KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
BLACKWOOD, micah Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
BLACKWOOD, micah Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
BLACKWOOD, micah Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
BLACKWOOD, micah Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
BLACKWOOD, micah Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
BLACKWOOD, micah Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
BLACKWOOD, micah Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
BLACKWOOD, micah Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
BLACKWOOD, micah Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 BLACKWOOD, micah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Micah Blackwood
Micah Blackwood

Egeret ide és lenyílik!


◮ tartózkodási hely : L.V.
◮ hozzászólások száma : 16
◮ join date : 2014. Mar. 28.

BLACKWOOD, micah Empty
TémanyitásTárgy: BLACKWOOD, micah   BLACKWOOD, micah Icon_minitimePént. Márc. 28, 2014 9:45 pm

Micah Demian Blackwood
21 · Chicago · Prostitutes · Andy Biersack
Karakter személyisége


◆ pozitív tulajdonságok: aranyos, kedves, csillámpóni, pontos, megbízható

◆ negatív tulajdonságok: makacs, szeleburdi, rendetlen, válogatós, dohányzik

◆ egyebek: biszex
Történet vagy szerepjátékos példa
Gyönyörű tágas bálterem, arany és bézs színekből álló falfestés és hozzá illő díszítés. Hófehér abroszokkal lefedett asztalok sorakoznak egymás mellett, szintén világos színű székek egy kellőképpen vastag vörös szalaggal megbolondítva. Előfordult már, hogy megjelentem egy ilyen rendezvényen, de nem ez a szokványos közegem, sőt ami azt illeti, egyáltalán nem illek ide, de ezt a partneremen kívül senki sem tudhatja. Fekete frakk van rajtam, fehér ing, és fényesre suvickolt elegáns cipő, de mind csak kölcsönzött, ha meg akarnám venni őket... nos a fél lábbelit talán meg tudnám magamnak szerezni abból a pénzből amit egy hónap alatt megkeresek, pedig kimondottan jól fizető állásom van. Egyedüli árulkodó jelek arról, hogy nem ide való vagyok, az a hosszú hajam ami most szoros copfba fogva simul rá a fejemre, a piercingjeim, és az ing gallérja alól kikukucskáló tetoválásom lehet.
A vendégek pazar ruhákban feszítenek, a nők meseszép ruhakölteményeket öltöttek magukra, a szivárvány minden színében, partnerem azonban nem élt rikító rózsaszín vagy éppen zöld ruhákkal, neki megfelelt a patyolat tiszta fehér, ami enyhén csillog, és tökéletesen illik a napon arany barnára sült hibátlan bőrén. Olyan a ruha, mintha csillogóan tiszta hópelyhek borítanák tökéletes testét. Haja szőke hosszú hullámokban omlik a hátára, ajkai puhák és teltek, magukra vonják az ember figyelmét, vagyis csak magukra vonnák, ha nem tartozna a tökéletes külsőhöz még egy ragyogóan kék szempár, ami mindenkit levesz a lábáról. Világosabb lélektükrökkel rendelkezik, mint én, és talán épp így egészítjük ki egymást. Akár lehetnénk szépség és a szörnyeteg is (miután a szörnyeteg visszaváltozott herceggé). Talán Selene ártatlan kis hercegnőnek tűnhet, ám én tudom, hogy ez a bambi külső egy vadmacskát takar. Egy olyat, aki imádja, ha a kezében a gyeplő.
A sarokban egy zenekar áll, előttük egy fekete ruhába öltözött nő áll a mikrofonnál, épp befejeztek egy számot, majd már kezdik is a következőt, ám a táncparkett üresen áll előttük. Szomorú, talán Selene mérges lesz rám amiért azt fogom csinálni amit, hiszen nem említette, hogy táncolna, de egy ilyen gyönyörű számot nem lehet csak egy helyben ülve végig hallgatni. Felállok és táncra hívom. Kecses kacsója puhán simul a kezembe, a parkett közepére vezetem és magamhoz húzom, és lassan keringőzni kezdünk.
- Most mindenki azt fogja hinni, hogy szerelmesek vagyunk. - Súgja a fülembe, én pedig csak elmosolyodok.
- Hiszen nem ez volt a célod? Nem azért fizettél nekem, hogy elkísérjelek, a legjobb formámat hozzam, hogy mindenki csak irigykedhessen rád? Nézz csak körbe, az összes nőnek vérben forognak a szemei, amiért ők még mindig ott ülnek az asztaloknál kukán, a férfiak pedig irigyednek, amiért én érinthetem csodás testedet nem pedig ők. - válaszolom neki suttogva, majd egy már már szűzies csókot is kap a nyakába, de ennél több itt nem engedett meg. Még a kezemet sem csúsztathatom lejjebb a lapockái alól a fenekére, mert az itt illetlen, úri körökben az ilyen tilos.
- Fél óra múlva felmegyünk az egyik szobába, és meglátjuk miért is fizetek még neked- dorombolja még, majd csak tovább táncolunk. Nem válaszolok, nem is bólintok, nem csinálok semmit sem, hisz nincsen szüksége a beleegyezésemre, az van amit Ő akar, hiszen én csak egy prosti vagyok, egy árú, akit bárki megszerezhet.


A hozzászólást Micah Blackwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 02, 2014 9:16 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


BLACKWOOD, micah Empty
TémanyitásTárgy: Re: BLACKWOOD, micah   BLACKWOOD, micah Icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 4:22 pm

ELFOGADVA
Kedves Micah! (cukker ez a név Razz) Üdvözöllek ebben a bűnös, mocskos... az oldalon! Very Happy Tetszett az ET-d és a kis szöszid is. :) Remélem, azért olykor-olykor a te kezedben is ott az a gyeplő! Máris beírlak a foglalókba, a Te dolgod, hogy játssz és érezd is remekül magad! Cupp! Wink
Ui: Mi az ára...? Vigyázz a vadmacsekokkal! Very Happy Very Happy

Vissza az elejére Go down
 

BLACKWOOD, micah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lash Blackwood
» Summer + Micah
» I know what you did - Micah & Daniil
» Serafina + Micah
» Alhatok veled? ~ Chrysandra + Micah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Old-timers-