KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Matt & Anne Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Matt & Anne Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Matt & Anne Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Matt & Anne Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Matt & Anne Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Matt & Anne Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Matt & Anne Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Matt & Anne Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Matt & Anne Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Matt & Anne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Matt & Anne Empty
TémanyitásTárgy: Matt & Anne   Matt & Anne Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2015 12:16 am



It's fridaaay! But wait... Who cares?
Matt & Anne
[You must be registered and logged in to see this image.]


Péntek... A nap, amit mindenki minden héten vár, de nekem olyan akárcsak a többi, hiszen ne járok suliba. Ott van a bácsikám a sok pénzével, és azzal, hogy én vagyok az egyetlen fontos személy az életében, bár ezt elég bénán mutatja ki, na mindegy. Meg aztán még ott van a festés meg a rajz. Nemrég lett egy új melóm, egy weboldalnál vagyok grafikus, illusztrációt kell készítenem a cikkekhez. Tulajdonképpen ez inkább egy blogféleség, vagy nem is tudom, de nem is nagyon érdekel. Azt csinálom, amit szeretek és pénzt is kapok érte, tiszta haszon. S mindeközben még azt is csinálhatom, amit csak akarok, mert nem szól érte senki. Ha akarom eladom a festményeim, mert Vegas-ban vagyunk, itt szinte mindent megvesznek, csak kapcsolat kell, az meg hála a bácsikámnak van is....
De itt a péntek, kéne csinálni valamit, mégsem lóghatok itthon egész nap. Mi lenne, ha elmennék bulizni? Valamelyik szokásos helyre? Talán lesz valami érdekes, akármi, ami nem a megszokott. Összekapom magam, bulikész szerkót veszek fel - ami nálam még véletlenül sem a koktélruhát jelenti, nem és nem, az kizárt! Egy egyszerű fekete nadrág és egy fekete-fehér csíkos, áttetszőanyagú blúz. Persze nem vagyok én egy kurva, tehát vetem fel alá melltartót, csak az kéne, hogy ribinek nézzenek... Az ajtóban még felkapom az egyik fekete magas sarkú cipőmet, s ezt hazafele jövet tuti meg fogom bánni, de nem érdekel. Felveszem a kabátom, kezembe veszem a táskám, s szerzek egy taxit, ami elvisz az egyik kedvenc báromba.
Amint megérkezek a helyre ledobom magam a pulthoz, h beadom a kabátom meg a táskám a pultos srácnak. Amennyit ide járok, annyira jól ismer már. Talán már többet tud rólam, mint némelyik barátom. Kérek egy whiskyt, majd gyorsan lehajtom és körbepillantok. Nem messze tőlem van egy pasas, talán ha elég erősen koncentrálok, akkor el tudom érni, hogy idejöjjön. Nincs még annyi pia bennem, hogy én menjek oda, de ha jól sejtem, akkor ma este talán ő lesz az ivócimborám... Na majd meglátjuk! Kérek még egy kört, s közben nem veszem le a szemem a fickóról.

words: 336
note: oké bevallom, nem vagyok a kezdőírás nagymestere... Razz
music: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Matt & Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt & Anne   Matt & Anne Icon_minitimeHétf. Márc. 30, 2015 1:23 am

Iszogattam abban a bárban, tudod... a fene se emlékszik már rá melyikben. Szóval ott vagyok, iszogatok, és egy nő bámul rám. Elég creepy volt, a hideg kirázott attól a nézéstől. Csak bámult engem, közben meg iszogatta a whiskey-ét. Jéggel persze. Amcsi whiskey, elég gáznak éreztem, de még mindig jobb mint a gyümölcsös sör. Nálam persze whisky, scotch mert hát mi más. Eltartott egy ideig a dolog, de megittam az adagom. Meg még egy következőt. Kezdett szimpatikus lenni a nő, hisz olyan kitartóan bámult engem. Elhatároztam: még ez a pohár, és oda megyek. Meg is volt. Persze nem nyomulni akartam, az én koromban ez már... Felkeltem, a zakómat megigazítottam. Kissé ráérősen haladtam felé, talán túlságosan is. Ő közben is flörtölt velem. Gyakori jelenség, ha a kezemben a gép. Sokan egy jó fotóval akarnak feltörni a városban. De most nem volt, csak ott lapult a táskámban. Leültem mellé, kezemben az üres pohárral.
-Néz továbbra is, vagy meghív egy italra?
Ez a rész vízválasztó az egyéjszakás kalandoknál. Vajon mennyire elkeseredett? Nagyon. Már int is a pultosnak. Megkapom az italt, kicsit én is flörtölök vele, iszogatok. Aztán mikor kezd unalmas lenni, a maradékot lehajtom.
-Hát, nagyon szépen köszönöm... de én szeretem ha egy nőben van némi tartás. Azért ne adja fel!
Még kacsintást is kap, finom volt a whisky. Én odébb ültem, egy fiatal lányhoz. Alig lehetett több húsznál, ennek ellenére elég határozottan nézegetett egy palit. Szegény mai lányok, az előzőhöz hasonlóktól lesik el a módszert. A rosszat. Visszanézek a rossz példára. Szegény pára, most épp valami ronda arabbal flörtöl... ha mázlija van olajsejk. A harmadik pohár után általában előjön belőlem a hősies énem, úgy döntök hát hogy kisegítem a fiatal csajt. A másiknak már rég késő, az "olajsejk" épp viszi neki a tequilát.
-Ki ne essen a szeme...
Jegyzem meg, miközben jelzek a pultosnak hogy kellene még egy pohárkával.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Note: Még állítgatom a karakter taplóság-méterét... :)
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Matt & Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt & Anne   Matt & Anne Icon_minitimeKedd Márc. 31, 2015 6:16 pm



It's fridaaay! But wait... Who cares?
Matt & Anne
[You must be registered and logged in to see this image.]


A taktikám szánalmasan béna, de hát mit tehetnék? Nem akartam egyedül inni, mert azért mégis csak jobb buli ez az egész, ha van egy társa hozzá az embernek. Viszont a pasi, akit eddig figyelgettem, egy tőlem nem messze ülő, nálam tuti idősebb hölgyhöz megy oda. Ennyit arról, hogy ma lesz társaságom... Igaz is, itt van nekem a pultos srác, elég jóban vagyok már vele, mint azt már említettem.
Épp mielőtt készülnék megadóan visszafordulni, hogy kérjek még valami italt, ül le mellém egy fickó és tesz egy fura megjegyzést, amin mégis elvigyorodom. Kiesik a szemem? Ilyen feltűnő és röhejes lettem volna? Hát jó tudni, akkor ezt a taktikát sem kéne többet alkalmaznom azért, hogy szerezzek egy esti ivópajtit magamnak...
- Ennyire gáz volt? -
nézek rá kérdőn, s közben én is intek a srácnak, hogy kérek még egy italt.- Te... Ön... Izé öm... Maga? Maga jött valakivel, vagy egyelőre még egyedül üti itt az időt? -kérdezem, miután valószínűleg elég bénán próbáltam rájönni, hogy melyik megszólítás lenne most éppen a megfelelő. De most komolyan, ez sosem ment túl jól. Mégis honnan kéne tudom, hogy most őt is itt tegezhetem-e vagy sem? A kormeghatározásban is pocsék vagyok, tehát nem indulhatok ki abból hogy szerintem valaki X éves. Könnyen tévedhetek akár tíz évet is, mert igen, van aki ennyire jól tartja magát.
- Mellesleg, a nevem Anne, és izé... Inkább tegezz, vagyis tegezzen... Én is tegezhet... em... lek... öm... -
teszem fel a kérdést olyan gázul, hogy az szinte már művészetnek is minősülhetne. Oké, beismerem, ez nekem nagyon nem megy. Remélem mielőbb pontot tehetünk ennek a tegezgetős ügynek a végére, mert eléggé furán érzem magam amiatt, hogy azt sem tudom, hogyan szólítsam a fickót. A végén még elkezdem használni a szokásos "hé te", vagy a "figyelj", vagy a még rosszabb a "hallod" mondatkezdéseket, mert nem tudom a nevét. Mondjuk ha nem egyezik bele a tegezésbe, akkor ezeket is magázó módba, ami azért elég furán jönne ki. Na, de úgyis mindjárt ki is derül, hogy akkor mit válaszol a kérdésemre.

words: 334
note: majd csak beindul Razz
music: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Matt & Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt & Anne   Matt & Anne Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2015 11:13 am

Kissé zavarba hoztam a nőt, de hát mit tehet az ember ilyenkor. Megkérdezi, hogy mennyire volt gáz, és hát mit van mit tenni, és csak bólintok egyet rá. Persze tagadnom kellene, az lenne illedelmes, de minek hazudjak? Tényleg gáz volt. Persze lehetett volna rosszabb is.
-Egyedül jöttem. Szeretnéd ha veled jöttem volna?
Kérdezem tőle, és közben próbálok valami kedves mosoly-féleséget magamra erőltetni. Annyira nem is kell, a whisky segít ilyenkor.
-Nem vetődött fel bennem hogy magázzalak...
Válaszolok ismét nyugodtan, függőben hagyva a kérdést hogy akkor tegezhet-e. Aztán meggondolom magam és inkább mégiscsak válaszolok.
-Együtt iszunk. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mennyire hangzik bénán ha magázol.
Még kacsintok is, majd gyanúsítgatóan méregetem a poharam. Gonosz dolog, égetett szesz, valóban gonosz.
-Szar ügy...
Vetek egy pillantást a fickó felé, akit eddig méregetett.
-Bár ezzel az ártatlan kislányos stílussal nem vagy veszett ügy. Igazából az én fantáziám is beindítod... persze kizárólag szakmailag.
Egy kicsit függőben hagyom, miféle szakmám is van, majd azon kezdek el magamban filozofálni, hogy most rámozdultam vagy tényleg csak szakmailag érdekel? Miután rájöttem hogy az arcberendezkedése meglepően harmonikus és szabályos, azonnal rájövök hogy ez csupán szakmai tetszésnyilvánítás (normális ember nem nézegetné egy nő arcának arányszámait... Da Vinci foglalkozott ilyesmivel, és mint tudjuk, ő aszexuális volt vagy meleg). Azért készítenék  róla egy portrét...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Matt & Anne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Matt & Anne   Matt & Anne Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Matt & Anne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Winona ☆ Anne
» Armand ☆ Anne
» Találkozás - Sol és Matt
» Matt és Lucy - A találkozás
» Anne & Nico

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-