KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Eloise & Sienna Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Eloise & Sienna Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Eloise & Sienna Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Eloise & Sienna Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Eloise & Sienna Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Eloise & Sienna Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Eloise & Sienna Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Eloise & Sienna Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Eloise & Sienna Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Eloise & Sienna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eloise & Sienna Empty
TémanyitásTárgy: Eloise & Sienna   Eloise & Sienna Icon_minitimeVas. Ápr. 28, 2013 11:14 pm



Sienna & Eloise

Mit vegyek fel? - ez volt a kérdés, amit illetően nem tudtam dönteni és aminek jóvoltából fél órán keresztül toporogtam a tükör előtt. Kék vagy ciklámen? Rövid vagy hosszú? Elegáns vagy slampos? Nagyokat sóhajtottam, végül egy sokadik verzió mellett döntöttem, ami nem másból, mint egy csinos, fekete hosszú nadrágból, egy krém színű, strasszkövekkel kirakott blúzból és egy szintén korom színű blézerből állt. Tökéletesnek ítéltem meg egy ilyen helyre. Egy galériába.
Voltaképp minek is megyek oda? Egyáltalán nem érdekel az ilyesmi, még csak kicsit sem indítja be a fantáziámat. De ha arra gondolok, hogy Sienna ott lesz és találkozhatok vele - vagy pusztán csak láthatom - azonnal feldobódok s kész vagyok mindent megtenni annak érdekében, hogy odajussak. Mit nekem másfél óra duma a művészetekről? Kibírom. Biztos vagyok benne. Sienna-ért.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Délután ötkor már nagy hegyesen lépdelek fel a galériába vezető lépcsőkön és nem is értem, miért nem liftezek. Megfogadom, hogy visszafelé majd azt használom és nem azért, mert lusta vagyok, esetleg nem vagyok formában, hanem mert kényelmesebb. Szeretem a kényelmet, mint minden normális ember. Arról már ne is beszéljünk, hogy ha leizzadok ebben a nagy lépcsőzésben és így kell Sienna elé állnom, az hét szentség, hogy ki fogok akadni! Ez egy lehetőség, ami talán soha többé nem adatik meg még egyszer.
Nagyot nyelek, majd betipegek tűsarkúmon a terembe, ahol már egy szakállas férfi bőszen magyaráz az egyik festményről. Hümmögve fordulok felé, mint aki valóban felfogja annak üzenetét, pedig korántsem - ez egy fekete fa, szerteágazó gyökérzettel. A festő talán csak nézett egy fát és nem gondolt semmire. Miért zárja ki mindenki ezt a lehetőséget?
Többször is körbepásztázom a termet és hevesen dobogó szívvel várom, hátha életemnek jelenlegi értelme betoppan és én elkaphatom.
Nem!
Megfogadtam, hogy többé nem támadom le, hanem finoman próbálok közeledni, hátha megbékél és talán még belém is habarodik, ahogy annak lennie kéne. Annyi mindent tudnék adni neki, kezdve a törődéssel és gondoskodással, amit egyik férfi sem tud fölülmúlni. Még az a srác sem, akivel a múltkor elkaptam! Hibbantnak tűnhettem, amiért lefújtam paprikasprayvel és ráadásképp még ágyékon is rúgtam, de mégis mit várt? Olyan pofátlan stílusban állt közénk, hogy olyat ember még nem látott... Megérdemelte, ehhez kétség sem fér. Ha ott lennék, újra megtenném gondolkodás nélkül.
Eszembe jut Cedric, bár fogalmam sincs, hogy honnan és miről. Annyira rendes, amiért a barátomnak tetteti magát csak azért, hogy apám megbékéljen és ne tudjon arról, hogy valójában a nőket szeretem. Cedric egy talpig becsületes férfi, aki azt hiszem, most visszafordíthatatlanul belém szeretett. Én vagyok a hibás, amiért nem szakítottam meg idejében ezt a kapcsolatot kettőnk között. Most pedig viselnem kell a következményeket, miszerint Cedric teljes gőzzel próbál heterová varázsolni. Úgy tűnik nem tudja, hogy ez az esetemben lehetetlen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Eloise & Sienna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eloise & Sienna   Eloise & Sienna Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 5:45 pm

Kínoz a paranoia. Másra nem tudok gyanakodni, csak erre. Az előadás alatt, többször is összerezzentem, valahányszor egy szőke loboncot láttam elsurranni mellettem, előttem, vagy éppen mögöttem. Aztán elvörösödve, zavartan és kicsit idegesen mosolyodtam rá az illetőre, akit összetévesztettem. Miért él itt ennyi szőke? Miért? Mi van Las Vegasban, hogy ennyire vonzza a szöszke csajokat, mint cukor papír a méhet?
Na nem mintha…van pár szemrevalóbb darab is, de összezavarnak.
Azonban magamtól nem lennék ennyire ideges. Nem, valami történt. Idefelé jövet, lent a csarnokban, a liftből kipillantva, mielőtt becsukódott volna az ajtó, megpillantottam. Futólag. És ezután csak pislogtam. Erre voltam képes. Csak a pislogtam.
Nem is biztos, hogy ő az. Talán egy szegény lány, akinek az arcberendezése hasonlít az övére…ez, plusz at a két óra amit az éjszaka folyamán alvással tölthettem, kihozza belőlem a legrosszabbat. Hallucinálok. Mesés.
Mosollyal, bár nem valódi, széles gesztussal köszöntem minden ismerősnek és ismeretlennek. Bólogatva hallgattam a meséjüket, milyen napjuk volt, ki került kórházba és miért, ki milyen ajánlatot kapott ilyen-olyan cégektől…csak a szokásos.
Én is eldicsekedhettem volna legújabb hódításommal, Christian Neesonnal, de akkor már javában nem a földön jártam, nem Las Vegasban voltam, sőt nem is a kontinensen.
Londonban, hónapokkal ezelőtt.
Biztos jó oka van rá. Bár én, laikusként azt mondom, hogy engem semmi, igazán semmi nem tudna rávenni arra, hogy önbecslésemet aláaknázva mindent elkövetve megtegyem a legbizarrabb formáját a ragaszkodás kifejezésének. Nem. Még Liam-et sem zaklattam miután elment. Inkább feladtam a dolgot, pedig simán megtehettem volna, hogy egy hét után, kiszakadva a jégkrém dobozok, és sörös rekeszek, valamint leszbikus egyéjszakás kalandok, szerelmes vígjátékok által emelt kilométer széles és magas váram falaiból, utána megyek. De nem. Én elengedtem. És ez egy icipicit meggyűrt.
Nem úgy Eloise! Ő kitartó. Követ és, és…zaklat?
De legalább itt van. Mármint lehet beteges a gondolat, de legalább valaki foglalkozik velem. Vagy így, vagy úgy. Mert az elkerülhetetlen bekövetkezett, az éjszaka után ismét kicsit belehabarodtam Liam-be. Számításaim szerint ez még eltarthat egy legfeljebb két hétig, és ismét visszazuhanok az alkohol, és a pesszimista szemüveg mögé.
Jó üzlet mi? Ilyenkor k.rvára utálom Liam-et.
De főleg magamat.
Addig is viszont vissza a rózsaszín buborék kedves, oltalmat nyújtó sáncai mögé. A világ máris szebbnek tűnik. Az Eloise –féle problémakör, kevésbé fenyegetőnek. Az előadás pedig halálosan unalmasnak…hát van amit a víg kedély sem tud orvosolni.
Nem terveztem, hogy sokáig ott maradok. Lett volna valami kocsmás összeröffenés is…vagy étterembe mentek volna? Teljesen mindegy.
Hazavágytam. Lerúgni ezt am éteres magas sarkút és mezítláb, vagy inkább egy mamuszban végigcsoszogni a lakáson, fagyit enni és sorozatokat nézni. Oh. Teljesen beleborzongtam. Álom program egy csütörtök estére.
Tehát suttyomban a vége előtt bő tíz perccel kiosontam a teremből. Végigkopogtam a folyosón, be a liftbe…
Fel sem tűnt, hoyg valaki utánam kopog…a társaság csak akkor tudatosodott bennem, mikor a lift előtti kanyarból kifordulva, meg nem pillantottam őt. Oh-oh…
Észrevett, nem is reménykedhettem volna abban, hogy mégsem…belépett mellém, én pedig csak egy kínos mosolyra voltam képes…- Szia…- meg egy nyöszörgésszerű köszönésre. Felülmúlom önmagam…
- Hogy kerülsz ide? – szegtem neki a kérdést, szinte abban a percben, hogy az ajtó becsukódott. Nem voltam nyugodt, de ideges sem. Jó egy kicsit. Liam miatt főleg…igen, terveztem, hogy felhánytorgatom azt az estét, de kérdés mire lesz elég az a fél perc amit egy légtérben töltünk majd. Nem terveztem többet. Leértünk a földszintre, és szaladok is.
Vissza az elejére Go down
 

Eloise & Sienna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-