KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Alexis Rohr Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Alexis Rohr Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Alexis Rohr Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Alexis Rohr Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Alexis Rohr Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Alexis Rohr Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Alexis Rohr Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Alexis Rohr Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Alexis Rohr Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alexis Rohr

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Alexis Rohr
Alexis Rohr

Egeret ide és lenyílik!


◮ hozzászólások száma : 7
◮ join date : 2015. Mar. 21.

Alexis Rohr Empty
TémanyitásTárgy: Alexis Rohr   Alexis Rohr Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2015 2:22 pm

Alexis Nadine Rohr
Las Vegas, 1996. 03. 03Alexis Rohr Alexis2_www.kepfeltoltes.hu_
19
Egyetemi hallgató
Civilians
Nadia Esra
Karakter személyisége
◆ pozitív tulajdonságok:
- Közvetlen
- Vidám
- Játékos
- Segítőkész
- Kreatív


◆ negatív tulajdonságok:
- Szétszórt
- Feledékeny
- Kicsit kétballábas, és -kezes
- Olykor tolakodónak tűnik
- Roppant mód naiv


◆ egyebek:
- Imád rajzolni, és festeni, van is tehetsége hozzá (ezért is jelentkezett művészeti egyetemre). Képzelőerejének szinte semmi nem szab határt, ha ecsetet ragad, a végeredmény biztos valami elképesztően fura, nem hétköznapi, és eléggé színes lesz.
- Ha a haja alapjáraton nem lenne elég feltűnő, emellett még imádja a színesebbnél színesebb ruhadarabokat, és a csilivili kiegészítőket sem veti meg, amivel kitűnik a tömegből.
- Fizikai kontaktusfüggő, vagyis minden beszélgetőpartnerét folyamatosan tapizza, ölelgeti.
- Hosszú haj fétise van. Imádja a hosszú hajú embereket, főleg ha az a hajkorona szép dús, és ápolt, és még inkább szeret azokba a hajakba beletúrni.

Történet vagy szerepes példa
Naplóbejegyzések

1. naplóbejegyzés - 9 évesen
Kedves Naplóm!
Anyutól kaptalak, azt mondta, hogy minden titkom elmondhatom neked, és te meg fogod őrizni nekem mindet. Ez olyan, mintha a legjobb barátok lennénk nem? És a barátoknak illendő ismerniük egymást, szóval... Alexis Nadine Rohr vagyok, kilenc éves. Anyukám az itteni iskolában tanítónéni, Evelynnek hívják. Apukám neve pedig Kevin, és ő embereket ment ki égő házakból, és tüzet olt, ami anyu szerint egy nagyon veszélyes munka. Most pedig elköszönök, mert anya szólt, hogy kész a vacsora. Viszlát!

2. naplóbejegyzés - 9 évesen
Kedves Naplóm!
Tegnapelőtt az iskolában a tanítónéni megdicsérte a rajzomat. A családunkat kellett lerajzolni, és azt mondta, hogy van hozzá tehetségem. Anyunak, és apunak is megmutattam a rajzot, nekik is nagyon tetszett. Anyu még sírt is, de nem azért, mert szomorú volt. Először én is ezt hittem, de azt mondta, hogy ezek csak örömkönnyek. Szerinted is furcsa ez, vagy csak szerintem? Ja, és képzeld! Tegnap kaptam egy papagájt. Elneveztem Fifinek, de ma délelőtt elszökött. Pedig én csak meg akartam őt sétáltatni, és elrepült és nem akart vissza jönni. Nagyon szomorú vagyok miatta. De most meg kell csinálnom a házi feladatot. Majd jövőhéten újra jövök. Viszlát!

109. naplóbejegyzés - 11 évesen
Kedves Naplóm!
Tegnap megszületett a kistesóm. Lány, és a neve Grace. Ma mentünk apuval meglátogatni őket, mert még egy pár napig nem jöhetnek haza. Nagyon cuki, és olyan kis pufi, biztos sokat evett, mikor még anyu pocijában volt. Nagyon csendes, míg ott voltam semmi mást nem csinált, csak evett és aludt. Anyu szerint, ha kicsit nagyobb lesz, majd játszhatok vele, de vigyáznom is kell rá. Nagyon várom már, hogy hazajöjjenek a kórházból, és a húgom nagyobb legyen. Szerinted, ha rendszeresen meglocsolom, gyorsan nő? Anyu is mindig locsolni szokta a virágait, és azok mindig szép nagyok lesznek nagyon hamar. Gracenél is biztos be fog válni.

111. naplóbejegyzés - 11 évesen
Kedves Naplóm!
Tudom, csúnya dolog ilyet gondolni, de nagyon nem szeretem a testvérem. Egész éjszaka sír, ahelyett, hogy aludna, és miatta én sem tudok aludni. Emiatt a héten egyszer el is aludtam az iskolában, ami egy csúnya dolog, és csak a csúnya emberek szoktak ilyet csinálni. És én nem vagyok az, ugye te hiszel nekem? Anyu szerint egyszer majd kinövi, addig bírjam ki, és legyek türelmes, mert én is ilyen voltam, mikor akkora voltam, mint Grace. Remélem hamar kinövi... Na de most megyek, mert már nagyon fáradt vagyok. Jó éjt!

300. naplóbejegyzés - 15 évesen
Kedves Naplóm!
Tök jó, hogy ez már a 300. bejegyzés, amit írok beléd, külön öröm, hogy ez pont a szülinapomra esik. Igen, ma van a szülinapom, ma lettem 15 éves. Csak egy szűk családi ünneplést tartottunk, anya egy kisebb tortát csinált, de azt mondta, hogy jövőre majd egy nagyobb bulit fognak nekem szervezni, ahová sok barátom elhívják majd. Addig még sok nap van hátra, de én már nagyon várom. A húgimtól kaptam egy rajzot, ő csinálta. Nagyon cuki lett, engem ábrázol, mellettem pedig ott van egy nagy torta, és ajándékok. Jaj de mennyire imádom a kis Graciet...! Anyuéktól meg egy egész festőkészletet kaptam ecsetekkel, ceruzákkal, festékekkel, meg mindennel ami csak kell. Nagyon örültem neki, főleg hogy az előző ceruzakészletben már elég picik a színesek. Asszem még maradt egy pici a tortából, megyek és megeszem... Mindet! Viszlát!

350. naplóbejegyzés - 17 évesen
Tudom, tudom... Az elmúlt hónapokban nagyon elhanyagoltalak, amit nagyon sajnálok, de a suliban most nagyon hajtanom kell. A gimi után a képzőművészeti egyetemre szeretnék menni, és oda buta embereket nem vesznek fel, szóval tanulnom kell. De nagyon nehéz tanulni, főleg úgy, hogy sokminden elvonja a figyelmem, főleg a húgom. Nagyon igényli a törődést, és soha nem fárad el, pont mint én, és csak én bírok vele, szóval sokat játszunk együtt. Anyuék nem is értik, hogy van ennyi energiánk, mert nekik elvileg soha nem volt ilyen sok. Na de most megyek, vár rám a sok tanulnivaló. Viszlát!

391. naplóbejegyzés - 18 évesen
Teljesen jogosan haragszol rám, hisz megígértem, hogy jobban figyelek rád, ennek ellenére még kevesebbszer írtam, mint eddig. DE! Ennek megvolt az oka, mégpedig az, hogy nagyon akartam, hogy felvegyenek a képzőművészetire, és képzeld..! Sikerült, felvettek! Következő tanévtől már oda járhatok tanulni, és sok új dolgot meg fogok ismerni a festészettel kapcsolatban, és egyszer majd én is olyan híres festő leszek, mint azok, akikről már írtam neked. Nagyon örültem, mikor megkaptam a felvételi levelet, és anyuék is, és tudod milyen ajándékot nekem ennek örömére? Egy nyuszit! Egy cuki, pici, nagyon bolyhos nyuszit. Elneveztem Nanának, mostantól ő is a családunk tagja. És ígérem, mostantól tényleg több időt fogok rád szánni. Rád, aki ismeri minden titkom. Majd az egyetemi életemről is mindent megosztok veled, ahogy eddig is tettem. Na de most megyek, meg kell fésülnöm Nana szép bundáját. Viszlát!

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Cédric S. Baillieu
Cédric S. Baillieu

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ hozzászólások száma : 225
◮ join date : 2015. Jan. 23.

Alexis Rohr Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexis Rohr   Alexis Rohr Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2015 10:58 am

Elfogadva!
Üdv nálunk!
Ne haragudj, amiért csak most érkeztem el ide…

  Hogy én mennyire imádom az ilyen naplóbejegyzéses megoldást! Elképesztően aranyosak voltak a 9 és 11 éves korodban írt bejegyzések, jókat vigyorogtam rajta. Remélem azért nem borítottál a húgodra egy-két kannányi vizet. Very Happy Ha mégis...vigyázz, nem tudni mikor bosszulja meg. Razz

  Remélem továbbra sem hanyagolod el a naplódat, és megmutatod nekünk miként is boldogulsz az egyetemen. A bohókás éned szerintem sokan bírni fogják. Wink

  Nyomás foglalózni, aztán már mehetsz is a játéktérre! Ja, és persze sok sikert a továbbiakban! :)

Vissza az elejére Go down
 

Alexis Rohr

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alexis és Douglas
» Lillie & Alexis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-