KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Lindsay & Carlisle Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Lindsay & Carlisle Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Lindsay & Carlisle Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Lindsay & Carlisle Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Lindsay & Carlisle Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Lindsay & Carlisle Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Lindsay & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Lindsay & Carlisle Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Lindsay & Carlisle Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Lindsay & Carlisle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 21, 2013 1:04 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Ne vádaskodj azok ellen, akik nem felelősek a dolgokért, mert mióta az orvos bűne a betegség?'


Ebédidő volt, de ettem én? Dehogy, sőt... Feküdtem a redelőmben, szememen egy kendővel, lábammal az íróasztalomon, a telefonom Tchaikovsky-t nyomott a fülembe, a vad dallamok megnyugtattak, egyik kezem lelógott, és nem kellett egy perc sem, hogy mélyre rántson az álom. Igen... hamar bealszom ennyi munka mellett. Egyébként egészen felháborítóan hálátlan munka az orvosi, komolyan. Azt hiszik, hogy nekem kötelességem meggyógyítani őket, sőt, akkor és ott, mikor ők akarják, egy perccel sem később, és személyes sértésnek veszik, ha eltolódnak az időpontok, na de álljon már meg a menet! Nem én tehetek róla, hogy az egyikük náthás, a másiknak meg egy kötőtű áll ki a kezéből, a kettő nem ugyanaz a kategória, nyilvánvaló, hogy többet kell foglalkoznom a másikkal. Azt az esetet még mindig nem dolgoztam fel. Főleg azt, hogy miért kezdte el rángatni, ha fájt neki, és miért sikítozott, mikor ő húzkodta?! Néha nem értem az embereket, nagyon sötétek tudnak lenni, és aztán rám mutogatnak. Őszintén sajnálom a gondjukat, de tudtommal én próbálom is megoldani, de ha üvöltöznek velem, akkor elég nehezen tudok higgadtan gondolkodni, helyettük nem tudom bevenni a gyógyszereket, és nem tudom nem vakarni azt, amihez tilos lenne hozzányúlni! Tudom, hogy néhány kezelés fájdalmas, és együttérzek velük, de néha nem lehet kikerülni a dolgot. Akármit is gondolnak, nekem nem okoz örömet, ha ők szenvednek. Akkor nem orvosnak mentem volna, hanem pszichopatának és kész. Úgyis sokkal egyszerűbb megölni valakit, mint meggyógyítani.
Szóval a zsörtölődés után elaludtam, szépségeseket álmodtam, avagy nem, semmit sem, olyan mélyen elsüllyedtem a béke országában... életem talán legyszebb hat órája volt, a délutánt nem én vittem, de az este az enyém volt, szóval ez most jól jött. Hatkor viszont a drága asszisztensem kellemetlenül felkeltett. Úgy kezdte, hogy istenesen becsapta az ajtót, mire halálosan komolyan, leesett a kép a falról, a telefonom meg az ágyról, emiatt megszűnt a kellemes zene, és felriadtam.
- Carlisle, azonnal be kell menned a műtőbe!! - Nagy szemeket meresztettem rá, zsibbadt az egész karom, mivel rajta feküdtem. Valószínűleg nagyon bután nézhettem rá, mert folytatta magától.
- Egy nő... szóval... lövöldözés volt a bankban, sokakat eltaláltak, már minden orvos foglalt, őt meg most hozták be, szóval vagy a magáé, vagy behívunk valakit, ha szeretné - Hunyorogva fogtam fel a szavakat, majd fejet ingattam. Nem, senki sem várhat, főleg nem egy lövés, szerencsétlen nő..
- Megyek, addig adjanak neki érzéstelenítőt! - Osztottam ki a feladatot, élénkkék szemem pedig máris a köpenyem kereste. A lány elment, én felkaptam, belebújtam, és át is vágtam az egész kórházon, míg be nem értem a szobába. Ajjaj. De legalább már fájni nem fáj neki, ez is valami!
- Dr. Carlisle Watworth vagyok, elnézést, én voltam az utolsó erreténfergő, ne aggódjon, kiszedjük magából a golyót, csak ha lehet, ne nagyon mozogjon - Hangom nyugodt volt, hogy ő is érezze, semmi gond nincs. A vállán találta el, így nem is lesz, csak ki kell szednem. Felhúztam a kesztyűt.
- bármilyen gyógyszerérzékenység? Komolyabb műtét a közelmúltban? - Tettem fel a kérdést, míg közelebb mentem. A ruha beleragadt a sebbe, úgyhogy előbb körbevágtam, azt lehúzták róla, és csak a sebben maradt, az, hogy félmeztelen volt éppen a legkevésbé sem érdekelt, csak apró mozdulatokkal elkeztdem felszedni az anyagdarabot.
- Ugye már semmit nem érez? - Kérdeztem azért biztosításképp.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 21, 2013 2:37 pm

Bassza meg - ezt csak gondoltam, nem mondtam ki, mert annyira hihetetlenül fájt, hogy nem tudtam megszólalni. El akartam menekülni, én tényleg; elugrani, a földre vetni magam, vagy valami, de amikor az emberre egy fegyver csöve szegeződök, és az utolsónak hitt levegőjét szívja be, az kissé rémisztő. És el kell mondjam: az is volt. Lábaim a fölbe gyökereztek, de az ösztön, amivel az ember születik, nagyon kiélezett. Veszélyhelyzetben is reagálunk. Még, ha nem is tudatosan, még, ha rettegünk is. Úgy álltam a fegyvercső végén, mint valami vadállat. Tekintetemet a pisztolyra szegeztem, és amikor a férfi meghúzta a ravaszt, testemben az izmok megfeszültek, és ugrottam. Az utolsónak hitt gondolataim nem voltak épp szépek, sem hölgyhöz méltók, de nem azok voltak az utolsó szavak, melyek a fejemben kergették egymást.
Emlékszem a fájdalomra. Emlékszem a férfi eltorzult arcára, a féloldalas, kegyetlenül önelégült mosolyra, mely elterült az arcán. Emlékszem a sikításra. Nem én voltam, azt hiszem. A fehér márványra ömlött a vérem, a hajamra, a fehér blúzomra és figyeltem a helyiség túl végében a reszkető emberek alakjait, ahogy a pult mellé kuporodtak, sajnálkozva néztek felém. De élek. Nem haltam meg. Örüljetek!
Először csak halkan szólt, a távolból. Nem gondoltam volna, hogy ide tart, nem gondoltam, hogy ekkora szerencsém van - nekem, és egyébként mindenki másnak, aki még él. Egy sziréna éles hangja keveredett a forgalom zajával, mind közelebb, és közelebb érve, majd a rendőrség egyetlen, elsöprő rohammal berontott az épületbe. Mintha elfoglalták volna a bankot.
A vártnál puhább érintés a vállamon.
- Hordágyat! - kiabálta valaki.
- Jól vagyok... - suttogtam, de nyilván nem voltam. Nem vagyok. Csak hősködök, mert én már csak ilyen vagyok, sose gyenge, vagy olyan valaki, akiről gondoskodni kell.
Persze, nem vitatkozhattam két mentőssel és egy rendőrrel, szóval a legközelebbi kórházba szállítottak.
És most itt vagyok. Vörös hajamat, mely összeragadt, és rozsdaszínűre váltott az alvadt vér miatt, rendezetlen kontyba fogták, hogy ne lógjon bele a sebbe. Nem tenne jót neki. A hordágyon ülök, és tűröm, hogy az orvosok körülugráljanak. Utálom, tényleg, baromira utálom, ha gondoskodnak rólam, ha törődnek velem. Néha az órára nézek. Nagyon remek... még lett volna munkám holnapra - jut eszembe a cikk, melyen dolgozom. És, bár ráér, még majdnem egy hét a határidő, szeretem időben befejezni a dolgaimat.
Nyílik az ajtó, és megjelenik egy orvos. Csak essünk túl rajta... - még mindig a cikk körül keringenek a gondolataim. Nem vagyok normális. Nem, határozottan nem. Munkamániás vagyok.
Hallgatom, ahogy bemutatkozik, szavaira bólogatok.
- Én pedig Lindsay Moose, de gondolom, ez le van írva a kórlapon - mosolyodom el halványan. - És korábban intenzív drogfogyasztó voltam. Műtétem nem volt.
Hagyom, hogy megszabadítsanak az ingtől, majd nyugodtan ülök, és hagyom, hogy megvizsgáljon a doki. Egyébként sem vagyok az a szégyenlős fajta, másfelől pedig ő egy orvos, valószínűleg több ezer mellet látott már életében.
- Nem - pillantok le a sebre. Nem túl szép látvány. - Mióta van a szakmában? - kérdezem, de aztán gyorsan hozzá teszem: - Nem azért, mert kételkedem a szakmai tudásában, csak... érdeklődök - vonom meg a jobb vállam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 21, 2013 3:13 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Ne vádaskodj azok ellen, akik nem felelősek a dolgokért, mert mióta az orvos bűne a betegség?'




- Az örvendek nyilván nem való ebbe a helyzetbe - Mosolyodtam el finoman. És nem azért, mert ne örülnék a megismerkedésünknek, hanem mert nyilván ő kihagyta volna, ha ez a szép kis golyó az ára a vállába. Drogos?! Legyűrtem egy nagy vigyort, néha én is benyomok. Néha, de főleg speed, muszáj ébren maradnom. A többi csak nikotin és koffein, meg cigi. Ja, a nikotintapasz mellé, tudom, ez enyhén gázos, de soha nem érdekelt. Meg ott van az is, hogy szeretem bántalmazni magamat. Néha, sokszor ez inkább valami büntetés féle, ha elszúrok valamit, néha meg a vér varázsol el, vagy a fájdalom kisöpri az agyam. A kérdésére nem válaszoltam, semmi köze hozzá, mert ha a kórházi időmet mondom, halálra rémülne, hogy egy zöldfülű turkál a vállában, ha meg az illegális időmet, az megnyugtatná, de nem kell róla tudnia. Főleg, hogy újságíró, idefele megnéztem a lapját. Nem, nem fogom elmondani neki, nem akarok börtönbe kerülni.
- Elég annyit tudnia, hogy nem lesz baja miattam. - Váaszoltam finom mosollyal. Hang nélkül kezdtem el intézkedni, nagyon fel sem néztem, nem volt miért. Kiszedtem a sebből a ruhát, úgy, hogy nem maradtak utána szálak, utána lefertőtlenítettem a sebet, és kicsit elszorítottam a karját, hogy ne vérezzen el, ha kihúzoma  golyót majd elővettem egy nagy csipeszt. Ja, nem tűnhetett valami bíztatónak, de nem kérdeztem a hölgy véleményét. Benyúltam vele a sebbe, és kihúztam a golyót. Utána már rövidebb idő volt, míg az ellátás után bekötöztük, és lefektettük. Rákötötték jópár infúzióra, míg én kidobtam a kesztyűket, diktáltam az asszisztensnek, mit írjon, ellenőriztem Lindsay kötését, a gépeket, az infúziókat, de minden rendben volt, és a sebe is helyre fog jönni idővel.
- Ne aggódjon, a seb be fog gyógyulni, fontos területeket nem érintett, heg az lesz... pár napig kórházban kell maradnia, nem varrhattam még össze a sebet. Ha lehet, akkor a kapott gyógyszereket tényleg vegye be, mert nem az agyát akarjuk átmosni, hanem a testét rendbe hozni. ielőtt megkérdezné, nem, itt nem dolgozhat. Egészen biztos vagyok benne, hogy remek cikkeket ír, és nagyon remek a szakmájában, de higgye el nekem, ha nem hallgatrám, csúnya következményei lesznek. - Mondtam el neki egy sóhajtással a kötelező szöveget, de igazából egyet is értettem vele. Fáradtan mosolyodtam el, hihetetlen, megint álmos vagyok, hogy csapna belém a villám, kell nikotin tapasz.
- Ne álljon fel az ágyból, ha szüksége van valakire, csengessen és jön egy nővérke, én pedig majd valamikor holnap  megvizsgálom.- Elindultam kifelé, gondolataim a tapaszok körül forogtak már, de megálltam az ajtóban, és mosolyogva visszafordultam.
- Egyébként köszönöm, a kérdéséből úgy szűrtem le, elég fiatalnak nézek ki, ez jól esik -Heherésztem és a kilincs után nyúltam.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 21, 2013 3:54 pm

Válaszára én is elmosolyodom, de nem mondok semmit. Tényleg nem túl szerencsés helyzetben ismertem meg Carlisle-t, de ez van. Ilyen az élet; semmi sem biztos, leszámítva a halált és az adózást. Csak egy viszonylag nyugodt nap után betérsz a bankba, és pont akkor, pont, amikor te ott vagy, szétlövik emberek fejét, meghalnak körülötted, rettegnek, és te is félsz és meg is halhatsz. Nekem is csak szerencsém volt. Igazából, még sosem haldokoltam, most sem. Csak ez durvább volt, mint eddigi életemben bármi. Nem tartom magam gyávának, de ma tényleg féltem. Most azonban nyugodt vagyok. Már csak azért is, mert Dr. Watworth azt mondta, jó kezekben vagyok. Egyébként, alapvetően senkiben sem bízok, ez egyike a temérdek rossz szokásomnak. Nehéz elnyerni a bizalmamat, és rettentően könnyű elveszíteni. De azért az ember csak megbízhat egy orvosban, nem? De. Legalábbis, remélem.
Válasza azonban kicsit megingat a hitemben. De úgy teszek, mintha meg sem fordult volna ilyesmi a fejemben és csak mosolyogva bólintok.
- Rendben.
Oké, határozottan nem kellemes látvány egy lyuk az ember testében, amiből egy csipesszel szedegetik ki a ruhafoszlányokat, rálocsolnak egy adag fertőtlenítőt, ami pont olyan illatú, mint a kórház maga - azt leszámítva, hogy sokkal erősebb. Elszorítja a keringésemet. Ezt határozottan érzem, de nem zavar a fájdalom. Ez mutatja azt, hogy még élek és ez eltölt némi jó érzéssel. És lassan előkerül egy lövedék. Pontosabban a lövedék. Megfordul a fejemben, hogy megtartom a kicsikét. Bekötözik a karom, lefektetnek. Hé! Ne már... dolgom van! Próbálok mondani valamit, szabadkozni, hogy jól vagyok, minden rendben lesz, az sem érdekel, ha melltartóban kell hazamennem, de haza kell mennem. Mert dolgom van. Ugyanis dolgozó ember vagyok, főnök, be kell fejeznem azt a rohadt cikket. Eléggé fontos lenne. Azonban egyre több, és több infúzió kerül a testemre...
Carlisle-ra nézve szóra nyitom a számat, de ő megelőz. Nem hagy szóhoz jutni, és ez baromira idegesít.
- Jó, oké, beveszem a bogyókat, ígérem, de ezt megtehetem otthon is, a munkahelyemen is - próbálok hatni rá, de nem úgy tűnik, mint akit érdekel. - Jól vagyok! - emelem fel kissé a hangomat, majd lehunyom a szemem és megnyugszom - próbálok. Nem akartam ilyen hangos lenni.
Nem akarok itt maradni. Azt azonban eldöntöttem, hogy valakivel behozatok egy laptopot; vagy bánom is én, egy toll és egy papírtömb is elég, csak, hogy vázlatszerűen írogassak. Bármi! Nekem dolgoznom kell. Tudom, hogy nem ez a legjobb életfelfogás, hogy nem azért kellene élnem, hogy dolgozzak, hanem azért dolgoznom, hogy éljek, de... ez vagyok én!
Biztos vagyok benne, hogy nem gondolta komolyan. Az pedig csak egy csúnya vicc lehet, hogy ne álljak fel...
- Igen, igen, fiatalnak néz ki, nagyon dögös, meg jó orvosnak tűnik, örülök, hogy örömet okoztam - hadarom, majd felülve az ágyban, a vállamra bökök - Ez semmi! Tényleg jól vagyok! - bizonygatom, és nem hazudok. Nem fáj a seb, kicsit vérzik még, de majd eláll. - Nem fogok belehalni, minden rendben - halkítom le magam, mert már megint túl hangos és karakán vagyok, miközben megvonom a jobb vállam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeSzomb. Dec. 21, 2013 8:24 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Ne vádaskodj azok ellen, akik nem felelősek a dolgokért, mert mióta az orvos bűne a betegség?'




Megdermedtem az ajtóban, ujjaim elfehéredtek, annyira markoltam, az asszisztens pedig köhögésnek álcázott röhögést hallatott a hátam mögött, majd halkan megszólalt.
- Jaj, ezt nem kellett volna - Nyöszörögte, majd hamar letette a poharat, ami a kezében volt, és felém indult, a vállamhoz ért.
- Carlisle, nem úgy gondolta, hidd el... - felemeltem a kezem, hogy elhallgattassam és egy határozott mozdulattal berántottam az ajtót, hogy az üveg megremegett a keretében. Megfordultam, és ugyan mosolyogtam, szemeimben mégis a düh vad tüze lobogott.
-Semmi gond, Marvin, ugyan miért is lennék mérges? Én itt gürcölök minden egyes nap, minden nap, még vasárnap is, esti műszakokban, ahogy hív egy beteg, és házhoz ugrom, mert miért is ne, ezért vagyok! Minek nekem barátnő, család, szórakozás, mikor nagyképű firkászokból is szedegethetek golyócskákat?! - A hangom egyre feljebb emelkedett, lépteim puhán gördültek a nő felé, remegtem a dühtől, az asszisztens a falhoz lapult.
- Míg ő emberek életét teszi tönkre a pletykákkal, hazugságokkal, más életekben áskálódik, én a csuklóikat kötözöm, amit esetleg felvágtak egy kedves cikk után. Vagy mondjuk az apámat ápolgatom, akiről olyan kedves hazugság jelent meg a Las Vegas Dailyben, hogy kirúgták, és utána én voltam az, aki felszedtem az üvegcserepek közül a fürdőszobám padlóján. - az ágya végénél a rácsba kapaszkodtam, így éreztem helyesnek, hogy legyen köztünk valami, ami meggátol abban, hogy egészen közel kerülve ordítsam le a fejét. Mély levegőket vettem.
- Szóval egy ilyen kis firkász idejön, elvárja, hogy segítsek, és utána... megmondja, hogy hogyan végezzem a munkám, mikor én takarítottam a mocskot utána. - Kifújtam a levegőt, az asszisztens közelebb merészkedett és megsimogatta a hátam, tudta, hogy az apám még most is szenved.
- Tehát kedves hölgyem. Tájékoztatom, hogy nem a Las Vegas Dailyben van, hanem a kórházban. Ahol éppen most én vagyok a főorvos. Tudom, hogy esetleg engem is bemocskolhat. De amíg itt van, az én szabályaim szerint játszunk. Ha óhajtja, az egyik barátom bíró, esetleg megkérhetem, hogy segítsen a benttartásában a saját érdekében. - Kérdőn vontam fel a szemöldökömet. Hevesen vettem a levegőt, szinte a nő fölé magasodtam, ugyan idősebb volt nálam, de az idegesség oroszlánná növelt.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeVas. Dec. 22, 2013 9:08 pm

Amikor megáll az ajtóban, és visszafordul, nagy erővel berántva az ajtót, tudom, hogy balhé lesz. Érzem, látom a mozdulatból. Bár, magam sem értem, miért. Egy beteggel kevesebb, akit gondozni kellene, egy emberrel több, akiért nem kellene felelősséget vállalni. Kecsegtető. Legalábbis, nekem az lenne. És ezért nem lennék orvos. Simán elengednék embereket ilyen apróságokkal, egyszerűen nem érdekelne, nem az én gondom lenne, ha kilép a kórházból, hogy mi történik. Figyelmeztetném, hogy mi történhet és ennyi. De a doki ezt láthatóan és hallhatóan másképp gondolja.
Hallgatom, hogy mit mond, érzem, ahogy emelkedik fel a hangja és egyre dühösebb lesz. A 'nagyképű firkász'-nál felkapom a fejem, és ökölbe szorítom jobbomat, fejben káromkodok, 'pff' hangot hallatok. Állom a tekintetét és próbálok nyugodt maradni, próbálok elszámolni tízig, miközben agyam fogaskerekei kattognak.
Én nem írtam senkiről sem ilyen cikket. Amikor az apjáról beszél, és felvágott erekről, felvonom egyik szemöldökömet. Ahogy a rácsba kapaszkodik, én is kissé előre dőlök ültömben. Személyeskedik, és ez baromira nem tetszik.
- Nem tehetek róla - mondom halkan, de hűvös hangnemben -, nem fut át minden a kezem alatt, ami kikerül, nem vállalhatok mindenért felelősséget. – Ez így kegyetlennek hangzik, és valójában az is. De ez az igazság. Nem olvasok el mindent, vannak erre külön emberek, akik javítják, kicsit átírják a szóban forgó cikket, hogy az megjelentethetővé váljon. Van, hogy nem tudom, hogy amit megír az egyik emberem, az valóban igaz-e, vagy csak egy szépen kiszínezett, eltorzított mása a valóságnak. Az apjáról sem én tehetek. Nem is reagálok rá, nem tudok mit. Nem értek az emberekhez, nem értek az emberek megnyugtatásához és vigasztalásához. Nem... felidegesíteni őket, na az az, ami könnyen megy - amint a mellékelt ábra mutatja!
Amikor a 'bíró barátjáról' beszél, nem hiszek neki. De nem kockáztatok. Már csak a lap, és a szerkesztőségbeli rangom miatt sem. Azt hiszem, mindketten jobban járunk, ha befogom a számat és nem teszek semmit. A végén még lecsuknának személy elleni erőszak miatt...
Olyan közel van. Olyan szívesen pofon vágnám... a jobbom teljesen jó, olyan szép horgot tudnék bevinni neki. De nem! Jól kell viselkednem, rendes kislányként. Akkor talán hamarabb kijutok innen. Ökölbe szorított kezem ujjai elfehéredtek, körmeimet a tenyerembe mélyesztettem, ám most lazítok a szorításon. Nagy levegőt veszek, s egy pillanatra lehunyom a szemem.
Nyugalom!
- Rendben - sziszegek halkan, kipréselve ajkaim közt a szavakat. - Elnézést - remeg a hangom, minden idegszálam tiltakozik az ellen, hogy kimondjam ezt a szót. Amikor mégis kicsúszik ajkaim között, nem nézek a szemébe. Nem gondolom komolyan, persze, hogy nem sajnálom! Elég, ha a látszata megvan - még, ha silány is. Láthatja rajtam, hogy eléggé ki vagyok akadva, de ez van. Azt mondom, amit hallani szeretne. Ettől függetlenül tényleg piszkosul, baromira, kurvára, kibaszottul ideges vagyok, és tényleg legszívesebben behúznék neki egyet. Meg még egyet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeVas. Dec. 22, 2013 9:35 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Ne vádaskodj azok ellen, akik nem felelősek a dolgokért, mert mióta az orvos bűne a betegség?'




Benyelem a megjegyzést, miszerint ezek szerint elég szarul végzi a munkáját, és éppen bevallotta, hogy faszságokat ír az emberekről, de mikor végre nem nyakaskodik tovább, megnyugszom, vagy inkább kordában tudom tartani a többi kirohanásomat, szépen visszanyelem, és csak kiegyenesedek.
- Köszönöm az ön nevében is - Attól még, hogy egy lórugásnyi fájdalomcsillapító van benne, és most fittnek érzi magát, pár óra múlva sikítva rohanna vissza a fájdalomtól. Akármit is gondol, tényleg van bíró barátom, a helyzet állása szerint nem is egy, hanem három, de mindegy is, egy is elég lenne ahhoz, hogy a seggét ide ragasszam. Nem igaz, hogy nem képes felfogni; egy lőtt seb van a vállán. Inkább már nem mondok semmit, csak kirántom a fiókot, előhúzok egy nagy nikotin tapaszt, és felrakom magamnak, mielőtt még letépem a szép kis fejét a nyakáról. Oké, oké, minden rendben lesz.  Nekem már nem kell többet a nő mellett lennem, egyébként is már irritál az egész ember. Sajnálatára pontosan észreveszem a jeleit a hisztériájának, a kezét, a szemeit, ne higgye, hogy át tud verni, ilyenről szó nincs, csak most éppen a legapróbb gondom is nagyobb, mint ő. Így csak otthagyom, szerintem mind a kettőnknek ez most a leghelyesebb. De azért megmondom a biztonságiaknak, hogy ne engedjék ki a vöröskét, mert egyrészt szinte közveszélyes, másik oldalról, mert még össze se foltoztam.

Szinte hányok a gondolattól, hogy ma is bemenjek a banyához.  Az este sem volt elég, hogy kipihenjem őt, de rendben. Az én kezembe nyomták a reggelijét, ami külön idegesített, nem tudom, mi fog megakadályozni benne, hogy az irritáló fejecskéjére borítsam, de mindent meg fogok tenni az ügy érdekében, ha másért nem is, a jóhíremért. Kicsit kipihentebb, és nikotinnal ellátott mosollyal nyitottam be hozzá.
- Jó reggelt Lindsay, hogy van? - Érdeklődöm, mikor látom, hogy fent van. A lábammal elé lökök egy kisasztalt, ami benyúl az ágyhoz, és leteszem ré a tálcáját. Jóindulat van bennem, ha jobban van, és össze is varrom, és még nem ájult el, akkor igen, esetleg kap egy laptopot, netet nem, de írhat. Komolyan nem kibaszni akarok vele, ahogy mondjuk ő az emberekkel.
- Itt a reggelije, a gyógyszerei, ha végzett, és jól érzi magát, összevarrom a sebét. - Tájékoztatom barátságosnak szánt mosollyal és leülök egy gurulós székre, egy fekete garbós pulóver van rajtam, sötétkék farmerrel, rajta a fehér köpeny, sikerült aludnom öt órát, ami nálam már rengetegnek számít.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeVas. Dec. 22, 2013 10:28 pm

Szavaira nem reagálok, ha nem lenne szétbaszva a bal vállam, összefonnám mellem előtt a karjaimat, de így csak hagyom, hogy elhagyja a szobát. Aztán egyedül maradok. Utálok tévét nézni, szóval szóba sem jön, hogy bekapcsoljam azt a szart. Ehelyett a telefonom gombjait nyomkodom, válaszolok a fontosabb e-mail-ekre és körülbelül ennyire futotta, mivel lemerül a készülék. Csodálatos! Kibaszottul jó! - dőlök hanyatt a puha párnára.
A plafont kémlelem a sötétben és még mindig a dokin kattog az agyam. Már rég nem kellene vele foglalkoznom. Mégis hogy a faszba képzelte ezt? Istenem, tényleg be kellett volna húznom neki egyet... sokkal jobban lennék. Hogy volt képe becsmérelni a munkámat? Jól végzem a munkámat. Ezt az is igazolja, hogy sokan olvassák a Las Vegas Daily-t, és nagy általánosságban pozitív visszajelzéseket kapunk. Így nem érdekel, hogy mit mondott, hogy a szemében csak egy firkász vagyok, hogy szerinte még csak szarni - a szó szoros értelmében - sem lenne érdemes a lapra.
Azért az kissé meglepett, amit az apjáról mondott. Igaznak tűnt. Kaptam már dühös leveleket és e-mail-eket, hogy valaki hülyeséget csinált, egy, a Daily-ben megjelent cikk miatt, de... azért az más, ha így konkrétan az ember képébe lökik a dolgot. Talán jobban kellene felügyelnem, hogy mi kerül ki a kezek alól. Talán több, és figyelmesebb embereket kellene ezen pozíciókra állítanom.
Gondolataim gyors folyamát egy éles fájdalom lassítja, majd teljesen lebénít. A falon lógó, monotonul kattogó órára emelem tekintetem; egy óra, huszonhárom. Nem tudok gondolkodni, nem maradt más, csak a fájdalom. De már csak azért sem, dacból sem hívok nővéreket. Nem akarom, hogy körbeugráljanak, nem akarom reggel Carlisle önelégült vigyorát látni, nem akarom leolvasni az arcáról azt a tipikus 'én megmondtam' kifejezést.

A Nap első sugaraira ébredek. Igazából nem is aludtam, inkább félálomban lebegtem, az álom és a valóság alig látható mezsgyéjén. Korán van, fáradt vagyok, fáj, kávét és cigit akarok. Dolgoznom kellene.
Pár óra múlva nyílik az ajtó. A hangra nyitom ki a szememet, és fordítom arcom az irányba. Remek... már csak te hiányoztál - gondolom dacosan, de nem mondok semmit.
- Megmaradok - mosolyodok el. Nem igazi mosoly, én csak... tükörkép vagyok. Azt mutatom, amit felém mutatnak, még, ha más is jár a fejemben. Rohadék. Ja, és persze kurvára fáj a seb, de ezt a világ minden pénzéért ki nem ejteném a számon... szeretnék rágyújtani. Jobban érezném magam tőle.
Nézem az ételt és a bogyókat, amiket lerak elém az asztalkára.
- Nem vagyok éhes - nyúlok a bogyókért és a vízért - Jól vagyok, essen nekem – nézek arcába, szemeit és megfáradt vonásait fürkészem. Rohadtul nem aludt. Legalábbis nem sokat, a vak is láthatja. Jó, tény, én sem nézhetek ki sokkal jobban; gondolom, sötét karikák éktelenkednek a tegnapi smink mellett a szemeim körül.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeVas. Dec. 22, 2013 11:16 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Ne vádaskodj azok ellen, akik nem felelősek a dolgokért, mert mióta az orvos bűne a betegség?'




Istenem, teljesen ki fogok nyúlni hamarosan. Mit hamarosan... alig érzem a testrészeimet, de sokáig kellett, hogy dolgozzak, és még karácsonyra is muszáj volt vennem valamiket, de csak online, soha nem végzek olyankor, hogy még nyitva találjak valamit. Nem vagyok teljesen komplett, de boldoggá tesz, ha az emberek jól vannak. Még azok is, akikkel nem szimpatizálok. Ők az áramot adják nekem, az ebédemet, a fűtést... én az egészségüket. Mindenki megérdemli, hogy jól érezze magát a bőrében. De ezért is dühít ami az apámmal történt, mert tőle ezt vették el igazságtalanul.
Felsóhajtottam az ellenállásra és letettem a jegyzettömböt, kócos tincseimbe túrtam, majd őszinte, de fáradt, elcsigzott pillantással néztem a szemébe.
- Lindsay, nézd... Tudom, hogy fájdalmaid vannak, nagyon gyerekes, ha azért nem mondod meg, hogy ne legyen igazam. Orvos vagyok, segíteni akarok, de ahhoz tudnom kell, ha rosszul vagy - Ki akartam békülni vele, nem megy, ha ellenem dolgozik. Felálltam, és elővettem egy kis üvegcsét, majd tűt, fecskendőt, felszívtam az anyagot, és az infúzióba nyomtam, ami így azzal együtt folyt belé, nem kellett külön megszúrnom érte.
- Sajnálom a tegnapi kirohanásomat, de nem érem be azzal, hogy az emberek pillanatnyilag jól érezzék magukat, helyettük gondolok hosszútávra. Például a fájdalomcsillapító hatása utáni órákra. - Sóhajtva dobtam ki a fecskendőt, majd miután bevette a gyógyszert, eltoltam az asztalt. Feladtam az ész érvekkel való meggyőzését, amúgy is túl elnyűtt voltam hozzá, így csak lehangoltan közöltem vele a programot.
- Kikötlek, összevarrlak, aztán... eszel valamit, utána alszol, ha csak pár órát is... ezzel a programmal körülbelül háromra kéne, hogy végezz. És akkor... nálam van a laptopod, és megkapod. Netet nem kapsz mellé, de írhatsz, viszont elveszem hétkor, ez így négy óra. Sajnálom, de ennyi. Ma még. De ahogy látom, hogy javul az állapotod, lesz ez több is és máshogy is. Csak adj magadnak időt... és nekem is - Kértem finoman, majd halk sóhajjal nyúltam felé, és lehúztam a válláról a ruhát, letoltam róla teljesen, és kezdtem is kikötni az egészet, a felénél tartottam, mikor megszólalt a telefonom. Fél kézzel kikotortam a zsebemből és felvettem, de azonnal ki is hangosítottam.
- Apa, most nem jókor, éppen... éppen varrok. - Finoman fertőtlenítettem le a sebet, míg apa megint nekiállt a pánikszerű hadarásnak, hogy érzi a szorítást a mellkasában, és muszáj csinálnia valamit, mert rossz itthon, szürke minden, stb. Tipikus depressziós dolog. Nyeltem egyet, még a gézdarab is megállt a kezemben.
- Apa, kérlek ne csináld ezt, ne most, mert...
- Már megint este is dolgoztál?
- Nem ezért, hanem, mert most tényleg dolgozom. Ne aggódj, komolyan, nem lesz semmi baj, legyél anyával, sokat, vásároljatok együtt karácsonyra és megyek... már csak pár nap.
- Komolyan eljössz az ünnepekre?
- Igen, apa. Most megígérem. - Megköszönte, remegett a hangja örömében. Összeugrott a gyomrom. Letette, és én is kinyomtam, pár pillanatig csak néztem magam elé, majd kidobtam a gézt, és tűt kerestem, kicsit talán szétszórtan.
- Elnézést, mikor végzek, már alszik, nem sokszor tudunk beszélni, de többször nem veszem fel. - Megtöröltem a homlokom, majd gumikesztűt húztam és összehúztam a bőrt.
- Ha szeretnéd, kapaszkodj a vállamba, ha fáj, nyugodtan, izomból, csak kérlek, ne harapd el a nyelved, mert... azzal nagyobb gondjaink lennének.- Mosolyogtam rá, és el is kezdtem a munkát.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 8:11 am

Aztán megszólal. Istenem, olyan fáradt, látszik rajta, kihallom a hangjából. Kék íriszeit fürkészem, miközben beszél. Azt hiszem, komolyan gondolja, amit mond. Ő tényleg ilyen, tényleg törődik az emberekkel, a betegekkel. Velem. Pedig nem vagyok más, csak egy nő a tömegből, annyit tud csak rólam, ami a kórlapomban szerepel. Mást nem. Tudom, hogy ez a dolga, hogy gyógyítson, hogy életeket mentsen, hogy vigyázzon az emberekre, de... a francba is! Tényleg törődik velem.
Figyelem a mozdulatait, ahogy a fecskendőt az infúzióba nyomja, és tovább hallgatok. Arcomra talán a meglepettség ült ki először az őszinte szavak hallatán. Eléggé gyakran hazudnak nekem, tudom. A munkahelyemen, főleg. Gondolom, a barátaim is hazudnak nekem – már, amennyi van. Szóval általában nem hiszek az embereknek, de Carlisle hangja őszinteséget áraszt. És ez legbelül jól esik.
Halványan elmosolyodom, egy pillanatra a takaró egyik gyűrődését nézem, majd újra rá emelem zöldes íriszeimet.
- Én is sajnálom - és ezt most komolyan gondolom. - Tényleg, én... nagyon sajnálom. És nem vagyok jól, igazad van. Olyan, mintha le akarna szakadni a karom - vallom be. - Jól végzed a munkád és... - túl sok érzelem! - figyelmeztetem magamat. - Csinálj belőlem Frankensteint - mosolyodok el.
Következő szavaira kiegyenesedek ültömben. Nem azért, mert össze akar varrni, mert rám parancsol, hogy aludnom kell, figyelmemet a laptop keltette fel. Oh, kurvára félreismertem - harapok alsó ajkamba a felismerésre. Jó érzéssel tölt el a gesztus. Komolyan, nem számítottam erre, főleg a tegnapi után, de Carlisle meglepett. Pozitív csalódás számomra a férfi, és hihetetlenül örülök neki, hogy így történt.
- Tényleg komolyan gondolod? - mosolyodok el - Ez igazán... kedves tőled - magam sem tudom, mikor mondtam valakinek azt, hogy kedves. - Köszönöm.
Aztán hagyom, hogy végezze a munkáját. Csöndben vagyunk, de sokkal kellemesebb a légkör így. Hirtelen megcsörren a telefon, kihangosítja. Rekedtes, kétségbeesett, reszkető hang szólal meg a vonal túlsó végén. Carlisle arcát és mozdulatait fürkészem. Aggódik és szereti az apját és félti. Aztán a férfi elígérkezik az ünnepekre és az apja olyan hihetetlenül örül, hogy tisztán kihallatszik a telefon hangszórójából. Örül, de a hangja cseppet sem nyugodt. Izgatott boldogság hangjai szöknek ki ajkai között, vegyülve némi aggodalommal.
- Nem, semmi gond - ingatom meg a fejem. - Ez fontos. - az én apám más. Ő erős és magabiztos. Törhetetlen. Sérthetetlen. Mintha acélból lenne. A húgom és köztem könnyen tud választani, ha a karrierről van szó; engem választana. És engem is választott főnöknek, nem pedig Mirabellát. Őt emberként szereti jobban, ő a kedvence. Mert kedves és aranyos, rendes kislány. Gyerekkorunkban is vele volt a kevesebb baj. Ő nem ivott túl gyakran, nem cigizett és nem drogozott. Én? Vad voltam - és máig az vagyok. Ég és föld vagyunk a húgommal, de apa jól tudja, hogy én jobb vagyok a szakmában. Én cápa vagyok, széttépek mindenkit, ha kell, tudok irányítani, főnök vagyok. Mirabella? Ő kevés lenne a pozíciómhoz. Ő érzékeny és puhány. Érdekli, hogy mások mit gondolnak róla.
- Ugye, tényleg elmész? - emelem rá a tekintetemet. Nem akarok személyeskedni, de az apja annyira örült neki, és megszakadna a szíve, ha Carl nem menne el.
- Rendben - bólintok és már nyúlok a válla felé. Igen, az módfelett kellemetlen lenne, ha elharapnám a nyelvem. Még szükségem van rá.
Elkezdi. A kurva életbe. Úgy szorítom a vállát, mintha az életem múlna rajta. Összeszorítom az ajkaimat, a szemembe könny szökik.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 3:21 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Ne vádaskodj azok ellen, akik nem felelősek a dolgokért, mert mióta az orvos bűne a betegség?'




Szerettem volna, ha már most, az elején vége lenne köztünk a marakodásnak, mert nehezebb lenne úgy gyógyítani, hogy ő ellenem áskálódik, és szánt szándékkal nem mondja meg, hogy mi van vele. meg amúgyis, nem vagyok haragtartó, és nem szeretem, ha valaki az ellenségem, igen, elég hamar ki lehet borítani néhány dologgal, de hamar meg is nyugszom, egyszerűen ez így logikus, észérvek, semmi teteje nem lenne a kakaskodásnak, hisztériának kettőnk közt. Elmosolyodtam a szavaira, jól esett, hogy sajnálja ő is, ezt fehér zászlónak vehetem mindkettőnk részéről azt hiszem, le is zárhatjuk az ügyet, és már tudunk koncentrálni a lényegre, vagyis a gyógyításra, az ő meggyógyítására.
- Tudod, hogy te vagy az első, aki ennyiszer mondta, hogy jó orvos vagyok? - Mosolygok rá szélesen, aranyos tőle, őszintén jól esik, mert fontos a véleménye, végül is őt is én gyógyítgatom, vagyis próbálom.
- Remélem, azért te szebb leszel, mint Franki - Kacsintottam rá, majd inkább a kellékekkel foglalkoztam, mint a döbbenetével, részemről ebben nem volt semmi meglepő.
- Igen... elhozattattam neked a laptopot tegnap, de csak akkor írhatsz, ha az én szabályaim szerint csinálod. Négy óra bőven elég lesz mára. - Igen, kicsit zavarba jöttem a kedves szavaktól, ez nekem nagyon közvetlen volt, és furcsa emiatt. Nem volt túl sok barátom, a munka miatt, így nem is jutott időm az ilyen dolgokra, ezért a köszönöm, kedves vagy, nagyon... megérintett talán.
- Komolyan nem ellened vagyok, de ettől még a gyógyulásod mindig előrébb lesz nekem, ahhoz viszonyítva adok neked laptopot... és a telefon töltőd is itt van, de meg kell, hogy ígérd, hogy azon nem dolgozni fogsz. Kérlek - Teszem még hozzá kiegészítésnek.  Aztán jött a hívás, utána kicsit szétesettebb lettem, apának ezeket anyával kéne megbeszélnie, sokminden vagyok, de pszichológus nem. Tényleg az orvosláson belül majdnem mindenhez értek, tényleg, kivéve a fogakhoz, fogorvos abszolút nem vagyok, szemész sem, és pszichológus szintén. Sajnos ilyen téren kudarcot vallok. Erről jut eszembe.
- Megkértek, hogy kérdezzem meg, kérsz-e pszichológust a történtek miatt... ha valakivel szeretnél beszélni róla. Velem is beszélhetsz, rengeteg időt fogunk együtt tölteni, de... lélekturkász sajnos még nem vagyok. - Mosolyodtam el halványan, kérdésére pedig összevontam szemöldökömet és nyeltem egyet.
- Igen, mindig velük vagyok Karácsonykor, és most apának is szüksége van rám, állást is kell neki találnom, már csak egy éve van a nyugdíjig, szóval... csak valami lightosat, papírrendezgetés, ilyesmi. - Megvárom, míg vállamba kapaszkodik, és örülök a választásának, mivel a másik oldalamon tiszta zúzódás és véraláfutás vagyok egy másik betegtől. Elkezdem, ahoy ő is a nyomorgatásomat, zsibbadni kezd a kezem, de most éppen nem törődök vele, csak folytatom gyors mozdulatokkal, hogy ne kelljen sokáig elviselnie a fájdalmat, szerencséjére nem olyan nagy a seb, minden figyelmemet rá összpontosítom, majd nyúlok az olló után és elvágom a cérnát, elhajolok.
- Készen van, jól csináltad, hamarosan hat a fájdalomcsillapító is - nyugtatom meg, és egy zsebkendőt adok, hogy megtörölhesse a szemét. Kidobom a kesztyűket, és letapasztom a sebét, megigazítva a kórházi ruhát rajta, és visszahúzom a kisasztalt elé.
- Egyél kérlek - Leülök a gurulós székbe, nem tudom miért, csak ha rájönne a beszélgethetnék.
- Kiírtak a mai napra, mit szeretnél, szerezzek neked egy ápolót, aki veled van, vagy jobb szeretnél inkább engem nézni? Valamelyikőnknek veled kell, hogy legyen - Kicsit viccesre vettem, de a lényeg megmaradt, kell mellé valaki, sajnos ez nem választható.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 10:26 pm

Sokkal kellemesebb a légkör, hogy kimondtuk ezeket a dolgokat. Ezúttal őszintén. Nem tartom magam haragtartó embernek, tudok bocsánatot kérni, általában csak hagyni kell, hogy főjek a saját levemben, hogy lehiggadjak. Az ordibálás nem segít, tapasztalat, a faszihoz vágtam egy vázát. Kár volt, anyám szerette azt a vázát életében, engem viszont nem érdekelt, nem gyűjtök emlékeket. Azóta sem bántam meg, megérdemelte.
Kérdésére elmosolyodom.
- Nem, fogalmam sem volt - ingatom meg a fejemet. Pedig az. Annak kell lennie, jó orvosnak. Törődő és kedves, bár kissé lobbanékony - mondjuk, egy kezesebb beteggel nem lennének ilyen jellegű problémái, mint velem. De jó, és ezt én sem tagadhatom. - Abban én is bízom... - idézem fel lelki szemeim előtt a szörnyeteget. Határozottan nem akarok olyan lenni. Nem is leszek. Remélem. Azt hiszem, bízok annyira Carlisle szakértelmében - ezek után. Az ember alapvetően bízik az orvosában, vagy egy ismeretlen orvosban, de, ha ez a bizonyos orvos ilyen veszettül küzd valamiért, vagy valakiért, abban lehet bízni.
Amikor a laptop és a töltő szóba kerül, esküszöm, ha nem lennék ilyen fagyos, a férfi nyakába borulnék. Itt és most. De az vagyok, így nem ölelem meg - pedig megérdemelné, tényleg -, de azért hálásan elmosolyodom. A szabályokat határozottan nem szeretem, én is olyan ember vagyok, aki a 'szabályok azért vannak, hogy megszegjük őket' életelv szerint él, de azt hiszem, a történtek után a Doki szabályaival kivételt tehetek, és jól viselkedhetek. Nem, mint egy arrogáns köcsög, hanem mint egy ember...
- Értettem, főnök - bólintok. A hívás után beálló csöndben arcát fürkészem. Zaklatott. Nem tetszik ez a kifejezés, aggódik. Megszólal. Nem szeretnék pszichomókust. Amikor elvonóra jártam, beszélgettem egy nővel, de úgy éreztem, többet segítek magamnak, mint ő nekem. Nem vagyok az a típusú ember, akinek beszélnie kell ahhoz, hogy lezárjon dolgokat, túllépjen, felülemelkedjen, megeméssze a történteket. Magamban lerendezek mindent. Így a legtisztább – nekem.
- Nem köszönöm, megoldom - mosolyodok el határozottan. Aztán a családjáról és a karácsonyról beszél. - Nos, a mi karácsonyaink nem szokványosak. Már, ami engem illet. Általában apánál gyűlik össze a szorosabb családi kör, és még az ajándékozás előtt, vacsora közben összeveszek minimum három emberrel - köztük biztos helye van Mirának, a húgomnak -, fogok egy üveg vodkát, pezsgőt vagy bort és lelépek lehiggadni, berúgni, felszedni egy faszit és kihasználni. Évek óta ez megy - megszoktam már... mosolygok, de ez nem valódi mosoly. Nem szeretem a családi ünnepeket és összejöveteleket.
- Értem - bólintok. Többet és okosabbat nem tudok mondani, sajnos. Talán nem is akarok annyira belefolyni az életébe, amiket tegnap mondott, hogy mi van az édesapjával, megdöbbentett.
Varrni kezd. Néha odanézek, hogy lássam, mit csinál. Nem azért, mert ellenőrizgetni akarom, hanem mert kíváncsi természet vagyok. Élőben sosem láttam még, hogy összevarrnak egy nyílt sebet. Próbálok enyhíteni a szorításon néha, amikor már elzsibbadnak az ujjaim, az gáz, akkor lazítok a fogáson.
Kifújom a levegőt.
- Kösz és, és... remélem, mert kibaszottul fáj - nevetek fel halkan, ahogy törölgetem a könnyeket. Minél hamarabb megszabadulok tőlük, lévén az érzések a gyengeség jelei, tehát a könnyek is. Nem kellenek, nem vagyok puhány.
A szendvicsre nézek, amit korábban elém rakott; nem néz ki rosszul. A kezembe veszem. Beleharapok. Sonka, sajt, saláta és majonéz.
- Elmehetünk kávézni majd - szólalok meg, miután lenyeltem a falatot. Igazából kérdésnek szántam, tényleg, komolyan, de nem az lett belőle. Hangom lejtése inkább kijelentés volt, mintsem kérdés. - Hát... ha nincs más dolgod és van kedved, akkor maradhatnál te - harapok bele a szendvicsbe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeHétf. Dec. 23, 2013 11:45 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Ne vádaskodj azok ellen, akik nem felelősek a dolgokért, mert mióta az orvos bűne a betegség?'




Soha nem tudtam volna megmagyarázni, hogy miért lettem orvos, az apám soha nem eröltette egy pillanatra sem, és anya sem, nem a pénz miatt, sokat dolgoztam már akkor is, kávézóban, na meg elég pénzes a családom, de ezt nem voltam hajlandó kihasználni, nagyon nem lett volna szép, ha a szüleim hátán kapaszkodok fel, így legalább időben megtanultam gürcölni, de aztán jöttek a szemét stricik, és mást kellett csinálnom, lefoglalt a külön dokiskodást, olyanokat láttam, amiket a többiek soha, és így előbb értetten egy-egy betegséghez, mint bárki más. Senki sem értette, hogy hogyan és miért, hogy tudtam ennyit előre tanulni, pedig... csak előző este vállig tocsogtam a vérban és a gennyben, félig nőgyógyás is lehetnék, az istenért... gyűlölöm őket egytől egyig. És még mindig nincs vége, a kórházban kivett szabadnapjaim nem esnek egybe a kis éjjelipillangók ép perceivel, így nekem semmi nem jut.
- Hálás vagyok, az agyturkászokat nehezen bírom - Sóhajtok fel, mert tényleg, idegesítő, hogy ahogy megszólalok, azonnal elkezd elemezni, ami nekem csak rossz, megvan a képem magamról a kis fejemben, nem kell szétszedni, megzavarna, és azon agyalnék, ismerem magam ennyire.
- Értem, noss, nem kérdezted a véleményem, de azért elmondom. A Karácsony a szeretet ünnepe. Én ki nem állhatom a szomszédunkat, mert azt mondta nekem, hogy soha nem lesz barátnőm, ha nem vágatom le a hajam, és nem leszek izmos, az anyám pedig olyan, mint egy aszaltszilva. Zsigerből gyűlöl minket és mi is őt, de karácsonykor... ez mind nem fontos, mindig kap tőlünk ajándékot, mi pedig az isteni gyümölcskenyeréből. Nem vagyok hívő, én a Karácsonyban csak a szeretetet ünneplem. Talán... próbáld azt szem előtt tartani te is, és akkor igazi ünneped lesz neked is - Befejezm a varrást, majd nevetve kiegyenesedek, lecsúsztatom vállamról a köpenyt, felakasztom a háttámlára, majd kíméletlenül megnyújtom a garbó anyagát, hogy lássa a másik vállamon a vörös-lila-kék ujjnyomokat.
- Látod, tegnap valakinek helyre kellett rántanom a vállát - Nem kell aggódnia, nem csak ő helyezett el rajtam nyomot. Örömmel veszem, hogy enni kezd, megnyugszom, így minden gyorsabban kezd majd hatni, és tényleg elmúlnak a fájdalmai, ami őszintén megnyugtat, nem szeretném, hogy szenvedjen. Az ajánlatára elmosolyodok.
- Hát, van kávézó a kórhézban... velem kiosonhatsz oda, az épületen kívülre viszont még nem mehetsz, de... oda igen, amikor szeretnél, még ma. Nem tudom, laptopozás után? - Kérdezem meg, mert számításba veszem, hogy az ébredés után azonnal a gépet szeretné, és nem kávézni.
- Persze, szívesen maradok veled - Nyújtózom meg kicsit, majd egy újabb nikotin tapaszt teszek fel, de most más helyre, az előzőnél még viszketek a ragasztó miatt.
- Elmondod, hogy hogy történt? Tudod én éppen aludtam a rendelőmben, szégyenletes - Vallottam meg bűnömet visszaülve, kivéve a köpenyem zsebéből egy tábla csokit, muszáj valami cukrt bevinnem.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeKedd Dec. 24, 2013 1:49 pm

Válaszára elmosolyodom. Én sem kedvelem őket túlzottan. Az a pszichomókus is, aki az elvonón volt, faszságokat beszélt. Minden egyes szavamat és cselekedetemet elemezgette, mintha valami kísérleti nyúl lennék. Mindent megmagyarázott, mit és miért csinálok. Azt gondolta, hogy belelát a fejembe, hogy tudja, mire gondolok. Ezzel csak az az egy probléma volt – és lenne, a mai napig -, hogy kiszámíthatatlan vagyok. Én sem tudom, mi lesz a következő lépésem, hogy mire, hogyan reagálok. Akkor egy kívülálló, egy idegen honnan tudná?!
- Remek - bólintok egyetértően -, nekem sem a szívem csücskei. Utálom, ha elemezgetnek, és úgy tesznek, mintha ismernének, mikor nyilván nem így van - vonok vállat. Tényleg, kurva idegesítő tud lenni.
Aztán figyelek a szavaira. Nem vártam tőle mást. Carlisle optimistának tűnik, és olyan embernek, aki tényleg szeretné, ha minden rendben lenne a körülötte élőkkel. És ezért feláldozza a saját szabadidejét, energiáját... életét? Nem tudom, lehet. De úgy vélem, ő örök második. Ha másnak nem is, saját magának biztosan. Ilyen téren a totális ellentétem: én csak önmagammal foglalkozom, és azzal, hogy az én dolgaim sínen legyenek, hogy nekem jó legyen. A vicces az egészben, hogy bármennyire próbálkozok, valahogy mindig vakvágányra sodródok. Így tehát, bármennyire is fontos vagyok önmagamnak, a végén mindig csúfos véget érnek a személyes dolgaim. A kapcsolataim, a barátságok, mind zátonyra futnak idővel. Így tehát kénytelen vagyok a munkámra összpontosítani, és arra, hogy bármi történjék is, ne mutassam kifelé azt, ha esetleg fáj. Mert lényegében én is érzek, hiszen emberből vagyok. Ennek azonban próbálom a legkisebb jelét mutatni, így védve magam az esetleges csalódásoktól. Tehát eldobom az embereket, mielőtt ők dobnának el engem.
Érdekel a véleménye, tehát figyelek, és nem eresztem el a fülem mellett a dolgot.
- Hát... rendben. Talán idén megpróbálok így tenni - húzom halovány mosolyra ajkamat. Nem ígérek semmit, mert kifejezetten ismerem magam, és tudom, hogy milyen vagyok. Úgy sem fog sikerülni, mert egyszerűen nem vagyok ráhangolódva az emberekre. A családdal más. Őket nem tudom csak úgy eldobni és kizárni. Vagyis... Mirát próbálom. Nem azt mondom, hogy soha nem beszélünk. De... más, mint régen volt. Gyerekkorunkban ilyentájt már készülődtünk a karácsonyra. Ajándékot készítettünk a szüleinknek, alig vártuk, hogy megvegyük a fát, és nekiállhassunk díszíteni. Akkor anya még élt, és ő csinálta a világ legjobb kajáját. Mostanában már csak vesszük az ajándékokat és rendeljük a kaját. Egy napra összejövünk, hogy meglegyen a illúziója az ünnepnek, hogy drága ajándékokkal fitogtassuk a vagyoni helyzetünket, hogy aztán a vacsoránál kiakadjak és lelépjek, hogy aztán reggel hazatérjek, másnaposan, aszpirint követelve, hallgatva a család rinyálását arról, hogy mekkora barom voltam.
Elmélkedésemből a férfi hangja rángat vissza a jelenbe. Tekintetemet a vállára emelem.
- Úú, durva - vigyorodok el -, azt hiszem, én is pont ilyen vadállat voltam - nevetek halkan, állammal a válla felé bökve.
Aztán szóba kerül a kávé is. Most már nem akarok kávézni, lassan hat a fájdalomcsillapító és akkor tudok aludni, ami azt jelenti, hogy Carl is tud aludni, így mindenkinek jó lesz. Délután elkezdem a cikket, aztán, ha lejárt az időm, mehetünk is. Teljesen jó.
- Rendben, így jó lesz, köszönöm - mosolyodok el hálásan. Tényleg hálás vagyok neki. Nem csak az orvosnak, hanem az embernek is. Főleg, hogy beáldozza a szabadidejét is, hogy maradjon.
Amikor a lövöldözésről kérdez, megpróbálok a lehető legpontosabban visszaemlékezni, hogy mi történt:
- Bementem a bankba. Minden ugyanolyan volt, mint máskor. Nyugodt és csönd volt. Egy gyerek sírt, arra emlékszem, mert nagyon idegesített... az emberek beszélgetéseinek halk duruzsolását. Minden normális volt és szokványos. Aztán bejöttek. Egy férfi az ajtónál maradt, másik kettő az embereket figyelte, a negyedik pedig a pénzt követelte - emlékszem vissza az eseményekre. Emlékszem, engem az egyik székre ültettek le. - Aztán az egyik férfi megpróbálta hívni a rendőrséget, de lelőtték. Mint egy kutyát. Egy leölésre szánt állatot. A feje közepébe kapta a golyót - mesélem tovább -, aki lelőtte, egy elmebeteg volt. Az agyára ment valami. Lelőtt vagy három nőt, meg négy férfit és engem... és... - itt nagy levegőt veszek, elmosolyodom. Nem kellemes visszaemlékezni rá, mert azért mégis egyfajta traumaként éltem meg. Nem akarok gyengének tűnni. - Istenem, olyan amatőr volt az a faszi. Ha nem kattan el az agya, akkor simán megúszták volna, és nem kellett volna annyi embernek meghalnia vagy megsebesülnie - ingatom meg a fejem. Én nyilván máshogy csináltam volna. Még jó, hogy nem vagyok egy pszichopata... - Aztán behoztak. Röhögni fogsz, de nem viccelek - mosolyodtam el -, még a bankban is azt mondtam, félig ájultan, hogy jól vagyok. - mosolyodom el, amolyan 'ez tipikusan én vagyok' jellegű mosollyal.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeKedd Dec. 24, 2013 2:41 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Ne vádaskodj azok ellen, akik nem felelősek a dolgokért, mert mióta az orvos bűne a betegség?'




Én senkire nem eröltetek semmit, ha lelki dolgokról van szó, ahhoz nem értek, magammal is nagyon nehezen tudok elszámolni sokszor újra meg újra nekikezdek, és a vége csak egy csalódott, fájdalmas sóhaj lesz, és csak hagyom a dolgot. Az, hogy Lindsay hogyan élte meg a bankos akciót, nem az én dolgom, az viszont már igen, hogy a seb hogyan fog helyre jönni, én erről kezeskedhetek, a többi már nem az én asztalom, ott én csak remélhetem, hogy képes jó döntéseket hozni.
- Igen... én attól is félek sokszor, hogy szétszedik a magamról kialakított kis képet, amiben végre biztos vagyok - Vonok vállat egy halovány sóhajjal, majd mosolyogva néztem szép arcát, huh... figyel rám, mármint tényleg, és nem bólogat olyan parttalanul, őt... érdekli, amit mondok. Nekem ezek az apró dolgok jelentik a boldogságot, a kis szeretet morzsák, nem is vágyom többre, mert tudom, hogy mindenki nagyon elfoglalt, dolgozik másokért, nem mindig jut idő és energia a másik ember szeretetére, pedig az szükséges, de vannak ilyen kis... hópihék, amik megállnak az emberben, belészivárognak, és megmosolyogtatják. Nyeltem egyet, és  szórakozottan játszottam egy spatulával.
- Figyelsz rám... tényleg, ez...  jól esik, köszönöm - Hát igen, sokan azt hiszik, csak szőrözök az emberekkel, csak dumálok túl sokat, feleslegesen, és nem szeretnek, mert mikor lehurrognak, igazam van, így leginkább csak csendben  foglalkozom a saját betegeimmel, akik majd visszajönnek. Sokszor nem is a kórházba, nem orvoshoz, hanem hozzám, mint emberhez, ez pedig sokszor megdöbbent, minden nap egy apró karácsony ilyenkor, még esetlenül kezelem a helyzeteket, de igyekszem, barátként viszont csak azt tudom adni, aki én vagyok, nem verem át az embereket. Én én vagyok, köpenyben, vagy anélkül, mindenhogy ilyen. Téved, aki azt hiszi, le tudom venni a jellemem a fehér anyaggal együtt.
- Az embereket az ünnepen kívül is el kéne fogadni olyannak, amilyenek, nem mondom, idegek kellenek hozzá, rengeteg fura fazon járkál itt - Vigyorodok, majd megmutatom neki a zúzódásokat, a véleményére pedig felnevetek.
- Hát igen, ezt előre gondoltam, nem is értem, miért kellettek oda rendőrök, mikor te szabad kézzel földre küldtél volna mindenkit - Kacsintok rá, jaj de jó, örülök, hogy ilyen lett a hangulat, legalább már nem szenved, biztos nem fáj már neki annyira, hat a csillapító, aludni is tud majd. Hátradőlve kezdtem csokit nyammogni, hogy valami legyen bennem id, bár egy jó adag éberség talán jobb lenne, viszont először rákézdezek, ami eddig foglalkoztat. Hogy történt? Miért és kik? Soha nem bírtam megérteni ezt az egészet, hogy miért ölik egymást, a pénzért, hát akkor dolgozzanak többet, én is azt csinálom, mondjuk azzal sem értek egyet, amit én csinálok, nyilván az sem helyes és egészséges. Na mindegy, most ő jön!
Kicsit talán félek, hogy sírni fog, és kiborul mégis, de aztán... igazam lett, Lindsay nem olyan, ő tényleg erős, határozott, megcsinál mindent, amit kitűz maga elé, és nem ér rá mással foglalkozni. Elszomorodom a sok halott hallatára, egy ideig magam elé nézek.
- Szörnyű, mire képesek az emberek a pénzért... - Összevonom a szemöldökömet, majd erőt veszek magamon, na nem. Nem szabad most ezzel törődni, nemsokára karácsony. Így szelíd mosoly költözik ajkaimra, és felnézek rá.
- De te legalább jól vagy, téged nem is hagyunk veszni, az olvasóid megfeszítenének amúgyis. - Hát igen, ők biztosan nem örülnének nekem.
- Igen, ez eléggé rád vall, biztos, megdöbbentek szegény emberek - Nevettem fel halkan. Eltoltam előle az asztalt, mikor befejezi a reggelit, jól van, most már a kellő ételmennyiség is benne van, nagy baj nem lehet.
- Most pedig alvás, eddigre biztos, hogy a fájdalom is csillapodott... legalábbis remélem - Visszadöntöm az ágyát, hogy kényelmesebben tudjon aludni, és én átülök a fotelba, nézem, ahogy elalszik, és utána csuklik a fejem. Kérésemre háromkor felébresztett egy ápoló, remekül esett ez a pár óra alvás. Behoztam a laptopot és a töltőt, finoman felébresztettem.
- Parancsolj, Lindsay, és... akkor indul az óra - Kacsintottam rá, nekem pedig hoztak valamit enni, így az ablakon kifelé pislogás közben elnyammogtam.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 9:43 pm

A pszichológusokról alkotott véleményével teljes mértékben egyetértek. Én is tartok tőle, hogy beleültetik a fülembe a bogarat és megingatnak. Bár eltéríthetetlennek tartom magam, olyan embernek, aki, ha kell, ezerszer is nekiugrik egy akadálynak, vagy fejjel fut a falnak, abban bízva, hogy 'most biztosan sikerül legyőznöm'. Nem mindig sikerül, mert az élet nem ilyen. De megteszem a tőlem telhető legtöbbet. Újra, és újra, és újra.
- Igen. Az jól megy nekik - bólintok. A tapasztalat beszél belőlem. Régebben, amikor szükségem volt ilyen emberre, pszichológusra, akkor volt, hogy csak mosolyogtam és bólogattam, és úgy tettem, mintha megfogadnám a tanácsait, mintha figyelnék rá, hogy mit, és hogyan kellene tennem. De persze nem így volt. Olyan sok marhaságot tudnak beszélni...
Kissé meglep, hogy hangosan mondja ki az általa felismert tényeket. Figyelek, igen, mert olyan ember, akinek szívesen szentelem a figyelmemet. Szerencsésnek mondhatja magát, kevesen vannak ebben a helyzetben.
- Persze, hogy figyelek - nevetek halkan. És nem, nem azért figyelek rá, mert nincs más, amire figyelhetnék. Nem tudom, egyébként, hogy hogy érte el, hogy bocsánatot kérjek, ellazuljak, nevetgéljek, meg ilyesmi... én optimális esetben nem szoktam ilyen lenni. Ez az ember magnetikus. Az egész lénye az. Nem feltétlenül, mint férfi - azért azt el kell mondanom, hogy nem rugdosnám ki az ágyamból -, hanem mint ember. Manapság ritkán találkoztam hasonló személlyel.
A fura fazonokra tett megjegyzésén elmosolyodom, de egyet kell értenem vele. Az elfogadás fontos. Én általában mindenkit elfogadok olyannak, amilyen. Ha nem szimpatikus az illető, inkább nem veszek róla tudomást, mintsem mondjuk, sértegessem. Ez azt hiszem, evidens. Persze, nem mindenkinek.
Vékony karomra nézek, a szendvicsbe harapok.
- Igen. De veled direkt óvatosabb voltam... nehogy összetörj itt nekem - húzódik féloldalas mosolyra ajkam. Ez persze nem igaz, és ő is tudja. Csak rá kell nézni a kiscica karjaimra!
Nem sírok. Nem, mert vége és már nem lehet visszacsinálni, nem lehet tenni az ellen, ami megtörtént. A múlt megváltoztathatatlan, csak azért, mert sírunk, nem lesz jobb. Nem fog kevésbé fájni. Csak pillanatnyi gyógyírt jelentenek a könnyek, átmeneti megkönnyebbülést, de nem változik tőlük semmi. Ezért nem sírok. Fölösleges. Nem lesz tőle jobb.
- Eléggé durva volt. És a legrosszabb az egészben, tudod, hogy mind hiába történt, hiszen elkapták őket. És, ha nem is akkor, egy nap biztos rács mögé kerülnek. Olyan fölöslegesen ontották ártatlan emberek vérét, hogy az már fáj - mondom halkan. De aztán el is száll a pillanatnyi, halovány komorság, ami ránk telepedett. Rá mosolygok.
- Nyilvános kivégzést rendeznének - vonok vállat vigyorogva. Jó, nem reagálnának ilyen drasztikusan, lehet, nem is lennének kiakadva annyira. Maximum én is bekerülnék a saját újságomba, a gyászrovatba. Aztán túllépnének rajtam, vagyis a tényen, hogy meghaltam, hiszen ez nem vetne véget a Daily ívelő pályájának. - Ne is mondd... az a fiatal, mentős fickó csak tátogni tudott, mint hal a szatyorban - arra is gondoltam, hogy megfontolja a dolgot, és hagy elmenni. De aztán a felettese talpra rángatott és hordágyra rakatott.
- Minden oké - erősítem meg állítását, miszerint csillapodott a fájdalom. Jobban érzem magam. Aztán elnyúlok az ágyban, egy ideig csak a plafont bámulom. Nem zavartatom magam, hogy Carl esetleg néz. Néha én is felé pillantok. Az oldalamra fordulok és összehúzom magam. Az álom lila ködje ólomként nehezedik szemhéjamra. Tényleg ki vagyok merülve - gondolom. Még egyszer Carlisle-ra nézek, azt hiszem, elmosolyodom. Lassan mély, álomtalan álomba merülök.
Puha érintés a vállamon. Alig telt el pár perc, nem akarok felkelni. Úgy érzem magam, mint anno, amikor iskolába jártam és anya jött és keltett. Aztán egy nap, anya nem jött többé, hogy felkeltsen és nem várt reggeli a konyhában és nem várt senki haza.
- Ébren vagyok - suttogom magam elé. Carlisle az. Kinyitva a szememet meglátom a férfi barátságos tekintetét, kezében a fekete géppel és a telefonom töltőjével. - Egy hős vagy - nyúlok a laptopért, majd átveszem, de még nem nyitom ki, csak magamhoz ölelem, mint egy rég nem látott barátot. Majd felülök és felnyitom, szövegszerkesztő. Miközben a cikk címén gondolkodom, a telefont a töltőre teszem és az e-mail-jeimet próbálom behívni - eszméletlenül lassú a mobil netem, ezen változtatni kellene. Visszatérek a géphez. Írni kezdek. Néha felpillantok Carlisle-ra.


A hozzászólást Lindsay Moose összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 26, 2013 3:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeSzer. Dec. 25, 2013 10:31 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Ne vádaskodj azok ellen, akik nem felelősek a dolgokért, mert mióta az orvos bűne a betegség?'




Széles vigyor telepedett arcomra a bókra, és óvatosan megsimogattam a karját, jól van, még nem kéne felkelnie, látom, hogy fáradt, de... megígértem, és nem lenne igazságos, ha hatkor felkelne, és egy óra lenne az idejéből hátra. Én tisztán játszom, cserébe csak ezt várom el a másiktól is, ezesetben Lindytől. Csendben ettem az estebédemet, kifelé néztem, hullott a hó, kellemes fehér takaróval fedve be a mocskos várost. Eltakarja a bűnöket, mindent ami rossz. Engem is eltakarhatna, valami hideg, ami megnyugtatja azt a sűrű magányt bennem. Mindegy, lehet, nekem ezt kell csinálnom. Egyedül lennem, és adni adni és adni az embereknek, míg bírom, míg van bennem bármi, amit adhatok. Sokszor azt se bánnám, ha összecsuklanék, teljesen kifacsartan, erőtlenül... mert nem maradna bennem már semmi, csak a szívem monoton dobbanásai pumpálnák a vért, kényszerítenék, de végül már nem menne sehova, csak beállna, mintha egy krém lenne. Nem érezném az egyedüllétet és a szeretetéhséget. A vágyat, hogy közel legyek másokhoz. Nekem nem az ágyékomban van a vér, hanem a mellkasomban, a szívemet működteti, nem tudom, nagyon kilógok a sorból, nekem másfajta éhségem van, és ezt sokan nem tudják befogadni, kezdeni vele valamit.
A kaja közepén megálltam, és a kis kapszulára néztem, amiben a por le-fel csúszkált. Felsóhajtottam, egy pohár vizet se kaptam a kajámhoz, így hátrafordultam.
- A te kancsódból ihatnék? Be kell venem a gyógyszerem - Kértem engedélyt a biztonság kedvéért, és egy műanyag pohárba töltöttem, majd a gyógyszert a kezembe véve bekaptam, és  ledöntöttem. A depresszió ellen van, túl sokszor dönt le. Van egy barátom, akinek elmondtam, hogy mit érzek, nem kértem a véleményét, csak, hogy írjon nekem fel valamit, ami kiüti, és ezt kaptam. Kidobtam a poharat, és visszaülve az ablakpárkányba, befejeztem az ebédet. De valami nem stimmelt. Bizsergett az ujjaim vége, és egy egyre feljebb kúszott, mindenembe elterjedt, közben... megmozdultak körülöttem a dolgok, a falak mintha folytak volna, minden ragacsos, mintha méz lenne, csepeg. Észre se veszem, mikor kicsúszik az ölemből a tálca, és csörömpölve ér földet, a fejem lüktet, mintha kiszakadnának belőle képek, a legkellemetlenebbek, az a rengeteg eset, mikor megaláztak, belémrúgtak, megvertek. Izzadni kezd a kezem, a pupilláim óriásivá tágulnak, a szívem a fülembe dobog, és vele lüktet az egész szoba.
- Lindsay... - Mondom a nevét, a lánynak, aki az ágyban van, de... nem hallom a saját hangom, csak az övéket, a volt osztálytársaimét, a szomszédét, mindenkiét, aki foltot hagyott a lelkemen, a képmásomon. Vért látok csöpögni az ujjaimon, a kapart sebekből a karomon, dehát én nem is... egy hónappal ezelőtt volt az utolsó, odanyúlok, az ujjaim tiszták maradnak. Megpróbálok felállni, ki kell jutnom, nem maradhatok itt, ez a sok hang, és... De ahogy lépek egyet, mintha kést döftek volna a combomba, az agyam a ködön át is kidobja a választ; izomgörcs. Az ágy előtt csuklik ki alólam a lábam, megpróbálok megkapaszkodni a támlában, de a mellkasomba nyillaló fájdalomra képtelen vagyok megmozdulni, az üvöltést fogom vissza, a föld véres lesz, nem tudom, igazi-e... odanyúlok, ujjaim olyanok lesznek, de honnan jön? A forróság egész testemben megvan, minden mozog, hideg kell, a padlóhoz szorítom a homlokom, az izzadtság szinte csorog rólam, hajam arcomba ragasztja. A vér az orromból jön, és mindenem remeg, minden mozog, mindent hallok, a szívem megőrül.
- Heroin - Suttogom elhalón, igen, ezt már láttam, nagyon enyhe adag volt, a testem azt sem bírta, de ez most sok volt... honnan?! Ki tette ezt, ki adta oda?! Az ápoló, meg akar ölni? Ez még csak nem is volt tiszta. Az izomgörcsök folytatódnak, mindenembe, de nem üvölthetek, nem szabad, azt hiszik, szándékos volt, lecsuknak. Csak tátogok, testem meg-megfeszül a padlón, ujjaim a márványba próbálnak vájni, és mintha sikerülne, de sejtem, hogy ez hamis érzés. Aztán pedig megjön az arca. Lindsay... Utána kapok, megfogom a karját, alig vagyok magamnál, még muszáj... elevenen fogok szétszakadni, és még a falak is rámfolynak. Csak halnék már meg, nem lehet úgy szenvedni, hogy közben nem üvölthetek.
- Fáj... Én... - Nem bírtam többet mondani, a légzésem lelassult, néhol kihagyott, ez pedig nem tett jót az öntudatomnak, szabálytalanul rántott be a sötét, és világosodott ki az olvadozó, forgó-mozgó szoba képe, ahogy hörögve levegő után kaptam.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 3:08 pm

Már pár perce pötyögök. A monitor fénye még zavarja a szemem, hunyorogva nézek rá, néha a billentyűzetre is lepillantok. Ujjaim gyorsan suhannak a klaviatúrán, szinte meg sem állok, le sem pillantok. A telefonomon közben befutottak az e-mail-ek – végre -, érkezett pár fontos üzenet, azokra gyorsan írom a választ, majd elolvasom a többit is, a kevésbé lényegeseket, s úgy döntök, visszatérhetek a cikkhez.
- Persze, vidd csak - mondom halkan, fel sem nézek, csak a mutatóujjammal intek és bólintok, de folytatom a gépelést. Tényleg a munkám szerelmese vagyok, imádom, amit csinálok. Nem tudom elképzelni az életemet e nélkül. Olyan ez nekem, mint a drogok voltak régen. Az írás, a kutakodás függője vagyok. Olyan hatással van rám a munkám, mint az LSD, vagy a kokain. Nem tudok leállni vele.
Az iromány felénél tarthatok, mikor éles csattanás hasít a szoba csöndjébe. Riadtan kapom fel a fejem, és a hangzavar irányába fordítom arcomat. Valami nincs rendben, nagyon nincs, látom. Szívem hevesen dobog a mellkasomban, a vér a fülemben lüktet, gyomrom öklömnyire szorul össze.
A nevemen szólít, halkan, alig lehet kivenni. Hirtelen, éles mozdulattal lecsukom a laptop tetejét, az ágy végébe csúsztatom és elkezdem kihúzni testemből a különféle infúziókat, hogy oda tudjak menni, segíteni neki.
Elesik. Ahogy lábamat a hideg padlóra teszem, kezem remegni kezd. Alig hallom elhaló hangját, nagyon kell fülelnem, hogy kivegyem, pontosan mit mond. Heroin. Drog. A francba... én is használtam ilyesmit, el tudom képzelni, milyen most neki.
Letérdelek mellé a földre, arcát kezembe veszem, ahogy fölé hajolok.
- Itt vagyok, ne aggódj, minden rendbe jön - beszélek hozzá halkan. - Igen, tudom. Tudom, hogy fáj - nem hallhatja meg senki, csöndben kell lennem. Legszívesebben ordítanék, esküszöm. Most már tudom, milyen lehetett apámnak. Rémes. Oh, istenkém, Carlisle...
Nem igazán tehetek mást, meg kell várnom, amíg elmúlik a hatása. Ha jól emlékszem, nálam anno, az elvonón metadont használtak. 'Átállítottak' arra, majd folyamatosan csökkentették a mennyiségét. Persze, ők hozzáértő emberek, én pedig nem vagyok az. Nagyon nem.
- Kérlek, nyugodj meg jó? És maradj csendben. Tudom, hogy nehéz... én tudom a legjobban. Tarts ki - nézek a szemébe. Nincs itt, olyan, mintha teljesen máshol lenne. A tekintete bódult, a teste reszket, a homlokán és a halántékán izzadságcseppek gyöngyöznek a gyér, koraesti fényben.
Csak abban reménykedem, hogy nem kap szívrohamot, vagy agyvérzést, mert én nem tudom kezelni, én nem vagyok orvos. Nem akarom, hogy meghaljon.
Jobb híján fejét az ölembe fektetem. Fél kézzel nehéz lenne az ágyba vonszolnom. Hideg kezemet a homlokára fektetem. Ne halj meg, kérlek, kérlek, maradj életben. Nem szabad kétségbe esnem, legalábbis láthatólag nem. Nyugodtnak kell lennem, és hideg fejjel gondolkodnom. Próbálok visszaemlékezni a gyógyszerekre, amiket én kaptam.
Naloxon. Vagy valamilyen depresszáns segítene. Figyelem a légzését és a pulzusát. Ha rövidesen nem lesz jobban, szívmasszázst kell végeznem, amitől egyenesen rettegek. Utoljára akkor kellett ilyet csinálnom - egy élettelen, műanyag bábún -, amikor megszereztem a jogsimat.
Nem tehetek semmit, és ez kétségbe ejtő. Rettegek, hogy, ha mégis kellene tennem valamit, elrontom. De megteszem a tőlem telhető legtöbbet, ha odáig fajulna a dolog.
- Carlisle... kérlek... - suttogom magam elé, a férfinek, de közben fülelek, nehogy meglepjen egy asszisztens, vagy egy másik orvos. Gondolom, nem vetne túl jó fényt a férfire, azt pedig nem engedhetem meg, hogy kirúgják. Fontos neki a munkája, nem veszítheti el. Fel vagyok készülve a legrosszabra, és csak remélni tudom, hogy időben cselekszem és úgy, hogy Carlisle életben maradjon.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 5:21 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Ne vádaskodj azok ellen, akik nem felelősek a dolgokért, mert mióta az orvos bűne a betegség?'




Hasogatott, mintha az egész testem egyszerre akarna millió darabra robbanni, és ezzel megölni mindörökké. Ha néha meg is akartam halni, nem így. Próbáltam ellenállni a teljes kábulásnak, de nehezen ment, Lindsayt néztem, szinte könyörögtem, tudom, hogy csak két napja ismerjük egymást, de ne kezdjen el kiabálni, nem szabad, hogy megtudják, nem rúghatnak ki, ne kiabáljon!!! Csendben maradt, és engem is erre kért, ezzel biztosan éreztem, hogy tudja, érzi ő is a ki nem mondott óhajomat, megteszi nekem, hogy nem ordít orvos után, így már nem ragaszkodok annyira a valósághoz, csak fájdalommal jár. Hagyom, hogy elragadjanak az emlékek, remélni tudom, hogy nem a legrosszabba visz, de az élet nem kegyes, sohasem az.
Látom magam, a gimnázium folyosóján állok, szembe egy vörös hajú szépséggel, ő Laurel, a legutolsó barátnőm. Tíz évvel ezelőtt volt, a képzelt én a kezét nyújtotta felé, hogy hozzáérhessen, megérintse az angyalnak tartott személyt, csodás testet. A szüleim éppen rosszban voltak, ő volt mindenem, a nyugalmam, a békém. De Laurel hátrált és fejet rázott. Értetlenül néztem rá, és akkor fordult be a sarkon Greg. A focicsapatban volt, mind tudtuk, hogy ösztöndíjjal megy tovább majd, a lányok olvadtak érte... és átölelte Laurelt, elment vele, én pedig ottmaradtam a hideg folyosón, magányosan. Azt mondta, nem törődtem vele testileg, nem értettem, aztán kiderült, hogy az volt a gond, hogy nem feküdtem le vele, Greg meg igen. Nem hittem, hogy ez probléma, mármint, csak tizenhat voltam, és két hónapja jártunk, ő tanított meg csókolózni, gyors volt nekem a tempó. Nem akartam füveni, de aznap kidobáltam mindent, ami az övé volt, ő pedig nálam hagyott egy rúzsfoltos szálat, és én elszívtam. Őrület, de elmentem, hogy bocsánatot kérjek tőle. És ekkor ütött el az autó, kórházba kerültem gerinctöréssel. Pont abban az ágyban feküdtem, és ahogy a képmásom lehunyta a szemét, én kinyitottam.
Óriási levegőt véve emelkedik fel a fejem öléből, de magamnál vagyok. Még... még zúg a fejem, zsibbadok, de a fejem tiszta
- Lindsay - Suttogom gyengén, kezem karjára csúszik, és megsimogatom, inkább teszt ez, és igen, tompán, de érzem a bőrét az enyémen. A nyelvem is éledezik a számba, összeáll minden.
- Sajnálom - Mondom halkan, és kényszerítem magam a fölülésre. Kínzó meggyötört izmaimnak minden apró mozdulat, de megteszem, hátam az ágynak döntöm, kézfejemmel letörlöm az alvadt vért az orromról. Hat óra... két órt votam kiütve?!
- Valaki kicserélte a depresszió elleni gyógyzerem - Hunyorgom, veszek pár nyugodt lélegzetet, gyűlölöm a heroint, soha nem használtam épp ezért, én egy kicsit sem bírom. Nyeltem, és csendben vártam, hogy kitisztuljon a fejem teljesen, a zúgás is elhallgatott.
- Köszönöm, hogy nem szóltál senkinek - Sütöm le a szemem szégyennel kevert zavaromba.
- Most nagyon jól jönne egy tea... még szeretnél kávézni? - Nézek fel rá bizonytalanul.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 8:12 pm

Várok. Rettegek. Várok. Folyamatosan várok és rettegek. Ha meghallok egy kósza neszt, egy beszélgetés foszlányát a folyosóról, összerezzenek, ha Carlisle reszketni kezd, vagy kezét görcsösen ökölbe szorítja, esetleg hevesen és rendezetlenül veszi a levegőt, ziháló hangot kiadva magából csöndre intem. Mind hiába. Alig engedi ki a hangokat ajkai résén, összpontosít, mindeközben máshol jár. És én? Én itt vagyok. Testben és lélekben. Itt vagyok. Alig ismerem, de itt vagyok. Itt kell lennem, jó helyen vagyok. Itt a helyem.
Én nem hiszek istenben. Nem hiszek Jézusban, sem Allahban, vagy Buddhában. Én a sorsszerűségben hiszek. Hiszem, hogy akkor és ott vagyunk, amikor és ahol lennünk kell. Mindig jókor vagyunk a jó helyen. És igen: a bankban is jókor voltam, és bár az út, amin idáig jutottam, mondhatni rögös volt, itt vagyok. Itt. Most. Jó helyen vagyok.
Összerezzenek a heves mozdulatra. Várakozón nézek Carlisle-ra. Meg akarom kérdezni, hogy minden rendben van-e, de előbb szólal meg.
- Igen, én vagyok, itt vagyok, már nem lesz semmi baj - próbálom nyugtatni mindkettőnket. Kezére nézek, amint végigsimít karomon. - Nos? - nézek rá kérdőn, az állapotát illetően, mert pontosan tudom, hogy miért csinálja.
Óvatosan támogatva segítek neki felülni.
- Nem, nem, én... te... jobban vagy már? - két óráig volt távol, két óra volt csupán, és én egy egész napnak éreztem. Vártam, hogy felkeljen a Nap, vártam, hogy világos legyen, hogy vége legyen. Durva volt. Még mindig a torkomban dobog a szívem. Istenem, soha nem aggódtam ennyire egy emberért sem. Soha. Anyáért sem aggódtam, mert tudtam, biztos voltam benne, hogy meg fog halni. Láttam rajta, a szemében, éreztem, már hónapok óta ott terjengett körülötte a halál szaga. Aztán meghalt, álmában. Azzal nyugtattak minket, engem és a családomat, hogy nem érzett semmit. Bízok benne, hogy így történt. Emlékszem, reggel én mentem be a szobájába először. Korán, öt körül lehetett. Szakadt a hó és még nem kelt fel a Nap, sötét volt odakint. Szólongattam, de aztán rá kellett jönnöm, hogy nincs többé. Pár percig még néztem az ágyban fekvő nő hamuszín arcát. Szőke haja a betegség miatt fakó, szürkés árnyalatot vett. Még egyszer, utoljára végigsimítottam arca kihűlt, fakó bőrén, majd elhagytam a szobát.
- Értem - bólintok automatikusan, ahogy visszatérek a valóságba az emlékeim közül, aztán helyesbítek: - Nem, nem értem. Ki, és miért tenne ilyesmit? - vonom össze a szemöldökömet.
- Viccelsz? Kirúgtak volna, mielőtt annyit mondasz, antidepresszáns - fektetem vállára a kezemet, és próbálok mosolyogni. - Apropó, be kellene venned valami más jellegű bogyót, mondjuk Naloxont - emlékeztetem.
- Az most jól esne - bólintok a kávé ötletére, és gyors mozdulattal kelek fel a földről, a férfi felé nyújtva kezemet, hogy felsegítsem.
A kávézóba érve kérek egy erős, fekete kávét és belekortyolok. Közben Carlisle arcát fürkészem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 10:21 pm




[You must be registered and logged in to see this image.]
'Ne vádaskodj azok ellen, akik nem felelősek a dolgokért, mert mióta az orvos bűne a betegség?'




- Igen, igen, csak... kicsit még zsibbadok - Válaszolok el-el csukló hangon, basszus, hogy ez mennyire nem hiányzott, nem akartam én... hihetetlen, hogy még nem is szándékosan, de sikerül belőnöm magam.  Felnevetek, képtelen vagyok elnyomni a vigyort, őszintén kíváncsi rá?
- Akárki. Nem tudod, hány orvost rúgtak már ki miattam. Vagyis... nem én rúgattam ki őket, én csak visszahívtam a betegeiket. Rohantak, nem értek rá, le akarták tudni őket. Sietve nem lehet gyógyítani, akkor átsiklunk minden felett, például nem varrhattalak össze azonnal, tiltja a... nem lehet, a baktériumok miatt. De bárki más azonnal összevarrt vlna, csak menj már el. És akkor fájdalmaid lettek volna. Szóval... egy idő után a betegek az én rendeésemre jöttek, és erre felfigyeltek, körbekérdeztek, és rájöttek, hogy jópáran sietnek, jobban, mint kéne, és a legnagyobb csalókat kirúgták. Azok a fazonok amúgysem voltak éppen csillogó -villogóan tiszták. Nem egy drogos volt köztük, és olyan, akihez tinik jártak egy kis morfiumért, ez ugye nem épp illegális - Lehunytam a szemem. teljesen mindegy, túléltem, ez a lényeg, ugyan fogalmam sincs, hogy hogy csináltam, a teljesen illabilis immunrendszeremmel. Lindsayre néztem keserű mosollyal.
- az biztos, szégyen. A szüleim sosem akarták, hogy orvosnak menjek, meg is ölnének - Mosolyodtam el keserűen, majd felállva kihúztam az egyik kisszekrényt, és kivettem egy újabb kapszulát, ezt most szétroppantottam, és belenyaltam a porba, hát ez tuti, hogy nem heroin, úgyhogy újra összenyomtam és bevettem. Nem lehetek depressziós, nem, nincs rá időm, energiám, nem akarom, és apáéknak sem tudnék úgy segíteni. Belement a kávéba, így mosolyogva karolok belé, mintha azért támogatnám, mert a betegem lenne, közben pedig inkább én támaszkodom rá, még mindig gyenge lábakon állok. Kiérve ő kér egy kávét, én pedig egy teát, majd leülünk egy kis boxba.
- Kimondhatatlanul hálás vagyok, Lindsay, megmentettél... engem, a munkámat és..  - Nem tudtam szavakba önteni, mennyire hálás voltam, és mennyire imádtam azért, amit tett, az életem a munkám, a barátaim az életem, és nem... ha lesittelnek mindent elveszítenék, ez pedig kétségbe ejt.
- Tudom, nem volt túl orvoshoz méltó összecsuklás, és a bizalom is elég bizarr fogalom ezek után, de mégis, kérlek, könyörgöm, add meg nekem. Ha nem is, mint orvosnak... talán embernek ? - Úgy éreztem, hogy barátok lehetnénk, ha ő is szeretné, ha hajlandó lenne rá... ha nem utá még hihetetlenül. Remélem, nem fél, hogy valamit teszek vele a kezeléseken, és nem néz valami elmeháborodott drogfüggőnek, aki alig van magánál. Hirtelen fogtam meg a kezét. Emberként is szerettem őt, ahogy ma viselkedett, az közelebb hozta hozzám, szerettem volna, ha barátság fejlődne ki ebből.

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 9:20 am

Világos, és egyet kell értenem vele. Ő csak jót akart azoknak az embereknek, akiket a hanyag orvosok elküldtek. Ő segített nekik, tényleg, de ezzel az járt, hogy a sunyi, lusta kollegáit kirúgták. Én sem tettem volna másképpen, azt hiszem. Nem érdekelne, hogy kit rúgnak ki, lényegében miattam, a betegek hogyléte sokkal fontosabb lenne.
- Értem - bólintok. - Nos, nem kérted a véleményem, de azért elmondom. Szerintem remekül végzed a munkád, és bár több ilyen orvos lenne, mint amilyen te vagy. És, tudod, nem hagyhatod magad elnyomni és félreállítani. Ezek után persze óvatosabbnak kell lenned, de ezt te is tudod - mosolyodok el halványan, biztatóan. Figyelem, ahogy beveszi a gyógyszert, előtte megkóstolva a benne lévő port.
Felsegítem, majd belékarolok, ő pedig belém, és elindulunk a kávézó felé. Igazából inkább én támogatom őt, mintsem őt engem, de úgy tűnik, mintha fordítva lenne. És éppen ez a célunk. A folyosón hűvösebb van, mint a szobában és jóval világosabb. A fehér falak visszaverik a lámpák éles fényét. Az orvosok, és egyéb dolgozók arcát fürkészem. Nem jöhetnek rá, hogy valami nincs rendben Carl körül. De úgy tűnik, tudomást sem vesznek rólunk.
Nyugodt tempóban haladunk a kávézó felé, megérkezve pedig az egyik boxba ülünk.
- Hé - emelem fel jobbomat -, jöttem neked eggyel - mutatok a bal vállamra, hogy emlékeztessem a dologra. Tudom, hogy ez a munkája, de, ha úgy végezte volna, mint egyes munkatársai, akkor most eléggé nagy szarban lennék.
Amikor kitér rá, hogy esetleg nem bízom benne, hogy esetleg direkt heroinozta be magát, összevonom a szemöldököm. Nem, nem, szerintem nem ő volt. Nem kételkedem benne. Miért tenném? Képes volt összeszólalkozni velem, vállalva a következményeket, összevarrt, aztán hozta a laptopot. Miért kételkednék benne? Nem mondom, hogy vakon bízok benne, de bízom benne, int orvosban. Nem hiszem, hogy emberként annyival másabb lenne, mint orvosként.
- Nem te tehetsz róla. Legalábbis bízom benne, hogy úgy történhetett a dolog, ahogy mondtad. Hiszek neked - válaszolom, és remélem, hogy nem vagyok túl naiv, és nem kell csalódnom.
Hirtelen, puha érintés a kezemen. Reflex-szerűen mozdítom meg, mintha ki akartam volna húzni kezéből az enyémet, de végül nem tettem meg. Nem túl gyakran érnek hozzám, pusztán érzelmektől vezérelve, és én sem teszem ugyanezt másokkal. Meglep. Halovány mosolyra görbül ajkam.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Lindsay & Carlisle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lindsay & Carlisle   Lindsay & Carlisle Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Lindsay & Carlisle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» @ Carlisle, Joe
» Fleur & Carlisle
» Fleur & Carlisle
» Hunter & Carlisle
» Carlisle & Fleur

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-