KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Kedvenc idézeteink...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Paul Harrison
Paul Harrison

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 51
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 29
◮ join date : 2013. Jun. 21.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 8:32 pm


Üdv!

A Mi kedves Admin Kisasszonyunk.. mármint az egyikük, megengedte nekem hogy megnyissuk ezt a topikot. Nos.. azt hiszem ez Paul neve alatt a legkézenfekvőbb, hisz ő maga is művészember.

A lényeg: Úgy terveztem hogy ide, mindenki posztolhatna egy-egy idézetet.. akár többet, ami valamiért sokat jelent, ami tükrözi az elveit, amihez szeretné tartani magát és az életét, elismer.. igaznak vél, vagy egyszerűen csak mert tetszik. Wink
Kérem, senki ne felejtse el feltüntetni az idézet szülőatyját/anyját, tiszteljük meg a szószólók személyét, akár híres ember, akár csak egy hsz. elgondolkodtató szelete.

Köszönet! Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 1:04 am

És akkor kezdem is a sort..


"Megkaphatsz bármit, ha hajlandó vagy megadni az árát. Az árat kifejezheted dollárban, centben vagy éppen munkaórában. Lehet az ár az erőfeszítés, amit egy képesség elsajátításába fektetsz, vagy az, amiről le kell mondanod azért, hogy megkapd, amire vágysz. Bármi is legyen az ár, meg kell fizetned az utolsó fillérig. A sors nem alkuszik.
Azon elhatározásod, hogy te igenis megfizeted az árat, adja neked az erőt ahhoz, hogy valóra váltsd a kívánságod. Ha száz százalékig biztos vagy benne, hogy hajlandó vagy kifizetni, akkor száz százalék, hogy sikerül. Ha ötven százalékig vagy biztos benne, akkor az esélyed ötven százalékos. Ok és okozat egyszerű összefüggése az egész. Az ár az ok, a kívánság az okozat. Add meg az árát, és a kívánságod teljesülni fog."


(Keith Ellis: Csodalámpa)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Joseph Saintwood
Joseph Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 67
◮ tartózkodási hely : mindig ismeretlen helyen
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2013. Aug. 28.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 6:26 pm

"Egyesek azt mondják az idő az ember farkasa. Én azt mondom az idő útitárs.. Végigkísér az életünkön és megtanít örülni a pillanatnak. Ami megismételhetetlen. Az elmulasztott lehetőségeknél sokkal fontosabb az élet öröme. Elvégre mindannyian halandók vagyunk.."

StarTrek – Jean-Luc Picard
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 9:21 pm

Néhány kedvenc.. néhány csak szerző nélkül valahonnan az éterből..


„Ha egyszer eldöntötted ki vagy, minden megváltozik; kezdve a kávéddal és a harcolási kényszereddel.”


“Az ésszerűen élő ember alkalmazkodik a világhoz. Az ésszerűtlenül élő ragaszkodik ahhoz, hogy a világot próbálja magához igazítani.”


„Amikor képes leszel észrevenni mások szenvedését is… amikor képes leszel belátni, hogy nem Te vagy az egyedüli a világon akinek valami fáj… Akkor érezheted, csak igazán, hogy felnőttél… „


„Tudod, nem az számít, hogy hol vagy. Csak az számít, hogy van e melletted egy barát. A barátok olyanok mint a csillagok. Nem mindig látod őket, de tudnod kell, hogy léteznek..”
(Ginewra)



„A barátod vagyok ezért őszinte. Ne hidd, hogy a Föld körülötted forog. Nem lehet minden a Te hibád.. „
(Ginewra)



„ A történelem megtanította, hogy a háború hívó szava sokkal hangosabb, mint a békéé. A gyűlölet üzenete.. könnyebben utat talál a befolyásolható elmékhez, mint a szereteté."
(True Blood)



„Életem nagy részében mindig azt kérdeztem, hogy miért nem lehetek én is.. normális. De aztán rájöttem, hogy olyan nem létezik. Mindenkinek van valami, amitől kilóg a sorból vagy valami, amiért ő más. De nem azok tesznek azzá amik vagyunk. Az számít, hogy mihez kezdünk velük. Nem menekülhetsz el az elől ami benned van. De lehet áldás.. hogyha elfogadod.”
(True Blood)



“Az élet az, ami megtörténik veled, miközben azzal vagy elfoglalva, hogy egyéb terveket szövögetsz.”
(John Lennon)



"Az előttünk eltávozók nyugalma, nem csitítja nyugtalanságát, az őket követőknek.."
(William Forrester)



"Bármilyen kilátástalannak is tűnik minden.. bármilyen harcok is dúlnak a lelkünkben.. mindig van választásunk. És csak rajtunk múlik a döntés, melyik úton is indulunk el…"


"Bárhol is élj… senki nem tud megakadályozni abban, hogy önmagad légy."


"Az élet dolgai akkor történnek… amikor meg kell történniük. Az első dolog amit szülőként meg kell tanuni: A gyerekek sosem teszik azt, amit elvársz tőlük… és sosem akkor amikor elvárnád. De mégis szeretjük őket. Bármi áron!"


"Kezdem megérteni, hogy az egész élet csak egy játszma, amelyet olyan ügyesen és jól kell megjátszanom, hogy örömöm teljék benne. Ha vesztek, vállat vonok és nevetek, ha pedig nyerek, ugyancsak nevetek. Bárhogy is van, azon leszek, hogy tréfásan fogjam fel a dolgokat."


"Jegyezd meg, az élet kemény... Egy dolog tart minket állva a remény...
S habár a legtöbb ember keserű, gyáva… Te tudod, hogy a remény hal meg utoljára!"


"Két kutya él bennem. Az egyik hitvány és gonosz, a másik jó. A gonosz folyton a jó ellen harcol. Győzni az fog, amelyiknek többet adok enni."

(Egy indián törzsfőnöktől)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 12:12 am

Oriah Hegyi Álmodó öreg indián bölcsessége

„Nem érdekel, hogy miből élsz.
Azt akarom tudni, hogy mire vágysz, és hogy szembe mersz-e nézni a vágyaiddal.
Nem érdekel, hogy hány éves vagy.
Azt akarom tudni, megkockáztatod-e hogy őrültnek tűnj szerelmeidért, álmaidért és azért a kalandért, hogy életben vagy.
Nem érdekel, hogy milyen bolygóid állnak együtt a holddal.
Azt akarom tudni, hogy elérted-e már a szomorúságod középpontját, hogy sebet ejtett-e már valaha rajtad árulás az életben, és hogy a további fájdalmaktól való félelmedben összezsugorodtál és bezárkóztál-e már.
Azt akarom tudni, hogy elfogadod-e a fájdalmamat és a fájdalmadat anélkül, hogy elrejtenéd, vagy mindenképp megváltoztatni akarnád.
Azt akarom tudni, hogy tudsz-e örülni nekem és önmagadnak, hogy tudsz-e vadul táncolni az extázistól megrészegedve anélkül, hogy figyelmeztetnél, legyünk óvatosak, reálisak és emlékezzünk emberi mivoltunk korlátaira.
Nem érdekel, hogy igazat beszélsz-e.
Azt akarom tudni, hogy mersz-e másnak csalódást okozni, hogy hű maradhass önmagadhoz. Hogy el tudod-e viselni az árulás vádját azért, hogy ne áruld el a saját lelkedet.
Azt akarom tudni, hogy hűséges vagy-e és megbízható.
Azt akarom tudni, hogy látod-e a szépséget akkor is, ha nem minden nap pompázik, és hogy tudod-e Isten jelenlétéből meríteni életed.
Azt akarom tudni, hogy tudsz-e kudarcaimmal és kudarcaiddal együtt élni és a tóparton állva mégis az ezüst Hold felé kiáltani: Igen!
Nem érdekel, hogy hol élsz, vagy mennyi pénzed van.
Azt akarom tudni, hogy fel tudsz-e kelni egy szomorúsággal és kétségbeeséssel teli éjszaka után, fáradtan és csontjaidig összetörten hogy gyermekeidnek megadd mindazt, amire szükségük van.
Nem érdekel, hogy ki vagy, és hogy kerültél ide.
Azt akarom tudni, hogy állsz-e velem a tűz közepébe és nem hátrálsz-e meg.
Nem érdekel, hol, mit és kitől tanultál.
Azt akarom tudni, hogy mi tart meg belülről, amikor minden egyéb már összeomlott.
Azt akarom tudni, hogy tudsz-e egyedül lenni önmagaddal és hogy igazán szereted-e azt a társaságot, melyet üres óráidra magad mellé választottál."



„Amikor eljön a halál órája, ne légy olyan, mint azok, kiknek szíve teli van halálfélelemmel, és amikor eljön az idejük, sírnak és még egy kis időért könyörögnek, hogy megváltozzanak és tovább élhessék az életüket. Énekeld el a haláldalod, és halj meg úgy, mint egy hazatérő hős.”
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeCsüt. Szept. 26, 2013 3:22 pm

Aaaazt hiszem ez magáért beszél.. Wink

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

James Edgar Scott
James Edgar Scott

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas nyomornegyede
◮ hozzászólások száma : 42
◮ join date : 2013. Sep. 25.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 1:59 am

5 perc pszichológia...
(Már ha valakit érdekel.Wink )


"Ha nehéz időszakon mész keresztül, ne feledd: nagy csatákat vesztettél, de túlélted és itt vagy. Ez győzelem. Mutasd meg az örömöd, ünnepeld, hogy képes vagy továbbmenni."


"Hűséget soha nem szül erőszak, félelem, bizonytalanság vagy megfélemlítés. A hűség olyan döntés, amelyet csak az erős lelkeknek van bátorságuk meghozni."


"Ha felfedezzük, kik vagyunk valójában, kénytelenek vagyunk elfogadni azt is, hogy sokkal tovább mehetünk a megszokottnál. És ez megrémiszt. Jobb, ha nem kockáztatunk túl sokat, hiszen mindig hivatkozhatunk arra, hogy "azért nem tettem meg, amit kellett volna, mert nem hagyták". Ez így kényelmesebb. Biztonságosabb. Ugyanakkor azt is jelenti, hogy lemondunk a saját életünkről."


"A csönd és a nyugalom nem fejleszti a jellemet. Csak a szenvedés és a megpróbáltatás nyomán erősödik a lélek, tisztul az éleslátás, támad fel az ambíció és jön el a siker."


„Akit gondolatai szakadatlanul a múltban vagy a jövőben tartanak fogva, az elszakad a jelen lét realitásától. Elballag a valódi átélés mellett, mert az kizárólag a most- és az ittlét pillanataiból áll..”


"A sértődékenység az ostoba emberek legjellemzőbb tulajdonsága; Egy okos ember sohasem sértődik meg, mert ha nála műveltebb bírálja, örül neki hogy tanulhat tőle, a buta ember sértéseit pedig nem veszi magára."


„Minden attól függ, honnan nézed. Az egyik ember fényt lát, a másik sötétséget.” - Sámán király


"Az erőszak sosem egyensúlyozza ki és igazolja a múltat. (...) Aki erőszakhoz folyamodik, további erőszaknak lesz csak a nemzője a jövőben." - Frank Herbert


"A hatalom birtokában szörnyen nehéz megőrizni az arányérzéket, a mértékletességet, na és persze az emberi méltóságot. Ugyanis a hatalom akkor sem a tied, ha úgy véled, megszerezted, mert mindig is ő tart a markában téged." - Vavyan Fable


"Az akut téboly egyik legjellegzetesebb sajátossága a mélyen rejlő vaslogika. Van, aki azt hiszi, isteni küldetést hajt végre, ha papokat öl, vagy orvosokat, vagy akár öreg trafikosnőket, és a tett mögött mindig ott rejlik a teljesen ésszerű megokolás." - Agatha Christie


"Ha valamelyest ismerjük az emberi természetet, nem nehéz kitalálnunk, hogy melyikünkben mi történik..." - Bartis Attila


"A becsvágy, a siker hajszolása, a hatalomvágy okozzák a legtöbb bajt az emberi lélekben. Ha aztán ezek a vágyak kielégülnek, az erőszakhoz, hatalmaskodáshoz vezet. Ha meg nem elégülnek ki - nos, az az igazán rossz, hát erről sokat tudnának mondani a különböző ideggyógyintézetek orvosai! Ezek mind tele vannak olyan emberi lényekkel, akik nem tudták elviselni a középszerűséget, jelentéktelenséget, s azt, hogy nem volt semmi befolyásuk a dolgok menetére. Ezért aztán elmenekültek a valóság elől, egyúttal örökre ki is zárva magukat a való életből." - Agatha Christie


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeKedd Okt. 08, 2013 12:25 am

Funny moments..

"Az az igazi méltóság, amely nem csökken mások tiszteletlensége miatt. A Niagara vízesés nagysága sem csökken attól, hogy beleköpsz." Wink


„Nem zavar, ha az exemet mással látom... A szüleim arra tanítottak kiskoromban, hogy a megunt játékaimat adjam oda a rászorulóknak..."


"Múlt éjszaka azt álmodtam, hogy megettem öt kiló vattacukrot, és amikor felébredtem, nem volt meg a párnám." - Chic Murray


"Megpróbáltam szex és drog nélkül élni. Életem legnehezebb órája volt..." Very Happy


"Kezelj minden helyzetet úgy, mint egy kutya: amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni, azt hugyozd le és hagyd ott." Laughing 


"Úgy tudott nézni, hogy attól kiolvadtak a biztosítékok, meglankadtak a vázavirágok, és lehullottak a legyek a légtérből." Very Happy


"Felkutattam a családfámat, és rájöttem, hogy én vagyok a gyökér." Very Happy


"Egyél tehénsz*rt! Hatmilliárd légy nem tévedhet!" Laughing 


"Nem vagyok féltékeny típus, de ha ránézel, meghalsz b*****g!" Very Happy


" A lányok bonyolultak. A hozzájuk járó használati utasítás 800 oldal, amiből legalább négy fejezet hiányzik, rosszul van fordítva, és alig érthető." Very Happy


"Semmi nem pecsétel meg úgy egy kapcsolatot, mint egy közös hányás." Very Happy


"Egy macska kergeti az egeret. Az egér befut az istállóba. Egy tehén lesz*rja. De a macska észreveszi, mert kilóg a füle és a farka. Kirántja és bekapja. Mi ebből a tanulság? 1. Nem mindig az az ellenséged, aki lesz*r. 2. Nem mindig az a barátod, aki kihúz a sz*rból. 3. Aki sz*rban van, jobb, ha fülét, farkát behúzza." Wink


"Az optimista a fényt látja az alagút végén. A pesszimista a sötétséget. A realista a közeledő vonatot. A mozdonyvezető, meg a három hülyét a síneken." Very Happy


"A templom közel van, de csúszós az út. A kocsma messze van, de majd óvatosan lépkedek." Wink


"Nem az a baj 30 évesen, hogy leélted életed felét, hanem az, hogy a szarabbik fele van még hátra..." Hajjajj.. Laughing 


"Mára megváltoztak a -val, -vel hasonulási szabályok. Régebben úgy tanultuk, hogy legénnyel, lánnyal, ma viszont így mondják: legény-nyal, lány-nyel!" Wink


"Csak a hülyék agresszívek. Elhiszed vagy kiverjem a fogadat?" Laughing 


"Mosolyogj - ez a második legjobb dolog, amit az ajkaiddal tehetsz." Wink
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Joseph Saintwood
Joseph Saintwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 67
◮ tartózkodási hely : mindig ismeretlen helyen
◮ hozzászólások száma : 43
◮ join date : 2013. Aug. 28.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeCsüt. Okt. 10, 2013 1:48 pm

Néhány általam nagyon is elismert megfogalmazás karakterek - userek -szájából.. :)

"Ezek a nők! Csak a gond van velük, de épp ettől izgalmas a velük való érintkezés. Ha viszont nincs gond velük, akkor barátom jobb, ha menekülsz. Ez a vihar előtti csend, az apokalipszis megelőző nyugodtság, a tornádó előszele. "  - William Corvin karakter


"Úgy tűnt jó ötlet volt az igazság egy verziójának feltárása a fickó előtt, máris egészen másként nézett rám. Szinte láttam kirajzolódni hófehér betűkkel a homlokán a gondolatot hogy "kurva". De nem úgy nézett mint akit ez marhára taszít, épp ellenkezőleg, a mosolya nagyon nem arról árulkodott hogy elvettem a gusztusát magamtól vagy az alkalmazásomtól. Hát igen... nem véletlen hogy ez a világegyetem legősibb szakmája. Mi nők már a kezdetektől fogva kurválkodunk a pénzért, csak épp van akit előtte-közben-utána el is vesznek feleségül, és úgy folytatja. A férfiaknak bejön. És ami nekik bejön, abból mi profitálunk. Ahogy én is, épp csak papírom nincs róla." - Opal Lin karakter


" Elcseszett Júliák széttárt combokkal, s határokat nem ismerő, megalomániás Rómeók, siker, pénz, összetört álmok, a legmélyebb mocsok... Az ő világukban vagyok én Alice, keresem a rég elveszett Csodaországomat, de... oda talán szemétdombokon át vezet az út, még véletlenül sem szivárványösvényen." - TATIANA BELIKOVA karakter


"Gerard Michaels, mert így hívták azt a majmot, akinek a keze lassan indult lefelé a hátamon, önelégült mosollyal nézett végig a termen. Oké, hogy munka, és a legfantasztikusabb limuzinban vitettem végig a hátsómat a fél városon egy irdatlanul drága francia pezsgő kíséretében, de semmi kedvem nem volt végighallgatni Mr. neandervölgyi kéjelgését, azt, hogy már csak a látványra is szinte elélvezett örömében. Nem sok boldogság lehet az életében, annyi szent.
- Nuria, ez lesz életed legjobb estéje - ütögette meg már a fenekem tömpe ujjaival a negyvenes fickó, aki felett a tűsarkú cipőimben úgy elláttam, mint a makkot kereső mókus a letarolt erdőben. "
- NORA RAYNHOOD karakter


"A börtön egy különleges kalitka, ahol megsemmisül a külső világ, egyszerűen megszűnik létezni. Marad egy hierarchia, a túlélés és a beszűkültség. Fontossá tud válni egy doboz cigaretta, egy bicska vagy egy könyv. Egy mosoly, egy sértés és a jó vagy rossz szó. állhat bármelyikből a napod.
A börtön egy összezsugorodott univerzum. Ha belátható időn belül szabadulsz van esélyed ép ésszel megúszni az ottlétet, ha több időre élőhalottá válsz. Az is számít ki miért kerül rácsok mögé. Ami meg a férfi "társadalmat" illeti különösen megszívták mert nőt még csak a képzeletükben sem látnak egy adott idő után.
De mindig van egy kis kapu... Az apró betűs rész. Csak figyelmesen kell olvasni a sorok között. Nyitott szemmel kell járni és nyitottnak kell lenni bizonyos lehetőségekkel és adandó alkalmakkal szemben... Lásd Katharina-t."
- Ismeretlen(vitatott) szerző


"Szeretem ha egy nő okos és tudja használni az eszét. Persze azt már nem annyira ha még meg is próbál felvágni vele. Az még semmit sem jelent. Szájalni mindenki tud. Többet is mint amennyit kellene. Soha sem láttam értelmet az üres fecsegésbe. Alkalmakkor is kizárólag mások miatt mentem bele és csak akkor ha tudtam, hogy meg is éri. Hiába nem jó pofizok. Különben sem áll jól. Többnyire a hátsó szándék vezérel de van hogy nyíltan felvállalom és szemből támadok akár csak most. Nem lehetetlen és nem veszett ügy. Ugyanakkor kockázatosabb ha tudják, hogy mit akarsz.
Többre tartom a megfontolt embereket akik kivárják a megfelelő alkalmat és nem lépnek meggondolatlanul. Mert vannak dolgok amik csak egyszer adódnak az életben és ott hibának nincs helye."
- Adam Fell karakter


"Maradok a sablonnál. Ez egy egyszeri alkalom amiből nem volna jó kétszerit csinálni. Mert ha az egy után van kettő is onnan már nincs visszaút. Sorban követik egymást a számok abba pedig nem akarok részt venni." - Adam Fell karakter


"a brilliáns rálátású elmékkel mindig ugyan az a "baj": önbecsülésük elenyésző. A világ lehet az,ami kiöli belőlük. Elhiteti,hogy helytelen,ha helyesen és szemfülesen gondolkoznak. A 21.század igába hajtja a most élőket úgy, hogy észre sem veszik. Nem látják a bilincseket,de attól még ott vannak" - Victorius karakter


" félelem: Magamon viselem, uralkodok rajta - vagy csak így hiszem - és mégis maga alá temet egy alkalmas pillanatban. különös dominanciát képvisel, és mégis alázatosan folyik tovább... " - Velizarii karakter


"Árnyak és a Fények, de ugyan mit érnek ezek egymás nélkül? Ha nincs sötét akkor mihez mérten van a fény? És a fényben mi vet árnyékot ha nincs sötét? Ez az egyensúly... " - Velizarii karakter


"A halál mindent megváltoztat. Biztosan van káros érzelmi kihatása. De tapasztalati része is van. Ki fogja elvégezni a munkád? Ki fog a családoddal törődni? Az egyetlen jó dolog számodra, hogy nem kell aggódj miatta. Az az ember, akit soha sem fogsz ismerni, él majd a házadban, végzi a munkád. Az élet megy tovább... nélküled." - Alexey Mihail Daskov karakter


"Sokszor gondolkoztam már azon, hogy vajon meddig csinálhatom ezt anélkül, hogy lebuknék, aztán rájöttem: bármeddig. Profi vagyok a szakmában, dúskálok a pénzben és nincs lelkem. Utóbbi előny, ha azt nézzük, hogy nem érzek bűntudatot, miután valakit laposra veretek az embereimmel, vagy szimplán nyomorba hajtom azzal, hogy drogot tukmálok rá. A kamaszokat elég könnyű megrontani." - Gordon Devron karakter


"Belekortyolok a kávémba, majd elfintorodva fordulok a pult felé.
Bele dobom a tányér szélén lévő kocka cukrot, ez már a
második, de még mindig keserű az életem."
- Lyna Frei karakter


"Mi rejlik egy névben? A címke, amiket az emberekre ragasztunk, vajon mindent elmond, amit tudnunk kell? Ha azt mondjuk, ő még csak egy gyerek, az azt is jelenti, hogy teljesen ártatlan? Ha drogdílernek nevezzük, az bizonyítja azt, hogy tényleg gonosz? Ha valaki prédikátor, mindig be is tartja, amit tanít? Egy férfi, akit gazembernek tituláltak, nem is viselkedhet hősként? Az igazság az, hogy egy név nem sokat árul el viselőjéről. Sokkal többet mond arról, hogy mire képes..." - Alexey Mihail Daskov karakter
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

James Edgar Scott
James Edgar Scott

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas nyomornegyede
◮ hozzászólások száma : 42
◮ join date : 2013. Sep. 25.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeSzomb. Okt. 12, 2013 2:29 am

" A mérgek szakértője vagyok. Szinte mindent tudok róluk amit tudni lehetséges. De az elmúlt néhány évben megtanultam, hogy ezen a bolygón semmi nem annyira mérgező, mint a bűntudat." Sherlock Holmes; Elementary


"Az igazi szeretet ott kezdődik, ha  képes vagy arra hogy tiszteletben tartva elengedd azt, aki szeretne elmenni, bármennyire is fáj .. Ha erre nem vagy hajlandó, akkor az, amit szeretetnek mondasz, színtiszta önzés és kisajátítás." - Dr. Csernus Imre - A fájdalom arcai


"Az Élet magadra hagy, te meg toporzékolva kívánod őt vissza, mert inspiráljon már, mondja el, hogy mennyire ügyes vagy, és mennyi minden van benned. De ő magasról tesz arra, hogy te mit akarsz. Elmegy, és teszteli, hogy mennyire hiszel abban, ami vagy. Észreveszed-e azt, ami benned van. Ki tudod-e hozni anélkül, hogy bárki hinne benned, hogy bárki azt mondaná, hogy te bizony még a világot is megválthatod. Hiszen a maga módján mindenki megváltja a maga kis világát, nap mint nap. Mindenki, aki képes tenni azért, hogy más legyen az élete." - Oravecz Nóra


"A jó élet és az ifjúság titka: nyitottság, érdeklődés, lelkesedés, képesség a tanulásra, az új dolgok kipróbálására, új emberek elfogadására. Akármi történjék, mi legalább jól érezzük magunkat, és ha ilyenkor a megfelelő személy toppan be, annál jobb! Ha nem, akkor is mulattunk egy jót. Azt hiszem, akkor kezd véget érni az élet, ha bezárkózunk, feladjuk és korlátozzuk a választásainkat. Nem akarom, hogy ez történjék velem. Tovább akarom nyitogatni az új ajtókat mindhalálig, legyen az holnap vagy kilencvenkilenc éves koromban. Azon a napon, amikor nem nyitunk be egy új ajtón, és lemondunk ezekről az új lehetőségekről, akár bele is fekhetünk a koporsóba. Én legalábbis ebben hiszek." - Danielle Steel


"Magadból kell magadnak adnod, motivációt csiholnod, olyan igazán megedzettet, ami aztán tűzön-vízen átvisz. Hiszen csak te vagy magadnak. Mindenki más ideiglenes átutazó. Ki rövidebb, ki hosszabb ideig marad az életedben, de nem kötheted a boldogságodat és a képességeidet másokhoz. Önmagadnak kell lenned minden körülmény között, és talán pont ez a legnehezebb. Egyensúlyban lenni minden életkörülményben önmagaddal." - Oravecz Nóra


"A kihívások azért vannak, hogy tanítsanak nekünk valamit, erősebbé tegyenek és megingassák azzal kapcsolatos hiedelmeinket, hogy mit vagyunk képesek legyőzni és mit nem. Amikor megértjük, milyen célt szolgál az előttünk álló kihívás, akkor feltárul előttünk az igazság: akadályok nem léteznek, csak lehetőségek, melyek által fejlődni tudunk." - Yehuda Berg


"Hányszor történt veled valami olyasmi, amit nem szerettél? És hányszor volt, hogy a kezdeti negatív tapasztalat gazdagabbá tett téged, új lehetőségeket kínált: erősebbé tett... megismertetett új emberekkel... lehetővé tette, hogy tisztábban lásd az emberi természetet... képessé tett rá, hogy mélyebben megértsd a saját létedet.
A helyzetek és körülmények nem rosszak. A döntéseid, ahogy azokat kezeled, irányítást biztosítanak a számodra, és lehetővé teszik, hogy megszabadulj minden negatív dologtól. A békéhez vezető úton ne hagyd, hogy látszólag negatív események átvegyék fölötted az irányítást, és uralni kezdjék a gondolkodásodat. Ehelyett inkább arra figyelj, hogyan fejlődhetnél tudatosan a tapasztalat által!"
- Scott Shaw


"Hidd el, hogy mindent elérhetsz. Higgy benne, és ez épp elég. Higgy abban, hogy helyreáll, hogy megtörténik, hogy eljön, hogy bekopogtat, hogy igenis van, mert van. Csak kitartás kell. Pofonok jönnek, de akármennyire is fáj, neked mindig erősebbnek kell lenned. És erősebb is leszel. Elkapod az öklét, és úgy lenyomod, hogy soha többet nem jön vissza. Aztán meg majd kapsz újat. Újabb pofonokat. De amíg van erőd, és miért ne lenne, felveszed vele a kesztyűt, és igenis harcolsz. Ugyanis van, hogy nem az Élet üt, hanem te saját magadat, az Élet meg csak segíteni akar. A kezét nyújtja, te meg azt hiszed, bántani akar." - Oravecz Nóra


"Kudarc nem létezik. Itt az idő, hogy dönts. Itt és most meg kell ígérd magadnak, hogy soha többé nem adod át magad a legyőzöttség vagy a búskomorság érzésének. Ez még nem jelenti azt, hogy el kellene rugaszkodnod a valóságtól - csak azt kell megértened, hogy ha megadod magad a lehangoltságnak, akkor épp arra nem lesz erőd, hogy változtass az életeden, és továbblendítsd azt. El kell hinned, hogy még akkor is változtathatsz, ha ez itt és most teljességgel lehetetlennek tűnik." - Anthony Robbins


"Örökké nem eshet." - A holló c. film


"Miután az ember túljutott egy nagy megpróbáltatáson, mélyebb megértéssel ismeri fel, hogy semmit sem veszített, csak illúziókat." - Robert Earl Burton


"Vidámnak lenni nem egyenlő azzal, hogy minden tökéletes. Csupán azt jelenti, hogy eldöntötted, hogy figyelmen kívül hagyod a hiányosságokat." - Gerard Arthur Way


"Sok ember összekeveri az önközpontúságot az önzéssel. De ha egyszer megtaláltad a saját egyensúlyodat, megtalálod a belső békét és belső erőt ahhoz is, hogy igazán fontosat adjál a világnak." - Dan Millman


"Egyetlen pillanata a magánynak, az önismeretnek, mikor legyőzted a hiúságot, többet adott neked is, az emberi világnak is, mint minden mutatvány, mellyel a világ előtt illegetted magad." - Márai Sándor
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

James Edgar Scott
James Edgar Scott

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 28
◮ tartózkodási hely : Las Vegas nyomornegyede
◮ hozzászólások száma : 42
◮ join date : 2013. Sep. 25.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeHétf. Okt. 21, 2013 3:45 pm

Rach zenéje nyomán találtam ezt a rákövetkezőt,
és azt hiszem remek aláfestés a következő idézetekre.Wink


Only the Winds..♫


"A természet körforgásában nem létezik sem győzelem, sem vereség. Csak a mozgás létezik."


"Egy birodalom nem tarthat örökké, végtére is mindig lesz fiatalság, irigység és kellő számú rosszakaró, akik a vesztünket akarják.."  
Kanyecc


"Nem azoké a siker, akik sohasem buktak el, hanem azoké, akik elbuktak, és ismét felálltak belőle."
Kimi Raikkönen


"Az élet lényege az, hogy éljünk, nem pedig az, hogy egy sarokban kuksoljunk, mert annyira félünk, hogy semmi újjal nem merünk próbálkozni, vagy annyira elfáradtunk és kiábrándultunk, hogy már nem is vesszük magunknak a fáradságot az életre."
Danielle Steel


"A szenvedély kortalan érzés, amely erővel tölt meg, és át is alakít minket. Ha valamit szenvedélyesen csinálunk, akkor tökéletesen a jelen pillanatnak élünk."
Stephanie Dowrick


"A képesség azt jelenti, hogy miben vagy tehetséges. A motiváció dönti el, hogy mit teszel. A hozzáállás pedig meghatározza, hogy milyen jól fogod csinálni."
Lou Holtz


"Az első krémestől még senki sem lett kövér, és tíz-húsz cigarettától sem dohányos. A rászokás folyamata a döntő. S ahogy a rosszra, a jóra is rá kell szokni. Vérré, reflexszé, ösztönné, jellemmé, és végső soron sorssá csak az lesz, amit sokszor ismételünk. Ha valamiben nincs hosszú időn át tartó munka: sohasem lesz a miénk."
Müller Péter



"Az ember addig él amíg
tartaléka marad a hitre
míg fel nem éli érveit
meghajszolva és bekerítve."
Lator László


"A gyengeség csak akkor gyengeség, ha te is annak gondolod."
Tükröm, tükröm c. film


"Ha tudnám is, hogy holnap elpusztul a világ, még akkor is ültetnék egy almafát."
Martin Luther King


"Az optimista egyáltalán nem az, aki soha nem szenvedett, hanem az, aki átélte és legyőzte a kétségbeesést."
Alexandr Nyikolajevics Szkrjabin


"Mindannyiunknak vannak személyes kedvteléseink, preferenciáink - bizonyos dolgokat szeretünk, másokat nem. Az életben mindig van két választási lehetőséged: az egyik, hogy úgy döntesz, élvezed az éppen aktuális eseményt, és tanulsz belőle - még ha nem is olyan dolog, amit szeretsz. A másik lehetőség, hogy végigküzdöd-küszködöd az élményt, közben folyamatosan hibáztatva érte mindent és mindenkit magad körül. Mi lenne, ha minden kedvezőtlen eseményt új megvilágításban szemlélnél? Mi volna, ha egyszerűen elfogadnád a tapasztalatot, mint átmeneti állapotot, és tanulnál belőle, amit csak lehet? Gondold csak el, milyen békéssé válna ezzel az élményed! Ha szereted a Poklot, azzal Mennyországgá változtatod. Az érzéseiddel döntesz - válassz hát körültekintően!"
Scott Shaw


"Felelősek vagyunk azért, ahol életünk épp most tart. Ha elégedettek vagyunk vele, akkor megérdemlünk egy vállveregetést. Ha viszont boldogtalannak érezzük magunkat, azon egyetlen ember tud változtatni: mi magunk. Senki mást nem hibáztathatunk azért, mert nem cselekszik helyettünk."
Richard Templar


"Életed rendbetételének belülről kell fakadnia. Nem kell másokra várnod, hogy életedet ráncba szedjék. Amint mozdulsz, a világ is mozdulni fog."
Andrew Matthews


"A bizakodó gondolkodás hatalma nagyon sok mindent legyőz. Olyan sok borúlátó ember van. Vannak, akik eleve azt mondják mindenre: ezt nem lehet megcsinálni, ezt nem tudod megcsinálni. (...) A fenébe is! Ha az ember nem próbálja meg, akkor biztos, hogy nem sikerül!"
Malcolm Gladwell


"Bánjuk a múltat, rettegünk a jövőtől,
s a kettő közt köddé válik a jelen,
a vánszorgó percek száguldó évekké gyűlnek,
s az idő egyenese körbejár végtelen.

Élvezd hát a pillanat szépségét,
ha család, barátok vesznek körül,
vagy a tapasztalás teljességét,
ha magadba zárkózol egyedül."
Ara Rauch


"Soha nem gondoltam úgy, hogy le kellene tagadnunk a bosszúságot, a fájdalmat vagy a gonoszságot - csak sokkal könnyebb, ha jókedvűen vágunk neki az ismeretlennek."
Eleanor Hodgman Porter


"Nem vagyok kíváncsi a hétköznapokra, az élet ünnepeit keresem. S hogy mik ezek? Azok a felfénylő pillanatok, amelyek valódi barátságokról szólnak, vagy egy nap, amikor valamit megtanulsz még a világról, ráismersz valamire, ami szép. Azt szoktam szépnek nevezni, amiből feltárul a dolgok belső igazsága. Vonatkozik ez egy könyvre vagy filmre, zeneműre, emberre, egy mozdulatra - s nem több, mint egy pillanat. De hogy sok ünnepnap lehessen az életemben, ahhoz sokat kell tenni, és nagyon kell figyelni.."
Geszti Péter


"Ne feledje! Bármi legyen, bármilyen szörnyűség történjen velünk, az élet jó dolog."
Ezel - Bosszú mindhalálig c. film


"A vidámságnak megvan az ereje ahhoz, hogy a félelem, a sértettség, a harag, a frusztráltság, a csalódottság, a depresszió, a bűntudat és a meg nem felelés érzéseit kiűzze az életedből. Azon a napon éred el a vidámságot, amikor rájössz, hogy mindegy, mi történik körülötted, akkor sem lesz jobb semmi, ha nem vagy jókedvű."
Anthony Robbins

...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Paul Harrison
Paul Harrison

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 51
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 29
◮ join date : 2013. Jun. 21.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeCsüt. Okt. 24, 2013 4:12 pm


"Amikor az emberek boldogok, mindig jók, de ha jók, akkor csak ritkán boldogok."


"Valójában semmit sem birtokolsz, csak őrzöl egy darabig. S ha képtelen vagy továbbadni azokat, akkor azok birtokolnak téged."


"Az emberek nem azt látják, ami ténylegesen van, hanem azt, aminek a látására tanították őket."


"Még a szabadság után való sóvárgás is kötelék. Igazán csak akkor leszel szabad, ha már az sem érdekel, hogy szabad vagy-e vagy sem."


"Szeresd magadban a vadállatot is! Etesd is néha, mert a tiéd, a lényedhez, ősi múltadhoz tartozik, és ma is benned él. Sokan ott hibázzák el életüket, hogy nincsenek jóban a testükben-lelkükben élő nyers ösztönerőkkel. Nagy hiba, mert a vadállat erősebb, mint ők. De megszelídíthető."

Müller Péter


"Bölcsebb lettem, s leszoktam arról, hogy az ostobák szavait értelmezzem, megfejtsem, vagy éppen felháborodjak ezeken. Régen száműztem volna az ostobákat, ma már inkább kikerülöm őket."

Varnus Xavér


"Amit mindenkinek meg kellene tanulnia:
Szeretet.
Nevetés.
Még több nevetés.
Figyelni és tanulni.
Kérni és megköszönni.
Saját véleményt alkotni.
Mások véleményét tiszteletben tartani.
Őszinteség.
Hogy Barát legyen.
Hogy önmaga legyen."

Howard Roughan


"Magunkon ítélkezni sokkal nehezebb, mint máson. Ha sikerül helyesen ítélkezned saját magad fölött, az annak a jele, hogy valódi bölcs vagy."

Antoine de Saint-Exupéry


"Legyen erőd lent
hagyni, amit nincs erőd
följebb emelni."

Fodor Ákos


"Nem könnyű dolog szembesülni a kudarccal. Akadnak emberek, akik elmenekülnek és belső védőbástyáik mögé rejtőznek előle; mások igyekeznek megfeledkezni róla, mintha meg sem történt volna; megint mások agresszíven tagadják, hogy ilyesmi megeshet velük, és a legundorítóbb fajta önáltatásba menekülnek. Csak kevesen vannak, akik valóban beismerik, ha valami nem sikerül nekik, és nem hárítják másra a felelősséget, hanem készek vállalni hibáik következményeit. Az ilyen ritka személyiségeket sokféle hajtóerő ösztönözheti; egyaránt megtalálhatóak közöttük az őszinteség talpig becsületes megszállottjai és a hidegvérű, minden erkölcsöt lenéző cinikusok. Általában ezen a ponton szokás megvonni a határvonalat a jó és a gonosz, e két, alapjában véve tartalmatlan morális kategória között; pedig az igazi mezsgye egészen máshol húzódik, és nem filozófia kérdése - a gyönge és az erős jellemű embereket választja el."

Raul Renier


"A legbölcsebb ember is húzza meg magát szerényen. Mert miből áll a nagy bölcsessége? Talán abból, hogy legfeljebb egy félrőffel tovább lát a másiknál, a közönséges eszűnél, egy félrőffel, egy olyan horizontba, amely egy billió mérföldre terjed. Az egész mély látás csak egy valamivel kisebb vakság. Hát érdemes ezért a csekélységért annyi hűhót csinálni? Szétosztályozni az embereket, hogy ezek az okosak, emezek a nem okosak, azok a bolondok, mintha a mákszemeket szétraknák: kis mákszemek, nagy mákszemek."

Mikszáth Kálmán


"A bölcsességet nem kapjuk, magunknak kell felfedeznünk, miután véget ért utazásunk a vadonban, ahova senki nem mehet el helyettünk, amit senki nem tehet meg helyettünk, mert a bölcsességünk éppen abban rejlik, hogy mi magunk milyennek látjuk a világot."

Marcel Proust


"Aki nem lépett rá a felismerés útjára, az a szenvedéseiből tanul. Amikor már elege lesz a szenvedésből, akkor felismeri, hogy mit kell tennie ahhoz, hogy szenvedései véget érjenek."

Kurt Tepperwein


"Az igazi alázat nem az, hogy rossz véleménnyel vagyunk magunkról, hanem az, hogy pontosan látjuk magunkat."

Max Lucado


"A bölcsességhez egység kell, a bölcsességhez teljesség kell, a bölcsességhez az kell, hogy tudatosságod, figyelmed kikristályosodjon, hogy lásd cselekedeteidet, hangulataidat, gondolataidat, érzelmeidet... hogy láss mindent, ami belül történik. És pusztán a figyelem által megindul egy csoda. Ha látni kezded, hogy minden ok nélkül hazudsz, akkor csak az, hogy ennek tudatában vagy, legközelebb már megakadályoz. Amikor legközelebb megint épp a hazugság peremén állsz, egy hang belül azt mondja, hogy "Figyelj, vigyázz - megint beleesel a csapdába." Amikor legközelebb megint szomorú leszel, valami belül figyelmeztetni fog, emlékeztetni fog."

Osho


"Merülj magadba és légy tudatos - másra nincs szükség. Emlékezz mindig önmagadra, úgy kísérjen ez az emlékezés, mint a lélegzés. Elég, ha mindig észben tartod, hogy a múlt értéktelen, eldobnivaló - akkor a jövő is megy vele. A kapu: az itt-most. Az itt-most-on keresztül átléphetsz a világból Isten országába; a külsőből a belsőbe. És akkor hirtelen, akár a piactér kellős közepén, alászáll a kegy temploma: a menny megnyílik, és te feltöltődsz Isten áldásával. Ez bárhol megtörténhet veled. Minden hely szent, minden hely áldott, ha felnyílt a szemed, ha éber vagy, ha éretté váltál."

Osho


"A tanároknak és a könyveknek is megvan a maguk értéke, és az iránymutatás, valamint az inspiráció különböző formában juthat életedbe. De soha ne feledd, hogy a kincs már benned van - mások nem adhatnak neked semmit, amid ne lenne már meg amúgy is. Ők csak a kulcsot adhatják neked, a saját belső gazdagságodhoz."

Dan Millman


"Csend kell ahhoz, hogy megérezzük a mindenséget, hogy meghallhassuk az örökkévalóság szavát. A Csend az örökkévalóság alkotórésze. A világ elmúlik, de a Csend megmarad, azért érezzük azt, hogy mérhetetlen erő és el nem érhető bölcsesség rejlik a Csendben."
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Goslin Hartnett
Goslin Hartnett

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : LA erdeje
◮ hozzászólások száma : 6
◮ join date : 2013. Oct. 15.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 1:08 am

„Mire kimondasz egy szót, már múltnak tekinthető. Sőt! Már az is.”  
Anonymus


"Ha azt kérdezed magadtól: Igen. De mit tehetek én!? A válasz nagyon egyszerű. Akármit. Mert az akármi lényegesen több, mint a semmi."

Dyer, Wayne kortárs amerikai író


"Hajlamosak vagyunk a sikert jövedelmünk vagy autónk nagyságával meghatározni, nem pedig segítőkészségünk fokával vagy emberségünk érettségével."

Martin Luther King


"Az emberben megvan a képesség és az erő, hogy egy jobb világot teremtsen. Ehhez azonban az kell, hogy mindenki felelősséget érezzen magáért, és ne másoktól, ne intézményektől, ne az államtól várja sorsának jobbítását."

Herbert Winston Hansen,  kortárs amerikai író


"Egy ember igazi természetéről az árulkodik a legjobban, ahogy az alárendeltjeivel bánik. Ne azt nézd, mit csinál, mikor vele egyenrangúak között van!"

J. K. Rowling


"A bolond is tudja, hogy a csillagokat nem lehet elérni, ez azonban nem gátolja meg a bölcset, hogy próbálkozzon vele."

Harry Anderson


"Mindenki azon van, hogy változtasson a világon, de senki nem gondol arra, hogy megváltoztassa magát."

Lev Tolstoj


"Semmi nem változtatja meg jobban az életünket, mint az önmagunknak feltett kérdések."

Greg Leroy


"A türelem zavarba hozza a dühöngőt, és leszereli a rosszakarók ellenállását."

Charles Haddon Spurgeon


"A különbség a sikertelen és a sikeres ember között nem feltétlenül a tehetség, hanem a kitartás."

Adam J. Jackson


"Az élet igazi, nagy vállalkozásai legtöbbször nem hőstettek, hanem türelemjátékok."

Márai Sándor


"Nem erőltethetek valamit, aminek még nem érkezett el az ideje."

Paulo Coelho


"Az időzítés minden fontos dolog esetében mindig csapnivaló. (…) A csillagok állása sosem lesz tökéletes, és az élet jelzőlámpái sosem váltanak egyidejűleg mind zöldre. Az univerzum nem esküszik össze ellened, de nem is töri össze magát, hogy minden a legapróbb részletekig passzoljon.

Timothy Ferriss


"A türelem nem azt jelenti, hogy a békesség kedvéért úgy teszünk, mintha egyetértenénk. A türelem párbeszédekre ösztönöz, hogy jobban megértsük a másik fél gondolatait, érzéseit és magatartását."

Gary Chapman


"A világos látáshoz néha elegendő a nézőpont megváltoztatása."

Antoine de Saint-Exupéry


"Az ember egyedül gondolva nem több a magányos vadállatnál, amely élete fenntartásáért zsákmányt keresve bolyong. Emberi ész és erő csak társaságban fejlik ki..."

Kölcsey Ferenc


"A zene a nagy egyesítő. Elképesztő erő. Olyasmi, ami még az olyanokban is közös lehet, akik mindenben, de mindenben különböznek."

Sarah Densen


"A felfedezés ereje abban áll: látni, amit mindenki látott és olyat gondolni róla, amit még senki sem gondolt."

Jonathan Swift


"Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig  vitorlákat."

ismeretlen


"A nagy változások kezdetben lehetetlennek, utólag pedig elkerülhetetlennek látszanak."

Bob Hunter


"A fejlődés nagyon szép szó. Ám ösztönzője a változás, és a változásnak vannak ellenségei."

Robert F. Kennedy


"… a változások csak akkor következnek be, amikor valami olyat teszünk, ami abszolút nem illik bele az általunk megszokott világba."

Paulo Coelho
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 1:56 pm

Dont worry, be happy..! Wink


"Lehet, hogy az alkohol az ember legnagyobb ellensége, de a Biblia azt mondja, szeresd az ellenségeidet." Very Happy
Frank Sinatra


"A régi barátokkal kapcsolatban az egyik legnagyobb áldás, hogy az ember megengedheti magának, hogy hülyét csináljon magából előttük." Wink

Ralph Waldo Emerson


"A szerelmes kiköpi, a nagyon szerelmes lenyeli, a hivalkodó gargalizál…" Very Happy


"A mazsola egy rémült arcú szőlőszem." Wink


"Valaha döntésképtelen voltam, ma már nem vagyok biztos benne." Laughing 


"A mennyországot a klímájáért, a poklot a jó társaságért részesítem előnyben." Wink


"Röviden összefoglalva (felhasználva a barátaim rólam alkotott pár szavas véleményeit) én egy üdítően ökör, éppen ezért barátnak tökéletes, érzelmi zsákutca vagyok, aminek egyetlen kijárata van és az is körforgalom." Wink
Na milyen igaz! Very Happy


"Bőrnyugtató. Nyugtalan a bőröd? Az ember nem is hinné, mire képesek a nők." Very Happy


"Ha egy csaj úgy dönt barátok vagytok, szóba sem jöhetsz nála mint randialany, teljesen aszexuális lény leszel a szemében, mint egy tesó. Vagy mint egy lámpa." Very Happy


"Mű a hajad, mű a melled, mű a körmöd... Biztos, hogy nem kínai gyártmány vagy?" WinkVery Happy


"Neee, ne! Csak a gombokat ne! Gumicukorból vannak.." Very Happy


"Édes Istenem, tudom, hogy nem voltam valami hasznos tagja a rajongótáborodnak, de esküszöm, ha ebből a csávából kihúzol, még templomba is elkezdek járni. Amikor ráérek." Very Happy


"A hisztéria veszedelmes betegség kötelezően kellene gyógyítani. Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele." Wink


"Szeretem hallgatni, ahogy beszélek. Nagyobb gyönyörűséget alig szerez valami. Gyakran bocsátkozom hosszú beszélgetésekbe magammal, és olyan magasröptű vagyok, hogy néha egy árva szót sem értek abból, amit mondok."
:DDDD


"Akadnak olyan lányok szép számmal, akiknek ha szárnyuk volna, nem angyalok, de sokkal inkább tökéletes libák lennének." Very Happy
Tisztelet a sooook.. erre lézengő kivételnek! Wink
*most neeem védekezik, ááá.. dehooogy. WinkVery Happy*


"Vidám jelenség vagyok, őrült tulajdonságokkal és felfoghatatlan érzésekkel." Wink


"Ne feledd: ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán 4 izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd." Very Happy


"Az erdőből két alak távozott. Az egyik futva, a másik medve." Wink


"Az átlag nő inkább szép szeretne lenni, mint eszes, mert tudja, hogy az átlag férfiaknak jobb a látása, mint az esze."
Khm.. *köhécsel*


"Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik." Wink


"Légy hű önmagadhoz! Egész életedet vele kell leélned!" Wink
Hát ja.. Shocked  Very Happy


"A gumi óvszer nem nyújt teljes biztonságot. A barátomon is volt, mégis elütötte egy busz."
:DDDD Van ilyen. Very Happy


"Ha már nyakig ér a szar, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" Wink


"Akadályozd meg a túlnépesedést, legyél te is homokos." Very Happy
Isten ments! O.O


"A jó lányok a mennybe jutnak, a rosszak bárhová..." cheers 


"Azt mondják elmebajban szenvedek, de én nem szenvedek...minden percét élvezem!"
Khm.. khm.. De még MENNYIRE! WinkVery Happy


„Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odavágsz az ásóval és haladsz tovább...”
Na jah.. Wink


„A női lábak olyanok, mint a felső tízezer. Nem kritizálni kell őket, hanem közéjük kerülni.”
Naná! Very Happy


„Valljuk be: a világ egyre ostobább. Még néhány év, és egy kenyérpirító intelligensebb lesz, mint a gazdája”. – Garfield
Az egyik legokosabb macska.Wink


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeHétf. Okt. 28, 2013 2:22 pm

"Csakis az érett lelkű nők képesek túllépni szerepeiken, s fölismerni, hogy nemcsak nők, de önálló, szabad lények, akiknek sorsa nem csupán a Férfi."

"Ez egy veszélyes mondat. A férfivilág nem szereti, ha egy nő önmagára ébred. Úgy véli, hogy ez csak a férfiak dolga - évezredek óta. A nő feladata a szeretkezés, a szülés, az anyaság és a nagymosás. Legyen csak jó szerető, feleség és családanya - a többit majd ő, a férfi, elintézi. De nem intézi el!
A szó igazi értelmében vett Férfival az eltelt hetvenöt évem alatt alig találkoztam. (Magamat is beleértve, persze.) Eltorzult, korrupt másolatai vagyunk az igazi férfiideálnak.
Önérzetesek helyett önzők, bölcsek helyett okosok, sőt, ostobák vagyunk. Bátrak helyett gyávák, erősek helyett erőszakosak, gyengék és alkalmazkodók lettünk. Hősök helyett sunyikká váltunk. Eszményi célok helyett anyagiakat követünk, a természetet kifosztjuk, és nem jól bánunk a nőkkel. Enyhén szólva...
Nem ismerjük az uralkodás, csakis a zsarnokság művészetét. Az uralomhoz megértés és szeretet kell. A zsarnoksághoz elég az erőszak, a lelketlen erő, az érzéketlen önzés és a gátlástalan fölényesség.
Az uralkodó tudja, hogy szolgál. A zsarnok azonban másokat kényszerít szolgálatra, és önmaga fölött senkit, semmit nem ismer el. A zsarnoknak egyetlen lételeme és istene van: a Hatalom. A mai férfi nem tudja a sorsfeladatát betölteni. Az uralmat nem ismeri, csakis a hatalmat.
Az "együtt"-et nem bírja sokáig - elfojtja benne az "enyém". A nőre is azt mondja: "Enyém vagy!" Eszébe sem jut, hogy amikor egy nő teste végre befogadja, a helyzet - ha ezzel a birtokviszonnyal kifejezhető - éppen fordított: ő lett a nőé, és addig az övé, amíg az magában tartja. Biológiai értelemben innen kezdve már a magja sem az övé - minden a nőé.
"A tiéd lettem, egészen!" - mondhatnánk mi, férfiak, minden ölelés után. Neked adtam magam, de nem mondjuk. Nem is gondoljuk. Mi azt hisszük, hogy a női lét értelme mi vagyunk. A nő sorsfeladata, hogy értünk éljen, minket szolgáljon, nekünk szüljön.
Komoly szerzőknél olvashatod, hogy a nőknek valójában nincs is lelkük, lényegében olyanok, mint a beszélő háziállatok. Ennek vége! Ez a több évezredes szemlélet nemcsak a nők életét tette tönkre (és persze a férfiakét), hanem az egész földi életet.
Ha a nők nem ébrednek magukra, s nem mentik meg önmagukat, a férfiakat, vagyis az egész emberiséget - ahogy Éva teszi Az ember tragédiájának végén -, elpusztul a földi élet. Ennek a nagy műnek az utolsó felvonását éljük manapság. Címe: "A Nő önmagára ébredése."

(Müller Péter)


A hozzászólást Rachel Everett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 09, 2013 1:22 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Héctor
Héctor "Hero" Perez

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Vegas mocska (külterület)
◮ hozzászólások száma : 44
◮ join date : 2013. Sep. 28.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 1:48 am

Szóval akkor őszintén?? Ez nem Hero-s ez juzeres! Wink
*és igazat mondtam ezt máskor sose mutatnám meg!:DDDD*


"Egy nő… kell azért hogy átöleljen. Kell, hogy elhidd.. hogy hazatérve a munkából, csak mert rossz döntéseket kellett hoznod, azon egyszerű okoknál fogva mert egyik sem volt jobb a másikánál, még nem vagy rossz ember. Egy nő kell ahhoz, hogy érezhesd. Hogy szeret.. amikor úgy érzed az egész világ ellened fordul és célja hogy te elveszítsd az ütközetet. Egy nő kell ahhoz hogy tudd, hogy bízhatsz benne.. amikor már úgy hiszed senki nem megbízható és minden elveszett. Egy nő kell, hogy erőt adjon! Hogy higgyen benned! És ezátal Te is képes légy hinni magadban hogy akár még a lehetetlent is megteheted. Hogy érezd a biztonságot! Azt a biztonságot amit csak mellette érezhetsz és amiért sokszor bármit képes lennél feladni. Hogy érezhesd hogy élsz! Hogy van értelme az életednek, hogy nem csak egy vagy a sok közül hanem vagy valaki! Csak mert neki egy egész világnál is többet jelentesz… Egy nő kell ahhoz hogy létezni tudj! Emberként! Hogy képes légy emberi döntéseket hozni, nem csak saját magadat tartva a szemeid előtt. Meglátni a szenvedést! A világ szenvedéseit. Hogy mi lehet a vég ha akár egyszer is elengeded az eszed és nem ahhoz méltón cselekszel. Hogy mivé válhatsz.. és mivé váltak mások csak mert mellettük nem volt ott egy szilárd és állandó kapaszkodó. Akiket nem támogatott senki. Akik egyedül maradtak… beleveszve a saját lelkük félelmeibe és akik végül magányukban, kiközösítve a világból egyetlen piciny ponttá zsugorodtak össze. Mert egy nő KELL! Bármikor.. bárhol.. és bármilyen feltétellel ha egyszer érezni akarod az életet. Mert ő maga az élet. Ő adja.. és Te is tőle kaptad ezt valaha. Mert belőle nőttél ki.. és talán miatta is fogsz elveszni.. ha eljön az ideje, mert nélküle nem vagy más, csak egy senki... Egy utolsó senki, aki semmit nem számít az életben. Egy katona.. egy harcos.. egy lázadó.. aki végül mindig ugyanott köt ki. A NŐ mellett! Mert ő az aki az egész tartórugója…  
Adjuk hát meg a kellő tiszteletet neki…"


(eeeeez bizony szégyen-nem szégyen, by Gé nyomoronc hangulatban. Laughing )
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 8:59 pm

P. Coelho: A NORMÁLIS DOLGOK LISTÁJA

1. Minden normális, ami elfeledteti velünk, hogy kik vagyunk és mit akarunk, és ennek eredményeképpen képesek vagyunk dolgozni és pénzt keresni.

2. Szabályokat alkotni egy háborúra (genfi egyezmény).

3. Éveket tölteni az egyetemen, hogy aztán ne találjunk állást.

4. Reggel kilenctől délután ötig végezni egy munkát, amelyben egyáltalán nem leljük örömünket, míg végül harminc év múlva sikerül nyugdíjba vonulnunk.

5. Nyugdíjba vonulni, ráébredni, hogy már nincs energiánk élvezni az életet, és pár év múlva belehalni az unalomba.

6. Botoxot használni.

7. Megérteni, hogy a hatalom sokkal fontosabb, mint a pénz, és a pénz sokkal fontosabb, mint a boldogság.

8. Kinevetni azt, aki a pénz helyett a boldogságot keresi, és azt mondani rá, hogy "hiányzik belőle az ambíció".

9. Összehasonlítani a különböző autókat, házakat, ruhákat, és ezeket az összehasonlításokat tekinteni az élet értelmének ahelyett, hogy valóban utánajárnánk, mi az.

10. Nem beszélni idegenekkel. Szidni a szomszédokat.

11. Mindig azt gondolni, hogy a szülőknek van igazuk.

12. Megházasodni, gyereket nevelni, együtt maradni, akkor is, ha már véget ért a szerelem, abban a hiszemben, hogy a gyereknek ez az érdeke (és közben azt gondolni, hogy nem vesz észre semmit az állandó veszekedésekből).

13. Kritizálni mindenkit, aki megpróbál más lenni.

14. Az ágyunk mellé tett idegesítő ébresztőórára kelni.

15. Elhinni mindent, ami nyomtatásban megjelenik.

16. A nyakunkra kötve hordani egy darab színes szövetet, amelynek az ég világon semmi értelme nincs, azon kívül, hogy a hangzatos "nyakkendő" névre hallgat.

17. Soha nem egyenesen feltenni a kérdéseket, még akkor sem, ha a másik ember nagyon jól tudja, hogy mire akarunk kilyukadni.

18. Akkor is mosolyogni, ha legszívesebben zokognánk. És sajnálkozva nézni azokra, akik kimutatják az érzelmeiket.

19. Azt gondolni, hogy a művészet egy egész vagyont megér - vagy éppen ellenkezőleg: azt, hogy nem ér semmit.

20. Alábecsülni azt, amit nem volt nehéz megszervezni, hiszen nem kellett érte meghozni a "szükséges áldozatot", vagyis nyilvánvalóan nem felel meg az elvárásainknak.

21. Követni a divatot, akkor is, ha nevetséges és kényelmetlen.

22. Meggyőződéssel hinni, hogy minden híres ember tele van pénzzel.

23. Rengeteg pénzt áldozni a külső szépségre, és vajmi keveset foglalkozni a belső szépséggel.

24. Minden lehetséges eszközt bevetni annak érdekében, hogy megmutassuk: bár normális emberek vagyunk, magasan a többiek fölött állunk.

25. A tömegközlekedési eszközön soha nem nézni a szemben ülő szemébe, nehogy azt higgye, hogy el akarjuk csábítani.

26. Ha belépünk a liftbe, végig az ajtó felé fordulva állni, és úgy tenni, mintha rajtunk kívül senki nem lenne ott, akkor is, ha moccanni se bírunk a zsúfoltságtól.

27. Soha nem nevetni hangosan egy étteremben, bármilyen jó is a sztori.

28. Az északi féltekén mindig az évszaknak megfelelő ruhát viselni: tavasszal rövid ujjú pólót (bármilyen hideg van is), télen pedig gyapjúkabátot (bármilyen meleg van is).

29. A déli féltekén teleszórni a karácsonyfát vattapamacsokkal, akkor is, ha Krisztus születésének semmi köze nincs a télhez.

30. Az idő előrehaladtával egyre bölcsebbnek képzelni magunkat, akkor is, ha még annyi tapasztalatunk sincs, hogy tisztában legyünk vele, mit csinálunk rosszul.

31. Elmenni egy jótékonysági estre, és elégedetten nyugtázni, hogy ezzel mindent megtettünk a világban uralkodó társadalmi egyenlőtlenség kiküszöböléséért.

32. Naponta háromszor enni, akkor is, ha nem vagyunk éhesek.

33. Elhinni, hogy a többiek mindig jobbak mindenben: szebbek, ügyesebbek, gazdagabbak, okosabbak. Nagyon kockázatos átlépni a korlátainkat, jobb, ha nem csinálunk semmit.

34. Úgy használni az autót, mint valami legyőzhetetlen fegyvert.

35. Szidni a közlekedést.

36. Azt gondolni, hogy a gyerekeink azért követnek el hibákat, mert rossz társaságba keveredtek.

37. Hozzámenni a legelső emberhez, aki jobb társadalmi helyzetet kínál.

38. Mindig azt mondani: "én megpróbáltam", akkor is, ha semmit nem próbáltunk meg.

39. Lemondani arról, hogy megéljük a világ legérdekesebb dolgait, amikor már nincs erőnk az ilyesmihez.

40. Mindennap egy jó adag tévé, hogy ne legyünk depressziósak.

41. Hinni, hogy amit egyszer már megszereztünk, az a miénk marad.

42. Azt gondolni, hogy a nőket nem érdekli a foci, a férfiakat pedig nem érdekli a lakberendezés és a főzés.

43. A kormányt hibáztatni mindazért, ami rossz.

44. Meggyőződve lenni arról, hogy ha valaki jó, illedelmes és tisztelettudó, arról a többiek azt gondolják, hogy gyenge, sebezhető és könnyen manipulálható.

45. Ugyanígy meggyőződve lenni arról is, hogy az agresszivitás és az udvariatlanság annak a jele, hogy az illető hatalommal bír.

46. Félni a fibroszkópiától (férfiak) és a szüléstől (nők)."
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeSzomb. Nov. 02, 2013 5:00 pm

"Néha fáj majd az ébredés, de bölcsebbé tesz minden tévedés..."


„Csak ha próbára tesznek, jössz rá, ki is vagy igazából, és csak ha próbára tesznek, jössz rá, ki is lehetnél. A személy, aki szeretnél lenni, már létezik valahol, ahova kemény munkával és hittel eljuthatsz, ha nem félsz attól, ami rád vár.”


„Sosem könnyű elmenni, de eljön az idő, amikor tovább kell lépnünk. Így tudjuk magunk mögött hagyni a gyerekkorunkat, így tudjuk elengedni a múltat, így lehetünk jó szülők. Igen, elmenni sosem könnyű, különösen azoknak, akiknek nincs hová menniük.”


„Az az ember, aki sokáig magányos, arra vágyik, hogy kelljen valakinek.”


„Nem boldog vagyok, hanem vidám. Ez nem ugyanaz. A boldog embernek  nincsenek gondjai. A vidámnak vannak, csak megtanulta, hogyan kezelje őket.”


"Ne hiányolj senkit a múltadból! Okkal nincs benne a jövődben!"


"Ha nincsen akarat az értelem is kevés, ha nincs kitartás semmit nem ér az egész."


"Ha a közlendőm senkit sem bánt meg, nem  is mondtam semmit...!"


„A megpróbáltatás olyan, mint az erős szél: mindent letép rólunk, ami letéphető, tehát olyannak látjuk magunkat, amilyenek valójában vagyunk.”


„Két dolgot nem bírtam elviselni világéletemben. Az egyik hogy egyedül vagyok, a másik, hogy van valaki velem...”


„Egy álomképpel teli világban, a valóság fájni tud.”


„A gyenge soha sem képes megbocsátani. A megbocsátás az erősek jellemvonása.”


„Ahogy egy hullám, úgy egyetlen érzelem sem képes sokáig megtartani egyedi formáját.”

Henry Ward Beecher



„Vannak olyan könyvek, amelyek álmodni hívnak, és vannak olyanok, amelyek megmutatják a valóságot.”                                          

Paulo Coelho



„Aki mást ismer az okos! Aki önmagát az bölcs! Aki mást győz le az erős! Aki önmagát, az hős!”


„Sose magyarázkodj. A barátodnak nem kell, az ellenséged meg nem fogja elhinni.”


„Két szóval elmondhatom, amit az életről megtanultam: megy tovább.”


„Ha valaki mindig pöttyös bögrét akart, erre vágyott, de nincsen a közelben egy bögre sem, az ember hajlamos inni a kristálypohárból is. Azután, ahogy telik az idő, egyre jobban zavarja, hogy kristálypohárból kell innia, így elkezdi rávenni a kristálypoharat, hogy legyen már bögre. Ha valaki bögrét szeretne, igyon abból, s hagyja, hogy más boldog legyen a kristálypohárral. Ez a bögrék szabálya…”


"Ha valaki nem viszonozza a mosolyodat, légy nagylelkű, és küldj annak még egyet! Hisz senkinek sincs akkora szüksége egy mosolyra, mint annak, aki nem tudja, hogyan kell mosolyogni másokra!"                        

(Coelho)



„Azt mondják, bármi az igazság, mindenki azt látja, amit akar. Egyesek talán lépnek egyet hátra, és rájönnek, hogy végig ugyanazt a képet nézték. Egyesek meglátják, ahogy a hazugságaik megfojtják őket. Egyesek pedig meglátják, ami végig ott volt. És vannak, akik olyan messzire szaladnak, amennyire csak tudnak, hogy ne kelljen szembenézniük önmagukkal.”


"Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele..."


"A gyáva ember képtelen a szeretet kimutatására, az a bátrak kiváltsága."


„Megtanultam, hogy az emberek elfelejtik, amit mondasz és elfelejtik, amit
teszel. Az egyetlen dolog, amire emlékezni fognak azaz, hogy milyen
érzéseket váltottál ki belőlük."


"Az élet nem arról szól, hogy várjuk a vihar végét, hanem arról, hogy meg tanuljunk táncolni az esőben..."

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeVas. Nov. 03, 2013 7:16 pm

Néhány részlet az egyik legfőbb kedvencből..


"Voltál már úgy, hogy nem tudtad ébren vagy-e vagy álmodsz?"
Mátrix-Neo
"Rájöttem mennyire nyilvánvaló.. az igazság.
Hogy mi a Mátrix? Uralom. A Mátrix számítógéppel generált álomvilág. Feladata ellenőrzés alatt tartani minket. Hogy az emberből végül ez - telep - legyen.."

Morpheus
"-Miért fájnak a szemeim?
-Még sosem használtad őket."

Neo
"-Hogy győztelek le?
-Nagyon gyors vagy!
-Talán azt hiszed, ha erősebb vagyok, vagy gyorsabb; bármi köze van az izmokhoz ezen a helyen? Azt hiszed; most levegőt lélegzel?"

Morpheus
"Ne csak hidd.. hanem tudd is!"
Morpheus
"Ez a rendszer az ellenségük. De amikor benne vagy és körülnézel, üzletembereket látsz, tanárokat, ügyvédeket, ácsokat.. azokat akiknek meg akarjuk menteni a tudatát. De amíg a mátrixban élnek részei a rendszernek és ettől az ellenségeink. Meg kell értened,  a legtöbb közülük.. nem érett meg a valóságra. És sokuk úgy megszokta, oly gyógyíthatatlanul függ a rendszertől hogy foggal körömmel védeni fogja..”
Morpheus
"-Ne próbáld elhajlítani mert az lehetetlen. Helyette inkább próbáld felismerni az igazságot.
-Melyiket?
-Hogy nincs kanál. Akkor majd látni fogod, nem a kanál hajlik, hanem te magad."

Mátrix
"-Tudja miért kerestük fel?
-Én információkkal kereskedem, mindent tudok ami tudható. A kérdés.. önök tudják e miért kerestek fel.
-Mert szükségünk van a kulcskészítőre.
-Ó persze ez igaz, a kulcskészítő, hogyne.. Csakhogy ez nem az ok, nem a dolog miértje. A kulcskészítő nem ok, és nem cél, csupán egy eszköz. Így hát.. aki őt keresi, egy eszközt keres ahhoz hogy.. mit.. tegyen.
- Tudja a választ a kérdésre.
- És Ön tudja? Azt hiszi igen, pedig nem tudja. Azért keresett fel engem mert ideküldték. Utasították hogy jöjjön ide és ön engedelmeskedett.  Persze a dolgok így működnek. A világban csak egyetlen biztos pont van. Egyetlen általános szabály, egyetlen igazi törvény.. a kauzalitás. Akció.. reakció. Ok.. és okozat.
- A lánc elején egy döntés áll.
- Nem! Téved! A döntés joga csak egy illúzió. Hatalmasok.. és elnyomottak között."

Mátrix

"Megcsodálta már a Mátrix tökéletes szépségét? Emberek milliárdjai élik le a az életüket....öntudatlan."
Smith ügynök
"Szeretném megosztani Önnel mire jöttem rá az itt létem során. Akkor döbbentem rá, amikor osztályozni próbáltam a faját. Ráébredtem, hogy Önök valójában nem emlősök. Minden emlős ezen a bolygón ösztönösen természetes egyensúlyra törekszik a környezetével, kivéve Magukat Embereket. Letelepednek valahová és addig szaporodnak míg fel nem élik mind a természeti erőforrásokat, és azután csak úgy képesek fennmaradni, ha új területeket foglalnak el. Van egy másik organizmus is ezen a bolygón, mely ugyanígy viselkedik. Tudja melyik? A vírus. Az emberi faj egy betegség, a bolygó rákosodása. Az ember egy ragály, és mi vagyunk a gyógyszer."
Smith ügynök
„Nem vagyunk szabadok. Nem menekülhetünk az ok elől és a célt nem tagadhatjuk meg, hiszen mint tudja cél nélkül.. nem létezhetnénk. Ugyanis maga a cél hozott létre minket. A cél köt össze minket. A cél vezérel minket. Az irányít.. az motivál.. a célunk határoz meg minket. A célunk köt gúsba minket..”
Smith ügynök
"-A szabadság? Igazság? Talán a béke? Esetleg a szerelem? Illúziók Mr. Anderson. Az észlelés játékai. A labilis emberi elme ideiglenesen kivetülő délibábjai, amikkel próbál megalapozni egy valójában értelmetlen, céltalan létet. Ami pontosan olyan mesterséges, mint maga a mátrix. Ahogy olyan bárgyúságot is, mint maga a szerelem csak az ember teremthet. Bizonyára látja Mr. Anderson, bizonyára tudja már, hogy nem nyerhet, tehát értelmetlen a harc. Miért ilyen makacs!?
- Mert így döntöttem."

Smith  ügynök


"Tudom, hogy ott vagytok. Most már érzem. Tudom, hogy féltek. Féltek tőlünk. Féltek a változástól. Nem ismerem a jövőt. Nem azért jöttem, hogy elmondjam, hogyan fog végződni a háború. Azért jöttem, hogy elmondjam, hogyan kezdődik. Leteszem ezt a telefont, és megmutatom az embereknek, amit eltitkoltok előlük. Megmutatom nekik milyen a világ, nélkületek. A szabályok, ellenőrzés, határok, és korlátok nélküli világot. Egy olyan világot, ahol minden lehetséges. Hogy utána hogyan folytatjuk, az csak rajtatok múlik."
Neo
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeKedd Nov. 05, 2013 8:18 pm

Egy kedvenc idézetem..

Kedvenc idézeteink... Tarot_arcus_arcanum_the_fool_full

„Ha megkérdezel, melyik az a lap a tarokk-kártyában, amelyet legjobban szeretek, azt felelem: A Bolond. Hogy mit jelent, inkább sejtem, mint tudom. Bár jó pillanataimban én is Bolond vagyok. A Bolond lehet naiv gyerek vagy infantilis hülye - de lehet bölcs is. Hamvas azt mondja, Bolond az, aki „nem számít", mert kívül áll az emberi játszmákon, amelyeket a hatalomszomj irányít. (...) A Bolond a Nulla. A szabad ember. A Bolond úgy látja, hogy minden ember rögeszmés. Rögeszmés az, aki azt hiszi, hogy csak neki van igaza: a többiek vagy tévednek, vagy hazudnak. A Bolond úgy látja, hogy mindenki tele van mániával, félelemmel, önzéssel, vaksággal, nagyot akarással, sóvárgással, elvekkel, szüntelen önigazolással. A Bolondot nem lehet megbántani. Legfeljebb azt mondják neki: te bolond vagy! De ezt ő úgyis tudja magáról. A Bolond kétféleképpen látja az embereket. Az egyik: hogy a maga módján mindenkinek igaza van. A másik: hogy senkinek sincs igaza. Ez lényegében ugyanaz. Nincs különbség. Olyan, mintha azt mondanád, hogy a végtelenül sok egyenlő a nullával. „A rend: a rendetlenség végösszege" - mondja a kínai. Nincs olyan őrület, amelyben a Bolond ne tudna eligazodni. Tudja, hogy amíg a többiek nem lesznek hozzá hasonló bolondok, két erő irányítja őket. Az egyik a mohó önzés A birtoklási vágy. A másik a vak hatalomszomj. (…) Minden beszélés: mellébeszélés. A Bolond tiszteletben tartja a hazugságot. Bólogat. Nem azért, mert bárkivel egyetért, vagy bármit is tagad, hanem ezért, mert tudja, hogy ennek az emberi színjátéknak, melyet itt rendezünk a földön, nincs igazi valósága. Egy véres vitában egyetlen oldalnak sincs „igaza" - mert az igaz középen van. Nem a kettő között, kiegyezéses fele-fele alapon - hanem ott, ahol nincsenek ellentétek, csak az isteni teljesség van. Az igazság nem a forgó kerék peremén, a két véglet valamelyikén - hanem a közepén van. A tengely körül forog a lét. Teljesen mindegy, hogy egy ringlispílen melyik lóra vagy hintába ülsz: mindegyiket a Közép forgatja. A Bolond ott lakik. És derűsen és sajnálkozva figyeli a pörgő világot, melynek egyre jobban recsegnek az eresztékei. A Bolond tudja, hogy az ő országa nem e világból való. Úgy él itt a földön, mint egy átutazó, vagy egy követségi alkalmazott a gyarmatokon, aki tiszteletben tartja a bennszülöttek hiedelmeit. De nem akar senkit sem „leleplezni". Pláne meggyőzni! Nem „foglal állást", és nem avatkozik a helyi lakosság ügyes-bajos dolgaiba, nem vesz részt a szüntelen zavargásokban és vitákban - mert tudja, hogy itt minden eszme: rögeszme."
/ Müller Péter: Varázskő /
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Dr. Jake Gryzminski
Dr. Jake Gryzminski

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 40
◮ tartózkodási hely : Las Vegas
◮ hozzászólások száma : 56
◮ join date : 2013. Nov. 01.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeHétf. Nov. 11, 2013 4:31 pm

Nem idézetek inkább.. mondjuk hogy saját meglátás...


(HVG: Szíriai életkép; © AFP / Karam Al-Masri)
Mert nem mindenkinek a problémái elhanyagolhatók...



(HVG: © MTI / AP / Binsar Bakkara; Vulkáni hamuból nyíló virág az indonéziai Észak-Szumátrán fekvő Tiga Nderketben.)
De minden hamuból nőhet virág.


Mert az élet küzdelemre született...


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeKedd Nov. 12, 2013 4:17 pm

Vavyan Fable tollából:


A szerelem erőt ad, majd megfelezi. Egymás nélkül nem létezhetünk. (...) Ha elvesztem őt, mert elszakítják tőlem, megölik vagy elhagy, vele vész az erőm. Lényemnek azt a felét kell nélkülöznöm, amely nélkül üressé válik az is, ami megmaradt.

Annak van elsőbbsége, akinek hosszabb a középső ujja.

A szerelem regényes szó, a legesleghosszabb valamennyi között. Tartalmazza a testi, lelki, érzelmi vágyakat, továbbá a kifejezhetetlent, a senki-mással-sosem-átélhetőt, valamint nem többet, csak a teljes Világot.

Mi sohasem fogunk ugyanarról beszélni (...). A férfiak mézesbödönről álmodnak, a nők kanálról.

Nem látni és nem érezni. Ez az én nagy kalandom.

Így van ez, végtére is a női lélek olyan kusza, mint a pamutgombolyag, amellyel 4-5 macska gurigázott álló nap.

Ellenségről ritkábban derül ki, hogy barát, mint fordítva.

Feledkezz a pillanatba! Sosem tudhatod előre, melyikben érint meg az örökkévalóság...

A Zárkózott, a Félvér, a Szoborszép, a Bölcs, a Zömök, a Bohóc és a Kígyó kijelölt magának egy utat a világban. Mentek-mendegéltek, mígnem egy nagy hegynek ütköztek. Mivel útjukról le nem térhettek, úgy döntöttek, lebontják a hegyet, az úgyis eltakarja előlük a Napot. Nekiveselkedtek, s hordták, mindegyre hordták a követ, azzal sem törődve, hogy hátukról veríték, körmük alól vér serken. S ahogy a hegy tetejét elhordták, hát látják ám mögötte a következőt!

Ha nem szerethetlek félelem nélkül, akkor nem merhetlek szeretni.

A szerelem vak. Elbotorkál melletted, vagy felborít.

Ahogy telik-múlik az élet, egyre kevesebb dolgot nézünk, de azt egyre élesebben látjuk. A léghajóból is ki kell dobálni a felesleges cuccot, hogy magasabban szálljon. Akinek nincs szíve kidobálni: az nem repül.

Az élet, szépem, olyan, mint a kottaolvasás. Vagy érted, vagy nem. És ha érted is, még nem biztos, hogy kicsalogathatod a hangszeredből azokat a hangokat. De amikor mégis muzsikát varázsolsz elő a kottából, kiderülhet, hogy hallástalanok hemzsegnek körülötted. (xD)

Tessék: álarcok, maszkok. Nem az a maszk számít, amit félrelök. Ám amit megfog és az arca elé emel, az már egy-egy vonás magából. Az ember nem ilyen, vagy olyan, hanem ilyen is meg olyan is. Ne akarjon mindennek szilárd körvonalakat, érzelmeire fogantyúkat, hogy megragadhassa azokat. Vagyunk néhányan ilyen furcsa halandók. Nem racionálisak, hanem emocionálisak. Nem baj, ha nem értenek minket, még az sem baj, ha bolondnak tartanak. Mélységesen nem számít, milyennek látnak bennünket mások, ha a mi ablakaink a képzeletre nyílnak, s ha tükreink olyan világba vezetnek, ahová a köznapok embere soha el nem juthat.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Goslin Hartnett
Goslin Hartnett

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 34
◮ tartózkodási hely : LA erdeje
◮ hozzászólások száma : 6
◮ join date : 2013. Oct. 15.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeCsüt. Nov. 14, 2013 11:58 pm

"Ha a közlendőm senkit sem bánt meg, nem is mondtam semmit...!"


" Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket. "
/J.F.Kennedy/


"Változás... sok apró mozzanat, amiről nem is gondolnád, hogy teljesen átrajzolják az életedet: olyanná, amilyenre mindig is vágytál. Apró lépések, olyanok, amiket csak megteszel, mert érzed, hogy visz a lábad feléjük, és persze nem kérdőjelezed meg, hogy jól teszik-e. Aztán csak azt látod, hogy ott vagy, ahol akartál lenni, és már nem is érted, hogy hogyan kerültél oda."


"Sosem késő, hogy az legyél, ami lenni akarsz. Nincs korlátozva az idő, bármit bármikor elkezdhetsz. Változhatsz, vagy maradhatsz a régi, nincsenek szabályok erre. Lesznek nagyszerű és rossz pillanataid - remélem, te tele leszel jóval. Remélem látsz majd olyan dolgokat amiken ledöbbensz. Remélem érzel majd olyat, amit addig sohasem éreztél. Remélem találkozol olyan emberekkel, akik másként látják a világot. Remélem olyan életed lesz, amire majd büszke lehetsz. De ha mégsem, remélem lesz elég erőd hogy újrakezdd"
(Benjamin Button különös élete)


Két módja van a szenvedés elkerülésének. Az első sok mindenkinek sikerül: elfogadni a poklot, oly mértékig beleszokni, hogy már észre sem vesszük. A másik módszer merész, állandó éberséget és tanulást követel: megkeresni és felismerni azt, ami a pokol közepette nem pokol, és lehetővé tenni, hogy fönnmaradjon, teret adni neki.
Dasa Drndic


„Egy idő után megtanulod a finom különbségtételt a kézfogás és az önfeláldozás között.
És megtanulod, hogy a vonzalom nem azonos a szerelemmel és a társaság a biztonsággal. És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét és a bók nem esküszó. És hozzászoksz, hogy emelt fővel és nyitott szemmel fogadd a vereséget, a felnőtt méltóságával, nem pedig a gyermek kétségbeesésével. És belejössz, hogy minden tervedet a mára alapozd, mert a holnap talaja túl ingatag ehhez. Egy idő után kitapasztalod, hogy még a napsugár is éget, ha túl sokáig ér.
Műveld hát saját kertecskédet, magad ékesítsd fel a lelked, ne mástól várd, hogy virágot hozzon neked. És tanuld meg, hogy valóban nagyon sokat kibírsz. Hogy valóban erős vagy. És valóban értékes.”


„Ahogy lassan felnövünk, megtanuljuk, hogy az az ember is (akitől nem is várjuk) okozhat csalódást. Összetörik majd a szíved, talán több mint egyszer.. és napról-napra nehezebb lesz. Te is összetöröd majd másokét, szóval emlékezz majd, hogy neked milyen érzés volt! Harcolni fogsz a legjobb barátaid ellen.. sőt, előfordulhat, hogy beléjük is szeretsz. Az új szerelmed vádolod majd egy régi hibái miatt. Sírsz majd, mert az idő túl gyorsan telik, és elveszítesz valakit, aki közel állt hozzád. Épp ezért készíts túl sok fényképet, nevess túl sokat és szeress úgy, mintha sosem bántottak volna: mert minden 60 másodperc, amit szomorúan töltesz, az egy perc boldogság.. amit már sosem kapsz vissza!”


"Ha valaki nem viszonozza a mosolyodat, légy nagylelkű, és küldj annak még egyet! Hisz senkinek sincs akkora szüksége egy mosolyra, mint annak, aki nem tudja, hogyan kell mosolyogni másokra!"
(Coelho)


„Azt mondják, bármi az igazság, mindenki azt látja, amit akar. Egyesek talán lépnek egyet hátra, és rájönnek, hogy végig ugyanazt a képet nézték. Egyesek meglátják, ahogy a hazugságaik megfojtják őket. Egyesek pedig meglátják, ami végig ott volt. És vannak, akik olyan messzire szaladnak, amennyire csak tudnak, hogy ne kelljen szembenézniük önmagukkal.”


„A cselekvés maga a jellem. Ha sosem tennénk semmit, senkik se volnánk.”


"...mert te sem tudhatod, mit hoz a holnap, s hogy mi az amit visz..."


"A sebek a múltra emlékeztetnek, de nem kell meghatározniuk a jövőt."


"A gyáva ember képtelen a szeretet kimutatására, az a bátrak kiváltsága."


„A depresszió úgy kezdődik, hogy meg vagy győződve arról, hogy a jövőd ugyanolyan lesz, mint a jelened.”
Popper Péter


„Ne fájjon a szíved azért, ami elmúlt! Ami fontos volt belőlük, az már benned van, az már te vagy. S ha ott maradsz a romok között, ugyan hova épülhet mindaz, ami még előtted van?„
Popper Péter


„Ha rajtakapjuk gondolatainkat, hogy az emlékmezőnkön szeretnének legelészni, rántsuk vissza, zabolázzuk meg őket, mondván, hogy nincs ott semmi keresnivalójuk. Az emlékmező hervadó füvétől és halott virágaitól csak felfúvódni lehet. Mert először is a múlt irrealitás, hiszen már nincsen.”
Popper Péter


„Megtanultam, hogy az emberek elfelejtik, amit mondasz és elfelejtik, amit
teszel. Az egyetlen dolog, amire emlékezni fognak az, hogy milyen
érzéseket váltottál ki belőlük."


"Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből."
Ethel Barrymore


"Ne sírj, mert vége lett! Mosolyogj, mert megtörtént!"


"Próbálj jobb emberré válni, és ismerd meg önmagad, mielőtt megismernél valaki mást, és tőle várnád, hogy megmondja, ki vagy."
Gabriel García Márquez


"A legnagyobb ajándék, amit embertársadnak adhatsz, az, hogy őszinte szívvel figyelsz rá."
Richard Moss


"Az élet olyan, mint a viharos tenger, melyben csak dolgozik az ember. S ha egyszer céljára talál, csónakját felborítja a halál."


"Csinálj bármit, mindig az számít, hogy hogyan csinálod, és van-e kivel, mert ez csapatjáték, és már az is ajándék, ha figyelsz arra, aki rád figyel."
William Shakespeare


"Két hónap alatt több barátot szerezhetsz, ha őszintén érdeklődsz mások iránt, mint két év alatt, ha arra törekszel, hogy mások érdeklődjenek irántad."
Dale Carnegie


"A barátság legnagyobb próbája nem az, ha a magunk hibáit tárjuk fel barátunknak, hanem, ha neki tárjuk fel az övéit."
Francois de La Rochefoucauld


"Hogy száll az ember,
ha földre rántja önmagát?
És hogy lesz szabad,
ha a saját árnyát sosem lépi át?"
Alhana


"- Nézzen le, hogy milyen romlott ez a hely. Egyetért az ivászattal, és a drogokkal?
- A választás szabadságával értek egyet."


"Meg kell tanulnom elviselni önmagam."


"A múlt már nem számít. Döntsd el mihez kezdesz a jelennel.. és akkor talán uralhatod a jövőt!"


„Az univerzum akkor kezdődött, amikor a semmi meglátta magát a tükörben.”


„Mindenki a saját látásának korlátait véli a világ korlátainak”


”Be kell menned a sötétbe ahhoz, hogy előhozhasd a saját fényedet!”


" Minden esemény visszavonhatatlanul megváltoztat számtalan más eseményt az időben. Ha nem úgy történt volna minden, ahogy történt, akkor más dolgok is máshogy alakultak volna. "


"A harag kiűzi a lelkedből a valódi személyiséged, ezért ha ember akarsz lenni kénytelen leszel magadon uralkodni."
(Tapasztalat.. :/ )


"Mindenki fél az ismeretlentől. Az ismeretlen nem több, mint ami... És a tőle való félelem kényszerít mindenkit arra, hogy állandóan körbe-körbe rohanjon, álmokat, ábrándokat, háborúkat, békét, szeretetet, gyűlöletet hajszolva - pedig ez nem csak illúzió. Az ismeretlen nem több, mint ami. Fogadd el, hogy ismeretlen, és zavartalanul fogsz hajózni. Mindent tarts ismeretlennek, és megnyered a játékot. Csupán erről van szó. Nem igaz?"
John Lennon


"Torzító tükör a félelem, túlzása rettentővé nagyít, csúfsággá rajzol bármilyen véletlen vonást is, a felkorbácsoló képzelet pedig őrült és képtelen lehetőségekbe rohan bele."
Stefan Zweig


"Az álomfejtés az a királyi út, amellyel a szellem tudattalan működése megfejthető."

"Van (...) visszavezető út a fantáziától a valósághoz, és ez - a művészet."
Freud


"Rájött, a düh annak árt a legtöbbet, aki szabadjára ereszti magában. Megértette, hogy nagy mértékben az embertől, és nem a sorstól függ, hogy keserűségben vagy boldogságban éli le az életét; hogy a békét a megváltoztathatatlanba való beletörődés révén lehet elérni; hogy a család és a barátok adják az élet értelmét, és hogy a létezés célja a másokkal való törődés."
(Dean Ray Koontz)


"Ha valaki belép az életedbe, hagyd. Köszöntsd, bárki is az, élvezd, amit hoz, még ha csak rövid időre is.. Ha menni akar, engedd el! Értsd meg, hogy a távozása nem tőled függ, egyszerűen csak eljött az ideje."


"Boldogság. Mindenki szeretné elérni. Néhányan biztosak benne, hogy megtalálják, amint hazaköltöztek. Néhányan azt gondolják, megtalálják, ha új barátot szereznek. Néhányan azt remélik, megtalálják, amint legyőzték versenytársaikat. És vannak, akik nem keresik tovább a boldogságot, mert egy nap észrevették, hogy végig az orruk előtt volt."


A büszkeségünk gyakrna közbelép, pedig nem szégyen valakit vonzónak és jó társaságnak találni! Még akkor sem, ha ő nem kedvel téged. Nem kell arra várnod, hogy viszontszeressenek. Bejelentheted neki: Fantasztikusnak talállak! Függetlenül attól, hogy mit gondolsz rólam, én nagyon kedvellek!


"Ha valakit szeretsz, az nem arról szól, hogy csak akkor törődsz vele, amikor kedved tartja..., hanem arról is, hogy megbocsátasz, amikor elbaltázott valamit."


"Az a képesség különböztet minket az állatoktól, hogy el tudjuk választani a gondolatainkat a tetteinktől."
(Ben Donovan)


"Ha elég sokáig maradsz egyetlen helyen, akkor végül sehová sem jutsz."


"A lényeg a párbeszéd. Egy intenzív beszélgetés néha a legmélyebb kapcsolatot adhatja."
(Dr. Csont)


"A düh nem más, mint elfojtott félelem."


"Mind egyformának születtünk. A tapasztalatink által változunk és formálódunk. És mindannyiunkból lett végül valaki. Egy olyan lény, akit meghatároznak az őt ért történések és a környezete."


"Harcolni tanítsa meg őt, ne megfutamodni. Ha azt akarja, hogy tisztességgel járja végig az életet, ne takarítsa el a rögöket az útjából."


"Minden rád irányuló tekintetet hűvösen és közönnyel fogadj, míg meg nem győződtél annak értékéről!"


"A bosszú méreg. Az ostobák és az őrültek eszköze."
(A mentalista)


"Nincs az a ráhatás, ami az erkölcsi jellemet a saját akarat nélkül befolyásolhatná."


"A fájdalom veszélye nélkül nem lehetséges az élvezet, az öröm és a szerelem."


"Kiborító érzés, mikor egy vadidegen reálisabban lát téged, mint te magadat."


"Mind azt akarjuk, hogy semmi se változzon. Inkább élünk boldogtalanul, mert félünk a változástól, attól, hogy leromboljunk valamit. De talán az élet mégsem olyan kaotikus, csupán arra kell ügyelni, hogy ne ragaszkodjunk semmihez.
A rombolás áldás, mert ez az egyetlen út az újjáépüléshez."


"Az emberek közötti problémák sosem csak az egyik fél hibájából keletkeznek."


"Tragédia, ha az ember önmagát sajnálja, mert kevésbé képes együtt érezni másokkal."


"Intelligencia: Mindenki vele születik, de meg kell tanulni használni. "


"Talán azt a legnehezebb megtanulnunk, hogy az élet nem igazságos."


"Vannak dolgok, amiket nem akarunk, hogy bekövetkezzenek, de el kell fogadjuk őket. Dolgok, amikről nem akarunk tudni, de meg kell tanulnunk őket. És emberek, akik nélkül nem tudunk élni, de el kell engedjük őket.
Eljön egy idő mindenki életében, mikor úgy tűnik, a szeretet elmegy, mikor semmi nem akar jóra fordulni, jön, jön egy idő, mikor nem találod a helyed, minden ajtó, amit kinyitsz, úgy tűnik, az arcodba csapódik. Ekkor kell valaki, akibe kapaszkodhatsz, mikor elhagy minden hited."


"Néha az, amit nem teszünk meg, többet számít, mint amit megteszünk."


"A bűnbakkeresés nem igényel tehetséget, önmegtartóztatást, gondolkodást és erős jellemet. (...) Csak a Teremtő képes egy virágot megformálni, darabokra tépni azonban gyerekjáték."
Og Mandino


"Felnőttnek lenni azt jelenti, hogy fel kell nőni a bizonytalan és nyugtalanító kihívásokhoz, le kell mondani a barátságról a felelősség kedvéért. Néha az embernek a tiszteletet kell választania, a szeretet helyett."
Stef Penney


"Feltételezzük, hogy az életünk nagy változásai lassan jönnek el... idővel. De ez nem igaz. A nagy dolgok egy pillanat művei. Felnőtté válni, szülővé válni... egyik pillanatban még nem vagy az, aztán a következőben már az vagy."
Grace klinika c. film


"Végső soron nem vállalsz felelősséget az életért, amíg nem vállalsz felelősséget ezért a pillanatért - a mostért. Ugyanis a most az egyetlen hely, ahol az élet föllelhető."
Eckhart Tolle


"Én úgy hiszem, az emberiség konfliktusból született. Talán ezért él mindegyikünkben egy sötét oldal is. Néhányunk magához öleli. Néhánynak nincs választása. Mi többiek küzdünk vele. És a végén olyan természetessé válik, mint a lélegzetvétel. Egy ponton mindannyiunknak muszáj szembenézni az igazsággal. Önmagunkkal."


"Amit el lehet tőled venni, az meg sem érdemli, hogy megtartsd. Amit pedig nem lehet tőled elvenni, azért miért aggódnál? A valódi Kincset sosem veszítheted el.."


"Ha valaki azt akarja, hogy az álma valóra váljék, először fel kell ébrednie."


"Az emberiség legősibb és legerősebb érzése a félelem, a legősibb és legerősebb félelem pedig az ismeretlentől való rettegés."


"Bezárt ajtó mögött élsz. Olyan ez, mint egy levegő nélküli szoba. Friss levegőt csak Te engedhetsz be ebbe a szobába. Ha a múlt emlékei alapján cselekszel, reagálsz, sohasem a jelenre felelsz. Nem veszed észre, hogy ez a helyzet már nem az. Soha ne nézz hátra, sohase foglalkozz a múlttal, ami elmúlt az örökké elmúlt, és a jövőre se gondolj, hiszen ami még nem jött el, az nincs itt. Ahogyan ugyanabba a folyóba sem tudsz kétszer belelépni, az életed is ugyanolyan: ez a nap már nem a tegnap és még nem a holnap. Sose cipelj magaddal semmit a múltból a múlt nincs többé."


" Gyermekkorunkban félünk éjszaka, mert attól tartunk, hogy szörnyek bújtak meg az ágy alatt. Ahogy öregszünk, a szörnyek egészen mások lesznek: önbizalomhiány, magány, megbánás… és bár idősebbek vagyunk és bölcsebbek, rájövünk, hogy még mindig félünk a sötétben."


"A bátorság nem a félelem hiánya, sokkal inkább egy döntés, hogy a
félelemnél van, ami fontosabb. Lehet, hogy a bátrak nem élnek örökké,
de aki óvatos, egyáltalán nem él..."


"Egyszer egy indiai hercegnő édesapjától kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset. Azt kérte tőle, hogy véssen a gyűrűbe olyan bölcsességet, mely a szomorú napokon vigasztalja, a nehéz helyzetekben bátorítja, a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti. A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt.
Egyetlen szót vésett bele: elmúlik."


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 7:16 pm

If someone tells you to change yourself  tell them to go fuck themselves...

What didn't kill me it never made me stronger at all

A tongue has no bones but it can break a heart.

Success is the best revenge for anything

It’s alright to cry, even my dad does sometimes. So don’t wipe your eyes, tears can remind you you’re alive. It’s alright to die if that’s the only thing you haven’t tried, but just for tonight, hold on

Be a true heart not a follower.

It upsets me when restaurants think they are too good for ketchup. No one is too good for ketchup Ketchup is too good for you.

— Ed Sheeran


Légy olyan nő, hogy minden egyes reggel, amikor lábad a földhöz ér, a pokol megremegjen és a gonosz felszisszenjen: A francba, felkelt!


Nekem egy beteg nő vagy, az orvosnak nőbeteg
— Így vonulunk be


Az egyedüllét nem magány

Úgy lehet elszakadni a világtól, ha nem akarok tőle semmit

Talán nem úgy éltem, ahogy kellett volna... de mindig úgy éltem, ahogy kell.

— Ivan Iljics halála ( T.Úr ált. átköltve)



Az ország megvadult s egy rémes végzeten
vigyorgott vértől és mocsoktóll részegen

— Radnóti Miklós
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitimeHétf. Nov. 18, 2013 9:07 pm

Ismét Rachel zenéje indukálta a jelen kedvenc idézeteimet. Valahogy mindenfelől, minden témában a világból.. Wink
(nem hízeleg, egész egyszerűen csak így van. Wink)



"Csak egy valóság létezik, igazság azonban annyi, ahány ember."


„Minden életkornak megvannak a maga örömei, de ezeket sajnos mindig megkésve ismerjük fel.”
Pablo Picasso


„A hosszú és jó életet nem évekkel, hanem élményekkel és megismeréssel mérik.”    
Popper Péter


„Semmi sem biztos csak a változás...”


" Ördög is voltam és gyönyörű angyal, ahogy jól esett éppen, földre rogytam, szálltam az égen. Voltam hű és hűtlen, hol gazdag voltam, hol nagyon szegény… Bátor, bár néha féltem, de senki ne mondja rám: nem az álmaimnak éltem! "
(Rachelnek ajánlva! ; ) )


"Egy őrült, aki istennek képzeli magát (...) ez történik, kedvesem. Újra és újra, végig a történelem során. S magával ragadja az egyes embert."
Agatha Christie


"A szemet szemért elv csak oda vezet, hogy az egész világ megvakul."
Albert Einstein


"Az erőszakmentesség, és a könyörület igazi értelme akkor mutatkozik meg, amikor segít nekünk megérteni az ellenség álláspontját, meghallani a kérdését, és megismerni a véleményét rólunk. Az ő szemszögéből talán tényleg meglátjuk az alapvető gyengeségeinket, és ha elég érettek vagyunk, akkor tanulhatunk, gyarapodhatunk, profitálhatunk testvérünk bölcsességéből, akit hajdan az ellenségünknek hívtunk."
Martin Luther King Jr.


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."
Karl Kraus


"A béke nem a konfliktus hiánya, hanem a konfliktus kezelésének képessége."
Dan Millman


"A háború a történelemnek az a leckéje, amit az emberek mindig hajlamosak elfelejteni."
Benito Mussolini


"Az erőszak a gyengék végső menedéke."
Isaac Asimov


"A legnagyobb, legkeményebb emberek is félnek, de tudják ha elvesztik a küzdelmet nem félnek újra próbálni!"
Bronxi mese című film


"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."
Bertrand Russell


"Nem az a fontos, hogy meddig élünk,
Hogy meddig lobog a vérünk,
Hogy csókot meddig kérünk és adunk,
Hanem az, hogy volt egy napunk,
Amiért érdemes volt élni."
Ady Endre


"Egyre inkább az az érzésem, hogy az életünk egyetlen mondat, csak nem tudjuk kimondani, hogy mi az. (...) A nagy találkozások, a lélek közeli pillanatok mindig azok voltak, amikor valakit megszerettem. Az igazi csoda a barátság, a valódi, emberközeli kapcsolat, amikor egyszer csak repül velünk az idő, és az az érzésünk, hogy mi már valahol találkoztunk. Néha egy pillanat többet ér, mint egy egész esztendő."
Müller Péter


"A barát az egyetlen személy, aki ki tudja javítani a hibáidat - de van annyi esze, hogy meg sem próbálja."
Pam Brown


"Csak régi barátok tudnak összeveszni, nyersen egymásra támadni, majd kibékülni, mivel barátságuk kiállta az idő próbáját."
Veronica Porumbacu


"Talán egy könyvben vagyok egy betű.
Talán egy szó.
Talán egy költemény.
Mit tudom én.
Csak azt tudom,
hogy nagyon szomorú lehet az a mondat,
mit kiolvas belőlem valaki,
ha letette a tollat."
Wass Albert


"A barát olyan valaki, aki megérti a múltadat, hisz a jövődben, ma pedig elfogad olyannak, amilyen vagy."


"Arra törekedj, hogy egyedül is jó társaságban légy!"


"... a bosszú nem érne többet, mint egy pillanatokra átfutó, többnyire pozitív érzéstöltet a testen. Utána ugyanolyan szürke, elcseszett és abnormális maradna minden, mint előtte. "


"Minden kultúrában emlékeket emelnek az elesetteknek, hogy meggyőzzék a jövő harcosait, dicső dolog a csatában meghalni."
(Bones)


"Mi, főemlősök, védtelenek vagyunk a biológiai ösztönökkel szemben." (Bones)


"Minden társadalomban vannak számkivetettek és minden társadalomban félnek is tőlük. Leginkább azért, mert rajtuk látják mi lesz azzal, aki a társadalom peremére szorul."
(Bones)


"A fanatizmus és a logika ritkán jár kézenfogva."
(Bones)


"Az idő csak elmeszülemény."
(Bones)


"Akaraterővel mindent el lehet érni. Az vagyok, aki lenni akarok."


"Még ha az erő csődöt is mond, legalább a merészség dicséretet érdemel."


"Csak a bölcs emberek látják meg hogy létezik más út is. "


"Bármennyire szeretnénk, hogy a megfelelő pillanatban megálljon az idő...sose lesz úgy. "


"A közösség azzal a veszéllyel jár, hogy aki nem tagja, arra mindig furcsán néznek. Kiközösítik a mi fajtánkat, a magányos farkasokat, azokat, akik egyedül szeretnek dolgozni."


"Az ideológiák szétválasztanak minket, a kínok és az álmok összehoznak."
(Gyilkos elmék)


"Miért van az, hogy azok, akik ennek a háborúnak a legádázabb szószólói, minden alkalommal másokat küldenek maguk helyett a halálba(?)"
(Gyilkos elmék)


"Minden ember, aki úgy érzi, hogy az egyetlen mód, hogy hatalma legyen, az, hogy másokat bántson, szánalomra méltó."
(Gyilkos elmék)


"A felére sem emlékszünk annak, amit az iskolában tanítottak, de mikor szenvedésről van szó, és azokról, akik okozták, mindannyiunknak olyan az emlékezete, mint egy elefántnak."
(Gyilkos elmék)


"Mindannyiunk életében vannak emberek. Néhányuk jó. Néhányuk rossz. De ők formálnak minket."
(Gyilkos elmék)


"Az oroszlán munkaideje addig tart, amíg éhes. Ha már elégedett, a ragadozó és a préda békésen együtt élnek.”
(Chuck Jones)


"Ha az vagyok, amit birtoklok és elveszítem, amit birtoklok, ki vagyok akkor?”
(Erich Fromm)


"Bármi, amiről nem tudsz lemondani, mikor az már nem hasznos számodra többé, hatalmába kerít téged, és ebben a materialista korban, óriási számban vagyunk tulajdonunk rabjai.”
(Mildred Lisette Norman)


„Az emberek inkább fizetnek vissza egy sérelmet, mint egy szívességet, mert a hála teher, de a bosszú öröm.”
(Tacitus)


„Aki szörnyekkel harcol, az vigyázhat a legkevésbé, hogy mindeközben ő is azzá válik. És ha sokáig nézel a mélységbe, az visszanéz rád.”"
(Nietzsche)


"Az erőszak nem ad maradandó reményt, csupán időleges enyhülést a reménytelenségre.”
(Kingsman Brewster Jr.)


„Nem kell, hogy szoba legyél ahhoz, hogy kísérteteid legyenek. Nem kell, hogy ház legyél. Az elmében a fizikális léten túli folyosók vannak.”
(Emily Dickinson)


"Jobb, ha magadnak írsz a nyilvánosság nélkül, mintha a nyilvánosságnak írsz és nem találod önmagad.”
(Cyril Connolly)


„Nem tudod igazán megérteni az emberi természetet, amíg nem tudod, hogy a gyerek a körhintán miért integet a szüleinek minden fordulóban, és a szülei miért integetnek neki mindig vissza.”
(William D. Tammens)


"A szörnyek valódiak, és a kísértetek is. Itt élnek bennünk. És van úgy, hogy ők győznek.”"
(Stephen King)


"Az ember erőt, bátorságot és önbizalmat merít minden olyan tapasztalatból, mikor szembe tud nézni a félelemmel. Azt kell tennünk, amiről azt gondoljuk, nem vagyunk képesek rá."
(Eleanor Roosevelt)


"Semmi sem egyszerűbb, mint elítélni a gonoszt, és semmi sem nehezebb, mint megérteni."
(Dosztojevszkij)


"Az életben minden ember két dolog között választhat: alkot, vagy pusztít, szeret, vagy gyűlöl."
(Eric Fromm)


„Belül mélyen mindannyiunkban ott van az a gyerek, aki voltunk. Ez a gyerek az alapja mindannak, amivé váltunk, amik vagyunk és amik leszünk."
Dr. A. Joseph neurológus


"Az, aki másokat ural, lehet hogy hatalmas, de aki saját magán uralkodik, sokkal hatalmasabb.”
(Lao Tzu taoista filozófus )


"A legautentikusabb dolog bennünk az, hogy képesek vagyunk hatni, alkotni, túlélni, változtatni, szeretni és hogy felül tudunk emelkedni a kínjainkon."
Ben Okr


"Egy egészséges ember nem kínoz másokat. Általában a megkínzottakból lesznek a kínzók."
Carl Jung


„Minden változásban, még azokban is, amikre nagyon vágytunk, ott a szomorúság, mert önmagunk egy részét hagyjuk magunk mögött. Az életünknek véget kell érnie ahhoz, hogy egy újat kezdhessünk."
Anatole France


"Tiszteld a múltat, az eredetedet, a hovatartozásodat, s mindennek hordozóját, önmagadat."
Móricz Virág
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Kedvenc idézeteink... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kedvenc idézeteink...   Kedvenc idézeteink... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kedvenc idézeteink...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Játékok-