KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Carlisle Daniel Watworth Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Carlisle Daniel Watworth Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Carlisle Daniel Watworth Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Carlisle Daniel Watworth Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Carlisle Daniel Watworth Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Carlisle Daniel Watworth Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Carlisle Daniel Watworth Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Carlisle Daniel Watworth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Carlisle Daniel Watworth Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Carlisle Daniel Watworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Carlisle Daniel Watworth Empty
TémanyitásTárgy: Carlisle Daniel Watworth   Carlisle Daniel Watworth Icon_minitimeSzer. Dec. 18, 2013 10:41 pm

Carlisle Daniel Watworth
26  · London · Addicts · Benedict Cumberbatch
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok:
- empatikus
- rendszerető
- csodás orvos
- nem érdekli, ki milye bőrszínű, mi a vallása, melyik nemhez vonzódik
- állandóan segíteni akar a többi emberen

◆ negatív tulajdonságok:
- hihetetlenül szeretet centrikus
- saját maga mindig csak a második helyen áll mindenhol
- ha szenved egy betege, akkor sem tudja megölni, ha az könyörög
- hamar felkapja a vizet, ha arról van szó, hogy valaki becsmérli a tőlük eltérő embereket
- mindig túlsokat ad, annyit, amennyi talán éppen nincs is neki

◆ egyebek: a legeslegjobb barátja Tatiana és ezt egy pillanatig sem szégyelli
Történet vagy szerepjátékos példa


A mai estémet Rafaelnél kellett töltenem, hogy az ő lányait gyógyítgassam. Bevallom, ha nem látnám a saját szememmel, mit képesek tenni a férfiak vágyaik kiélése közben, el sem hinném. Nem mondom, hogy ilyen kései órában még magamnál vagyok, mert nappal rendes, normális kórházban dolgozok, főorvos vagyok, de egyszerűen, hajt a vágy, hogy segítsek az embereknek, ételosztásra megyek, és sokszor annyit költök, hogy mire nekem kéne vennem valami ennivalót, már üres a zseben, és ilyenkor besegítek a striciknek, a lányaikat vizgyálom meg, látom el. Nem nagyon panaszkodom, így találkoztam Tatia-val is, akire egyszerűen szükségem van, olyan, mint egy testvér, mintha ikrek lennénk, támogatjuk egymást, ő bármikor meglátogathat engem a kórházban, minfig behívom soron kívül, még akkor is, ha csak ki akarja önteni a szívét. Nagyon sok idejébe kerül, míg belőlem kihúzza, mi bajom, ha van valami. Az jár ilyenkor a fejemben, hogy elvesztegetem az időt, azt, amiben másokon segíthetnék, és önző vagyok.
Sóhajtottam egyet, majd intettem, és bejött a következő tünemény.
- Mi a panasz? - Kérdeztem barátságos mosollyal, és ő már vette is le a felsőjét. Hihetetlen, a kórházban minden nő olyan szörnyen vontatottan öltözködik, mintha feltételeznék, hogy éppen most akarom őket kukkolni. Hogyne.. Szóval ez a hölgy viszont szinte letépte magáról a finom anyagot, és mikor megláttam... az állam hangosan koppant a földön.
- Ezzel nem kéne mozognia... öh... csak feküdjön le és.. hát... ne mozduljon! Mindjárt jövök - Hogy a jó p_csába nem vérzett el ez a nő?! És meddig sétálgatott egy nyílt sebbel?! Felrántottam az ajtót, előtte Rafael cigizett, na azonnal letámadtam a rendje és módja szerint.
- A rohadt életbe Rafael, nem erről volt szó! Sebekről igen, de nem egy... kurva nagy vágásról, mégis mi a franc történt vele, mintha valaki felnyársalta volna! - Annyira fel voltam háborodva, hogy még integettem is az egész mellé, ő viszont csak vállat vont.
- Haver... kell a pénz vagy nem? - Felmordultam; dögöljön meg!
- Tatita jöjjön be segíteni, nem érdekel, mi dolga van, MOST jöjjön, egyedül nem tudom ellátni -De ez nem csak az elállításról, vér kell neki, de honnan? Szúrjak magamba egyet meg belé és mehet át azonnal? De az enyémben nagyon sok nikotin és koffein van... Bementem, becsaptam az ajtót.
- Cigizik? Kávézik? - Soroltam a kérdéseket, míg előszedtem mindent, ami kellhetett, ez nagyon nem jött jókor, hihetetlenül fáradt vagyok, már több, mint harminc órája talpon vagyok kávéval, energia itallal, ha most a lányt ellátom úgy, hogy biztosan minden nagyon rendben legyen, akkor a végén el fogok terülni, mint egy zsák. De rendben. Amint Tatia megjött elmondtam, hogy mit kell csinálnia, nem hagytam neki időt, hogy megjegyezze, milyen szarul is nézek ki, és, hogy pihennem kéne. Mikor végzett, én már teljesen kész voltam, a segítségével lefertőtlenítettem a sebet, közben megkérdeztem a vércsoportját, a többi válaszra nem is igazán figyeltem.
- Tatia fogd nagyon erősen! - Nem helyes, hogy ezt itt csinálom, nem higénikus. A sok ficánkolás... nyöszörgés, nagyon kikészített, fogösszeszorítva próbáltam ráerőszakolni magam a munkára, hogy ne remegjen annyira a kezem, hogy jó helyen találjam el, de annyira mozgott, és én olyan fáradt voltam... De fél óra alatt sikerült, még a tapaszt is ráraktam, tiszta vér voltam addigra, az arcom, a kezeim, mikor felálltam már a lábam is remegett alattam.
- Oké... oké.. - Még egy kis gondolkodásra ösztönöztem az agyamat. De nem, semmire sem sikerült jutnom. Mégsem kell neki vér, itt amúgy sem tudnám teljesen jól megadni neki, tőlem még levehetem, és ráköthetem a zacsira őt, de megvan nélküle
- Aludnom kell - jelentettem ki, és a falnak tántorodtam. Tatia odajött azonnal, és átölelt, a segítségével ültem le a földre és ott helyben elnyomott az álom.

[You must be registered and logged in to see this link.]
All we know is... She's called The Stig.
Vissza az elejére Go down
 

Carlisle Daniel Watworth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» @ Carlisle, Joe
» Lindsay & Carlisle
» Daniel Morrison
» Daniel Haworth
» Fleur & Carlisle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Töröltek karakterlapja-