KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Agatha & Katherine Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Agatha & Katherine Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Agatha & Katherine Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Agatha & Katherine Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Agatha & Katherine Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Agatha & Katherine Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Agatha & Katherine Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Agatha & Katherine Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Agatha & Katherine Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Agatha & Katherine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agatha & Katherine Empty
TémanyitásTárgy: Agatha & Katherine   Agatha & Katherine Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 6:31 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agatha & Katherine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha & Katherine   Agatha & Katherine Icon_minitimeKedd Júl. 23, 2013 7:09 am



Agatha & Katherine


[You must be registered and logged in to see this image.]
-K -atherine, siethetnél, a sofőr csak és kizárólag ránk vár,- hallom Tobey sürgető hangját, mire csak a szemeimet vagyok képes forgatni. de most komolyan, mégis mit képzel róla, hogy egy hétvégére egy másik városba egy bugyival meg egy nadrággal megyek? Igazából nem akarok elmenni, azt hittem, hogy a drága férjecském elmegy…. egyedül, sőt azért sem haragudtam volna meg a drága és platinaszőke ribancot viszi, az sem érdekelt volna, hogyha a hétvégén szét döngetné azt a retkes kurvát…. pedig tudom, hogy azt teszi. Mivel eddig nem próbálkozott, azt hiszem ez lesz az az alkalom amikor be akarja vetni ezt…. csak hogy én ezt bizony nem fogom hagyni…. és hogy mégis miért? A válasz nagyon egyszerű, mert igazából jól eséllyel az apámmal egy korosztály, és nem akarom megtudni, hogy nyögdécsel amikor elélvez. Csak hát szerintem ő úgy tervezte, hogy jól leitat és akkor végre megkaparinthat…. hát álmodik a nyomor édesem.  Ezt a hétvégét nagyon, de nagyon nem így terveztem, már rég kitaláltam, hogy Tobey nem lesz a városban, így talán pár kellemes, izgalmas és élvezetes órát tölthetek a kedvenc papommal, ó nem…. ehelyett Los Angelesbe kell mennem, most komolyan, miért bűntett engem az isten? Oké… arra inkább nem is gondolok. Gyorsan bedobálok még pár szexibb ruhadarabot és már lenn is vagyok. Szó nélkül vágódom be a hátsó ülésre, le sem szarva, hogy a férjecském a sofőr társaságát, vagy esetleg az én némaságom akarja élvezni. Úgy látszik feltűnik neki, hogy valami nem stimmel velem, így hát a sofőrje mellet dönt. Én végig kibámulok az ablakon,  vissza gondolva, hogy milyen kellemes perceket okozott nekem  a francia pap, arra vágyom, hogy ismét simogasson, végig karmolja a hátam, még mindig hordozom és érzem azokat  a karmolásokat, de nem panaszkodom. épp ellenkezőleg újra akarom érezni azt, a gondolatra máris benedvesedik a bugyim, így hát megpróbálom lehűteni magam, már amennyire ez egyáltalán lehetséges.
Pár óra múlva megérkezünk, majd a férjem közli, hogy a barátai meghívtak minket egy jól menő szórakozóhelyre, legyek elegáns, munkamegbeszélése ez, de nem zavarja ha én bulizok.
Hát jó…. ha te így akarod, drágám, hófehér csipke fehérnemű mellett döntök, de most a francia bugyit részesítem előnybe a tanga helyett, majd egy fekete színű neccharisnya mellett döntök, felülre egy fehér miniruha jön, ami kellőképpen kiemeli formás cicim és még formásabb hátsóm, lábamra szintén fekete tizenöt centis platform cipő, smink és már indulunk is.
Mikor belépünk már tömve van a hely, a dj forró, latin muzsikát nyomat, ami a kedvencem, máris pezseg a vérem, Tobey azt mondta menjek csak a pulthoz és érezzem jól magam ő tárgyal. Vállat vonok, azt is leszarnám ha a táncparkett közepén akarna magáévá tenni valakit, én jól fogom magam érezni.
-Hello, szeretnék kérni valami nagyon erős és ütős italt,- villantok a pultosra ezer wattos mosolyt. Ahogy kikapom a megrendelt piált azon nyomban lehúzom, élvezem ahogy az alkohol felmelegít, bepörget, bezsongat, végül nem bírom tovább, mikor kedvenc zeném meghallom, így hát bevetem magam a tömegbe. Táncpartner híján megkapaszkodom az egyik vékony oszlopba, lehunyom tekintetem, hagyom, hogy a zene vezesse testem, laza csípőmozdulatokkal, néha bepucsitva, nem érdekelve, hogy talán kapnak némi belátást ahova nem kéne, bár itt ahol látom mindenki csak élvezi a táncot. 


* fehér rucim:  http://alkupiac.hu/kepek/termekek/732200/732256_1_feher-csibito-club-ruha.jpg






thx to [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agatha & Katherine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha & Katherine   Agatha & Katherine Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 9:44 pm

Ismét Los Angeles. Ismét az Angyalok Városa.
Mennyiszer jártam én már erre. Pedig mikor elhagytam az egyetemet, elterveztem, nem megyek el másik városba, maradok csak Las Vegasban. Mégis azon kapom magamat, hogy egyre többször kerülök le Los Angelesbe. Ez nem feltétlenül rossz, ugyanis mindig hatalmas buli vagy buja éjszaka lesz a vége. Ezért egyáltalán nem panaszkodhatom. Legalább tudom, mindig valami izgalmas fog velem történni.
Így hát nem haboztam igent mondani egy újabb party felkérésre. Külön örültem annak, hogy egy jófajta klubba beszéltük meg a találkát. Ugyanis pár barátom még Torontóból a városban tartózkodik, és mikor megtudták, hogy a közelben vagyok, azonnal találkozni akartak velem. És én erre, hogyan mondhatnék nevet? Igaz, még az autóban ülve is azon gondolkozom, helyes- e, hogy ma kimozdulok. Egy kicsit fáradt vagyok, a kérdés, hogyan fogok visszakeveredni? Hiszen biztosan ki leszek ütve. Hm, talán nem a legbölcsebb ötlet kocsival lemenni LA-be. Legközelebb majd hívok egy taxit, bár az meg jó drága lesz. De legalább nem kellene a visszaútról gondolkodnom.
Odaérve leparkolom az autót a megfelelő parkolóban. Kipattanok a volán mögül, ellenőrzöm a sminkemet gyorsan még egy üzlet kirakatában. Nem mintha, beszerzésen járnék itt most. Ma bulizni jövök a barátaimmal, nem pedig azért, hogy dugjak. Bár egy gyors numera bármikor szóba jöhet.
- Heelló- kiáltom el magamat, mikor meglátom a barátaimat.
Egyből jobb kedvre derülök, hacsak meglátom őket. De rég láttam már az imádnivaló kis fejüket. Ölelkezve üdvözlök mindenkit, majd mikor sorra kerül mindenki, bemegyünk. Nem mondom, igazán jó kis klubbot sikerült választaniuk. Egyből a pulthoz nyomulunk, egymást túlordítva rendelünk magunkat italt. A pultnak dőlve nézelődöm, miközben a barátaim folyamatosan beszélnek. Mindenki nagyon elemében van. Nemcsak mi, hanem az egész klub. Mindenki nyüzsög, táncol és ordibál. Kiszúrok egy fekete hajú nőt, amint egy iszonyat miniruhában riszálja magát egy oszloppal. Figyelem, miközben eléggé belelovalja magát a táncolásba.
- Elnézést, beindultak a hormonjaim- jelentem ki vigyorogva a többieknek, mire csak röhögve bocsájtanak utamra.
Átverekszem magamat a tömegen és a fekete hajú lány mellé érek. Egy darabog figyelem, ahogyan táncol. Majd egy lépéssel mellette termek.
- Üdv- mondom hangosabban, hogy meghallja, miközben ártatlanul végigsimítok a gerincén.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Agatha & Katherine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha & Katherine   Agatha & Katherine Icon_minitimeSzer. Okt. 23, 2013 9:18 pm

Jó végre kimozdulni, jó végre nem Las Vegasban lenni, jó végre bulizni egy jót, mert minden tervem az volt, hogy míg az újdonsült férjecském éppen üzletel... vagy valami kiplasztikázott, agyon szilikonozott festett libával szórakozik. Igazából tökéletesen hidegen hagy jelen pillanatban, valahogy nem tud más foglalkoztatni a dübörgő zenén, a testemet felforrósító alkoholon kívül semmi sem. Igen jó lesz végre kikapcsolni, szórakozni, egyedül, ki tombolni a feszültséget ami az apával való beszélgetés okozott. Cöhh. Inkább definiálnám azt civakodásnak, vagy tovább merészkedem, sokkal inkább mondanám veszekedésnek. És mi volt  a téma? Mi más lehetett volna, mint a pénz. Jobban jártam volna ha inkább fel sem veszem azt a rohadt telefont, nem hogy elmenjek hozzá. Ha nincs ott a nagybátyám akkor képes lettem volna neki menni és  a tulajdon két kezemmel lenyúzni a bőrt a róla. Bár ha jobban bele gondolok néha, az sem biztos lenne mit lenyúzni. Először egy csendes beszélgetésnek indult semmitmondó témákkal és még jelentéktelenebb szavakkal, hogy aztán végre benyögje. Megint játszott, és megint vesztett, és pénzt akart kérni tőlem. Ha még ételre kér..... azt mondom oké, de ez így nem kóser. És bejelentettem neki, hogy nem egy mindig elő vehető pénztárca vagyok, amit kénye-kedve szerint elő kapkodhat ha mondjuk éppen elvesztette a maradék pénzét. Szomorú, de ez az igazság, és nekem már nagyon elegem van ebből a státuszból, főleg, hogy nem bírok ki törni belőle. Akármit tehetek.... akár hogyan, ő soha a büdös életben nem fog máshogy rám nézni mint pénzforrás, amiből halászhat egy aranyhalat, amikor az aranytojást tojó tyúkja éppen el apad. Tudtam, hogy most is erről van szó, és én még sem teszek semmit azon kívül, hogy reménykedek a változásban, abban, hogy valaha jó emberé, vagy ha azzá nem is de  a minimum az, hogy jó apává váljon. Tudom sokat kérek és azt hiszem az is elég lenne ha végre csak a lányaként tekintene rám. De van egy olyan érzésem, hogy ez sohasem fog megtörténni, szóval jobb, ha végre bele törődök a nyilvánvalóba. Vagyis abba, hogy az apám még csak levegőnek sem hajlandó nézni, hacsak nem zöld hasút villogtatok az ujjaim között. A nagybátyám legalább valamennyire foglalkozik velem, de neki meg van saját élete.... autóversenyző, szóval alig tölti az idejét Las Vegasban, így az is természetes, azt a kevés időt is együtt töltsük. Sokszor ajánlotta, hogy ha akarom segít nekem is azzá válnom... de nekem az nem menne, inkább maradok a bütykölésnél és annál, hogy a magam élvezetére száguldozok.
Éppen nagyon bele lovalom magam a zene pörgős és vad ritmusába, amikor mintha azt érezném, hogy valaki megérinti a hátam, érdeklődve fordulok meg. Tekintetem akaratlanul is végig vezetem a szőke nő finom és ugyan akkor szép vonalain, de nem értem hogy mit szeretne.
-Segíthetek valamiben? - fúrom bele kék íriszeim az övébe alkoholtól csillogva. Lehet tényleg az alkohol.... de nem értem mit akarhat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Agatha & Katherine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Agatha & Katherine   Agatha & Katherine Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Agatha & Katherine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Daniel & Katherine
» Agatha
» Gareth & Katherine
» Frederic & Katherine <3 To be Continue
» Frederic & Katherine ~ Las Vegas Templom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-