KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Adalinde S. Richmond Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Adalinde S. Richmond Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Adalinde S. Richmond Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Adalinde S. Richmond Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Adalinde S. Richmond Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Adalinde S. Richmond Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Adalinde S. Richmond Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Adalinde S. Richmond Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Adalinde S. Richmond Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Adalinde S. Richmond

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adalinde S. Richmond Empty
TémanyitásTárgy: Adalinde S. Richmond   Adalinde S. Richmond Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 2:57 pm

Adalinde Samira Richmond
20 · Atlanta · Luxury Prostitutes · Night Butterfly · Julie Ordon
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: megbízható, egyáltalán nem pletykás amúgy is utálja az ilyesmit, toleráns, megértő, türelmes, művelt

◆ negatív tulajdonságok: kissé szétszórt, forrófejű, haragtartó, okoskodó, szószátyár

◆ egyebek: Ismeri a testvére titkait, de ez fordítva már nem igaz ennek ellenére nagyon szereti a nővérét és tiszteli.
Teljesen ellentéte a nővérének és még is félelmetesen hasonlítanak egymásra
Történet vagy szerepjátékos példa
A kedvenc emlékem a nővéremmel 4 éves koromra tehető, talán egyben ez az első emlékem az életemből. Sosem felejtem el elmentünk a szüleimmel fagyizni, de én a fagyizó előtt elestem és elejtettem a fagyimat. Nem akartak nekem másikat venni és ezért keservesen sírtam, Charlotte oda jött hozzám és nekem adta a sajátját. Mindig jó volt hozzám, óvott és védelmezett, mindenét megosztotta velem, sosem volt velem szemben irigy vagy ellenszenves, egész egyszerűen szeretett amióta csak az eszemet tudom, de ő ilyen gondoskodó anyatípus. Nagyon örülök neki, hogy kisbabát vár, alig várom, hogy nagynéni lehessek. Azonban van egy sötét titkom amiről még a nővéremnek sem mertem beszélni mivel tudom, hogy akkor mélységesen csalódna bennem, és nem akarom látni a tekintetét amikor megtudja, hogy mivel foglalkozom valójában. A nővérem és a szüleim rengeteg pénzt és időt fektettek a taníttatásomba, sajnos én azzal háláltam meg, hogy jó pénzért árulom a testemet. Igaz, hogy Charlotte is csinálta egy időben, de már régen kiszakadt abból a közegből és sejtelmes sincsen, hogy mivel foglalkozom. Úgy tudja, hogy egy hatalmas cég irodaházában dolgozom titkárnőként az egyik főmuftinak. Na most ez valahol igaz is,, csak annyi, hogy nem neki, hanem rajta dolgozom minden héten legalább kétszer. Ha nem így tennék nem engedhetném meg magamnak azt a luxust amiben jelenleg élek, de ezt Charlotte is tudja valahol csak még magának sem akarja bevallani.
Nem azért csinálom ezt, mert rászorulok és sosem gondoltam arra, hogy ilyesmivel foglalkozzam, erre nem lehet születni. Viszont már korán felfedeztem, hogy gyönyörű alakom van és elbűvölő személyiségem, a családi összejöveteleken is folyton tündököltem, nekem kellett énekelni táncolni, szóval szórakoztatni a rokonokat. Nem kellett sokáig várnom amíg felfedeztek, természetesen nem úgy kezdi az ember az ilyesmit, hogy rögtön belecsöppen ebbe a világba. Nem! Eleinte hoszteszként dolgoztam egy üzletben és ekkor ismertem meg az üzletembereket és meg is kaptam az első ajánlatomat. Eleinte azt hittem, hogy undorodni fogok magamtól vagy hasonló, de nem élveztem, hogy ötször annyit kerestem mint anyám egy hónapban és élveztem egy nálam jóval idősebb férfi figyelmét. Innen kezdődött el az egész és ezután nem volt megállás, a felsőbb körökben szájról szájra terjedt a nevem és rengeteg megrendelést kapok. Azért szeretnek annyira, mert nálam nincsen tabu, sem a szexben sem pedig a társaságban. Emellett több nyelven is beszélek és tájékozott vagyok a politikában a pénz világában illetve a könyvek terén. Tehát velem társaságban is meg lehet jelenni, eddig senkire sem hoztam szégyent.
Viszont rettegek attól a naptól amikor kiderül, a titkom, vajon mit fog szólni Charlotte?
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Adalinde S. Richmond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adalinde S. Richmond   Adalinde S. Richmond Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 3:00 pm

ELFOGADVA

Vissza az elejére Go down
 

Adalinde S. Richmond

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Charlotte R. Richmond
» Adalinde és Zane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-