KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Keith & Sonia Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Keith & Sonia Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Keith & Sonia Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Keith & Sonia Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Keith & Sonia Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Keith & Sonia Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Keith & Sonia Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Keith & Sonia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Keith & Sonia Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Keith & Sonia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Sonia Lucas
Sonia Lucas

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : vegas, baby
◮ hozzászólások száma : 19
◮ join date : 2013. Dec. 22.

Keith & Sonia Empty
TémanyitásTárgy: Keith & Sonia   Keith & Sonia Icon_minitimeSzer. Május 07, 2014 7:56 pm







Nem, nem szoktam randizni. Ennek oka egészen egyszerű; nem szeretem a férfiakat. Meg úgy alapjában véve az embereket sem. Voltaképpen utálok mindent. És mindenkit. Legszívesebben felgyújtanám az egész világot, ha tehetném. Tehát valamit mégiscsak szeretek; a tüzet. Ó igen, ez az én beteges szenvedélyem, amiből ugyan sokáig próbáltak kigyógyítani, de végezetül mind kudarcot vallottak.
Nem szoktam emberekkel összejárni, meg találkozgatni vadidegenekkel, és lám… most mégis itt vagyok. Ebben a bárnak nem nevezhető valamiben. Olyan csicsás, meg nem is tudom, egyszerűen csak nem nekem való az egész hely. Persze nem azt mondom, hogy jobban preferálom a lepukkant, igénytelen bárokat. Ugyanakkor szerintem ez már túlzás, jobb szeretem az arany középutat. Ha másban nem is, de legalább ebben…
Mindenesetre akármennyire is siránkozom, ezt a címet kaptam, így aztán idejöttem. Természetesen nem azért, mert annyira akartam, és leküzdhetetlen vágyat éreztem az iránt, hogy én nekem most ide kell jönnöm. Ugyan kérem. Volt egy fogadás, aminek eleget kell tennem – mindösszesen csak ennyi az egész, nem több. És most itt vagyok, hála az idióta kollégáimnak, akik elintéztek nekem ezt a kis randevút, de hogy minek…
Unott képpel meredek magam elé, és igazság szerint már rég elszaladtam volna, ha nem lenne bennem ez az elszántság, hogy már csak azért is megmutatom nekik. Sajnos – vagy éppen ellenkezőleg – ilyen vagyok. Ha mondanak nekem valamit, hogy nem merem megtenni, én azt kihívásnak veszem, és ki ha én nem alapon bebizonyítom nekik, hogy tévednek. Ráadásul képes vagyok a legőrültebb szituációkig is elmenni, sőt… Minél nagyobb őrültség, én annál szívesebben viszem véghez. Mit nekem egy kis randizgatás? Legfeljebb majd alszom közben egy jót. Bár már az is meglehet, hogy még idő előtt elalszom, mert egyre inkább kezdem unni magam. Fogalmam sincs, hogy ki ez az ember, de minden bizonnyal az esküvőjére, vagy valamilyen bálba készül, mert még én sem húzom el ennyire az időt nő létemre.
Még a lángoló B-52-es koktélom sem segít a helyzeten, pedig a tűz látványa általában megnyugtat. Így aztán jobb ötlet híján (és szokásomhoz híven) elkezdek a tűzzel játszadozni, bele-bele nyúlkálok a lángokba. Igen, ez már mondhatni, hogy felvidít. Ez mindig felvidít. És nem, nem igazán zavartatom magam a körülöttem lévő emberek miatt, akik jól láthatóan nagyokat néznek és csodálkoznak a kis bemutatóm miatt, és minden bizonnyal azt kérdezik maguktól, hogy vajon normális vagyok-e, és hogy hogyan lehet valaki ennyire elvetemült, mint én…


she's walking on fire





A hozzászólást Sonia Lucas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 15, 2014 4:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Keith Richard Duff
Keith Richard Duff

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : Seattle/perpill Vegas
◮ hozzászólások száma : 25
◮ join date : 2013. Aug. 29.

Keith & Sonia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keith & Sonia   Keith & Sonia Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 1:59 pm


Újra itt! A régi jól bevált kis hely, emlékszem mikor még utoljára itt jártam, olyan.. egy éve.. Remek kis este volt.. Egy egész ÉJSZAKA! Vagy jónéhány egymás után, egy része kiesett, csak annyit bizonyítanak az emlékek hogy ÉLVEZTEM! Nagyon is! Minden egyes percet. Bevillanó emlékek.. hóóófehér bőőőr.. édesfehér segg a kezemben és az az isteni por.. Mmmmm.. még most is összefut a számban a nyál az emlékre, valami akkor befutott, isteni és kevert! Azóta levették a polcról, mert nyírja a vesét rendesen, de kit érdekel ha elragad az az érzés!!! Majd veszek másikat cashben..!

Félretúrva a vagy ezernyi embert körülöttem, megigazítom a zakót. Körülnézek. Gyorsban mérem fel a terepet, nem tökölök, van e értelme egyáltalán továbbmennem, vagy az elmulasztott egy év alatt lerohadt az egész, de nem. Úgy néz ki a hely tartogathat még meglepetéseket, beöltözött lányok.. az a berobbant japán szar, ki tudja miért, de szemvillanás alatt feltüzel, pedig soha nem érdekeltek a gyerekek. Ééédes lolitáim.. gyertek apucihoz, adok nektek valami igazán kellemeset!

- Isteni lesz.. - szürcsölöm fékezett vigyorral a fogaim között, és még mindig az egyik kis dögöset figyelve összeszűkítem a szemeimet. De nem indulok el. Még.. nem. Nézzük csak mit tartogat még ez a hely.. vetítem tovább, útközben egy szálért kutatva a belső zsebemben és fel is tűnik egy valahogy még nagyszerűbb látványt nyújtó helyzet.
Újabb vigyor, félig háttal ül nekem, de első körnek jó lesz! Megközelítem..

- Nem mondták kislány hogy ne játssz a tűzzel mert megéget? - telepedek le mellé, nem is neki beszélve kifejezetten, de jól tudja hogy neki szánom az egészet. - Egy vodkát! - adom le a rendelést a pult mögött álló seggfejnek és csak ekkor fordítom a kis.. csillag.. felé a fejemet. - Bár ami engem illet, imádom a sült húúús, kecsegtető illatát! - fúrom a szemem a szemibe, és hogy belé harapnék e? Minden bizonnyal nem állnék ellen. Kell egy kis izgalom! Egy újszerű eszme, és ahogy elnézem.. ott is csillog valami azokban a csodás kis szemekben. Vagy csak az één szemem képzeli oda...


A hozzászólást Keith Richard Duff összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 28, 2014 8:56 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Sonia Lucas
Sonia Lucas

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : vegas, baby
◮ hozzászólások száma : 19
◮ join date : 2013. Dec. 22.

Keith & Sonia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keith & Sonia   Keith & Sonia Icon_minitimePént. Május 23, 2014 9:29 pm







Jól esik elképzelni, hogy miként gyújtanám fel ezt az egész kócerájt, mert már lassacskán kezdek kifogyni a türelmemből. Már alapjában véve is egy jó nagy viccnek számít ez, hogy az idióták rávettek egy ilyen baromságra. Bár ugye a fogadás miatt egyeztem bele végül, de akkor is… ez annyira nem vall rám. Valósággal hadilábon állok most magammal, hogy vajon rúgjam fel ezt az egész fogadás dolgot, és inkább tegyem azt, amit a legjobban szeretnék, ergo elhúzni innen a jó büdösbe. Vagy álljam ki a „beavatási próbát”, és szenvedjek végig egy értelmetlen bájcsevejt valami szerencsétlennel, aki minden bizonnyal még a saját esküvőjéről is elkésne. Még az is meglehet, hogy a végén majd egy nő fog beállítani azzal a jelszóval, hogy igazából én egészen idáig ő rá vártam. A lehetséges opciók között meg már nyugodtan lehet válogatni, hogy ez a bizonyos nő már eredetileg is egy nő volt, vagy időközben a túlzott készülődés miatt alakult át pasiból nővé. Mint Kaffka bogara. Atyavilág, de imádom azt a remekművet! És mennyivel szívesebben olvasgatnám inkább azt az olvasmányt az itteni értelmetlen és hiábavaló várakozás helyett.
Egyébként nem sokan néznék ki belőlem, hogy van egy ilyen oldalam is. Pedig én olyan kulturált és kifinomult vagyok, hogy a zenei ízlésvilágom az ki is merül a komolyzene kategóriában, a többi ricsajtól úgyis csak a pszichopata hajlamaim jönnének elő. Például egy rockzene hatására egyből gyújtogatni támad kedvem, pedig ugyebár azt nem szabad.
És az is egy érdekességnek számít, hogy edzeni csak és kizárólag Mozart szimfóniáira tudok, másokkal ellentétben, akik jobban preferálják az átlag zenét, vagyis a ricsajt. Tehát összegezve az eddigieket; nem vagyok ám akkora őstulok, mint amilyennek kinézek. Csak jól álcázom magam, mert olyan vagyok, akár a kaméleon... beleolvadok a környezetembe. Értsd; az idióták közé.
Lám, ha már az idiótáknál tartunk, akkor meg is jött a napi adag. Az egészségem miatt aggódik, milyen kedves tőle! Rá nem jöttem volna magamtól, hogy a tűz éget, csupán csak tele van a testem különféle égési sebekkel, aminek egy részét saját magam okoztam – csúnya gyerekkor.
Micsoda közhely! Nem szeretem a közhelyeket…
Unottan pillantok rá, mintegy ezzel a tudtára adva a nemtetszésemet, hogy mégis kinek vagy minek néz engem?
- Inkább a tűzzel játsszak, mint ezekkel itt – bökök fejemmel a tömeg felé. Remélem okos fiú, és ebből már rájön arra, hogy engem nem szabad összekeverni azokkal az olcsó nőcskékkel, akiket csak úgy fel lehet szedni a bárokban. Ugyan. Én más vagyok, mint ők. Én veszélyes vagyok. Pláne akkor, ha a kezemben van a fegyver… És bizton állíthatom, hogy most a kezemben van. – Nos, akkor máris van valami közös bennünk – villantok meg egy egészen apró ám sokat sejtető mosolyt. Csakhogy vele ellentétben én komolyan is gondolom mindezt.


she's walking on fire



Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Keith Richard Duff
Keith Richard Duff

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 38
◮ tartózkodási hely : Seattle/perpill Vegas
◮ hozzászólások száma : 25
◮ join date : 2013. Aug. 29.

Keith & Sonia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keith & Sonia   Keith & Sonia Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 6:53 pm


Széles vigyor kúszik szét a fejemen, úgy tűnik felvette a fonalat a kisss.. tündérke, és nagyon is tetszik amit látok magam előtt.

- Zene füleimnek... - hajolok csak lassan közelebb, a pulton támaszkodva meg hogy a szemeibe nézzek. - De én arra vagyok kíváncsi mi az amiben MÉÉG(!) hasonlítunk! - emelem fel a cigarettát a kezemben és az ujjai közé hajolva gyújtom meg.
Édes ez az érzés... Már az első szippantás is megérte, hát még a következő ahogy lassan hátrálok vissza a helyemre és dobom be a vodkát amit épp az imént kaptam meg, majd a pultnak csapom a poharat csak jelképesen jelezve vele, hogy ne tököljön feleslegesen hozhatja máris a következőt.

- Mondd, mi az amire gerjedsz.. tüzes láány.. - villan vissza a tekintetem az övéibe, tényleg kíváncsivá téve mi is az amiben őőőőő.. és ééén.. egyfüst alatt de együtt járjuk meg ezt a mocsok és kiszámíthatatlan de édességgel szarásig teli világot!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Keith & Sonia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keith & Sonia   Keith & Sonia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Keith & Sonia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Anabelle & Sonia
» Keith & Victoria ~ Durvulj Édes, szeretem ha fáj...~
» Chris & Sonia
» Keith & Megan
» Keith & Winter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-