KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Shayaan & Darren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 31, 2013 8:48 pm


Olyan régen vezettem már kocsit... persze ez nem azt jelenti, hogy elfelejtettem azt, hogy hogyan is kell egy ilyen masinát irányítani, csak azt, hogy nem szoktam kocsival közlekedni. Ami azt illeti nincs is kocsim, egy motorom van, ami szerintem jobb, mint egy ilyen négy kerekű. Gyorsabb, és nem kerülök vele sose dugóba, ergo nem is szoktam sehonnan sem elkésni.
Szerencsére Darrennek semmi gondja sincs azzal, hogy nem az anyósülésen talált engem, hanem bizony neki kell oda ülnie.
- Köszönöm. Szeretnék vezetni, és így biztos, hogy le lesznek foglalva a kezeim valamivel... - nem tudom megállni, hogy ne mosolyogjak rá. Tudom, hogy most nem tudnám megállni azt, hogy esetleg ne hajoljak oda, hogy ne csak a kezeimmel kényeztethessem, de így nem fogom tudni megtenni ezt, sem mást, és ennek azért valamilyen szinten örülök is. Nem kell neki azt tudnia, hogy mennyire nem tudom megállni azt, hogy ne érjek hozzá, ha ilyen közel van hozzám.
Szavaira halkan felnevetek.
- Alábecsülsz engem Darren, nem tudod, hogy milyen könnyen el tudom érni azt amit akarok. - Vagyis ez nem teljesen igaz, hiszen nem tudok rávenni egy milliárdost, hogy utalja át a teljes vagyonát nekem, de azt könnyedén el tudom érni, hogy hanyatt lefeküdjön az ágyára. a többi onnantól már csak gyerekjáték, hisz el tudom érni, hogy ne arra figyeljen, hogy mit csinálok a kezeivel, hanem egészen más merre terelem a figyelmét...
A fantáziámat mind a két kép beindítja, az is, ha Ő van kikötözve de az is ha én.
- Én csak az orvos utasításait szeretném követni, de nem fogom elrontani a játékodat, szóval ha ahhoz van kedved akkor kikötözhetsz... - Hiszen Ő fizet, azt csinálunk amihez neki kedve van. Attól egy pillanatig sem tartok, hogy esetleg bántani fog komolyabban. Másnál azért félnék ettől, de Őt már ismerem annyira, hogy ettől nem kell tartanom, de ki tudja, hogy mikor kattan be nála valami és változik meg... de nem, ilyen vele nem lesz.
- Hogy mondod? - veszem el a tekintetemet az útról, és nézek rá kissé felvont szemöldökkel, de hamar vissza fordulok az út felé, mert nem akarom azt, hogy véletlenül valaki kiugorjon elénk az útra én meg szépen áthajtsak rajta. Már csak az kéne. Vihetnénk be a kórházba, utána meg mehetnék a rendőrségre. A rendőröket pedig kétlem, hogy érdekelné az, hogy azért nem az utat néztem mert Darren kétértelműen fogalmazott.
Következő szavaira legszívesebben beletaposnék a gázpedálba, hogy aztán felé fordulhassak, és felképelhessem. Hogy képes ilyet mondani? Mintha acélbetétes bakanccsal trappolt volna bele a lelki világomba. Pontosan tudja, hogy nem azért csinálom ezt az egészet, mert annyira élvezem, hanem mert nem volt más választásom, ha életben akartam maradni.
- Hogy mondhatsz ilyet? Igen is ki fogok jutni ebből az egészből! - Nem is tudom miért hittem azt, hogy Ő esetleg más, mondjuk azt, hogy rendesen tud bánni az olyan emberekkel is, mint én. Akiket a legtöbben lenéznek. Hisz ha bárki is megtudja, hogy mivel foglalkozok, azonnal úgy tekint rám, mintha valami fertőző betegségtől szenvednék, pedig ez nem így van, csupán sokan nem tudják felfogni azt, hogy milyen is az a szituáció, amikor az ember már nem tud máshoz folyamodni, hogy egyáltalán fönt tudja tartani magát, csak ahhoz, hogy a testét kezdi el árulni.
Ha más mond nekem ilyeneket, akkor a szavak szimplán leperegtek volna rólam, de Ő... Megállíthatnám a kocsit, kiszállhatnék belőle, és mehetnék a dolgomra, de nem tehetem, hiszen kell a pénz, főleg, hogy ma semmit sem kerestem. Már nem csak a testem bocsátottam áruba de úgy tűnik, hogy a lelkem is...
- Hamarosan kijutok ebből az egészből, és rendes életem lesz. Soha többé nem kell elviselnem majd azt, hogy a hozzád hasonlók lábtörlőként kezeljenek. Csak egy rossz emlék lesz ez az egész. - Dühös vagyok, legszívesebben kiabálnék vele, hogy mégis hogy volt képes ilyet mondani nekem, de nem teszem, hangom még mindig nyugodt és normál hangerejű. Nem adom meg neki azt a luxust, hogy kiboruljak előtte. Ahhoz ennél több kell.
- Ha kikerülök ebből soha többé nem fogsz látni, kereshetsz magadnak más prostit akit dughatsz. Tudod, azt hinném, hogy én vagyok szánalmas helyzetben, pedig nem! - Nem tudom megállni, hogy ne vágjak vissza neki valamilyen szinten. Azt akarom, hogy érezze magát Ő is pocsékul egy kicsit, még akkor is, ha meggondolja magát, és inkább nem akarja az éjszakáját velem tölteni.
- Rendes életem lesz, rendes kapcsolatokkal, de ti akik igénybe vesztek minket... egy normális kapcsolatod sem lesz, hisz most sincs, mert ahelyett, hogy keresnétek valami normális nőt akit ingyen dughattok, inkább a kurvák társaságát keresitek. - többes számban beszélek, hisz amit mondok az az összes olyan férfira igaz, mint amilyen Ő is.

Tag: Darren <3 || Szavak: 760 || zene: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: nem ilyennek terveztem, de azért remélem tetszik...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 5:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


– Az biztos – vágom rá szinte rögtön széles vigyorral az arcomon – viszont nekem mindkét kezem szabad – hozzá közelebb eső kezemet gondolkodás nélkül teszem a combjára, majd hagyom, hogy újra bebarangolja a már jól ismert területet, s milyen hatalmas szerencsém van, hogy ilyen csinos kis miniruhát vett fel, mert így nem igazán kell azon fáradoznom, hogy esetleg arra a bizonyos helyre tévedjen, hogy kényeztessem őt és szórakoztassam magam, igazából csak most bántam meg, hogy ott a lépcsőházban lezavartuk a dolgot, nem lett volna szabad, de most már késő gondolat. De persze, valamilyen szinten igyekeztem megemberelni magam, mert azért nem örültem volna se így, se úgy annak, ha egészen véletlenül felcsavarodunk valamelyik épületre. Különben is kár lenne bármit is elsietni, ugyanis egy egész este csak kettőnk előtt áll, nyilván egyikünk sem akarja, hogy csak úgy kárba vesszen – különösen én nem, mert egy egész éjjelre szóló ajánlat, ráadásul féláron... Nem, nem vagyok sóher, esetleg alkalmanként, de most csak élni akarok az alkalommal, mert nem gyakran veretném össze magam, hogy úgymond megsajnáljon és belemenjen egy ilyen alkuba.
– Nem becsüllek alá, de alig várom akkor, hogy elérd – jelentem ki egy kissé gyermekded lelkesedéssel, ami nem jellemző rám, de amúgy pedig tisztában vagyok azzal, hogy bárkit megtudna győzni bármiről, ráadásul az én esetemben szerintem még csak nem is kellene nagyon megerőltetnie magát – sose kellett, bár az ő esetében én sem feltétlenül a mérhetetlenül kicsi önuralmamról vagyok híres.
Kezemet levettem a lábáról, majd az ülésnek támasztottam, miközben elnyomtam magamban egy mélyről jövő sóhajt, ugyanis ki nem állhattam, ha játssza ezt a fajta mártír szerepet.
– Tudod, hogy nem akarok semmit rád erőltetni, amit te nem akarsz...
végtére is mi a legrosszabb, ami történhet? Az egyik verzió az volna, hogy valamilyen úton-módon, de meggyőzöm. A másik pedig, hogy keresek egy másik csajt, ami valószínű, hogy nem igazán fog működni, mégpedig azért, mert egyrészt erre eddig nem igazán voltak perverzióim, másrészt mással valahogy nem tudnám elképzelni, így ez a gondolat viszonylag hamar érvényét veszítené.
Sajnálatos módon –, amilyen pöcsfej vagyok –, ez a viszonylag jókedvű hangulat elég hamar meg is változik, mert én idióta csak úgy beszélek a nagyvilágba... Korholhatnám magam, de most már nem számít. Egyáltalán nem tetszett már egy jó ideje, hogy rá is figyelek, nem kellene, vagy csak minimális mértékben...
– Használhatod azt a fene jó meggyőző képességedet – vetem oda neki kissé gúnyosan, már jó előre szidtam magam és most már tudom azt is, hogy az este további részét egy szexsorozat után, piálással és cigizéssel fogom eltölteni, mert csak így tudtam annyira kiütni magam, hogy ne kelljen rágondolnom, ha esetleg egyik se jön be, valamelyik gyökér biztos intéz nekem pillanatok alatt valamilyen cuccot.
Én is feltettem magamban ezt a kérdést, csak egy kissé csúnyább szavakkal.
– Igazán édes a lelkesedésed...
Egy bunkó faszkalap vagy barátom, dicsértem meg magamat, persze ezzel a ténnyel úgy alapjáraton én is tisztában voltam, valamennyire talán ő is, viszont lássuk be, hogy vele nem is gyakran vagyok pöcsfej. Ez is rohadtul zavart! Nem az ő igényeire kellene oda figyelnem, hanem a sajátomra! Nem kellene vele foglalkoznom, és még csak azt sem lenne szabad, hogy most cseszettül marjon a bűntudat, mert tudtam, hogy miért van itt... mindent tudtam, mert mindent elmondott, én pedig most csak úgy lazán, mintha nem is emlékeznék mindezekre, belegázolok, pedig meglehetett volna oldani úgy is, hogy egész egyszerűen csak nem keresem többet, ha esetleg ő keresne, akkor kinyomnám a telefont vagy valami... Ha már el kell, hogy váljanak útjaink, akkor legalább utáljon és csalódjon bennem... így könnyebb.
Őszintén szólva, neki képes voltam elhinni, hogy valóban jól végződik ez a rémálom, amiben most él, mert hát prostinak lenni nyilván nem egy élmény, csak akkor, ha éppen olyan kuncsaft van, aki figyel is rájuk. Jobban örültem volna, ha kiabál velem, akkor jobb lett volna valamivel, így meg...?
Nyugodtan hallgatom végig, szinte meg sem mozdulok, tekintetemet az útra szegezem, próbáltam elvonatkoztatni attól, hogy most ő van itt... Sissy-nek könnyű a lelkébe gázolni, tudom, hogy ő nem veszi magára, lepereg róla, különben is utáljuk egymást, jóval kellemesebb a helyzet, mint most. Végül is ő olyan dolgokat is elmondott nekem, amit lehet csak én tudok ezen az egész kibaszott helyen. A legszarabb mégsem az volt, hogy nem hívhatnám egy gyors menetre vagy éppen egy hosszabbra, hanem inkább az, hogy még csak nem is fogom látni, akik kikerülnek ebből a helyzetből, akármennyire is jó kapcsolatot alakítottak ki, egy-egy kolléganőjükkel, menekülnek, többet vissza sem néznek, egész egyszerűen eltűnnek. Ő is ezt tenné, hiába keresném ezen a hatalmas helyen, bárhol lehetne, vagy esetleg fogná magát és eltűnne.
– Egy prostival nem kell tapintatosan bánni – azt hiszem, hogy ez a végső szúrás.
Legszívesebben a föld alá süllyedtem volna, hogy képes vagyok arra, hogy ilyen köcsög legyek, sőt, inkább élve temettem volna el magam.

# 780 # bocsi, ez elég nyomi lett >.<
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 2:17 pm


- Ez igaz, de ne engem okolj majd, ha amiatt, mert nem tudsz uralkodni a kezeid felett, felcsavarodunk egy fára esetleg egy villany oszlopra. - Nem lenne szép halál az egészen biztos, de még az sem lenne valami kellemes, ha esetleg túlélnénk egy ilyen balesetet. Talán mind a kettőnk élete végéig tolószékbe kerülne. Hogy Darren után mit csinálna az életével azt nem tudom, de az igazat megvallva arról sincs fogalmam, hogy olyan helyzetben én mihez kezdenék magammal, hisz akkor nem tudnék tovább dolgozni.
Élesen szívom be a levegőt, mikor a kezét a combomra teszi, és végigsimít rajta. Ez így nem lesz jó. Hiszen ha sokáig csinálja ezt, akkor lehet, hogy tényleg egy villanyoszlop körül végezzük.
Egy pillanatra elveszem a kezem a sebváltóról, és térdétől végigsimítok felfelé a belső combján, majd vissza teszem a kezem a helyére. Szívesen csinálnám vele ugyan azt, mint amit a kórház felé vezető úton tettem, de így nem tehetem, mert vagy az útra figyelek, vagy pedig arra, hogy hogyan is tudom őt minél jobban felizgatni.
- Ez egyáltalán nem rám erőltetés. Nekem is lenne hozzá kedvem. - vallom be neki. Olyan furcsa ez az egész. Nem akarja rám erőltetni... pedig simán megtehetné. Ami azt illeti bármit megtehetne velem, hiszen fizet érte, nekem meg kell a pénz. Persze van olyan dolog amire nemet mondanék, de kétlem, hogy Ő olyan dologgal állna elő, ahhoz már kellőképpen ismerem azt, hogy mire is gerjed.
Nem szoktam hagyni, hogy felhúzzanak. Mindig van annyi önuralmam, hogy az esetleges beszólásokat szimplán lepörgetem magamról, mintha senki nem is szólt volna egy szót sem, de azt már kevésbé viselem el, ha egy olyan ember kezd el sértegetni aki... aki? Nem is tudom mire akartam kilyukadni. Hiszen Darren is csak ugyan olyan, mint a többi férfi, akik a társaságomat keresik. Azt hittem Ő egy fokkal jobb, de most bebizonyította, hogy ugyan olyan faszkalap tud lenni, mint bárki más.
Azt hiszi talán, hogy életem végéig a legősibb szakmát fogom űzni? Egészen biztos, hogy nem így lesz, de ezt már rég elmondtam neki. Pontosan tisztában van azzal, hogy amint lehetőségem lesz arra, hogy kiszálljak ebből az egészből meg fogom tenni. Beszéltünk erről, és még sok minden másról is. Talán ezért bántanak jobban a szavai, mintha mástól kapnám őket. Hisz Ő tényleg olyan volt, mint aki emberszámba is vesz, és nem csak úgy gondol rám, mint egy használati tárgyra, amivel ha végzett szimplán kidobhatja. De ez csak egy jó tanulság a számomra, ha a kliens beszélgetni akar, akkor olyan árat kell neki mondani, amitől elmegy a kedve a csevegéstől, és inkább csak szimplán szexet akar majd. Mindenki a saját kárán tanul, és most én is. Pedig örültem volna, ha nem kell így tanulnom, de most mér késő.
Utolsó szavai hatására beletapostam a fékbe. Kész, én ezt már nem bírom. Kikapcsoltam a biztonsági övemet, és kipattantam a kocsiból.
- Mi a franc van veled? - Eddig egyáltalán nem beszélt így velem, nem is értem, hogy most ezt miért kell. Teljesen össze vagyok zavarodva, és ez nem jó, nagyon nem. Sűrűn pislogok, hogy ne kezdjek el előtte sírni, mert már csak az kéne. - valóban igazad van, de ha nem tetszik ahogy bánsz velem, akkor le is léphetek, és én most ezt fogom tenni. Végeztünk Darren. - Gyorsan felkapom a lábaimra a cipőimet, majd elindulok az ellenkező irányba, mint amerre eleve mentünk. Mérgesen törlöm meg a szemeimet, így az ujjaim vizesek lesznek, de nem érdekel. Egy egész éjszakát ígértem neki, ráadásul féláron, de most az egyszer nem fogom betartani a szavamat. Ha keresni fog, hogy újra szexelni akar, nem fogok vele találkozni, bármennyire is szükségem van a pénzre. Ennél azért én is többet érdemlek, pláne ha már egyszer ilyen nagylelkű ajánlatot tettem neki.


Tag: Darren <3 || Szavak: 612 || zene: [You must be registered and logged in to see this link.] || Notes: hát ez...

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Shayaan & Darren - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 8:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Better to fight for something than live for nothing.


Ahogy hirtelen taposott a fékbe a kocsi kerekei szinte csikorogtak a száraz aszfalton. Igen, jól éreztem, hogy ez lesz az utolsó beszólásom neki a mai napra – meg úgy talán egy egész életre is, hiszen minden bizonnyal ez után úgy fog kerülni, mint a forró tüzet, a telefont majd kinyomja, ha esetleg találkozik velem, szóba sem áll velem, mintha észre sem venne elmegy majd mellettem – valahogy így tudom elképzelni... Ez még gondolatnak is ritka szar, nemhogy még, ha majd így is fog történni.
Kérdése hallatán nem csináltam semmit sem, nem akartam válaszolni, így nem is mutattam rá esetleg hajlandóságot, inkább úgy tettem, mintha nem is mondtam volna semmit sem. Nem mondom, hogy ez egy rohadt egyszerű feladat, voltaképpen egyáltalán nem, mert a hirtelen rám törő bűntudat, szinte összeroppantott, már el is felejtettem, hogy milyen érzés, olyan régen éreztem ezt a fajta érzelmet, de a tőlem telhető legjobb módon igyekeztem nem foglalkozni vele. Végül is, ez nekem egyszerű feladatnak kellene, hogy legyen, eddig is remekül tudtam elfelejteni dolgokat, vagy úgy tenni, mintha nem is lennének, most hiába próbálkoztam, ritka szarul éreztem magam, és ritka fos alaknak, ami az én esetemben azért egy viszonylag meglepő dolog.
Bejelentése nem ért különösebben váratlanul, viszont amolyan végszóként hatott számomra, szívem szerint most inkább összeveretettem volna magam, csak ne érezném magam ilyen átkozottul nyomorultul és egy igazi pöcsfejnek. Tehettem volna még megjegyzést, kellett is volna, de valahogy egyetlen egy szó sem jött a számra.
Kiszállok a kocsiból, majd előveszem a pénztárcát, most már eszem ágában sincsen utána menni, kiszámolom a rendes összeget, majd keresek egy valamivel nagyobb követ, amit ráteszek a pénzre.
– A pénzt ne hagyd itt! – kiabálok utána, miután felegyenesedek a guggoló helyzetből, magamban azt mondogattam, hogy vissza ne nézzél, mert még rosszabb lesz, mint most, de mit számít ez, így is úgyis pokoli érzés volt, ez már nem számított igazán sokat, voltaképpen semmit nem számított egyáltalán.
Óvatosan ültem be a kocsiba, egy ideig csak ültem ott, nem voltam benne biztos, hogy ez után nagyon képes leszek az útra koncentrálni, mindenesetre egyetlen fára sem csavarodom fel, az biztos.
Bizonytalanul pillantok a visszapillantó tükörbe, hogy mit csinál, de aztán gyorsan elkapom és inkább keményen a gázba taposom, hogy amilyen hamar csak lehet haza érhessek és jól leigyam magam, miközben cigit szívok, ez utóbbit nem gyakran teszem meg, büdös és költséges, csak az ilyen alkalmakkor, amikor egy kicsit is úgy alakul a dolog, ahogy nekem nem különösebben tetszik, ez pedig egy ilyen helyzet volt, egyszóval tökéletes ok, aztán hogy félig tudatlan alkoholos állapotban mit fogok csinálni, az már csak a jövő zenéje. Sajnos erre hajlamos is vagyok, jobban, mint amennyire kellene.
A hazaút alatt másra sem tudtam gondolni csak arra, hogy vajon mi lesz vele, mit fog tenni – persze, nem mintha eddig olyan nagyon szüksége lett volna rám, végtére is csak bevételi forrás vagyok számára, ő meg örömforrás nekem.
Túlspilázod haver. Bizonygatom magamban, persze teljes mértékben fölöslegesen, tudtam, hogy nem, vagy legalább is azt akartam hinni, de amilyen tökfej vagyok többet mesélnék bele ebbe a dologba... Mégis milyen dologba, teszem fel magamnak a kérdés, de persze ilyenkor mindenki síri csendben kussol.
Mindenesetre úgy a legjobb, ha tőlem már elszakad és én mindenképpen kimaradok ebből az életéből, jobban jár ő is, én is. Keres magának valami normális embert, biztos talál majd, én meg... megelégszem a prostikkal.

# Köszönöm a játékot! Very Happy Még találkozunk. Wink És bocsi a béna zárásért...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Shayaan & Darren - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shayaan & Darren   Shayaan & Darren - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Shayaan & Darren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Darren & Shayaan
» Dasie & Darren
» Caleb & Shayaan
» Jared & Shayaan
» Tyrell & Shayaan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-