KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Hayley Schwartz Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Hayley Schwartz Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Hayley Schwartz Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Hayley Schwartz Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Hayley Schwartz Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Hayley Schwartz Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Hayley Schwartz Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Hayley Schwartz Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Hayley Schwartz Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Hayley Schwartz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Hayley Schwartz Empty
TémanyitásTárgy: Hayley Schwartz   Hayley Schwartz Icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 10:58 pm

Hayley Schwartz
23 • Los Angeles • addicts • Lindsay Lohan
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: kitartó ○ határozott ○ jól főz (csak nem akar) ○ kreatív ○ egyenes

◆ negatív tulajdonságok: cserbenhagyó ○ akaratos ○ rendbontó ○ kritikus ○ manipuláló

◆ egyebek:
○ imádja az illegális motorversenyt, és űzi is, de csak más mögé ül fel.
○ folyamatos lelki gondjai vannak, ezért is nyúl droghoz és piához.
Történet vagy szerepjátékos példa
A nevem Hayley Woods. 20 éves vagyok. Drog- és alkoholfüggő. Gyilkos. Illegális.
A sztorim hét hónapja, négy napja, három órája és negyvenhét perce kezdődött. Las Vegas egy eldugott szórakozóhelye. Én, Allie és az újdonsült barátaink. Iszunk, táncolunk, jól érezzük magunkat. Nem kell több, mint egy óra, és teljesen ellep minket az alkoholmámor.
- Hey Hales! Van valamim a számodra. – A hang irányába fordítom a fejem, kicsit belassulva, hatalmas vigyorral az arcomon, majd pillantásom a Gabe kezében tartott pirulákra siklik. Elég hamar veszem az adást, azonban egy pillanatig elgondolkodom a dolgon, hiszen még sosem használtam semmiféle drogot.
- Csak ecstasy. Sima partidrog. Nem tart tovább a hatása pár órácskánál, és nem erős. Csak jól fogod érezni magad tőle. – Rábeszél. Elveszek tőle négy pirulát, és a barátnőmhöz szlalomozok a bogyókkal.
- Allie, ki kell próbálnunk. Együtt, most először és utoljára. – tartom a tenyeremben a kis gyógyszereket, s felé nyújtok egyet. Tudom, hogy nem fog belemenni könnyen, de kíváncsi, akárcsak én, szóval nem tart sokáig, míg rá tudom majd beszélni.
- Normális vagy Hayley? Én nem veszem be ezt. – körbenéz, hogy lát-e valaki minket, majd vissza rám, korholó tekintettel. Nem kell több, fogom az egyik bogyót, és lenyelem, majd arcomra kiül a kárörvendő vigyor.
- Vagy veled, vagy nélküled. – billentem oldalra a fejem, és két ujjam közé veszem a másik pirulát, mert tudom, hogy nem hagy cserben. Nagy sóhaj és szájhúzás kíséretében végre elfogadja a kis ajándékot, és ő is lenyeli.
Fél óra, és máris önfeledten táncolok a parketten. Kezdek homályosan látni, csikorgatom a fogaimat, a zene pedig dübörög a fülemben. Kezem a farmerzsebembe csúsztatom, és előveszek még egy tablettát, amit Allie felé nyújtok, mert látszik rajta, hogy ő még nem engedte el magát kellőképp. Meglepetésemre most kérdés és vonakodás nélkül beveszi. Az utolsó, maradék pirulát is odanyújtom neki, de megjegyzem, hogy tegye el későbbre.

Elkeveredtem. A férfimosdóban lévő szagtól mindjárt hányok. A szívem durván gyorsan ver. Nyögök. A hideg csempe a hátamnak nyomódik, körmeim a bennem dolgozó hátába vájnak. A vécéajtó egyenletes csapkodása visszhangot ver a fejemben. Felerősödik bennem minden szexuális érzelem, életem egyik legnagyobb orgazmusát élem át most Gabe alatt. Lehunyom a szemem, és görcsbe rándulnak az izmaim, sőt egy pár pillanatig meg sem tudok mozdulni, csak mikor a faszi –aki a ma este különösképp jó arcnak tűnik, különben egy faszkalap- kihúzódik belőlem, és „helyrerak”.
- Jól van kislány, gyerünk, öltözz fel. – két apró pofont ad jobb és baloldalról, én pedig bódulva nézek le magamra, és próbálom összeszedni magam, amennyire lehetséges. Botladozva kimegyek a mosdókhoz, a tükörbe pillantok, és magam sem tudom miért, de elnevetem magam. Gabe velem együtt nevet. Vagy rajtam. Kifelé indulok, a balos kanyart a folyosó végén nehezen veszem be, de sikerül. Azonban akkor... megtorpanok.
- Allie?! – motyogom magam előtt és hunyorgok, mert nem látok rendesen. A szőke hosszú haj azonban és a fekete mini ruha körvonala tudatja bennem, hogy a barátnőm fekszik a földön. Eszméletlenül.  – Allie, az istenért! Ébredj! Hallod? – üvöltök rá, megrázom, teljesen elfog a pánik. Semmire nem reagál.
- Baszd meg Hayley! Azonnal el kell innen tűnnünk. – szól utánam Gabriel, én pedig értetlenül nézek hátra rá.
- Normális vagy? Bassza meg Gabe, azt mondtad gyenge ez a kibaszott drog! – torkom szakadtából üvöltök az immár előttem álló férfival. Megragadja a karom, és húzni kezd. – Én innen nem megyek sehova! – rántom ki a kezem a szorításából.
- Ha most nem jössz, lecsuknak érted? Bassza meg, évekig a rácsok mögött akarsz szopni? – Már ordít velem. A zene elhallgat és meghallom a szirénát. Már értesítette valaki a rendőrséget és a mentőket. Úrrá lesz rajtam a félelem, nem tudom mihez kezdjek. Végül döntök. Otthagyom. Egy kibaszott szar barátnő vagyok.

Hét hónapja folyamatosan iszok, drogozok és minden olyat csinálok, amit az illegalitás határain belül el tudsz képzelni. Allie azon az éjjelen meghalt. Én öltem meg. Azóta két öngyilkosságot kíséreltem meg. Egyik sem sikerült. Valószínűleg így büntet a sors. A szüleim megpróbáltak elvonóra küldeni, de sajnos nem jött össze, onnan is megszöktem. Franc se fog ezeknek az idiótáknak a problémáiról beszélni. Nincsenek problémáim. Egyszerűen csak gyötör a lelkiismeretem, hogy otthagytam a legjobb barátnőmet meghalni...

[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.


A hozzászólást Hayley Schwartz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 29, 2013 3:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 

Hayley Schwartz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Joe Schwartz
» Hayley and River
» Clyde & Hayley
» Clyde & Hayley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-