KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
♠ Jaime Oswald Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
♠ Jaime Oswald Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
♠ Jaime Oswald Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
♠ Jaime Oswald Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
♠ Jaime Oswald Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
♠ Jaime Oswald Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
♠ Jaime Oswald Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
♠ Jaime Oswald Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
♠ Jaime Oswald Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 ♠ Jaime Oswald

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


♠ Jaime Oswald Empty
TémanyitásTárgy: ♠ Jaime Oswald   ♠ Jaime Oswald Icon_minitimeSzer. Ápr. 10, 2013 1:11 am

Jaime Oswald
27 · Joliet · Clients · Godhead · Jensen Ackles
Karakter személyisége


◆ NEGATÍVUMOK

« alantas, embertelen, kíméletlen, szívtelen, tunya »

◆ POZITÍVUMOK

« ambiciózus, avagy céltudatos, éles elméjű, halálmegvető, rafinált, találékony  »

◆ ÉRDEKESSÉG

« a felsorolt negatívumok ellen szól, hogy ritkán hagyja el hazug szó a számat, és utálok magamról beszélni, hisz ezt megteszi más is, ha fizetek neki »


Történet vagy szerepjátékos példa
"- Jaime!
- Igen?
- A teszt mondja... terhes vagyok."

Isa-t kizárólag önvédelmi okokból vettem el. A száztíz kilós, vérszomjas drogbáró papa ugyanis a fejébe vette, hogy először izzó parázsba mártja, majd letépi és a számba nyomja a tökeimet, ha nem lépek frigyre a primitív kölykével. Ilyenkor az ember választás elé kerül: visszautasítja a nagylelkű ajánlatot, és megpróbál lelépni, vagy rábólint, sőt... még mosolyog is mellé. Az első opció James Bond vagy Chuck Norris segítsége nélkül aligha valósulhat meg, tehát marad a lánykérés, aztán a házasság.
Juan számára nem csupán a whiskey szent... talán túlontúl beleéli magát a családalapításba. A pénztárcám csak hízott és hízott, az életem mondhatni gondtalanná vált az elmúlt másfél év során... leszámítva a drogbáró által kiadott parancsot: fiút kell nemzenem Isa-nak.
A fiúnemzéssel nyilvánvalóan nem adódtak volna gondok, de a feleségem nem volt hajlandó lefeküdni velem. Isa frigid, ergo nemi szempontból teljesen elutasító, merev. A farkam láttán a szemei elé kapja a kezét, rosszabbik esetben fel sem tűnik neki, hogy az arcába lóg valami, a "szex" szó hallatán az elmondása szerint émelyegni kezd, még arra sem izgul fel, ha fél óráig nyalogatom a csiklóját.

- Jaime... mit tenni?
- Csönd...
- A papa nem lesz boldog, ha ezt megtudja.
- Jézusom... befognád végre? Az apád pedig ki fog csattanni az örömtől, ha megtudja, hogy végre sikerült benedvesítenem a randa brazil picsádat.
- Te halott ember vagy!
- Ó, ez remek... most pedig, kikapcsolnád az agyad, ha kérhetem? Zavar a kattogása.

* * * * *


- Ilyen egyszerűen működik az ilyesmi?
- Igen, ilyen egyszerűen.
- A barnát akarom!

Az első pillanattól fogva tudtam, hogy Sasha a megfelelő lány. Ő más volt, mint a többi. Az Ő szeméből még nem égett ki a fényben úszó láng, az Ő testéből nem hiányzott a tisztaság.
Isa cselekvésképtelen vaginája miatt máshol kell megtalálnom a kielégülés mámorát, s mivel az egészségem és a jókedvem mindennél előbbrevaló, a lehető legelőkelőbb helyen keresem.

- Jól érzed magad?
- Igen, köszönöm - kellemes, kristálytista hangja percek alatt befészkelődött a tudatomba; az egész lénye csodálatos volt; először féltem megérinteni a hófehér, makulátlan bőrét... törékeny teste láttán egy pillanatra azt hittem, hogy nem evilági lányt tartok a karjaim közt.
- S mondd csak, hogy tetszett az ajándékom? - A tündért azonban nem könnyű elcsábítani; hiába halmozom el szebbnél szebb ajándékokkal, hiába duplázom meg a tarifáját, csak nem akar házon kívül találkozni velem. A szabályok tiltják - hajtogatja rezignáltan, de még a kerek, őszinte kék szemei sem tudják elhitetni velem, hogy valóban lehetetlen, amit kérek.
- Igazán nem kellett volna, a mú..... - alig kezdett bele, mutatóujjammal máris félbeszakítottam a mondanivalóját. Ujjaim ajkai körül cikáztak, míg tekinteteink egymásba olvadtak. A ruháink hol a széken, hol a földön hevernek. Végigsimítok selymes, trüffel színű haján, majd ajkaira tapadok, s mohón csókolni kezdem azokat. A jéghideg, hófehér bőre a másodperc tört része alatt csap át tűzforró vörössé. Irigy vagyok rá. Irigylem, mert kötelességének érzi azt, hogy örömet okozzon, s ezért fogad szót önzetlenül. Viszont, ha csupán kéjre vágynék, elintézném mással, ha szeretetre volna szükségem, felhívnám az anyámat, ha pedig uralkodni akarnék, megfenyegetnék pár bevándorlót, de... nem erre szomjazom. Az egyszerű, rövid beszélgetések hiányoznak az életemből. A bátyám kinevetne, ha megtudná, hogy olyasvalakihez vonzódok, akiből semmi hasznom nem származik.
- Shh - súgok fülébe halkan, kezeimmel szétfeszítem formás combjait, valósággal belé menekülök, mielőtt újra ajkaiba tépnék. Így már nem félek a pisztoly csövébe nézni. Így már tudom, hogy volt értelme feleségül venni azt a nyomorult satrafát.
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.


A hozzászólást Jaime Oswald összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 17, 2014 10:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


♠ Jaime Oswald Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♠ Jaime Oswald   ♠ Jaime Oswald Icon_minitimeSzomb. Ápr. 13, 2013 10:51 am

ELFOGADVA
Absolutely fantastic. (: Nagyon izgi volt, tetszett a példád, meg maga az egész személyiség is. Mondanám, hogy vigyél egy körre, de valószínűleg Sasha leszedné a fejem is. Razz Irány foglalózni, aztán játszani! Wink

Vissza az elejére Go down
 

♠ Jaime Oswald

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-