KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Megan & Manuel Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Megan & Manuel Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Megan & Manuel Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Megan & Manuel Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Megan & Manuel Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Megan & Manuel Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Megan & Manuel Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Megan & Manuel Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Megan & Manuel Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Megan & Manuel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 11:09 pm

A délelőtti szabadságomat alvással töltöttem, délutánra pedig jött a hívás, szükség van rám. Ilyenkor mindig egy önelégült mosoly kúszik az arcomra. Egyszerűen imádom azt, hogy keresett vagyok és szívesen veszik igénybe az én szolgáltatásaimat. Nekem ez az álomállásom. Imádom ezt csinálni. Most is örömmel teli izgalommal, na meg kíváncsisággal öltözök fel egy kellően kirívó ruhába és indulok el először a munkaadómhoz, akitől megkapom a pontos címet, hogy hova is kell mennem. Több támpontot nem kapok, tehát nem voltak különös kívánságai a megbízónak, vagy csak inkább velem szeretné majd azt közölni. Nekem végül is mindegy. Bármit is szeretne majd szinte biztos vagyok benne, hogy teljesítem azt. Azért persze akadt már még számomra is túl elvetemült kérés a kliensek között, de ezen olyan ritka esetek, hogy ilyesmi meg sem fordul a fejemben, amikor elindulok a megadott helyszínre.
A kocsiba beülve egyből a kis táskámban lévő tükröt kapom elő, hogy megnézzem, tökéletes-e a sminkem, ami most nem olyan erős. Vörös rúzs, szempillaspirál, szemceruza az, amit használatba vettem ma. A fekete ruhámhoz ez passzol, ami V kivágású a nyakamban van összekötve a pántja. Alulról laza. Ehhez fekete csipke melltartó és tanga, na meg persze fekete csipkés combfix és magassarkú cipő. Ma is dögösnek érzem magam, kívánatosnak, és tettre késznek. Alig várom, hogy megtudjam, mit is akar remélhetőleg minél piszkosabb fantáziával megáldott kliensem, akihez éppen meg is érkezem. Kiszállok az autóból, körülnézek, a pontos címet megnézem még egyszer, hogy jó helyre jöttem-e, majd megnyomom a csengőt, a papír pedig közben apró darabokra tépem. A címek megjegyzése pedig sosem ment nekem, hiszen annyi helyen jártam már, mindre nem emlékezhetek.
- Szép napot! Jöttem beteljesíteni legtitkosabb vágyait, Gazdám! -
Köszönök és mutatkozok is be, amikor szembetalálom magam azzal, akihez jöttem. Vagy legalábbis remélem, hogy hozzá van szerencsém egyenesen. Ha pedig bebocsájtást nyújt, nem tétovázva lépek be buja mosollyal az arcomon végigmérve őt. Mivel nincs külsőre esetem, ezért ez csak amolyan helyzetfelmérésképp csináltam, hiszen a külső sok mindent elárul, bár van, akiről nem lehet elsőre megmondani, hogy mégis ki is lakozik a belsőjében, rólam sem hinné talán senki sem első ránézésre, hogy imádom, ha rabszolgaként kezelnek.
Az ajtón túl állva, ha kapok utasítást, akkor annak megfelelően járok el, ha nem, akkor viszont kérdeznem kell, amit cseppet sem érzek kínosnak már, az elején még azért furcsa volt, de mára már rutinosan megy az ilyesmi.
- Mit óhajt, mit tegyek? Mit kíván tőlem? Ön rendelkezik felettem, az öné vagyok! -
Magázom továbbra is, szeretem magázni őket, az kicsit olyan távolságtartó, annyira azért nem vagyok bizalmaskodó fajta, kivéve, ha éppen azt várják el tőlem. Olyankor jó hallgatóság tudok lenni, és amennyire tudom kezelni próbálom a helyzetet, bár azok mindig ösztönből jönnek, emlékek híján.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 6:45 pm

Mindenkinek vannak bizonyos igényei, amiket bizony ki kell elégíteni, s bár az önkielégítés egy lehetséges megoldás, egy gyönyörű lány érzéki száját nem tudja pótolni. Nem lehet összehasonlítani egy izzadt, kissé büdös tenyér munkáját és egy kurva pénzéhes száját, egyszerűen lehetetlen vállalkozás. Éppen ezért böngészte a felhozatalt, osztályozta az előtte megjelenő képeket és a rövidke leírásokat, s bár sokáig nem talált egyetlen megfelelő alanyt sem, végül rálelt arra, amit most kívánt.
Megan szőke fürtjei, vörösre festett ajkai és alázatos bemutatkozása tökéletes volt erre a szerda estére, amikor egyébként semmi más dolga nem lett volna, mint a fejéből kibámulni. A megadott számot tárcsázta, kellemeset beszélgetett az összekötővel, más nevén stricivel, majd letette a telefont és várt. Volt annyi ideje, hogy megfürödhetett volna, de tulajdonképpen leszarta, hogy milyen állapotban teszi majd a lány szájába a péniszét, így hanyagolta a tisztálkodást és egy mikrózható pizzával múlatta idejét, amíg csengettek az ajtaján, ahol a kiválasztottját látta meg. Cigivel a szájában lépkedett a bejárathoz, majd nyitotta ki, hogy beengedje a prostiját.
- Gazdám, ez tetszik... - vigyorgott Meganra, majd engedte be őt, talpával csukva be a nehéz fémajtót. Ő is végigmérte a másikat, majd fogadta a kérdéseket. Nem gondolkodott sokat, majd mélyet szippantott a dohányból, hogy felizzítsa a papírba maró hamu parazsát.
- Vedd le a ruhád. - szenvtelenül csengett hangja, majd ha a lány követte az utasításait, és miért ne tette volna, egy laza mozdulattal nyomta el annak bal mellbimbóján a cigarettát, kicsit talán saját ujjait is megégetve a mozdulattal, ha amaz túlságosan fickándozósra vette a figurát.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:08 pm

Az várható, hogy nem éppen finomkodás lesz, ha házhoz hívnak, akkor a referenciáimmal is tisztában vannak, így pláne izgatottan csöngetek be. Mindig várom az ilyen alkalmakat, jobban szeretem valaki lakásán, mint a bordélyházban, ott olyan megszokott, kicsit művi az egész, de itt a férfi saját pályán mozog, így jobban is érzi magát, az egész együttlét sokkal szenvedélyesebb.
Az ajtó amikor kinyílik cigifüst fogad. Én nem szoktam dohányozni, nem vagyok ideges fajta, hogy szükségem legyen a nikotin nyugtató hatására. Persze azért néha én is rágyújtok, ha úgy adódik mégis.
A köszönésem tetszik a férfinak, aki már ki is adja az utasítást. Vegyem le a ruháimat. Átlagos kérés, legtöbben ezzel kezdi, jobban díjazzák a kicsomagolt árut, nem szeretek ezzel foglalkozni. Eleget teszek a kérésnek és le is vetem a ruhát, majd ha valami jelzést ad, akkor a melltartó és a tangát is, ha nem, akkor az marad részben, vagy egészben.
Nem áll ott sokáig tétlenül fogja a cigijét és elnyomja a mellbimbómon, felszisszenek, az arcomon egy pillanatra megjelenik a fájdalom érzése, de a helyét egy széles vigyor váltja fel jelezve, hogy tetszik, amit csinál. Ez még belefér nálam, mert ez tudom, hogy begyógyul, már tapasztaltam. A mell nagyon gyorsan regenerálódik és ott heg sem marad. Szerencsére a testem többi része is gyors regenerációra képes. De azért a cigit például a puncimon biztos nem nyomhatná el, azért azt már nem tehetné meg. Az a munkaeszközöm leginkább, és fontos, hogy szép legyen, kívánatos, olyan, amibe bárki szívesen dugja bele a farkát. Fontos, hogy ne legyek undorító, szép akarok lenni és kívánatos és arra figyelek, hogy durvaság iránti vágyam ezt ne sodorja veszélybe. Az nem baj, ha akár addig dug, míg vérezni nem kezdek, az nem hagy maradandó nyomot, csak maximum érzést, de az még inkább felizgat, ha fáj. Ütni is megüthet, de nem akárhányszor, nem tagadhat fel az arcom, mert azt a smink sem rejti el.
Most is már el is kezdek alul nedvesedni attól, hogy ilyen durva velem, el is vigyorodok. A kezemet felé nyújtom, hogy felvezessem a mellkasán azt.
   - Bármit megtehet velem, a rabszolgája vagyok, használjon, Gazdám! Élje ki legsötétebb vágyait, velem megteheti! -
Buja hangon beszélek, a szememben vágy ég. Kíváncsian várom, hogy most mit fog tenni. Az ilyen férfiak kiszámíthatatlanok, talán éppen ezt szeretem annyira bennük, meg tudnak lepni és szeretem, ha ilyen téren meglepnek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 7:41 pm

Tetszett neki, hogy a fájdalom kicsit eltorzította a másik arcát és hogy bírta annyira a sanyargatást, hogy az ő ujjai épek maradtak. Aztán a széles vigyor meglepte, olyannyira hogy egy pillanatra elakadt a szava. A szívdobbanásnyi tétlenség azonban nem tartott sokáig, hiszen már érezte magán a lány ujjának játékát, ami türelmesen végigvárt, majd meghallgatta a mondandót is. Aztán amikor a lány szavai megálltak, visszakézből kevert le jobbjával Megan jobb orcájára egy olyan pofont, amitől talán el is vágódott a másik.
- Kurvára nem mondta senki, hogy hozzámérhetsz. Majd ha engedélyt kapsz, akkor nyúlkálhatsz... - keményen reccsent a hangja, szemében olyan átkos tűz jelent meg, hogy bárki félelemmel pillantott volna vissza rá. Orrán szippantotta be a levegőt, majd közelebb lépett a másikhoz, s felemelte ha szükség volt rá. Ha nem kellett lehajolnia, akkor kevesebb erőfeszítésbe került, hogy felkenje a lány apró testét a falra, nyakánál emelve Megant, hogy a lábai ne érjenek le. Elnézte a másikat, annak vörösödő fejét, amit a légszomj okozhatott az elszorított verőerekkel együtt, majd közel hajolt hozzá.
- Bármit? Megtehetek veled bármit? - tartott egy apró szünetet, majd szemüvegét igazítva folytatta. - Megvághatlak? Önthetek rád savat? Felnyomhatok a seggedbe három billiárdgolyót egyszerre? Lenyúlhatok a torkodba, amíg hánysz? Van olyan határ, amit nem léphetek át?
Engedte el a másikat, majd nézte az esetleges szenvedést, amit a másik előadhatott a folytogatás miatt, nézte és azon vette észre magát, hogy fallosza merevedéssel válaszolt a kínzásra. Apró, fölényes mosollya fogadta testének reakcióját, majd beletúrt Megan szőke tincseibe, mellkasára rántva annak fejét, s erővel rabolva rá a lány bal mellére. Morzsolgatta az apró testrészt, ujjaival csippentette a megégetett felületet, majd olyan erőset rántott rajta, amilyet csak tudott.
- Nem érdekelnek a határaid. Azért vagy itt, hogy engem szórakoztass, a többi lényegtelen... Ugye milyen kegyes veled a gazdád? - vigyorgott a másikra, majd csókolta meg, amilyen durván csak tudta.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeSzer. Aug. 14, 2013 8:21 pm

Meglepi az, hogy élvezem azt, amit csinál velem és szélesen elvigyorodok. Nem sok ilyen nő van azért az biztos. De én tényleg élvezem azt, amit csinál, ezért is értem hozzá, tudtam, hogy durván fog rá reagálni és akartam is, hogy durván reagáljon. Akartam, hogy megüssön. El is esek, az arcom zsibbad, de most is vigyorgok, félelem jelenik meg a tekintetemben, mert arra gerjednek a pasik, és valahol tényleg félek is, de a félelem érzése jó számomra. Nem bénít meg, mint egyeseket, hanem felpörget.
Ahogyan ez után megfog és a falnak nyom, hogy a fejemnél fogva tartson egyenesen a szemeibe nézek. Félelem, vágy és szenvedély egyvelege csillog kékjeimben. A pupillám kitágulva. Érzem, hogy egyre kevesebb a levegő, de tudom, hogy nem fog megfojtani. Hallgatom amit mond, nem rázom meg a fejem, pedig ezek közül azért nem tehet meg mindent, kárt nem tehet bennem. Hányásig öklendeztethet, és feldughat olyasmit akár a puncimba akár a valagomba, ami nem tesz bennem kárt. Ezek mind megengedettek. De ezzel ő is biztosan tisztában van, el szokták mondani a szabályokat az ügyfeleknek, hogy mik a határok. Nekem is meg van szabva a határ, amit ismer a stricim is, ő maga is letesztelte és meglepte, hogy milyen is vagyok, hogy én tényleg élvezem, most ezt is.
Amikor elenged a torkomhoz kapok a kezeimmel, letérdelek a földre, levegőhöz kell először jutnom. Köhögök. De amilyen gyorsan csak tudom normalizálom a légvételeimet és felnézek a Gazdámra, könyörgő és félő pillantással, de kaján vigyorral az arcomon. Az arcom egyszer angyali és ördögi.
A szemeim azonnal a farkára kúsznak, amikor látom, hogy az megmozdul a ruha alatt. Beindítottam és ez elégedettséggel tölt el. Szeretem azt a tudatot, hogy élvezik a velem lévő perceket klienseim.
Amikor a hajamba túr felállok, hagyom, hogy a mellkasára rántson durván, a hajamnál fogva. A teste puha, ez felfogja a hirtelen mozdulatot.
Amikor pedig a keze a bal mellemre tapad erővel, ismét fájdalom játszik végig az arcomon, ahogyan az előbb megégetett mellbimbómat kezdi el morzsolgatni. Fáj, hiszen még az égetés fájdalma is ott van és amúgy is egy érzékeny pontja ez a nőknek, így az erős mozdulatai egyébként is fájdalmat okoztak volna, de tetszett az érzés, a fájdalom mellett kaján vigyor is volt az arcomon, felnyögtem az élvezettől, ahogyan megrántotta erővel a mellbimbómat. Égett az érintésének a helye, de izgató volt az érzés, tetszett az, amit csinált, nagyon is.
- Igen Gazdám! Ön olyan kegyes. -
Értek egyet megalázkodó arckifejezéssel kissé meghunyászkodva. Majd hamar jön az újabb behatás, ami már azért kevésbé durva. Az ajkait érzem az enyémen, amelyek durván mozognak, én visszacsókolok szenvedélyesen, de nem harapom meg, pedig kedvem lenne beleharapni ajkaiba. De nem akarok neki fájdalmat okozni, csak én akarok kapni fájdalmat.
- Büntessen még Gazdám! -
Kérlelem őt, kíváncsi vagyok rá, hogy mennyire kreatív, mennyire tud durva lenni, mert ezt idáig élvezem, nagyon is. Tetszik, hogy ilyen durva. Vágytam arra, hogy erős kezekkel vegyenek kezelésbe, hiszen a héten még ilyenhez nem volt szerencsém és már hiányzott.
A kezemmel meg akarom érinteni a péniszét, de az előbb azt mondta, hogy csak, ha engedélyt ad, akkor érhetek hozzá, én pedig hű rabszolgája vagyok erre az éjszakára, azt teszem, amit mond, így a kezemet továbbra is magam mellett nyugtatom, majd inkább felvezetem a jobb mellemre a jobb kezemet, amit finoman gyúrok. Az ember magának nem képes fájdalmat okozni úgy, hogy azt igazán élvezze is. Szóval inkább csak izgatom magam ezzel is felhívva a figyelmét a másik mellemre is abban a reményben, hogy majd talán azt is kezelésbe veszi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 7:31 am

- Ne akard nekem megmondani, hogy mit csináljak veled, te kis ribanc! - tépte el magát a csóktól, majd Megant is megröptette a hajánál fogva, dobva őt a falhoz, ahová az előbb odakente. Pár hajszál maradt ujjai között, hiszen nem törődött a másik szőke tincseivel, nem törődött semmivel, csak a felsőbbrendűségével.
A folyosó, ahol eddig kettősük durva játéka zajlott, viszonylag ingerszegény volt, fehérre festett falak és négy-öt akasztót magának tudható fogas, valamint egy cipősszekrény, amit mindenre használt, csak a lábbelik tárolására nem. Megan pontosan annak a tövébe érkezhetett meg, egyenesen a hideg járólapra, ami galambszürke árnyalatban tette még unalmasabbá az előszobát.
- Vedd le a melltartód és a bugyidat. - hangja ridegen visszhangzott az előtérben, s ha Megan a harisnyától is szeretett volna megszabadulni, egy oldalra mért rúgással figyelmeztette volna a hibájára. - A combfix és a cipő marad... Vagy parancsoltam, hogy azt is levedd, te ki szajha?!
Fejét rázva nézett végig a lányon, annak gyönyörű testén, csodálatos halmain, szőrtől mentes ágyékán. Szerette, amikor egy nő ennyire csodálatos, akkor még jobban esett neki, hogy az uralma alá vonhatta őket, hiszen egy olyan zsírpacák, mint ő olyan távol állt az olyanoktól, mint Megan. S ez a távolság tette izgalmassá az egészet, ez tette kéjessé az élményt.
- Gyerünk, négykézlábra. A szobába a jobb oldalon, igyekezz. - lépett el Megan útjából, majd a szekrényke tetején lévő légycsapóra markolt, mely egyéb esetekben ízeltlábúak százainak legnagyobb veszedelme volt, de a citromságra műanyag most a lány hátsójának kényesztetésére szolgált. Minden lépésnél kapott egyet a jobb tomporrészletre, a bal feneke viszont érintetlen maradt a színjáték ezen szakaszában.
S hogy mi várta a nőt a szobába érvén? Kosz, szemét, rendetlenség és mindenfelé eldobott pizzásdobozok. Sosem élt tiszta életet, s lehet hogy valamilyen hatóság élhetetlennek is minősítené a környezetet, de ez érdekelte őt a legkevésbé. Egy kanapé volt a szobában, előtte egy dohányzóasztalka, pár fotel és egy szekrénysor. Egy rendes, hétköznapi család tökéletes nappalija lenne, neki viszont egy újabb felesleges szoba a lakásában, hiszen a "dolgozószobáján" kívül egyik sem volt fontos neki. Oda pedig senki sem nyer bebocsátást, csak Manuel Lopez maga.
- Készítsd a szádat. - dobta le magát a kanapéra, de előtte még lazított nadrágjának az övén, és tolta le combig a háromnegyedes ruhadarabot. Vizelettől sárgálló alsógatyát tolt félre, majd vette elő meredő falloszát, ami nem volt túl hosszú, de annál vastagabb. Azonban nem is ez volt a baj vele, hanem az átható bűz, amit a pár nap tisztálkodásmentesség produkált.
- Gyerünk, nyald tisztára.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 10:36 am

Tudom, hogy beteges, de én nem érzem annak, nekem tetszik az, ahogy bánik velem, tetszik az, hogy uralkodik rajtam. Minden cselekedete tetszik, felizgat. Az, amikor a falnak vág, akkor nem tudok megállni a lábamon, a földre hullok, a hideg padlóra, aminek a hidegsége kellemesen esik. Feltekintek rá innen, és kapom is a parancsot, aminek eleget teszek, leveszem a melltartót, majd a falatnyi bugyit is, aztán felállok. a combfixet hagyom, azt nem kérte, hogy levegyem. Szóval most már szinte mondhatni meztelen vagyok, a combfix sokkal inkább csak díszítésszámba megy, nem öltöztet.
Ahogy végignéz rajtam látom a szemében a tetszést. Szép a testem, karban is tartom mindig. Hiába szeretem durván, a sérüléseket amennyire tudom kerülöm, vagy ha nem sikerül, akkor hamar eltüntetem, szeretek gyönyörű lenni és tetszeni a férfiaknak. Most is jó érzéssel tölt el, ahogy végignéz, majd a parancsának eleget teszek, négykézlábra ereszkedek és elindulok előre, amerre mondja. Közben a fenekemen érezem a csapásokat, amik ugyan nagyot csattannak és után bizsereg is a bőröm, amíg ismét le nem csap, mégis tovább izgat az egész. Minden egyes csapást kéjes nyögéssel díjazok, az arcomon most is vigyor ül, a szívem hevesen dobog az adrenalintól. Tetszik a helyzet, a szerepek.
A szobába befordulok, amikor elérem az ajtót, a már előszobából is tapasztalható mocsok fogad itt is. Nem laknék itt, de most nem foglalkozok a külsőségekkel, pedig azért az ilyesmik valamennyire érdekelnek. Ez volt az egyetlen, ami nehézséget okozott, hogy a férfiak gyakran büdösen jönnek, vagy egy mocskos lakásba hívnak fel engem. Ilyenkor, ha tehetem, akkor inkább a kádba irányítom a férfiakat, de most erre nincs lehetőségem, most abszolút én vagyok az alávetetett, ami tetszik.
A kérésére körbenyalom a szám szélét, ami már kissé kiszáradt a nyögésektől. Nyelek is egy nagyot, hogy nyállal teljen meg a szám, majd amikor odarendel a farkára, odamászok, hiszen még mindig nem álltam fel, nem kaptam rá parancsot, így térdelő pozícióban odamegyek elé. Nem tetszik a bűz, de ezt nem mutatom ki, csak egy lopott nagy levegőt veszek és elkezdem a tövétől a makk végig, majd fentről a tövéig nyalni, hosszú mozdulatokat teszek, nem tudom milyen tempót szeretne így a közepes mellett döntök egyelőre, a kezemet is bevetem, és azzal is hosszában mozgatom a fitymát a makkon kellemesen erős szorításban, így ingerelve. Majd úgy a negyedik-ötödik hossz után az ajkaim közé veszem vastag férfiasságát és elkezdem őt szopni. Folyamatosan gyorsuló ütemben, közben a kezemmel a tökeit masszírozom. Hacsak máshogy nem kér, vagy mozgat így teszek. A farkát teljesen tövéig végigszopom, ahogy egyre jobban oldja a nyálam a rossz ízét és szagát, annál jobban kapok rá az egész furulyázás művészetére. Az egész művelet közben persze végig felnézve rá, egyenesen szemeibe vággyal teli pillantásokkal. Ha közben megüt, vagy durván ér hozzám, akkor kéjesen felnyögök érintéseire, mozdulataira válaszként.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 8:06 pm

Mély sóhajjal fogadta az első nyalást, majd a második is igen nyugtatólag hatott rá, s szinte a felhők felett érezte magát a hirtelen jött gyönyörtől. Szerette, ha leszopják, ha egy nő meghozza érte ezt az áldozatot, hiszen valaki így fogja fel az orális játékot. Annak ellenére, hogy legtöbb kapcsolata kurvákkal van, ő is szereti kinyalni őket, de ahhoz nagyon jónak kell lennie a partnernek, el kell varázsolnia a hetedik mennyországig.
Azonban valami nem tetszett neki, s amikor kinyitotta a szemeit, haraggal telt el az elméje, hiszen a lány használta a kezeit, amire egyáltalán nem kapott engedélyt. Megvárta, amíg fallosza nem volt veszélyben és szabad kezével lökte neki a dohányzóasztal lapjának a másikat, majd a jobbjában lévő légycsapót megsuhintva pofozta meg Megant. Minden erejét beleadta, s a műanyagból készített, hálós gyilkolórész olyan hangosan csattant, mint még talán sosem.
- Ki a fasz engedte meg, hogy hozzámérj?! - felállt, miközben torka szinte vérzett a haragtól, s amint közelebb lépett a lányhoz, nadrágját felhúzta és be is gombolta. - Mit mondtam? Mit mondtam neked? Mit mondtam neked, te ribanc?
Minden kérdés egy újabb ütés volt, de egyiknek sem volt igazán irányzéka, ott találta el a másikat, ahol puffant.
- Válaszolj, te kis szajha! Egy ilyen egyszerű dolgot sem tudsz megjegyezni azzal a mogyoró agyaddal? - a kanapéra dobta a légycsapót, majd megigazította a pólóját, miközben morgolódva indult kifelé a szobából. - De majd megoldom... Ha valamit el akarsz intézni, akkor azt neked kell megcsinálni...
Tűnt el az ajtóban, majd Megan még hallgathatta a morgását, amint a konyhában kutakodott, fiókokat húzott ki és szentségelt igen cizelláltan. Azonban megtalálta, amit keresett és léptei visszavezették a nappaliba, ahol a lány ki tudja mit csinált addig. Manuelt azonban nem is érdekelte, hiszen új parancsa volt neki.
- Állj fel és fordulj meg! - a férfi baljában vastag és hosszú gyorsbillincsek voltak, amiket kábelezési munkáknál szokott használni, míg jobbjában egy kombinált fogó. - Hátra a kezeidet, az ujjaid érintség a lapockáidat...
S ha Megan megtette, ha hátratette a kezeit, akkor az első műanyagbillincs a két csuklóján szorult össze, olyan pontosan illeszkedve a bőrére, hogy apró vérpatak jelezte a fájdalmas kötözést. A második béklyó a könyökök hajlatába fúrta be magát, majd a fogó ismét meghúzta a szabad részt, szinte összeérintve a két alkart. A férfi még levágta a kilógó műanyagdarabokat, majd megfordította a lányt és nyakánál fogva ragadta meg őt.
- Akkor kezdjük újra ribanc... Gyerünk, nyald tisztára! - rúgta ki a lány bokáit, hogy az eldőljön a szőnyegpadlón, majd leült ugyanarra a helyre, ahol az imént szopatta magát, s tolta le a nadrágját, hogy meredő péniszét kicsomagolja.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:20 pm

Tetszett neki amit csináltam, nagyon is tetszett, mindaddig, amíg a kezemmel meg nem érintem. Tény, hogy mondta, hogy ne érjek hozzá, amíg ő nem mondta, de valahogy ezt egészen el is felejtettem, megszoktam, hogy a kezemet is használom ahhoz, hogy kielégítsem a férfiakat nem pedig csak a nyelvemet és a számat. De most ez így fog zajlani, ugyanis ellökött, majd az eddig is mondhatni korbácsként használt légycsapóval megüti az arcomat, érzem, hogy az elkezd zsibbadni, ezután mindenhova kapok szinte ütést, ahol csak ér. Fájnak, de mégis tetszik ez az egész. Tetszik az, ahogyan bánik velem és a hangja, ami durva, érződik belőle, hogy mennyire dühös is mondhatni zene füleimnek.
- Sa... sajnálom Gazdám! Én csak a vágyait akartam kielégíteni. Sajnálom! -
Hunyászkodom meg bűnbánó arccal, majd figyelem ahogyan kimegy és hallom a hangját, a konyhából ideszűrődő csörömpölést. Végignézek gyorsan magamon, sehol sincs semmi nagy sérülést, ezek csak fájnak, de nyomot nem hagynak. Remek! Tetszik ez az este. Reméljük, hogy a folytatás is hasonló durva lesz, de továbbra is annyira azért kíméletes, hogy holnapra ne úgy nézzek ki, mint akit teljesen összevertek és megkínoztak, még ha esetleg így is lesz. Nem szeretem, ha annak utána nyoma is marad, az hátráltat a munkámban, akkor ki kell vennem pár napot, hogy eltűnjenek a nyomok, és addig is nincs szex, nincs pénz. Mondjuk legalább jól kipihenem magam, azért a szex elég fárasztó tud lenni.
Amikor visszatér a földön ülve találhat rám, úgy ahogy otthagyott, nem sokat mozdultam meg. A kérésére felállok, háttal neki és a kezeimet hátrarakom, érzem ahogy összebilincseli őket, kényelmetlen így és a bőrömbe is belevág a műanyag éles széle, de nem panaszkodom, sőt, izgat is ez az egész. Mondjuk a következő bilincs még kényelmetlenebbé teszi a kezem helyzetét, egészen ki kell nyomnom a mellkasomat ahhoz, hogy ne érezzem úgy, mindjárt szétszakadok.
Amikor a nyakamnál fogva durván megfordít most is ugyanazt láthatja az arcomon, mint eddig, izgalmat, szenvedélyt, némi szenvedést és félelmet, illetve élvezetet, a vigyor most is ott van.
Amikor kirúgja a lábamat nyögök egyet, majd nagy nehezen felevickélem magam a farkáig, amit ismét végignyalok, a makkját nyelvemmel körkörösen kényeztetem, az ajkaim közé veszem, keményre húzva ajkaimat, amik a fogaimat takarják, hogy ne okozzak neki fájdalmat a makkja végét kezdem el ingerelni, mint ahogyan azt a kezemmel tenném, majd a torkom mélyére engedem, aztán vissza fel, körbejártatom a nyelvem ismét a makkja körül, aztán az egész farkát végignyalom picit nyomó, masszírozó, körkörös mozdulatokkal.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:50 pm

Régen volt ilyen kemény a farka, régen élvezte ennyire egy női száj áldásos munkáját. Imádta, hogy végre úgy csinálja Megan, ahogyan ő szereti, hogy csak a nyelvét és az ajkait használja, hogy nincsen semmi zavaró tényező és csak farkának orális kényesztetése létezik. Nyögéssel teli sóhajokat engedett meg magának, majd elhagyta a csípőfogót, hogy jobbjának ujjai a lány hajába túrjanak. Nem tépte meg, csak ott tartotta a kezét, majd néha nyújtotta a pillanatot, amit fallosza a másik torkában töltött.
- Rohadt jó szád van... - jegyezte meg, majd egy pillanatra olyan erőt fejtett ki, hogy Megan ne tudja felemelni a fejét. A jelenet csak pár másodpercig tartott, s utána engedte is, hogy a lány szájának ölelése elhagyja bájdorongját, de azonnal visszavárta a forró kényesztetést meredő lécére.
Amikor ez megtörtént, amikor a másik újrakezdte a mélytorkozást, tenyere újra lefogta annak fejét, de most nem engedte fel azonnal, sőt ahogyan Megan szabadulni akart, úgy növelte erejét, úgy igyekezett helyén tartani a lucskos ajkakat.
- Ne ellenkezz és nyald a heréimet... - s amikor a nyelv játéka elkezdődött, baljának ujjai befogták Megan orrát, hogy eltorlaszolja a levegő útját annak tüdejébe. - Tűrd, te kis ribanc... Tűrd...
Számolt vissza magában húsztól, majd amikor végzett a sorozattal, elengedte mindkét kezét, hogy a lány végre levegőhöz jussék. Csak mosolygott, élvezte a fölényét, hogy ő van a nyeregben, s ha lehetett, ettől még merevebb lett fallosza.
- Gyerünk, vissza és még egyszer! - parancsolt Meganra, s már készítette a kezeit, hogy az előbbi mozdulatsort ismét végrehajtsák.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 10:30 pm

Ezúttal már semmi sem zavarja meg azt, hogy tetszenek kliensemnek a dolgok, nyögve adja ezt tudtomra. Keze a hajamba túr, de most semmi durvát nem csinál, csak néha kitartja az érzést, amikor a torkomban van farkának vége.  Ezt néhányszor elismétli, még dicséretet is kapok, felpillantok rá, amennyire ez lehetséges jelen helyzetben, közben tovább mozgatom nyelvem és ajkaim a hímvesszője körül, nyalom, csókolom, szopom, mindent csinálok, ami éppen eszembe jut teljesen véletlenszerű sorrendben.
Persze ez a kellemes szopogatás nem tart sokáig a keze megfeszül, és lent tartja a fejemet, amikor én próbálok feljönni, mert úgy érzem, már elég időt volt a torkomban a farka, de ő nem így gondolja, egy paranccsal áll elő, amit én persze teljesítek és amennyire ez lehetséges jelen helyzetben kinyújtom a nyelvemet és apró mozdulatokkal kezdem el nyalni a herezacskóját, már ez önmagában is egy elég nehéz helyzet, a torkomnak nem tetszik ez, ám ekkor megérkezik a következő probléma, befogja az orromat, így levegőhöz sehol sem jutok, hiszen a torkomban elzárja ennek az útját vastag farka, ami kitölti a rendelkezésre álló teret. Szóval hát kénytelen vagyok tűrni és folytatni azt, amit eddig is csináltam közben nem gondolni arra, hogy a tüdőm már levegőre vágyik.
Nem tudom, hogy mennyi időbe telik mire minden vége szakad és felemelhetem a fejem, hogy levegőhöz jussak, nyelek egy nagyot, majd még egyet, és amikor visszaparancsol farkára, akkor még egyet nyelek utoljára, veszek egy nagy levegőt és nem cicózva egyből tövig engedem meredező férfiasságát. A nyelvem most is ki van dugva, amennyire ez lehetséges. Mivel nem tudok nyelni a nyálam végigcsorog a herezacskóján.
Ha vissza felenged, akkor most már kaján vigyorral mászok le róla, most már azért jobban bírtam ezt a fajta kínzását, bár a torkomnak még mindig nem tetszett az, hogy olyan sokáig töltötte ki a farka a szájüregemet.
Kíváncsi vagyok rá, hogy ezt még meddig akarja eljátszani, talán amíg elélvez, ki tudja mennyiszer akar ma elélvezni. Bennem is megteheti majd akár, nem vagyok hülye, szedek tablettát, nem fog tudni felcsinálni engem senki sem, na meg a tablettával a vérzésemet is én uralom, nem kedve szerint jön meg, így nekem kényelmesebb.
Remélem azért, hogy a szopás mellett más ötletei is vannak. Örülnék, ha azért én is kapnék egy kis vad kényeztetést, de persze semmit sem kell elsietni, hosszú ez az éjszaka és ki is akarom élvezni maradéktalanul. Imádom ugyanis átkefélni az egész éjszakát, hogy reggel totál kielégülten érhessek haza és vethessem be magam az ágyamba. Kliensnél ritkán alszok ott, mert a plusz tarifát nem fizeti meg, én pedig ingyen szexet csak azoknak adok, akikkel tényleg hihetetlenül jól szórakozom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 10:41 pm

Mennyi gyönyör és kéj szakadt fel benne, amikor fallosza kitöltötte a lány torkát és mennyire örömteli volt minden pillanata annak, amikor szinte szívta magába péniszét a légszomj. Imádta ezt a helyzetet, ha lehetett volna, minden nap, minden órában így kényeztette volna a farkát, s amikor Megan a nyelvét kezdte használni, akkor földöntúli csoda részese lett, kedve lett volna abban a pillanatban eldurranni. Azonban nedves érzet folyott végig zacskóján, olyan furcsa tapasztalat, amit mindezek ellenére gyűlölt.
A lány nyála természetes módon jelent meg, hiszen elzárta a nyelés útját, így a másik irányba kellett a testnedvnek távoznia. Ezt a részét értette... Azt azonban nem tudta felfogni, hogy miért pont az ő heréit kellett így beszennyezni, miért nem tudta visszatartani, miért nem volt jobban felkészült az orális örömök szerzésével kapcsolatban.
A kéz, ami eddig lent tartotta a másik fejét most erőszakkal tépett a szőke hajkoronába, majd rántotta le dorongjáról az ölelő ajkak melegét, a pajkos nyelv élvezetes játékát. Felegyenesedett a kanapéről, hátra tépte az ujjai között csomókban álló fürtöket, majd szabad keze, ami az orrot csipte az imént, hatalmas pofont kevert le. Jobb kéz, bal arcél és az eredmény egy vöröslően izzó arcocska. - Nem kaptál engedélyt arra, hogy összenyálazz...
Haraggal üvöltött a lány arcába, talán apró nyálcseppek szakadtak ki ajkai közül, majd a földre teperte egy hajtépéssel alárendeltjét. Cipőiből kilépett, majd nadrágját és alsóját is lecibálta magáról, hogy immáron mezítelen alsőtesttel magasodjon Megan fölé, aki nyakán érezhette a férfi bal talpának egyre erősödő nyomását.
- Kérj elnézést és mondd, hogy nem leszel többé engedetlen... Kérj elnézést ribanc és attól teszem függővé, hogy megkegyelmezek neked. - ajkai között sziszegte a szavakat, s minden másodperccel növelte lábának fenyítését, de arra azért figyelt, nehogy megfojtsa a földön lévőt. - Beszélj kurva, hadd halljan a hangod...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Megan & Manuel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Megan & Manuel   Megan & Manuel Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Megan & Manuel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Keira && Manuel
» Manuel Lopez
» Manuel & Nadja
» Keith & Megan
» Sebastien & Megan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-