KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Micah Blackwood
Micah Blackwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : L.V.
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Mar. 28.

Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah Empty
TémanyitásTárgy: Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah   Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah Icon_minitimeSzomb. Május 03, 2014 3:46 pm

Van úgy, hogy az emberek véleményei nem egyeznek. Ilyen helyzetben vagyok jelenleg, és nagyon nem úgy tűnik, hogy én fogok nyerni, pláne, hogy a másik fél rendelkezik egy olyan varázs szerrel, mint egy injekciós tű, meg némi adag nyugtató. Utálom, mikor beadják nekem, és nem értik meg azt, hogy én tökéletesen jól vagyok, nincsen semmilyen belső vérzésem, és majd az otthonom lágy ölében rendbe jönnek azok a dolgok rajtam, amiket mások galád módon tönkre tettek.
Utálom a kórházakat amúgy is, hidegek és kellemetlenek, az orvosok egytől egyig undokok, és egészen biztos vagyok abban, hogy csak azért vannak itt, hogy kínozzák a szegény embereket. Ráadásul fázok is, mert egy olyan hálóinget adtak, amibe bele kell bújni, majd összekötni, de nem úgy néz ki, mint egy köntös, hogy bőven marad anyag arra, hogy hatszor körbetekerd magadon, hogy ne látszódjon ki semmid se. Nem, ez éppen, hogy összeér és még használati utasítást se adnak, hogy mégis melyik a hálóing eleje vagy éppen hátulja. Megadják nekem azt a luxust, hogy eldönthetem, vagy a farkamat mutogatom a nagyvilágnak vagy a seggemet. Inkább az utóbbit választottam, hisz azért vannak oda jó páran, és ki tudja, talán itt szert teszek néhány új vendégre.
De... ha már itt vagyok, és nincsen semmi dolgom megpróbálok megszökni, az ágyból kikelve elkommandóztam az ajtóig, majd ki a folyosóra, onnan pedig egy gyors sprinttel célba vettem a bejárati ajtót. Csak kissé elszámoltam magam... ugyan is nem csak szórakozásból vagyok itt, hanem azért mert egy kést belevágtak az oldalamba, és az a seb még hajlamos fölszakadni, valamint a kórházi ajtó fotocellás, és ha rohanva közelítjük meg, akkor az nem biztos hogy gyorsan ki is fog nyílni. Felkenődtem az üvegajtóra, mint bogár a kocsi ablakára. A nővérek gyorsan hozzám siettek, majd megjelent egy fehér köpenyes alak is és valamit beledöfött a karomba, hogy mit azt nem tudom.
Pár órával később már ismét a kényelmesnek nem nevezhető ágyamban feküdtem, éhesen. Valahol láttam itt egy automatát... hmm fel is kelek és kivánszorgok oda, közben majd meghalok a fájdalomtól, ami az oldalamba nyilall. Felvásárolom az automata csoki készletet, majd visszaindultam a szobába. Nem tudom milyen nyugtatót adhattak, de újra elkezdett kiütni, és nem, ki van zárva az, hogy én visszamenjek a szobámig. Az első szobába betértem, ami az utamba esett, és bemásztam az a legközelebbi ágyba. Egy gyönyörűséges nő mellé.
-Adok csokit, ha nem kezdesz el sikítani és itt maradhatok. - Bújok hozzá, már ha engedi, és nem lök ki azonnal az ágyból.
Vissza az elejére Go down
 

Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Chrysandra Maia
» BLACKWOOD, micah
» Summer + Micah
» I know what you did - Micah & Daniil
» Serafina + Micah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-