pontnak. Szerencsére az én életemben kevés ilyen csaj van, esetleg egy-egy, aki azt gondolta, hogy abból a bizonyos estéből több is lesz, mint puszta szex, de ezek egy-két hét után – jó esetben természetesen, rosszabb esetben egy hónapig is képesek zaklatni, mire felfogják, hogy a "nem, nincs tovább" és hogy az "ez csak egy dugás volt" részeket megértik. Mondjuk szerencsére az ilyen esetek az utóbbi időben ritkábban, talán éppen azért mert mostanság csak ezzel a bájos barna csajjal időzöm. Ő egyáltalán nem beszél többet semmibe, mint kellene – persze, nem mintha nagyon tehetne így, talán éppen ezért.
– Tény, hogy ma még nem nagyon kereste a kulcsokat, így csak nem bánja, ha még egy estére távol kell maradnia tőle – jobban belegondolva lehet igaza van Shayaan-nak mégpedig azért, mert általában ilyenkor Andrew már egy másik kedvenc kocsival rohangál, amit most vett a feketepiacon jó pénzért –, amire erről függetlenül is, a legtöbb ember még így is csak csorgatja a nyálát. Aljas kis fráter, pedig ki sem nézné belőle az ember.
– Alig várom – igazából nem tudom eldönteni, hogy most ennek nagyon vagy nagyon, de nagyon örüljek, mert tényleg lelkes lettem, pedig a fejemben csak egy pillanatra született meg a kép, ahogy válogatok neki, ő pedig, mint "engedelmes kis angyal" fel is próbálja azokat, amiket rátukmálok. Persze a várakozás részt nem kifejezetten élvezném, de hát végtére is azt nem tiltja semmi, hogy leselkedjek az után, akit elkísértem, pláne, ha a külső szemlélők azt hiszik, hogy a csajom, én meg a pasija vagyok – akkor még csak nem is furcsállnák nagyon, nem mintha annyira közük lenne hozzá, hogy miért kísérgetem, de nyilván a normális emberek erre gondolnának első körben.
– Most már mindenképpen tudatni fogom veled, ha van ilyen igényem, mert érdekel a dolog – pedig nem olyan rég még valamennyire húztam a számat rajta, de most így jobban belegondolva biztos, hogy jól szórakoznék, előjátéknak meg persze elég jó lenne, még azt is hajlandó lennék elviselni, hogyha viszonylag sokáig nyúlna.
Nem egészen egy pillanatig meglepődve nézek rá, végül széles vigyor kúszik az arcomra. Nem mondanám, hogy ellenemre van a dolog, voltaképpen tetszik is a gondolat, hogy az ő kényének kedvének vagyok teljes mértékben kiszolgáltatva, mert lássuk be, ha ki lennék kötözve jóformán azt tehetne velem, amit csak akarna és ameddig csak akarná, pedig én nem szerettem az ágyban tétlenkedni – ez volt az egyetlen visszahúzó ok. Az biztos, hogy addig kínozna, ameddig nem könyörögnék neki, hogy engedjen már el, de benne van a pakliban, hogy még akkor sem enged el. Persze, utána vissza is kapná mindezt, szerintem úgy lenne a fair, ha egy kicsit ő is "szenvedne".
– És ha jó kis fiú lennék, akkor te lennél a rossz kislány? – Összehúzott szemekkel néztem rá, mert ha az utóbbi esetben is így lenne, akkor én mindenképpen erre voksolok, szerintem ő meg a másikra tenne egy javaslatot. Azt viszont garantálnám mindkét esetben, hogy egy jó ideig nem bírna lábra állni, ott tartanám még egy jó darabig az ágyban.
Valahol hiába sejtettem mindvégig, hogy amíg a kocsiban van, nem lehetek teljesen biztos abban, hogy a vezetőképességeim valóban olyan stabilak, mint ahogy eddig gondoltam. Persze, letettem a jogsit, jól is vezettem, de azért egy versenyautó pilótájának nem valószínű, hogy elmennék, ahhoz azért már kell némi tehetség azon kívül, hogy el tudjuk fordítani a kormányt.
– Jó, igazad van, de én betegekre gondoltam. – Az orvosok valószínűleg szeretnek oda járni, hiszen ezt a hivatást választották maguknak, amely mellett feltehetőleg egy életre el is kötelezték magukat, legalább is ha minden úgy működik, hogy ők akarták, akkor így van. A nővéreknek már egy kicsit más a dolguk, mert bár ők kevesebb fizetést kapnak. Én sem különösebben kedvelem a kórházakat, de van amikor muszáj egy-egy rutin vizsgálat végtére is soha nem árt, jobb a dolgokat előbb megtudni, mint később.
Szúrós tekintettel nézek rá, miközben elküldöm már most a bús fenébe, sajnálatos módon nagyon is tisztában van azzal, hogy hol, hova és hogyan kell nyúlnia ahhoz, hogy bizonyos hangokat röpke pár másodperc alatt kicsaljon belőlem – erre persze jócskán rá segítettem én magam is, ahogy elképzeltem abban a szexi nővér hacukában vagy ahogy kikötöz és leszop.
Gúnyosan elmosolyodom, mikor meghallom a reakcióját.
– Figyeljek az útra? Persze, mert rohadt könnyű úgy, hogy ha valakinek a keze letévedt a térképről – ráadásul én nem engedhetem el se a kormányt, se a sebváltót, az előbbit azért nem, mert ugyan most az út egyenes, de bármikor jöhet egy kanyar, az utóbbit pedig azért nem, mert arra is bármikor szükségem lehet, meg aztán mindkettő kell ahhoz, hogy valamibe kapaszkodjak.
A kurva életbe! Mordulok fel magamban, persze, miért is lepődöm meg? De egy pillanatra sem állítom meg a kocsit, akaratlanul is, de keményebben nyomtam a gázpedált. Amikor már kezdtem egy kicsit megnyugodni, hogy nem szándékszik semmit tenni, ami esetleg betéríthetne az árokba, pontosan akkor döntött úgy, hogy kioldja a nadrágom övét, majd egy határozott mozdulattal be is nyúl, minek eredményeként a levegő bent akad a tüdőmbe.
Igyekszem a tőlem telhető legnagyobb koncentrációval arra a kibaszott kormányra koncentrálni az úttal együtt, de meglehetősen nehéz ügy, úgy hogy kezével kényezteti a farkamat, én meg idióta módon arra is gondolok, hogy először hátulról vagy elölről hatoljak majd belé, keményen vagy lassan...

# 889
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 12:58 am


Eldőlt, biztos, hogy magammal fogom vinni őt legközelebb vásárolni. Amit lehet tényleg hamarabb fogok beiktatni, mint terveztem. Bár máshova nem vinném magammal, mert ha csak szimplán pólót vagy nadrágot, esetleg cipőt vásárolnék magamnak azt egészen biztos, hogy unná. Kivéve persze, ha a ruháknál bent lenne velem a próbafülkében, és végignézné ahogy egymás után számtalanszor levetkőzök. Igaz, ma már mindenhova ki van írva, hogy egy fülkében egyszerre csak egy ember tartózkodhat, de mutassanak nekem egy olyan embert, aki egy vásárlókkal teli boltba elhúzná a függöny egy olyan fülkénél ahol két pár lábat lát, és esetleg még félreérthetetlen hangok is szűrödnek ki onnan. Még a biztonsági őrök se jönnének be. Lehet utána kapnánk egy sor csesztetést, meg kitiltanának a boltból, de nem érdekel.
- Még a végén egy szexshopba is elviszlek magammal, aztán kiválaszthatod, hogy mit akarsz majd onnan kipróbálni. - Mondom egy sejtelmes mosoly kíséretében. Van pár dolog ott, amit még én sem próbáltam ki, pedig az egyikkel már nagyon régóta szemezgetek, de még egyik ügyfelem se dobta fel azt a témát, szóval még várok a megfelelő emberre. Vagy ki tudja, egyszer csak egy olyan lakásba leszek meginvitálva ahol az egyik szobában teljesen véletlenül van egy hinta. Azt hiszem azóta vagyok arra rákattanva mióta láttam azt az egyik népszerű amerikai sorozatban.
Kíváncsi vagyok, hogy mennyire engedné át nekem a hatalmat, ha lekötözhetném a kezeit. Vannak akik ezt élvezik, és mindig azt csinálhatok velük amit csak akarok. Már megfordult az is a fejemben, hogy csak szimplán leülök a kliens mellé, és bekapcsolom a tv-t... hisz azt mondta azt csinálok amit csak szeretnék, és ha nekem éppen televíziót nézni támad kedvem? Vagy a konyhában össze ütni magamnak valami kaját? Esetleg önfeledten táncolni a hangos zenére, miközben szegény ki van kötözve? Bár az utolsót talán még élvezné is egy ideig. De vele ezt nem tenném meg. Legjobb tudásomat vetném be, bár mikor nem azt csinálom?
Az már más kérdés, hogy milyen lenne ez az egész helyzet fordítva? Nem tudom, hogy mi különbség lenne egy átlagos légyotthoz képest, hisz velem azt csinálnak amit csak akarnak, hiszen éppen ezért adják nekem a pénzüket. De mindenféle képpen érdekes lenne ha mégis lekötözné a kezeimet.
- Ez csak természetes, drága. Amelyik neked jobban tetszik majd a szerint játszunk. - Én lennék a rossz kislány. Mintha eleve nem lennék az. Hisz jó kislány nem lehet, akinek az a foglalkozása, mint nekem. Vagy tévedek? Azért remélem, hogy igen, és maradt bennem kedvesség is. Hisz én egyáltalán nem ilyen voltam... csak rá lettem kényszerítve. Vagyis hát... így még mindig többet keresek, mintha csak szimpla pincérnőnek mentem volna. Ha már jó külsőt örököltem a szüleimtől, akkor legalább a hasznát is vehetem. Ráadásul pont miattuk kerültem ilyen helyzetbe. Apám valószínűleg meglepődne ha megtudná, hogy amint a kollégái tudomására jutott, hogy mi is lett az Ő pici lányából sorra kerestek fel, különféle ajánlatokkal. Hihetetlen, hogy azok az emberek, akiket kedvesnek és udvariasnak ismertem meg, igazából szadista vadállatok is tudnak lenni.
Lehet, hogy mind a ketten jobban jártunk volna, ha az út alatt végig nyugton maradok. Talán rá kellett volna ülnöm a kezeimre, csak hogy egészen biztos lehessek abba, hogy nem fogok semmi rosszaságot sem csinálni. De hát egyszerűen nem tudtam megállni. Ha nem kezdte volna el csókolgatni a nyakamat, akkor valószínűleg jobban bírtam volna magammal, de így... magát okolja, amiért nem tudok nyugton maradni. Elégszer volt már velem ahhoz, hogy tudhassa, ha a nyakamhoz és a szájával, akkor nekem ott van végem. Meg még máshol is van ilyen terület, de szerencsére most csak egy helyen ért a támadása. Különben már rég a dolgok közepénél tartanánk. Így csak a vissza fogottabb változatot kapja. Amolyan bosszú.
- Csak azt ne mond nekem, hogy nem élvezed, hogy egy kicsit eltévedt a kezem... a szavaiddal próbálhatsz hazudni, de a kezemben fogom a bizonyítékot arra, hogy nagyon is élvezed. - Komolyan, most elkezd nekem panaszkodni? Na ne már! De ezzel mintha csak oxigént fújt volna a parázsra, és még inkább azt akarom, hogy veszítse el a fejét, és semmi másra se tudjon gondolni, mint arra, amit éppen teszek vele. Lehet, hogy ez így nem a legésszerűbb dolog amit életem során csinálok, hisz ha úgy vesszük, akkor egy négy kerekű száguldozó halálmasinában ülünk, még is....
- Elég lenne pár másodpercre elengedned a kormányt, hogy eltold a kezemet, vagy tudod mit? Nem is kell elvenned a kezed a kormányról. Csak mond, hogy hagyjam abba.- Szólalok meg dorombolós hangon, mikor már a kezem benne van a nadrágjában. Egy rövid ideig elgondolkozok, hogy vajon mi is legyen a következő húzásom vele szemben. Legszívesebben ajkaimmal folytatnám azt amit elkezdtem a kezemmel, de nem tudnék oda hajolni, ugyan is a sebváltót markoló keze útban van, és nem igazán néz ki úgy, mint aki el akarná azt engedni, szóval ez a lehetőség elszállt. Inkább hozzá hajolok, és először csak a vállára kezdek el apró puszikat adni, majd haladok szépen föl a nyakára, végül a füle mögötti érzékeny bőrfelületet is bejárják ajkaim, miközben kezem még mindig a nadrágjában munkálkodik.
Szemeim sarkából hamarosan meglátom a kórház fényeit, ami azt jelenti, hogy megérkeztünk.
- Nem irigyellek... Álló farokkal várni hogy végezzenek a vizsgálatokkal, nem lehet valami kellemes. - Suttogom a fülébe, majd ismételten finoman megharapom, ugyan úgy, mint korábban is tettem, majd szépen begombolom a nadrágját, sőt, még az övét is megcsinálom, majd egy széles, elégedett mosollyal szállok ki a kocsiból. Nem mondta, hogy menjek vele, de első kézből akarom megtudni, hogy mit is mond az orvos, hogy mennyire is kell majd megkímélnie magát. Hisz az elkövetkező pár órában ez igen csak sokat fog majd számítani. Ha Ő is kiszállt a kocsiból, akkor indulunk is befelé az épületbe. Kívülről belátni az üveg ajtón, és szerencsére úgy tűnik, hogy nincsen bent nagy felfordulás, vagyis ha az orvos gyors lesz, akkor viszonylag hamar szabadulhatunk innen, hogy továbbra is élvezhessük egymás társaságát.

Tag: Darren <3 || Szavak: 960 || Notes: remélem tetszik :$
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 3:03 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


– Ó, dehogy nem élvezem, édesem – sóhajtok fel kissé ábrándosan, magamban pedig arra gondolva, hogy túlságosan is szeretem, amit csinál vagy ahogyan csinálja, szinte megveszek azért, hogy csinálja és talán éppen ez az egyik legnagyobb probléma, hogy tök mindegy hogy hol, milyen körülmények között, ha akarnék sem tudnék neki nagyon ellenállni – természetesen nem mintha ennek érdekében eddig bármikor is különösebb erőfeszítéseket tettem volna, mert lássuk be, hogy nem erőltettem magam most sem halálra azért, hogy elvegye a kezét a dákómról, mégpedig azért, mert roppantul élveztem. Mi tagadás, annak ellenére, hogy "kissé" életveszélyes játszani azzal, hogy egy viszonylag gyorsan száguldó járműben kielégítse a másikat ezzel megkockáztatva egy esetleges balesetet, valahol mégis iszonyat szexi volt, ami csak rátett egy lapáttal. – Különben is, elég nehéz lenne letagadni a nyilvánvalót – egy futó pillantás erejéig lepillantok a lábam közé, azt hiszem ezt jelenleg elég nehéz lenne letagadni, majd utána már nagyobb lenne az esélyem, most azonban az ő javára egy-null.
Fejemet a fejtámlának feszítem, ha így halad tovább a dolog, akkor ez a nő több, mint valószínű, hogy pillanatokon belül meg fog őrjíteni, úgy hogy nekem jelenleg még csak egy ütőkepés dolog sincs a kezemben, ugyanis mindkettő foglalt és az útra is kell figyelnem – azt hiszem ez már egy férfitől így is sok, legalább is ha azt az elvet követjük, hogy a legtöbb nő szerint a férfi egy dologra tud koncentrálni. Hülyeség. Két dologra általában még mi is tudunk, azért ennyire egysíkúak még nem vagyunk.
– Abba ne merd hagyni – több, mint valószínű, hogy akkor itt lelném meg a halálomat, egyáltalán nem akartam, hogy abba hagyja, ha már elkezdte, akkor fejezze is be! Mocskosul utálom, hogy a kocsik nem képesek még önműködésre, hogy maguktól találjanak el bizonyos helyekre, ők vezessenek, ők váltsanak, mert akkor most fognám őt és hátra rángatnám, hogy én is szabadon mozoghassak, ehelyett csak élvezem minden egyes lágy érintését.
– Gonosz némber vagy ugye tudod? – Vonom kérdőre fojtott hangon, ugyanis már a beszéd is meglehetősen nehezemre esik, a váltót tartó kezet kissé felemelem, majd végig simítok combjának belső felén, végül vissza teszem a mancsomat arra a helyre, ahol alig pár másodperccel ezelőttig időzött. Sajnos ez a kis érintés nem volt túl sok, még mindig többet akartam, ráfeküdni, magamra húzni, olyan mindegy volt, melyik lenne végeredményben, csak a testének közelségét akartam érezni, lehetőleg ruha nélkül.
S ahogy megpillantom a kórházat a távolból nem tudom eldönteni, hogy örüljek-e vagy sem. Az előbbi annyiból lenne célszerű, mert akkor feltehetőleg egy ideig abba hagyná az aljas kínzását, ami konkrétan úgymond ellenem irányul, az utóbbi viszont pontosan azért gáz, amit ő is mondott, mert lássuk be, hogy azért így elég kellemetlen emberek közé menni, tisztára mintha valami merevedési zavarom lenne, azért az nem hiányzik egy pillanatra sem, hogy a nővérek ezt gondolják, főként, mert ilyen problémáim egyáltalán nincsenek, még csak hírből sem ismertem őket soha.
Lazán megtehettem volna, hogy arrébb húzódom tőle egy kicsit, azonban valahogy nem volt ehhez most sem kellő akaratom – pedig most már igazán rám fért volna valamilyen önkontroll, de ebben a helyzetben legjobb esetben is csak egy meleg tudott volna ellenállni.
– Majd valamelyik nővér talán könnyít a bajomon – jegyzem meg cinikusan, na persze, mintha az itteni szent segítőkész nők, annyira bemertek volna vállalni ilyet, ez csak a filmekben létezik, hogy egy nővér ilyen kis dögös, a valóságban ezt a határt senki nem merte volna átlépni, esetleg akkor, hogyha jó sok pénzt fizetnek az illetőnek.
Magamban megállapítom, hogy tökéletesen jó irányban halad afelé az ártatlan viselkedésével, hogy fogjam a csinos kis nyakát és csak úgy szimplán jókedvből megfojtsam itt a kórház parkolójában, ahova idő közben elértünk. Szinte sugárzott róla, hogy bosszantóan élvezi a helyzetet, magamban már el is vetettem azt, hogy ő kötözzön ki engem, ezek után minimum azt érdemli, hogy ő legyen előttem kiterítve és, hogy az én kényemnek, kedvemnek legyen kiszolgáltatva.
Én még egy pár percig a kocsiban maradtam miután kiszállt, nem mintha ez olyan hű de sokat segített volna, ha meg ülök és várom a csodát, akkor mindenképpen itt maradnánk egy ideig, sajnos olyan nagy tárgy sincs nálam, amivel esetleg eltakarhatnám... Monoton, kissé nehézkes mozdulatokkal szállok ki a kocsiból, egy pillanatra meg is kell, hogy kapaszkodjak a tetejében, mert úgy éreztem, hogy a lábaim nem biztosítanak kellő tartást, miért is tennék? Mert majd szét durranok? Ugyan, szenvedjen csak az a szerencsétlen, ha már a csaj így megszopatta.
Igyekszem valahogy úgy tartózkodni, hogy egy kicsit mögötte haladjak, szerencsére nincsenek túl sokan – voltaképpen csak pár lélek rohangál jobbra-balra, azok is többet között csak nővérek, bár... hamar lehervasztotta a kedvemet, hogy ezek közül egyiket sem jelölném arra, hogy rosszaságokat csináljon velem, az egyik túlságosan öreg volt a másik pedig egyszerűen nem jött be, szóval szép reményem hamar semmivé foszlott... Ami abból a szempontból is remek, hogy nem egészen olyan ruhájuk van, mint amilyet én elképzeltem.
– Remélem neked nem ilyen ruhád van, mert ez eléggé... kiábrándító – újonnan végig pillantok egy mellettünk elhaladó alacsonyabb nővéren, aki egy doktor kíséretében mutogatott valamit, valamint elég hangosan beszélt, ahhoz, hogy az egész folyosó kristálytisztán értse minden egyes mondatát.
Miután bejelentkeztem a röntgenre a nő unott hangon küldött fel a harmadik emeletre, és hogy várjak a soromra, majd megnéznek, ebből már nem vettem le túl sok jót, így a lift felé vettük az irányt, de egy hirtelen mozdulattal álltam meg, majd húztam vissza őt is. Végül is a harmadik amúgy sincsen túlságosan messze, így a lépcsőkön sem tart sokáig felmenni.
– A kocsiban nagyon, de nagyon elemedben voltál – jegyzem meg most már jobb kedvűen, mint mikor elindultunk a járműtől, végtére is mond mindkét kezem teljesen szabad, ha nagyon akarnám, elég lenne csak odarántani az ajtóhoz, miközben valamilyen szinten ügyeljek arra, ha esetleg tiltakozna, akkor ne üssön oldalba, mert akkor azért legyilkolná a bulit. – Szívesen megkóstolnálak – lehajolok a füléhez, miközben egy kicsit közelebb húzom magamhoz, kezemmel szinte szemtelenül simítok végig derekán, fenekén és combján. Azt akartam, hogy ő rángasson be a lépcsőkhöz.

# 967 # remélem tetszik, csöppet késő van már xD
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 1:46 pm


Vajon ha abba hagynám, akkor mit csinálna? Hamar megtudnám, elég lenne csak szépen visszahúznom a kezemet a saját térfelemre, és úgy tenni, mintha sohasem intéztem volna ellene semmilyen "támadást". Igen azt, mert ezt egészen biztos annak lehet venni, hisz Ő is tudja, én is tudom, hogy itt a kocsiban nem fog elélvezni. Nem fogom neki hagyni. Legközelebb ha kocsiba akar ültetni, akkor majd a hátsó ajtót nyitja ki nekem, hogy oda üljek, bár onnan is simán előre tudok nyúlni, hogy aztán ugyan így kezelésbe vehessem őt. A legcélszerűbb az lett volna a részéről ha bezár a csomagtartóba, mert onnan semmit sem tudnék csinálni, csak neki kéne magyarázkodnia, hogy ha megállítják a rendőrök, hogy ugyan mégis mit keres egy fiatal csaj ott hátul. Ha megmondaná a zsaruknak az indokot azok valószínűleg körbe röhögnék.
De most ilyenről szó sincs, hiszen nem fogom abba hagyni, szóval míg a kocsiban vagyunk addig nem panaszkodhat, mert mindent úgy csinálok ahogyan szereti, de majd ha leparkolt, lesz érdekes a dolog.
- Tudod, imádom amikor ilyen szépeket mondasz nekem. - Ha a teste nem is árulná el nekem, hogy mit érez, akkor a hangja nagyon is. Kissé elfojtott... imádom. Plusz ha ilyeneket mond akkor azzal csak még jobban alá támasztja azt, hogy mennyire is élvezi ezt az egészet.
Végigsimít a belső combomon, automatikusan teszem jobban szét a lábaimat, de a kezét elveszi. Túlságosan is hamar. Miért nem tud egy automata váltós kocsit vezetni? Akkor legalább az egyik keze szabad lenne, és vissza tudna nekem egy kicsit vágni, de talán jobb is így... mert így csak Ő fog a kórházban szenvedni a kielégületlenségtől, míg én teljesen jól leszek. Vagyis... attól az alapvető vágytól eltekintve ami arra késztet, hogy üljek az ölébe, hogy végre magamba fogadhassam őt. De legalább rajtam nincsen semmi külső jele sem annak, hogy milyen vágyaim vannak, míg neki... A nőknek könnyebb, ha azt akarják titkolni, hogy mennyire kívántak meg valakit.
- Megnézem én azt a hivatásos nővért aki ilyen téren a segítségedre sietne. - Nem tudom milyen elképzelése van arról, hogy kik is dolgozhatnak itt, de abban egészen biztos lehet, hogy egyik nővér sem fog a segítségére sietni, hogy kielégítse a vágyait. Akkor én minek is lennék itt? Na meg az is hozzá jön a dolgokhoz, hogy a legtöbb ilyen helyen dolgozó egyáltalán nem úgy néz ki mint én. Sőt... ha úgy vesszük, hogy ők a sima prostik lennének, akkor én már bizony a luxus kategóriába tartoznék, hisz a szépséget meg kéne fizetni. Minden bizonnyal, hogy vannak olyan területek, amikben sokkal jobbak nálam, például a munkájukban, de a szexet hagyják csak meg azoknak akik értenek is hozzá.
Türelmesen vártam, hogy kiszálljon a kocsiból, nyilván kell neki egy rövid idő amíg össze szedi magát. De igazán csipkedhetné magát, mert nem szeretek csak így álldogálni, és várakozni. Tudom, ezt magamnak köszönhetem, kellett nekem felébreszteni az alvó oroszlánt. Mikor végre kiszáll a kocsiból jót mosolygok rajta, hogy egy kicsit megtámaszkodik a kocsin. Tekintetem letéved az ágyékára, ahol a nadrágja bizony igen csak domborodik kifelé. Csak egy vak nem venné észre az erekcióját. Mögöttem jön, próbálja takarni magát, ezen mosolyognom kell.
- Megnyugodhatsz, az enyémbe negyed annyi anyag van, mint ezekben. - felelem, miután kicsit jobban is megnéztem magamnak egy egyik szóban forgó ruhát. Az enyém határozottan sokkal jobb az ittenieknél, mondjuk megnézném azt, ha az itteni dolgozók olyan ruhában kezdenének el itt össze vissza járkálni, mint amilyen a szekrényemben megbújik. rögtön megnőne a forgalom a kórházakban, és azok is bejönnének, akik eleve messzire elkerülnék az ilyen helyeket.
Türelmesen vártam, hogy bejelentkezzen, majd mikor megmondták, hogy hova is kell mennie, mentem vele. Közben magamban jól szórakoztam, hogy néhány nővér azért észre vette azt, hogy Darren nadrágja elől kicsit jobban dudorodik, mint kellene.
Próbálom elterelni Darrenről a gondolataimat, de nem megy. Egyre csak különböző ötletek jutnak az eszembe, hogy mit is kellene vele csinálnom, hogy hogyan is tölthessük el a következő pár órát úgy, hogy mind a kettőnk a lehető legjobban érezze magát. Nem kellene ennyire lelkesednem az iránt, hogy egész éjjel vele leszek, valamint ennyire vágynom sem kéne arra, hogy érintsen már meg. Hiszen csak egy kurva vagyok, az a dolgom, hogy a velem lévő férfiak jól érezzék magukat, nem pedig az, hogy neki és nekem is jó legyen, hisz sokszor egyáltalán nem egyezik az én, és a partnerem ízlése ilyen téren, de Ő...
Magához húz, szinte biztos voltam abban, hogy morgolódni fog nekem, mondjuk azért, mert túlságosan is kényelmetlen a nadrágja, mondjuk szorítja, vagy valami, de nem, és ez meglepett kissé. Viszont valamivel nem számoltam. Most már szabad mind a két keze, szóval ellenem tudja használni őket, amit meg is tesz, mikor végigsimít testemen. Szerencsére most nincs itt senki sem, de a tény, hogy bárki bármikor ide jöhet... Szavai hatására vérem még jobban felforr. - Én mindig elememben vagyok. - mondom egy mosoly kíséretében majd szétnézek, hogy merre lehetne menni. Lift, de az most a legfelső szinten van, a fenének van kedve megvárni míg leér ide, az alatt az idő alatt simán indít ellenem egy újabb támadást, amitől még jobban le akarom majd rángatni róla a nadrágját. Kell egy üres terem, raktár vagy bármi! Tök mindegy, hogy mi, csak egy a lényeg, ne legyenek ott emberek.
Meglátom a lépcsőházba nyíló ajtót. Ez kell most nekünk! Ilyenkor már nincs nagy forgalom, és a legtöbb ember ilyenkor már túlságosan is fáradt ahhoz, hogy a lépcsőt használják. Még egy pozitívum, hogy míg a liftekben általában van kamera, a lépcsőházban már nem igazán szokott lenni. Megfogom Darren kezét, majd magammal húzom, ha ellenkezni akar nem érdekel, akkor is jön velem, ha tetszik neki ha nem, de ugyan mi oka lenne arra, hogy hátráltasson? Belököm az ajtót, majd tekintetemmel azonnal a plafont kezdem el pásztázni, de teljesen üres. Éljen!
Finoman a falnak tolom Darrent, közben kezem vissza talál oda ahol a kocsiban is volt, csak még ruhán keresztül. Belecsókolok a nyakába, majd ellépek tőle, és elindulok fölfelé a lépcsőn, miközben minden egyes lépésnél nem csak én haladok egyre feljebb, de bizony a ruhám szegélye is egyre feljebb csúszik, hála a kezeimnek, mire felérek az első lépcsőfordulóhoz a ruhám széle már a derekamnál van, így tökéletesen láthatja csipkés tangámat. Megfordulok, és neki dőlök a falnak
- Na mi az, meggondoltad magad? - Szólok meg, miközben várom, hogy utánam jöjjön.

Tag: Darren <3 || Szavak: 1035 || Notes: remélem tetszik :$
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 7:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


Arcomon szinte tökéletes önelégültséggel hagytam, hogy berángasson maga után a kórház lépcsőházába, ami azt leszámítva, hogy itt egyik fal sem volt üveggel kirakva, tökéletesen ugyan olyan volt mint az épület többi része a hófehér falakkal és az ocsmány színű szürke lépcsőkkel – na és persze az sem elhanyagolható tény, hogy itt egyáltalán nem lézengett egyetlen egy ember sem, rajtunk kívül, azonban minden bizonnyal még idejében meghallanánk az ajtó nyitódását illetve csukódását, s talán idejében össze tudnánk magunkat szedni – hangsúlyozom: talán, mondjuk engem különösebben nem érdekelne, ha rajta kapnának, ugyanis nem valószínű, hogy egy éppen egymást mélyen faló párhoz bárki is oda mennek, akiket nem mellesleg túlságosan is intim helyzetben kapna le a betolakodó.
A gondolat mosolyt csal az arcomra, mert kíváncsi lettem volna annak az illetőnek a fejére, aki véletlenszerűen rajtakapna minket, az biztos, hogy fülig pirulna az első megdöbbenés után, végtére is, ha úgy vesszük, ez lenne az első reakciója egy normális embernek, utána pedig az, hogy minél hamarabb kerüljön ki a szituációból, hogy elspurizhasson a másik irányba – ez után több, mint valószínű, hogy soha az életben nem használná a lépcsőt, maradna inkább a lift mellett, ha prűd az illető, ha olyan mint én, akkor nem valószínű, mondjuk nem mintha olyan gyakran lépcsőznék, ha van lift, de a három emelet kevés lett volna egy gyors menet lezavarásához, kivéve, ha valaki egészen véletlenül megnyomja a vészgombot.
Legalább olyan látszólagos nyugalommal hagyom, hogy a falnak toljon, mint ahogy berángatott ide – mint ahogy általában, most sem állt komolyabb szándékomban tiltakozni, főként, mert tudtam, hogy most be fogja fejezni, amit a kocsiban el kezdett; helyesbítek: be kell fejeznie, ha esetleg nem akarná, akkor ezt a problémát is lehet orvosolni, így vagy úgy. Ahogy kezével ismét a farkamhoz ér testem egy pillanatra jólesően megfeszül az izgalomtól, hogy most már tuti nem hagyja abba – legalább is nem ilyen hosszú ideig, mint ahogyan most tette, nem is tudom pontosan mikor, de kezem a derekára csúszott azonban, mikor ellépett, majd a lépcső felé indult hagytam, hogy magam mellé hulljon, a falnak dőlve, éhes tekintettel követtem minden egyes mozdulatát, ahogy feljebb lépdelt a lépcsőn szoknyája szélét pedig lassan – de rohadt lassan – húzta csak feljebb. Tekintetem nem egyszer siklott végig formás hosszú lábain, bármelyik nő megirigyelhetné emellett pedig minden pasi közéjük akarna feküdni, végtére is egy formás comb csinos fenékkel párosítva kit ne izgatna fel? Legyen akár öreg vagy fiatal, nő vagy férfi, teljesen mindegy lett volna, mert így vagy úgy, de felhergelt volna mindenkit vagy csupán én vagyok olyan eszement hogy mohó vággyal vágyakozom utána, ami tulajdonképpen nem lehet az enyém, mert ez csak szimpla szex. Annak kell lennie!
Lerázom magamról a nyomasztó gondolatokat.
Mélyen szívom be a levegőt, mintha ezzel bármennyire is képes lennék megkönnyíteni saját dolgomat, de egyáltalán nem, ez csak hiú ábránd, ugyan úgy forr ereimben a vér, tűzként égetve fel testem minden egyes porcikáját.
– Örülök, ha jelen pillanatban képes vagyok egy épp eszű gondolatot összetenni. – Valóban viszonylag nagy koncentráció kellett, ahhoz viszont már feleannyi sem, hogy ellökjem magam a faltól, majd lassan induljak el fel, nem akartam elsietni, ha én tudok várni, ő is tud. Végül előtte álltam meg, egyik kezemmel a feje mellett támaszkodtam meg, miközben gyorsan végig gondoltam, hogy mit is kellene vele egészen pontosan csinálnom. Kér verzió állt fent. Az egyik az, hogy lehetek egy mocskos önző disznó és minden gondolkozás nélkül kigombolom a gatyámat, nem törődve azzal, hogy ő akarja-e vagy sem leszopatom magamat –, amit már a rövid kocsiút alatt kellett volna megtennem. Valószínű, hogy ez lett volna a mai napon az én legjobb ötletem, de végül úgy gondoltam, mivel a kocsiban, ő is jól elszórakozott velem, hát most visszakapja, többszörösen.
Jelen pillanatban a legnagyobb bajom az volt, hogy bizonyos mozdulatokat az oldalam nem valószínű, hogy tolerált volna, de még ezzel sem voltam hajlandó igazán foglalkozni, lehet nem ártana, de egy ilyen alkalmat sem szabad elhalasztani, ha valami történik, akkor úgy kellett nekem.
Esküszöm, hogy akartam volna mondani valamit, de nem ment, hevesen a hajába túrva rántottam magamhoz, miközben olyan közel léptem hozzá, hogy szinte a falnak passzíroztam, lassan indultam el lefelé a nyaka vonalába, vállait sem hagytam ki, így egy kissé félre húztam az anyagot, miközben egyik kezem szabad útra tévedt, kezdetben csak az oldalát simogattam, majd rátaláltam egyik mellére, amit finoman masszírozni kezdtem, míg másik kezemmel végig simítottam combja belső felén, nőiességéhez elérve nem különösebben foglalkoztam a tangájával, azon keresztül szinte alig érintve húztam végig ujjaimat, újra és újra.
Hirtelen léptem el tőle, gonosz mosoly ült az arcomon.
– Lesz ez még ennél jobb is, édesem – a lépcső felé fordítottam, majd finom erőszakkal löktem le rá, aztán pedig szinte teljesen elé letérdeltem hozzá. – El sem tudod képzelni mennyi ötletem van, hogy mit kezdhetnék veled, de sajnos időszűkében vagyunk, úgyhogy egy kissé meg kell pörgetni a dolgokat. – Sajnáltam, hogy nem otthon vagyunk vagy valami más helyen, ahol több időnk lett volna az előjátékra, amit a részéről már lerendezett és nem fogom elkövetni még egyszer ugyan azt a bakit, hogy magam mellé ültetem a kocsiba – mondjuk fogalmam sincsen hogy hova tehetném, a csomagtartót leszámítva, hogy kényelmesen vezessek, mindez azonban most csak fölösleges gondolkozás, rá kell koncentrálnom, parancsolok magamra.
Kezem felcsúszik a combján egészen a tangájáig, amit gondolkodás nélkül rángatok le róla. Nem különösebben foglalkozom azzal, hogy elszakad-e vagy sem, nem különösebben érdekel, legfeljebb veszek neki egy másikat – végtére is ha úgy vesszük, van egy közös bevásárlásunk együtt, legalább is fehérnemű téren mindenképpen.
Kezeimmel szétveszítem a lábát, miközben kényelmesen közéjük helyezkedem, nem hiszem hogy különösebben zavarná ez a mozdulat. Mielőtt lábai közé hajolnék egy pillanat erejéig a szemébe nézek, ajkaimmal lassan csókoltam végig combjának belső felét, néha egy kicsit bele is haraptam, de igyekeztem a lehető leglassabban haladni, hogy halljam a hangját. Mielőtt a lába közötti gyönyörforráshoz értem volna lefogtam a derekát, ugyanis nem szerettem volna, ha nagyon mocorog, majd lassan végignyaltam nyelvemmel a nőiességén, szabad kezem segítségével lassan kezdtem dörzsölni csiklóját, miközben nem csak őt, de magamat is egyenesen a pokolba átkoztam, hiába próbáltam kizárni a hangját, ez nem ment túlságosan nagy sikerrel, voltaképpen elég gyatrán ment.
Egyre sűrűbb sóhajai betöltötték a folyosót, már szinte ösztönösen éreztem meg, mikor éri el az orgazmus szélét, ekkor felegyenesedtem, majd felálltam.
– Kölcsön kenyér visszajár, édesem – elégedett léptekkel indultam el a harmadik emelet felé – ne kelljen rád túl sokat várni, még programod van az estére – fordultam vissza a fentebb lévő fordulóból. Mi tagadás, rohadtul megvoltam elégedve magammal.


# 1052
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 12:56 am


Nem siet fel hozzám, miért? Hisz megérdemelném, hogy szinte hármasával szedve a lépcsőket siessen hozzám, hogy utána az Ő testéven lévő tűz, és az enyémben lévő végre egymásnak feszülhessen, hogy a végén kioltsák egymást. Hogy lehet ennyi türelme még egyáltalán? Talán túl sok idő telt el azóta, hogy a kocsiban olyan jól elszórakoztam volna vele? De hiszen az alig pár perce volt, kizárt, hogy egy cseppet is lankadt volna az érdeklődése az irányomban. Pontosan tudom, hogy még mindig ugyan annyira akar, mint öt perccel ezelőtt, vagy akár tíz perce.
Türelmetlenül nézem ahogy szépen lassan lépked az egyik lépcsőfokról a másikra. Végtére is ha úgy vesszük bizonyos körülmények között ez is lehet igen csak izgalmas, hisz most úgy közelít felém, mintha egy vadállat próbálná becserkészni a zsákmányát. Ő a vadász én a vad. Lehet, hogy egy kicsit összekevertem a dolgokat, de lényegtelen. Azt akarom, hogy végre vágytól felforrósodott bőréhez érhessek, vagy Ő érjen hozzám. Teljesen mindegy.
Nem szabadna ennyire vágynom rá. Senkire sem szabadna, de mégis. Valahogy mindig eléri, hogy ne csak egy szimpla munkaként tekintsek rá. Pedig Ő csak egy kliens. Ugyan olyan, mint a többiek. Csak hát... nem! Ugyan olyan, mint a többi és kész!
Mikor végre felér megtámaszkodik a fejem mellett a falnál, és várom, hogy mit is akar most csinálni. Én tudom, hogy minek örülnék a legjobban, de az a legvalószínűtlenebb, amit csinálni fog. Magamban akarom őt érezni, de ezt még nem fogom megkapni. Magához ránt, miközben még jobban a falhoz préselődök. Ha akarnék se tudnék elmenni sehova se, de ki mondta, hogy akarok? Eszem ágában sincs itt hagyni őt.
Úgy fordítom a fejem, hogy minél jobban hozzáférhessen a nyakamhoz. Oda vagyok apró csókjaiért, amiket a nyakamra ad, fölfelé végigsimítok a hátán, a gerince mentén, majd a vállainál fogva húzom magamhoz közelebb. Vagyis húznám, ha ez egyáltalán lehetséges volna, de nem lehet, hiszem már teljesen hozzám van így is préselődve, amit persze egyáltalán nem bánok.
Bennem akad a levegő egy pillanatra, mikor megérzem az egyik kezét a mellemen a másikat pedig a combomon, amint simít egyre feljebb... Behunyom a szemeimet, és csak az érintéseire figyelek. Csak a tangámon keresztül ér hozzám, és így is alig, de érzem. és ez arra késztet, hogy csináljak valamit, bármit, csak hogy még közelebb érezhessem Őt magamhoz. Már épp nyúlnék, hogy a kezét irányítva a fehérneműm alá irányítsam kutakodó ujjait, mikor ellép előlem.
Azonnal kinyílnak a szemeim és félrebiccentett fejjel nézek rá, hogy most akkor mégis mi a szösz is van. Lelök a lépcsőre, először azt hittem, hogy be fogom verni a fejemet, aztán csak kapára jön majd nekem is, hogy épp egy kórházban vagyunk, de szerencsésen megúsztam ezt az egészet. Letérdelt elém, ebből csak jó sülhet ki, legalább is a számomra.
- Ugye tudod, hogy tiéd az egész éjszakám? Az összes ötletedet valóra válthatod, ha bírod majd őket kellő szusszal. - felelem, majd beharapom alsó ajkamat. - Remélem bírni fogod... Hisz ki tudja mikor kapsz még egy ilyen lehetőséget. - Az egész estém az övé, ráadásul féláron? Hihetetlen milyen nagylelkű és rendes tudok lenni. Na persze, mintha ez csak róla szólna. Ami azt illeti nekem is szükségem van arra, hogy néha jó legyen nekem. A legtöbb kliensemnek fogalma sincs, hogy hogyan kell egy nőt feljuttatni a csúcsra. Annak megjátszásában már nagyon profi vagyok. Bár a szex terén mi az amihez nem értek? Valószínű nincs ilyen...
Lerángatja rólam a tangámat, ami halk reccsenéssel adja meg magát Darren erejének. Elszakította. Képes volt tönkre tenni a tangámat! Most mehet a kukába. Miért nem lehet vigyázni rá? Jó, ezen most nem fogom felhúzni magamat, hisz vannak dolgok amikkel most sokkal érdemesebb foglalkozni, mint egy tönkrement falatnyi fehérneművel.
Mikor nyúl, hogy szétnyissa a lábaimat nem kell igazából semmit sem csinálnia, automatikusan nyitom szét neki a lábaimat, hogy beférjen közéjük. Bármit is akar csinálni, én arra vevő vagyok, száz százalékig. Az meg csak egy ráadás, hogy azért egy nem mindennapi helyen vagyunk. Kórházban már csináltam, de egy kórház lépcsőházában még soha. Egyszer mindent ki kell próbálni. Ez sem maradhatott ki.
Érintései során egyre hangosabb sóhajok hagyják el ajkaimat, mikor a száját is beveti felnyögök. És nem is halkan. Ha valaki volt az ajtók közelében egészen biztos, hogy meghallott, de jelen pillanatban ezzel tudok a legkevésbé foglalkozni. A levegőt egyre szaporábban veszem, sóhajtozok, csípőmet mozgatnám, ha nem fogna le, hisz így hiába mozogna a testem teljesen automatikusan, nem tudok megmozdulni. Beletúrok a hajába, de nem érek vele sok mindent, mert mielőtt elélvezhettem volna elhúzódott tőlem. Nagyokat pislogva nézek rá, hogy ezt ugye nem gondolja komolyan? Dehogy nem. Elhúzódott, felállt, és már indult is tovább, engem meg úgy otthagyott kiterítve, mint egy... nos igen kurvát, de hát az vagyok. De ez azért rosszul esik. Bárki jöhetne erre...
- Ezt ugye nem gondolod komolyan... - Nézek utána, miközben fölállok, és megigazítom a ruhámat, majd szándékosan neki háttal lehajolok, hogy fölvehessem a földről a tangámat, így szép belátást kap...
Majd miután felegyenesedtem a közeli szemetesbe hajítottam a bugyimat.
- Aljas gazfickó vagy, remélem tudsz róla! - Elindulok fölfelé a lépcsőn, majd mikor mellé érek szépen a falhoz nyomom, ügyelve persze, hogy ne érjek a mellkasa azon részéhez ami fáj neki. A nyaka aljától kezdve végighúzom a nyelvem nyakán, a füléig. Közben pedig nadrágján keresztül rámarkolok férfiasságára és gyorsan kezdem el rajta mozgatni a kezemet, másik kezemmel pedig megfogom az övét, és a mellemre teszem.
-Azt azért ne feledd majd, mikor megyünk tovább, hogy nincsen rajtam bugyi, illetve, hogy amíg téged röntgeneznek addig én bármikor bemehetek egy üres szobába, hogy eljuttathassam magam oda, amit te megtagadtál tőlem az előbb.- Finoman megharapom a nyakát, majd ellépek tőle, és megyek tovább fölfelé.

Tag: Darren <3 || Szavak: 928 || Notes: remélem tetszik :$
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeHétf. Márc. 18, 2013 3:04 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


Szinte tálcán kínálja fel magát, még a fejét is félre dönti, hogy végig tudjam csókolni, amit gond nélkül tettem meg, imádtam a selymes barna bőrét. Ahogy végig simít a hátam, szinte belebizsergek, minden egyes idegszálammal. Még annak ellenére is, hogy már teljesen hozzá vagyok préselődve, még közelebb akarom tudni magamhoz, közelebb és közelebb.
Lassan simítok végig a testén, igyekszem figyelni minden rezdülésére, s már csak abból is tudom, hogy élvezi, hogy teljesen átadja magát nekem. Csak a bugyiján keresztül érintem, de már ez annyira felhergel, hogy el sem tudom mondani, szó szerint fizikális fájdalmat okoz, pedig még csak most kezdtük, ha úgy vesszük.
Aljas módon mégis ellépek tőle, de csak azért, hogy utána a lépcsőre lökjem, nem akartam, hogy beverje semmijét, erőszakos mozdulatomnak köszönhetően mégis benne volt a pakliban, de szerencsére nem így történt. Rögtön azután miután valamennyire elhelyezkedett letérdeltem a lábai közé, immár kész tervvel a fejemben.
– Nem kell féltened édes, inkább magad miatt aggódj – kacsintok rá, persze meglehet, hogy a sokadik menet után már fog kelleni nekem is egy kis pihenő, de ha olyan jól végzi a dolgát, mint ahogy szokta, nem hiszem, hogy nagyon komoly gondok lennének – legfeljebb utána aludnék egy fél napot a másik felét pedig végig zabálnám, hogy pótoljam az elveszített energiámat, mert úgy tűnik, hogy valóban hosszú este vár ránk – ráadásul csak úgy halkan megjegyzem, hogy egy egész este, amit fél áron kapok meg tőle. Nem mintha nagyon sajnálnám rá a fizetésemet, talán ő az egyetlen prosti, akire bármikor örömmel költöm a pénzt, ha szükséges, akkor még jóval többet is, mint kellene. Nem tehetek róla, egészen egyszerűen megveszek azért, hogy benne lehessek, hogy azt csináljak vele, amit akarok, vagy amihez neki kedve van, mert én az ő bulijának sem vagyok az elrontója – csak kivételes alkalmakkor.
Egy pillanat erejéig bocsánat kérően nézek rá a tangája miatt, de gondolom sejtheti, hogy engem ez különösebben nem érdekel, ellenben vele, látszólag nem tette túlságosan jó kedvűvé, majd más azzá teszi.
Szerencsére nem tiltakozott nagyon – vagyis egyáltalán nem tiltakozott –, amikor szétnyitottam a lábát, különben sem lett volna nagyon értelme.
Szinte már az első sóhaj után úgy éreztem, hogy nem fogom tudni végig vinni, amit akartam, de tudtam, hogy meg kell csinálnom, csak azért is, hogy bosszantsam egy kicsit, főleg a kocsiban történtek miatt. Így lassan indítottam ellene hadjáratot, minden egyes négyzetcentimétert kiélveztem szinte már gyötrő lassúsággal, amikor lehajolok hogy számmal kényeztessem hangosan felnyög, én pedig nem bírom megállni, hogy egy gonosz tekintet kíséretében ne nézzek fel rá egy röpke pillanat erejéig, csak szerettem volna az arcát látni, majd újra visszahajoltam nőiességéhez, nyelvemmel lassú körkörös mozdulatokkal kényeztette, míg egyik ujjammal finoman simogattam.
Hosszú percek is eltelhettek, mikor kezével a hajamba túrt, ez volt egy extra bizonyíték, hogy számára már közel a csúcs, ekkor döntöttem el, hogy elhúzódom, majd felállok, hogy aztán egy lépcsőfordulóval feljebb menjek, ahol megálltam.
– Dehogynem – komoly tekintettel nézek rá, élvezettel nézem, ahogy össze szedi magát, mit ne mondjak, nincs is ennél sokkal szebb látvány, főleg, amikor lehajol, most egy pillanatra valóban megláttam, hogy nem hagytam elmenni, de lesz még rá alkalom az este folyamán, nem is egy.
– Igen, ezt egy párszor már hallottam – sűrűn bólogatni kezdtem, tekintetemet le se vettem a falról, nem voltam képes elmozdulni a helyemről, hiába tudtam, hogy most "menekülőre kellene fogni", mert újra megkapom a magamét.
Egészen addig derűs jó kedvvel figyeltem, míg nem a falnak tolt, ahogy nyelve végig siklik a nyakamon, kezemmel megtámasztom magam a falon, mikor pedig megmarkolja a még mindig merev farkamat, majd mozgatni kezdi rajta a kezét, felnyögök, nem fogtam különösebben vissza magam, ahogy kezemet a mellére teszi, rögtön reagálok rá, egy kicsit megmarkolom, egyik ujjamat körkörösen kezdem rajta mozgatni.
Persze, hogy bosszút akar állni, mert előbb csúfosan ott hagytam, miközben alig kellett hozzá, hogy elmenjen, elég lett volna egy két másodperc.
– Szóval így állunk, még van majd két emelet és fél emelet – rögtön utána is indulok, kettesével szedve a lépcsőt, hogy tutira utol érjem mielőtt még szépen nyugodtan felcaplat az emeletre.
Fogalmam sincs, hogy hányadik emelet között kapom el, de amint elkapom, megpördítem, majd magamhoz rántom, hogy forrón csókoljam meg, nem érdekel, ha nem csókol vissza. A lépcsőkorlátnak tolom, majd egy gyors rántással fordítom meg, azt hiszem ez a vége az előjátéknak, nincsen több türelmem, hiába élveztem ezt a kis játékot, azért álló farokkal mégsem mehetek be a vizsgálatra.
– Kapaszkodj bébi, nem akarom, hogy leess – suttogom a fülébe, miközben remegő kezekkel próbálom kicsatolni az övemet, amint sikeresen elvégeztem ezt a hadműveletet – ami most meglehetősen komoly feladatnak bizonyult. Sietősen tűrtem fel a derekáig a ruhát, mivel tangája már nem volt, nem volt túl sok minden, ami esetleg megállított volna, mégsem hatoltam rögtön belé.
Lábát feltettem a korlátra, hogy jó nagy terpeszben legyen, csípőtét átfogva kezdtem újra el, amit a lépcsőn befejeztem, nedves volt, és roppantul izgató.
Mikor nem bírtam tovább szabad kezemmel, amely eddig szabad úton járt-kelt, megfogtam a lábam között meredező hímtagomat, majd egy kemény határozott mozdulattal hatoltam belé, fejemet egy kissé hátra hajtottam, miközben elégedetten felnyögtem. Igen, ez az amire vártam, mióta megláttam ma.
Kezem, amely a csiklóján körözött eddig, lassan elindult felfelé, míg nem elértem a nyakát, amit megragadtam, majd hátra feszítettem, hogy a fülébe tudjak suttogni.
– Remélem most már nem haragszol annyira – végignyalom a fülét, majd beleharapok, mint ahogyan ő is szokta.
Másik kezemmel szorosan a korlátot markoltam, szinte annyira, hogy ízületeim is elfehéredtek, mialatt mozgásom egyre gyorsabb és gyorsabb lett. Ezek után kizárt, hogy zokon vegye, hogy előbb ott hagytam, mert lássuk be, hogy most már nem fogom csak úgy csapot papot itt hagyni, mert abba már még én is teljesen beleőrülnék, eddig is éppen elég kemény feladat volt visszafognom magam...


[You must be registered and logged in to see this link.] # 929
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 10:13 pm



Nem tudom felfogni ép ésszel, hogy mégis hogy hagyhatott csak így itt. Nem ezt érdemlem, egyáltalán nem... Elhiszem, hogy bosszút akart állni, azért amit a kocsiban műveltem vele, hisz azt még én is belátom, hogy egyáltalán nem voltam vele ott fair, sőt... egy gonosz némber voltam, de most mit csinálhattam volna ott? Nem kellett volna kiszállnom a kocsiból, hanem miután szépen elengedte a kormányt, meg a sebváltót, oda kellett volna hajolnom, hogy leszophassam, de nem volt hozzá kedvem. Vagyis... ez így nem igaz, mert vele még azt is élvezem, ha ajkaimmal és nyelvemmel kényeztethetem férfiasságát. A legtöbbeknél egyáltalán nem szeretem azt csinálni, sőt, egyeseknél kifejezetten undorítónak találom ezt, de ha ezt kérik, akkor nem mondhatok nemet. Nem akarom azt sem, hogy valaki, mert nem vagyok hajlandó ilyen módon kielégíteni őt, testi erőszakot alkalmazzon, vagy esetleg nem keresné a társaságomat tovább... amit valljuk, be nem engedhetek meg magamnak. Egyedül kell fent tartanom magamat, és a lakásomat. Igazából már az is csoda, hogy tudtam venni egyet. Igaz, a húgom is segített benne, de most nem akarok rájuk gondolni. Bár segít ebben, hogy egy kicsit lenyugodjak, és ne akarjam, mondjuk megfojtani Darrent csak úgy egy újabb hecc kedvéért.
Lehet az lett volna a legjobb, hogy amint felállt előlem a helyét a saját kezem vegye át, hogy semmiképpen se veszítsem el a már nagyon közel lévő orgazmust, de annyira meglepett ez az egész, hogy előbb jött a felháborodás, mint annak az ötlete, hogy nekem kéne befejeznem, amit Ő elkezdett.
Vérem forr a vágytól, még mindig, mikor utána megyek. Ott maradt, nem ment tovább, és ez nagy hiba volt. Ha Ő így akar játszani, én bizony nem leszek semmi rossznak sem elrontója, de azért szaporán szedem a lábaim, nehogy meggondolja magát, és egyszer csak elinduljon, de szerencsére nem tette, így nem kell vele fogócskáznom. Különben is azt sokkal inkább élvezném, ha én lennék az üldözött Ő meg az üldöző fél.
A következő lépcsőfordulónál a falhoz nyomtam, majd akcióba léptem. Egy elégedett mosoly jelenik meg arcomon, mikor felnyög. Még! Még akarom ezt hallani tőle, egyszerűen nem tudom megunni. Szívesen nyúlnék bele ismét a nadrágjába, úgy ahogyan a kocsiban is tettem, csak hogy még több olyan hangot csalhassak ki belőle, ami arra utal, nagyon is élvezi azt, amit vele teszek. Ellépek tőle, mert most ilyet játszunk, és mert még mindig dühös vagyok rá.
Rögtön utánam indul, szavaira halkan felnevetek, és kissé megszaporázom a lépteimet, de nem annyira, hogy ne tudjon elkapni, hisz akarom, hogy utolérjen, de azért a látszata legyen meg annak, hogy üldöznie kell, valamint azért sem szedem hármasával a lépcsőket, mert nem lenne valami kellemes érzés, ha véletlenül megbotlanék, és hátraesnék. Jobb esetben Darrenre zuhannék, és Ő tompítaná az esésemet, de ettől Ő még ugyan úgy beverné magát.
Nem tudom, melyik emelet lépcsőfordulójában tartunk már, amikor végre elkap, és magához ránt. Automatikusan simulok hozzá, kipréselve közülünk minden levegőt, de még így sem vagyok hozzá elég közel, de ha így haladunk, hamarosan egészen biztos ez változni fog. Csókját viszonzom, szájában még érzem az ízemet, ezen elmosolyodok, újra lejátszódik előttem az a jelenet, ami pár perce volt. Feje a lábaim között... ez a pasi aztán tudja, hogy kell használni a nyelvét!
Szót fogadok neki, és megmarkolom a korlátot, amivel most már szemben állok. Vége a játéknak, úgy tűnik, hogy eddig bírta, igazából csodálom, hogy egyáltalán idáig kibírta azt, hogy ne merüljön el bennem. Türelmetlenül várom, hogy kicsomagolja magát a nadrágjából, igazából eszembe se jutott, hogy a ruhámat feljebb kellene húznom magamon, csak akkor esett le, hogy nem kellett volna tétlenkednem, míg ő vetkőzött, de se perc alatt elhárította ezt a problémát is. Egyik lábam, föltettem a korlátra, mikor rájöttem, mit is akar, majd csalódottan morrantam fel, mikor csak a kezét éreztem meg combjaim találkozásánál. Ha azt akarja, hogy könyörögjek neki, hát nem fogok, de kétlem, hogy lenne annyi türelme, hogy ilyen szavakat akarjon kicsikarni belőlem.
-Végre...- Nyögök fel amint belém hatolt. Már sokkal hamarabb meg kellett volna ennek történnie, nem is tudom, hogyan bírtuk ki. Bár a kis játék izgalmas volt, de ez… ilyenkor képes vagyok elfelejteni azt, hogy én csak egy prosti vagyok, hisz Ő tényleg törődik azzal is, hogy nekem jó legyen… míg mások, megelégszenek azzal, ha megjátszom az egészet.
Hátrafeszíti a fejem, mond is valamit, de nem igazán tudom feldolgozni a szavait, csak arra tudok figyelni, hogy a teste mit is művel az enyémmel. Megnyalja a fülemet, majd meg is harap, megborzongok, imádom, amit művel velem.
Erősen markolom a lépcső korlátot, szemeimet behunyom, és próbálok nem hangosan sóhajtozni és nyögdécselni, mert az igazán nem lenne jó ha most hallana meg minket valaki, és indulna el megkeresni a hangok forrását. Mozognék vele együtt, ha nem félnék attól túlságosan is, hogy elvesztem az egyensúlyomat, így inkább csak úgy mozdulok, hogy még mélyebbre tudjon belém hatolni.
Nem kell sok időnek eltelnie addig, hogy végre elélvezzek. Hangos nyögés hagyja el ajkaim, gerincem megfeszül, miközben átélem az orgazmust. Már a lépcsőn feküdve is nagyon közel voltam ehhez, de így hogy elhúzta az egészet csak még jobb lett, mint akkor lett volna.
Amint Ő is elment, és kihúzódott belőlem, leveszem a lában a korlátról, majd egy kis idő után, mikor már biztos vagyok abban, hogy a lábaim megtartják a teljesen súlyomat, elengedem a korlátot, és Darren felé fordulok, a tarkójánál fogva húzom magamhoz, hogy megcsókolhassam, ha engedi. Ha már szex közben nem kóstolhattam ajkait, akkor most nem tagadhatja meg ezt tőlem!
Végül elhúzódok tőle, hogy megigazíthassam magamon a ruhámat, majd egyik kezemmel lazán átfésülöm a hajamat is, miközben a levegőt még mindig zihálva veszem.
Tekintetem az övét keresi, majd szépen végignyalok felső ajkamon.- Ha itt végre végezünk, majd le foglak szopni. - jelentem ki kissé mély, rekedtes hangon, majd elindulok föl, a harmadik emeletre. Lehet hogy ennek nem így kéne lennie, sőt... hisz Ő fizet, neki kell megmondania, hogy mit is vár el tőlem, de kétlem, hogy akár egy pillanatig is tiltakozni fog a tervem ellen. Sőt... tudom, hogy egész végig azon fog járni az esze, hogy mit is fogok vele csinálni.


Tag: Darren <3 || Szavak: 992 || Notes: remélem tetszik :$
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 7:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


Tekintetem rögtön a szájára téved, amikor megnyalja, akaratlanul is megismétlem a mozdulatot, mondatával halvány mosolyt csal az arcomra, végtére is lássuk be, hogy én is, mint ahogyan a legtöbb férfi kifejezetten élvezni tudta, ha a nő a szájával kényezteti azon a bizonyos ponton, én pedig a kocsiban sem vágytam másra, csak erre.
– Sürgetni fogom a dolgot – kacsintok rá célozva a vizsgálatra, ugyanis most már nemhogy egy perccel többet nem akartam itt tölteni, hanem mihamarabb akartam kijutni innen. Mindenesetre nem filozofáltam túlságosan sokáig, rögtön utána indultam, majd a harmadik emeleten beléptünk a folyosóra, ami – a kórházakra jellemzően – szintén fehéres áranyalatú volt, csak a sárgás színű lámpa fénye, miatt tűnt kissé sárgásnak az egész helyiség, elhúztam a számat, itt még inkább belepte a helységet az a szokásos szag, a feljárón ehhez képest egyáltalán nem is lehetett érezni, most viszont meglehetősen zavart – mondjuk lehet azért, mert eddig nagyon alkalmam sem volt erre figyelni, főképpen mert Shayaan parfüme elnyomta az illatok nagy részét, legalább is ha a közelében álltam mindenképpen.
Fintorra húztam a számat, miközben tekintetemmel rögtön keresni kezdtem a röntgent, azonban ezen a részen nem találtuk meg, már nem is emlékszem pontosan, hogy mit mondott a nő, hogy merre is kellene menjünk.
Kezem Shayaan derekára csúszott így megindítva őt is, hogy megkeressük a rendelő pontos helyét, közben nem igazán bírtam megállni, hogy kezem ne csússzon lejjebb, néha, majd vissza a helyére, végül az egyik ajtó előtt álltunk meg, amire nagy betűkkel ki volt írva, hogy "röntgen".
– Csak sikerült felérnünk – jegyeztem meg meglehetősen jókedvűen, nem is tudom pontosan, hogy mennyi ideig tartott, de nyilvánvalóan jóval tovább, mintha lifttel jöttünk volna felfelé.
A székek felé fordulok, majd mindketten leülök rá, lehet be kellene kopognom, hogy van-e bent valaki, de ahogyan hallani lehetett a bentről szűrődő hangokból, úgy sejtettem, hogy bizony időzik odabent más is a nővéreken kívül, ezen persze semmi meglepő sincsen, ugyanis ez egy kórház, ahol az éjszakai nőverek melóznak, akik persze közel sem olyanok, mint ahogyan én megpróbáltam nem is olyan régen elképzelni, a többségük öreg volt már és meglehetősen vén, egyszóval az eddig látottak alapján csak a felnőtt filmekben vannak dögös ápolónők – na meg persze, ha valamelyik pasi így kívánja vagy a barátnőjétől vagy a prostijától.
Egy pillanatra Shayaanra néztem, majd tekintetemet újra az ajtóra szegeztem, mintha csak szuggerálni akartam volna, hogy mihamarabb kijöjjön a bent lévő személy, reményeim szerint – és ha az emlékezetem nem tart sokáig – egy röntgen nem tart túlságosan sokáig, legalább is nálam nem szokott, a várakozás a papírra, már annál inkább.
Kezemet a mellettem ülő csaj lábára csúsztattam, ujjaimmal finoman cirógatni kezdtem, rajta gondolkoztam, de soha nem voltam képes egyről a kettőre jutni vele kapcsolatban – nem mintha a kiváló emberismeretemről lennék híres, mert ebben ritka szar vagyok. Mindenesetre Shayaant valahogy még kiismerni is képtelen voltam, folyton változik, nem tudom mikor mire gondol, az ő esetében ez pedig kurvára zavar minden alkalommal, szinte kedvem lett volna ilyenkor megfojtani.
Hirtelen kinyílt a röntgen ajtaja, egy kis srác jött ki az édesanyjával, nem sokkal mögöttük pedig egy szigorú külsejű nővér, aki minden bizonnyal nem igazán ismerhette a tréfát vagy egész nap a citromot nyalogatja.
– Anyám, de jó hogy nem álló farokkal kell bemennem... főleg ha ő is lesz bent... – súgtam oda a lánynak, miközben türelmetlenül vártam, hogy vajon mondják-e a nevemet.
A nő körbenézett, amikor kettőnkön megakadt a tekintete rosszallóan felsóhajtott, majd a papírjára nézett.
– Maga Mr. Hawkins? – A hangja se volt sokkal szebb a külsejénél, mintha dörzsölőpapírt csiszoltak volna, szinte a hideg kirázott és bántotta a fülemet.
Bele se merek gondolni, ha komolyan úgy kellett volna bemennem, ahogy imént mondtam, azt hiszem, hogy merevedési zavarosnak is titulált volna, márpedig ennek még csak a gondolata sem tetszett.
– Igen – válaszoltam végül, mikor észbe kaptam, hogy még mindig nem nyögtem ki egyetlen választ sem.
– Akkor jöjjön... vagy jöjjenek – tette utólag hozzá megvető hangsúllyal, mikor a mellettem ülőre pillantott, szinte látszott, hogy a vénasszonynak már meg is volt a véleménye mindkettőnkről, ez jellemző manapság errefelé.
– Bejössz vagy maradsz? – fordultam felé felvont szemöldökkel miután felálltam, természetesen a nővér egy tapodtat sem mozdított egészen addig az ajtóból, amíg be nem léptem a kis helyiségbe, ahol rögtön utasítást adott, hogy vegyem le a felsőmet, majd betessékelt a másik helyiségbe és a szerkezet elé állított, aztán kiment és becsukta maga mögött az ajtót, onnantól kezdve pedig csak a hangszórón jelezte, hogy hogyan kellene fordulnom, amikor végeztünk egész egyszerűen csak benyitott az ajtón, majd parancsba adta, hogy öltözzek fel. Gyorsan magamra kaptam a felsőmet, majd a nővér kezembe nyomott pár papírt és újabb utasítást adott, hogy hova is menjünk...
Hurrá... húztam el rosszallóan a számat.
– Gyere, lejjebb kell mennünk két szinttel – intettem a fejemmel, majd rögtön a luft felé is vettem az irányt.
Feldühített az a nő, nem is kicsit, legalább is az, hogy milyen lekezelő hangon kezelt mindkettőnket.

# 790 # először is: bocsi, hogy csak most... másodszor is: bocsi, hogy ilyen ritka sz.r lett >.< :/
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeSzomb. Márc. 23, 2013 6:03 pm


Lehet még sem volt olyan jó ötlet, hogy eljöttem vele ide... hisz csak azok szokták kísérgetni az embereket akik a beteg barátai, esetleg valamilyen családtagjai, de én mi vagyok? Csak egy prosti, és a hideg is kiráz az ilyen helyektől, még is itt vagyok, és fél áron adom magam neki. Nem tagadom, nem akartam, hogy esetleg mást keressen magának estére, ha vissza utasítottam volna azt, hogy eljöjjek vele... meg az a kis közjáték is tetszett a kocsiban, ami a lépcsőházban történt az meg aligha nem felejthetetlen, hiszen nem mindenki áll neki szexelni egy kórház olyan területén, ahol bármikor bárki megfordulhat.
Én sem vagyok különb, mint a többi ember, akik csak akkor jönnek ilyen helyekre, amikor már feltétlenül muszáj, és most muszáj mert Darren fizet... na meg azért valahol érdekel is, hogy ne legyenek komolyabbak a sérülései. Repedt borda, vagy ilyenek... már az is sok lenne, hisz... a francba. Vissza kellett fognom volna magam, hisz lehet, hogy azzal amit az előbb műveltünk csak még rosszabb állapotba került, még akkor is, ha Ő esetleg nem érezte volna így. Lehetne több eszem is... sokkal több, de van amikor nem a fejemet használom, hanem csak csinálom amit jónak látok.
Nézem az ajtókon lévő kiírásokat, míg el nem érünk a röntgen feliratúhoz. Meglep, hogy nem kopog be, hanem csak leül, de ha ez így szokás itt, akkor nincs mit tenni, helyet foglalok a mellette lévő széken. Hamarosan az ajtó felől érkező halk zajokból arra tudok következtetni, hogy bizony van bent ott valaki. Szóval nem kell majd olyan sokat várnunk, remélem, hiszen a percek csak úgy szaladnak, és azt meg nem akarom, hogy az este hamar véget érjen.
Nem értem miért nem tudják feldobni az ilyen helyeket, hiszen gyerekek is járnak ide, na meg félős felnőttek. Nem tagadom, szívesen elnézegetném a falon lévő mesejelenetet, ha lenne ilyen, segítene elterelni a gondolataimat azokról a betegekről akik talán épp az utolsókat rúgják... Nem, erre határozottan nem akarok gondolni.
A kezeimet az ölembe teszem, és figyelem azokat, lassan az ujjaimmal játszadozok, csak hogy lefoglaljam magam valamivel. Itt nem igen tudok mást csinálni, hisz vagy magammal kezdek valamit, vagy pedig elkezdem Darrent bámulni, aminek az lenne a vége, hogy valószínűleg megint nem bírnék magammal, és elkezdeném őt "szekálni" hogy rám figyeljen. Kezét a combomra teszi, halványan elmosolyodok, majd hamarosan nyílik az ajtó, és egy kisfiú lép ki az anyukájával a folyosóra, majd egy ijesztő nővér. Még szerencse, hogy nem nekem kell bemennem oda. Halkan felnevetek halk szavain, és valahogy meg tudom érteni.
- Kint maradok. - Határozottan jelentem ki, hiszen eszem ágában sincsen besétálni az oroszlán barlangjába, na meg jobb is így, mert így nem látom majd azt, amíg Darren a pólója nélkül parádézik, és így nem lesz mi kísértsen. Megvárom amíg becsukódik mögöttük az ajtó, majd fölállok, és elkezdek a folyosón föl s alá sétálni,
cipőm sarka hangosan kopog, de nem érdekel, sőt, inkább próbálok arra koncentrálni, nem arra, hogy mégis hol vagyok. Nem tudom miért nem maradtam a kocsiban és vártam meg őt. Utálom a kórházakat, kiráz tőlük a hideg. Eddig jó volt, mert nem egyedül voltam, hanem egy ismerőssel, de most? Legszívesebben elszaladnék, de akkor mégis minek tartanának? Minden bizonnyal félős nyuszinak, pedig nem vagyok az!
Nyílik a röntgen felirattal ellátott ajtó, megörülök, minden bizonnyal akkor most már mehetünk, hisz végzett...
- Hogy? Még is minek? - Nézek rá, majd megyek mellette a lift felé. Mikor oda érünk türelmetlenül kezdem el nyomogatni a lift hívó gombját, hátha hamarabb ide ér, bár tudom nem fog. - Még mennyi idő míg végeznek? - kérdezem, majd beszállok a liftbe, aminek az ajtaja éppen most nyílt ki, majd benyomom az első emelet gombját.
- Nagyon zokon vennéd, ha esetleg kint várnálak meg? - nem bírnék ki még több várakozást idebent, ki kell jutnom valahogyan. Lehet, hogy ezáltal még mélyebbre süllyedek a szemében, hogy még ennyit sem bírok ki, de ez jelen pillanatban egy kicsit sem zavar, csak jussak ki innen végre.

Tag: Darren <3 || Szavak: 650 || Notes: hát ez... rövid is, rossz is... sajnálom :S
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeHétf. Márc. 25, 2013 9:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


A zárt sötét röntgen szobából kilépve megkönnyebbülve vettem tudomásul, hogy végre megszabadultam attól az átkozott nőszemélytől, aki még az ablak mögül is fojtogatott a jelenlétével, az már egyszer biztos, hogy ő sem fogja megnyerni a kedves nővérek címét – eléggé az utolsó helyen pályázhat, mert elég kevés nővér van, aki ilyen lekezelően bánik a betegekkel, ezt valahogy soha nem viseltem jól, de nem voltam abban a kedvező helyzetben, hogy az illető férfi legyen, mert akkor nem hagytam volna szó nélkül ezt a fajta modort és bár én sem vagyok egy szent, de én legalább valamennyire jól tudom titkolni, ő még csak meg sem próbálta.
– Gondolom, egy hozzá jobban értő orvosnak is meg kell néznie, hogy minden rendben van-e – vállat rántok, hiába voltam már egy jó pár alkalommal a kórházban, az én látogatásaim valahogy soha nem úgy alakultak, mint a legtöbb normális emberé, ugyanis a rutinvizsgálatokról rendszerint valamilyen oknál fogva kések – persze, ez nem meglepő, mert lássuk be, hogy nem én vagyok a tökéletesség mintapéldája, sőt... hajlamos vagyok a késésre, az okok most nem feltétlenül lényegesek. Több alkalommal hoztak már be hordágyon, egy-egy csúnyább bunyó alkalmával, végtére is, ha az ember rosszkor van rossz helyen ennek nem kell véletlennek lennie – pláne, ha az ember olyanokkal balhézik össze, akiknek jóval nagyobb hatalma van, mint mondjuk nekem – aki csak egy kis ebihal Las Vegas sötét utcáin. Hát ja, elég gyakran kerülök gázos helyzetbe mi tagadás, ráadásul még élvezem is, mellesleg nem kicsit. – Meg gondolom bekötözi – teszem még hozzá, mikor a lift felért az emeletre, ami nem mellesleg meglehetősen csiga lassúsággal mozgott, ennyi idő alatt, akár le is zavarhattuk volna azt a bizonyos menetet a három emelet között. – Fogalmam sincsen, én is mennék már – húzom el a számat, hiába hogy még nem vagyunk időszűkében, de tény, hogy a holnap hamarabb eljön, mint ahogy mi azt szeretnénk, viszont ezzel a tempóval hajnalra sem érünk haza – ki tudja, még a dokinál mennyit kell várni, ki tudja mennyien várnak még odalent...
– Nem, nyugodtan menj ki, a kocsinál várj meg – mondom, miközben a zsebem mélyéről előkaparom a kulcsot – tessék, szállj be addig – a kezébe adom a kulcsot, majd kiszállok a liftből, ami megállt az első emeleten, a doktor rendelője felé vettem az irányt, a lehető leggyorsabban akartam végezni.
Végül is nem kellett olyan sokat várakoznom odakint, talán egy tizenöt, húsz percet kellett várnom, mire bevonulhattam, ahol a doktor elmondta, hogy két bordám megrepedt, de csak egy kicsit, talán azért érzem alig a fájdalmat, pedig az ember azt gondolná, ha ráveti magát egy majd nyolcvan, százkilós ember, akkor azért ennél több bajomnak kellett volna lennie, legalább is, ha a szokásos logikát követjük. A doktor éppen eleget faggatózott ahhoz, hogy ő maga is kikövetkeztesse, hogy mibe is keveredtem bele, az oldalamon lévő ütésnyomok, amik mostanra már be is kékültek, valamint a hátamon lévő sérülések a földön hempergéstől. A doktor lényegében azzal elengedett, hogy egy ideig kíméljem magamat, és ne csináljak semmilyen megerőltető mozgást – erre persze magamban elmosolyodtam, mert egy megerőltető este elé nézek a világ egyik legjobb nőjével...
Megráztam a fejemet, ideje lenne még jobban a fejbe verni, hogy Shayaan csak egy útszéli nő, aki a kuncsaftok kérésére bármit megtesz nekik – bizonyos kereteken belül gondolom, nem tudom mennyire bevállalós, végtére is én nem fantáziálgatok, csak néha napján, vele csak szimplán szeretem eltölteni az időmet. Pontosan nem is lehetne ezt megfogalmazni, hogy mi is ez.
Észre sem vettem, de a lábaim egyenesen a kocsi felé vittek ez alatt a rövid idő alatt, a lépcsőn jöttem, ahol szinte végig vigyorognom kellett... Zseniális. Egy kórházban, de élménynek elég jó volt, mi tagadás.
– A doki azt mondta, hogy nem ártana, ha nem csinálnék semmi megerőltető mozgást – még szinte be se ültem a kocsiba, már belekezdtem a mondandómba, szerencsére volt olyan rendes, hogy a kulcsot betette már a helyére, így ezzel már nem kellett foglalkoznom, csak haza akartam érni, hogy együnk, igyunk és szexeljünk – legalább is valami ilyesmi programot terveztem személy szerint. – Úgyhogy, a te kényednek kedvednek leszek kiszolgáltatva – elvigyorodom, ugyanis volt egy ígérete, amit amúgy sem tudtam kiverni a fejemből, nem mintha nagyon ki akartam volna...
– Múltkor meséltél arról a munkáról, felvettek végül? – fordultam felé egy kicsit, igazán kíváncsi voltam, bár persze... sejtettem, hogy milyen választ fogok hallani.

# 693 # bocsi, nem olyan lett, amilyet szerettem volna... azért remélem így is tetszik ^^
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeSzomb. Márc. 30, 2013 10:47 pm


Darren kiszállt a liftből, az ajtó becsukódott, ment egy emeletet lejjebb, majd újra kinyílt az ajtó. Mintha puskából lőttek volna ki úgy vágtam át az előtéren, egészen addig nem lassítottam amíg ki nem értem az épületből. Onnantól már szépen lassan sétálva tettem meg az utat az autóig, miközben mélyen beszívtam a friss hideg éjszakai levegőt.
Már teljesen sötét van, illetve lenne, ha az utcai lámpák nem világítanának, illetve az épületből sem szűrődne ki semmilyen fény sem. Bárcsak olyan sötét lenne! Szeretem a sötétet, megnyugtat teljesen. De így... beülök a kocsiba, és kutakodni kezdek, amíg nem találok egy pulcsit, amibe belebújok. Nem tudom kié lehet, de az biztos, hogy férfié mivel sokkal nagyobb, mint amit egy normál mérető nő hordana, plusz az illatán is érződik. A zsebében találok egy doboz cigit, és egy öngyújtót. Elmosolyodok, majd kiszállok a kocsiból, és kényelmesen fölfekszem a motorháztetőre, majd a számba veszek egy cigit, meggyújtom a végét, és mélyet szívok belőle. A mérgező füst a tüdőmbe kerül, bent tartom egy kis ideig, majd hosszasan fújom ki a számon keresztül, majd újat szívok a cigiből. Nem vagyok egy lánc dohányos, de nem tagadom azt, hogy néha bizony elszívok egy egy szálat. Mikor ideges vagyok, és kell valami ami lenyugtat, vagy éppenséggel tudom, hogy egy olyan emberhez kell mennem akit ki nem állhatok. Igaz ott is a lenyugtatásról szól ez az egész, de mégis más a két szituáció. Jelen pillanatban az első helyzet áll fent, mivel Darren egyáltalán nem tartozik azok közé a vendégeim közé, akiket ki nem állhatok. Nem, Ő határozottan a másik csoportba tartozik... de ebbe nem akarok jobban belegondolni, mert ki tudja, hogy hova lyukadnék ki a gondolatmenet végére.
Nézem a sötét eget, ahol semmi sem látszik, mivel csúnya felhők eltakarják a csillagokat, de jobb is így. Szívok még egyet a cigiből. Sokkal jobban érzem magam így már. Lehet elszívok majd még egy szálat is, attól függően, hogy Darren mikor jön ki a kórház épületéből.
Hoppá... ez egy kórház. Lehet nem itt kéne dohányozni, de nem érdekel, amúgy sincs erre most senki sem, ha meg mégis jönne valaki, hogy szóljon, maximum arrébb sétálok, hogy ebből ne legyen semmi komolyabb problémám. Már csak az hiányozna, hogy erre jöjjön egy fakabátos, aztán elkezdjen valami bírságot kiszabni nekem.
Mikor már a második szál cigimet is elszívtam, beszálltam a kocsiba, bekapcsoltam a rádiót, és kerestem egy rágót, hogy azért valamennyire leplezzem, hogy dohányoztam.
Mikor megláttam Darrent, hogy kijön az épületből kikapcsoltam a rádiót, a rágót egy papírzseb kendőbe tettem, majd levettem a lábaimról magassarkú cipőmet, mivel abban nem igazán tudom vezetni, már pedig most én fogok vezetni, hiszen ez az egyetlen módja annak, hogy elfoglaljam magam az út alatt, és ne kezdjek el megint idő előtt Darren nadrágjában kutakodni. Hisz ha unatkoznék, akkor előbb vagy utóbb úgyis ugyan ott lyukadnánk ki, mint ide fele jövet, azzal a különbséggel, hogy most nem egy kórházba tartunk majd, hanem egy olyan helyre, ahol végre rendesen tudjuk felfedezni a másikat.
- Remélem nem bánod ha én vezetek... - - Mondom, mikor oda ért a kocsihoz. Lehet nem gondoltam át ezt alaposan, hiszen most majd vissza vághat, de csak nem teszi, hiszen már bosszút állt a lépcsőházban, mikor csak úgy ott hagyott pont az előtt mielőtt elélvezhettem volna. A galád... de utána kárpótolt, szóval nincsen harag a részemről.
Szavaira elmosolyodok.
- Akkor lehet kikötözöm majd a kezeidet meg a lábaidat, hogy még véletlenül se erőltesd meg magad... - erről már beszéltünk korábban, és lehet, hogy tényleg meg fogom tenni ezt vele, csak, hogy betartassam vele az orvos utasításait. Egy hatalmas ágyhoz kikötözött Darren, akivel azt csinálok amit akarok... rengeteg mindent tudnék vele csinálni, és ha minden jól megy akkor fogok is.
Beszéd közben gyújtást adtam a kocsira, majd szépen kitolattam a parkolóból, hogy aztán elindulhassunk a lakása felé.
- Még nem... - Sóhajtok fel kissé bosszúsan.
- Titkárnőt keresnek, és behívtak egy második kör meghallgatásra is, de mindenhova a cuki kis szőkéket veszik fel. Lehet hamarabb kapnék munkát ha hidrogéneztetném a hajam. - Húzom végig egyik kezem egyik hosszú barna tincsemen. Nem tudom elképzelni, hogy vajon hogyan is néznék ki szöszin, de ami azt illeti nem is akarom kipróbálni.
- Már az is csoda, hogy vissza hívtak, de azért reménykedem, hátha végre sikerülni fog. Ha nem, akkor pedig jövő héten lesz egy meghallgatásom egy kisebb szerepre valami sorozatban. De remélem ez végre össze jön ez a titkárnői állás, és kiszállhatok ebből az egészből... - Ő is tudja, hogy csak kényszerből lettem prosti. Legalább is már meséltem neki, hogy emlékszik e rá az már más kérdés, bár valószínű, hogy emlékszik, ha azt sem felejtette el, hogy voltam állás interjún. Ha megkapom a munkát valószínűleg többet nem találkozok vele... maximum ha véletlenül össze futok vele az utcán. De akkor az összes kliensemmel is megszűnik a kapcsolatom, nem csak vele... de Ő... nem, ezen nem agyalok. Nem szabad.

Tag: Darren <3 || Szavak: 803 || Notes: remélem tetszik :$
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 3:44 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


Amint a doktor elengedett a szokásos, ámde teljesen fölösleges jótanácsaival, amilyen gyorsan csak tudtam a lifthez siettem, ugyanis valahogy mára nekem sem volt gyomrom elviselni hosszú távon ezt az orrfacsaró kórház szagot, amit a liftben is ugyan úgy lehetett érezni, semmivel sem lett jobb, ráadásul nem is rögtön a földszintre vitt, hanem még felvitt a negyedikre, ahol két fáradt nővér szállt még be, akik eggyel lejjebb szerencsére ki is szálltak, ugyanis valahogy nem voltam abban a hangulatban, hogy elviseljem az idegsítő csacsogásukat és a jókedvű kuncogásukat, amik még akkor is a fülemben kísértettek, miután a friss levegőre léptem – már amennyire itt egyáltalán tiszta lehetett a levegő.
Azonban nem toporgok egy helyben túlságosan sokat, amint eltűnt az orromból az a jellegzetes illet, rögtön az autó felé vettem az irányt, ami szerencsére ugyan ott állt, ahova én leparkoltam és a kerekei is mind megvoltak, szép lett volna, ha pár utcahuligán fogja és lekpaja a kocsiról, még mi bent vagyunk – szerencsére a kórház nem éppen az ő műfajuk –, valamint Shayaan sem gondolta úgy, hogy esetleg arrébb állna – úgy viszonylag nehezen találtam volna meg, tekintve, hogy a parkolóban nem éppen túl jók a fény viszonyok, ahogy azonban a kocsi felé közeledtem meglepődve konstatáltam magamban, hogy nem az anyós ülés mögött ül, hanem a kormány mögött.
– Nem különösebben zavar – rántom meg egy nyugodt mozdulattal a vállamat, ugyan általában szerettem vezetni – szó se róla, most is szeretnék –, de valahogy most nem volt kedvem, maximum csak egy kicsit böki a csőrömet, ugyanis valamiért mindig is nevetségenek találtam azt, ha egy csajnak kell fuvaroznia a pasit, valahogy olyan gyámoltalannak hatott ilyenkor a férfi. – Na jó, egy kicsit zavar, de ha szeretnél vezetni csak nyugodtan – javítom ki magam, nem sokkal később, bár még ez sem a tökéletes kifejezés. Mindegy, nem különösebben számít, úgyhogy az a legjobb, ha túllépünk a témán.
A kocsiba ugyan úgy szálok be, mint ahogy máskor, azt leszámatva, hogy nem kell rögtön a kulcsot a zárba helyeznem. Egyelőre nem tudom, hogy mivel fogom elfoglalni magam egész úton, de még a végén kénytelen leszek hasonló módszerekhez folyamodni, mint ahogyan ő tette nem is olyan régen, azonban erőt véve magamon, a saját térfelemen tartom a kezemet, nem is emlékszem, hogy mikor ültem utoljára az anyós ülésen, mint ahogyan arra sem, hogy ez ilyen rettenetesen unalmas, amire vezetés közben is hajlamos voltam, nem hgoy ha még azzal sem tudom magam lekötni.
– Nem lenne olyan könnyű feladatod – jelentem ki, közölve vele a tényt, valóban nem hagynám neki olyan egyszerűen, de persze valamilyen szinten igyekeznék legyőzhető maradni, végtére is azért mégis csak izgatja a gondolat a fantáziámat, hogy vajon mit csinálna velem ebben a helyzetben, minden bizonnyal nem úsznám meg úgy, mint a kocsiban, főleg hogy még csak tiltakozni sem tudnék ellene azon kívül, hogy ficánkolok – bár én szívem szerint inább fordított helyzetben képzelném el – kissé ábrándosan vigyorodom el, végtére is engem pedig ez érdekelt jobban. Meg aztán... Szerencsére tisztában vagyok azzal, hogy nem éppen az a fajta, aki könyörög ilyen helyzetben, viszont a kiktözős helyzetben minden bizonnyal egy idő után betelne nála is az a bizonyos pohár és csak kinyögné, utána pedig mindenképpen megkapná, amire a teste vágyik.
Végül úgy gondoltam, hogy rákérdezek, hogy mi van azzal a melóval, amit a legutóbb említett, most van egy kis alkalmunk... beszélgetni? Istenem! Azaz igazság, hogy nekünk kettőnknek nem igazán kellene beszélgetnünk, maximum a pénzről valamint a következő alkalommal, lássuk be, hogy az elején így is működött ez a dolog, csak a szimpla szex, aztán valamikor útközben elkezdett bonyolódni, ugyanis elkezdtünk beszélgetni, aminek nem kellett volna megtörténnie... Csak dugnom kellene, fizetni neki... Én még az ő igényére is figyelek valamilyen módon, néha akratlanul is, de a lényeg, hogy az ő élvezetét, olykor a sajátom elé helyezem, ami lássuk be, hogy ebben a kapcsolatban nem teljesen kóser.
– Nem tudják elképzelni, hogy mit veszítenek – szalad ki hirtelen a számon, ami miatt legszívesebben magam már most felképelném, mert ez eléggé úgy jött ki, hogy ha esetleg megtenné nekik azt, amit nekem is szokott, akkor még annál is hamarabb kapna melót, minthogy befestetné a haját szőkére, ami valljuk be, hogy nem hinném, hogy az ő színe volna, mindenesetre tény, hogy... ha megtenné, akkor valószínűleg az első körben megkapná az állást, ez a gondolat sajnos viszont ki is ül az arcomra, ha akarnám sem tudnám leplezni. Felteszem magamnak a kérdést, hogy mégis, hogy rákba lehetek vele ilyen faszfej, de nem tudok rá választ mondani.
– Nem hinném, hogy ebből a melóból nagyon lenne kiút, végtére is mit tudsz felmutatni, azon kívül, hogy remekül tudsz kefélni? – Tudom, hogy be kellene fognom a pofámat, de azt hiszem, hogy döntöttem, ennek az egésznek itt kell pontot tenni a végére, minden bizonnyal lehetne okosabban is, de ha utál legalább gyűlölettel gondol rám... mindkettőnknek ez a legjobb... – Mióta is próbálkozol már? – Szegezem neki a kérdést. – Ebben a körben élsz már egy ideje, a büdös életbe nem kerülsz ki innen.
Nehezemre esett minden egyes szót kinyögni, mintha fogóval kellett volna kiszedni belőlem, nem mellesleg egy pillanatig sem akartam ránézni, hiába, hogy nem tudom, hogy mit látnék az arcán, de éppen ettől félek, ugyanis a dühével még csak-csak együtt tudnék élni, de a csalódottságával és a fájdalmával már nem biztos, minden bizonnyal ezek kísértenének éjjel nappal... Nem akartam darabjaira törni, már megtették egy párszor, de mégis szükségét éreztem.

# 878
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Shayaan & Darren Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Shayaan & Darren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-