KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Evalynne és Douglas Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Evalynne és Douglas Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Evalynne és Douglas Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Evalynne és Douglas Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Evalynne és Douglas Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Evalynne és Douglas Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Evalynne és Douglas Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Evalynne és Douglas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Evalynne és Douglas Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Evalynne és Douglas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Evalynne és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Evalynne és Douglas   Evalynne és Douglas Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2015 9:13 pm

Hősünk ninjaként vágott át a campus épületei között, szinte láthatatlanul rótta a macskakővel kirakott utat, hiszen semmi kedve nem volt a való élet szörnyeivel találkozni. Igen, Bred is ebbe a kategóriába tartozott, meg az impozáns módon mögötte felsorakozó többi tönkagyú sportoló. Nem szerette őket, ami valószínűleg látszott is rajta, de soha nem vette volna a bátorságot, hogy kiálljon magáért, kikérje magána a bánásmódot és különben is! Hogyan veszik a bátorságot, hogy zaklassák?
Érezte, hogy pulzusa a halántékában dobog, úgyhogy gyorsan le kellett magát nyugtatnia, hiszen semmi értelme nem volt annak, hogy felidegesítse magát. Az emberi lélek és elme sok mindenre képes, de ebből a rengeteg dologból Doug igen kevés részt tudhatott a magáénak. Így a kívánt nyugalom sem jött el, szíve egyre hevesebben vert és már szinte sírnia kellett a fájdalomtól, amit belső tépelődése miatt érzett. Tenyere ökölbe szorult, ujjai szinte elfehéredtek az erőtől, majd egy pillanattal később azon gondolkodott, hogy hagyja az egészet a francba és hazamegy wowozni.
Persze ez nem volt opció hősünk számára, amiről a szobatársa tehetett. Micky találta a szórólapot, mely az önismereti előadást hirdetett és addig nem fogja visszakapni számítógépének az egerét, amíg igazolást nem hoz a professzortól a részvételét illetően. Mintha szüksége lenne arra, hogy még jobban megismerje önmagát?
~ Hülye Micky! - gondolatait már nem Bred foglalta le, hanem kollégiumi szobatársa. Azt azonban már jó előre megfogadta, hogy a következő szerepjátékos kalandjukban megszívatja egy hegyi trollal. Az elfek nem tudnak mit kezdeni a hegyi trollokkal...
Doug nyitotta az ajtót, majd végiglopakodott az F305-ös épület első emeletének keleti folyosóján, hogy a száztizenkettes szoba ajtaja elé kerüljön.
~ Be van csukva... Bekopogjak? - pár másodpercig tépelődött, majd háromszor indította meg a mozdulatsort az ajtó felé, de bátorsága az utolsó centimétereken mindig megtorpant. Beszélgetést hallott az egyik lépcsőházból, ami a magasba nyomta a vérnyomását és szinte pánikrohamot idézett elő nála. Jobban félt attól, hogy valaki hülyének nézi, miközben egy ajtóval szemez, minthogy benyisson az előadóba, ezért villámsebességgel került beljebb a tök üres terembe.
Még a lámpa sem égett, ezért egy pillanatra minden bátorsága távozott a hatalmas sóhajjal, amivel az egész helyzetet jellemezte, és hirtelen szemmozgással mérte fel az előtte lévő helyzetet. Nem késhetett, hiszen a nap folyamán nyolcszor ellenőrizte az időpontot és a helyszín is stimmelt, hiszen azt legalább ennyiszer. Már megint küzdött a pánikkal, de még mielőtt felemésztette volna az érzés, inkább lámpát gyújtott és a leghátsó sor legtávolabbi székébe huppant le.
~ Tökönrúgom Mickyt, ha ez valami átverés! - fakadt ki magában, majd továbbszőtte a trollokkal tervezett hadműveletet az elfek ellen. Hú, de gyűlölte most a szobatársát, hogy szinte akár a szemébe is tudta volna mondani, hogy mennyire nem ért egyet az ilyetén viselkedéssel...
Szóval leült a székbe, majd fülhallgatójának egy-egy töpszlijét először a bal, majd a jobb hallójáratába gyömöszölte és telefonjának képernyőjén rátapadt ujjával a "Play" gombra, amitől agyában minden gondolat csillapodni kezdett és átvette helyüket a hetvenes évek pszichedelikus eufóriája. Táskájából egy rajztömböt vett elő és a padra görnyedve kezdett rajzolgatni, kizárva maga körül minden zavaró körülményt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Evalynne Rose Evans
Evalynne Rose Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 27
◮ tartózkodási hely : UNLV mostly :)
◮ hozzászólások száma : 12
◮ join date : 2014. Dec. 22.

Evalynne és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evalynne és Douglas   Evalynne és Douglas Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2015 12:50 am

– Eeeeeeeveeeeeee! –előbb hallom meg Nina hangját, mint hogy meglátnám a hátamba csapódó szőkeséget. – Ezt nézd mit találtam neked! –csimpaszkodik a nyakamba én pedig csak az arcom elé beúszó kezét és a benne lobogtatott szórólapot látom a lányból.
– Neked is jó reggelt. – köszönök vissza mosolyogva, ahogy a papír után nyúlok. Hiába, attól még, hogy tíz centire tartja az arcomtól sajnos nem fogom tudni elolvasni.
– Jaja. Azt is. –kuncog még a nyakamba, mielőtt elengedne. – No? Mit szólsz? –kérdi fejével a papírlapra bökve miután megkerül és végre az arcát is látom. A kék szórólapon sorjázó fehér betűk a maguk nemes egyszerűségével hirdették az aznap délutánra szóló programot, ami...
– Önismereti tréning? – pillogok fel kérdőn a papírról, csak hogy Nina ragyogó szemeibe nézhessek. – Nekem? –kérdezek vissza a biztonság kedvéért, de drága barátnőmet láthatóan nem hatja meg a kétkedésem.
– Azt hiszem, sőt, szinte biztos vagyok benne, hogy éppen eléggé ismerem már önmagam. – mosolyodom el, ahogy visszanyújtom felé a papírt.
– Jajjj, Ev, nem is azért adtam! – mosolyog még mindig túlzott lelkesedéssel a szöszke, s az értetlen tekintetemre csak megrázza a fejét.
– Hát nem érted? Ilyenekre csak a stréberek mennek el meg az olyan kis önbizalom hiányos izék, akiknek egyetlen barátjuk sincs! –kezd bele lelkesen, még mindig csillogó szemekkel, s a tekintetéből ítélve már pontosan értenem kellene, hogy miért is lehet olyan rendkívül izgalmas ez a program számomra.
– Ez igazán figyelmes tőled, de még mindig fogalmam sincs, hogy...
– Olyanok, mint te! – vág a szavamba a lány, s még a vállaim is megragadja a nagy izgalomban. – Szerintem itt totál szereznél pár barátot! Vaaaagy megismerheted a suli összes könyvkukacát! És aztán anyáskodhatsz felettük. – vázolja a lehetőségeim olyan lelkesedéssel mintha csak az évezred programját ecsetelné.
– De... nekem vannak barátaim és nem vagyok kö.....
– A francokat nem! Ki sem bújsz a könyvtárból! – mutat körbe a teletömött könyvespolcokra.
– Vagy a tanulnivalót nyálazod vagy valamelyik ősrégi szépirodalmi műremeket. Állandóan. – szúrja még oda a végére a nyomaték kedvéért.
– Ez azért így ilyen formában... – kezdeném, de esélyem sincs.
– Naaaaaa. Kéééérleeeeeeek! – fogja könyörgőre, s esküszöm ötletem sincs miért ilyen nagyon fontos neki ez a téma. - Légyszilégyszilégyszilégyszi! – mantrázza, s a felénk forduló rosszalló tekintetek kereszttüzében határozottan úgy érzem, hogy kezdünk zavarba ejtően hangosak és feltűnőek lenni. Végtére is, a könyvtár közepén ácsorgunk.
– Jól van. Elmegyek. –egyezek bele, majd csalafinta mosoly jelenik meg ajkaimon. – Elmegyek, ha te egyedül írod meg a következő anatómia beadandót! – teszem hozzá s látom, hogy erre nem számított.
– Evalynne Rose Evans! Te számító kis könyvkukac! Mégis ki tanított meg téged így zsarolni? – kérdi hitetlenkedve, majd egy elégedett mosoly terül el ajkain. – Most nagyon büszke vagyok rád! –omlik újra a nyakamba, s egyszerre ölelget és simil buksin.
– Nos? – érdeklődöm kitartóan, bár nem tagadom, a zsarolás szó csöppet megingatott. Dehát én nem is! Én csak...
– Rendben. Áll az alku. –enged el, majd nyújtja a kezét az egyességet megpecsételendő. – De azért átnézed a leckém, mielőtt leadom, ugye? – pillog bociszemekkel, amire képtelenség nem egy mosollyal válaszolni.
– Persze. – nyugtatom meg azért, ahogy vigyorogva kezet rázunk. – Szóval, mikor lesz ez az előadás?


Határozottan kopogok be a 112es előadó ajtaján, mielőtt benyitnék. A terem első látásra teljesen üresnek tűnik, én pedig gyorsan felpillantok újra az ajtón található számra. Jó helyen járok, ez egészen biztos, de akkor miért nincs itt senki? Lassan hordozom végig a tekintetem a kihalt padsorokon, míg végül megakad a tekintetem a leghátul ülő srácon.
– Szia! – köszönök felé, majd egy pillanatnyi gondolkodás után megindulok felfelé a lépcsőn. Végülis... miért is ne? Kényelmesen sétálok a leghátsó sor legtávolabbi széke felé, majd nem messze a sráctól megállok. Érdeklődve tekintek a rajztömb felé, s ha még mindig ott a fülhallgató a fülében akkor kissé emeltebb hangon szólalok meg újra.
– Ez egész jó. – mutatok a füzetére alig mosollyal az arcomon. Ha egyszer Nina ismerkedni küldött, akkor meg kell próbálnom a dolgot. Főleg, hogy még kezet is fogtunk rá!
– Leülhetek? – siklik a kezem a szék támlájára. No nem közvetlenül mellé akarok én sem lepakolni - egy széket kihagyva nekem tökéletes lesz. Egymás személyes terébe belefurakodni bőven elég a túlzsúfoltabb órákon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Evalynne és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evalynne és Douglas   Evalynne és Douglas Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2015 6:31 am

Voltak pillanatok, amikor teljesen bele tudott feledkezni abba, amit csinál, de ez nem olyan volt, hiszen agyában még mindig ott motoszkált a tudat: teljesen egyedül ül egy hatalmas nagy előadóban. Bár alig volt a teremben harminc diák számára iskolapad, neki mégis a Sixtus-kápolna impozáns méretei ugrottak be. Annyira egyedül érezte magát, annyira kiszolgáltatva mindenféle váratlan támadásokkal szemben, hogy torkában a gombóc már nem is gombóc formát öltött, hanem görögdinnyét. Vagy egy traktor hátsó kerekét. Igen, az jobb összehasonlítás!
~ Mégis, mi a péniszt keresek én itt? Inkább veszek egy másik egeret, csak hadd ülhessek le a gépem el! - fakadt ki önmagában, amikor kopogtattak az ajtón. Ő természetesen nem hallotta, hiszen a Jefferson Airplain egy fehér nyúllal csábította vissza egy általa nem ismert korszakba, aminek ő most olyannyira szívesen eleget tenne.
Az ajtó mozgását azonban látta és benne azt a tüneményt, aki megjelent benne. Persze csak a másodperc tört részére volt ideje megfigyelni a másikat, hiszen sosem venné a bátorságot, hogy hosszabban nézzen meg magának egy lányt. Azonban annyira profi lett az ilyen kémfilmekbe illő pillantásokba, hogy az a pár századmásodperc elegendő volt, hogy megállapítsa magában, a lánynak barna haja van. Annyira profi!
~ Ugye te most nem jössz ide? Ugye nem? - sikított fel benne a gondolat, amikor meglátta a másikat közeledni felé, így azt tette, amit minden férfi az ő helyzetében: menekülőutak után kutatott. Természetesen ez volt a sarokbanülés egyik nagy hátránya, hogy onnan csak az ellenség felé lehet távozni. Éppen ezért fogadta meg, hogy soha többet nem fog a sarokba ülni, melyet valószínüleg a következő ilyen alkalomig meg is fog tudni tartani.
~ Miért mozgott a szája? Miért nem hallom, hogy mit mond? - pillantott fel a lányra, ahogyan az megállt mellette, majd eszébe jutott, hogy a füles még mindig az agyába van aplikálva. Hatalmasat nyelt, majd egyesével kivette a töpszliket.
Először csak szuszogott, hiszen nem minden nap van akkora szerencsétlensége, hogy egy gyönyörű lány megszólítja. Lábai dobolni kezdtek a padlón, egy automatikus mozdulattal megigazította nem létező arcszőrzetét az orra alatt, majd kemény és karakán stílusát teljesen és tökéletesen felejtve válaszolt.
- Sz-szia... - ez az Douglas a harmadán már túl vagy. Köszönd meg szépen, hogy értékelte azt a nehézpáncélba bújtatott orkot, amit a papírra vetettél és aztán adj engedélyt a hely elfoglalását illetően. Gondolatai ezekkel voltak tele, szája mégsem követte egyelőre a parancsokat, csak egy óvatlan vakarózást tudott megejteni jobb vállán. Ideges volt, akkor mindig vakarózott, mert az valahogy lenyugtatta. S bár a fekete pólón és méregzöld kapucnis pulóveren keresztül nem sokat érzett a feloldó vakarózásból, az mégis megoldotta a nyelvét. - Köszi.
Belül ujjongott volna, ha képes lett volna rá, de csak addig vitte a lendület, hogy bólintson a feltett kérdésre, majd a torkát köszörülve kezdett egyre vörösebbé válni, hiszen ... bármennyire volt kellemetlen helyzetben, azt tudta fokozni egy erekcióval. Persze a pad takarásában nem látszódott semmi, hogy mi megy végbe a farmerjében, de a másik közelsége ingerlő volt a számára. Ilyen szexuális téren.
~ Kérlek, csak most ne! - szinte már sírt önmagában, majd egy újabb fenés torkának hangszálain, hogy aztán egy sóhajjal forduljon vissza a rajzához. Füleibe azonban nem kerültek vissza a töpszlik, pedig legszívesebben megtette volna. Sőt, leginkább elszaladt volna ebben a pillanatban, de az a merevség, ami hirtelen rátört, nem engedte felállni még egyszer...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Evalynne Rose Evans
Evalynne Rose Evans

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 27
◮ tartózkodási hely : UNLV mostly :)
◮ hozzászólások száma : 12
◮ join date : 2014. Dec. 22.

Evalynne és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evalynne és Douglas   Evalynne és Douglas Icon_minitimePént. Márc. 27, 2015 10:40 pm

Ajkaimon szelíd mosollyal, türelmesen várok valami reakciót..... persze nem mintha én olyan felettébb szószátyár lennék, illetve lettem volna az imént. Csöppet oldalra döntött fejjel figyelem a srácot, hallgatom az ideges dobogást, s el nem tudom képzelni miért nem mond semmit.
– Hello. – köszönök ismét mikor megszólal, s immár fülébe lüktető zene nélkül sikerül megpróbálnom kommunikálni vele. Látom, ahogy az arca lassan kezd harmonizálni a haja színével, de hirtelen ötletem sincs mi hozhatta ennyire zavarba. Vajon valami rosszat mondtam? Van valami az arcomon? Kilátszik a melltartóm, vagy felakadt a szoknyám, vagy...... Szent Isten! Mondd, hogy nem akadt fel a szoknyám! Érzem, ahogy pír kúszik az arcomra, s zavartan tekintek végig a [You must be registered and logged in to see this link.] és bár nem látok semmi rendelleneset azért biztos ami tuti megigazítom a szoknyámat, majd csöppet a vállaimon is elrendezem a kardigánt.
A bólintását látva leveszem a vállamról a táskám és belendítem a srác előtti székbe a fal mellé, míg én a külső széken foglalok helyet. Még mindig enyhén pirulva fordulok hátra felé. Nem tudom mire vélni ezt a nagy szótlanságot, de ha mégis én tettem valamit..... Uram Atyám! Lehet, hogy cserediák és nem is értette rendesen amit mondtam? Hogy lehetek ennyire tapintatlan és.... Jajj.
Rövid gondolkodás után kezdek el turkálni a táskámban, s elővadászom a jegyzetfüzetemet és a tolltartómat. Az előbbit felcsapom a soron következő üres oldalnál és gyöngybetűkkel, a lila tollammal a következő rövid üzenetet írom bele.
Ne haragudj, ha megbántottalak valamivel. Nem volt szándékos.
Igen, ez így egészen biztosan jó lesz.
Végülis, ha szóban nem megy, akkor talán majd írásban. Akár cserediák, akár nem, valamennyire csak kell beszélnie a nyelvet, ha ide jár egyetemre. Egy gyors pillantást vetek hátra, majd csak írok még pár szót az előzőek alá.
Tényleg ügyesen rajzolsz. Képzőművészeti szakon vagy?
Tökéletes. Lerakom a tollat, s hátrafordulva a fiú elé csúsztatom a füzetet. Pár pillanatig még figyelem, hogy elveszi-e, majd időnként azért hátra-hátrapillantva előre fordulok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Evalynne és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evalynne és Douglas   Evalynne és Douglas Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2015 8:46 pm

Hősünk teljesen belemerült a kis világába és nem ért rá azzal foglalkozni, hogy a lány miként foglal helyet. Persze nem is mert volna egy-egy ellőtt pillantásnál többet időzni a másik alakján, hiszen ahhoz nem is volt bátorsága. Ígyhát inkább a rajzba feledkezett bele, majd megjelent az orra előtt egy kis papír, egyenesen a másik kecses kacsói által kézbesítve.
Nem értette a dolgot, hiszen a kommunikációnak oly' sok formáját választhatta volna a lány, miért éppen egy papírt csúsztatott neki, mint az elemi iskolákban, ahol még csínytevésnek számított a lator mozdulat. Kicsit megköszörülte a torkát, arcán pedig egy furcsa, mosolynak igencsak nem nevezhető izé jelent meg, ami inkább szánalmat kelthetett a fogadó félben, mintsem bizalmat. Lassan nyúlt az üzenetért, mintha attól félt volna, hogy a másik elragadja a kezét a mozzanat közben és valami csalárdságot követ el ellene. Sóhajjal a száján olvasta el a felírt szavakat, majd aprót nevetett, de olyan halkat, hogy senki sem hallhatta.
~ Most teljesen hülyének tart, gratulálok Doug, jól megcsináltad! - korholta le magát, egy sóhajjal nézett fel a lányra, és már majdnem megszólalt, amikor keresztbe tett neki önmaga és a nyitott száján nem jött ki egyetlen hang sem. ~ Csak így tovább Doug, még a végén rád hívja a rendőröket. Legalább a szád csukd be!
Hallgatott önmagára, és becsukta a száját. Lenézett újra a lila írásra, majd egy izzadtságcseppet törölt le a homlokáról, hiszen hirtelen olyan melege lett, hogy kedve lett volna levenni a pulóverét. Mégsem tette.
Inkább azon kezdett el görcsölni, hogy hogyan válaszolhatna a másiknak, hiszen nincs nála semmi, amivel írhatna. Természetesen azt kizártnak tartotta, hogy szóban válaszoljon neki, hiszen eddig csak hülyének tarthatta, de ha szóban felelne, akkor talán még retardáltnak is. Hiszen dadogás nélkül most egyetlen hang sem jönne ki az ajkai közül. Az ujjai között tartott ceruzával vadul kezdett el dobogni a lány füzetén, amikor a felismerés villámként csapott bele: a ceruza.
Kicsit megrázta a fejét, majd mély sóhajjal nyugtatta magát ... tegyük hozzá, sikertelenül, hiszen éppen akkor, amikor elkezdett volna írni, egy csepp végiggurult a homlokán, egyenesen a lány füzetén landolva.
~ Jól van Doug, csinálj még valami kellemetlent. Rettentő ügyes vagy! - próbált rendet teremteni az idegei között, ám a kísérlet eleve bukásra volt ítélve.

Nem bántottál meg semmivel.

Betűi, mint a macskakaparás, úgy tűntek a lány gyöngybetűi mellett, de neki ennyire tellett. Ezért is szeretett a kézírás helyett inkább gépelni, hiszen azokat a szavakat inkább el lehetett olvasni, mint ezt az irkafirkát.

Nem, mérnök informatika szak. Csak szeretek rajzolgatni.

Nyelt egy hatalmasat, majd újra az izzadtságcseppre pillantott. A papír felszívta a nedvességet, sőt másik lapokat is átjárt az idegességből fakadó testnedv.

Bocs a pacáért, lányok ... társaságban mindig ideges leszek.

Nem volt nála radír, maszatolni meg nem akart, szóval csak áthúzta a szót. Azt a bizonyosat. Mennyire ciki már ez az egész és ki rakott még a kazánra? Gondolta és kézmozdulatával visszaadta a kapott füzetet, immár válasszal.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Evalynne és Douglas Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evalynne és Douglas   Evalynne és Douglas Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Evalynne és Douglas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Douglas Hamilton
» Alexis és Douglas
» Lillie és Douglas
» Zoey x Douglas
» Crispin Douglas Thynne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-