KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Clyde & Hayley  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Clyde & Hayley  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Clyde & Hayley  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Clyde & Hayley  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Clyde & Hayley  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Clyde & Hayley  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Clyde & Hayley  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Clyde & Hayley  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Clyde & Hayley  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Clyde & Hayley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Hayley Brittany Morgan
Hayley Brittany Morgan

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : xx Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 10
◮ join date : 2015. May. 27.

Clyde & Hayley  Empty
TémanyitásTárgy: Clyde & Hayley    Clyde & Hayley  Icon_minitimeKedd Jún. 09, 2015 1:42 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Clyde && Hayley



Ma sikerült elég korán végeznem a suliban, igaz vár rám egy adag dolgozat kijavítása, azért mégis úgy gondoltam, hogy a fiamra is, és rám is rám fér, egy adag D-vitamin, ezért szépen fogtam Matthew-t és elvittem a kedvenc játszóterére. Általában amikor dolgozom, akkor anya szokott vigyázni rá, ha éppen ő sem ér rá, akkor egy babysitter szolgáltatásait veszem igénybe. De őszintén szólva nem merem rá bízni, szóval az maximum egy két óráról lehet szó. Igazából néha anyámra se nagyon merem, mindig aggódom érte, de valakinek dolgoznia is kell. Illetve nekem. Egyedül nevelem, az apja nem is tud róla, hogy létezik, igazából azóta én sem hallottam róla. Sajnos, ez alatt a két év alatt még mindig nem sikerült kivernem a fejemből. Pedig becsapott, átvert, megcsalt, és habár azt hiszem sikerült megbocsájtanom neki… az idő sok mindenre gyógyír tud lenni, nem bírnék megbízni benne többet, látni sem akarom soha ebben az életben. Anyám mindig is ellenezte ezt a kapcsolatot és nem egyszer mondta el nekem, hogy ennek sose lesz jó vége, hogy az életben megvannak azok a bizonyos pasijelöltek amikre használni kell őket. Csapodár férfiakkal nem bonyolódunk komoly kapcsolatba, ő szerinte, és igen, be kellett később látnom, hogy baromira igaza volt neki. Ennek ellenére amikor megtudta, hogy terhes lettem, először nem tetszett neki a gondolat, hogy egyedülálló anyák táborát gyarapítsam. De kénytelen volt ezzel megbékélni, hiszen nekem eszem ágában sem volt elvetetni a babát. Mégis, hogy a francba jutott volna ilyen az eszembe? Milyen ember lennék, én az abortusszal egyáltalán nem értek egyet, és a többi ilyen nővel, akik e mellett döntenek, nos, ha nem is ítélem el őket, de számomra az ilyen nem ember. Éppen úgy, mint azok is megszülik a csemetéiket, majd szépen eldobják maguktól, vagy intézetbe adják, hogyan nevezheti az ilyen magát anyának, embernek? Igen, sehogyan sem, és egyáltalán nem vagyok feminista nő, aki szerint egy férfi nem érdemel semmit sem, mégis amikor megtudtam, hogy terhes vagyok tőle, már késő volt, felszívódott az éterben, talán a sors is így akarta ki tudja. Nem mellesleg Clyde nem az a fajta férfi akire rá mernék bízni egy gyereket, mindegy, hogy a sajátja, vagy nem az, hiszen ő is gyerek… egy nagyra nőtt gyerek. Nem, Matthew-nak nincs apja, csakis anyja, nem kell soha megtudni, élje nyugodtan ugyanazt a csapodár életét, amit eddig is, ha rajtam múlik soha a büdös életben, nem fog róla tudomást szerezni, az egyszer biztos. Anyám azt mondta, hogy ez nem épp a legjobb megoldás erre a helyzetre, mert akármit is követett el és akármit is tett, attól még ha véletlenül is, de mégis csak volt némi köze hozzá, és ráadásul nem is olyan kevés. Az övé is, ő is kellett ahhoz, hogy ez a csöppség létre jöjjön. És joga lenne tudnia arról, hogy van egy fia. Hát igen, lennem ha nem szúrta volna el  a jogát, talán még most is együtt lennénk, nem tudom, de nem fog tudni róla. Valószínűleg nem is nagyon érdekelné talán, vagy talán nem bírná fel fogni sem, hogy van egy fia. Ezt soha az életben nem fogom megtudni az egyszer biztos…
Királykék színű farmerem tiszta sár miközben a homokozóban térdelek, felette egy szürke színű, póló van rajtam, sötét színű fürtjeimet lófarokba kötöttem  a tarkómra. Velem szemben Matthew ül egy melegítő nadrágban, pulcsiban, ma elég meleg van, így nem adtam rá inkább kabátot, de egy vékony sapkát azért tettem a buksijára.  Épp egy hal formát próbál kirakni a homok felületére a műanyag játék segítségével, de ötödjére sem sikerül, lassan kezd durcássá válni sikertelensége miatt.
- Várj, segítek, - nyomok egy lágy puszit arcára, majd finoman kiveszem a kezéből a játékot,- tudod az a titka, hogy egy kissé nyirkos homokot használj,- magyarázom neki, miközben zöld íriszeit kíváncsian fúrja az enyémbe, egy nedvesebb homokot használok a homokozó sarkából, majd amikor sikerül  a dolog, elkezd tapsikolni.
-Most próbáld meg te, - nyomom a kezébe és várom, hogy sikerüljön neki, amikor ez megtörténik, bele tenyerel a közepébe, majd sáros kezét csupa szeretetből az arcomra keni.
-Hé, - nevetek fel hangosan ahogy felkapom a derekánál fogva- most vissza kapod,-  mondom játékos hangon miközben az ölembe ültetem.


• words: xxx •  Megjegyzés: xxx  •


A hozzászólást Hayley Brittany Morgan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 11, 2015 2:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Clyde Johnson
Clyde Johnson

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 15
◮ join date : 2015. May. 23.

Clyde & Hayley  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clyde & Hayley    Clyde & Hayley  Icon_minitimeSzer. Jún. 10, 2015 5:30 pm

- Hogy hova? - Clyde értetlenül szól a telefonba. Már vagy fél órája telefonál eszeveszettül egy munka kapcsán. Előbb a szolgáltatónál nem vették fel, aztán csak sípolt egy sort és bemondták, hogy mikor mit nyomjon. Úgy húsz perc totojázás után megunta és inkább újratárcsázott. Magában közben elküldte szépen őket a világ másik felére, csak diszkréten, miközben maga előtt látta a mobilszámlát. Miért ilyen nehéz mindent visszaállítani? A telefonszám, a postázás, meg még sorolni lehetne. Egyelőre a nagy reményekkel kecsegtető hazatérés nem más mint pokoljárás. Rohanás ide, rohanás oda, hozd el ezt, kapcsoltasd vissza azt, közben dolgozz, találkozz, aludj, egyél. Meg a nénikéjüket.
- Én azt értem, de már egyszer elfaxoltam mindent. Nem érkezett meg? Ott kell lennie valahol, még a bizonyítékot is beviszem.
- Semmi szükség rá Mr. Johnson, mindent megoldunk.
- Én is így gondoltam. Ha már húsz perce váratják az ügyfelet, akkor oldják meg zökkenőmentesen a dolgokat. ~ kész lehúzás amit ezek művelnek~ -  teszi is hozzá gondolatban.
- Akkor ha megtalálták kérem jelentkezzenek, elég csak megcsöngetni, tudom hogy önök voltak akkor azok. Elmentettem ezt a számot, noha tudom, hogy nem innen fognak válaszolni. - vagy sehogy. Milyen jó is volt még akkor, amikor sráckorában nem kellett ilyen hülyeségekkel foglalkoznia. Most is egy rakat számlával és egyéb fontos papírral a kezében futkorászik. Még a honosítás is sokkal könnyebb, mint visszaérkezni.
A telefont a zsebébe csúsztatja, kicsatolja a biztonsági övét és már pattan is ki a kormány mögül. Át a parkon van egy posta, oda be kell ugrania. Legegyszerűbb útnak így a parkon való átvágást látja. Nem olyan nagy hely ez, csak a végét nehéz belátni a sok fától. De félúton valahol a játszótér környékén ismerős hangra lesz figyelmes. Megtorpan egy pillanatra, hátrál pár lépést, végül csak elbambul. Nem is tudja igazából most mit gondoljon, egyszerre facsarodik össze a szíve és dobban egyet. Nem bírja megállni, hogy oda ne sétáljon. Aztán kiszúrja a kiskölyköt is az ölében, ahogy meglátja a válla fölött őt is. Majdnem nyakig sárosan. És olyan... fura érzése támad.
- Szia Hayley. - szólítja meg végül picit bizonytalanul, de jókora mosollyal az arcán.  Tudja, hogy mennyire megbántotta, sőt azt is mennyire nem volt rá kíváncsi két éve. De hát azóta eltelt az idő, talán változott. Talán szóba állni hajlandó vele. Igazából nem is rágódik, csak...
- Szevasz kiskrapek, téged még nem is láttalak. Pacsit? - nyújtja oda a tenyerét hozzá bizalomgerjesztően.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Hayley Brittany Morgan
Hayley Brittany Morgan

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : xx Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 10
◮ join date : 2015. May. 27.

Clyde & Hayley  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clyde & Hayley    Clyde & Hayley  Icon_minitimeCsüt. Jún. 11, 2015 2:48 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Clyde && Hayley



Próbálok arra gondolni, vagyis pontosabban inkább nem gondolni arra ami két éve történt. Ehhez egy nagyon jó kis stratégiát alkalmaztam, a rendszerbe eddig nem csúszott hiba, és gyanítom, hogy hozzám hasonló, nagyon sok megcsalt nő alkalmazza akik még éreznek avagy érezhetnek valamit a csapodár pasijuk iránt. Még pedig az, hogy nem gondolok rá, nem beszélek róla, úgy teszek mintha nem is létezett volna, és hiába tudom, hogy ez csak gyermeteg hazugság önmagam számára, mégis megteszem, mindennap amikor felkelek az ágyból. Pedig ott van, bennem, mélyen, a szívem közepén az a bizonyos rozsdás szög ami egyre inkább fertőzi sebzett húsdarabot ami dobog  a mellkasom csontjainak szorításában. Ennek dacára mégis képes vagyok szeretni őt, még úgy, hogy két éve nem láttam, tisztába vagyok azzal, hogy borzongás fut végig a gerincemen ha jáde zöld lélektükreire gondolok. Hét évvel ezelőtt amikor belé botlottam nem gondoltam volna, hogy ez lesz belőle, életem legkomolyabb kapcsolata a világ legéretlenebb férfijával akit csak hordott a hátán a föld. Első pillantásra egy beképzelt, egoista, öntelt seggfejnek tűnt, olyannak aki elől kiszaladnék a világból. Tulajdonképpen másodszorra, harmadszorra, és tizedszerre is annak tűnt nekem, de mégis valahogy ezekbe a tulajdonságokba szerettem belé, a méregzöld pillantásán, és az igazán formás és kerek fenekén kívül. De aztán hamar sikerült ráébrednem arra, hogy bizony ezek mellett azért akadnak más milyen, pozitívabb tulajdonságai, mint például jó szívű, alkalomadtán kedves is tud enni, és törődik azokkal akik fontosak a számára, a maga fura módján. Tudtam, hogy nem illünk egymáshoz, hogy hamar megégethetjük egymást, mégis akartam azt a perzselő szerelmet amit kiváltott belőlem, senkire sem voltam hajlandó hallgatni. Anyám mindig azt mondta, hogy csak így akarok lázadozni ellene, és hogy nem vagyok normális, tanulhatnék végre egy normális nő hibájából, és nem pedig fordítva tenni, de én az eszem helyett a szívemre hallgattam. Na meg úgy voltam vele, hogy mit tudhatnak ők, hát csak később sikerült bevallanom hogy azért elég sok mindent. Végül megtörtént az amitől félnem kellett volna, és valamiért sose gondoltam volna, hogy megteszi pont velem, de megtette, megcsalt. Habár nem tudom hogy néz ki az a nő, nem igazán vagyok rá kíváncsi, egyszer szívesen orrba gyűrném azért. De még sem ez volt a legrosszabb amit ettől a kapcsolattól kaphattam. Illetve nem, ez a világ legjobb dolga nem tudom hogyan sikerült össze hoznunk, de terhes lettem tőle, babát vártam. Ő pedig már nem próbálkozott bocsánatkéréssel, felszívódott, én pedig eldöntöttem, hogy nem fogom hagyni hogy a tudomására jusson ez a baba. Ami azt illeti ennek a babának egyedül csak anyja lesz, apja nem. Anyám nem értett egyet velem, de kénytelen volt bele nyugodni, és Matthew, ő a világ legédesebb babája, aki ezzel nem ért egyet az vak, és idióta is ez mellé, nem is kicsit. Sikerült két év után nagyjából rendeznem az életemet, férj, apa nélkül is. Van egy remek állásom, azt csinálom amit mindig is akartam, taníthatom a gyerekeket, és szerencsére nem valami puccos suliban, hanem egy állami iskolában ott ahol igazán szükség van a tanításra, ott ahol meg kell küzdenem a gyerekek figyelméért.
Gondolataimból Matthew kapaszkodó ujjai rántanak vissza, ahogy bele gabalyodik csokoládé barna egyik fürtömbe, majd erősen kapaszkodni kezd belé. Finom puszit nyomok pufók arcára, majd kicsit úgy teszek mint aki meg is akarná rágcsálni, amikor egy ismeretlen hangot meghallok. Borzongás simít végig a gerincemen. Ezt a hangot bár honnan felismerem, a szívem dobban egyet a mellkasomban. Miért vagyok ilyen szerencsétlen, valaki csak nem megátkozott?  Múlt héten Riverbe botlok bele most meg belé… a francba is, két évig még a színét sem láttam, miért éppen most? És mit csináljak  agyerekkel?! Nem tudhatja meg, nem, nem fogja, neki semmi köze hozzá és kész.
De amikor megszólítja Matt-et düh szalad végig rajtam, hát mégis hogyan képzeli ezt? Megpróbálok felállni, és kész csoda, hogy ez anélkül sikerült, hogy elvágódtam volna. Szembe fordulok vele, arcomon még mindig ott éktelenkedik a sár, két lépést hátrálok, ahogy hűvösen méregetem a férfit.
-Clyde,- sziszegem a fogaim közül,- te.. te hogy kerülsz ide?- szólalok meg össze zavarodva, közben a kisfiú érdeklődve fordul az ismeretlen felé.
-Nem szeret ismerkedni idegenekkel, az… unokatesóm fia,- vágom oda neki  az első az első eszembe jutó gondolatot. De a közelében nehezen megy a gondolkodás, össze vagyok zavarodva.  A fiam elkerekedett szemekkel bámul rám amikor látja rajtam az izgatottságot, vagy a mérget, én magam sem tudom…
-Figyelj kicsim,- teszem le a homokra, és  a kezébe nyomok egy játékot,- mi lenne ha megpróbálnád nekem újra megcsinálni?- kacsintok rá, megigazítom a buksiján lévő sapkát, majd oda sétálok a férfihoz.  Annyit szeretnék tőle kérdezni, vagy mondani, de képtelen vagyok, a lelkemen ejtett seb nem engedi.
- Nem akarlak feltartani a dolgodban…- csak ennyit jegyzek meg rideg hangon ahogy neki dőlök egy vaskos fának és onnan figyelem a fiamat ahogy játszik arcomra van írva, hogy még mindig nem vagyok képes látni őt.


• words: xxx •  Megjegyzés: xxx  •


A hozzászólást Hayley Brittany Morgan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 16, 2015 2:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Clyde Johnson
Clyde Johnson

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 15
◮ join date : 2015. May. 23.

Clyde & Hayley  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clyde & Hayley    Clyde & Hayley  Icon_minitimeVas. Jún. 14, 2015 10:07 am

Egy a baj az olyan fajta emberekkel, mint Clyde. Fogalmuk sincs, valósággal felmérni sem tudják azt, hogy amit tesznek, okoznak, az tulajdonképpen a másiknak mennyire ártó tud lenni. Belegondolt ő már sokszor abba, hogy mivel kell ki felé elszámolnia, de annál tovább sosem jutott, hogy megértse és figyelembe vegye, hogy idővel sem sok minden változhat. Valószínűleg most sem ez volt az első az eszében amikor oda ment, hogy a nőt leszólítsa. Fogalma sem volt hogy fog rá reagálni, de magából kiindulva pozitívan állt a dologhoz. Aztán persze meglepődik, hogy kivált némi ellenszenvet. Érzi ő maga is, hogy nem minden megy rendben. Ahogy Hayley kiszúrja őt, mint ha a levegő megfagyna egy pillanatra. Csak a kiskölyök nem zavartatja magát mert ő vigyorogva adna pacsit. Mint ha még azzal lenne elfoglalva, hogy most a figyelem középpontjában van. Melyik gyerek nem szeretné ezt, nem igaz?
- Erre van dolgom. És megláttalak, gondoltam... ide köszönök. - mondja még mindig mosolyogva, talán kissé naivan, hogy ebből még lesz beszélgetés, vagy talán csak nem akarja figyelembe venni azt,hogy ő jelenleg még mindig egy nem kívánatos személy. Most neki olyan jól esik látnia Hayleyt, amire nem is gondolt volna. Mint ha most teljesen felfrissült volna, mint ha visszautazott volna az időben. Mint ha még az édes mámoros időszakban lenne.
Egy pillanat alatt vonja el a figyelmét róla a picire. Eddig is érdekelte a kiskrapek, de nem elsődlegesen ő. Most viszont hogy rá került a szó, bizony ő kerül a fókusz középpontjába. Barátságos vigyort meg is ereszt felé.
- Neked van unokatesód? Nem is mondtad korábban. - a tekintete megakad bizony a gyerek zöld szemein és olyan fura deja vu érzése támad, mint ha csak Riverre nézne, vagy akár a tükörben magára. Úgy igazán bele sem gondol abba, hogy mit mond, mert a gondolatai már ezerfelé szárnyalnak. Ahogy Hayley leteszi a picit a homokozóba, ő továbbra is csak a gyereket nézi. Teljesen belefeledkezik a látványba, leguggol hozzá és a farzsebébe csúsztatva a leveleket meg a többi iratot segíteni kezd neki a lapátolásban üres kézzel.
- Tudod mi annak a trükkje, hogy minden kijöjjön a formából? - hirtelen előbújik kissé gyermeteg énje és máris a homokozásra koncentrál, mint ha ő maga is oda való lenne. Elsőre nem jött ki az a halacska, a farka egy darabkája bennragadt a formában.
- Na várj csak. Nézd, ha megpakolod, és leteszed, üss rá egy nagyot és kijön. - mutatja is neki közben mire gondolt és lám, itt a teljes forma. A kisgyerek hirtelen felvidul nagy figyeléséből és felkacag. Clyde is elmosolyodik ezen, de lassan közben eljut a tudatáig az is amit Hayley mondott.
- Nem tartasz fel, csak... azt szeretnéd hogy elmenjek igaz? - kezdeti lelkes grimasza szomorkásba vált át és csak sóhajtva felegyenesedik. Kezdi érezni, hogy tényleg egy nem szívesen látott személy itt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Hayley Brittany Morgan
Hayley Brittany Morgan

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : xx Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 10
◮ join date : 2015. May. 27.

Clyde & Hayley  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clyde & Hayley    Clyde & Hayley  Icon_minitimeKedd Jún. 16, 2015 2:15 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Clyde && Hayley



Még mindig nem hiszem el, hogy itt van, hogy itt áll teljes valójában előttem. Pedig a bordáimnak verdeső szívem, az orrnyergembe felkúszó parfümjének ismerős esszenciája mind arról tanúskodik, hogy bizony itt áll mellettem, még ha a saját szememnek nem is akarok hinni. Utálom, hogy még mindig, annak fényében, hogy mi történt köztünk, még annak ellenére is ilyen hatással van rám. Pedig még mindig fáj amit tett bennem van a szálka, és ahogy rápillantok még mélyebbre fúródik. Az volt a szerencse, hogy azt sem tudom kivel csalt meg, mert habár általában megfontoltan cselekszem de abban a pillanatban eljátszottam volna a gondolattal, hogy megkeresem és kicsit ingyen és bérmentve át dekorálom azt az álszent pofiját. De nem akartam lealacsonyodni ilyen mélyre, ennél azért többre tartottam és tartom a mai napig magam.
Matthew már éppen lepacsizna az apjával, még szerencse, hogy egyik sem tud a másik létezéséről, különben biztos, hogy a fickót nem vakarom le magamról. Mit ártottam, hogy eddig két évig sikerült az ikreket elkerülnöm, és most egy héten keresztül mind a kettővel sikerül össze futnom. Igen, nyilvánvalóan üldöz engem a balszerencse, de lehet tényleg valamiféle átok ül rajtam. Nem mintha hinnék ilyen baromságban, csak hát eléggé úgy néz ki a helyzet, pedig nem hinném, hogy megérdemlem.
-Aham, persze…- nem tudom miért kellene hinnem neki amikor egyszer már átvágott, és megcsalt. Nem hiszem el, hogy azok után ami köztünk történt, ahogyan elváltunk képes volt ilyen szédítően szexin mosolyogni, és basszus a feneke még mindig baromi jól néz ki a farmerben. Lélekben jól gyomron rúgom magam, hogy még csak ehhez hasonló gondolatok se kerüljenek a fejembe és ehelyett inkább koncentrálok arra a csöppet sem elhanyagolható kérdésre, hogy bizony tört szúrt belém, meg csalt és hiába verdes még mindig úgy a szívem a közelségében ez nem változtat azon a tényen, hogy megbántott, és még mindig fáj, pont mint két évvel ezelőtt.
Szemeim elkerekednek a kérdését hallva, és a figyelmemet nem kerüli el az a dolog, hogy nagyon mélyen vizslatja a kisfiú íriszeit, sajnos vagy éppen nem, de ezt az apjától örökölte, tőle, ugyan olyan színben ragyog, mint Clyde-é és a francba is azt hiszem először a szemeibe szerettem bele.
-Hát képzeld el van… egy pár, bármilyen hihetetlen is de nekem is vannak rokonaim,- felelek végül neki szem forgatva, majd idegesen igazítom meg a lófarkamat. Már a száján van a szó, hogy nehogy oda merészeljen menni hozzá, de egy hang sem jön ki a torkomon, pláne amikor meglátom, hogy milyen édesen játszanak, az apja és a fia. Kiszáradt nylevem a szájpadlásomhoz tapad, le sem tagadhatná az apját, de abban is biztos vagyok, hogy Clyde nem olyan szemfüles és okos, a szemeinek a színén és a kikandikáló szőke fürtökön kívül a pici sapka alól bizony más nem árulkodhat, hogy az övé. Ő nem olyan ravasz, mint a bátyja… szerencsémre. Amikor leguggol a fiamhoz, akaratlanul is sikerül megbámulni a hátsóját ahogy a farmer anyagán keresztül ki kerekedik.
Öt perc után szakad el a cérna ami az idegeimet tartja, veszek egy mély levegőt, majd oda sétálok Matthez.
-Nem szükséges, - felelem neki rideg hangon, és kapom el a fiam apró tenyerét.- nekünk mennünk kell, ideje az új szerelmemnek vacsiznia igaz?- hajolok le és nyomok egy puszit az arcára ahogy felkapom az ölembe. Minél előbb meg akarok szabadulni tőle mielőtt valami baromi nagy hülyeséget fogok tenni, így is a puszta jelenléte is felébresztette bennem az emlékeket, és én ezt nem akarom. Annyira begyakoroltam azt, hogy ne érezzek iránta semmit sem, nem akarom, hogy újra fellobbanjon a valószínűleg ki sem aludt láng, én erre nem vagyok képes. Meg amúgy is minél többet tölt a fiú társaságában fent áll a lehetőség, hogy annál hamarabb jön rá az igazságra.


• words: xxx •  Megjegyzés: xxx  •
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Clyde Johnson
Clyde Johnson

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 41
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 15
◮ join date : 2015. May. 23.

Clyde & Hayley  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clyde & Hayley    Clyde & Hayley  Icon_minitimeHétf. Jún. 22, 2015 10:26 am

Hayley szavai mint ha sértetten hatnának. A férfi először ezt észre sem veszi, hisz elfoglalja magát azzal, hogy az apróságnak segítsen jól kiemelni a formát a letapasztott homokból. Vagy inkább kitölteni a homokot? A fene tudja már. De roppant jól elszórakozik a kisfiúval játszva. Ahogy magyaráz neki és figyeli egyre inkább az az érzése hogy ő ismeri ezt a gyereket valahonnan. Pedig aztán teljesen biztos benne, hogy még az életben nem látta, nem láthatta.
- Akkor esküszöm nem ismerem még eléggé a családodat. - mondja vègül félig nagyon oda sem figyelve. A fene sem.gondolta volna hogy ennyire leköti a figyelmét a pici. Van benne valami különleges ami annyira vonzza. Szívesen megismerné, de van egy sejtése hogy nem tehti ezt meg olyan könnyen.
A kisgyerek végül elkerül mellőle, ő pedig felegyenesedik.
- virgonc kiskölyök, az anyukána büszke lehet rá. - mosolyodik el miközben a picire mosolyog. Még egy szórakoztató grimaszt is küld felè amire egy szégyenlős vigyorgós bújás lesz Hayleyhez.
- milyen kis gavallér az uraság, tudja mivel csavarjon valakit az ujjai körè. - őszinte mosoly ül ki az arcára, miközben figyeli őket. Arról teljesen megfeledkezett miért is van itt tulajdonképpen. Csakegy merész ötlet jár a fejében.
- tudom, hogy nem sok esélye van a dolognak ès tudom hogy haragszol rám... de őszintén megbántam mindent ès örülnék neki nagyon ha esetleg... igent mondanàl egy ebédre, vagy amikor szabadidőd engedi. - mondja mindezt persze baromi bizonytalanul. Nem lát arra sok esélyt hogy összejöjjön a dolog de a remény hal meg utoljára. Szivesen beszélgetne vele egy jót, szívesen hallgatná mi minden törtènt vele az elmúlt időben. Talán ez naivitásra vall. Talán csak nem akarja tudomásul venni a tényeket. De olyan jó látnia most.
- hát jó, akkor.... akkor majd talán máskor összefutunk. - a farzsebéhez nyúl, hogy kivegye az iratokat. Most már eszébe jutott hova is készült. Talán már csak a válaszban reménykedik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Hayley Brittany Morgan
Hayley Brittany Morgan

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : xx Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 10
◮ join date : 2015. May. 27.

Clyde & Hayley  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clyde & Hayley    Clyde & Hayley  Icon_minitimeHétf. Júl. 06, 2015 5:16 pm

Nem tehetek róla, gondoltam, hogy egyszer össze fogunk futni, vagyis… nem hazudok, mert azt gondoltam, hogy olyan messze ment, hogy soha az életben még csak eszébe sem jut Amerika területére lépni, nem hogy Vegas… De akár bevallom magamnak, akár nem, még mindig azt a szerelmet érzem iránta, még mindig ugyan olyan fontos volt a számomra mint eddig, és nem csak azért mert össze köt minket egy édes kisfiú… nem mintha Clyde tudna róla. Ugyan akkor még mindig ott mardossa a szívemet az a tövis ami azt okozza, hogy bizony ez a fiatalember, akinek állítólag nagyon fontos voltam képes volt megcsalni engem, és úgy látszik most az élet nagyon kegyetlen…
-Gondolom te sem mutattál be nekem minden egyes rokonodat…- jegyzem meg talán túl szarkasztikusan ahogy össze vont szemöldökkel, keresztbe font karokkal nézem őket, és akaratlanul is gyengül a haragom, Matthew le sem tagadhatná, hogy Clyde fia, nagyon sok mindenben hasonlítanak, ami szerencsére a pasinak nem tűnik fel, amúgy sem szokott dolgokat észrevenni és a tetejébe nagyon is figyelmetlen, az én szerencsémre. Így könnyen el hiszi, hogy nem az én fiam, ha nem tenné, talán abból kikombinálhatná, hogy kié valójában, de ő nem ilyen ravasz, legalábbis pár évvel ezelőtt nem volt ilyen ravasz.
-Az anyukája büszke is rá, - jegyzem meg hűvösen ahogy bele dobálom a táskámba Matt játékait, majd azt feldobom a vállamra, utána ölbe kapom a fiamat is indulásra készen, muszáj távol kerülnöm tőle, mert egyszerűen muszáj… mielőtt valami baromságot mondok vagy teszek.
-Igen egy szívtipró,- simogatom meg apró buksiját amikor arcát a vállamba fúrja, miközben egyik kicsi kezével a hajamba kapaszkodik erősen és elkezd gügyögni.
-Szívesen igent mondanék, Clyde, de nem érek rá, légy jó….- azzal elindulok a lakásom felé….
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Clyde & Hayley  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clyde & Hayley    Clyde & Hayley  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Clyde & Hayley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Clyde & Hayley
» Hayley Schwartz
» Hayley and River
» Clyde Johnson
» Clyde& Serena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-