KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Keith & Megan Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Keith & Megan Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Keith & Megan Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Keith & Megan Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Keith & Megan Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Keith & Megan Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Keith & Megan Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Keith & Megan Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Keith & Megan Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Keith & Megan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Keith & Megan Empty
TémanyitásTárgy: Keith & Megan   Keith & Megan Icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 7:07 pm

Csendes egy este. Ilyenkor a külváros már alszik, csak a belvárosban tombol az élet, hiszen ez Las Vegas, itt mindig van élet. De valahogy ez a belvárosi nagy életkedv a külvárosi lakóterületekre nem igazán hat ki. Ezért is szeretek itt sétálgatni egy kicsit, még ha nem is éppen ez a legbiztonságosabb környék. Egy kuncsafttól hazafelé tartva a kissé borongós időben nézegetem az árnyékok játékát, és egészen el is gondolkozom közben. Várom, hogy talán egy emlékkép előbukkan, de nem. Semmi. Már egész feladtam azt, hogy valaha is visszatérjen a memóriám.
Az utcának csendjét azonban nagy elgondolkozásom közepette nem csak az én lépteimnek hangja töri már meg, hiszen az eső halkan kopogva kezd el lassan áztatni a földet. Feltekintek az égre, hogy megállapítsam, mire is kell számítanom, hiszen csak egy szövetkabát van rajtam, ami nem sokat véd az eső ellen, mely csillapodás helyett, egyre inkább rázendít.
Tekintetem menedéket keresve körüljártatom a házakon, mielőtt még megfáznék, hiszen a kabát alatt csak egy méregzöld rövid ruha rejtőzik, nem vagyok éppen túl vastagon öltözve. A gyors keresésben egy elhagyatottnak tűnő, bozótos kerttel rendelkező házon állapodnak meg végül szemeim. Sietős léptekkel indulok meg a ház bejárata felé. Amíg az eső el nem áll jó lesz ez menedék gyanánt.
A verandára fellépve szólok bele a vaksötétbe. Hiszen, ha lakik itt valaki, akkor igazán nem szeretném őt zavarni.
- Hahó! Van itt valaki? - Szemeimmel pásztázva hallgatózom, hogy jön-e válasz odabentről.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Keith Richard Duff
Keith Richard Duff

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : Seattle/perpill Vegas
◮ hozzászólások száma : 25
◮ join date : 2013. Aug. 29.

Keith & Megan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keith & Megan   Keith & Megan Icon_minitimePént. Feb. 07, 2014 1:45 am


- Méég visszajövök.. kiscsibém... - húzom végig az ujjam az előttem elriszáló nővérke állán, lassan csúszva le a nyakán.. a csodás kis egyenruha elején.. végig, be a mellei közé és oda tűröm be a két ujjam között feszítő százast. - De remélem megdolgozol érte! - kacsintok rá széles vigyort engedve bele, egyenesen a szemeibe és egy pillanat alatt indulva el, célzom meg a kijáratot. Nem szeretem a polgári kórházakat! Olllyan.. gusztustalan! Mégse voltam jártas erre hogy első körben hova menjek, amikor azzal a büdös kurvával végeztem.
Még mindig fájt.. A combomon a két összevarrt seb, de jól tudtam a fájdalomcsillapító bassza meg, odakinn a kicsikében akad még néhány szippantás fehér arany a sérelmekre.

- A nyomozóhoz megyünk! - utasítom a  faszfejet, azt a buzit akit a bátyám rámhagyott alig néhány hete, és aki még arra sem képes hogy ha kijövök a hotelből tetőtől talpig véresen, legalább ne egy retkes hétköznapi kórházba vigyen.
Nyílik az ajtó, én meg elkényelmesedem, ezért is szerettem mindig a limókat, és ezért irigyeltem a bátyámtól minden egyes héten, amikor látogatást tett az elit helyeken. Politika.. De én nem kérek belőle, és az üzlet az üzlet, az megvár, most valami sokkal fontosabb dolog tölti be a fejemet.
Kellemes megkönnyebbüléssel folyok el az ülésen, elégedetten.. amiért az a ribanc megkapta azt ami jár neki, még ha szereztem is háborús sérüléseket, akkor az igazi ha küzdenek! Csapódik az ajtó, beszáll a seggfej, morog a motor, az autó kifordul a sötétbe és én előhúzva a kedvenc kis tégelyemet szétdörzsölök egy újabb adagot az ínyemen. Csak hogy csillapítsa a fájdalmat! És emelje a jókedvet, végtére is fontos helyre megyek és nem lenne jó ha kitűnne a levertségem, még elhamarkodottan találna lépni!

- Még ma odaérünk? - szólok előre a faszfejnek, úgy csurog az autó mintha erő se lenne benne, én meg egyre türelmetlenebb vagyok. Már a nyelvemen érzem.. Az ízét.. Az az alig egy év.. amikor nélkülöznöm kellett.. Amikor csak az álmaimban kapott helyet, a ködös émelygésbe, amikor az élvezet egyszerűen széttépett! Akkor volt hogy utoljára éreztem és alig várom hogy újra a fülébe lihegjek... - Taposs bele haver, ha nem akarod hogy most azonnal lecseréljelek. - feszül szét a vigyorom előre, aztán egyetlen gombnyomás, a köztes fal elindul fel és végre csak magamban élvezhetem...
- Az énn.. kiccsi.. Norám.. Tudom hogy én is hiányzom neked.. - köszön vissza az újabb vigyor tükröződve az üvegen, és igen, biztos vagyok benne. Megtalálta. És ez lesz a legszebb nap az életemben.

A kocsi megáll, de odakinn az eső is rákezdett, én meg nem szállok ki. Az ajtó nyílik, majd csapódik elől aztán néma csönd. Csak a hangfalból beszűrődő halk zene, aztán nyílik az ajtó az oldalamon, megjelenik a seggfej, esernyőt tart a kezében, én meg kiszállok.

- Szép kis környék, nem mondom.. - vezetem végig lassan a szemem, a puccnak még csak nyoma se, kihalt.. döglött, de a cím helyes, ezért megindulok a veranda felé. Meglepetésemre viszont ott ácsorog valaki. Egy dögös kis szőke, de a nyomozó.. a nyomozónak Smith a neve.. William..

- Csak nem munkába mucikám!? - kérdezem meg a kis spinét, ahogy az ajtó előtt reszket, nem mondom van ízlése az öregnek, én is megkóstolnám a friss pipihusit a vén kecske helyében. De most nem ezért vagyunk itt.
Vissza az elejére Go down
 

Keith & Megan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-