KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Derek Boyka Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Derek Boyka Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Derek Boyka Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Derek Boyka Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Derek Boyka Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Derek Boyka Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Derek Boyka Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Derek Boyka Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Derek Boyka Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Derek Boyka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Derek Boyka Empty
TémanyitásTárgy: Derek Boyka   Derek Boyka Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 2:00 am

Derek Boyka
24 • atlantic city • civilian • crazy or genius • jared leto
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok:

optimista hozzáállás
kiváló nyelvérzék
olvasásmánia
jó szerető

◆ negatív tulajdonságok:

képregénybuzi
régebben drogproblémák
szótlanság
totális zakkantság




◆ egyebek:


Történet vagy szerepjátékos példa


Lassan a virradó nap első sugarai is betöltik a háztetőt, ahol az utolsó ellenfelem is ájultan terül el erőtől duzzadó jobbegyenesem hatására. Elégedetten pillantok rá a mellettem harcoló marsról érkezett fejvadászra, társamra ebben a csatában, melyet az imént totális dominanciával megnyertünk. A többi innentől kezdve már nem a mi dolgunk lesz, úgy pedig időt nyerek  és folyatni tudom a Pingvin után folytatott hajszámat. Kezem fejével, lassú mozdulattal törlöm meg izzadtságtól gyöngyöző homlokom, ami azonban nem használ túl sokat, lévén a maszk még továbbra is rajtam van, így pedig csak azon siklik végig az érintésem. - Azt hiszem itt végeztünk Batman. Én most visszatérek a többiekhez, és beszámolok a tanácsnak a történtekről, ha pedig történik valami akkor Flash-el küldök üzenetet, hogy tudj róla te is.- Búcsúzik el tőlem a társam s válaszolnék neki, de már el is repül a szokásos stílusában, szó nélkül csapot –papot otthagyva.
- Wie heißt du?- szakítja félbe az udvariatlan kérdés a történetem. A fejemben elégedetlen morgással pillantok az illető íriszeibe, azonban arcom rezzenéstelen marad, és egy hang sem hagyja el ajkaimat. -Már azt hittem süket vagy. Szóval, németül fogunk társalogni? Na jó, nem vagyok jó benne, de megpróbálom.- Várok. Hagyom, hogy próbálkozzon, ha már egy ilyen gonosz cselekedettel sikeresen elvonta a figyelmem egy hős születéséről. - Meine Mutti ist nicht zu Hause – Még mindig némán várakozok tovább, hiszen nem tudom eldönteni, hogy tényleg ennyire érdekli a nevem, vagy egyszerűen csak be van lőve, és szüksége van valakire ilyenkor. Régebben én is ilyen voltam, azonban már nagyjából hála az itteni személyzetnek és a képregényeimnek sikerült leszoknom róla. Elégedett mosolyából, és abból ahogy hátradől sokkal inkább az első változatra tudok tippelni, azonban kezdem kényelmetlenül érezni magam, úgyhogy olyan lépésre szánom el magam, amire talán senki más nem tudna rávenni.
-Ha megmondom a nevem, békén hagysz végre?- Kérdezem tőle egyből belevágva a közepébe, s hirtelen reakciómtól köpni- nyelni nem tud, ami gondolatban egy elégedett mosolyt csal az arcomra. -A nevem Derek. – Közlöm vele mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga, majd fogom a képregényem, és nemes egyszerűséggel visszatérek a szobámba, ahol egyedül maradhatok a gondolataimmal.
Hangsebességgel szelem át a kék eget egy pillanatra sem szakítva meg röptömet, miközben a vörös köpenyem csak úgy lobog utánam a szélben. Tekintetem a közelítő meteorra összpontosítom, majd koncentrálva egy hosszabb lézersugarat engedek útjára, mely pontosan keresztezi a feltüntetett tárgy útvonalát, ezzel apró darabokra vágva azt. Így már semmi bajt nem okozhat becsapódásával a földön. Egy újabb katasztrófától mentettem meg a földet. Clark Joseph Kent vagyok, vagy Kal-El. De a legtöbben csak Supermanként ismernek.  Az igazság ligájának megalapítója, a föld örzője. Célom, hogy rendet teremtsek a földön, és megvédjem az ártatlanokat bármi áron. Munkám befejeztével, utam a liga új erődje felé veszem. Laza mozdulattal szabadulok meg a ruhámtól, és hagyom, hogy Wonder Woman leoltsa a villanyt, majd fenekemre telepedve gyengéden masszírozni kezdjen.
Zuhogó esőben állok az intézet bejáratánál, miközben velem szemben ott áll Bee olyan közel, hogy arcunk szinte már majdnem összeér. Hosszú idő telt már el az első találkozásunk óta, melyet idővel újabbak követtek. Nem nagyon tudtam mit tenni, bárhogy próbáltam levakarni magamról, a következő nap újra próbálkozott. Úgyhogy inkább hagytam magam és nem álltam ellent, mert így sokkal kevesebbel megúsztam. - Mennem kell meine liebe különben elfogy az utolsó darab, és akkor sose fogom megtudni mi lett a történet vége. Ajkát nyújtja felém ahogy ott áll fekete mamuszában, mely az első napon is rajta volt, azonban szó nélkül fordulok meg, és az egyik gondozó kulcsával, melyet egy kidolgozott terv keretében szereztünk meg elhagyom a területet, hogy a legközelebbi újságos felé véve megszerezhessem az utolsó részt a gyűjteményemhez. Nem tudom mennyit mehetek, de teljesen elázok mire két tagbaszakadt fickó utolér és a földre taszít, majd visszacipel. Hagyom magam, nem igazán tehetek mást.
Oliver Queen aki évekkel a balesete után visszatért a városba, hogy immár nappal élje a playboy életét, éjszaka pedig titokban Zöld Íjász néven bűnözőkre vadásszon, megtisztítva ezzel városát a mocsoktól. Hangtalanul pendül meg a húr, az íjról kivágódó nyíl pedig pontosan az egyik őr torkán hasít keresztül. Egyetlen másodperc alatt esik össze, s mielőtt a másik őr feleszmélhetne kábulatából, már ő is a társához hasonló módon végzi. Így már szabad az út az irodába. Melyben a város egyik legnagyobb ellensége rejtőzik, aki milliókat lopott már el a szegényektől, most pedig újabb gonosz terv keretében egy egész városrészt próbál megszerezni, hogy a lakókat kilakoltatva olcsón megszerezhesse, majd nagy haszonnal eladhassa a területet. Azonban legnagyobb bosszúságomra bent nem találok senkit az egész csak egy átverés volt, és ezáltal sikerült elmenekülnie. Azonban nem teljesen vagyok boldogtalan, mert legalább a siettség miatt nem tudta lezárni a belépését, így a pénzeket vissza tudom utalni a számláiról azoknak akiknek tényleg szükségük van rá. Őt pedig majd elkapom.
Sötétség van idebent, miközben a nap még csak a delelőjén jár, de az intézet lehúzott redőnyei mögött ez nem érződik. Gyengéden harapok az előttem térdelő Bee vállába, miközben csípőjére markolok. Izzik körülöttünk a levegő, nem foglalkozunk semmi mással, csak hogy egymáséi lehessünk ezen a forró napon. Az ajtó bezárva, hiába dörömbölnek rajta, hogy halkabbak legyünk, nem foglalkozunk a külvilággal. Addig kényeztetem, míg el nem juttatom a csúcsra, majd kis idő múlva magam is követem, hogy a végén testére dőlve pihenhessem ki az aktus fáradalmait. Nem tudom mennyi ideig fekhetünk ott elmerülve egymás simogatásában, de végül felkelek, megtörölközöm, majd felöltözöm s csak ennyit mondok.
- Az üzlet az üzlet rocky… és most kérem vissza a képregényeim.




[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
[/color]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Derek Boyka Empty
TémanyitásTárgy: Re: Derek Boyka   Derek Boyka Icon_minitimeHétf. Aug. 05, 2013 10:59 am

ELFOGADVA
Tyűha, te aztán vékony cérnán táncolsz. Nagyon tetszett, olvastam volna még egy jó darabig, de remélem összehoztok valami kalamajkát álmaid zsarolójával. (: Foglalózz és szerintem ne ellenkezz. ;]

Vissza az elejére Go down
 

Derek Boyka

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Derek Moulword- Őrült vagyok!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-