KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Charlotte R. Richmond Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Charlotte R. Richmond Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Charlotte R. Richmond Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Charlotte R. Richmond Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Charlotte R. Richmond Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Charlotte R. Richmond Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Charlotte R. Richmond Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Charlotte R. Richmond Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Charlotte R. Richmond Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Charlotte R. Richmond

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Charlotte R. Richmond Empty
TémanyitásTárgy: Charlotte R. Richmond   Charlotte R. Richmond Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 12:00 am

Charlotte Rebecca Richmond
26 • atlanta • media • charming energy bomb • rachel mcadams
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: életvidám, optimista, pörgős, kissé szeleburdi, törtető, kedves, figyelmes, ragaszkodó, maximalista.

◆ negatív tulajdonságok: néha túlontúl elszánt, csökönyös, időnként túlzottan bevállalós, meggondolatlan, sokszor beleüti az orrát abba, ami nem tartozik rá.

◆ egyebek:
Régen prostituált volt, de erről nem sokan tudnak, igyekszik titkolni.
Terhes, de nem meri megmondani Neilnek, akivel egyébként az esküvőt szervezik éppen.
Sokszor kockáztat egy-egy sztoriért, talán feleslegesen is olykor, és túl sokat.
Történet vagy szerepjátékos példa
Csendesen, viszonylag nyugodtan ücsörögtem az asztalom mögött. Úgy gondoltam, hogy ma még befejezem egy elkezdett munkámat, ellenőrzök néhány fényképet, amiket a sztorihoz készítettünk, és egyből hazafelé veszem az irányt, hogy összedobjak valami vacsorát – illetve vacsorafélét - Neilnek. Nem mondhatnám igazából, hogy rossz szakács vagyok. Sőt, igazából bármit meg tudok csinálni, amit igazán szeretnék. A probléma csupán akkor szokott bekövetkezni, amikor eszembe jut valamit, amit azonnal meg kell csinálnom, és mire észbe kapok, máris odaégett a szenzációs kreációm. Szóval nem túl biztonságos, ha én veszem birtokba a konyhát, ennyi a lényeg. Ma azonban mindenképpen meg szerettem volna próbálni újra, de hogy miért, azt magam sem tudtam pontosan. Egészen egyszerűen csak jó kedvem volt és szerettem volna, ha Neilnek örömet okozhatok. Ilyen ez a szerelem… még sohasem éreztem hasonlót, de ez olyan elemi erővel robbant be az életembe, hogy nem voltam képes szabadulni tőle. Szinte már az első pillanatban megtörtént, mint valami érzelgős, bugyuta könyvben. Csak úgy, bumm!
Gondolataimat a telefon csörgése szakította félbe, mire unottan vettem fel a kagylót és emeltem a fülemhez, legalábbis addig, amíg meg nem hallottam, hogy ki van a vonal túlsó végén. Volt egy remek kis informátorom. Narkós egyén, semmi fontos, de a pénzért legalább mindig használható tippjei voltak. A lényeg, hogy most is akadt egy jónak tűnő, én pedig kapva-kaptam az alkalmon, mint aki egész életében erre várt. Kitudja, lehet, hogy tényleg akkora felhajtás fog kerekedni ebből az egészből. Ha mi lehetnénk az elsők, akik megírják, hogy az egyik képviselőt egy férfival kapták rajta, hát az szenzációs lenne! És ennyit az esti tervekről természetesen…
- Dannie! – szóltam oda a fotósomnak, aki legtöbbször hűséges társam volt még a leghátborzongatóbb, leginkább nyakat törő útjaim során is. Egy sztoriért bármit, ez volt az én mottóm, és sikerült rá is átragasztanom, vagy csak nem bírt a kedves mosolyomnak ellent mondani. Igazából nem tudtam, de nem is érdekelt, amíg megtette, amire kértem.
- Mondd, Charlie! – fordult oda legalább olyan unott arccal, mint amilyen az enyém is volt még a közelmúltig. – Nem szeretem, ha így nézel… - dünnyögte maga elé, és elnyomott egy ásítást, amire én csak csillogó szemeimet még meggyőzőbben függesztettem rá.
- Figyelj, most hívtak. Van egy nagy sztori. Óriási sztori, Dannie! – bizonygattam lelkesen, és én már fel is pattantam a helyemről. – Pakolj, megyünk máris. Nem hallod?! – sürgettem, hátha attól összekapja magát végül. Nos, nem úgy tűnt, mint aki annyira lelkesedne most ezért, mint én, de nem érdekelt. Úgyis rá fog jönni, hogy mekkorát kaszálhatunk egy ilyennel. Lehet, hogy még elő is léptetnek! Nem, erre egyelőre még nem mertem gondolni sem, pedig ez volt a legnagyobb vágyam.
- Ne már, Charlie, most ebédeltem… - nyafogott tovább, mint egy hisztis kölyök, ám én addigra már ott toporogtam mellette a cuccaimmal felszerelkezve. Magnó, táska, jegyzettömb, egy rakat toll a biztonság kedvéért, ha mind egyszerre akarná bemondani az unalmast, és persze jómagam. Készen álltam, szemüveg a tokban.
- Nem érdekel, ez baromi nagy lehetőség. Csipkedd magad és induljunk. Majd a kocsiban mondom, hogy melyik kaszinóhoz megyünk, csak induljunk már! Gyerünk! – most már az ingénél fogva ráncigáltam magam után, hátha ezzel ösztönözhetem egy kicsit jobban. Sikerült is, mert öt perc múlva már kifordultunk a parkolóból, és úton voltunk a célunk felé. Istenem, ha ez összejönne, hát én nem is tudom, hogy mit csinálnék. Erről pedig eszembe jutott, hogy mit szerettem volna csinálni ma este. Bűntudatosan kaptam elő a telefonomat és tárcsáztam Neil számát, de csak a hangposta kapcsolt be. Alig láthatóan ugyan, de elhúztam a számat, mert utáltam a nagy semmivel cseverészni, de a semminél még ez is jobb.
- Szia, Édes! – üdvözöltem vidám, csivitelő hangon. – Későn érek haza, úgyhogy ne várj meg, ha fáradt leszel. Ígérem, kiengesztellek, majd! – mosolyogtam bele a telefonba, elfordulva a vezető Dannie felől. Már megszokta, hogy Neillel hogyan szoktam telefonálni. Akkor is, ha Neil nincs a vonal másik végén, nekem az ilyesmi nem okozott gondot. Amúgy is, biztosan elfoglalt volt. Lehet, egy akció közepén volt éppen, vagy akár egy megbeszélésen, eligazításon, vagy minek hívják ezt a zsaruk. – Ja, és rágd szorgalmasan a rágót! – utaltam a tegnap számára vett rágóra, ami a cigiről való leszokásban segített. – Szeretleeeek! – azzal már ki is nyomtam, figyelmemet pedig az előttünk felgyűlt kocsisorra szegeztem. Csak menjünk már!
[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Charlotte R. Richmond Empty
TémanyitásTárgy: Re: Charlotte R. Richmond   Charlotte R. Richmond Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 1:56 pm

ELFOGADVA

Vissza az elejére Go down
 

Charlotte R. Richmond

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-