KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
A&Wade&Bent Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
A&Wade&Bent Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
A&Wade&Bent Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
A&Wade&Bent Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
A&Wade&Bent Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
A&Wade&Bent Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
A&Wade&Bent Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
A&Wade&Bent Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
A&Wade&Bent Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 A&Wade&Bent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


A&Wade&Bent Empty
TémanyitásTárgy: A&Wade&Bent   A&Wade&Bent Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 12:39 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
a&wade&bent
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


A&Wade&Bent Empty
TémanyitásTárgy: Re: A&Wade&Bent   A&Wade&Bent Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 1:12 am

Na ki nyert egy utat Londonba? Na ki? Én!
El som tudom hinni, hogy egy nyavalyás csokoládés papírral sikerült nyernem. Sosem hittek az ilyen versenyekben, vagyis nyereményjátékokban. Merthogy eddig egyszer sem nyertem, vagy ha esetleg nyertem, akkor is egy ingyen csokit nyertem. Ami valljuk be, nem túl biztató. Épp ezért lepődtem meg annyira, mikor nem egy ingyen csokoládét nyertem, hanem egy londoni hétvégét.
Sosem voltam még Európában. Valahogy sosem vonzott az a több órás repülőgépes utazás. Nem mintha klausztrofóbiás lennék, hanem mert meg sem fordult a fejemben. Az valahogy annyira messze volt, mármint Európa. Még akkor is, mikor Torontóban laktam. Az az volt idő, mikor át szerettem volna lesni, csak az a nagy óceán sosem tetszett nekem. Mert a repülőgép meghibásodhat, lezuhanhat. Ha zuhan, akkor hova meneküljek, nincs hely a menekülésre. Viszont én nagyon is akarok élni.
Ennek ellenére még is elfogadtam az utat. Mégis felültem egy repülőmasinára. Leküzdöttem a félelmemet, és nem is zuhantunk le. Most, hogy bejelentkeztem a szállodába, ideje felfedezni ezt a várost.
Annyi mindent hallottam már róla. Nem is tudom, hol kezdjem, túl sok a látnivaló. A legrosszabb az, hogy egy hétvégét nyertem csak. Egy hétvége, két nap Londonra? Jó vicc, ráadásul ötletem sincs, hol kezdjem. Vállamra vetem a táskámat, ellenőrzöm, van- e benne egy üveg víz, vésztartaléknak. A mobilom is feltöltve, napszemüveg a táskában. Lemegyek a recepcióra, kérek egy várostérképet. Azzal mégis csak könnyebben fogok tájékozódni.
- Ó, ne már...- nyögök fel.
A fényképezőgépet természetesen a szobában felejtettem. Így felmegyek az emeletre, majd megkaparintom az ágyról a gépet, majd vissza le a csarnokba. Immáron teljes harci díszben vághatok neki a túrámnak.
Vissza az elejére Go down
 

A&Wade&Bent

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-